021-6123
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

باسکول اعتماد

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول اعتماد در سال 1359 کار خود را با تولید مدل های متنوعی از باسکول های دیجیتالی آغاز کرد. این شرکت اغلب در حوزه باسکول صنعتی فعالیت می کند و توانسته تنوع بسیار خوبی را به تولیدات خود بدهد. مدل های باسکول دیجیتال اعتماد ممکن است از عدد 20 هم بگذرد. در عین حال با داشتن تنوع و انطباق با کاربری های گوناگون، امکان جلب و جذب نظر متقاضیان وسیعی را دارد. تولیدات باسکول صنعتی اعتماد با نام باسکول جاده ای، باسکول دام و طیور یا باسکول دامکش، باسکولت های متنوع و باسکول کپه کش و انواع باسکول های غلتکی و تخت و متحرک تولید می شوند. قابلیت هایی همچون امکان جمع بستن وزن و داشتن باتری داخلی قابل شارژ و بهره بردن از سینی استیل و همچنین بدنه ای محکم که عمر مفید باسکول را افزایش خواهد داد، کیفیت باسکول اعتماد را افزایش داده است. این در حالی است که قیمت باسکول اعتماد نیز در قیاس با نمونه های مشابه از نرخ کمتری برخودار است که الین مطلب می تواند در نظر خریدار و جلب شدنش برای خرید باسکول اعتماد تاثیر داشته باشد. با تمام این تفاسیر، خرید باسکول صنعتی اعتماد از فروشگاه اینترنتی اسکیل شامل قیمت نازلی خواهد شد که ناشی از رقابت است. به این ترتیب خرید از فروشگاه ما می تواند از جهات گوناگونی به سود شما باشد. تماس با ما و گرفتن مشاوره رایگان از کارشناسان ما را نیز فراموش نکنید.

انواع باسکول اعتماد را در مدل‌ها و ظرفیت‌های گوناگون می‌توانید بیابید. از انواع باسکول دیجیتال اعتماد ، باسکول فروشگاهی اعتماد و باسکول صنعتی اعتماد را می‌توان نام برد. انواع باسکول اعتماد فروشگاهی و صنعتی در چند ساختار مختلف و با ظرفیت‌های گوناگون ساخته شده‌اند. از نمونه باسکول فروشگاهی اعتماد و باسکول صنعتی اعتماد از نظر ساختاری می‌توان به باسکول ثابت اعتماد و باسکول متحرک اعتماد اشاره کرد. لازم به بیان است که باسکول ثابت باسکولی است که نمایشگر آن به صورت ثابت بر روی ستون باسکول قرار گرفته و باسکول متحرک نیز باسکولی است که نمایشگر آن بر روی پایه‌ای قرار گرفته که می‌توان جای آن را تغییر داد. هرچند از باسکول کفی اعتماد نیز نمی‌توان چشم‌پوشی کرد که در چند ظرفیت مختلف ساخته شده است. باسکول رولیک اعتماد یا باسکول غلتکی اعتماد نیز از انواع باسکول دیجیتال اعتماد در گروه صنعتی و فروشگاهی است که در ظرفیت‌های متفاوت ساخته شده است. بعضی از انواع باسکول اعتماد در رده فروشگاهی و صنعتی نیز به شکل میدانی ساخته شده، یعنی چرخ‌دار هستند. باسکول دام کش اعتماد از دیگر انواع باسکول اعتماد است که در شکل‌های مختلف، و مناسب دام و حیوان‌های مختلف ساخته شده است. وجه مشترک در انواع باسکول دام کش اعتماد میله‌های دور آن است تا نگهدارنده دام باشد و حرکت دام و بیرون رفتن آن از روی باسکول باعث از دست رفتن نتیجه توزین نشود. باسکول دام کش اعتماد در دامداری‌ها و مراکز پرورش حیوان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. باسکول لاشه کش اعتماد هم از دیگر انواع باسکول دیجیتال اعتماد است که در قصابی‌ها و کشتارگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. نوعی از باسکول اعتماد نیز برای وزن کردن خوراک دام به کار برده می‌شود که هم نقش وزن کننده، و هم نقش ترکیب کننده مواد مختلف برای خوراک دام را دارد، و هم با داشتن چرخ به راحتی می‌تواند در دامداری حرکت کند و خوراک را در بین حیوان‌های مختلف پخش کند. فیدر دیجیتال اعتماد یکی از پرمصرف‌ترین وسیله‌ها در مراکز پرورش و نگهداری حیوان‌های مختلف است.

خرید و فروش باسکول اعتماد از هر نوعی که باشد باسکولی خوب و قابل اعتماد را برای شما به محل کارتان می‌آورد. بدنه انواع باسکول دیجیتال اعتماد از فلز، و کاملا محکم و قدرتمند ساخته شده و خرید و فروش باسکول اعتماد با نمایشگری از نوع LED و یا LCD صورت می‌گیرد. گارانتی و خدمات پس از فروش باسکول دیجیتال اعتماد نیز باعث ایجاد اطمینان به کیفیت محصول و اعتماد به شرکت سازنده از طرف خریدار و فروشنده در خرید و فروش باسکول اعتماد شده است. تعمیر باسکول اعتماد نیز مقوله‌ای است که هر دارنده باسکول دیجیتال اعتماد ممکن است نیاز به آن پیدا کند که در این صورت همکاران ما در فروشگاه اسکیل در خدمت شما خواهند بود تا باسکول صدمه دیده شما را به دست افراد ماهر و ورزیده بسپارند.

قیمت باسکول اعتماد از هر نوعی با نوع دیگر متفاوت است. عوامل مختلفی در قیمت باسکول دیجیتال اعتماد موثر است که از جمله آنها نوع باسکول و سپس ساختار ظاهری و اندازه آن، و همچنین تعداد حسگری است که در باسکول به کار رفته است. در شرایط مشابه و یکسان به صورت طبیعی قیمت باسکول اعتماد با یک لودسل پایین‌تر از قیمت باسکول دیجیتال اعتماد چهار لودسلی است. لودسل یا حسگر وزن هر باسکول یکی از مهم‌ترین اجزای باسکول و عامل اصلی در اندازه‌گیری وزن کالاست و کیفیت آن در ساخت باسکول بسیار مهم است. معمولا کارخانه‌های باسابقه از برندهای خوب لودسل در ساخت باسکول استفاده می‌کنند تا هم دوام باسکول را بالاتر ببرند و هم دقت باسکول را در نشان دادن وزن بیشتر سازند.

باسکول اعتماد ارزان و تعمیر باسکول اعتماد را در صورت صدمه دیدن آن از ما بخواهید. قیمت باسکول اعتماد از هر نوعی با نوع دیگر آن متفاوت است و برای دانستن آن می‌توانید با ما تماس بگیرید و در صورتی که در پی خرید باسکول اعتماد ارزان هستید، از همکاران ما راهنمایی بخواهید. مهم‌ترین عامل در خرید باسکول دیجیتال اعتماد کیفیت و دقت و سرعت آن در نشان دادن وزن است، اما پس از آن به قیمت باسکول دیجیتال اعتماد هم می‌توان اشاره کرد که به نسبت بسیاری دیگر از انواع برندهای باسکول دیجیتال، از قیمت مناسب‌تر و پایین‌تری برخوردار است.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 15 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()