021-6123
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

ترازوی دیجیتال فراسو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی دیجیتال فراسو یک ترازو هوشمند فروشگاهی می باشد که علاوه بر عملیات توزین و محاسبه و پرینت اطلاعات یک کامپیوتر با عملیات انبار داری و حسابداری را پشتیبانی می نماید ، ترازو فروشگاهی فراسو محصولی از کشور ایران بوده که دارای 24 ماه گارانتی می باشد.

ترازوی دیجیتال فراسو ساخت ایران است و تاکنون یک نمونه از آن، اما با توانایی‌های بسیار ساخته شده که ترازوی فروشگاهی فراسو است و دارای توانایی‌هایی است که بهره‌گیری از آن را مناسب انواع فروشگاه‌های بزرگ می‌سازد. ترازو فراسو دارای استانداردهای جهانی یک ترازوی فروشگاهی است و با داشتن پردازنده 4 هسته‌ای و 2 گیگا هرتزی از پس هر کار فروشگاهی برمی‌آید. ترازوی دیجیتال فراسو ساختاری قدرتمند و صنعتی دارد و نمایشگر بزرگ و لمسی آن امکان کار با سرعت و آسان را برای کاربر آن فراهم می‌کند. ترازو فراسو از سیستم عامل اندروید بهره می‌گیرد که برای بیشتر کاربران ایرانی آشنا و شناخته شده است و باعث می شود تا در کار کردن با آن به مشکلی برنخورند. حافظه داخلی ترازوی فروشگاهی فراسو نیز به سرعت دادن به کار فروش کمک می‌کند.

خرید ترازو فراسو به معنای تهیه وسیله‌ای کامل برای وزن کردن و محاسبه قیمت و چاپ فاکتور فروش و چاپ بارکد و لیبل است. با خرید ترازوی دیجیتال فراسو از حافظه داخلی بسیار ترازو فراسو برخوردار شده، و امکان اتصال به بارکد خوان و کشوی پول هم برای شما فراهم می‌شود. اگر شما ترازوی دیجیتال فراسو را برای فروشگاهی بزرگ و شلوغ می‌خواهید، خرید ترازو فراسو امکان شبکه شدن آن با ترازوهای دیگر موجود در یک فروشگاه را نیز برای شما فراهم می‌کند. همچنین اگر شما در جست‌وجوی ترازویی هستید که کار حسابداری و انبارداری را برای شما آسان‌تر سازد، خرید ترازوی دیجیتال فراسو بهترین قدم برای دستیابی به این هدف است.

فروش ترازو فراسو با گارانتی و خدمات پس از فروش از طرف سایت فروشگاهی اسکیل تقدیم شما می‌شود. خرید و فروش ترازوی دیجیتال فراسو با امکان تحویل آن به شما در محل کارتان، ابزاری را در اختیار شما می‌گذارد که به سادگی بتوانید با مشتریان خود از راه کالر آیدی ارتباط برقرار کنید. همچنین فروش ترازو فراسو امکان گزارش‌گیری روزانه و هفتگی و ماهانه و گزارش‌های سفارشی را هم در اختیار شما قرار می‌دهد. فروش ترازوی دیجیتال فراسو با امکان تعمیر ترازوی فراسو در صورت بروز اشکال در آن را هم به عنوان خدمات پس از فروش این سایت برای خود در نظر بگیرید تا ترازوی شما در صورت خرابی، به دست افراد ماهر و ورزیده تعمیر شود.

قیمت ترازو فراسو را باید با توجه به عملکرد و ویژگی‌های آن ارزیابی کنید. اصولا قیمت هر ترازویی، چه یک ترازوی ساده و با کمترین قابلیت‌ها باشد و چه ترازویی با توانایی‌های بسیار، همانند ترازوی دیجیتال فراسو با کارایی آن نسبت مستقیم دارد. به همین ترتیب می‌توان گفت قیمت ترازو فراسو را عوامل مختلفی مثل نمایشگر بزرگ و تمام لمسی و چاپگر توانای آن تعیین می‌کند. در کنار این برتری‌ها، شمارش قطعه، سیستم عامل توانا، داشتن نرم‌افزارهای مختلف حسابداری و فروش و انبارداری عامل مهم دیگری در تعیین قیمت ترازوی دیجیتال فراسو است. توجه به این نکته نیز خالی از لطف نیست که وجود نرم‌افزارهای فروش در هر ترازوی دیجیتالی مانند ترازوی فراسو امکان گزارش‌گیری روزانه و هفتگی و ماهانه، و گزارش‌گیری فروش در روزها یا ساعت‌های خاص را در اختیار کاربر و مدیر فروشگاه می‌گذارد تا بتوانند برنامه‌ریزی بهتری در سیستم فروش خود داشته باشند و بدین ترتیب فروش خود را بالاتر ببرند.

ترازوی فراسو ارزان نیست. قیمت ترازوی دیجیتال فراسو در سایت اسکیل را باید با توجه به چند عامل ارزیابی کرد. عامل نخست کمترین قیمت پایه تعیین شده از طرف کارخانه سازنده است و پس از آن، مقایسه قیمت ترازو فراسو در سایت اسکیل با دیگر سایت‌های فروش اینترنتی است که در آن صورت می‌توان گفت ما ترازوی فراسو ارزان را به شما ارائه کرده‌ایم. ترازوی دیجیتال ابزاری حساس است و یکی دیگر از برتری‌هایی که خرید از سایت اسکیل برای شما به همراه دارد، تعمیر ترازوی فراسو در صورت آسیب دیدن آن است که به دست افراد ورزیده و دوره‌دیده انجام می‌شود و شما را از مراجعه به افراد غیر متخصص و نابلد بازمی‌دارد.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 15 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()