سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول کرین اسکیل

باسکول کرین اسکیل ، باسکول آویز سقفی است که در گروه باسکول صنعتی قرار گرفته است ، محصولات کرین اسکیل شامل انواع باسکول آویز می گردد که به صورت آویز شدن از سقف یا جرثقیل کاربرد دارد از این رو به باسکول سقفی و باسکول جرثقیل مطرح شده است ، سیستم توزین کرین اسکیل به صورت کششی بوده و لودسل باسکول نیز لودسل کششی می باشد که دو سر لودسل به قلاب متصل است ، قلاب ابتدایی که در قسمت بالا در باسکول دیجیتال تعبیه شده جهت آویز شدن از سقف و جرثقیل است و قلاب انتهایی باسکول ، قلاب توزین کالا ها و مواد می باشد ، باسکول آویز کرین اسکیل سالیان دازیست که در صنعت باسکول آویز در بازار ایران استفاده می گردد ، کیفیت باسکول کرین اسکیل آویز آنقدر بالا بوده که سهم بزرگی از بازار ایران را خود اختصاص داده است ، باسکول کرین اسکیل دارای قابلیت اتصال به نمایشگر جانبی و چاپگر دار بوده که این گزینه ی ارزشمندی است زیرا زمان توزین به دلیل توزین در ارتفاع امکان رویت صحیح و آسان نمایشگر باسکول کم بوده و به راحتی قابل ثبت از مسیر بسیار دور نیست به خصوص زمانی که با جرثقیل یا تاور کرین توزین انجام می شود از این رو بودن نمایشگر دوم نزدیک کاربر یا در دفتر بسیار حائز اهمیت است و احتمال خطا جلوگیری می نماید .

انواع باسکول کرین اسکیل همان‌گونه که اشاره شد از نوع باسکول آویز کرین اسکیل است. واژه کرین (crane) در زبان انگلیسی به معنای جرثقیل است و معنای واژه اسکیل (scale) هم ترازو و باسکول معنی می‌دهد، و کرین اسکیل به معنای ترازو یا باسکول جرثقیلی یا به زمان خودمان همان باسکول آویز است. انواع باسکول دیجیتال کرین اسکیل برای وزن کردن موادی مناسبند که یا بسیار سنگین هستند و باید با دستگاه بلند شوند و یا بدحجم و بزرگ هستند و نمی‌توان آنها را روی باسکول‌های زمینی قرار داد. انواع باسکول دیجیتال کرین اسکیل در کارخانه‌های مختلف و در کارگاه‌های ساختمانی برای وزن کردن مصالح ساختمانی و آهن، و همچنین در اسکله‌ها برای وزن کردن بارهای مختلف استفاده می‌شوند.

انواع باسکول آویز کرین اسکیل از حسگرهای کششی بهره می‌برند که با آویزان شدن بار یا کالا به قلاب آن به کار می‌افتند و در کمترین زمان، وزن دقیق بار را نشان می‌دهند. برخی از انواع باسکول‌های آویز چاپگر دارند، اما بیشتر انواع باسکول کرین اسکیل بدون چاپگر هستند. البته می‌توان گفت آن‌قدر که داشتن چاپگر برای انواع دیگر باسکول، مهم و اساسی است، برای باسکول آویز اهمیت ندارد؛ چرا که باسکول آویز از دسترس کاربر کمی دور است. ازین‌رو مجهز بودن باسکول آویز به توانایی ارتباط بی‌سیم با چاپگر خارجی مفیدتر و کارسازتر است. انواع باسکول آویز کرین اسکیل نیز قابلیت ارتباط با چاپگر را دارند، و علاوه بر آن توانایی اتصال به رایانه هم کارایی آنها را کامل می‌کند. یکی از ویژگی‌های مهمی که باسکول‌های آویز باید داشته باشند و انواع باسکول آویز دیجیتال کرین اسکیل هم دارند، داشتن کنترل از راه دور است تا بتوان کنترل‌ها و تنظیم‌های لازم را از فاصله بر روی باسکول انجام داد و باسکول جرثقیلی کرین اسکیل هم به کنترل از راه دور مجهز شده است. دقت داشته باشید که باسکول‌های کششی هم مانند دیگر باسکول‌های دیجیتال حساس هستند و در صورت آسیب دیدن هر یک از آنها بهتر است تعمیر باسکول کرین اسکیل را به هر کسی نسپارید و فقط از افراد دوره‌دیده و کارآزموده برای تعمیر آن استفاده کنید و سایت اسکیل نیز چنین افرادی را در بین پرسنل خود دارد.

خرید و فروش باسکول کرین اسکیل مناسب وزن کردن موادی است که وزن کردن آنها بر روی باسکول‌های زمینی امکان ندارد. نمایشگر بیشتر انواع باسکول جرثقیلی کرین اسکیل از نوع LED است تا بهترین دید را از دور داشته باشد، اما در هر صورت در انواع باسکول آویز کرین اسکیل و هر باسکول آویز دیگری فاصله و حجم بار جلوی دیدن نمایشگر را می‌گیرد، پس باسکول آویز باید به نمایشگر دومی هم متصل باشد تا بتوان عددهای وزن را از نزدیک و به طور دقیق دید. به همین جهت باسکول جرثقیلی کرین اسکیل هم قابلیت ارتباط با نمایشگر خارجی یا نمایشگر دوم را دارد تا بتوان آن را در جای مناسب قرار داد و عددها را از نزدیک نگاه کرد. لطفا در خرید و فروش باسکول کرین اسکیل این نکته را نیز در نظر داشته باشید تا در صورت نیاز، نمایشگر دوم مناسب را هم سفارش دهید و خریداری کنید. خرید و فروش باسکول کرین اسکیل به صورت حضوری و اینترنتی در خدمت شماست و می‌توانید خرید خود را به هر روشی که برای شما بهتر و آسان‌تر است انجام دهید.

قیمت باسکول کرین اسکیل از کمترین قیمت در باسکول 300 کیلویی آن شروع می‌شود و به بیشترین مبلغ در وزن‌های بالاتر می‌رسد. به صورت طبیعی هر چه قدرت وزن کردن ترازو و باسکول بالاتر می‌رود، باید از حسگر قدرتمندتری هم در ساخت آن استفاده شود تا در اثر سنگینی وزن بار، حسگر صدمه نبیند و این نکته در کنار استقامت لازم برای نگهداری وزن ماده، بر قیمت باسکول دیجیتال کرین اسکیل هم تاثیرگذار است. باسکول جرثقیلی کرین اسکیل از دو قلاب فلزی قدرتمند و بدنه‌ای فلزی ساخته شده تا قدرت نگهداری موادی با وزن‌های بالا را داشته باشد و هر آنچه بر قدرت و مقاومت باسکول اضافه می‌کند، بر قیمت باسکول کرین اسکیل نیز تاثیر می‌گذارد.

باسکول کرین اسکیل ارزان باسکول کرین اسکیل با پایین‌ترین ظرفیت است. پس از آن هر چه بر ظرفیت توزین باسکول اضافه می‌شود بر قیمت باسکول دیجیتال کرین اسکیل هم افزوده می‌گردد؛ هر چند که ویژگی‌های دیگری مانند نوع بدنه و نمایشگر و قابلیت‌های مختلف آن هم روی قیمت باسکول کرین اسکیل تاثیرگذار بوده است. فروشگاه اسکیل تلاش داشته تا باسکول آویز کرین اسکیل را با کمترین قیمت به شما ارائه کند و ازین‌رو می‌توان گفت باسکول کرین اسکیل ارزان را می‌توانید در سایت فروشگاهی ما بیابید. این نکته را هم به یاد داشته باشید که در صورت نیاز به تعمیر باسکول کرین اسکیل باز هم همکاران تعمیرکار و ماهر ما در خدمت شما هستند.

باسکول آویز جرثقیل 15 تنی کرین اسکیل

باسکول آویز جرثقیل 15 تنی کرین اسکیل با ساختار صنعتی و قلاب های فولادی قادر است ، بالاترین مقاومت ممکن در توزین آهن الات ، ضایعات ، مواد حجیم و سنگین را تامین نماید ، خرید باسکول آویزی جرثقیل برای مصارف ذکر شده است و برای فروشگاه ها مناسب نخواهد بود ، باسکول دیجیتالی آویز جهت توزین در ارتفاع و محیط های باز توسط جرثقیل یا تاور کرین طراحی شده است که با تاثیر جاذبه ی زمین و شتاب های ایجاد شده در ارتفاع ، به نسبت باسکول زمینی یا باسکول کفی ، دقت توزین پایین تری دارند .

مشخصات کلی
برند : Crane Scale
مدل : Crane Scale 15 T
ظرفیت : 15 تن
دقت در توزین : 1000 الی 3000 گرم
نوع کاربری : باسکول آویز صنعتی
گارانتی : 12 ماه گارانتی

باسکول 10 تن آویز کرین اسکیل

باسکول 10 تن آویز کرین اسکیل در گروه باسکول جرثقیل قرار گرفته است زیرا با این دستگاه ، کالا ها و مواد حجیم و بزرگ که امکان جا به جایی شان بدون ابزار غیر ممکن است را توسط جرثقیل که عملیات برداشت کالا از سطح زمین را به عهده دارد توزین می گردد از انجایی که قلاب باسکول دیجیتالی آویز از قسمت بالا به جرثقیل متصل است و از قلاب انتهایی به کالا متصل می گردد به این نام نیز معروف شده است ، باسکول کرین اسکیل قابلیت اتصال به نمایشگر دوم چاپگر دار را داشته می توان از صورت کارکرد باسکول توسط چاپکر گزارش تهیه نمود ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول کرین اسکیل دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و خدمات 10 ساله پس از فروش را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : Crane Scale
مدل : Crane Scale 10 T
ظرفیت : 10 تن
دقت در توزین : 1000 الی 2000 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه گارانتی
قیمت : 19,900,000 (تومان)

باسکول 5 تن آویز کرین اسکیل

باسکول 5 تنی آویز کرین اسکیل در گروه باسکول صنعتی آویز قرار گرفته است از این رو ساختار بدنه ی دستگاه از آهن و فولاد تولید شده است که مقاوت باسکول را در محیط های صنعتی با فشار کاری بالا افزایش دهد ، باسکول دیجیتال آویز 5 تنی جهت توزین مواد سنگین کاربرد داشته است و مجهز به سیستم لودسل کششی است ، باسکول کرین اسکیل با ظرفیت 5 تن دارای دقت توزین 1 الی 2 کیلو گرم است که در این نوع باسکول ایده ال به شمار می رود ، قابلیت اتصال به چاپگر جانبی پرینتر دار از طریق وایرلس امکان دریافت گزارش و مشاهده از مسیر نزدیک تر را ایجاد می نماید ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول کرین اسکیل دستگاه را 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Crane Scale
مدل : Crane Scale 5 T
ظرفیت : 5 تن
دقت در توزین : 1000 الی 2000 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه گارانتی
قیمت : 16,900,000 (تومان)

باسکول آویزی کرین اسکیل 2 تن

باسکول آویزی کرین اسکیل 2 تن با بدنه ی آهنی و قلاب های فولادی در گروه باسکول صنعتی قرار گرفته است ، توزین باسکول سقفی کرین اسکیل به صورت کششی بوده و ساختار باسکول بسیار نیرومند است ، سیستم توسط باتری و برق مورد استفاده قرار می گیرد که از باتری 6 ولت 6 آمپر قابل شارژ تغذیه می گردد ، باسکول قادر به ارتباط سیار با نمایشگر دوم یا نمایشگر پرینتر دار می باشد و کاربر اطلاعات توزینی که بر روی نمایشگر ثبت شده است را روی نمایشگر دوم باسکول می تواند مشاهده و چاپ نماید ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول کرین اسکیل دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Crane Scale
مدل : Crane Scale 2 T
ظرفیت : 2000 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 الی 1000 گرم
نوع کاربری : باسکول سقفی
گارانتی : 12 ماه گارانتی
قیمت : 15,500,000 (تومان)

باسکول آویز کرین اسکیل 1 تنی

باسکول آویز کرین اسکیل 1 تنی با لوسل کششی آویز در گروه باسکول آویز جرثقیل قرار گرفته است و برای توزین کالا های حجیم و ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد ، باسکول به صورت سیار بوده و با باتری داخلی تغذیه می نماید و در صورت اتمام باتری باسکول با اتصال مجدد باسکول صنعتی به برق ، سیستم شارژ شده و اماده توزین سیار می گردد ، باسکول کرین اسکیل دارای ریموت کنترل جهت اجرای تنظیمات است و از مسیر دور نیز مدیریت می گردد ، سیستم را می توان به نمایشگر دوم چاپگر دار مجهز نمود تا اطلاعات توزینی باسکول دیجیتال را به صورت وایرلس از نمایشگر دوم پرینتر کرد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول کرین اسکیل دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی تعمیرات می نماید و 10 سال تضمین خدمات می دهد .

مشخصات کلی
برند : Crane Scale
مدل : Crane Scale 1000 KG
ظرفیت : 1000 کیلو گرم
دقت در توزین : 200 الی 500 گرم
نوع کاربری : باسکول آویزی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 13,900,000 (تومان)

باسکول کرین اسکیل آویز 500 کیلو گرم

باسکول کرین اسکیل آویز 500 کیلو گرم با لودسل کششی سیار قابلیت توزین سریع در ارتفاع را داشته و به محض شروع توزین ، وزن کالا را بر روی نمایشگر باسکول ثبت می نماید ، باسکول آویز کرین اسکیل قابلیت ارتباط با نمایشگر پرینتر دار را داشته و علاوه بر نمایشگر باسکول دیجیتال قادر به انتقال اطلاعات از باسکول به چاپگر نمایشگر دار را دارد ، کلید های عملیاتی باسکول علاوه بر بدنه ی بر روی ریموت کنترل نیز ذخیره شده و از مسیر دور نیز تنظیمات باسکول اویزی قابل اجرا می باشد .

مشخصات کلی
برند : Crane Scale
مدل : Crane Scale 500 KG
ظرفیت : 500 کیلو گرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول آویزی
قیمت : 12,900,000 (تومان)

باسکول آویز کرین اسکیل 200 کیلو گرم

باسکول آویز کرین اسکیل 200 کیلو گرم با ظرفیت ذکر شده دارای دقت 100 گرم است که با بدنه ی بسیار مقاوم در این گروه دارای توزین کششی می باشد ، باسکول کرین اسکیل دارای باتری داخلی بوده و در صورت نیاز به تعویض باتری این امر به راحتی امکان پذیر است .

مشخصات کلی
برند : Crane Scale
مدل : Crane Scale 200 kg
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
قیمت : 1,190,000 (تومان)
6 / 10
از 1692 کاربر