سبد خرید 0
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


انواع ترازو های دیجیتال فروشگاهی

انواع ترازو های دیجیتال فروشگاهی در سایت دیجی اسکال جهت آشنایی بیشتر کاربران با انواع ترازو و انتخاب دقیق با دید همه جانبه ثبت شده است ، ترازو های دیجیتال در گروه فروشگاه شامل ترازو لیبل پرینتر ، فاکتور پرینتر ، بدون پرینتر ، بدون علمک ، با علمک می گردد .
ترازوی فروشگاهی دستگاهی است که در ابعاد و ظرفیت توزین مناسب با نیاز فروشگاه های مواد مصرفی مانند سوپرمارکت ها ، فروشگاه های زنجیره ای ، میوه فروشی ها ، قنادی ها و فروشگاه های آجیل و حبوبات و غیره طراحی و تولید می شوند .
مدل ابتدایی ترازو دیجیتال فروشگاهی تنها می توانست وزن جسم مورد نظر را نشان دهد ، جمع کردن وزن اجسام متفاوت با هم باید به صورت دستی انجام می گرفت و جمع قیمت هر کدام باید به صورت دستی محاسبه و فاکتور می شد .
این نوع ترازوی دیجیتال برای فروشگاه هایی که تنوع محصول بالایی نداشتند و همچنین تبادل روزانه شان حجم بالایی نداشت مناسب بود ، ولی با به وجود آمدن مارکت های بزرگ تر و تنوع محصول بیشتر و همچنین بیشتر شدن حجم مبادلات فروشگاهی و نیاز به سرعت بالاتر در توزین و محاسبه ، مدل های جدیدی از ترازوهای دیجیتال طراحی و تولید شد.
مدل دیگر ترازوی حافظه دار است ، می تواند عملیات توزین را در حافظه ی ترازو ثبت کند و تا در صوت نیاز به بازگشت به وزن قبلی و اضافه کردن یا کم کردن محصول دیگری به وزن آن ، این کار امکان پذیر باشد ، مزیت ترازوی دیجیتال این است که شما می توانید اجناس متفاوتی را در عرض هم توزین و در صورت نیاز به هرکدام به آن مراجعه کنید. این ترازو ها در فروشگاه هایی که فرایند توزین و صدور فاکتور به صورت جداگانه انجام می پذیرد مناسب است .
قابلیت محاسبه قیمت ، مدل دیگری از ترازو های دیجیتال علاوه بر دارا بودن حافظه مشتری دارای حافظه قیمت و قابلیت محاسبه قیمت برای هر محصول هم هستند ، در این مدل ترازو شما با معرفی قیمت مشخص برای یک محصول و ثبت آن در حافظه مشخص شده بر روی ترازو ، می توانید در هنگام توزین جنس مورد نظر، قیمت آن را هم به وسیله خود ترازو محاسبه کنید. طبیعتا ترازو برای فروشگاه هایی که می خواهند توزین و محاسبه قیمت را در یک فرایند انجام دهند بسیار مناسب است .
قابلیت حافظه مشتری ، مدل دیگری از ترازو های دیجیتال علاوه بر داشتن قابلیت حافظه مشتری و حافظه قیمت ، قابلیت تطبیق این دو حافظه را با هم دارا است ، به این صورت که شما با معرفی یک مشتری به ترازو و توزین اجناس مختلف همان مشتری ، می توانید تمام قیمت های محاسبه شده توسط ترازو را برای آن مشتری ثبت کنید و در نهایت قیمت نهایی تمام اجناس خریداری شده توسط او را به صورت یکجا ملاحظه نمایید ، مزیت این مدل ترازوی دیجیتال سرعت دادن به فرایند توزین و محاسبه اجناس بدون پایین آمدن دقت در این فرایند است .

البته مدل های ترکیبی دیگری از ترازوهای دیجیتال نیز طراحی و تولید شده اند که قادر به صدور فاکتور مجموع قیمت و وزن در پایان فرایند توزین توسط کاربر ترازو و امکان اتصال ترازو به دستگاه های کارت خوان هستند ، علاوه بر این ترازو هایی که برای مصارف تخصصی فروشگاه های بزرگ طراحی و تولید شده اند ، دارای حافظه کل مبادلات انجام شده توسط ترازو هستند که فروشگاه می تواند در پایان زمان فعالیت خود در روز از میزان حجم مبادله شده توسط آن ترازو و همچنین میزان پول مبادله شده در آن روز توسط همان ترازو نیز مطلع شود و حتی با چاپ کردن فاکتور ریز مبادلات ترازو ، در صورت رخ دادن اشتباه در مبادلات آن ها را تصحیح کند .
6 / 10
از 1157 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :