سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازوی بادی اسکیل

ترازوی بادی اسکیل از جمله نوترین برندهای تولیدکننده ترازو در ایران است که بیشتر تمرکز خود را در زمینه انواع ترازوی پزشکی و ترازوی قد و وزن یا ترازوی نفرکش گذاشته است. این شرکت در سال 1393 کار خود را آغاز کرده است و از همان ابتدای تولید انواع ترازوی بادی اسکیل بر کیفیت و دقت اصرار داشته است. ثمره این امر طراحی و ساخت انواع ترازوی قد و وزن بادی اسکیل است که در حال حاضر از باکیفیت ترین انواع ترازوی قد و وزن یا ترازوی پزشکی شناخته می شود. از این حیث انواع ترازوی قد و وزن را در دسته بندی ترازوی پزشکی قرار می دهند که این ترازوها را می توان در درمانگاه ها و داروخانه ها و مطب ها و کلینیک های پزشکی نیز استفاده کرد. در عین حال شرکت تولیدکننده ترازوی بادی اسکیل ترازوی نوزاد را نیز به عنوان یک ترازوی ویژه و خاص با کاربرد مشخص، در دستور کار خود قرار داده است تا در این حوزه نیز حرفی برای گفتن داشته باشد. ترازوی قد و وزن بادی اسکیل به دلیل قابلیت هایی که دارد و کیفیت مطلوب ساخت، می تواند به عنوان یک ترازوی باشگاهی نیز به کار گرفته شود و این نشان از درجه کیفی بالای این محصول دارد که امکان به کارگیری در چند حوزه متفاوت را دارد. خرید انواع ترازوی نفرکش یا ترازوی قد و وزن از فروشگاه Scale، به عنوان یکی از قدیمی ترین فروشگاه های آنلاین خرید ترازو در ایران، می تواند منافع و محاسن خاص خود را برایتان به همراه داشته باشد. از جمله می توان به خرید آنلاین و حضوری و امکان مشاوره رایگان به صورت تلفنی یا حضوری با کارشناسان را ذکر کرد که در خرید بهتر و مناسب تر با نیاز شما تاثیری آشکار دارد. در باب قیمت ترازوی بادی اسکیل نیز خرید از فروشگاه Scale نرخ های ویژه را وضع کرده است که می تواند جلب توجهتان را بکند. 

ترازوی نوزاد بادی اسکیل مدل BS 334

ترازوی نوزاد بادی اسکیل مدل BS 334 ترازویی با خصوصیات مشخص و کاربری مشخص است. ترازویی باکیفیت که می تواند در مطب ها و مراکز بهداشت محل پاسخگوی نیاز مراجعین برای وزن کردن و اندازه گیری وزن نوزادان باشد. ترازوی نوزاد بادی اسکیل می تواند تا 30 کیلوگرم را با دقت 20 گرم بسنجد و تا 90 سانتیمتر را با خطای 1 سانتیمتر اندازه بگیرد. 

مشخصات کلی
برند : بادی اسکیل
مدل : BS 334
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : پزشکی

ترازوی پزشکی بادی اسکیل مدل BSbmi

ترازوی پزشکی بادی اسکیل مدل BSbmi از جدیدترین نمونه های ترازوی قد و وزن بادی اسکیل به شمار می آید که در طراحی تفاوت هایی با نمونه های دیگر دارد. به چاپگر مجهز شده است و می تواند به WiFi نیز متصل شود. در عین حال دقت بینظیر 20 را برای توزین وزن تا 250 کیلوگرم حفظ کرده است و قابلیت های جانبی دیگری را نیز برای استفاده شدن در محیط های پزشکی و داروخانه ای و حتی باشگاهی اضافه همراه دارد. 

مشخصات کلی
برند : بادی اسکیل
مدل : BSbmi
ظرفیت : 250 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : پزشکی / باشگاهی
قیمت : 7,508,000 (تومان)قیمت نهایی : 7,150,000 (تومان)

ترازوی داروخانه ای بادی اسکیل مدل BS769

ترازوی داروخانه ای بادی اسکیل مدل BS769 کم و بیش به مدل های دیگر انواع ترازوی قد و وزن بادی اسکیل شباهت دارد. با این حال در برخی موارد برخی قابلیت ها از آن حذف شده است تا از قیمت تمام شده اش کاسته شود. با وجود این همچنان دقتی 20 گرمی در ظرفیت 300 کیلوگرم دارد و می تواند BMI بدن را محاسبه کند و با قدسنج مکانیکی، قد را نیز اندازه بگیرد. 

مشخصات کلی
برند : بادی اسکیل
مدل : BS769
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : پزشکی / باشگاهی / داروخانه ای
قیمت : 5,723,000 (تومان)قیمت نهایی : 5,450,000 (تومان)

ترازوی قد و وزن بادی اسکیل مدل BS703

ترازوی قد و وزن بادی اسکیل مدل BS703 یکی از مدل هایی است که به صورت پیش فرض برای اندازه گیری وزن طراحی شده است. اما قابلیت این را دارد که با نصب قد سنج مورد نظر، تونایی اندازه گیری قد را نیز داشته باشد. این ترازوی نفرکش بادی اسکیل نیز توانایی توزین تا 300 کیلوگرم را با دقت 20 گرم دارد. 

مشخصات کلی
برند : بادی اسکیل
مدل : BS703
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : پزشکی / باشگاهی
قیمت : 8,032,500 (تومان)قیمت نهایی : 7,650,000 (تومان)

ترازوی دیجیتال قد و وزن بادی اسکیل مدل BS287

ترازوی دیجیتال قد و وزن بادی اسکیل مدل BS287 یکی از مدل های ساده این شرکت است که همچنان دقت بی نظیر 20 گرم را در توزین 300 کیلوگرم دارد. این مدل از ترازوی قدسنج بادی اسکیل به نمایشگر LED مجهز است و قادر است تا ارتفاع 2 متر قدر افراد را محاسبه کند. همچنین برخوداری از کفه ای با روکش لاستیکی را که از سر خوردن و لغزندگی کفی جلوگیری می کند، باید از مزیت های این ترازوی قد و وزن دانست.

مشخصات کلی
برند : بادی اسکیل
مدل : BS287
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : پزشکی / باشگاهی
قیمت : 13,860,000 (تومان)قیمت نهایی : 13,200,000 (تومان)

ترازوی قد سنج بادی اسکیل مدل BS286

ترازوی قد سنج بادی اسکیل مدل BS286 ترازوی کامل، بی نقص و بسیار پیشرفته است که می تواند در درمانگاه ها و مطب های پزشکی باشگاه ها به کار گرفته شود. ظرفیت توزین 300 کیلوگرم در کنار دقت بی نظیر 20 گرم، و امکان اندازه گیری قد تا 2 متر، به همراه داشتن چاپگر داخلی و نمایشگر LED و محاسبه BMI بدن، می تواند گزینه ای جذاب برای خرید باشد. 

مشخصات کلی
برند : بادی اسکیل
مدل : BS286
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : پزشکی / باشگاهی
قیمت : 13,860,000 (تومان)قیمت نهایی : 13,200,000 (تومان)
6 / 10
از 1477 کاربر