سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول بی نظیر

باسکول بی نظیر در گروه باسکول دیجیتال قرار می گیرد و در ایران تولید می گردد ، باسکول بی نظیر دارای قیمت مناسبی می باشد و در فروشگاه هایی که قصد خرید باسکول را دارند این باسکول را انتخاب می نمایند ، باسکول دارای 12 ماه گارانتی می باشد .

دیجی اسکال عرضه کننده ی بهترین باسکول دیجیتالی با معرفی قابلیت ها و مشخصات فنی باسکول های دیجیتال خرید باسکول را ساده تر نموده است ، جهت تعمیرات باسکول با مشاورین ما در مرکز تعمیر باسکول تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان پرسنل مجرب دیجی اسکال بهره مند شوید .

قیمت باسکول در دیجی اسکال کاملا به روز ثبت می گردد .

انواع باسکول بی نظیر را می‌توان در چند گروه اصلی نام برد. باسکول فروشگاهی بی نظیر و باسکول صنعتی بی نظیر و باسکول دامی بی نظیر از انواع باسکول دیجیتال بی نظیر هستند که در ظرفیت‌های مختلف و با کارایی‌های گوناگون ساخته شده‌اند. انواع باسکول فروشگاهی بی نظیر در ظرفیت‌های مختلفی از حدود 50 تا کمتر از 500 کیلوگرم ساخته شده‌اند و بسیاری از آنها در کنار قطعه شمار بودن، دارای قابلیت‌های مختلفی مانند اتصال به رایانه و چاپگر خارجی هستند. همه انواع باسکول بی نظیر فروشگاهی و صنعتی دارای ستون یا علمک هستند و برخی از انواع باسکول بی نظیر فروشگاهی دارای ستونی کوتاه هستند تا به راحتی بتوان آن را بر روی پیشخوان فروشگاه‌ها قرار داد و ازین‌رو به آنها باسکول سوپری گفته می‌شود. بعضی از انواع باسکول دیجیتال بی نظیر فروشگاهی در کنار ستون خود دارای نرده‌ای هم هستند تا بتوان کالا را به آن تکیه داد. بعضی از انواع باسکول فروشگاهی بی نظیر میدانی هستند، یعنی به چهار چرخ مجهز شده‌اند و برخی دیگر نیز ساده و بدون چرخ هستند.

گروه دیگر از انواع باسکول دیجیتال بی نظیر باسکول صنعتی بی نظیر است که در دو نوع متفاوت کفی و میدانی ساخته شده‌اند. انواع باسکول کفی بی نظیر در ظرفیت‌های مختلف طراحی شده و نمایشگرهای آنها بر روی پایه‌ای قرار می‌گیرند که قابلیت جابه‌جایی دارند، اما ساختار باسکول‌های میدانی بی نظیر از سینی و ستون و نمایشگر بر روی آن، و نرده یا گارد نگهدارنده، و چرخ‌های باسکول، و در بعضی از آنها دسته‌ای که مانند دسته گاری است و برای جابه‌جا کردن آن استفاده می‌شود، درست شده است. نوع دیگر از انواع باسکول بی نظیر باسکول دامی بی نظیر یا باسکول دام کش بی نظیر است. انواع باسکول دامی بی نظیر هم علاوه بر قطعه شمار از قابلیت‌هایی مانند ارتباط با رایانه و چاپگر خارجی بهره‌مندند. انواع باسکول دامی بی نظیر به نرده‌هایی مجهز شده‌اند که دورتادور سینی باسکول را فراگرفته تا حرکت دام را محدود سازد و بتوان به آسانی وزن آنها را اندازه گرفت. تقریبا بیشتر انواع باسکول بی نظیر دارای چاپگر هستند. خرید و فروش باسکول بی نظیر از هر نوعی در فروشگاه اینترنتی اسکیل انجام می‌شود. باسکول‌ها از هر نوعی که باشند ممکن است نیاز به تعمیر پیدا کنند که در آن صورت هم می‌توانید با ما تماس بگیرید و باسکول خود را به دست اشخاص ناوارد نسپارید.

خرید و فروش باسکول بی نظیر فروشگاهی مناسب انواع فروشگاه‌هاست، هرچند که از بسیاری از آنها در کارگاه‌های صنعتی هم می‌توان استفاده کرد. بسیاری از کارگاه‌های تولیدی و صنعتی و فروشگاه‌های عمده فروشی نیز می‌توانند با خرید انواع باسکول صنعتی بی نظیر به کاروکسب خود سروسامان بخشند. اما خرید و فروش باسکول بی نظیر دامی مخصوص دامداری‌‌ها و کشتارگاه‌های دام است. در خرید هر نوعی از انواع باسکول بی نظیر به یک نکته دقت داشته باشید و آن گارانتی 12 ماهه محصول است که باعث جلب شدن اطمینان خریدار به خرید انواع باسکول بی نظیر است. به طور کلی می‌توان گفت خرید انواع باسکول دیجیتال بی نظیر به معنای تهیه باسکولی بادوام و مطمئن است که از بهترین ایده‌ها و فناوری‌ها در ساخت آنها استفاده شده است.

قیمت باسکول بی نظیر با توجه به نوع و قابلیت‌های آن تعیین شده است و از هر مدلی به مدل دیگر می‌تواند متفاوت باشد. به صورت کلی می‌توان گفت قیمت باسکول دیجیتال بی نظیر با بدنه سبک‌تر و ظرفیت پایین‌تر، ارزان‌تر از قیمت باسکول بی نظیر با ظرفیت بیشتر و بدنه سنگین‌تر است. البته نوع نمایشگر در بسیاری از انواع باسکول بی نظیر مانند باسکول صنعتی بی نظیر و باسکول فروشگاهی بی نظیر مشابه هم هستند و تاثیری در قیمت باسکول بی نظیر از هر نوعی ندارند، اما برخی از نمایشگرها هم دوطرفه یا دارای قابلیت‌های مختلف دیگری هستند که می‌تواند در قیمت باسکول دیجیتال بی نظیر موثر باشد.

باسکول بی نظیر ارزان و یا بهتر است بگوییم باسکول بی نظیر با قیمت‌های مختلف ارزان‌تر و گران‌تر را در فروشگاه اسکیل بیابید و خریداری کنید. البته باسکول بی نظیر را با توجه به کارایی و کیفیت و قیمت آن می‌توان باسکول بی نظیر ارزان نامید، چرا که در مقایسه با نمونه‌های مشابه وارداتی از قیمت بسیار پایین‌تری برخوردار است. به صورت کلی قیمت باسکول دیجیتال بی نظیر از هر نوعی با نوع دیگر و از هر مدلی با مدل دیگر متفاوت است و چنین تفاوتی نیز طبیعی است. نکته دیگر قابل توجه، تعمیر باسکول بی نظیر است. ضمن اطمینان از داشتن گارانتی در خرید باسکول بی نظیر برای تعمیر باسکول بی نظیر به افراد متخصص و کارآزموده مراجعه کنید و فروشگاه اسکیل نیز چنین افرادی را در تعمیر انواع ترازو در اختیار دارد. خرید اینترنتی باسکول بی نظیر و دریافت آسان آن و گارانتی محصول و اطمینان از وجود تعمیرگاهی برای آن، بهترین دلیل‌هایی است که می‌تواند شما را ترغیب به خرید این باسکول باکیفیت کند.

باسکول دام کش بی نظیر 1500 کیلو گرم

باسکول دامداری بی نظیر با ظرفیت 1500 کیلو گرم و دقت 200 گرم در توزین یکی از بهترین باسکول های دیجیتال دامکش می باشد ، نمایشگر باسکول در چندین مدل قابل انتخاب بوده و  دیجی اسکال نمایندگی فروش باسکول دام کش دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : binazir1500 kg
ظرفیت : 1500 کیلو گرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول دامداری
گارانتی : 12 ماه

باسکول دامکش بی نظیر 1000 کیلو گرم

باسکول دام کش بی نظیر مناسب جهت استفاده در دامداری برای توزین دقیق و اصولی دام می باشد و دام با وارد شدن از درب ورودی بر روی کفه ی توزین رفته و پس از توزین از قسمت درب خروجی باسکول خارج می گردد ، باسکول بی نظیر ساخت ایران بوده و دیجی اسکال نمایندگی فروش باسکول دام کش ، دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : binazir 1000 kg d
ظرفیت : 1000 کیلو گرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول دامداری
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتال بی نظیر 20 تنی

باسکول دیجیتال بی نظیر با ظرفیت 20000 کیلو گرم مناسب جهت استفاده در محیط های کاملا صنعتی با در نظر گرفتن ظرفیت توزین باسکول می باشد ، ساختار باسکول بی نظیر کاملا قدرتمند و صنعتی تولید و مورد تایید دیجی اسکال می باشد .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : bi nazir mb20000-1 20000 kg
ظرفیت : 20000 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 کیلو گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتال بی نظیر 10 تنی

باسکول دیجیتال صنعتی بی نظیر ساخت ایران با رعایت استاندارد های معتبر توزین دارای ظرفیت 10 تن در توزین مواد حجیم و سنگین می باشد که در محیط های صنعتی قابلیت نصب و راه اندازی را دارد ، دیجی اسکال مرکز فروش باسکول بی نظیر دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : bi nazir mbh1000-1 10000 kg
ظرفیت : 10000 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 کیلو گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتالی بی نظیر 6 تنی

باسکول بی نظیر ، دستگاهی صنعتی در ظرفیت 6 تن می باشد که دارای بدنه ی مقاوم صنعتی و مقاومت بالا در پرتاب یا برخود کالا یا قطعه به باسکول دیجیتال می باشد ، باسکول صنعتی ذکر شده ساخت ایران و دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش باسکول می باشد .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : bi nazir mb6001-1 6000 kg
ظرفیت : 6 تن
دقت در توزین : 2000 گزم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتالی بی نظیر 4000 کیلو گرم

باسکول دیجیتالی بی نظیر 4000 کیلو گرم در گروه باسکول صنعتی قرار گرفته است که دارای بدنه ی مقاوم صنعتی همراه با پایه می باشد و دارای 12 ماه گارانتی با 10 سال خدمات پس از فروش باسکول است ، دیجی اسکال دستگاه معرفی شده را تایید و تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : bi nazir mb4001-1 4000 kg
ظرفیت : 4000 کیلو گرم
دقت در توزین : 1000 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکول صنعتی بی نظیر 2000 کیلو گرم

باسکول صنعتی با ظرفیت 2000 کیلو گرم که به باسکول 2 تنی نیز معرفی می گردد ، باسکول دیجیتالی کاملا صنعتی می باشد که در کارخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ، خرید باسکول برای فروشگاه ها مناسب نیست ، دیجی اسکال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش باسکول را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : bi nazir mb2001-1 2000 kg
ظرفیت : 2000 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکول چرخدار بی نظیر 1200 کیلو گرم

باسکول چرخدار 1500 کیلویی ساخت ایران بوده و دارای بدنه مقاوم صنعتی است ، چرخ باسکول موجب حمل و نقل آسان باسکول دیجیتال می گردد ، چرخ های باسکول از جنس پاترولی بوده و دارای کیفیت بالایی است ، دیجی اسکال باسکول بی نظیر را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش باسکول را به مدت 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : بینظیر
مدل : binazir mb1201p 1500 kg
ظرفیت : 1500 کیلو گرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتال بی نظیر 1200 کیلو گرم

باسکول دیجیتال 1500 کیلو گرمی مناسب جهت استفاده در محیط های صنعتی می باشد که با دقت 200 گرم در ظرفیت ذکر شده توزین می نماید ، باسکول ساخت ایران با رعایت استاندارد های معتبر جهانی است ، دیجی اسکال دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش باسکول می باشد .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : binazir mb1200pt-a12 1500 kg
ظرفیت : 1500 کیلو گرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتال بی نظیر 600 کیلو گرم

باسکول 600 کیلویی بی نظیر با چرخ های پاترولی در گروه باسکول صنعتی قرار گرفته است اما در گروه فروشگاهی نیز از این باسکول استفاده می نمایند ، بدنه ی مقاوم و ظاهر کاربردی باسکول دیجیتال امکان جا به جایی آسان دستگاه را فراهم نموده است ، دیجی اسکال باسکول بی نظیر را به مدت 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : binazir mb601 600kg
ظرفیت : 600 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه

باسکول استیل دیجیتال بی نظیر 300 کیلو گرم

باسکول دیجیتال بی نظیر ساخت ایران با رعایت استاندارد معتبر توزین بوده و سالهای زیادی است که در صنعت باسکول در حال فعالیت می باشد ، بدنه ی باسکول پوشیده شده از استیل که برای محیط های مرطوب و استفاده در شیلات توصیه می گردد ، باسکول دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : binazir mb301S 300kg
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتال بی نظیر 300 کیلو گرم

باسکول دیجیتال بی نظیر دارای قیمت بسیار مناسبی است و کیفیت توزین باسکول نیز استاندارد و مورد تایید دیجی اسکال است ، انتخاب باسکول 300 کیلو گرمی بی نظیر برای فروشگاه های کوچک با حجم کاری پایین توصیه می گردد ، گارانتی دستگاه 12 ماه است .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : binazir mb301 300kg
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتال بی نظیر 150 کیلو گرم

باسکول 150 کیلویی بی نظیر مناسب جهت استفاده در فروشگاه می باشد و دارای ابعاد بسیار مناسبی جهت توزین مواد تا ظرفیت 150 کیلو گرم را دارد ، digi scale باسکول بی نظیر با گارانتی 12 ماه خدمات و 10 سال خدمات پس از فروش باسکول می باشد ، دقت باسکول در توزین 5 گرم می باشد .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : binazir mb150 - 150 kg
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکولت دیجیتال بی نظیر 60 کیلو گرم

باسکولت دیجیتال در واقع ترازوی دیجیتال است که به دلیل داشتن شرایط و ظاهر باسکول دیجیتال به باسکولت معرفی می گردد ، دستگاه دارای ظرفیت 60 کیلو گرم با دقت 5 گرم در توزین می باشد ، digi scale دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و خدمات پس از فروش باسکولت را به مدت 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : bi nazir mb61 - 60 kg
ظرفیت : 60 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
6 / 10
از 1689 کاربر