021-6123
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

باسکول بی نظیر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول بی نظیر در گروه باسکول دیجیتال قرار می گیرد و در ایران تولید می گردد ، باسکول بی نظیر دارای قیمت مناسبی می باشد و در فروشگاه هایی که قصد خرید باسکول را دارند این باسکول را انتخاب می نمایند ، باسکول دارای 12 ماه گارانتی می باشد .

دیجی اسکال عرضه کننده ی بهترین باسکول دیجیتالی با معرفی قابلیت ها و مشخصات فنی باسکول های دیجیتال خرید باسکول را ساده تر نموده است ، جهت تعمیرات باسکول با مشاورین ما در مرکز تعمیر باسکول تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان پرسنل مجرب دیجی اسکال بهره مند شوید .

قیمت باسکول در دیجی اسکال کاملا به روز ثبت می گردد .

انواع باسکول بی نظیر را می‌توان در چند گروه اصلی نام برد. باسکول فروشگاهی بی نظیر و باسکول صنعتی بی نظیر و باسکول دامی بی نظیر از انواع باسکول دیجیتال بی نظیر هستند که در ظرفیت‌های مختلف و با کارایی‌های گوناگون ساخته شده‌اند. انواع باسکول فروشگاهی بی نظیر در ظرفیت‌های مختلفی از حدود 50 تا کمتر از 500 کیلوگرم ساخته شده‌اند و بسیاری از آنها در کنار قطعه شمار بودن، دارای قابلیت‌های مختلفی مانند اتصال به رایانه و چاپگر خارجی هستند. همه انواع باسکول بی نظیر فروشگاهی و صنعتی دارای ستون یا علمک هستند و برخی از انواع باسکول بی نظیر فروشگاهی دارای ستونی کوتاه هستند تا به راحتی بتوان آن را بر روی پیشخوان فروشگاه‌ها قرار داد و ازین‌رو به آنها باسکول سوپری گفته می‌شود. بعضی از انواع باسکول دیجیتال بی نظیر فروشگاهی در کنار ستون خود دارای نرده‌ای هم هستند تا بتوان کالا را به آن تکیه داد. بعضی از انواع باسکول فروشگاهی بی نظیر میدانی هستند، یعنی به چهار چرخ مجهز شده‌اند و برخی دیگر نیز ساده و بدون چرخ هستند.

گروه دیگر از انواع باسکول دیجیتال بی نظیر باسکول صنعتی بی نظیر است که در دو نوع متفاوت کفی و میدانی ساخته شده‌اند. انواع باسکول کفی بی نظیر در ظرفیت‌های مختلف طراحی شده و نمایشگرهای آنها بر روی پایه‌ای قرار می‌گیرند که قابلیت جابه‌جایی دارند، اما ساختار باسکول‌های میدانی بی نظیر از سینی و ستون و نمایشگر بر روی آن، و نرده یا گارد نگهدارنده، و چرخ‌های باسکول، و در بعضی از آنها دسته‌ای که مانند دسته گاری است و برای جابه‌جا کردن آن استفاده می‌شود، درست شده است. نوع دیگر از انواع باسکول بی نظیر باسکول دامی بی نظیر یا باسکول دام کش بی نظیر است. انواع باسکول دامی بی نظیر هم علاوه بر قطعه شمار از قابلیت‌هایی مانند ارتباط با رایانه و چاپگر خارجی بهره‌مندند. انواع باسکول دامی بی نظیر به نرده‌هایی مجهز شده‌اند که دورتادور سینی باسکول را فراگرفته تا حرکت دام را محدود سازد و بتوان به آسانی وزن آنها را اندازه گرفت. تقریبا بیشتر انواع باسکول بی نظیر دارای چاپگر هستند. خرید و فروش باسکول بی نظیر از هر نوعی در فروشگاه اینترنتی اسکیل انجام می‌شود. باسکول‌ها از هر نوعی که باشند ممکن است نیاز به تعمیر پیدا کنند که در آن صورت هم می‌توانید با ما تماس بگیرید و باسکول خود را به دست اشخاص ناوارد نسپارید.

خرید و فروش باسکول بی نظیر فروشگاهی مناسب انواع فروشگاه‌هاست، هرچند که از بسیاری از آنها در کارگاه‌های صنعتی هم می‌توان استفاده کرد. بسیاری از کارگاه‌های تولیدی و صنعتی و فروشگاه‌های عمده فروشی نیز می‌توانند با خرید انواع باسکول صنعتی بی نظیر به کاروکسب خود سروسامان بخشند. اما خرید و فروش باسکول بی نظیر دامی مخصوص دامداری‌‌ها و کشتارگاه‌های دام است. در خرید هر نوعی از انواع باسکول بی نظیر به یک نکته دقت داشته باشید و آن گارانتی 12 ماهه محصول است که باعث جلب شدن اطمینان خریدار به خرید انواع باسکول بی نظیر است. به طور کلی می‌توان گفت خرید انواع باسکول دیجیتال بی نظیر به معنای تهیه باسکولی بادوام و مطمئن است که از بهترین ایده‌ها و فناوری‌ها در ساخت آنها استفاده شده است.

قیمت باسکول بی نظیر با توجه به نوع و قابلیت‌های آن تعیین شده است و از هر مدلی به مدل دیگر می‌تواند متفاوت باشد. به صورت کلی می‌توان گفت قیمت باسکول دیجیتال بی نظیر با بدنه سبک‌تر و ظرفیت پایین‌تر، ارزان‌تر از قیمت باسکول بی نظیر با ظرفیت بیشتر و بدنه سنگین‌تر است. البته نوع نمایشگر در بسیاری از انواع باسکول بی نظیر مانند باسکول صنعتی بی نظیر و باسکول فروشگاهی بی نظیر مشابه هم هستند و تاثیری در قیمت باسکول بی نظیر از هر نوعی ندارند، اما برخی از نمایشگرها هم دوطرفه یا دارای قابلیت‌های مختلف دیگری هستند که می‌تواند در قیمت باسکول دیجیتال بی نظیر موثر باشد.

باسکول بی نظیر ارزان و یا بهتر است بگوییم باسکول بی نظیر با قیمت‌های مختلف ارزان‌تر و گران‌تر را در فروشگاه اسکیل بیابید و خریداری کنید. البته باسکول بی نظیر را با توجه به کارایی و کیفیت و قیمت آن می‌توان باسکول بی نظیر ارزان نامید، چرا که در مقایسه با نمونه‌های مشابه وارداتی از قیمت بسیار پایین‌تری برخوردار است. به صورت کلی قیمت باسکول دیجیتال بی نظیر از هر نوعی با نوع دیگر و از هر مدلی با مدل دیگر متفاوت است و چنین تفاوتی نیز طبیعی است. نکته دیگر قابل توجه، تعمیر باسکول بی نظیر است. ضمن اطمینان از داشتن گارانتی در خرید باسکول بی نظیر برای تعمیر باسکول بی نظیر به افراد متخصص و کارآزموده مراجعه کنید و فروشگاه اسکیل نیز چنین افرادی را در تعمیر انواع ترازو در اختیار دارد. خرید اینترنتی باسکول بی نظیر و دریافت آسان آن و گارانتی محصول و اطمینان از وجود تعمیرگاهی برای آن، بهترین دلیل‌هایی است که می‌تواند شما را ترغیب به خرید این باسکول باکیفیت کند.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 26 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()