سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول حداد ماهر

باسکول حداد ماهر در گروه باسکول صنعتی و باسکول دامکش فعالیت دارد که ساختار باسکول دیجیتال کاملا صنعتی و کاربردی طراحی شده است ، این سیستم به دو دسته تقسیم می گردد که شامل باسکول قپانی و باسکول دیجیتال است .

باسکول حداد ماهر تنها در صنعت توزین دیجیتال فعالیت داشته و انواع باسکول شامل باسکول قپانی ، باسکول فرغونی ، باسکول پالت ، باسکول کفی ، باسکول زمینی ، باسکول دامکش ، باسکول نفرکش و باسکول جاده ای فعالیت دارد ، تمامی محصولات حداد ماهر دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند ، خرید باسکول حداد ماهر برای استفاده در کارخانه های تولید ، کارگاه ها و صنایع دامپروری ایده ال است .

انواع باسکول حداد ماهر در دو گروه اصلی باسکول دیجیتال حداد ماهر و باسکول سنگی حداد ماهر ساخته می‌شوند و هر کدام از آنها ظرفیت‌های متفاوت و کاربردهای مختلف فروشگاهی و صنعتی دارند. باسکول سنگی حداد ماهر از باسکول‌های قدیمی مورد استفاده در دنیاست که نیاز به انرژی برق و باتری ندارد و کارکرد آن مکانیکی است. کاربرد انواع باسکول سنگی حداد ماهر در هر فروشگاه و کارگاه صنعتی است که دسترسی به انرژی برق در آنجا مشکل باشد و یا نیاز به سرعت در وزن کردن مواد و کالاها نباشد. انواع باسکول فروشگاهی حداد ماهر در ظرفیت‌های گوناگون ساخته شده و هر فروشگاهی بنا به نیاز خود می‌تواند ظرفیت مناسب خود را خریداری کند. از ویژگی‌های انواع باسکول دیجیتال حداد ماهر قابلیت اتصال به رایانه و چاپگر است. قابلیت‌های قطعه شمار و پارسنگ هم ویژگی مشترک بسیاری از انواع باسکول فروشگاهی حداد ماهر است. باسکول صنعتی حداد ماهر در چند مدل ثابت و میدانی و کفی ساخته می‌شود که هر کدام کارایی‌های خود را دارند. باسکول ثابت به باسکولی گفته می‌شود که نمایشگر آن بر روی ستون متصل به باسکول قرار گرفته و امکان حرکت دادن آن وجود ندارد. حرکت دادن انواع باسکول میدانی حداد ماهر با وجود چرخ‌های پاترولی محکم زیر آنها به راحتی امکان‌پذیر است. اتصال به رایانه و چاپگر خارجی و داشتن قطعه شمار هم از نمونه توانائی‌های انواع باسکول صنعتی حداد ماهر است. نمایشگر بعضی از انواع باسکول صنعتی حداد ماهر دارای چاپگر است. باسکول جک پالت هم از نمونه مدل‌های باسکول صنعتی حداد ماهر است. باسکول جک پالت حداد ماهر برای وزن و جابه‌جا کردن کالاها در انبار شرکت‌ها و فروشگاه‌ها استفاده می‌شود و از ویژگی‌های آن استقامت شاخک‌های باسکول است که نخستین شرط یک باسکول جک پالت خوب و مطمئن است. از انواع دیگر باسکول حداد ماهر باسکول فرغونی حداد ماهر و باسکول دامی حداد ماهر را می‌توان نام برد.

خرید و فروش باسکول حداد ماهر با بهترین کیفیت و گارانتی و خدمات پس از فروش در فروشگاه اینترنتی اسکیل در اختیار شما قرار می‌گیرد. خرید و فروش باسکول حداد ماهر در این فروشگاه هم به صورت اینترنتی انجام می‌شود و هم به صورت حضوری. برای خرید حضوری باسکول حداد ماهر می‌توانید به فروشگاه اسکیل مراجعه کنید، اما خرید اینترنتی باسکول حداد ماهر دریافت آسان باسکول را به همراه خواهد داشت. پیش از خرید باسکول دیجیتال حداد ماهر، و همین‌طور باسکول سنگی حداد ماهر بهتر است ویژگی‌های مورد نیاز خود را مشخص کنید و در صورت نیاز به مشاوره به ما تلفن بزنید تا ما هم در انتخاب بهتر، شما را همراهی کنیم. در صورت نیاز به تعمیر باسکول حداد ماهر نیز کافی است ما را از وجود و نوع اشکال در باسکول خود باخبر کنید تا فروشگاه اسکیل همکاری‌های لازم را با شما در این باره داشته باشد.

قیمت باسکول حداد ماهر در مرحله نخست بستگی به مکانیکی یا دیجیتال بودن باسکول دارد. معمولا قیمت باسکول حداد ماهر سنگی از قیمت باسکول دیجیتال حداد ماهر پائین‌تر است. در بین انواع باسکول دیجیتال حداد ماهر هم نوع باسکول و ظرفیت آنها یکی از عوامل تعیین کننده قیمت باسکول حداد ماهر است، هرچند که نوع نمایشگر هم از عوامل تاثیرگذار در قیمت باسکول دیجیتال حداد ماهر است. از طرفی تفاوت در شکل ظاهری و نوع باسکول از لحاظ میدانی یا کفی و ثابت بودن هم در قیمت باسکول دیجیتال حداد ماهر موثر است. قیمت باسکول دامی حداد ماهر و باسکول جک پالت حداد ماهر هم از قانون بقیه باسکول‌ها پیروی می‌کند.

باسکول حداد ماهر ارزان را به نسبت ظرفیت توزین و نوع آن می‌توانید در فروشگاه اسکیل بیابید. ساخت انواع باسکول حداد ماهر با بدنه بسیار مقاوم و قابلیت‌های بسیار خوب صورت گرفته و قیمت باسکول حداد ماهر نیز متناسب با قدرت و کیفیت آن است. در بین انواع باسکول حداد ماهر می‌توان باسکول سنگی حداد ماهر را باسکول حداد ماهر ارزان نامید و در بین انواع باسکول دیجیتال حداد ماهر هم باسکول با ظرفیت پائین‌تر و قابلیت کمتر می‌تواند باسکول حداد ماهر ارزان باشد. باسکول حداد ماهر از هر نوعی و با هر قیمتی که باشد، ممکن است نیاز به تعمیر پیدا کند. تعمیر باسکول حداد ماهر را هم فقط باید به افراد کاردان بسپارید و همکاران کارآزموده ما در فروشگاه اسکیل برای این منظور نیز همراه شما هستند.

باسکول حداد ماهر 3 تنی سنگ سرخود چرخدار

باسکول حداد ماهر 3 تنی سنگ سرخود چرخدار قادر است با دقت 500 گرم تا وزن 3 تن را اندازه بگیرد. این باسکول سنگی حداد ماهر با داشتن بدنه ای مستحکم می تواند پاسخ مشتریانی را بدهد که به باسکول چرخدار احتیاج دارند. چرخدار بودن این مدل، بارزترین ویژگی این باسکول حداد ماهر است. احتیاج نداشتن به برق و باتری، کارایی آسان و عمر طولانی را باید از نکات توجه کردنی این نوع از باسکول صنعتی دانست.

مشخصات کلی
برند : حداد ماهر
مدل : سنگ سرخود چرخدار
ظرفیت : 3 تن
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول حداد ماهر 2 تنی سنگ سرخود چرخدار

باسکول حداد ماهر 2 تنی سنگ سرخود چرخدار یک باسکول قپان یا باسکول سنگی است. بزرگ ترین قابلیتی که به این مدل از باسکول حداد ماهر اضافه شده است چرخ دار بودن آن است. یقینا باسکول چرخ دار برای محیط هایی که نیاز به حرکت دادن باسکول هست، کارآمد خواهد بود. دقت 500 گرم به همراه بدنه فلزی مستحکم می تواند نیازهای هر واحد صنعتی را که به این باسکول سنگی احتیاج دارد برطرف کند. 

مشخصات کلی
برند : حداد ماهر
مدل : سنگ سرخود چرخدار
ظرفیت : 2 تن
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 2 تنی دامکش حداد ماهر

باسکول دامکش حداد ماهر ساخت ایران و تولید شرکت باسکول سازی حداد ماهر می باشد . باسکول دیجیتال مورد نظر بدنه ای تمام فلزی دارد و همچنین با داشتن یک حصار فلزی از تکان خوردن و جابجایی دام جلوگیری و به دقت توزین کمک میکند . نمایشگرهای موجود در این باسکول دامکش 2 تنی دارای صفحه نمایش LED می باشند . قدرت اندازه گیری وزن در این باسکول 2000 کیلو گرم با میزان دقت 200 گرم است .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : دامکش 2 تنی
ظرفیت : 2000 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول دامکش
گارانتی : 15 ماه

باسکول ده تنی ثابت با نمایشگر متحرک حداد ماهر

باسکول ده تنی ثابت با نمایشگر متحرک حداد ماهر با قرار گیری نمایشگر به طور جداگانه از باسکول روی یک پایه ی فلزی بسیار مقاوم  در مصارف صنعتی مورد استقبال بسیاری از خریداران قرار میگیرد . میزان دقت 1 کیلوگرمی باسکول در توزین 10000 کیلو گرمی نشان دهنده ی دقت باسکول دیجیتال مورد بررسی  است . توانایی و قدرت بالای باسکول یکی دیگر از دلایل معرفی  آن  به عنوان یک باسکول دیجیتال صنعتی می باشد . باسکول توسط نمایندگی حداد ماهر به همراه 15 ماه گارانتی توزیع می شود  .قیمت مربوط به باسکول ده تنی ثابت و بدون چرخ و نمایشگر متحرک می باشد در صورت در خواست چرخ و نمایشگر متحرک مبلغ اضافی دریافت می گردد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : 10 تنی با نمایشگر متحرک
ظرفیت : 10000
دقت در توزین : 1 کیلو گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 15 ماه

باسکول 5500 کیلو گرم حداد ماهر

باسکول 5500 کیلو گرم حداد ماهر یک باسکول دیجیتال متحرک می باشد . نمایشگر در ساختار باسکول دیجیتال متحرک به صورت جداگانه روی یک پایه ی فلزی بسیار مقاوم قرار گرفته است که از مزیت های خاص خود برخوردار است . باسکول دیجیتال 5.5 تنی حدادماهر استفاده ی صنعتی دارد و به مدت 15 سال  توسط شرکت دیجی اسکال که نمایندگی فروش شرکت حدادماهر است گارانتی می شود. قیمت ذکر شده برای باسکول 5000 کیلو گرم حداد ماهر می باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : باسکول 5500 کیلویی
ظرفیت : 5500 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 15 ماه

جک پالت باسکول دار حداد ماهر

جک پالت باسکول دار حداد ماهر نوعی وسیله ی جابجایی است که عمل توزین را نیز انجام می دهد . یک باسکول ویژه ی انبارها و سردخانه ها و تمامی مشاغلی که در آن نیازمند جابجایی محصول هستند . جک پالت حداد ماهر با داشتن شاخک های مقاوم و قدرتمند از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار است علاوه بر اینکه دقت بالای جک پالت مورد رضایت بسیاری از خریداران واقع شده است . دیجی اسکال نمایندگی فروش حداد ماهر جک پالت توزین دار فوق را به همراه 15 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می کند .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : جک پالت باسکول دار
ظرفیت : 2 تنی
دقت در توزین : 500
نوع کاربری : صنعتی
گارانتی : 15 ماه

باسکول جک پالت حداد ماهر

باسکول جک پالت حداد ماهریکی دیگر از انواع باسکول می باشد که توسط شرکت حدادماهر تولید می شود . این باسکول دارای بدنه ی فلزی بسیار مقاوم و همچنین شاخک های قدرتمند برای جابجایی محصول می باشد . ابعاد در نظر گرفته شده برای این باسکول 113×58 می باشد . باسکول دارای 15 ماه گارانتی معتبر از دیجی اسکال به عنوان نمایندگی حداد ماهر می باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : جک پالت
ظرفیت : 2 تن
دقت در توزین : 500گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول دیجیتال 3500 کیلویی حداد ماهر

باسکول دیجیتال 3.5 تنی محصولی دیگر از سری باسکولهای دیجیتال شرکت حدادماهر می باشد که دارای دقت توزین 500 گرم است . باسکول برخوردار از 4 لودسل می باشد که با قرار گرفتن در گوشه های زیرین سینی به قدرت توزین و کیفیت دستگاه کمک خواهند کرد . کارکرد باسکول توسط برق شهری و همچنین باتری باسکول صورت می گیرد که در صورت استفاده از باتری امکان کار با باسکول تا 56 ساعت وجود دارد . دیجی اسکال این محصول را به مدت 15 ماه گارانتی می کند .                                                                                   

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول دیجیتال 3500 کیلویی
ظرفیت : 3500 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول دیجیتال 2500 کیلوگرم متحرک حداد ماهر

باسکول دیجیتال 2500 کیلوگرم متحرک حداد ماهر نوعی دیگر از باسکول های متحرک تولید شرکت حداد ماهر می باشد . بدنه ی باسکول تماما از فلزی مرغوب و مقاوم ساخته شده است و در برابر فشار و آسیب های احتمالی وارده از ایمنی بالایی برخوردار است . نوع نمایشگرهای  قرار داده شده در باسکول نشان از دقت بالای آن دارد . باسکول مورد بررسی دارای 4 لودسل می باشد و برای استفاده به عنوان باسکول فروشگاهی و باسکول صنعتی توصیه می شود . مدت گارانتی در نظر گرفته شده برای باسکول 2.5 تنی حداد ماهر 15 ماه می باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : 2.5 تنی متحرک
ظرفیت : 2500 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول صنعتی حداد ماهر 1500 کیلویی چهار لودسل

باسکول صنعتی حداد ماهر 1500 کیلویی چهار لودسل با داشتن بدنه ی فلزی و مستحکم همچنین دقت فوق العاده از بهترین تولیدات این شرکت می باشد . وجود 4 لودسل با طراحی و نحوه ی قرارگیری بی نظیر در باسکول باعث دقت و کیفیت آن شده است . دیجی اسکال باسکول 1 و نیم تنی حداد ماهر را با 15 ماه گارانتی عرضه می کند .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : 1500 کیلویی ثابت
ظرفیت : 1500 کیلو گرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی

باسکول 1500 کیلویی چهار لودسل میدانی حداد ماهر

باسکول 1500 کیلویی چهارلودسل میدانی حداد ماهر با داشتن 4 لودسل از میزان دقت بالایی برخوردار است .  باسکول  دارای چرخ های پاترولی بسیار مقاوم می باشد که استفاده و جابجایی را بسیار آسان میکند . وجود محافظ نمایشگر یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه آن می باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : 1500 کیلویی چرخ پاترولی
ظرفیت : 1500 کیلو گرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی

باسکول میدانی با چرخ پاترولی حداد ماهر 1500 کیلویی

باسکول میدانی با چرخ پاترولی حداد ماهر 1500 کیلویی با دارا بودن 4 چرخ پاترولی و بدنه ای ساخته شده از فلز  قدرت و استقامت بالایی دارد و به عنوان یک باسکول صنعتی دارای توانایی ارتقاع نمایشگر به نمایشگرهای AEW و AEP  به درخواست خریدار می باشد و با پرداخت مبلغ اضافه می باشد. این نمایشگرها توسط محافظی که در باسکول وجود دارد از هرگونه آسیب احتمالی به دور خواهند بود. این مدل باسکول دیجیتال حدادماهر مناسب برای استفاده های صنعتی و فروشگاهی می باشد . دیجی اسکار باسکول مورد نظر را 15 ماه گارانتی می کند .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : 1500 کیلوگرمی
ظرفیت : 1500 کیلو گرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول حداد ماهر چرخدار 1500 کیلویی

 باسکول حداد ماهر چرخدار 1500 کیلویی همان گونه که از نامش پیداست یک باسکول با نمایشگر متحرک می باشد . نمایشگر در این باسکول دیجیتال به طور جداگانه بر روی پایه ای مقاوم ساخته شده از فلز قرار گرفته است . باسکول با میزان دقت 200 گرم در رده ی باسکول های دقیق و باسکول های با کیفیت حدادماهر قرار دارد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : 1500 کیلو گرمی متحرک
ظرفیت : 1500 کیلو گرم
دقت در توزین : 200
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول 1500 کیلویی حداد ماهر ثابت

باسکول 1500 کیلویی حداد ماهر ثابت با بدنه ای تمام فلز از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار است . منبع تغذیه ی باسکول از برق شهری و در صورت نبود برق استفاده از شارژ باتری داخلی می باشد . امکان ذخیره ی اطلاعات توزین قبل از خاموش شدن ویژگی قابل توجه باسکول حداد ماهر است . باسکول به صورت تک لودسله می باشد و دارای دقت توزین 100 گرم است . این  مدل از باسکول های دیجیتال امکان اتصال به چاپگر را نیز دارا می باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : 1.5 تنی ثابت
ظرفیت : 1500 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول صنعتی حداد ماهر 600 کیلویی بدون محافظ

باسکول صنعتی حداد ماهر 600 کیلویی بدون محافظ یک باسکول صنعتی ایده آل محسوب می شود که با برخورداری از مزایایی چون مقاومت و استحکام بدنه ، دقت بالا در توزین و امکان مجهز شدن به نمایشگرهای هوشمند از اولویت های انتخاب در خرید باسکول است . دیجی اسکال باسکول را با 15 ماه گارانتی توزیع می کند .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : 600 کیلویی بدون حفاظ
ظرفیت : 600 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول حداد ماهر صنعتی 600 کیلویی با محافظ

باسکول حداد ماهر صنعتی 600 کیلویی با محافظ یکی دیگر از باسکول های محافظ دار تولید این شرکت با سابقه می باشد که با در نظر داشتن بدنه ی تمام فلز و قدرتمند آن و همچنین دقت بی نظیر و وفوق العاده می توانیم باسکول را در گروه بهترین تولیدات حداد ماهر قرار دهیم . خدمات پس از فروش و گارانتی باسکول توسط دیجی اسکال به عنوان نمایندگی فروش حداد ماهر انجام می شود .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : صنعتی 600 کیلویی محافظ دار
ظرفیت : 600 کیلو گرم
دقت در توزین : 100
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 15 ماه

باسکول 600 کیلویی حداد ماهر بدون محافظ

باسکول 600 کیلویی حداد ماهر بدون محافظ محصول دیگری ازاین شرکت است که در مصارف صنعتی و فروشگاهی کاربرد بسیاری دارد . باسکول دارای بدنه ی تمام فلزی می باشد و از دقت توزینی برابر با 100 گرم برخوردار است . نمایشگر باسکول امکان تبدیل به دو نوع نمایشگر A12.A15 را به درخواست سفارش دهنده به هنگام خرید باسکول دیجیتال دارا می باشد . دیجی اسکال باسکول 600 کیلو گرمی حداد ماهر را 15 ماه گارانتی میکند .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : 600 کیلوگرمی
ظرفیت : 600 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول حداد ماهر 600 کیلویی با محافظ

باسکول حداد ماهر 600 کیلویی با محافظ باسکولی است با قدرت بدنه ی بسیار بالا و دقت فوق العاده که برای مصارف صنعتی و فروشگاهی مود تایید است . در ساختار منحصر به فرد باسکول محافظی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به نمایشگر طراحی شده است که به نوبه ی خود در افزایش طول عمر باسکول بسیار تاثیر گذار بوده است . باسکول 600 کیلویی حداد ماهر با گارانتی معتبر 15 ماهه عرضه می شود .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : 600 کیلویی محافظ دار
ظرفیت : 600 کیلو گرم
دقت در توزین : 50
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول فرغونی 400 کیلو گرم حداد ماهر

باسکول فرغونی 400 کیلو گرم حداد ماهر تولید ماهرانه ی دیگری از این شرکت می باشد که برای توزین مصالح ساخته شده است . باسکول دارای ویژگی های منحصر به فردی از قبیل داشتن دقت بالای توزین ، بدنه ی مقاوم و با کیفیت و همچنین چرخ های قوی می باشد که با ترکیب شدن این ویژگی ها و مزایای دیگر می تواند بهترین انتخاب در خرید باسکول فرغونی باشد . باسکول 15 ماه گارانتی نمایندگی فروش حداد ماهر را به همراه دارد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : باسکول فرغونی 400 کیلویی
ظرفیت : 400 کیلو گرم
دقت در توزین : 50
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 15 ماه

باسکول فرغونی 200 کیلویی حداد ماهر

باسکول فرغونی 200 کیلویی حداد ماهر با ظرفیت  200 کیلوگرم بسیار مناسب برای استفاده در توزین مصالح ساختمانی می باشد .  باسکول از دقت 50 گرمی برخوردار است . دارا بودن چرخ های مقاوم باسکول فرغونی نشان از کیفیت مطلوب آن دارد . نمایشگرهای هوشمند در  باسکول فرغونی حدادماهر به درخواست مشتری قابل نصب می باشند که نقش مهمی در کیفیت و  کارایی باسکول دارند . شرکت دیجی اسکال این باسکول را به مدت 15 ماه گارانتی میکند .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : باسکول فرقونی
ظرفیت : 200کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 15 ماه

باسکول 300 کیلوگرمی حدادماهر

باسکول 300 کیلوگرمی حدادماهر نوع دیگری از باسکول های دیجیتال می باشد که با ظرفیت سنجش وزن 300 کیلوگرم و دقت 50 گرم برای استفاده های صنعتی و فروشگاهی مناسب می باشد . باسکول تک لودسله و دارای امکان تغییر نمایشگر به نمایشگر هوشمند تایوانی  می باشد . اگر قصد خرید باسکول دیجیتال را دارید با بررسی کلی ویزگی های باسکول 300 کیلویی حداد ماهر می توانید انتخاب مناسب و ایده آلی داشته باشید . مدت زمان گارانتی باسکول توسط دیجی اسکال نمایندگی باسکول های حداد ماهر 15 ماه است.

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : 300 کیلوگرمی
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی - باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول دیجیتالی 200 کیلو گرمی حداد ماهر

باسکول دیجیتالی 200 کیلو گرمی حدادماهر باسکولی صنعتی-فروشگاهی به شمار می رود . باسکول از دقت بالا و بی نظیری برخوردار است . از مزیت های این مدل باسکول های 200 کیلو گرمی می توان به قابلیت اتصال به چاپگر و همچین امکان تغییر و ارتقاع نمایشگرهای آن اشاره کرد . شرکت حداد ماهر باسکول را طوری طراحی کرده است که می توانید  در صورت نیاز به آن چرخ اضافه کرده و یا به صورت ثابت استفاده کنید. دیجی اسکال نمایندگی حداد ماهر باسکول معرفی شده را به مدت زمان 15 ماه گارانتی میکند . 

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : 200 کیلوگرمی
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول قطعه شمار 100 کیلویی حداد ماهر

باسکول قطعه شمار 100 کیلویی حداد ماهر نوعی دیگر از باسکول های دیجیتال تولید شده توسط این شرکت می باشد که دارای نمایشگر قطعه شمار است که از ویژگی قابلیت ارتقاع نمایشگر به نمایشگر های هوشمند به درخواست خریدار برخوردار می باشد . ظرفیت اندازه گیری این باسکول 100 کیلو گرم با دقت توزین 5 گرم است . بدنه ی این باسکول فلزی و  دارای ابعاد 55×45 می باشد . مدت گارانتی محصول 15 ماه در نظر گرفته شده است .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : قطعه شمار
ظرفیت : 100 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول سنگی 3000 کیلو گرم سنگ سر خود بزرگ

باسکول سنگی 3000 کیلو گرم سنگ سر خود بزرگ حداد ماهر در رده ی بهترین های این شرکت قرار دارد که با طراحی و ساختار بدنه ی تمام فلزی خود از قدرت و کیفیت بالایی بهره مند است . دقت توزین در این مدل از باسکول های مکانیکی 500 گرم است که نمی توان آن را توزین دقیقی به شمار آورد . دیجی اسکال نمایندگی فروش حداد ماهر باسکول را مناسب برای صنایعی می داند که به دنبال توزین تقریبی هستند .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : باسکول قپانی 3 تنی سنگ سر خود حداد ماهر
ظرفیت : 3000 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی

باسکول سنگ سرخود قپانی 3 تنی

باسکول سنگ سرخود قپانی 3 تنی حداد ماهر با داشتن بدنه ی تمام آهنی و قدرتمند خود همچنین برخورداری از سینی فلزی با ابعاد 150×150 از الویت های خرید باسکول قپانی می باشد . دقت در باسکول های سنگی بالا نیست و برای داشتن وزن حدودی مناسب می باشند اما برخورداری از برخی شاخصه ها باعث پایداری آن ها در بازار شده است .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : باسکول مکانیکی سنگ سر خود 3000 کیلویی حداد ماهر
ظرفیت : 3 تن
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی

باسکول سنگی 3 تنی حداد ماهر سنگ سرخود

باسکول سنگی 3 تنی حداد ماهر سنگ سرخود به عنوان باسکول مکانیکی شناخته می شود که از بدنه ای بسیار مقاوم بر خور دار است . ساختار فلزی باسکول باعث کیفیت و ماندگاری آن می شود  . دقت توزین در باسکول سنگی 3 تنی حداد ماهر 500 گرم است . دیجی اسکال باسکول را برای داشتن وزن حدودی و تقریبی مناسب می داند .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول 3000 کیلویی قپانی سنگ سر خود حداد ماهر
ظرفیت : 3000 کیلوگرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی

باسکول قپانی 2 تنی حداد ماهر سنگ سرخود

باسکول قپانی 2 تنی حداد ماهر سنگ سرخود با طراحی و ساختار قدرتمندش ظرفیت توزینی برابر با  2000 کیلو گرم دارد و از دقت توین 500 گرم بر خوردار است که به نوبه ی خود در دسته ی تولیدات با کیفیت شرکت حداد ماهر قرار می گیرد . باسکول به دلیل برخورداری از دقت توزین پایین برای تعیین وزن دقیق مناسب نیست و مورد استفاده برای سنجش وزن حدودی می باشد . صنایعی که نیاز به داشتن یک وزن تقریبی دارند می توانند باسکول سنگ سرخود حداد ماهر را به عنوان گزینه ی  انتخاب خرید باسکول مکانیکی در نظر داشته باشند .  

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول 2000 کیلویی قپانی سنگ سر خود حداد ماهر
ظرفیت : 2000 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی

باسکول سنگی سنگ سرخود 1 تنی بزرگ حدادماهر

باسکول سنگی سنگ سرخود 1 تنی بزرگ حدادماهر از جمله باسکول های توزین با روش سنتی سنگ و وزنه است . در این مدل باسکول های توزین نیازی به اضافه کردن سنگ و وزنه نیست بلکه هر دو به صورت ثابت در باسکول وجود دارند و با جا به جا کردن آن ها می شود وزن را به دست آورد . دیجی اسکال نمایندگی فروش حداد ماهر باسکول 1 تنی حداد ماهر را برای توزین دقیق مناسب نمی داند و برای توزین های حدودی مورد تایید قرار میدهد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول قپانی 1 تنی سنگ سر خود حداد ماهر
ظرفیت : 1000کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی

باسکول قپانی سنگ سرخود 1 تنی حداد ماهر

باسکول قپانی سنگ سرخود 1 تنی حداد ماهر از تولیدات با کیفیت و قدرتمند این شرکت می باشد که با دقت توزین 200 گرم در بازارعرضه شده است . ویژگی شاخص باسکول های مکانیکی عدم نیاز به برق می باشد که باعث استفاده ی فراوان باسکول در هر شرایطی می شود . دیجی اسکال نمایندگی حداد ماهر باسکول را جهت استفاده در صنایعی که نیاز به توزین دقیق ندارند مورد تایید قرار میدهد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول 1000 کیلویی قپانی سنگ سر خود حداد ماهر
ظرفیت : 1000 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی

باسکول قپانی 1 تنی حداد ماهر آویز دار بزرگ با وزنه

باسکول قپانی 1 تنی حداد ماهر آویز دار بزرگ با وزنه یک باسکول مکانیکی بسیارمستحکم می باشد که با داشتن ساختار فلزی می تواند هر مکانی مورد استفاده قرار گیرد . دقت توزین در این مدل باسکول سنگی 200 گرم است که برای در نظر داشتنن توزین دقیق مناسب نیست و در مقابل برای تعیین وزن حدودی پیشنهاد می شود .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول 1000 کیلویی قپانی
ظرفیت : 1000 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی

باسکول سنگی 1 تنی آویز دار با وزنه حداد ماهر

باسکول سنگی 1 تنی آویز دار با وزنه حداد ماهر با دقت توزین 200 گرم و هچنین برخورداری از بدنه ی فلزی بسیار مقاوم از بهترین تولیدات شرکت حداد ماهر در زمینه ی باسکول های آویزدار بوده است . قابل ذکر است که باسکول های مکانیکی از دقت توزین پایین برخوردار هستند. دیجی اسکال نمایندگی حداد ماهر باسکول سنگی 1000 کیلویی فوق را برای صنایعی که به وزن دقیق نیاز ندارند و به دنبال تعیین وزن حدودی هستند مناسب می داند .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول 1000 کیلویی قپانی حداد ماهر
ظرفیت : 1000 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی

باسکول سنگی میدانی حداد ماهر 500 کیلویی آویز دار با وزنه

باسکول سنگی میدانی حداد ماهر 500 کیلویی آویز دار با وزنه با دقت توزین 100 گرم مناسب برای استفاده  در مشاغلی است که نیاز به داشتن وزن دقیق ندارند و به دنبال توزین حدودی می باشند . باسکول اویزدار 500 کیلویی با داشتن بدنه ی مقاوم می تواند انتخاب مطمئنی برای خرید باسکول سنگی باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول 500 کیلویی قپانی میدان آویز دار
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول سنگی صنعتی

باسکول قپانی 500 کیلویی حدادماهر آویز دار با وزنه

باسکول قپانی 500 کیلویی حدادماهر آویز دار با وزنه  نوعی باسکول سنتی است که عمل توزین را به روش قدیمی و با استفاد ه از سنگ و وزنه انجام می دهد . دقت توزین در این نوع باسکول های مکانیکی پایین است و برای مشاغلی که به داشتن وزن حدودی اکتفا می کنند و نیازمند وزن دقیق نیستند مناسب است و برای صنایعی که به وزن دقیق نیاز دارند مورد تایید قرار نمی گیرد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول 500 کیلویی قپانی آویز دار با وزنه
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی سنگی

باسکول قپانی 200 کیلویی حداد ماهر آویز دار بزرگ با وزنه

باسکول قپانی 200 کیلویی حداد ماهر آویز دار بزرگ با وزنه معادل ظرفیت 300 کیلو گرم در توزین با دقت 100 گرم می باشد ، یک باسکول سنگی است که توزین را با دقت 100 گرم و به روش سنتی انجام میدهد . روشی که در آن برای وزن کردن از سنگ و وزنه و شاهین استفاده می شود . توزین در این نوع باسکول های مکانیکی از دقت پایینی بر خوردار است که تنها برای شرکت ها و موسساتی که خیلی نیازی به داشتن وزن دقیق ندارند مورد استفاده قرار میگیرد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول 200 کیلویی قپانی آویز دار با وزنه بزرگ
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی

باسکول سنگی حداد ماهر 200 کیلویی آویز دار با وزنه

باسکول سنگی حداد ماهر 200 کیلویی آویز دار با وزنه از دسته باسکول های سنتی است که عمل توزین در آن ها به وسیله ی وزنه صورت می گیرد . باسکول های سنگی از دقت توزین بالایی بر خوردار نیستند و برای استفاده در صنایعی مناسب است که به داشتن وزن دقیق نیاز ندارند . باسکول با داشتن بدنه ی مقاوم و همچنین عدم نیاز به برق قابلیت استفاده در هر مکانی را دارد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : باسکول 200 کیلویی قپانی آویز دار با وزنه
ظرفیت : 200 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی سنگی
گارانتی : 15 ماه گارانتی

باسکول 100 کیلویی سنگی حداد ماهر

باسکول 100 کیلویی سنگی حداد ماهر نوعی باسکول مکانیکی است که با ظرفیت توزین 100 کیلوگرم و دقت 100 گرم در بازار موجود می باشد ، باسکول آویز دار یا باسکول قپانی برای توزین به روش قدیمی است که به باسکول قدیمی نیز معروف است ، سیستم باسکول مکانیکی هم دارای لودسل بوده و توزین در این سیستم هم با دقت بالا صورت می گیرد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش باسکول حداد ماهر ، باسکول را با 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش 10 ساله تضمین می نماید و خرید باسکول قپانی با در نظر داشتن عمر طولانی و نیز ساختار مستحکم به صنایعی که نیاز به توزین با روش قدیمی دارند توصیه می نماید .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول 100 کیلویی قپانی
ظرفیت : 100 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه
6 / 10
از 1689 کاربر