021-6123
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

باسکول حداد ماهر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول حداد ماهر در گروه باسکول صنعتی و باسکول دامکش فعالیت دارد که ساختار باسکول دیجیتال کاملا صنعتی و کاربردی طراحی شده است ، این سیستم به دو دسته تقسیم می گردد که شامل باسکول قپانی و باسکول دیجیتال است .

باسکول حداد ماهر تنها در صنعت توزین دیجیتال فعالیت داشته و انواع باسکول شامل باسکول قپانی ، باسکول فرغونی ، باسکول پالت ، باسکول کفی ، باسکول زمینی ، باسکول دامکش ، باسکول نفرکش و باسکول جاده ای فعالیت دارد ، تمامی محصولات حداد ماهر دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند ، خرید باسکول حداد ماهر برای استفاده در کارخانه های تولید ، کارگاه ها و صنایع دامپروری ایده ال است .

انواع باسکول حداد ماهر در دو گروه اصلی باسکول دیجیتال حداد ماهر و باسکول سنگی حداد ماهر ساخته می‌شوند و هر کدام از آنها ظرفیت‌های متفاوت و کاربردهای مختلف فروشگاهی و صنعتی دارند. باسکول سنگی حداد ماهر از باسکول‌های قدیمی مورد استفاده در دنیاست که نیاز به انرژی برق و باتری ندارد و کارکرد آن مکانیکی است. کاربرد انواع باسکول سنگی حداد ماهر در هر فروشگاه و کارگاه صنعتی است که دسترسی به انرژی برق در آنجا مشکل باشد و یا نیاز به سرعت در وزن کردن مواد و کالاها نباشد. انواع باسکول فروشگاهی حداد ماهر در ظرفیت‌های گوناگون ساخته شده و هر فروشگاهی بنا به نیاز خود می‌تواند ظرفیت مناسب خود را خریداری کند. از ویژگی‌های انواع باسکول دیجیتال حداد ماهر قابلیت اتصال به رایانه و چاپگر است. قابلیت‌های قطعه شمار و پارسنگ هم ویژگی مشترک بسیاری از انواع باسکول فروشگاهی حداد ماهر است. باسکول صنعتی حداد ماهر در چند مدل ثابت و میدانی و کفی ساخته می‌شود که هر کدام کارایی‌های خود را دارند. باسکول ثابت به باسکولی گفته می‌شود که نمایشگر آن بر روی ستون متصل به باسکول قرار گرفته و امکان حرکت دادن آن وجود ندارد. حرکت دادن انواع باسکول میدانی حداد ماهر با وجود چرخ‌های پاترولی محکم زیر آنها به راحتی امکان‌پذیر است. اتصال به رایانه و چاپگر خارجی و داشتن قطعه شمار هم از نمونه توانائی‌های انواع باسکول صنعتی حداد ماهر است. نمایشگر بعضی از انواع باسکول صنعتی حداد ماهر دارای چاپگر است. باسکول جک پالت هم از نمونه مدل‌های باسکول صنعتی حداد ماهر است. باسکول جک پالت حداد ماهر برای وزن و جابه‌جا کردن کالاها در انبار شرکت‌ها و فروشگاه‌ها استفاده می‌شود و از ویژگی‌های آن استقامت شاخک‌های باسکول است که نخستین شرط یک باسکول جک پالت خوب و مطمئن است. از انواع دیگر باسکول حداد ماهر باسکول فرغونی حداد ماهر و باسکول دامی حداد ماهر را می‌توان نام برد.

خرید و فروش باسکول حداد ماهر با بهترین کیفیت و گارانتی و خدمات پس از فروش در فروشگاه اینترنتی اسکیل در اختیار شما قرار می‌گیرد. خرید و فروش باسکول حداد ماهر در این فروشگاه هم به صورت اینترنتی انجام می‌شود و هم به صورت حضوری. برای خرید حضوری باسکول حداد ماهر می‌توانید به فروشگاه اسکیل مراجعه کنید، اما خرید اینترنتی باسکول حداد ماهر دریافت آسان باسکول را به همراه خواهد داشت. پیش از خرید باسکول دیجیتال حداد ماهر، و همین‌طور باسکول سنگی حداد ماهر بهتر است ویژگی‌های مورد نیاز خود را مشخص کنید و در صورت نیاز به مشاوره به ما تلفن بزنید تا ما هم در انتخاب بهتر، شما را همراهی کنیم. در صورت نیاز به تعمیر باسکول حداد ماهر نیز کافی است ما را از وجود و نوع اشکال در باسکول خود باخبر کنید تا فروشگاه اسکیل همکاری‌های لازم را با شما در این باره داشته باشد.

قیمت باسکول حداد ماهر در مرحله نخست بستگی به مکانیکی یا دیجیتال بودن باسکول دارد. معمولا قیمت باسکول حداد ماهر سنگی از قیمت باسکول دیجیتال حداد ماهر پائین‌تر است. در بین انواع باسکول دیجیتال حداد ماهر هم نوع باسکول و ظرفیت آنها یکی از عوامل تعیین کننده قیمت باسکول حداد ماهر است، هرچند که نوع نمایشگر هم از عوامل تاثیرگذار در قیمت باسکول دیجیتال حداد ماهر است. از طرفی تفاوت در شکل ظاهری و نوع باسکول از لحاظ میدانی یا کفی و ثابت بودن هم در قیمت باسکول دیجیتال حداد ماهر موثر است. قیمت باسکول دامی حداد ماهر و باسکول جک پالت حداد ماهر هم از قانون بقیه باسکول‌ها پیروی می‌کند.

باسکول حداد ماهر ارزان را به نسبت ظرفیت توزین و نوع آن می‌توانید در فروشگاه اسکیل بیابید. ساخت انواع باسکول حداد ماهر با بدنه بسیار مقاوم و قابلیت‌های بسیار خوب صورت گرفته و قیمت باسکول حداد ماهر نیز متناسب با قدرت و کیفیت آن است. در بین انواع باسکول حداد ماهر می‌توان باسکول سنگی حداد ماهر را باسکول حداد ماهر ارزان نامید و در بین انواع باسکول دیجیتال حداد ماهر هم باسکول با ظرفیت پائین‌تر و قابلیت کمتر می‌تواند باسکول حداد ماهر ارزان باشد. باسکول حداد ماهر از هر نوعی و با هر قیمتی که باشد، ممکن است نیاز به تعمیر پیدا کند. تعمیر باسکول حداد ماهر را هم فقط باید به افراد کاردان بسپارید و همکاران کارآزموده ما در فروشگاه اسکیل برای این منظور نیز همراه شما هستند.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 32 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()