سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازوی جادور

ترازو جادور ساخت تایوان است و در دو گروه ترازوی آزمایشگاهی و ترازوی صنعتی در حال تولید ترازوی دیجیتال می باشد ، کیفیت توزین و سرعت در پایدار شدن وزن از ویژگی های برجسته ی ترازو جادور می باشد ، محصولات جادور دارای ظاهری شکیل و عمر بسیار طولانی می باشند .

ترازو دیجیتال جادور جزوء ترازو هایی است که کاملا وارداتی می باشد و هیچ گونه تغییری بر روی ترازو در ایران صورت نمی پذیرد و خدمات پس از فروش ترازو با توجه به وارداتی بودن محصول کاملا به روز و مستمر می باشد .

شرکت جادور انواع ترازوی دیجیتال جادور مانند ترازوی صنعتی جادور و ترازوی گرمی جادور و ترازوی آزمایشگاهی جادور و حتی ترازوی آشپزخانه جادور و ترازوی آویز جادور را تولید و به بازار جهانی عرضه کرده است. ترازوی صنعتی جادور از نمونه ساخته‌های شرکت تولیدی جادور است که در ظرفیت‌های مختلف و شکل‌های تاحدودی متفاوت ساخته شده است. از ویژگی‌های ترازوی صنعتی جادور دقت بالا و محکم و ضد آب بودن آنهاست. انواع ترازوی صنعتی جادور قابلیت استفاده کارگاهی و کارخانه‌ای دارند و دارای بهترین کیفیت در ساخت هستند. بسیاری از انواع ترازوی صنعتی جادور که سه نمایشگر هستند را به عنوان ترازوی فروشگاهی جادور هم می‌توان مورد استفاده قرار داد. ترازوی گرمی جادور و ترازوی آزمایشگاهی جادور در مدل‌های مختلف در فروشگاه اسکیل به نمایش و فروش گذاشته شده است و در بین آنها ترازوهای سرپوش‌دار آزمایشگاهی و ترازوهای بدون سرپوش را می‌توانید ببینید. انواع ترازوی آزمایشگاهی جادور در مدل‌ها و ظرفیت‌ها و دقت‌های مختلف، و مناسب بهره بردن در آزمایشگاه‌ها ساخته شده، و انواع ترازوی گرمی جادور نیز در ظرفیت‌ها و با قابلیت‌های مختلف ساخته شده تا هر تاجر و فروشنده‌ای بتواند ظرفیت مورد نیاز خود را تهیه و خریداری کند. ترازوی آشپزخانه جادور نیز در چند ظرفیت مختلف و با ساختاری یکسان و زیبا ساخته شده است. چند نوع از ترازوی آویز جادور هم که مناسب وزن کردن ماهی و چمدان و دیگر وسیله‌هایی است که بتوان آنها را به قلاب ترازوی آویز جادور آویزان و وزن کرد در فروشگاه اسکیل ارائه شده است.

خرید ترازو جادور از هر نوعی که باشد، خریدی به‌صرفه و اقتصادی است. اصولا یکی از ویژگی‌های کالاهای ساخت تایوان، قیمت آنهاست و خرید ترازوی دیجیتال جادور با قیمت مناسب، به بسیاری از کاروکسب‌ها کمک می‌کند تا بتوانند ترازوی مورد نیاز خود را تهیه کنند. بیشتر نمونه‌های انواع ترازو جادور از نوع ترازوی گرمی جادور هستند و خرید ترازو جادور گرمی چند کاربرد مهم و اصلی دارد. بسیاری از خریداران ترازوی گرمی جادور فروشندگان طلا و نقره و سنگ‌های قیمتی هستند و از انواع ترازوی دیجیتال جادور در تجارت سود می‌برند. هدف عده دیگری هم از خرید ترازو جادور گرمی استفاده از آنها در عطاری‌هاست. فروشندگان زعفران و دیگر گیاهان قیمتی نیز از خرید ترازوی دیجیتال جادور در پیشبرد کاروکسبشان استفاده می‌کنند. خرید ترازوی جادور آزمایشگاهی نیز مناسب استفاده در آزمایشگاه‌های مختلف علمی و پژوهشی است. ترازوی صنعتی جادور نیز کاربرد صنعتی و کارگاهی دارد و بیشتر برای بسته‌بندی مواد مختلف خوراکی و غیر خوراکی استفاده می‌شود. خرید ترازوی جادور صنعتی ، کارگاه‌ها و کارخانه‌های صنعتی را در وزن کردن و بسته بندی کالا کمک می‌کند. چند نوع از ترازوی آویز جادور هم ساخته شده و خرید آنها نیز مناسب بسیاری از فروشندگان دوره‌گرد و ماهیگیران است. خرید ترازوی آشپزخانه جادور هم وسیله‌ای با قابلیت را برای اندازه‌گیری مواد در پخت و درست کردن خوراکی‌های مختلف در اختیار افراد می‌گذارد.

فروش ترازو جادور در انواع مختلف و با توانایی‌های گوناگون صورت می‌گیرد. ترازوی آزمایشگاهی جادور در دو مدل سرپوش‌دار و بدون سرپوش ساخته می‌شود و قیمت فروش ترازوی جادور آزمایشگاهی بدون سرپوش از نوع مشابه سرپوش‌دار آن پایین‌تر است. فروش ترازوی جادور آویز هم بیشتر در خدمت ماهیگیران و فروشندگان دوره‌گرد قرار می‌گیرد تا بتوانند کالاهای خود را وزن کنند. فروش ترازو جادور با 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش همراه است. نکته دیگری که دقت به آن مفید است، تعمیر ترازوی جادور است که در همین فروشگاه انجام می‌شود و در صورت نیاز به آن، می‌توانید از تعمیرکاران آموزش دیده ما بهره ببرید. فروش ترازوی جادور صنعتی نیز با بهترین قیمت در خدمت صنعت‌گران و کارخانه‌داران و کسانی‌است که در بسته‌بندی مواد مختلف فعالیت دارند.

قیمت ترازو جادور از قیمت بسیاری دیگر از برندهای تولید کننده انواع ترازوی آزمایشگاهی و گرمی پایین‌تر و مناسب‌تر است. انواع ترازوی آزمایشگاهی جادور دارای حساسیت‌های مختلفی هستند که از آن به دوصفر و سه صفر و... یاد می‌شود. هرچه مقدار دقت و حساسیت یک ترازوی گرمی بالاتر باشد، از لودسل‌های حساس‌تری در آن استفاده شده و می‌تواند قیمت انواع ترازو جادور را بالاتر ببرد. توانایی‌های دیگر ترازوی آزمایشگاهی جادور نیز در تعیین قیمت ترازو جادور موثر است. استفاده از واحدهای وزنی مختلف، خاموشی خودکار، صفر کننده خودکار، نمایشگر باکیفیت، و کالیبره آسان هم در تعیین قیمت ترازوی دیجیتال جادور نقش مهمی دارند. در کل باید گفت قیمت ترازوی دیجیتال جادور از هر نوعی که باشد، چه ترازوی صنعتی جادور و چه ترازوی آویز جادور و چه ترازوی آزمایشگاهی جادور در شرایط مشابه و مساوی، از قیمت بسیاری از برندهای تولید کننده ترازو مناسب‌تر است. انواع ترازوی دیجیتال جادور شما دارای هر قیمتی که باشد ترازوی حساسی است و دقت کنید که تعمیر ترازوی جادور را فقط به دست افراد متخصص و ورزیده بسپارید.

ترازوی ارزان جادور به نسبت برندهای دیگر سازنده ترازوی آزمایشگاهی در اختیار شماست. یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های فعالان عرصه اقتصادی و علمی، گران بودن وسایل مورد نیاز آنها مانند ترازوست. شرکت تایوانی جادور مانند بیشتر سازندگان تایوانی، ترازویی با قابلیت‌های خوب و قیمت مناسب تولید کرده و خرید آن می‌تواند نیاز بسیاری از فعالان اقتصادی و علمی را برطرف سازد. خرید ترازوی دیجیتال جادور و به ویژه خرید اینترنتی ترازوی جادور ، ترازویی ارزان و کارآمد را بدون دردسر به دست شما می‌رساند.

ترازو دیجیتالی جادور مدل NMTH

ترازوی دیجیتال JADEVER ساخت کشور تایوان است ، محصولات جادور دارای استاندارد توزین و شمارش قطعات می باشد ، مدل nwth دارای بدنه ی استیل و ضد آب می باشد که در قسمت نمایشگر و کیبرد امکان نفوذ آب وجود ندارد ، ظرفیت ترازو 10 کیلو گرم با دقت 0.5 گرم است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دیجیتال جادور دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : جادور
مدل : JADEVER NWTH
ظرفیت : 10 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/5 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتالی جادور مدل NWTH

ترازوی دیجیتال ضد آب محصولی از جادور تایوان است که در ظرفیت های متفاوتی در حال تولید است ، مدل NWTH دارای ظرفیت 20 کیلو گرم با دقت 1 گرم است که در زمان خرید ترازو دستگاه را با دقت 0.1 ، 0.2 ، 0.5 گرم در ظرفیت های پایین تر با قیمت یکسان ترازو می توان انتخاب کرد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : جادور
مدل : JADEVER NWTH
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آشپزخانه ی جادور مدل JK-01

ترازوی آشپزخانه ی جادور دارای کاسه ی پلاستیکی از جنس پلاستیک شفاف بوده و با ظرفیت 3 کیلو گرم دارای دقت 1 گرم می باشد ، این ترازو برای استفاده در آشپزخانه منازل طراحی شده است و کاربری فروشگاهی ندارد ، دیجی اسکال ترازو را تایید نموده و کیفیت توزین دستگاه را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever jk-01
ظرفیت : 3 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آویز قابل حمل جادور مدل JMH

ترازوی آویزی با آویز نمودن کالا ها وزن را محاسبه می نماید ، ظرفیت ترازو آویزی جادور 40 کیلو گرم با دقت 20 گرم در توزین است ، این ترازو توسط باتری تغذیه می نماید ، خرید ترازوی آویزی برای کاربرانی مناسب می باشد که به صورت سیار با ترازو کار می نمایند و کالا ها را به صورت آویز توزین می نمایند .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever jmh
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی فروشگاهی جادور مدل JPG

ترازوی فروشگاهی جادور جهت استفاده در فروشگاه ها طراحی شده است و علاوه بر توزین کالا قیمت کل را نیز محاسبه می نماید ، ترازو فروشگاهی ساخت تایوان بوده و دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ترازو توسط دیجی اسکال می باشد .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever jpg
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی فروشگاهی JADEVER مدل JPL

ترازوی فروشگاهی جادور ساخت تایوان با رعایت استاندارد های توزین است ، ظرفیت توزین ترازو 30 کیلو گرم با دقت 1 گرم می باشد که علاوه بر توزین ترازوی دیجیتال امکان محاسبه ی قیمت را نیز دارد ، گارانتی ترازو 12 ماه با خدمات پس از فروش 10 ساله است .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever jpl
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال شمارنده جادور مدل JCL

ترازوی شمارشگر جادور ساخت کشور تایوان می باشد که با رعایت استاندارد های توزین ترازوی دیجیتال با کیفیت بالا تولید نموده است ، خرید ترازوی دیجیتال مدل جادور پیشنهاد دیجی اسکال برای خرید دستگاه شمارشگر می باشد ، دستگاه دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ترازو می باشد .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : JADEVER JCL
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی شمارشگر JADEVER مدل LGCN

ترازوی قطعه شمار جهت شمارش آسان قطعات به کار می رود و در کارگاه های صنعتی برای امر بسته بندی قطعات بهترین و سریع ترین راه است ، خرید ترازوی شمارنده علاوه بر افزایش سرعت امکان خطا در شمارش را کاهش می دهد ، ترازو lgcn در ظرفیت و دقت های متنوعی تولید می گردد .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : JADEVER LGCN
ظرفیت : 15 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی صنعتی جادور مدل JWA

ترازوی صنعتی جادور دارای بدنه ی صلب و مستحکم همراه با سینی استیل دارای نمایشگر LCD با زمینه ی روشن چراغی ساخت تایوان می باشد ، ترازوی دیجیتال دارای ظرفیت های گوناگون و دقت های توزین متفاوت می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش عرضه می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : JADEVER JWA
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو قطعه شمار جادور مدل JWE

ترازوی دیجیتال شمارشگر جادور با امکان محاسبه ی دقیق وزن مواد و قطعات قابلیت شمارش و تعیین دقیق تعداد قطعات را دارد ، ظرفیت توزین ترازو 3 کیلو گرم با دقت یک دهم گرم است ، کشور سازنده ی دستگاه تایوان بوده و دیجی اسکال به عنوان نمایندگی فروش ترازوی جادور گارانتی دستگاه را 24 ماه تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVEDR
مدل : jadever jwe 3k
ظرفیت : 3 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال قطعه شمار جادور مدل JWE

ترازو دیجیتال جادور ساخت کشور تایوان بوده و در گروه ترازوی گرمی و قطعه شمار قرار گرفته است و در مصارف صنعتی و بسته بندی به کار می رود ، ترازو قادر به توزین و شمارش بوده و دارای دقت بسیار بالایی است ، ظرفیت توزین ترازوی دیجیتال 6 کیلو گرم با دقت 0.2 گرم است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو جادور دستگاه را با 12 ماه گارانتی ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVEDR
مدل : jadever jwe 6k
ظرفیت : 6 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.2 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی قطعه شمار JADEVER مدل JWE

ترازوی قطعه شمار جهت شمارش آسان قطعات در فروشگاه های ابزار یراق یا کارگاه های صنعتی به کار می رود که کار را بسیار ساده نموده و به کار سرعت می بخشد ، ترازوی شمارشگر جادور ساخت تایوان بوده و با دقت 1 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم توزین می نماید ، دیجی اسکال دستگاه را با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVEDR
مدل : jadever jwe 30k
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دقیق آزمایشگاهی جادور مدل SNUGIII

ترازوی آزمایشگاهی با محفظه ی توزین دقیق ترین ترازو در صنعت آزمایشگاهی شناخته شده است زیرا با کسر امکان دخالت و تاثیر هوای محیط وزن واقعی مواد را نشان می دهد ، ترازوی دیجیتال جادور ساخت تایوان با داشتن 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever snugiii
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دقیق جادور 600 گرمی مدل Sky

ترازوی گرمی جادور در گروه ترازوی آزمایشگاهی قرار گرفته است که دارای محفظه ی توزین آزمایشگاهی می باشد که از دخالت و تاثیر هوای محیط جلوگیری می نماید ، ظرفیت توزین 600 گرم با دقت 0/01 گرم بوده و دارای 12 ماه گارانتی است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو جادور ، دستگاه را با کیفیت اعلام می نماید .

مشخصات کلی
برند : جادور
مدل : jadever sky
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی JADEVER مدل SKY

ترازوی آزمایشگاهی جادور ساخت تایوان بوده و دارای محفظه ی توزین جهت از بین بردن تاثیر هوای محیط بر توزین مواد می باشد ، ترازوی دیجیتال دارای ظرفیت 300 و دقت 0/01 گرم در توزین بوده و در ظرفیت و دقت های دیگر نیز در حال تولید است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو گارانتی دستگاه را 12 ماه و خدمات پس از فروش ترازو را به مدت 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever sky
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی صنعتی جادور مدل JKH

ترازوی قطعه شمار جادور ساخت کشور تایوان دارای بدنه ی مقاوم در برابر ضربه و فشار بوده و قابلیت شمارش قطعات با دقت یک دهم گرم در ظرفیت 500 گرم را دارد ، این دستگاه در گروه ترازوی گرمی قرار گرفته است و دیجی اسکال ترازو را با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ترازو ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever jkh
ظرفیت : 500 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی صنعتی جادور مدل JDI

ترازوی صنعتی قطعه شمار ساخت کشور تایوان با رعایت استاندارد های معتبر جهانی است ، خرید ترازوی دیجیتال بنا به نیاز کار متفاوت می باشد زمان انتخاب دستگاه دریافت مشاوره از کارشناسان دیجی اسکال موجب روشن سازی در رابطه با قابلیت های ترازو و نوع استفاده از دستگاه می گردد .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever jdi
ظرفیت : 3 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال ضد آب جادور مدل jwg

ترازوی دیجیتال jadever ساخت تایوان است ، ظرفیت ترازو در توزین 15 کیلو گرم با دقت 1 گرم با پوشش ضد آب می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی تایوانی جادور دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever jwg
ظرفیت : 15 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : صنعتی
گارانتی : 12 ماه
6 / 10
از 1692 کاربر