سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازوی تن زیب

ترازوی تن زیب در گروه ترازو خانگی قرار گرفته است که با عنوان ترازوی زیر پایی و ترازوی شیشه ای نیز مطرح شده است ، ترازو تن زیب یک برند ایرانی است که قیمت ترازو به نسبت نمونه های خارجی محصول بسیار مناسب تعیین شده است و دارای استاندارد های توزین می باشد ، خرید ترازو ایرانی تن زیب برای استفاده ی خانگی توصیه می گردد که با خرید ترازو توسط هر خانواده ایرانی و چک نمودن مدام وزن افراد خانواده و مشاوره با پزشک در افزایش سلامتی تاثیر بسزایی دارد .

وجود یک ترازوی خانگی در هر خانواده نیاز اساسی بوده و مانند دیگر مایحتاج خانواده باید تهیه و استفاده ی مداوم گردد زیرا هر فرد با کنترل وزن می تواند در بهبود و حتی پیشگیری از مبتلا شدن به بیمار ها موثر است از این رو این ترازو را می توان در گروه کالا پزشکی نیز قرار داد ، کیفیت ترازو تن زیب همانطور که اشاره شده بالا بوده و خرید آن برای تمامی اقشار ممکن است ، زیرا قیمت ترازوی دیجیتال بسیار مناسب است .

ترازو خانگی تن زیب مدل 90137

ترازو خانگی تن زیب مدل 90137 با طراحی زیبا و بی نظیر مناسب برای استفاده در منازل می باشد . ترازوی زیرپایی تن زیب با ظرفیت توزین 5 تا 180 کیلو گرم و برخوردار از دقتی برابر با 100 گرم  می تواند یک ترازوی نفرکش خانگی مورد قبول باشد  ترازو با در صد خطای زیر %1 عمل توزین را انجام می دهد که به نوبه ی خود قابل توجه است . دیجی اسکال ترازو را به عنوان یک ترازوی دیجیتال خانگی با کیفیت معرفی می کند .

مشخصات کلی
برند : ترازو تن زیب
مدل : 90137 Tan Zip 180 kg
ظرفیت : 180 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی خانگی
6 / 10
از 1477 کاربر