سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازوی بادی اسکیل

ترازوی بادی اسکیل از جمله نوترین برندهای تولیدکننده ترازو در ایران است که بیشتر تمرکز خود را در زمینه انواع ترازوی پزشکی و ترازوی قد و وزن یا ترازوی نفرکش گذاشته است. این شرکت در سال 1393 کار خود را آغاز کرده است و از همان ابتدای تولید انواع ترازوی بادی اسکیل بر کیفیت و دقت اصرار داشته است. ثمره این امر طراحی و ساخت انواع ترازوی قد و وزن بادی اسکیل است که در حال حاضر از باکیفیت ترین انواع ترازوی قد و وزن یا ترازوی پزشکی شناخته می شود. از این حیث انواع ترازوی قد و وزن را در دسته بندی ترازوی پزشکی قرار می دهند که این ترازوها را می توان در درمانگاه ها و داروخانه ها و مطب ها و کلینیک های پزشکی نیز استفاده کرد. در عین حال شرکت تولیدکننده ترازوی بادی اسکیل ترازوی نوزاد را نیز به عنوان یک ترازوی ویژه و خاص با کاربرد مشخص، در دستور کار خود قرار داده است تا در این حوزه نیز حرفی برای گفتن داشته باشد. ترازوی قد و وزن بادی اسکیل به دلیل قابلیت هایی که دارد و کیفیت مطلوب ساخت، می تواند به عنوان یک ترازوی باشگاهی نیز به کار گرفته شود و این نشان از درجه کیفی بالای این محصول دارد که امکان به کارگیری در چند حوزه متفاوت را دارد. خرید انواع ترازوی نفرکش یا ترازوی قد و وزن از فروشگاه Scale، به عنوان یکی از قدیمی ترین فروشگاه های آنلاین خرید ترازو در ایران، می تواند منافع و محاسن خاص خود را برایتان به همراه داشته باشد. از جمله می توان به خرید آنلاین و حضوری و امکان مشاوره رایگان به صورت تلفنی یا حضوری با کارشناسان را ذکر کرد که در خرید بهتر و مناسب تر با نیاز شما تاثیری آشکار دارد. در باب قیمت ترازوی بادی اسکیل نیز خرید از فروشگاه Scale نرخ های ویژه را وضع کرده است که می تواند جلب توجهتان را بکند. 

انواع ترازو بادی اسکیل را در حال حاضر در دو دسته اصلی ترازوی قد و وزن بادی اسکیل و ترازوی نوزاد بادی اسکیل می‌توان قرار داد. تقریبا همه ترازوهای قد و وزن بادی اسکیل در گروه ترازوی باشگاهی بادی اسکیل قرار می‌گیرند. به ترازوی باشگاهی بادی اسکیل ترازوی داروخانه ای بادی اسکیل هم گفته می‌شود. انواع ترازوی قد و وزن بادی اسکیل دارای دقت بالا در اندازه‌گیری قد و وزن، و توانایی‌های مختلفی مانند تعیین BMI یا شاخص توده بدنی فرد هستند. دانستن مقدار BMI بدن هر فردی مشخص می‌کند او چقدر اضافه‌وزن یا کمبود وزن دارد و یا اینکه در محدوده وزنی درست قرار گرفته است. اندازه‌گیری قد در بیشتر ترازوهای باشگاهی بادی اسکیل به صورت دیجیتال است و قد فرد را با مددگیری از سنسورهای فراصوتی مشخص می‌کند، اما در برخی از انواع ترازوی باشگاهی بادی اسکیل نیز اندازه‌گیری قد به صورت مکانیکی است و با نصب شاخص مکانیکی اندازه‌گیری قد انجام می‌گیرد. ترازوی نوزاد بادی اسکیل تولید دیگر این شرکت است و خرید ترازوی بادی اسکیل نوزادی به درمانگاه‌ها و کلینیک‌های پزشکی کودکان و مراکز سلامت کودکان، امکان اندازه‌گیری قد و وزن و سنجش کمبود یا اضافه‌وزن کودک را به عوامل پزشکی و سلامت می‌دهد تا بتوانند خانواده‌ها را از روند رشد نوزادشان باخبر کنند. ترازوی بادی اسکیل هم مانند هر ترازویی ممکن است پس از مدتی کار کردن دچار نقص و مشکلی در قسمت‌های سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری خود شود که در این صورت نیاز به تعمیر ترازوی بادی اسکیل دیده می‌شود که فروشگاه آنلاین اسکیل این کار را هم به عهده گرفته است و شما می‌توانید در صورت نیاز به تعمیر ترازوی بادی اسکیل خود، آن را با اطمینان به همکاران ما بسپارید.

خرید ترازو بادی اسکیل اگر از نوع ترازوی نوزاد باشد، باید به جنس بدنه و کیفیت ساخت و دقت ترازو و داشتن توانایی‌های همچون پارسنگ توجه شود که همه این ویژگی‌ها را می‌توانید در ترازوی نوزاد بادی اسکیل ببینید. اما در خرید ترازوی بادی اسکیل قد و وزن یا ترازوی باشگاهی بادی اسکیل گزینه‌های دیگری هم مورد نظر است. آنچه در خرید ترازو بادی اسکیل باشگاهی باید به آن توجه شود، عواملی مانند دقت بالای ترازو، توانایی‌های مختلفی مانند ارتباط با رایانه به صورت بی‌سیم، داشتن چاپگر، یا ارتباط با چاپگر خارجی است. در خرید ترازو بادی اسکیل از هر نوعی که باشد، وجود پارسنگ مهم و ضروری است. نکته‌ای دیگر که در خرید ترازوی بادی اسکیل قد و وزن باید به آن توجه شود، مصرف کم انرژی و خاموشی خودکار آن است. لیز نبودن سطح روی سینی توزین هم یکی دیگر از گزینه‌هایی است که در ساخت ترازوی بادی اسکیل به آن دقت شده است.

فروش ترازو بادی اسکیل نوزادی و باشگاهی، با بهترین قابلیت‌های ممکن برای هر ترازوی قد و وزن و کودک در فروشگاه اسکیل به صورت آنلاین انجام می‌گیرد و ترازوی کارآمد و خوش‌ساخت و زیبا در محل مورد نیاز به آن، تحویل شما داده خواهد شد. فروش ترازوی دیجیتال بادی اسکیل با گارانتی و خدمات پس از فروش همراه است و اطمینان شما را به خرید ترازوی بادی اسکیل جلب می‌کند. خرید و فروش ترازو بادی اسکیل به صورت اینترنتی و آنلاین برتری‌های زیادی برای خریدار به همراه دارد که بدیهی‌ترین آن خارج نشدن خریدار از محل کار و زندگی برای خرید ترازوست. برتری بعدی خرید و فروش ترازوی دیجیتال بادی اسکیل به شکل آنلاین، دریافت آسان آن است. گارانتی و خدمات پس از فروش هم در هر صورت شامل حال خریدار خواهد شد.

قیمت ترازو بادی اسکیل مناسب‌تر از مدل‌های مشابه خارجی است. یکی از مهم‌ترین برتری‌های خرید ترازی قد و وزن ایرانی نسبت به ترازوهای وارداتی، قیمت آن است. قیمت ترازوی دیجیتال بادی اسکیل ایرانی نیز به نسبت قیمت انواع ترازوی قد و وزن خارجی بسیار مناسب‌تر است، و خرید آن برای مصرف کننده ایرانی به‌صرفه‌تر. قیمت ترازو بادی اسکیل از هر نوعی با نوع دیگر متفاوت است و برای دانستن آن سایت اسکیل در اختیار شماست. البته در صورت مشخص نبودن قیمت ترازو بادی اسکیل به دلیل نوسان قیمت‌ها، امکان تماس تلفنی و پرسش از همکاران ما برای شما فراهم شده است تا هر زمانی که برای خرید ترازو بادی اسکیل اقدام کردید، به راحتی بتوانید از قیمت ترازوی دیجیتال بادی اسکیل و دیگر ویژگی‌های آن باخبر شوید.

ترازوی بادی اسکیل ارزان به نسبت ترازوهای خارجی قد و وزن را از فروشگاه اسکیل تهیه کنید. در بین انواع ترازو بادی اسکیل می‌توان قیمت‌های متفاوتی را دید که کمترین قیمت در بین آنها را می‌توان ترازوی بادی اسکیل ارزان نامید. آسان‌ترین راه برای خرید و دریافت انواع ترازوی بادی اسکیل و همچنین برای تعمیر ترازوی بادی اسکیل خرید اینترنتی آن است. خرید اینترنتی ترازو بادی اسکیل ترازوی سالم و گارانتی‌دار را در نزدیک‌ترین زمان ممکن به دست شما می‌رساند.

ترازوی نوزاد بادی اسکیل مدل BS 334

ترازوی نوزاد بادی اسکیل مدل BS 334 ترازویی با خصوصیات مشخص و کاربری مشخص است. ترازویی باکیفیت که می تواند در مطب ها و مراکز بهداشت محل پاسخگوی نیاز مراجعین برای وزن کردن و اندازه گیری وزن نوزادان باشد. ترازوی نوزاد بادی اسکیل می تواند تا 30 کیلوگرم را با دقت 20 گرم بسنجد و تا 90 سانتیمتر را با خطای 1 سانتیمتر اندازه بگیرد. 

مشخصات کلی
برند : بادی اسکیل
مدل : BS 334
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : پزشکی

ترازوی پزشکی بادی اسکیل مدل BSbmi

ترازوی پزشکی بادی اسکیل مدل BSbmi از جدیدترین نمونه های ترازوی قد و وزن بادی اسکیل به شمار می آید که در طراحی تفاوت هایی با نمونه های دیگر دارد. در عین حال دقت بینظیر 20 را برای توزین وزن تا 250 کیلوگرم حفظ کرده است و قابلیت های جانبی دیگری را نیز برای استفاده شدن در محیط های پزشکی و داروخانه ای و حتی باشگاهی اضافه همراه دارد. 

مشخصات کلی
برند : بادی اسکیل
مدل : BSbmi
ظرفیت : 250 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : پزشکی / باشگاهی
قیمت : 12,495,000 (تومان)قیمت نهایی : 11,900,000 (تومان)

ترازوی داروخانه ای بادی اسکیل مدل BS769

ترازوی داروخانه ای بادی اسکیل مدل BS769 کم و بیش به مدل های دیگر انواع ترازوی قد و وزن بادی اسکیل شباهت دارد. با این حال در برخی موارد برخی قابلیت ها از آن حذف شده است تا از قیمت تمام شده اش کاسته شود. با وجود این همچنان دقتی 20 گرمی در ظرفیت 300 کیلوگرم دارد و می تواند BMI بدن را محاسبه کند و با قدسنج مکانیکی، قد را نیز اندازه بگیرد. 

مشخصات کلی
برند : بادی اسکیل
مدل : BS769
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : پزشکی / باشگاهی / داروخانه ای
قیمت : 9,240,000 (تومان)قیمت نهایی : 8,800,000 (تومان)

ترازوی قد و وزن بادی اسکیل مدل BS703

ترازوی قد و وزن بادی اسکیل مدل BS703 یکی از مدل هایی است که به صورت پیش فرض برای اندازه گیری وزن طراحی شده است. اما قابلیت این را دارد که با نصب قد سنج مورد نظر، تونایی اندازه گیری قد را نیز داشته باشد. این ترازوی نفرکش بادی اسکیل نیز توانایی توزین تا 300 کیلوگرم را با دقت 20 گرم دارد. 

مشخصات کلی
برند : بادی اسکیل
مدل : BS703
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : پزشکی / باشگاهی
قیمت : 13,965,000 (تومان)قیمت نهایی : 13,300,000 (تومان)

ترازوی دیجیتال قد و وزن بادی اسکیل مدل BS287

ترازوی دیجیتال قد و وزن بادی اسکیل مدل BS287 یکی از مدل های ساده این شرکت است که همچنان دقت بی نظیر 20 گرم را در توزین 300 کیلوگرم دارد. این مدل از ترازوی قدسنج بادی اسکیل به نمایشگر LED مجهز است و قادر است تا ارتفاع 2 متر قدر افراد را محاسبه کند. همچنین برخوداری از کفه ای با روکش لاستیکی را که از سر خوردن و لغزندگی کفی جلوگیری می کند، باید از مزیت های این ترازوی قد و وزن دانست.

مشخصات کلی
برند : بادی اسکیل
مدل : BS287
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : پزشکی / باشگاهی
قیمت : 21,840,000 (تومان)قیمت نهایی : 20,800,000 (تومان)

ترازوی قد سنج بادی اسکیل مدل BS286

ترازوی قد سنج بادی اسکیل مدل BS286 ترازوی کامل، بی نقص و بسیار پیشرفته است که می تواند در درمانگاه ها و مطب های پزشکی باشگاه ها به کار گرفته شود. ظرفیت توزین 300 کیلوگرم در کنار دقت بی نظیر 20 گرم، و امکان اندازه گیری قد تا 2 متر، به همراه داشتن چاپگر داخلی و نمایشگر LED و محاسبه BMI بدن، می تواند گزینه ای جذاب برای خرید باشد. 

مشخصات کلی
برند : بادی اسکیل
مدل : BS286
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : پزشکی / باشگاهی
قیمت : 21,840,000 (تومان)قیمت نهایی : 20,800,000 (تومان)
6 / 10
از 1692 کاربر