سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول پیام توزین

باسکول پیام توزین با تنوع بالا و کاربری فروشگاهی در گروه باسکول دیجیتال قرار گرفته است ، باسکول دیجیتال پیام توزین در واقع یک باسکول اقتصادی است که با سازه های سبک تر طراحی شده است که در مجموع موجب می گردد قیمت باسکول بسیار ایدئال تعیین شود این در حالی است که کیفیت توزین باسکول دیجیتالی نیز ایده ال بوده و در عملکرد توزین اختلال ایجاد نمی نماید .

باسکول پیام توزین بیشتر شرایط فروشگاهی داشته و برای کارهای سبک توصیه می گردد و عموما به عنوان باسکول پرتابل استفاده می گردد که به دلیل وزن پایین باسکول به راحتی می توان جا به جا نمود و به صورت سیار از باسکول دیجیتال استفاده کرد ، اندازه و ابعاد باسکول به گونه ای طراحی شده است که کمترین سازه را مورد استفاده قرار دهد این امر موجب شده است که باسکول پیام توزین یک باسکول ارزان قیمت و با کیفیت شناخته شود .

انواع باسکول پیام توزین تاکنون در دو نوع باسکول فروشگاهی پیام توزین و باسکول صنعتی پیام توزین ساخته شده است. انواع باسکول فروشگاهی پیام توزین در ظرفیت‌های متفاوت و با چند ساختار ظاهری ساخته شده که می‌توان مدل مناسب آن را بر اساس فضای مورد نظر، انتخاب و خریداری کرد. یکی از مدل‌های انواع باسکول فروشگاهی پیام توزین نمونه معمولی ستون‌دار آن است که گارد یا نرده‌ای نیز برای تکیه دادن کالا دارد و نمایشگر آن بر روی ستون باسکول و داخل کابینی دردار قرار گرفته تا از آسیب دور بماند. مدل دیگری از انواع باسکول دیجیتال پیام توزین فروشگاهی به صورت تاشو ساخته شده و در این مدل می‌توان ستون باسکول را روی سینی آن تا کرد. باسکول تاشو پیام توزین برای جابه‌جایی آسان‌تر ساخته شده و جای کمتری را هم اشغال می‌کند. ساختار انواع باسکول صنعتی پیام توزین هم به صورت ستون‌دار و با نمایشگر داخل کابین و گارد محافظ ساخته شده است. انواع باسکول پیام توزین صنعتی به صورت میدانی ساخته شده‌اند و چرخ‌های آنها حرکت دادن باسکول‌ها را آسان‌تر ساخته است. وجه مشترک انواع باسکول دیجیتال پیام توزین بدنه محکم و قدرتمند و نمایشگر توانای آنهاست.

خرید و فروش باسکول پیام توزین می‌تواند نقش بزرگی در رونق کاروکسب شما داشته باشد. بهره بردن از انواع باسکول پیام توزین در تجارت و خریدوفروش کالاها شما را تا مدت‌های زیاد از نیاز به تعمیر یا خرید هر باسکولی تامین می‌کند. خرید و فروش باسکول پیام توزین و همچنین تعمیر باسکول پیام توزین به همراه گارانتی شرکت سازنده آن را از فروشگاه اسکیل بخواهید و برای خرید باسکول پیام توزین از هر نوعی با ما تماس بگیرید تا ما آن را در اولین زمان ممکن برای شما بفرستیم. پیش از خرید باسکول پیام توزین ظرفیت مورد نیاز و همچنین قابلیت‌هایی که برای استفاده از یک باسکول فروشگاهی یا صنعتی در نظر دارید را مشخص کنید تا در صورت نیاز ما هم شما را در انتخاب بهترین مدل از انواع باسکول دیجیتال پیام توزین همراهی کنیم. یکی از قابلیت‌های مورد نیاز در خرید باسکول فروشگاهی، داشتن نمایشگر دوطرفه مبلغ‌دار است. توانایی دیگر مورد نیاز می‌تواند داشتن چاپگر باشد. در هر صورت مشخص کردن نیازهای فروشگاهی و صنعتی شما خرید بهتری را برایتان رقم خواهد زد.

قیمت باسکول پیام توزین در بین بسیاری از باسکول‌های فروشگاهی و صنعتی ارزان‌تر و مناسب‌تر است و به همین دلیل این باسکول توانسته برای مشتریان بسیاری جلب نظر کند. قیمت باسکول دیجیتال پیام توزین در همه نمونه‌های آن مطلوب است، اما با این وجود به نسبت اندازه و قابلیت‌ها و ظرفیت باسکول تفاوت‌هایی در آنها دیده می‌شود. به عنوان نمونه قیمت باسکول پیام توزین فروشگاهی با ظرفیت 100 کیلویی کمتر از قیمت باسکول دیجیتال پیام توزین فروشگاهی با ظرفیت بالاتر است و البته برخی قابلیت‌های اضافی نیز در این تغییر قیمت نقش دارند. قیمت باسکول پیام توزین صنعتی با توجه با استحکام و مقاومت بالاتر و استفاده از حسگرهای قوی‌تر هم بیشتر از قیمت انواع باسکول فروشگاهی پیام توزین است.

باسکول پیام توزین ارزان را از فروشگاه اسکیل با گارانتی خریداری کنید. انواع باسکول پیام توزین را می‌توان باسکول پیام توزین ارزان نامید و از آنها در پیشبرد کار و حرفه خود سود برد. همواره در نظر داشته باشید در صورت بروز خرابی و یا ایجاد اشکال در هر یک از قسمت‌های باسکول و به ویژه نمایشگر آن به نمایندگی‌های مجاز باسکول مراجعه کنید و به همین منظور فروشگاه اینترنتی اسکیل نیز با در اختیار داشتن افراد کارآزموده می‌تواند شما را در تعمیر باسکول پیام توزین یاری کند.

باسکول 2 تن پیام توزین مدل TS2000

این مدل از باسکول پیام توزین با دقت 200 گرم و برخورداری از نمایشگری دو طرفه که امکان نمایش قیمت را نیز دارد، می تواند استفاده ای دو سویه داشته باشد. به این منظور که هم می توان آن را یک باسکول صنعتی دانست و هم یک باسکول فروشگاهی. چرخدار بودن این مدل از باسکول پیام توزین آن را به عنوان یک باسکول میدانی پرظرفیت معرفی می کند.

مشخصات کلی
برند : پیام توزین
مدل : TS2000
ظرفیت : 2 تن
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 23,500,000 (تومان)

باسکول پیام توزین 300 کیلویی مدل TM 300

باسکول پیام توزین 300 کیلویی مدل TM 300 یکی از انواع باسکول تاشو این شرکت است که می تواند با دقت 50 گرم و ظرفیت توزین 300 کیلویی به کار استفاده های نیمه صنعتی و فروشگاهی بیاید. بزرگ ترین ویژگی این مدل از باسکول پیام توزین تاشو بودن علمک آن است که جابجایی و حمل و نقل را بسیار آسان می کند.

مشخصات کلی
برند : پیام توزین
مدل : TM 300
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی / صنعتی
قیمت : 3,500,000 (تومان)

باسکول 1500 کیلوگرمی پیام توزین مدل TS 1500

باسکول 1500 کیلوگرمی پیام توزین مدل TS 1500 با ساختار بی نظیر و دقت بسیار مطلوب خود توانسته در دسته ی باکیفیت ترین باسکول های دیجیتال صنعتی قرار بگیرد . طراحی فلزی باسکول یک و نیم تنی پیام توزین به علاوه ی پوششی از رنگ ضد خش توانسته طول عمر مفید و موثری را برای آن رقم بزند . دیجی اسکال باسکول فوق العاده ی 1500 کیلو گرمی پیام توزین را با گارانتی 14 ماه و ضمانت 1 ساله ی باطری ارائه می دهد .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 1500
ظرفیت : 1500 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 21,400,000 (تومان)

باسکول 1200 کیلویی پیام توزین مدل TS 1200

باسکول 1200 کیلویی پیام توزین مدل TS 1200 مدلی است با توانایی توزین 1200 کیلو گرم که توزین را با دقت 200 گرم انجام می دهد .چرخ های عاج دار موجود در ساختار باسکول قابلیت استفاده در سایر محیط ها از جمله محیط های خاکی  را نیز ایجاد کرده است . دیجی اسکال نماینده ی فروش پیام توزین باسکول دیجیتال 1200 کیلویی فوق را مناسب مصارف صنعتی می داند و آن را به مدت 14 ماه گارانتی می کند .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 1200
ظرفیت : 1200 کیلو گرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه

باسکول پیام توزین صنعتی 700 کیلویی مدل TS 700

باسکول پیام توزین صنعتی 700 کیلویی مدل TS 700 در گروه باسکول های صنعتی قرار می گیرد . ظرفیت توزین در باسکول فوق 700 کیلو گرم و دقت توزین آن 100 گرم است . ساختار باسکول کاملا فلزی است که با رنگ ضد خش پوشانده شده است . داشتن چرخ های عاج دار مزیت قابل توجه باسکول می باشد . دیجی اسکال باسکول را 14ماه گارانتی و باطری آن را به مدت 1 سال ضمانت می کند .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 700
ظرفیت : 700 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 11,200,000 (تومان)

باسکول پیام توزین 500 کیلویی مدل TS 500

باسکول پیام توزین 500 کیلویی مدل TS 500 ساخت ایران و تولید دیگری از شرکت با سابقه و معتبر پیام توزین می باشد . باسکول با دارا بودن چرخ های عاج دار قابل استفاده در مکان های غیر مسقف است که کار برد آن را نسبت به دیگر همتاهای خود افزایش داده است . دقت توزین در این مدل باسکول پیام توزین 100 گرم می باشد . دیجی اسکال باسکول را 14 ماه گارانتی می کند .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 500
ظرفیت : 500 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 10,500,000 (تومان)

باسکول 400 کیلویی پیام توزین مدل TS 400

باسکول 400 کیلویی پیام توزین مدل TS 400 باسکولی صنعتی است که با دارا بودن چرخ عمل جا به جایی و حمل را آسان تر کرده است . از این رو دامنه ی فعالیت خود را گسترده و طرفدارانش را در بازار افزایش داده است . بدنه ی فلزی و رنگ ضد خش در این مدل باسکول حرف را در خصوص قدرت واستقامت آن تمام می کند . دیجی اسکال نمایندگی فروش پیام توزین باسکول صنعتی 300 کیلویی پیام توزین را با 14 ماه گارانتی به علاوه ی یکسال ضمانت باطری عرضه کرده است .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 400
ظرفیت : 400 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 7,900,000 (تومان)

باسکول 300 کیلویی صنعتی پیام توزین مدل TS 300H

باسکول 300 کیلویی صنعتی پیام توزین مدل TS 300H نیز مانند دیگر همتاهای خود از بدنه ای فلزی و پوشیده شده از رنگ ضد خش ساخته شده است . قدرت و استقامت از ویژگی های مهم باسکول پیام توزین می باشد که جزو معیار های مهم انتخاب در خرید باسکول است . مجهز بودن به قفل ضد سرقت نیز باسکول 300 کیلویی مدل TS 300 H را مورد توجه بسیاری قرار داده است . دیجی اسکال نمایندگی پیام توزین باسکول فوق را برای مصارف صنعتی و فروشگاهی مناسب می داند .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 300 H
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 4,940,000 (تومان)

باسکول دیجیتال 300 کیلویی پیام توزین مدل TS 300

باسکول دیجیتال 300 کیلویی پیام توزین مدل TS 300 در زمینه ی صنعت کاربرد های بسیار مفید و فراوانی دارد . بدنه ی فلزی و پوشیده شده از رنگ ضد خش باسکول ابتدایی ترین چیزی است که در هنگام خرید باسکول دیجیتالی فوق به طور کامل خود نمایی می کند و حس کیفیت و قدرتمندی باسکول را به طور کامل انتقال می دهد . باسکول مورد نظر دارای مزایایی چون قفل ضد سرقت ، سایبان و... می باشد . دیجی اسکال نمایندگی فروش پیام توزین باسکول 300 کیلویی مدل ST300  را با داشتن 14 ماه گارانتی و یک سال ضمانت باطری ارائه می دهد .

 

 

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 300
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 4,360,000 (تومان)

باسکول صنعتی 200 کیلویی پیام توزین مدل TS 200

باسکول صنعتی 200 کیلویی پیام توزین مدل TS 200 با دارا بودن ویژگی های فوق العاده در ساختار، یکی دیگر از باسکول های دیجیتال صنعتی قدرتمند تولید شرکت پیام توزین می باشد . مزایای کاربردی بی شماری در این مدل باسکول وجود دارد که کار با آن را لذت بخش و کاملا آسان می نماید . دیجی اسکال نماینگی پیام توزین باسکول صنعتی فوق را همراه با 14 ماه گارانتی بی قید و شرط و یک سال ضمانت واقعی یه باطری عرضه می کند .

مشخصات کلی
برند : پیام توزین
مدل : TS 200
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 3,900,000 (تومان)

باسکول 150 کیلو گرم پیام توزین مدل TS150

باسکول 150 کیلو گرم پیام توزین مدل TS150 یک باسکول دیجیتال صنعتی با قابلیت های بسیار می باشد که مورد استفاده ی بسیاری از صنایع قرار گرفته است . ساختار فلزی باسکول کیفیت و قدرت آن را چندین برابر کرد است . مجهز بودن به قفل ضد سرقت یکی از ویژگی های قابل توجه در باسکول است . دیجی اسکال نمایندگی فروش پیام توزین باسکول 150 کیلویی مورد نظر را با گارانتی 14 ماهه و ضمانت 1 ساله ی باطری ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : پیام توزین
مدل : TS 150
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 3,130,000 (تومان)

باسکول تاشو 100 کیلویی پیام توزین آریا

باسکول تاشو 100 کیلویی پیام توزین آریا با داشتن قفل ضد سرقت توانسته طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد .ساختار علمک در باسکول به صورت تاشو می باشد که جا به جایی و حمل و نقل باسکول را با سهولت همراه کرده است . نداشتن گارانتی و ضمانت باطری می تواند از معایب آن باشد که البته در قیمت باسکول تاثیر گذاشته و آن را به یک باسکول صنعتی ارزان تبدیل کرده است .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : آریا TA 100
ظرفیت : 100 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : فاقد گارانتی

باسکول صد کیلویی پیام توزین مدل TH100

باسکول صد کیلویی پیام توزین مدل TH100 از دسته باسکول های صنعتی تولید شده توسط شرکت معتبر و با سابقه ی پیام توزین است که با دقت توزین 20 گرم در بازار وجود دارد . طراحی و ساختار ظاهری باسکول با دیگر همتاهای خود متفاوت بوده و از این رو در گروه بهترین انتخاب های خرید باسکول 100 کیلویی قرار دارد . باسکول مورد نظر فاقد گارانتی و ضمانت باطری می باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : همسان TH 100
ظرفیت : 100 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه

باسکول 100 کیلویی تاشو پیام توزین مدل TM100

باسکول 100 کیلویی تاشو پیام توزین مدل TM100 با دارا بوندن علمک تاشو بر مزیت های خود افزوده است . باسکول صنعتی مورد نظر فاقد گارانتی می باشد و از این رو با دیگر همتای خود یعنی مدل TS 100 تفاوت قیمت داشته و یک باسکول دیجیتالی ارزان قیمت به حساب می آید . دیجی اسکال نمایندگی پیام توزین باسکول را جهت استفاده در مصارف صنعتی مورد تایید می داند .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : مارال TM 100
ظرفیت : 100 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 2,380,000 (تومان)

باسکول دیجیتال 100 کیلو گرمی پیام توزین مدل TS100

باسکول دیجیتال 100 کیلو گرمی پیام توزین مدل TS100 نوعی باسکول دیجیتال صنعتی است که با ساختاری کاملا حرفه ای و مقاوم در بازار عرضه شده است . با سکول دارای بدنه ای کاملا فلزی و پوشیده از رنگ ضد خش می باشد و با دقت توزین 20 گرم کیفیت خود را دو چندان کرده است . دیجی اسکال نمایندگی پیام توزین باسکول دیجیتال صد کیلویی فوق را با گارانتی 14 ماهه و ضمانت یک ساله ی باطری ارائه می دهد .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 100
ظرفیت : 100 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 2,330,000 (تومان)

باسکول صنعتی پیام توزین 1200 کیلوگرمی مدل TS1200

باسکول صنعتی پیام توزین 1200 کیلوگرمی مدل TS1200 بهترین مدل از باسکول پیام توزین برای انتخابی مدلی بین باسکول 1 تنی و باسکول 1.5 تنی است. با استفاده از همان کیفیت و همان قابلیت ها، می توان این مدل از باسکول پیام توزین را برای مصارف صنعتی و کارگاه ها و کارخانه های کوچک به کار گرفت. دقت 200 گرمی، استفاده از باتری قابل شارژ داخلی، بدنه محکم و نمایشگر ایده آل و محفوظ شده باسکول صنعتی پیام توزین از جمله مزیت هایی است که می توان به صورت اجمالی به آن اشاره کرد.

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS1200
ظرفیت : 1200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 1.5 تنی پیام توزین مدل TS 1500

باسکول 1.5 تنی پیام توزین مدل TS 1500 بزرگ ترین باسکول پیام توزین است. باسکولی صنعتی و چرخدار که با نمایشگر ثابت و LCD اش قادر خواهد بود در گستره وسیعی از مشاغل و کسب و کارها و محیط های صنعتی به کار گرفته شود. داشتن سینی بزرگ و فلزی، که با گارد از علمک باسکول محافظت می کند، دقت 200 گرمی و کیفیتی که شرکت باسکول پیام توزین برای ساخت این محصول به کار بسته است، از این دستگاه توزین وزن نمونه ای  قابل توجه برای مصارف سنگین ساخته است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 1500
ظرفیت : 1500 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 21,400,000 (تومان)

باسکول پیام توزین نیم تن مدل TS 500

باسکول پیام توزین نیم تن مدل TS 500 نوع ثابت و بدون چرخ مدل TS 500 است و طبعا متقاضیانی که به این مدل از باسکول پیام توزین با مقدار توزین 500 کیلوگرم احتیاج دارند، امکان انتخاب در نوع آن را خواهند داشت. این مدل از همان مزایایی که نوع چرخدار بهره می برد برخوردار است. قابلیت هایی مانند باتری قابل شارژ، پارسنگ، دقت 200 گرمی و بدنه ای مستحکم و سینی فلزی مشکی رنگ گارددار. 

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 500
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 10,500,000 (تومان)

باسکول 500 کیلویی پیام توزین مدل TS 500

باسکول 500 کیلویی پیام توزین مدل TS 500 ساختاری ثابت دارد. نمایشگر این مدل از باسکول نیم تنی پیام توزین درون محفظه ای فلزی جا گرفته است و روی علمک نصب شده است. وجود چرخ زیر سینی باعث می شود تا این مدل نام باسکول میدانی پیام توزین را نیز به خود بگیرد. سوا از دوام و استحکام باسکول پیام توزین داشتن قابلیت هایی مانند پارسنگ و باتری داخلی می تواند در ارتقای تجربه کاربری از این باسکول صنعتی موثر باشد.

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 500
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 10,500,000 (تومان)

باسکول 400 کیلوگرم پیام توزین مدل TS 400

باسکول 400 کیلوگرم پیام توزین مدل TS 400 باسکولی ثابت است که چرخ هم دارد. نمایشگر LCD اش درون محفظه ای تعبیه شده تا از گزند آسیب دور باشد. بدنه محکم و فلزی باسکول پیام توزین با رنگ الکترواستاتیک و ضدخش رنگ شده است تا باسکول از نظر ظاهری دچار نقص نشود. برای سینی 60×50 سانتیمتری این مدل از باسکول پیام توزین گادر محافظ هم تعبیه شده است که کارایی های مخصوص خود را دارد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 400
ظرفیت : 400 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 7,900,000 (تومان)

باسکول پیام توزین 300 کیلویی مدل TS 300

باسکول پیام توزین 300 کیلویی مدل TS 300 را می توان در دو حیطه فروشگاهی و نیمه صنعتی به کار گرفت. داشتن نمایشگر سه تکه که قیمت را نیز نمایش می دهد، باسکول پیام توزین 300 کیلویی را برای مصارف فروشگاهی نیز مهیا کرده است. بدنه محکم، سینی گارددار و محافظ فلزی نمایشگر از نکات برجسته این مدل از باسکول پیام توزین است. خریداران این باسکول باید به ساختار ثابت آن توجه کنند که امکان حرکت نخواهد داشت. 

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 300
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
قیمت : 4,940,000 (تومان)

باسکول پیام توزین 200 کیلوگرم مدل TS 200

باسکول پیام توزین 200 کیلوگرم مدل TS 200 باسکولی دیجیتالی، میانه در توزین، دو کاره به عنوان باسکول نیمه صنعتی و فروشگاهی، و باسکولی ثابت است. باسکول نیمه صنعتی پیام توزین با داشتن باطری داخلی، امکان پارسنگ و بدنه فلزی و قیمت ارزان، می تواند انتخابی مطلوب برای کسب و کارهای گوناگون و حتی مراکز صنعتی کوچک باشد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 200
ظرفیت : 200 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
قیمت : 3,900,000 (تومان)

باسکول پیام توزین 1000 کیلوگرم مدل TS 1000

باسکول پیام توزین 1000 کیلوگرم مدل TS 1000 تنها نمونه باسکول 1 تنی پیام توزین است. از نکات برجسته ای که می توان درباره این باسکول صنعتی نام برد، رنگ ضد خش، دقت 220 گرمی، باتری قابل شارژ داخلی، سینی گارددار و نمایشگر دیجیتالی درون محفظه است. باسکول پیام توزین از خوش قیمت ترین باسکول های صنعتی دیجیتالی موجود در بازار است که در فروشگاه اینترنتی اسکیل نرخی پایین تر از دیگر فروشگاه ها نیز دارد.

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 1000
ظرفیت : 1000 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
6 / 10
از 1689 کاربر