سبد خرید 0
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


بهترین ترازوی محک در تمامی سال های تولید ترازو محک مدل MDS 11000 می باشد که با گذشتن حدود 12 سال پس از اولین تولید ترازو هنوز بهترین مدل ترازوی دیجیتال محک شناخته شده است و دارای کیفیت بالایی است ، ترازوی محک مدل MDS 11000 دارای دو ظرفیت است ، ترازو 35 کیلو گرم و 50 کیلو گرم که در هر دو مدل دقت توزین 2 گرم بوده و بهترین ترازوی دیجیتال شناخته شده است .

خرید ترازوی محک این امکان را برای کاربر ایجاد می نماید تا برای مدت طولانی از یک ترازو با کیفیت بالا استفاده نماید و پس از مدت طولانی استفاده از ترازو امکان تعویض ترازو با مدل جدید و یا همین ترازو با تولید جدید امکان پذیر است .

ترازوی محک مدل 11000 دارای 35 حافظه مستقیم و 1000 حافظه مستقیم جهت ثبت نام و قیمت کالا می باشد ، از مزیت های دیگر ترازو محک دارا بودن قطعه شمار داخلی می باشد که همزمان با توزین قطعات امکان محاسبه ی تعدادی قطعات ترازو نیز فراهم می باشد ، از سوی دیگر نیز می توان به مزیت اتصال ترازو به پرینتر جانبی اشاره نمود که در صورت تمایل کاربر می توان به ترازوی فروشگاهی دستگاه پرینتر جانبی اتصال نمود و از ترازو اطلاعات فروش را پرینت دریافت نمود .

ترازوی محک دارای 25 ماه گارانتی بوده و بهترین ترازوی محک مدل 11000 با حدود 10 سال سابقه تولید می باشد این دستگاه در صورت سفارش مشتری امکان انتخاب در رنگ های متنوعی دارد .

دیجی اسکال نمایندگی ترازوی محک دستگاه محک را با کیفیت همراه با استاندارد توزین معرفی می نماید .

10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :