سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول اعتماد

باسکول اعتماد در سال 1359 کار خود را با تولید مدل های متنوعی از باسکول های دیجیتالی آغاز کرد. این شرکت اغلب در حوزه باسکول صنعتی فعالیت می کند و توانسته تنوع بسیار خوبی را به تولیدات خود بدهد. مدل های باسکول دیجیتال اعتماد ممکن است از عدد 20 هم بگذرد. در عین حال با داشتن تنوع و انطباق با کاربری های گوناگون، امکان جلب و جذب نظر متقاضیان وسیعی را دارد. تولیدات باسکول صنعتی اعتماد با نام باسکول جاده ای، باسکول دام و طیور یا باسکول دامکش، باسکولت های متنوع و باسکول کپه کش و انواع باسکول های غلتکی و تخت و متحرک تولید می شوند. قابلیت هایی همچون امکان جمع بستن وزن و داشتن باتری داخلی قابل شارژ و بهره بردن از سینی استیل و همچنین بدنه ای محکم که عمر مفید باسکول را افزایش خواهد داد، کیفیت باسکول اعتماد را افزایش داده است. این در حالی است که قیمت باسکول اعتماد نیز در قیاس با نمونه های مشابه از نرخ کمتری برخودار است که الین مطلب می تواند در نظر خریدار و جلب شدنش برای خرید باسکول اعتماد تاثیر داشته باشد. با تمام این تفاسیر، خرید باسکول صنعتی اعتماد از فروشگاه اینترنتی اسکیل شامل قیمت نازلی خواهد شد که ناشی از رقابت است. به این ترتیب خرید از فروشگاه ما می تواند از جهات گوناگونی به سود شما باشد. تماس با ما و گرفتن مشاوره رایگان از کارشناسان ما را نیز فراموش نکنید.

انواع باسکول اعتماد را در مدل‌ها و ظرفیت‌های گوناگون می‌توانید بیابید. از انواع باسکول دیجیتال اعتماد ، باسکول فروشگاهی اعتماد و باسکول صنعتی اعتماد را می‌توان نام برد. انواع باسکول اعتماد فروشگاهی و صنعتی در چند ساختار مختلف و با ظرفیت‌های گوناگون ساخته شده‌اند. از نمونه باسکول فروشگاهی اعتماد و باسکول صنعتی اعتماد از نظر ساختاری می‌توان به باسکول ثابت اعتماد و باسکول متحرک اعتماد اشاره کرد. لازم به بیان است که باسکول ثابت باسکولی است که نمایشگر آن به صورت ثابت بر روی ستون باسکول قرار گرفته و باسکول متحرک نیز باسکولی است که نمایشگر آن بر روی پایه‌ای قرار گرفته که می‌توان جای آن را تغییر داد. هرچند از باسکول کفی اعتماد نیز نمی‌توان چشم‌پوشی کرد که در چند ظرفیت مختلف ساخته شده است. باسکول رولیک اعتماد یا باسکول غلتکی اعتماد نیز از انواع باسکول دیجیتال اعتماد در گروه صنعتی و فروشگاهی است که در ظرفیت‌های متفاوت ساخته شده است. بعضی از انواع باسکول اعتماد در رده فروشگاهی و صنعتی نیز به شکل میدانی ساخته شده، یعنی چرخ‌دار هستند. باسکول دام کش اعتماد از دیگر انواع باسکول اعتماد است که در شکل‌های مختلف، و مناسب دام و حیوان‌های مختلف ساخته شده است. وجه مشترک در انواع باسکول دام کش اعتماد میله‌های دور آن است تا نگهدارنده دام باشد و حرکت دام و بیرون رفتن آن از روی باسکول باعث از دست رفتن نتیجه توزین نشود. باسکول دام کش اعتماد در دامداری‌ها و مراکز پرورش حیوان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. باسکول لاشه کش اعتماد هم از دیگر انواع باسکول دیجیتال اعتماد است که در قصابی‌ها و کشتارگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. نوعی از باسکول اعتماد نیز برای وزن کردن خوراک دام به کار برده می‌شود که هم نقش وزن کننده، و هم نقش ترکیب کننده مواد مختلف برای خوراک دام را دارد، و هم با داشتن چرخ به راحتی می‌تواند در دامداری حرکت کند و خوراک را در بین حیوان‌های مختلف پخش کند. فیدر دیجیتال اعتماد یکی از پرمصرف‌ترین وسیله‌ها در مراکز پرورش و نگهداری حیوان‌های مختلف است.

خرید و فروش باسکول اعتماد از هر نوعی که باشد باسکولی خوب و قابل اعتماد را برای شما به محل کارتان می‌آورد. بدنه انواع باسکول دیجیتال اعتماد از فلز، و کاملا محکم و قدرتمند ساخته شده و خرید و فروش باسکول اعتماد با نمایشگری از نوع LED و یا LCD صورت می‌گیرد. گارانتی و خدمات پس از فروش باسکول دیجیتال اعتماد نیز باعث ایجاد اطمینان به کیفیت محصول و اعتماد به شرکت سازنده از طرف خریدار و فروشنده در خرید و فروش باسکول اعتماد شده است. تعمیر باسکول اعتماد نیز مقوله‌ای است که هر دارنده باسکول دیجیتال اعتماد ممکن است نیاز به آن پیدا کند که در این صورت همکاران ما در فروشگاه اسکیل در خدمت شما خواهند بود تا باسکول صدمه دیده شما را به دست افراد ماهر و ورزیده بسپارند.

قیمت باسکول اعتماد از هر نوعی با نوع دیگر متفاوت است. عوامل مختلفی در قیمت باسکول دیجیتال اعتماد موثر است که از جمله آنها نوع باسکول و سپس ساختار ظاهری و اندازه آن، و همچنین تعداد حسگری است که در باسکول به کار رفته است. در شرایط مشابه و یکسان به صورت طبیعی قیمت باسکول اعتماد با یک لودسل پایین‌تر از قیمت باسکول دیجیتال اعتماد چهار لودسلی است. لودسل یا حسگر وزن هر باسکول یکی از مهم‌ترین اجزای باسکول و عامل اصلی در اندازه‌گیری وزن کالاست و کیفیت آن در ساخت باسکول بسیار مهم است. معمولا کارخانه‌های باسابقه از برندهای خوب لودسل در ساخت باسکول استفاده می‌کنند تا هم دوام باسکول را بالاتر ببرند و هم دقت باسکول را در نشان دادن وزن بیشتر سازند.

باسکول اعتماد ارزان و تعمیر باسکول اعتماد را در صورت صدمه دیدن آن از ما بخواهید. قیمت باسکول اعتماد از هر نوعی با نوع دیگر آن متفاوت است و برای دانستن آن می‌توانید با ما تماس بگیرید و در صورتی که در پی خرید باسکول اعتماد ارزان هستید، از همکاران ما راهنمایی بخواهید. مهم‌ترین عامل در خرید باسکول دیجیتال اعتماد کیفیت و دقت و سرعت آن در نشان دادن وزن است، اما پس از آن به قیمت باسکول دیجیتال اعتماد هم می‌توان اشاره کرد که به نسبت بسیاری دیگر از انواع برندهای باسکول دیجیتال، از قیمت مناسب‌تر و پایین‌تری برخوردار است.

باسکول فرغونی دیجیتال اعتماد مدل WB6

باسکول فرغونی دیجیتال اعتماد مدل WB6 یکی دیگر از باسکول های فرغونی اعتماد است که با ظرفیت توزین 400 کیلوگرم و دقت 100 گرم، می تواند در محیطهای صنعتی به کار گرفته شود. چرخدار بودن، نمایشگر LED و دردار بودن را می توان از مزیت های این مدل از باسکول اعتماد برشمرد که به باسکول فرغونی دیجیتالی موسوم است.

مشخصات کلی
برند : اعتماد
مدل : WB6
ظرفیت : 400 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی
گارانتی : 1 سال

فرغون دیجیتال اعتماد مدل WBL

فرغون دیجیتال اعتماد مدل WBL یا ارابه صنعتی اعتماد وسیله ای کارآمد برای محیطهای صنعتی ست. این باسکول با ظرفیت توزین 600 کیلوگرم و دقت 100 گرم وزن می کند. بدنه فلزی این فروغی دیجیتالی به درهایی مجهز شده است تا خالی کردن بار آسان شود. داشتن نمایشگر LED از نکاتی ست که این باسکول صنعتی اعتماد را به نمونه ای منحصر به فرد بدل کرده است.

مشخصات کلی
برند : اعتماد
مدل : WBL
ظرفیت : 600 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی
گارانتی : 1 سال

باسکول کپه کش صنعتی اعتماد

باسکول کپه کش صنعتی اعتماد باسکولی ست که در کارخانه ها و مراکز ترخیص کالا و گمرک و انبارهای سنگین بسیار کاربرد دارد. این مدل از باسکول اعتماد با داشتن نمایشگر، می تواند توانایی های بیشتری از آنچه تصور می شود داشته باشد. برای خرید باسکول کپه کش اعتماد از فروشگاه اسکیل می توانید به دو صورت آنلاین و حضوری اقدام کنید.

مشخصات کلی
برند : اعتماد
ظرفیت : 10، 20، 30 تن
دقت در توزین : 0.5، 1، 2، 5 و 10 کیلوگرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول میدانی اعتماد مدل ED 1500

باسکول میدانی اعتماد مدل ED 1500 یک باسکول تمام صنعتی است که به واسطه داشتن چرخ می توان از آن به صورت متحرک استفاده کرد. این باسکول با دقت 100 گرم، نمایشگر کابین دار، باطری قابل شارژ، نمایش قیمت و امکان شمارش می تواند یکی از گزینه های خرید باسکول از میان مدل های گوناگون باسکول اعتماد باشد.

مشخصات کلی
برند : اعتماد
مدل : ED 1500
ظرفیت : 1500 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی
گارانتی : 1 سال

باسکول دیجیتال 300 کیلویی اعتماد مدل 301 S

باسکول دیجیتال 300 کیلویی اعتماد مدل 301 S جزء باسکول های سبک شرکت اعتماد به شمار می آید. از این مدل از باسکول اعتماد می توان استفاده صنعتی و فروشگاهی کرد. داشتن دقت 20 تا 50 گرم، نمایشگر LED و سینی ورق فولادی این باسکول صنعتی فروشگاهی را می توان از جمله مزیت های آن برشمرد.

مشخصات کلی
برند : اعتماد
مدل : 301 S
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 تا 50 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی

باسکول 500 کیلویی اعتماد مدل 501-WI

باسکول 500 کیلویی اعتماد مدل 501-WI از دسته باسکول های نیم تنی اعتماد است که می تواند در زمینه فروشگاهی و صنعتی استفاده شود. این مدل از باسکول اعتماد با دقت 100 گرم و برخورداری از بدنه ای فلزی و نمایشگر LED و امکان محاسبه قیمت و شمارش قطعه می تواند مدلی ایدئال برای خرید باسکول باشد.

مشخصات کلی
برند : اعتماد
مدل : 501-WI
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
گارانتی : 1 سال

باسکول 150×150 اعتماد 2200 کیلویی مدل +4L

باسکول 150×150 اعتماد 2200 کیلویی مدل +4L کاملا فلزی است و سینی آن که 1.5×1.5 متر اندازه دارد از ورق فولادی ساخته شده است. داشتن 4 لودسل به این مدل از باسکول کفی اعتماد کمک کرده است تا سینی یی با حساسیت بیشتر برای توزین مهیا شود. دقت 200 گرم در کنار داشتن نمایشگر متحرک و LED، در عین سادگی از این مدل از باسکول اعتماد انواعی درخور توجه ساخته است که می تواند در حین مقرون به صرفه بودن، کارایی یک باسکول توانمند صنعتی را نیز داشته باشد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +4L
ظرفیت : 2200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 150×150 اعتماد 1200 کیلویی مدل +4L

باسکول 150×150 اعتماد 1200 کیلویی مدل +4L کم ظرفیت ترین نمونه در اندازه سینی 1.5 در 1.5 متر است. با توان توزین 1200 کیلوگرم و دقت 100 گرم، انتظار توزین دقیقی از این باسکول صنعتی می رود. یک نمایشگر متحرک از نوع LED و سینی ساخته شده از ورق فولادی یاری می کند تا این مدل از باسکول 4 لودسل اعتماد نمونه ای از باسکول های محکم و دقیق و کارآمد صنعتی باشد که در حین سادگی، ارزان نیز هست.

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +4L
ظرفیت : 1200 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 150×150 اعتماد 3200 کیلویی مدل +4L

باسکول 150×150 اعتماد 3200 کیلویی مدل +4L از نظر اندازه جزو بزرگ ترین باسکول های شرکت اعتماد است. دقت 200 گرم در کنار اندازه بزرگ سینی و جنس آن که از ورق فولادی ساخته شده است، و همچنین داشتن نمایشگر LED متحرک این مدل از باسکول اعتماد را به یکی از ساده ترین و در عین حال اقتصادی ترین انواع باسکول صنعتی دیجیتال در بازار داخلی بدل کرده است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +4L
ظرفیت : 3200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 125×125 اعتماد 1200 کیلویی مدل +4L

باسکول 125×125 اعتماد 1200 کیلویی مدل +4L کم ظرفیت ترین نمونه در سری سینی 125×125 سانتیمتر است. این مدل از باسکول اعتماد نیز وام دار نمونه های مشابه خود است که با داشتن سینی از جنس ورق فولادی و نمایشگر متحرک LED، و قابلیت سودمند جمع بستن اوزان، می تواند در حوزه های صنعتی بسیاری کارآمد باشد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +4L
ظرفیت : 1200 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 125×125 اعتماد 3200 کیلویی مدل +4L

باسکول 125×125 اعتماد 3200 کیلویی مدل +4L نمونه دیگری از دسته باسکول صنعتی اعتماد است که با ظرفیت توزین 3200 کیلوگرم و دقت 200 گرم، می تواند در حوزه های بسیاری از کسب و کارها و فعالیت های صنعتی به کار آید. داشتن قابلیت جمع بستن اوزان مختلف و برخورداری از نمایشگر متحرک، در کنار بدنه ای محکم و سینی ساخته شده از ورق فولادی می تواند اصمینان خریدار را از دوام و دقت و کارایی این باسکول کفی اعتماد جلب کند. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +4L
ظرفیت : 3200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 125×125 اعتماد 2200 کیلویی مدل +4L

باسکول 125×125 اعتماد 2200 کیلویی مدل +4L با بزرگ تر کردن اندازه سینی و حفظ مشخه های مدل +4L به بازار بزرگتری از خریداران اندیشیده است. این باسکول با داشتن نمایشگر متحرک و امکان جمع زدن وزن و سینی ساخته شده از ورق فولاد، تضمینی خواهد برای توزین های سنگین و صنعتی که عموما در مراکز ترخیص کالا و انبارها و بارگیری ها به کار خواهد آمد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +4L
ظرفیت : 2200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول اعتماد 4 لودسل 2200 کیلویی مدل +4L

باسکول اعتماد 4 لودسل 2200 کیلویی مدل +4L نمونه ای دیگر از این سری است که با داشتن سینی با اندازه 100×100 سانتیمتر و ظرفیت توزین بیشتر، به خریدار باسکول صنعتی اعتماد حق انتخاب می دهد. این باسکول با داشتن بدنه ای فلزی و سینی ساخته شده از ورق فولادی می تواند در اغلب کسب و کرهای صنعتی سنگین به کار گرفته شود. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +4L
ظرفیت : 2200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول اعتماد 4 لودسل 1200 کیلویی مدل +4L

باسکول اعتماد 4 لودسل 1200 کیلویی مدل +4L یکی از نمونه های این مدل از باسکول صنعتی اعتماد است که با ظرفیت تزوین 1200 کیلوگرم و دقت 100 گم راهی بازار شده است.  مشخصه اصلی این مدل سینی 100×100 سانتیمتری آن است. این باسکول صنعتی اعتماد با داشتن سینی از جنس ورق فولاد و امکان جابجایی نمایشگر LED اش می تواند در مراکز صنعتی و انبارهای بزرگ و مراکز ترخیص کالا به کار گرفته شود.

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +4L
ظرفیت : 1200 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول دامکش 1200 کیلویی اعتماد مدل +WIC

باسکول دامکش 1200 کیلویی اعتماد مدل +WIC نسخه میان وزن باسکول دامکشی اعتماد است. این باسکول دامی می تواند تا 1200 کیلوگرم را با دقت 500 گرم بسنجد. بدنه فولادی این مدل از باسکول اعتماد میتواند دوام و استحکام را برای آن به ارمغان بیاورد. داشتن نمایشگر LCD و کیفیت استاندارد شرکت اعتماد که در دیگر باسکول های این شرکت نیز دیده می شود، تضمینی ست برای خریداران باسکول دامی اعتماد تا برای مدت های مدید از این باسکول ایرانی و ارزشمند برای رفع نیازهای شغلی خود استفاده کنند. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +WIC
ظرفیت : 1200 کیلوگرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول دامکش اعتماد مدل WLC+P

باسکول دامکش اعتماد مدل WLC+P نمونه چرخدار باسکول دامی اعتماد است. بدون شک داشتن چرخ می تواند سبب جابجایی آسان تر باسکول اعتماد شود. این باسکول می تواند تا وزن 2200 کیلوگرم را با دقت 500 گرم بسنجد. در عین حال با داشتن نمایشگر متحرک دایره تحرک کار با این باسکول دامکشی نیز افزایش خواهد یافت. ساخته شدن سینی و توری محفظه از ورق فولادی و بدنه فولادی و پروفیل این باسکول دامکش بر استحکام و دوام آن افزوده است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : WLC+P
ظرفیت : 2200 کیلوگرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی

فیدر صنعتی اعتماد مدل WH

فیدر صنعتی اعتماد مدل WH یا هاپر دیجیتال دستگاهی برای توزین و در عین حال نگهداری مواد دامی و غلات است. از این دستگاه عموما در کارخانه های دام و طیور و غلات استفاده می شود. فیدر دیجیتال اعتماد با ظرفیت توزین 1200 کیلوگرم و دقت گرم، در کنار داشتن بدنه ای از پروفیل صنعتی و کفه ای از ورق فولاد، می تواند پیشنهاد مقرون به صرفه برای تهیه این دستگاه صنعتی باشد.

مشخصات کلی
برند : اعتماد
مدل : WH
ظرفیت : 1200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 500 کیلویی اعتماد مدل 501MS

باسکول 500 کیلویی اعتماد مدل 501MS باسکولی متحرک است. داشتن نمایشگر متحرک این باسکول اعتماد را در دسته بندی باسکول متحرک جا داده است. داشتن قابلیتی مانند توزین چند مرحله که امکان توزین بیشتر از وزن مجاز باسکول را می دهد، می تواند به مذاق متقاضیان بسیاری خوش بیاید. باسکول نیم تن اعتماد کیفیتی نمونه و عملکردی یگانه دارد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : 501MS
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 و 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول فرغونی اعتماد مدل WB3

باسکول فرغونی اعتماد مدل WB3 یکی از انواع باسکول صنعتی اعتماد به شمار می آید که می تواند در صنایع گوناگونی از جمله دام و طیور به کار آید. این باسکول فرغونی دیجیتال با توانایی توزین وزن تا 250 کیلوگرم و با دقت 100 گرم، باسکولی دقیق است. بدنه فلزی مستحکم و وجود نمایشگر LCD برای این باسکول صنعتی از مزایای آن به حساب می آید. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : WB3
ظرفیت : 250 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول لاشه کش اعتماد مدل WPC

باسکول لاشه کش اعتماد مدل WPC باسکولی با توان 1500 کیلوگرم و دقت 200 گرم است که با داشتن نمایشگری از نوع LED و قابلیت هایی همچون امکان محاسبه قیمت و شمارش، یکی از نمونه های ایدئال باسکول لاشه کش برای کشتارگاه ها و قصابی های بزرگ محسوب می شود. این مدل از باسکول اعتماد به چرخ مجهز است و سینی آن 120×120 سانتیمتر اندازه دارد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : WPC
ظرفیت : 1500 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی - دام و طیور

باسکول اعتماد نیم تنی مدل 501S

باسکول اعتماد نیم تنی مدل 501S باسکولی است که می تواند در حوزه متفاوت صنعتی و فروشگاهی به کار گرفته شود. این امر به واسطه داشتن نمایشگر LED سه سطری که می تواند قیمت را نیز نمایش دهد فراهم شده است. توانایی توزین تا وزن 500 کیلوگرم و با دقت 50 گرم نیز در تبدیل باسکول اعتماد به نمونه ای فروشگاهی و صنعتی دخیل بوده است. شمارش قطعه و داشتن گارد سینی را می توان از نکات قابل اشاره باسکول نیم تن اعتماد نامید. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : 501S
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی

باسکول 1 تنی اعتماد مدل 1001 M

باسکول 1 تنی اعتماد مدل 1001 M باسکولی کفی و صنعتی به حساب می آید. باسکولی با نمایشگر LED متحرک که بر روی پایه ای استیل قرار دارد. سینی 1×1 متر باسکول اعتماد در کنار دقت 200 گرمی اش، امکان استفاده از آن را در مکان ها و محل های گوناگونی فراهم کرده است. بارزترین قابلیت باسکول 1 تن اعتماد امکان توزین چند مرحله ای است که اجازه اندازه گیری وزن، بیش از حد مجاز باسکول را نیز می دهد.

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : 1001 M
ظرفیت : 1000 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول غلطکی اعتماد مدل MR

باسکول غلطکی اعتماد مدل MR نمونه ای منحصر به فرد از انواع باسکول اعتماد به شمار می آید. شاید دقت 100 و 200 گرمی این باسکول اعتماد در کنار ظرفیت توزین 500 کیلویی و 700 کیلویی و 100 کیلویی آن به اندازه غلتکی بودن آن اهمیت نداشته باشد. چراکه باسکول غلطکی اعتماد به سبب ساختارش به مصارف ویژه ای می رسد و متقاضی خرید باسکول غلتکی اعتماد، به واسطه این ویژگی به سراغ آن می آید.

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : MR
ظرفیت : 500، 700 و 1000 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 و 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول دامکش 2200 کیلویی اعتماد مدل WLC

باسکول دامکش 2200 کیلویی اعتماد مدل WLC بزرگ ترین باسکول دامکشی اعتماد است. باسکولی قفس دار و با توان توزین بالا که براس توزین حیوانات بزرگ جثه ای چون گاو و اسب هم کارامد خواهد بود. بدنه فولادی و با دوام، داشتن رمپ ورودی و دقت 500 گرمی سبب می شود تا این مدل از باسکول اعتماد از شرایطی ایده آل برای توزین دام و طیور برخوردار باشد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : WLC
ظرفیت : 2200 کیلوگرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی - دام و طیور

باسکول دامکش اعتماد 500 کیلویی مدل WIC

باسکول دامکش اعتماد 500 کیلویی مدل WIC را بیشتر باید باسکول دام کش گوسفندی دانست. ظرفیت توزین 500 کیلویی و دقت 100 گرمی اش اجازه اندازه گیری وزن حیواناتی نظیر گوسفند را می دهد. داشتن قفسه و نمایشگر LED و چرخدار بودن، در کنار ساختار فلز و پروفیل و فولاد باسکول دامکشی اعتماد از آن مدلی معتمد برای استفاده در کشتارگاه ها و دامپروری ها ساخته است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : WIC
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 1200 کیلویی اعتماد مدل 1001WP

باسکول 1200 کیلویی اعتماد مدل 1001WP باسکولی میدانی است. باسکولی چرخ دار با دقت 200 گرم و ساختاری فلزی و محکم. دارای دو اندازه سینی است و به محافظ یا گارد سینی هم تجهیز شده است و از نمایشگری دیجیتالی استفاده می کند که داخل محفظه ای فلزی قرار دارد و نمایشگر را از هرگونه آسیب حفظ می کند. باسکول اعتماد در رده باسکول های صنعتی و بخصوص میدانی نمونه های ایده آلی همچون مدل 1001WP را عرضه کرده است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : 1001WP
ظرفیت : 1200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول اعتماد 2200 کیلویی مدل 4L+ WP

باسکول اعتماد 2200 کیلویی مدل 4L+ WP دارای چهار لودسل است. داشتن چهار لودسل حساسیت را در جای جای سینی باسکول منتشر می کند و به افزایش دقت ارتباطی ندارد. با این حال دقت 200 گرمی برای این باسکول میدانی اعتماد برای اندازه گیری وزن 2200 کیلوگرم قابل توجه است. ساختار باسکول اعتماد فلزی است و چرخ دار بودنش استفاده صنعتی و نامیدنش به عنوان باسکول میدانی را تثبیت کرده است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
ظرفیت : 2200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 700 کیلویی اعتماد مدل 501WD

باسکول 700 کیلویی اعتماد مدل 501WD نمونه ای دیگر از باسکول میدانی اعتماد است که با داشتن توان توزین 700 کیلوگرم در کنار دقت 100 گرمی، قادر است نیاز مراکز صنعتی و سوله های بزرگ و انبارهای گمرکی و کارخانه ای را برطرف کند. نمایشگر دیجیتال باسکول اعتماد درون محفظه ای فلزی جا گرفته است که از نمایشگر LCD آن در برابر آسیب محافظت می کند. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : 501WD
ظرفیت : 700 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 3200 کیلویی اعتماد مدل 4L WP

باسکول 3200 کیلویی اعتماد مدل 4L WP با داشتن سینی یی با اندازه 125×125 سانتیمتر یکی از بزرگ ترین باسکول های صنعتی اعتماد به حساب می آید. این در حالی است که استفاده از 4 لودسل در سنی، حساسیت را در این مدل از باسکول اعتماد به نهایت رسانده است. 200 گرم دقت برای توزین وزن تا 3200 کیلوگرم و چراخدار بودن آن که باسکول را در دسته بایکول میدانی اعتماد قرار می دهد از مزیت های باسکول اعتماد مدل 4L WP است.

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : 4L WP
ظرفیت : 3200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول اعتماد 220 کیلویی مدل 3000S

باسکول اعتماد 220 کیلویی مدل 3000S را می توان باسکولت اعتماد نیز نامید. ظرفیت 220 کیلوگرم در کنار دقت 20 گرمی این مدل از باسکول اعتماد را مستعد استفاده در دو حوزه نیمه صنعتی و فروشگاهی کرده است. داشتن سینی استیل همراه با گارد و نمایشگر دیجیتالی LED که درون محفظه ای فلزی قرار دارد، از مشخصه هایی است که باسکول 220 کیلویی اعتماد مدل 3000S را تعریف می کند.

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : 3000S
ظرفیت : 220 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی

باسکول اعتماد 220 کیلوگرم مدل 3000HS

باسکول اعتماد 220 کیلوگرم مدل 3000HS نوع دیگری از باسکول مدل 3000S است. حتی اندازه سینی این دو مدل نیز برابر است. با این تفاوت که جهت قرار گیری سینی در باسکول استیل 3000HS تفاوت دارد. این مدل از باسکول اعتماد از قابلیت شمارش قطعه برخوردار است و به اعتبار این قابلیت و نمایشگر LED سه سطر می تواند علاوه بر استفاده نیمه صنعتی، استفاده فروشگاهی نیز داشته باشد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : 3000HS
ظرفیت : 220 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی

باسکول اعتماد 4 لودسل مدل +4L

باسکول اعتماد 4 لودسل مدل +4L از اختصاصی ترین مدل های باسکول اعتماد است که کاربرد کاملا صنعتی دارد. باسکول کفی اعتماد باسکولی 4 لودسل است که حساسیت را در این مدل چندین برابر می کند و امکان توزین از هر جای سینی را فراهم می کند. توجه داشته باشید که داشتن 4 لودسل به معنی افزایش دقت نیست. ساختار متحرک باسکول صنعتی اعتماد، در کنار بدنه فلزی، امکان جمع زدن وزن یا توزین متوالی و دارا بودن دقت ها و ظرفیت های توزین متنوع، بهترین انتخاب برای نیازهای صنعتی برشمرده می شود.  

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +4L
ظرفیت : 5200 کیلوگرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی
6 / 10
از 1692 کاربر