سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول دیجیتال TCS

باسکول دیجیتال TCS در صنعت باسکول دیجیتال فعالیت دارد ، باسکول TCS به صورت مشترک بین ایران و تایوان طراحی شده و در نهایت در ایران عرضه می گردد ، برند TCS نام مطرح و محبوبی است که تولیدات خود را کاملا تخصصی و در ظرفیت های 100 ، 200 ، 300 و نهایتا 500 کیلو گرم گسترده است ، کیفیت دستگاه های TCS بسیار بالا می باشد آنقدر که می توان به جرات گفت باسکول دیجیتال معرفی شده بیش از 10 سال عمر مفید دارد ، TCS در گروه باسکول آویز نیز فعالیت دارد که در این قسمت تنها به معرفی باسکول کفی یا زمینی این برند پرداخته ایم .

از ویژگی های برجسته باسکول صنعتی برند TCS می توان به دقت فوق العاده در ظرفیت های بالا اشاره نمود که در توزین مواد ارزشمند ، دقت توزین بسیار اهمیت دارد و نیاز است که همزمان با ظرفیت توزین بالا ، دقت توزین پایین تر و دقیق تر گردد ، باسکول TCS دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

انواع باسکول TCS موجود همان‌گونه که اشاره شد از نوع باسکول فروشگاهی و نیمه صنعتی است. انواع باسکول فروشگاهی TCS موجود به شکل ستون‌‌دار ساخته شده‌اند و دارای توانایی‌هایی هستند که این باسکول را تبدیل به باسکولی پرفروش در صنعت و تجارت کرده است. انواع باسکول دیجیتال TCS بدنه‌ای محکم از آهن دارند و سینی صیقلی و استیل آنها امکان تمیز کردن آسان و شستشو را برای کاربران آنها فراهم ساخته است. تامین انرژی انواع باسکول TCS از برق و باتری پشتیبان، امکان کار کردن باسکول را در زمان‌های طولانی فراهم ساخته است. نمایشگر واضح و گویای بسیاری از انواع باسکول دیجیتال TCS نیز عددهای وزن، قیمت تکی، و قیمت کل را در سه قسمت نشان می‌دهند و با داشتن کلیدهای عملیاتی مختلف، دسترسی کاربر را به توانایی‌های باسکول دیجیتال TCS فراهم ساخته‌اند. از ویژگی‌های نمایشگر انواع باسکول TCS واضح بودن عددها در شرایط نوری تاریک و همچنین در شرایط پرنور است. همان‌گونه که تاریکی یکی از مواردی است که ممکن است باعث اشکال در دیدن نمایشگر و عددهای باسکول شود، محیط پرنور نیز می‌تواند باعث ایجاد خلل در دید شود و نمایشگر باسکول فروشگاهی TCS از این دو اشکال دور است. پارسنگ یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که انواع باسکول فروشگاهی TCS دارای آن هستند و وجود آن در هر ترازو و باسکولی لازم و واجب است تا با مدد گرفتن از آن بتوان وزن خالص کالاها را تعیین کرد. همواره در خرید هر باسکول دیجیتالی در نظر داشته باشید در صورت نیاز به تعمیر، باسکول خود را به دست افراد ماهر بسپارید و فروشگاه اسکیل نیز تعمیر باسکول TCS شما را در صورت به وجود آمدن نقصی در آن به عهده خواهد گرفت.

خرید و فروش باسکول TCS در فروشگاه اسکیل با امکان فرستادن آن به همه مناطق ایران در خدمت خریداران گرامی است. تعمیر باسکول TCS نیز از جمله خدماتی است که فروشگاه اسکیل انجام می‌دهد و در انجام آن از افراد ماهر و ورزیده کمک می‌گیرد. 12 ماه گارانتی باسکول TCS نیز اطمینان خریداران گرامی را به خرید این باسکول خوب و توانا جلب کرده است. امکان خرید و فروش باسکول TCS به صورت حضوری و اینترنتی شرایطی را برای متقاضیان آن فراهم کرده است که در صورت تمایل به خرید حضوری باسکول فروشگاهی TCS و دیدن باسکول و قابلیت‌های آن از نزدیک می‌توانند به فروشگاه اسکیل مراجعه کنند و در صورت تمایل به دریافت آسان باسکول دیجیتال TCS آن را به شکل اینترنتی سفارش دهند و بدون دغدغه در محل کار خود دریافت کنند.

قیمت باسکول TCS ارزان است. از ویژگی‌های کالاهای ساخت تایوان و یا این باسکول که محصول مشترک بین ایران و تایوان است، قیمت مناسب آنهاست. هر فروشگاه کوچک و بزرگی که با وزن کردن حدود 100 کیلوگرم به بالاتر کالاهای مختلف سروکار دارد، نیاز به باسکولی برای وزن کردن دارد و اینجاست که نیاز به باسکول فروشگاهی TCS خود را نشان می‌دهد. انواع باسکول‌های دیجیتال دارای قابلیت‌های مختلفی هستند که کم و زیاد بودن آنها روی قیمت باسکول موثر است و می‌توان گفت یکی از دلیل‌های پایین بودن قیمت باسکول TCS در برخی از انواع آن تعداد توانایی‌های کم آن است که فقط در حد برطرف شدن نیازهای فروش برنامه‌ریزی شده است. نداشتن چاپگر در بسیاری از انواع باسکول دیجیتال TCS یکی دیگر از دلیل‌های پایین بودن قیمت باسکول TCS است.

باسکول TCS ارزان و باسکولی پرکاربرد در صنعت فروشگاهی است. بسیاری از فروشگاه‌ها فقط نیاز به باسکولی برای وزن کردن کالاها برای فروش دارند و در پی قابلیت‌های مختلف یک باسکول مثل توانایی اتصال به رایانه و چاپگر، یا قابلیت‌های انبارداری و حسابداری نیستند، اما پایین بودن قیمت باسکول دیجیتال برای آنها مهم است و ازین‌رو به دنبال خرید باسکولی مانند باسکول TCS ارزان هستند. در چنین مواردی انواع باسکول که ظرفیت و دقت لازم را دارند اما دارای قابلیت‌های مختلف و متعدد فروش و انبارداری و حسابداری نیستند، از پرفروش‌ترین باسکول‌ها هستند و بسیاری از انواع باسکول TCS نیز از این گروه باسکول‌ها هستند.

باسکول 100 کیلویی TCS

باسکول 100 کیلویی TCS دارای ظرفیت 99 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد ، باسکول دیجیتال قابل استفاده با برق و باتری پشتیبان است و دارای نمایشگر LED واضح چراغی می باشد ، قیمت باسکول بسیار مناسب بوده و به دلیل سایز مناسب به راحتی قابل جا به جایی بوده و به عنوان باسکول سیار نیز قابل استفاده است ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول TCS دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و تعمیرات باسکول دیجیتال را در مدت گارانتی به صورت رایگان انجام می نماید ، جهت خرید باسکول 100 کیلویی با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا در خرید باسکول دیجیتال مطابق با نیاز کار همراه شما باشند .

مشخصات کلی
برند : TCS
مدل : TCS 99
ظرفیت : 100 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی و صنعتی
گارانتی : 12 ماه
6 / 10
از 1645 کاربر