021-6123
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

باسکول ساتریو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول ساتریو ، باسکول فروشگاهی است که در مدل های باسکول 200 کیلو گرمی ، باسکول 300 کیلو گرمی و باسکول 500 کیلو گرمی در حال تولید است ، باسکول دیجیتال عرضه شده توسط باسکول ساتریو دارای بدنه ی مقاوم صنعتی و نمایشگر با امکان محاسبات فروشگاهی می باشد .

باسکول در مدل ساتریو دارای نمایشگر قابل انتخاب است که به دلخواه مشتری در دو مدل نمایشگر وزن یا نمایشگر وزن و قیمت قابل انتخاب است ، قیمت باسکول در مدل ساتریو نسبت به تمام باسکول دیجیتالی موجود در بازار مناسب تر بوده و با در نظر قیمت پایین باسکول ، کیفیت در دستگاه رعایت گردیده است .

دیجی اسکال باسکول ساتریو با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش باسکول تایید می نماید ، جهت تعمیر باسکول می توانید با مرکز تعمیرات باسکول در دیجی اسکال تماس حاصل نمایید و از امتیاز گارانتی پس از تعمیر بهره مند گردید .

انواع باسکول ساتریو که تاکنون به بازار ارائه شده‌اند، باسکول فروشگاهی ساتریو و باسکول صنعتی ساتریو است. انواع باسکول دیجیتال ساتریو در هر نوع آن با ظرفیت‌ها و دقت‌های مختلفی ساخته شده و هر کدام از آنها برای شغل و کسب‌وکاری مناسب است. باسکول فروشگاهی ساتریو در ظرفیت‌های 15 کیلوگرم و 200 کیلوگرم و 300 کیلوگرم ساخته شده و باسکول صنعتی ساتریو موجود در بازار نیز ظرفیتی برابر با 500 کیلوگرم و 1 تن دارد. انواع باسکول ساتریو فروشگاهی و صنعتی توانایی‌های مختلفی دارند و به وسیله آنها می‌توان کار توزین و فروش را در فروشگاه‌های معمولی به جریان انداخت. یکی از قابلیت‌های انواع باسکول دیجیتال ساتریو صنعتی و فروشگاهی پارسنگ در آنهاست. پارسنگ نوعی توانایی در ترازوها و باسکول‌هاست که با بهره‌گیری از آن می‌توان وزن خالص کالاهای دارای ظرف یا بسته‌بندی را مشخص کرد. از دیگر امکان‌هایی که انواع باسکول دیجیتال ساتریو در اختیار کاربران آنها می‌گذارد، صفر کننده خودکار است. باسکول فروشگاهی ساتریو از برق و باتری داخلی پشتیبان انرژی می‌گیرد و یکی از بهترین توانایی‌های باسکول فروشگاهی ساتریو نگه داشتن شارژ تا 300 ساعت است که اندازه قابل توجهی در مقایسه انواع باسکول فروشگاهی و صنعتی است. نمایشگر انواع باسکول ساتریو نیز با نمایش عددها با شفافیت کافی، دیدن آنها را در شرایط نوری کم و حتی در زیر نور شدید هم برای کاربر مهیا می‌کند. از دیگر قابلیت‌های انواع باسکول دیجیتال ساتریو جمع چند کالا است. فروش باسکول ساتریو و تعمیر باسکول ساتریو به موازات هم در فروشگاه اینترنتی اسکیل در حال انجام است و درصورتی‌که باسکول شما نیاز به تعمیر پیدا کرد، بهتر است آن را به دست تعمیرکاران ورزیده ما بسپارید.

خرید و فروش باسکول ساتریو و تعمیر باسکول ساتریو در فروشگاه اینترنتی اسکیل صورت می‌گیرد و برای خرید باسکول دیجیتال ساتریو بهتر است آن را به صورت اینترنتی سفارش دهید و با خرید اینترنتی باسکول ساتریو آن را در محل کار و کسب خود تحویل بگیرید. اما اگر شما از گروهی هستید که خرید حضوری را بیشتر از خرید اینترنتی دوست دارید و مایلید باسکول ساتریو را از نزدیک ببینید و از کارایی آن مطمئن شوید، همکاران ما در فروشگاه اینترنتی اسکیل پذیرای شما خواهند بود. خرید و فروش باسکول ساتریو با یک سال گارانتی و سال‌ها خدمات پس از فروش همراه است و تعمیر باسکول ساتریو هم که در همین فروشگاه انجام می‌شود، توانسته همه نیازهای خریداران گرامی را برآورده سازد.
قیمت باسکول ساتریو از نمونه قیمت‌های مناسب در بازار خرید و فروش باسکول در ایران است. به صورت طبیعی نام برند و سابقه، و سپس قابلیت‌های یک باسکول در قیمت آن ازجمله در قیمت باسکول دیجیتال ساتریو موثر است. باسکول دیجیتال ساتریو از دسته باسکول‌هایی است که مناسب خرید و فروش معمولی است که در فروشگاه‌های مختلف مورد نیاز است، و نه برای ارتباط با رایانه و قابلیت‌های دیگری که فروشگاه‌های بزرگ به آنها نیاز دارند. ازین رو قیمت باسکول ساتریو نیز متناسب با قابلیت‌های آن است. اگر شما نیاز به باسکولی با توانایی‌های بالاتر دارید بهتر است با ما تماس بگیرید تا بهترین مدل باسکول مطابق با نیازهای شما را معرفی کنیم.

باسکول ساتریو ارزان را آسان خریداری کنید و در محل کار خود تحویل بگیرید. تعمیر باسکول ساتریو را نیز به دست افراد متخصص آن بسپارید و فروشگاه اسکیل نیز در این زمینه همراه شما است و با داشتن افراد دوره‌دیده در تعمیر انواع باسکول دیجیتال، تعمیر باسکول ساتریوی شما را انجام خواهد داد. باسکول ساتریو ارزان است و ارزان بودن آن را می‌توان در مقایسه قیمت باسکول دیجیتال ساتریو با قیمت انواع دیگر باسکول موجود در بازار دریافت.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 32 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()