سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازوی دنا توزین

ترازوی دنا توزین از برندهای شناخته شده ترازوهاست. به خصوص در دسته ترازوی پزشکی و ترازوی نفرکش این شهرت بیشتر است. شرکت دنا توزین اکنون دست به تولید انواع ترازوی صنعتی با تمرکز بر شمارش قطعه زده است. ترازوی قطعه شمار یا ترازوی شمارشگر یا ترازوی صنعتی قطعه شمار از نام هایی ست که به منظور خرید انواع ترازوی شمارشگر به کار برده می شود. انواع ترازوی دنا توزین به داشتن دقت بالا شهره اند. این مساله در ترازوی قطعه شمار دنا توزین نیز دیده می شود این ترازو با داشتن دقت 1 گرم در ظرفیت توزین 30 کیلوگرم و دقت 2 گرم در ظرفیت توزین 60 کیلوگرم بار دیگر اهمیت دقت در تولیدات دنا توزین را ثابت کرده است. ترازوی صنعتی دنا توزین یک ترازوی فلزی ست. ترازوی قطعه شمار دنا توزین در دو مدل 30 کیلویی و 60 کیلویی عرضه شده است و در طراحی آن به برآورده شدن نیازهای ابتدایی از یک ترازوی صنعتی توجه شده است. به همین خاطر در آن از درگاه های ارتباطی برای اتصال با دستگاه های دیگر استفاده نشده است. اگرچه می توان چنین قابلیت هایی را درخواست کرد. ترازوی صنعتی دنا توزین را می توان در گستره وسیعی از مشاغل و کسب و کارها استفاده کرد. و این خود بدل به یکی از مزیت های ترازوی شمارشگر دنا توزین می شود. شما می توانید برای خرید ترازوی شمارشگر قطعه دنا توزین از فروشگاه اینترنتی اسکیل به دو روش آنلاین و حضوری اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

ترازوی قطعه شمار 60 کیلویی دنا توزین مدل DT-60

ترازوی قطعه شمار 60 کیلویی دنا توزین مدل DT-60 ترازویی فلزی ست که می تواند در مشاعل زیادی به کار گرفته شود. البته مشاغلی که ارتباط مستقیمی با شمارش قطعه دارند. این ترازوی شمارشگر قطعه می تواند با دقت 2 تا 1 گرم در ظرفیت 60 کیلوگرم وزن کند. بدنه محکم و ساختار ساده را می توان از مزیت های این ترازوی صنعتی دانست که سبب شده است تا قیمت تمام شده بسیار مناسبی هم داشته باشد.

مشخصات کلی
برند : دنا توزین
مدل : DT-60
ظرفیت : 60 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم و قابلیت ارتقا به 1 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
گارانتی : 1 سال
قیمت : 5,800,000 (تومان)

ترازوی قطعه شمار 30 کیلویی دنا توزین مدل DT-30

ترازوی قطعه شمار 30 کیلویی دنا توزین مدل DT-30 یکی از انواع ترازوی صنعتی به شمار می رود که قابلیت شمارش قطعه آن بزرگ ترین ویژگی اش محسوب می شود. این ترازوی فلزی با داشتن دقت 1 گرم و بدنه ای محکم، قادر است در بسیاری از مشاغل و کسب و کارها استفاده شود. 

مشخصات کلی
برند : دنا توزین
مدل : DT-30
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
گارانتی : 1 سال
قیمت : 5,500,000 (تومان)
6 / 10
از 1689 کاربر