سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول نیکو

باسکول نیکو یکی از قدیمی ترین باسکول های تولید داخل کشور است که آغاز کارش به سال 1325 باز می گردد. باسکول نیکو با داشتن مدل های متنوع و با ظرفیت های گوناگون، توانسته توجه گستره بزرگی از متقاضیان را به سوی تولیداتش جلب کند. تولید باسکول نیکو امروزه اغلب در قالب باسکول دیجیتالی است که تقاضای عمده بازار و کسب و کارها به شمار می رود. وجود مدل هایی از باسکول فروشگاهی و باسکول نیمه صنعتی و باسکول دامکش و باسکول قد و وزن و باسکول تخت تنوع خوبی به باسکول دیجیتال نیکو داده است. دارا بودن قابلیت هایی مانند امکان نصب نمایشگر دوطرفه، امکان نصب نمایشگر چاپگردار و نمایشگر بی سیم و اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی با نیازهای روز متقاضیان مطابقت می کند و این امر سبب جلب نظر خریدار خواهد شد. در عین حال یکی از ارکان تولید باسکول نیکو طی سالیان دراز، جلب اعتماد خریدار و مشتری مداری بوده است که این امر در کیفیت انواع باسکول نیکو تاثیر گذاشته است. شکی وجود ندارد که قیمت مناسب باسکول نیکو و عمر مفید و کارایی رضایت بخش آن دلیل حضور چندین دهه ای آن در عرصه تولید باسکول داخلی بوده است. 

این در حالی است که فروشگاه اینترنتی اسکیل با پشتوانه نزدیک به یک دهه در زمینه فروش ترازو و باسکول، و داشتن نمایندگی باسکول نیکو می تواند بهترین محل خرید باسکول نیکو برای متقاضیان سرتاسر ایران باشد. قیمت باسکول نیکو در فروشگاه اسکیل با هر فروشگاه دیگری امکان رقابت دارد و این امر می تواند در نهایت به سود خریدار باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما نیز بهره مند شوید. 

انواع باسکول نیکو در بسیاری از شغل‌ها و حرفه‌ها به کار می‌آیند. یکی از انواع باسکول نیکو باسکول فروشگاهی نیکوست. بیشتر انواع باسکول فروشگاهی نیکو به شکل باسکول ثابت ساخته شده‌اند، یعنی انواع باسکول ثابت نیکو ستونی متصل به سینی باسکول دارند و نمایشگر آنها به صورت ثابت بر روی ستون قرار گرفته‌اند. از توانایی‌های انواع باسکول فروشگاهی نیکو می‌توان توانایی ارتباط با رایانه و چاپگر خارجی را نام برد. نمایشگر انواع باسکول فروشگاهی نیکو را می‌توان در صورت درخواست، به نمایشگر چاپگردار تغییر داد. باسکول صنعتی نیکو یکی دیگر از انواع باسکول دیجیتال نیکوست که در چند مدل ثابت و میدانی و کفی ساخته می‌شود. نمایشگر انواع باسکول صنعتی نیکو نیز قابلیت اتصال به رایانه و چاپگر خارجی را دارد، و در صورت درخواست مشتری می‌توان آن را با نمایشگر دوطرفه یا نمایشگر با قابلیت‌های حسابداری و انبارداری و نمایشگر بی‌سیم تعویض کرد.

باسکول کفی نیکو در دو مدل مختلف ساخته می‌شود که یک نوع آن پایه‌دار و نوع دیگر آن بدون پایه است. باسکول کفی نیکو از نوع پایه‌دار را می‌توان با اضافه کردن چهار چرخ به باسکول میدانی نیکو تبدیل کرد. از دیگر انواع باسکول دیجیتال نیکو می‌توان به باسکول ویلچر نیکو اشاره کرد. کاربرد باسکول ویلچری نیکو در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های درمانی است و نمایشگر آن فقط وزن را نشان می‌دهد، اما این مدل از باسکول نیکو را نیز می‌توان به نمایشگر با قابلیت‌های بیشتر مجهز کرد. یکی دیگر از انواع باسکول نیکو باسکول قد و وزن نیکو است که در دو مدل ساخته شده که یکی قد را با قدسنج الکترونیکی اندازه می‌گیرد و دیگری با قدسنج مکانیکی، و هر دوی آنها مناسب استفاده در باشگاه‌ها و مراکز دیگر ورزشی و پزشکی هستند. باسکول دامی نیکو هم یکی دیگر از انواع باسکول دیجیتال نیکو است که در دامداری‌ها و کشتارگاه‌ها به کار گرفته می‌شود. دستگاه‌های دیجیتال بسیار حساس هستند و ممکن است گاهی در روند کار دچار اشکال‌هایی شوند که در این صورت گارانتی معتبر آنها چاره‌ساز است و در صورت نیاز به تعمیر، باید آنها را به تعمیرکاران ماهر سپرد. تعمیر باسکول نیکو در فروشگاه اسکیل انجام می‌شود تا شما خیالتان از این بابت نیز آسوده باشد.

خرید و فروش باسکول نیکو از هر نوع و مدلی که مورد نظر شماست در کمترین زمان ممکن انجام شدنی است. اگر شما به دنبال خرید باسکول نیکو برای کارگاه یا کارخانه صنعتی خود هستید، دو مدل از باسکول صنعتی نیکو در اختیار شماست، و اگر شما نیاز به باسکول فروشگاهی نیکو دارید، خرید و فروش باسکول نیکو از نوع فروشگاهی آن نیز در این فروشگاه انجام می‌پذیرد. خرید باسکول قد و وزن نیکو و همچنین خرید باسکول دامی نیکو هم هر کدام مناسب زمینه‌های شغلی مربوط به خود است، و تعمیر باسکول نیکو نیز موضوع مهمی است که ما در این زمینه هم همراه شما هستیم.

قیمت باسکول نیکو بسته به این که کدام نوع و کدام مدل آن را انتخاب می‌کنید با دیگری متفاوت است. به صورت معمول، قیمت باسکول دیجیتال نیکو در ظرفیت‌های توزین از هر مدلی پایین‌تر از قیمت باسکول نیکو در ظرفیت‌های بالاتر همان مدل است. عامل دیگر موثر بر قیمت باسکول دیجیتال نیکو توانایی‌های نمایشگر باسکول است. باسکول نیکو تک نمایشگر ارزان‌ترین قیمت باسکول نیکو را در بین انواع آن دارد و قیمت باسکول نیکو با نمایشگر دارای قابلیت‌های بالاتر و پیچیده‌تر گران‌تر از نوع ساده آن است.

باسکول نیکو ارزان به نسبت فروشگاه‌های دیگر را در سایت فروشگاه اسکیل جست‌وجو کنید. شاید نتوان گفت باسکول نیکو ارزان است، همان‌طور که نمی‌توان گفت بسیاری از باسکول‌های دیگر ارزان هستند، اما می‌توان گفت باسکول نیکو به نسبت کارایی و کیفیتش و به نسبت بسیاری از انواع باسکول‌های وارداتی ارزان است. برای خرید باسکول نیکو دو راه در پیش رو دارید که یکی مراجعه به فروشگاه اسکیل است و دیگری خرید اینترنتی باسکول نیکوست که خریدی آسان‌تر برای شما رقم می‌زند.

ویلچر باسکول دیجیتالی نیکو مدل 200EWCS

ویلچر باسکول دیجیتالی نیکو مدل 200EWCS باسکولی است که در دسته بندی باسکول پزشکی نیکو قرار می گیرد. از این باسکول با نام ساده تر باسکول ویلچری نیز یاد می شود. توانایی توزین تا 200 کیلوگرم با دقت 100 گرم و امکان استفاده از باطری داخلی به عنوان منبع تغذیه ثانویه، در کنار قابلیت نصب هرگونه نمایشگر پرینتر دار و نمایشگر دوم برای رصد آسان تر وزن از ویژگی هایی است که باسکول ویلچری نیکو از آن بهره مند است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : 200EWCS
ظرفیت : 200 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : پزشکی
قیمت : 13,000,000 (تومان)

باسکول نیکو 1600 کیلویی مدل 1001EMPW

باسکول میدانی نیکو 1600 کیلویی با داشتن چرخ می تواند در محیط های متنوعی به کار گرفته شود. کارخانه ها و انبارها از آن جمله اند. این باسکول نمایشگری ثابت دارد و امکان نصب پایه و تبدیل کردن آن به باسکول ثابت نیکو هم وجود دارد. امکان ارتباط با نمایشگرهای پرینتردار و دوطرفه و ماشین حساب را می توان از مزیت های آن دانست. اندازه سینی در این مدل از باسکول نیکو 110×105 سانتیمتر است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : 1001EMPW
ظرفیت : 1600 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 24,100,000 (تومان)

باسکول نیکو 2.5 تن مدل EMPW1L

باسکول 2.5 تن نیکو از دسته باسکول های کفی و صنعتی نیکو است که با داشتن دقت 200 گرمی و بهره بردن از نمایشگر LED متحرک، در کنار باتری قابل شارژ و امکان اتصال به نمایشگرهای بی سم و پرینتردار می تواند در مراکز و واحدهای صنعتی بی شماری به کار گرفته شود. ساختار مستحکم باسکول کفی نیکو عمر مفید طولانی یی را به باسکول نیکو بخشیده است که خود از نکات مثبت این باسکول صنعتی به حساب می آید. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : EMPW1L
ظرفیت : 2500 کیلوگرم (2.5 تن)
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول نیکو 300 کیلوگرم مدل 301ESN

باسکول استیل نیکو با توانایی توزین 300 کیلوگرم با دقت 50 گرم می تواند در حوزه های گوناگونی به کار گرفته شود. داشتن سینی استیل و گارد سینی و نمایشگر LCD، در کنار کیفیتی که باسکول نیکو عرضه می کند، متقاضیان را خرسند خواهد کرد. امکان اتصال باسکول نیکو به پرینتر جانبی و استفاده از باتری شارژی را می توان از مزیت های باسکول 300 کیلویی نیکو دانست. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : 301ESN
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
قیمت : 7,700,000 (تومان)

باسکول دامکش نیکو 350 کیلوگرم مدل EMCC350

باسکول دامکشی نیکو 350 کیلویی را برای توزین گوسفند و گوساله پیشنهاد می دهند. داشتن قفس به خریداران کمک می کند تا دام و طیور را داخل باسکول نیکو نگه دارند. باسکول دامکش نیکو از نوع باسکول های ثابت است و با داشتن نمایشگر LED و باتری قابل شارژ داخلی باسکولی ایده آل برای دامداری ها و مشاغل مشابه خواهد بود. 

مشخصات کلی
برند : باسکول دامکش نیکو
مدل : EMCC350
ظرفیت : 350 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : صنعتی - دام و طیور
قیمت : 10,000,000 (تومان)

باسکول نیکو چهار لودسل مدل EMP1L

باسکول 5 تن نیکو مدل EMP1L ابعادی برابر با 1.5×1.5 متر دارد و برای مراکز گمرکی و ترخیص کالا و انبارهای بزرگ بسیار کارامد است. بخصوص با داشتن توان 5000 کیلویی و دقت 500 گرمی برای توزین. این مدل از باسکول نیکو نیز با داشتن نمایشگر متحرک و LED در دسته باسکول متحرک نیکو و باسکول کفی نیکو قرار می گیرد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : EMP1L
ظرفیت : 5000 کیلوگرم (5 تن)
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 31,000,000 (تومان)

باسکول نیکو 1600 کیلوگرم مدل EMPW 1L

باسکول نیکو در نمونه های کفی یا صنعتی که در واقع باسکول متحرک و کفی به شمار می آیند با تغییر ابعاد سینی توانسته تنوع خوبی به این مدل ببخشد. توان 1600 کیلوگرمی و دقت 200 گرم در کنار سینی 125×125 سانتیمتر و نمایشگر دیجیتال و LED که متحرک است، باسکول صنعتی نیکو مدل EMPW 1L را مستعد استفاده در بسیاری از مشاغل صنعتی می کند.

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : EMPW 1L
ظرفیت : 1600 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 19,200,000 (تومان)

باسکول تک لودسل نیکو مدل EMP1L

باسکول کفی 1600 کیلویی نیکو با اندازه سینی 105×125 سانتیمتر می تواند یکی از ایده آل ترین باسکول های صنعتی باشد. ساختار متحرک بر مبنای امکان حرکت دادن نمایشگر، و دقت 200 گرم برای این باسکول نیکو از آن نمونه ای مطلوب ساخته است. در کنار دقت و ساختار محکم، امکان نصب نمایشگرهای مختلفی مانند نمایشگر ماشین حساب دار یا چاپگردار گستره فعالیت های باسکول صنعتی نیکو 1600 کیلویی را افزایش داده است. 

مشخصات کلی
برند : باسکل نیکو
مدل : EMP1L
ظرفیت : 1600 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 18,300,000 (تومان)

باسکول الکترونیکی 750 کیلویی نیکو مدل 701EMW

باسکول 750 کیلویی نیکو مدل 701EMW باسکولی میدانی است. به چرخ مجهز است و 750 کیلوگرم را می تواند با دقت 100 گرم اندازه بگیرد. سینی این مدل از باسکول نیکو به گارد مجهز شده است و اندازه آن 75*85 سانتیمتر است. باسکول صنعتی نیکو از باتری شارژی و داخلی استفاده می کند. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : 701EMW
ظرفیت : 750 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 و 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
قیمت : 15,000,000 (تومان)

باسکول تک لودسل 3000 کیلویی نیکو مدل EMPL1

باسکول چهار لودسل 3000 کیلویی نیکو مدل EMPL1 را باسکول کفی می نامند. باسکولی که به طور اختصاصی برای توزین در مراکز صنعتی به کار می آید. این مدل از باسکول نیکو تا وزن 3000 کیلوگرم را با دقت 200 گرم می سنجد. داشتن باتری داخلی قابل شارژ و امکان نصب نمایشگرهای چاپگردار و ماشین حساب دار را می توان از مزایای باسکول 3 تن نیکو دانست.قیمت ذکر شده برای باسکول چهار لودسل نیکو مدل EMP1L با حداکثر توان توزین 3000 کیلوگرم می باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : EMPL1
ظرفیت : 3000 کیلوگرم (3 تن)
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 22,700,000 (تومان)

باسکول الکترونیک 150 کیلویی نیکو مدل 101EM

باسکول الکترونیک 150 کیلویی نیکو مدل 101EM یک باسکول فروشگاهی است. باسکولی با نمایشگر دیجیتالی و LED که قیمت را هم نمایش می دهد. دقت 50 گرم در کنار توان توزین 150 کیلویی، و سینی فلزی 50×45 شرایطی را برای این مدل از باسکول نیکو به وجود آورده است که می تواند در توزین های نیمه سنگین را حوزه های فروشگاهی و صنعتی انجام دهد.

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : 101EM
ظرفیت : 150 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
قیمت : 7,950,000 (تومان)

باسکول 1000 کیلوگرمی نیکو مدل MW1001

باسکول 1000 کیلوگرمی نیکو مدل MW1001 بزرگ ترین باسکول سنگی نیکو به شمار می رود. باسکولی با توانایی توزین 1 تن، آن هم در غالب باسکول مکانیکی. این مدل از باسکول نیکو تمام فلزی است و سینی اش برابر با 110×95 سانتیمتر اندازه دارد. داشتن چرخ برای باسکول مکانیکی نیکو می تواند معرف آن به عنوان باسکولی میدانی نیز باشد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : MW1001
ظرفیت : 1000 کیلوگرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی

باسکول مکانیکی نیکو مدل MW500

باسکول مکانیکی نیکو مدل MW500 یکی دیگر از انواع باسکول نیکو است که با داشتن گارد یا محافظ روی سینی همزمان از علمک ترازو در برابر بارهای حجیم محافظت می کند و هم امکان بارگیری را عملا به سه جهت منحصر می کند. باسکول سنگی نیکو با توان اندازه گیری وزن نیم تن، و عمر مفید طولانی و امکان اندازه گیری وزن در هر زمان، برای مصارف صنعتی نمونه ای ایده آل به شمار می رود. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : MW500
ظرفیت : 500 کیلوگرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی

باسکول 300 کیلویی نیکو مدل MW300

باسکول 300 کیلویی نیکو مدل MW300 یک باسکول مکانیکی است. شرکت باسکول سازی نیکو این دسته از باسکول را برای خاطر دو ویژگی تولید می کند. نخست عمر طولانی باسکول مکانیکی نیکو و دوم نامحتاجی آن به برق و باتری. باسکول نیکو 300 کیلویی را می توان با نیت های گوناگون و در مراکز  و محل ها و صنایع متنوعی به کار گرفت. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : MW300
ظرفیت : 300 کیلوگرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی

باسکول 250 کیلوگرمی نیکو مدل EM201

باسکول 250 کیلوگرمی نیکو مدل EM201 جزو باسکول هایی است که می تواند همزمان به مصارف فروشگاهی و صنعتی برسد. توانایی توزین تا 250 کیلوگرم و با دقت 50 گرم، این ظرفیت را به باسکول نیکو مدل EM201 داده است. استفاده از باتری قابل شارژ داخلی و امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی بر نکات قوت باسکول نیکو 250 کیلویی افزوده است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : EM201
ظرفیت : 250 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
قیمت : 8,500,000 (تومان)

باسکول 200 کیلویی نیکو مدل MW200

باسکول 200 کیلویی نیکو مدل MW200 تنها از نظر بیشینه توزین افزایش نداشته است، بلکه اندازه سینی اش هم بزرگ تر شده است. این مدل از باسکول مکانیکی نیکو دارای گارد سینی است و به چرخ هم مجهز است. توزین از 5 کیلوگرم تا 200 کیلوگرم ویژگی برجسته باسکول سنگی نیکو به حساب می آید.

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : MW200
ظرفیت : 200 کیلوگرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی

باسکول 100 کیلوگرمی مکانیکی نیکو مدل MW100

باسکول 100 کیلوگرمی مکانیکی نیکو مدل MW100 را باید نخستین مدل از دسته باسکول مکانیکی نیکو نامید. باسکول مکانیکی را باسکول سنگی یا باسکول قپان هم می نامند. مزیت بزرگ این دسته از باسکول نیکو آن است که بی نیاز از مصرف برق و باتری است. داشتن چرخ کمک می کند تا باسکول مکانیکی نیکو به راحتی جابجا شود. ساختار مقاوم این باسکول سنگی می تواند ضامن عمر طولانی اش باشد.

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : MW100
ظرفیت : 100 کیلوگرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول استیل 500 کیلویی نیکو مدل ESN501

باسکول استیل 500 کیلویی نیکو مدل ESN501 از آن باسکول هایی است که می توان به چشم فروشگاهی و صنعتی به آن نگاه کرد. باسکول استیل نیکو قادر است با دقت 100 گرم تا وزن 500 کیلوگرم را اندازه گیری کرد. باسکول نیکو نرده دار است و از باتری داخلی قابل شارژ و امکان اتصال به نمایشگرهای چاپگردار و ماشین حسابی نیز برخوردار است.

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : ESN501
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
قیمت : 9,750,000 (تومان)

باسکول 1600 کیلوگرمی نیکو مدل +1001EMPW

باسکول 1600 کیلوگرمی نیکو مدل +1001EMPW یک مدل از باسکول صنعتی نیکو است که با تفاوت در اندازه سینی، نیازهای گوناگون و تنوع متقاضیان را هدف قرار داده است. اندازه سینی در این مدل از باسکول نیکو 105×125 سانتیمتر است و می تواند 1600 کیلوگرم را با دقت 200 گرم بسنجد. داشتن باتری قابل شارژ و امکان اتصال به نمایشگرهای دوطرفه و ماشین حساب دار و حتی چاپگردار از قابلیت های باسکول صنعتی نیکو شمرده می شود. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : +1001EMPW
ظرفیت : 1600 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 26,000,000 (تومان)

باسکول 1600 کیلوگرم الکترونیک مدل +1001EMPW

باسکول 1600 کیلوگرمی نیکو مدل +1001EMPW یکی دیگر از انواع باسکول صنعتی نیکو به شمار می رود که جزو باسکول میدانی نیکو است. توانایی توزین بالا معادل 1600 کیلوگرم به همراه دقت 200 گرم از باسکول میدانی نیکو نمونه ای قابل توجه ساخته است که امکان اتصال آن به نمایشگر جانبی پرینتر دار هم وجود دارد. از این حیث باسکول نیکو گستره فراوانی برای استفاده دارد.

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : +1001EMPW
ظرفیت : 1600 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 27,000,000 (تومان)

باسکول نیکو 750 کیلویی قفسدار مدل EMCC 750

باسکول نیکو 750 کیلویی قفسدار مدل EMCC 750 باسکولی دامکش است. باسکول دامکش یا باسکول مخصوص دام با داشتن قفسه ای برای نگهداری از احشام برای توزین، با دقت وزن حیوانات گوناگونی مانند گاو و گوسفند را انجام می دهد. باسکول دامکش نیکو دقتی برابر با 100 گرم دارد و از باتری شارژی داخلی نیز بهره می برد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : EMCC 750
ظرفیت : 750 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 17,200,000 (تومان)

باسکول 750 کیلوگرمی نیکو مدل EM 501

باسکول 750 کیلوگرمی نیکو مدل EM 501 نمونه ای دیگر از دسته باسکول صنعتی نیکو است. باسکولی با توانایی توزین 750 کیلوگرم و دقت 100 گرم. باسکول 750 کیلویی نیکو با ساختار فلزی و مستحکم، نمایشگر دیجیتالی LED و امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی، می تواند در حوزه های مختلف صنعتی به کار آید. این مدل از باسکول نیکو ساختاری ثابت دارد و فاقد چرخ است.

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : EM 501
ظرفیت : 750 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 13,000,000 (تومان)

باسکول 350 کیلویی 301EMN الکترونیک نیکو

باسکول 350 کیلویی نیکو مدل 301EMN از دسته باسکول صنعتی نیکو به حساب می آید که با داشتن توان اندازه گیری تا 350 کیلوگرم و دقت 50 گرم می تواند در کارگاه ها و واحدهای صنعتی کوچک به کار آید. باسکول نیکو 350 کیلویی با داشتن بدنه ای فلزی از حیث مقاومت و عمر مفید و طولانی در شرایط ایده آلی به سر می برد. داشتن باتری قابل شارژ داخلی را می توان از جمله قابلیت های باسکول نیکو برشمرد.

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : 301EMN
ظرفیت : 350 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 9,150,000 (تومان)

باسکول 4 لودسل نیکو مدل EMPW4L

باسکول 4 لودسل نیکو مدل EMPW4L با داشتن ظرفیت توزین 2500 کیلوگرم و دقت 200 گرم، نمونه ای توانا از باسکول نیکو به حساب می آید که می تواند به کار بسیاری از کسب و کارها و مشاغل گوناگون بیاید. ساختاری محکم و برخوردار بودن از یک سری قابلیت های کاربردی نظیر داشتن باتری قابل شارژ داخلی و امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی، این باسکول دیجیتال نیکو را به نمونه ای درخور توجه بدل کرده است.

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : EMPW4L
ظرفیت : 2500 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 34,700,000 (تومان)

باسکول دام کش 3 تنی نیکو مدل 3000EMF4L

باسکول دام کش 3 تنی نیکو مدل 3000EMF4L با طراحی ویژه برای دام و طیور و برخورداری از 4 لودسل برای توزین، که حساسیت مناطق مختلف سینی را نتیجه می دهد، یکی از مدل های باسکول دامکش است که می تواند نیاز واحدهای صنعتی مرتبط را به خوبی برطرف کند. باسکول دامکش نیکو با داشتن ظرفیت توزین 3 تن و دقت 200 گرم امکان توزین حیوان ریز و درشت بسیاری را دارد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : 3000EMF4L
ظرفیت : 3000 کیلوگرم (3 تن)
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 31,600,000 (تومان)
6 / 10
از 1689 کاربر