021-6123
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

باسکول کرین اسکیل

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول کرین اسکیل ، باسکول آویز سقفی است که در گروه باسکول صنعتی قرار گرفته است ، محصولات کرین اسکیل شامل انواع باسکول آویز می گردد که به صورت آویز شدن از سقف یا جرثقیل کاربرد دارد از این رو به باسکول سقفی و باسکول جرثقیل مطرح شده است ، سیستم توزین کرین اسکیل به صورت کششی بوده و لودسل باسکول نیز لودسل کششی می باشد که دو سر لودسل به قلاب متصل است ، قلاب ابتدایی که در قسمت بالا در باسکول دیجیتال تعبیه شده جهت آویز شدن از سقف و جرثقیل است و قلاب انتهایی باسکول ، قلاب توزین کالا ها و مواد می باشد ، باسکول آویز کرین اسکیل سالیان دازیست که در صنعت باسکول آویز در بازار ایران استفاده می گردد ، کیفیت باسکول کرین اسکیل آویز آنقدر بالا بوده که سهم بزرگی از بازار ایران را خود اختصاص داده است ، باسکول کرین اسکیل دارای قابلیت اتصال به نمایشگر جانبی و چاپگر دار بوده که این گزینه ی ارزشمندی است زیرا زمان توزین به دلیل توزین در ارتفاع امکان رویت صحیح و آسان نمایشگر باسکول کم بوده و به راحتی قابل ثبت از مسیر بسیار دور نیست به خصوص زمانی که با جرثقیل یا تاور کرین توزین انجام می شود از این رو بودن نمایشگر دوم نزدیک کاربر یا در دفتر بسیار حائز اهمیت است و احتمال خطا جلوگیری می نماید .

انواع باسکول کرین اسکیل همان‌گونه که اشاره شد از نوع باسکول آویز کرین اسکیل است. واژه کرین (crane) در زبان انگلیسی به معنای جرثقیل است و معنای واژه اسکیل (scale) هم ترازو و باسکول معنی می‌دهد، و کرین اسکیل به معنای ترازو یا باسکول جرثقیلی یا به زمان خودمان همان باسکول آویز است. انواع باسکول دیجیتال کرین اسکیل برای وزن کردن موادی مناسبند که یا بسیار سنگین هستند و باید با دستگاه بلند شوند و یا بدحجم و بزرگ هستند و نمی‌توان آنها را روی باسکول‌های زمینی قرار داد. انواع باسکول دیجیتال کرین اسکیل در کارخانه‌های مختلف و در کارگاه‌های ساختمانی برای وزن کردن مصالح ساختمانی و آهن، و همچنین در اسکله‌ها برای وزن کردن بارهای مختلف استفاده می‌شوند.

انواع باسکول آویز کرین اسکیل از حسگرهای کششی بهره می‌برند که با آویزان شدن بار یا کالا به قلاب آن به کار می‌افتند و در کمترین زمان، وزن دقیق بار را نشان می‌دهند. برخی از انواع باسکول‌های آویز چاپگر دارند، اما بیشتر انواع باسکول کرین اسکیل بدون چاپگر هستند. البته می‌توان گفت آن‌قدر که داشتن چاپگر برای انواع دیگر باسکول، مهم و اساسی است، برای باسکول آویز اهمیت ندارد؛ چرا که باسکول آویز از دسترس کاربر کمی دور است. ازین‌رو مجهز بودن باسکول آویز به توانایی ارتباط بی‌سیم با چاپگر خارجی مفیدتر و کارسازتر است. انواع باسکول آویز کرین اسکیل نیز قابلیت ارتباط با چاپگر را دارند، و علاوه بر آن توانایی اتصال به رایانه هم کارایی آنها را کامل می‌کند. یکی از ویژگی‌های مهمی که باسکول‌های آویز باید داشته باشند و انواع باسکول آویز دیجیتال کرین اسکیل هم دارند، داشتن کنترل از راه دور است تا بتوان کنترل‌ها و تنظیم‌های لازم را از فاصله بر روی باسکول انجام داد و باسکول جرثقیلی کرین اسکیل هم به کنترل از راه دور مجهز شده است. دقت داشته باشید که باسکول‌های کششی هم مانند دیگر باسکول‌های دیجیتال حساس هستند و در صورت آسیب دیدن هر یک از آنها بهتر است تعمیر باسکول کرین اسکیل را به هر کسی نسپارید و فقط از افراد دوره‌دیده و کارآزموده برای تعمیر آن استفاده کنید و سایت اسکیل نیز چنین افرادی را در بین پرسنل خود دارد.

خرید و فروش باسکول کرین اسکیل مناسب وزن کردن موادی است که وزن کردن آنها بر روی باسکول‌های زمینی امکان ندارد. نمایشگر بیشتر انواع باسکول جرثقیلی کرین اسکیل از نوع LED است تا بهترین دید را از دور داشته باشد، اما در هر صورت در انواع باسکول آویز کرین اسکیل و هر باسکول آویز دیگری فاصله و حجم بار جلوی دیدن نمایشگر را می‌گیرد، پس باسکول آویز باید به نمایشگر دومی هم متصل باشد تا بتوان عددهای وزن را از نزدیک و به طور دقیق دید. به همین جهت باسکول جرثقیلی کرین اسکیل هم قابلیت ارتباط با نمایشگر خارجی یا نمایشگر دوم را دارد تا بتوان آن را در جای مناسب قرار داد و عددها را از نزدیک نگاه کرد. لطفا در خرید و فروش باسکول کرین اسکیل این نکته را نیز در نظر داشته باشید تا در صورت نیاز، نمایشگر دوم مناسب را هم سفارش دهید و خریداری کنید. خرید و فروش باسکول کرین اسکیل به صورت حضوری و اینترنتی در خدمت شماست و می‌توانید خرید خود را به هر روشی که برای شما بهتر و آسان‌تر است انجام دهید.

قیمت باسکول کرین اسکیل از کمترین قیمت در باسکول 300 کیلویی آن شروع می‌شود و به بیشترین مبلغ در وزن‌های بالاتر می‌رسد. به صورت طبیعی هر چه قدرت وزن کردن ترازو و باسکول بالاتر می‌رود، باید از حسگر قدرتمندتری هم در ساخت آن استفاده شود تا در اثر سنگینی وزن بار، حسگر صدمه نبیند و این نکته در کنار استقامت لازم برای نگهداری وزن ماده، بر قیمت باسکول دیجیتال کرین اسکیل هم تاثیرگذار است. باسکول جرثقیلی کرین اسکیل از دو قلاب فلزی قدرتمند و بدنه‌ای فلزی ساخته شده تا قدرت نگهداری موادی با وزن‌های بالا را داشته باشد و هر آنچه بر قدرت و مقاومت باسکول اضافه می‌کند، بر قیمت باسکول کرین اسکیل نیز تاثیر می‌گذارد.

باسکول کرین اسکیل ارزان باسکول کرین اسکیل با پایین‌ترین ظرفیت است. پس از آن هر چه بر ظرفیت توزین باسکول اضافه می‌شود بر قیمت باسکول دیجیتال کرین اسکیل هم افزوده می‌گردد؛ هر چند که ویژگی‌های دیگری مانند نوع بدنه و نمایشگر و قابلیت‌های مختلف آن هم روی قیمت باسکول کرین اسکیل تاثیرگذار بوده است. فروشگاه اسکیل تلاش داشته تا باسکول آویز کرین اسکیل را با کمترین قیمت به شما ارائه کند و ازین‌رو می‌توان گفت باسکول کرین اسکیل ارزان را می‌توانید در سایت فروشگاهی ما بیابید. این نکته را هم به یاد داشته باشید که در صورت نیاز به تعمیر باسکول کرین اسکیل باز هم همکاران تعمیرکار و ماهر ما در خدمت شما هستند.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 32 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()