021-6123
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

باسکول اتحاد

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول اتحاد جهت توزین مواد حجیم و سنگین به کار می رود ، باسکول دیجیتال در مدل اتحاد دارای تنوع محصولی می باشد که در این صفحه به آن می پردازیم ، قطعات باسکول چینی بوده اما در ایران منتاژ و تولید می گردد ، باسکول دارای 12 ماه گارانتی می باشد .

دیجی اسکال عرضه کننده بهترین باسکول با ثبت قیمت باسکول کاملا به روز امکان مقایسه ی چندین دستگاه را فراهم نموده است و با کلیک بر روی هر کالا ، از توضیحات کامل در زمینه ی قابلیت ها و مشخصات فنی باسکول ها آگاه می گردید ، جهت تعمیر باسکول و اطلاع از قیمت قطعات باسکول با مرکز تعمیرات باسکول در دیجی اسکال تماس حاصل نمایید .

انواع باسکول اتحاد با سابقه‌ای بیش از سه دهه در شرکت تولیدی باسکول اتحاد ساخته می‌شود که ابتدا کارش را با ساخت انواع باسکول مکانیکی اتحاد آغاز کرد و سپس به تولید باسکول دیجیتال اتحاد نیز پرداخت و اکنون انواع باسکول مکانیکی و دیجیتال اتحاد را در وزن‌ها و شکل‌های مختلف ساخته و روانه بازار می‌کند. انواع باسکول دیجیتال اتحاد در ظرفیت‌های وزنی مختلف از صد کیلوگرم تا چند تن، و در چند مدل کفی و میدانی ساخته می‌شوند که هر کدام از آنها برای وزن کردن کالاهای گوناگون استفاده می‌شوند. انواع باسکول دیجیتال اتحاد که به شکل کفی ساخته می‌شوند، ظرفیت‌های توزین مختلفی دارند. از برتری‌های باسکول کفی، نداشتن نرده و ستون و مانع دیگری بر روی آن است و به راحتی می‌توان کالاهای مختلف را با شکل‌ها و حجم‌های مختلف بر روی آن قرار داد. از ویژگی‌های باسکول میدانی دیجیتال اتحاد هم می‌توان آسان بودن جابه‌جایی آن را نام برد و دسته‌ای هم که در ساخت آنها به کار رفته، این جابه‌جایی را آسان‌تر می‌سازد. از انواع باسکول اتحاد باسکول مکانیکی آن هم ساخته می‌شود. انواع باسکول مکانیکی اتحاد نیز در ظرفیت‌های گوناگون و در چند ساختار ظاهری ساخته می‌شود که باسکول میدانی اتحاد با چرخ‌های معمولی و باسکول میدانی اتحاد با چرخ‌های پاترولی از نمونه‌های آن هستند. نمایشگر انواع باسکول دیجیتال اتحاد می‌تواند از دو نوع LED و LCD باشد که نوع آن بنا به درخواست و نیاز مشتری تعیین می‌شود. باسکول اتحاد در دو نوع مختلف مکانیکی و دیجیتال ساخته می‌شود و تعمیر باسکول اتحاد از هر نوع نیز باید به دست اهل فن و متخصص آن سپرده شود. توجه داشته باشید که در صورت نیاز به تعمیر باسکول اتحاد فروشگاه اسکیل خدمات لازم را به شما ارائه خواهد داد.

خرید و فروش باسکول اتحاد در شکل‌ها و اندازه‌ها و ظرفیت‌های مختلف و در دو نوع مکانیکی و دیجیتال در فروشگاه اسکیل انجام می‌شود که در صورت درخواست هر کدام از آنها می‌توانید به فروشگاه ما بیایید و یا با بهره بردن از روش خرید اینترنتی باسکول اتحاد خرید خود را انجام دهید و آن را در محل کار خود دریافت کنید. در خرید و فروش باسکول اتحاد دیجیتال، نوع نمایشگر باسکول نیز باید انتخاب شود که می‌تواند از نوع LED یا LCD باشد. همچنین نمایشگر باسکول می‌تواند دارای چاپگر یا بدون چاپگر باشد که انتخاب آن نیز با توجه به نیاز مشتری صورت می‌گیرد. بهترین روش برای انتخاب باسکول مورد نیاز برای شما، مشورت با کارشناسان فروش ما پیش از خرید باسکول اتحاد است تا بهترین گزینه مناسب شغل خود را انتخاب و خریداری نمایید.

قیمت باسکول اتحاد در مرحله نخست بستگی به نوع آن یعنی مکانیکی یا دیجیتال بودن آن دارد. در مرحله بعد ظرفیت توزین و ساختار ظاهری باسکول اتحاد مطرح می‌شود. به صورت طبیعی قیمت باسکول اتحاد مکانیکی ارزان‌تر از قیمت باسکول دیجیتال اتحاد است. قیمت انواع باسکول مکانیکی هم با توجه به ظرفیت و ساختار آن متفاوت است. به عنوان مثال قیمت باسکول اتحاد مکانیکی با چرخ‌های معمولی ارزان‌تر از قیمت باسکول اتحاد با چرخ‌های پاترولی است. در ارزیابی قیمت باسکول دیجیتال نیز به گزینه‌های مختلفی باید توجه کرد که ظرفیت و نوع نمایشگر باسکول، دو مورد از مهم‌ترین آنهاست.

باسکول اتحاد ارزان را هم می‌توانید در بین آنواع باسکول اتحاد پیدا کنید. انواع باسکول تولید ایران از نظر قیمت مناسب‌تر و پایین‌تر از باسکول‌های وارداتی هستند و باسکول مکانیکی اتحاد هم یکی از باسکول‌هایی است که باسکول اتحاد ارزان تولید می‌کند. قیمت باسکول دیجیتال اتحاد کمی بیشتر از نوع مکانیکی آن است. از انواع باسکول مکانیکی می‌توان در محیط‌های دور از برق استفاده کرد. همچنین اگر نیاز به سرعت در توزین نباشد، می‌توان برای خرید و فروش کالا از باسکول مکانیکی استفاده کرد که بودجه کمتری را می‌طلبد. تعمیر باسکول اتحاد را هم در صورت لزوم به دست افراد ورزیده و ماهر بسپارید.

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 14 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()