سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول چینی

باسکول چینی در مدل های گوناگون تولید می گردد ، قیمت باسکول چینی به نسبت تمامی باسکول های دیجیتال موجود در بازار مناسب و ایده ال بوده و برای اموری که به صورت  غیر مدام و سبک می باشند توصیه می گردد ، باسکول چینی را بیشتر با عنوان باسکول کمری شناخته ایم زیرا این کمپانی به صورت تخصصی در تولید باسکول دیجیتال ارزان قیمت فعالیت داشته و تولیدات خود را با درجه بندی های متنوع که بنا به سفارش است تولید می نماید و این نکته تاکید بر این دارد که صرف نظر از چینی بودن باسکول دیجیتال ، در صورت درخواست و سفارش باسکول با قدرت و کیفیت بسیار بالا در حد نمونه ی باسکول ایرانی خواهد بود و این بنا بر سفارش تعیین می گردد .

انواع باسکول چینی ویژگی خاص و منحصر به فردی دارند که قیمت ارزان آنهاست. انواع باسکول دیجیتال چینی در بازار ایران به باسکول کمری معروف هستند. انواع باسکول دیجیتال چینی موجود در فروشگاه اسکیل در حال حاضر از نوع باسکول فروشگاهی کمری هستند که در چند ساختار و با چند ظرفیت مختلف ساخته شده‌اند. یکی از مدل‌های باسکول فروشگاهی چینی باسکول ستون‌داری است که گارد یا نرده‌ای برای نگهداشتن کالا ندارد، و نوع دیگر آن باسکول فروشگاهی چینی ستون‌دار با گارد محافظ است که از افتادن کالا جلوگیری می‌کند. بعضی نمونه‌ها از انواع باسکول چینی قابلیت تا شدن دارند. انواع باسکول تاشوی چینی را می‌توان در فضای کوچک‌تری جا داد و جابه‌جایی آنها نیز آسان‌تر است. انواع باسکول چینی قابلیت‌های مختلفی دارند که به عنوان نمونه می‌توان به ساختار محکم و سرعت در پدیدار شدن وزن و دقت خوب آنها اشاره کرد. نمایشگر واضح با نور پس‌زمینه، داشتن پارسنگ، جمع چند کالا، و قابلیت‌های دیگری در کنار قیمت مناسب و ارزان انواع باسکول دیجیتال چینی ، آنها را تبدیل به انتخاب نخست برای کسانی کرده است که در جست‌وجوی باسکول باکیفیت و ارزان قیمت هستند. ازآنجایی‌که هر باسکول دیجیتالی پس از مدتی کار کردن ممکن است به اشکال‌هایی بربخورد، فروشگاه اسکیل شرایطی را فراهم کرده است تا در صورت بروز اشکال و آسیب در نمایشگر و یا بدنه باسکول بتوانید تعمیر باسکول چینی خود را با اطمینان به ما بسپارید.

خرید و فروش باسکول چینی را می‌توان به عنوان یکی از ارزان‌ترین باسکول‌های موجود دربازار مطرح کرد. همان‌گونه که همگان می‌دانیم بسیاری از کالاهای چینی قیمت ارزان‌تری نسبت به کالاهای دیگر بازار دارند، اما حفظ نسبی کیفیت در کنار قیمت ارزان هم یکی دیگر از ویژگی‌های انواع باسکول چینی است و برای اطمینان خریدار، خرید و فروش باسکول چینی با 12 ماه ضمانت شرکت سازنده همراه است و در مدت ضمانت، در صورت بروز اشکال و خرابی می‌توانید به نمایندگی آن مراجعه کنید. درباره تعمیر باسکول چینی نیز نگران نباشید چرا که همکاران ما در فروشگاه اینترنتی اسکیل با داشتن مهارت در حوزه تعمیر انواع باسکول دیجیتال، در صورت نیاز به تعمیر باسکول چینی با شما همراهی خواهند کرد تا باسکول خود را به دست افراد ناوارد نسپارید.

قیمت باسکول چینی همان‌طور که اشاره شد، پایین‌تر از قیمت بسیاری دیگر از انواع باسکول دیجیتال موجود در بازار است. از طرفی یک نکته را هم باید در نظر داشته باشید که در خرید هر نوع باسکولی ابتدا باید کیفیت آن را در نظر گرفته، سپس اقدام به خرید باسکول دیجیتال مورد نیاز خود کنید. به همین منظور کارشناسان فروش ما در فروشگاه اسکیل همیشه پاسخ‌گوی پرسش‌های شما درباره ویژگی‌ها و کیفیت آنچه در سایت و فروشگاه اسکیل به شما ارائه شده هستند. قیمت باسکول دیجیتال چینی در هر مدلی با توجه به ساختار و تاشو بودن یا نبودن و دیگر ویژگی‌های آن با دیگری اندکی متفاوت است. ظرفیت باسکول و توانایی‌های نمایشگر نیز در قیمت باسکول دیجیتال چینی موثر بوده است.

باسکول چینی ارزان است. همان‌گونه که در بالا اشاره شد انواع باسکول چینی ارزان هستند. انواع باسکول چینی که در بازار ایران به باسکول کمری معروف هستند، از کمترین قیمت در بین باسکول‌های ایرانی و خارجی برخوردارند. هرچند گارانتی یک ساله باسکول چینی تا حدودی خیال شما را درباره کیفیت آن هم می‌تواند راحت کند. خرید باسکول چینی از فروشگاه اینترنتی اسکیل به دو صورت برای شما امکان‌پذیر است. روش نخست روش دیرینه و معمول فروش در دنیاست که فروش حضوری باسکول چینی ارزان به شما در فروشگاه اسکیل است، و روش دوم فروش اینترنتی باسکول است و شما با خرید اینترنتی باسکول چینی آن را بدون دغدغه در خانه یا محل کار خود تحویل می‌گیرید.

باسکول 300 کیلویی مدل TCS

باسکول 300 کیلویی مدل TCS با ظاهری نیمه صنعتی طراحی شده است و علمک باسکول به صورت تاشو بوده و گارد که قسمت تکیه گاه کالا می باشد با علمک نیز تا می شود ، تاشو بودن باسکول به کم جا شدن دستگاه کمک می نماید ، ظرفیت باسکول 300 کیلوگرم با دقت 50 الی 100 گرم میباشد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول ، گارانتی دستگاه را به مدت 12 ماه تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : باسکول TCS
مدل : TCS 300KG
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 الی 100 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 1,980,000 (تومان)

باسکول 150 کیلوگرم مدل TCS

باسکول 150 کیلوگرم مدل TCS دارای ظرفیت 150 کیلوگرم با دقت توزین 10 الی 20 گرم می باشد که دارای بدنه ی نیمه صنعتی و مقاوم است ، علمک و گارد توزین که تکیه گاه کالا می باشد به صورت تاشو می باشد به راحتی بر روی باسکول دیجیتال تاشو شده و جمع می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول دیجیتال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و خرید باسکول را به مراکزی توصیه می نماید که حجم کاری پایینی داشته و بیشتر به کارگاه های تولیدی کوچک و نیز فروشگاه ها توصیه می شود .

مشخصات کلی
برند : باسکول TCS
مدل : TCS 150KG
ظرفیت : 150 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 الی 100 گرم قابل تنظیم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 1,980,000 (تومان)

باسکول کمری چین 300 کیلو گرم

باسکول کمری چین 300 کیلو گرم با بدنه ی گالوانیزه و سینی توزین تخت به باسکول تاشو معروف می باشد ، ظرفیت توزین باسکول 300 کیلو گرم با دقت 50 گرم است و با برق و باتری قابل استفاده است ، ابعاد سینی توزین برابر با 50 × 40 سانتی متر بوده و به صورت پرتابل قابل استفاده است و برای استفاده در پشت وانت به صورت سیار یا استفاده ی بیرون بر ایده ال می باشد ، قیمت باسکول همانطور که ذکر شده است مناسب بوده و از عهده ی کار های نیمه صنعتی و فروشگاهی به خوبی بر می اید و ساخت کشور چین است ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول تاشو چینی دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : CAMARY SCALE
مدل : CAMARY SCALE 300 KG
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 1,790,000 (تومان)

باسکول چینی کمری 150 کیلو گرم

باسکول چینی کمری 150 کیلو گرم در گروه باسکول فروشگاهی با ساختار نیمه صنعتی قرار گرفته است ، بدنه ی باسکول از آهن گالوانیزه پوشیده شده است و برای استفاده در محیط های فروشگاهی توصیه می گردد ، باسکول کمری دارای ابعاد کوچک و حالت تاشوندگی دارد که می توان علمک را روی سینی توزین جمع کرد و استفاده ی پرتابل از باسکول دیجیتال فراهم است ، باسکول با باتری و برق تغذیه می شود و دارای شارژر داخلی بوده و به راحتی قابل جا به جایی است ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول کمری دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : CAMARY SCALE
مدل : CAMARY SCALE 150 KG
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 1,590,000 (تومان)

باسکول تاشو 300 کیلویی کمری گارد دار

باسکول تاشو 300 کیلویی کمری گارد دار دارای ظرفیت 300 کیلو گرم با دقت توزین 50 الی 100 گرم می باشد ، دقت باسکول توسط کاربر قابل تنظیم بوده و می توان دقت باسکول دیجیتال را به شرایط دلخواه تغییر داد ، باسکول فروشگاهی معرفی شده به صورت تاشو و گارد دار است که هم گارد و هم علمک به صورت تاشو موجب جمع شدن باسکول می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و تعمیرات باسکول در مدت گارانتی به صورت رایگان صورت می گیرد .

مشخصات کلی
برند : باسکول کمری
مدل : CAMERY 300KG
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 الی 100 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 1,890,000 (تومان)

باسکول کمری 150 کیلویی تاشو گارد دار

باسکول کمری 150 کیلویی تاشو گارد دار شامل باسکول دیجیتالی با ظرفیت 150 کیلوگرم با دقت 10 الی 100 گرم می باشد که دقت توزین به خواست کاربر قابل تغییر می باشد ، خرید باسکول کمری تاشو 150 کیلویی با توجه به ابعاد 30 × 40 سانتی متر به کارگاه ها و فروشگاه هایی که حجم پایینی از کار را داشته و یا کار متوسطی دارند و قصد توزین کالا هایی با ابعاد کوچک را دارند توصیه میگردد ، امکان جا به جایی آسان باسکول به دلیل ابعاد مناسب و ایده ال و گارد و علمک تاشو می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول کمری دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نایید .

مشخصات کلی
برند : باسکول کمری
مدل : CAMERY 150KG
ظرفیت : 150 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 الی 100 گرم قابل تنظیم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 1,690,000 (تومان)
6 / 10
از 1646 کاربر