سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازوی لوترون

ترازوی لوترون ترازویی تایوانی است که بر اساس تقسیم بندی های موجود باید آن را یک ترازوی آزمایشگاهی یا ترازوی گرمی دانست. در حال حاضر فقط 6 مدل از انواع ترازوی لوترون در بازار موجود است که محدوده ظرفیتی و دقتشان، اجازه به کارگیری آنها را در حوزه های آزمایشگاهی یا عطاری و طلا فروشی می دهد. ترازوی آزمایشگاهی لوترون در بازه 300 تا 5 کیلوگرم وزن می کند و دقت آنها از 1 گرم تا 0.02 گرم در نوسان است. تمامی انواع ترازوی آزمایشگاهی لوترون از کالیبراسیون خودکار برخوردارند که این مورد می تواند هنگام خرید ترازوی گرمی برای خریداران حائز اهمیت باشد. ترازوی تایوانی لوترون را می توانید از فروشگاه اینترنتی اسکیل به دو صورت آنلاین یا حضوری بخرید. این ترازوی گرمی با برخورداری از قابلیت هایی ابتدایی اما کاربردی، مانند توزین در چند واحد وزنی، در برخی مدل ها شمارش قطعه و داشتن درگاه سریال برای ارتباط با دیگر دستگاه ها، می تواند گزینه ای دلخواه برای خرید ترازوی گرمی باشد. در عین حال توجه داشته باشید که قیمت ترازوی لوترون در قیاس با نمونه های مشابه نرخ بهتری دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت ترازوی گرمی و بیشتر، با ما در تماس باشید. 

ترازوی گرمی دیجیتال لوترون مدل GM-5000

ترازوی گرمی دیجیتال لوترون مدل GM-5000 پرظرفیت ترین مدل ترازوی تایوانی لوترون است. ظرفیت توزین 5 کیلوگرم و دقت 1 گرم این ترازو را برای حوزه وسیعی تری از کاربری مهیا کرده است. عطاری، آزمایشگاه، فروشگاه و استفاده صنعتی از این ترازو حوزه های متنوع کاربری آن را نشان می دهد. 

مشخصات کلی
برند : لوترون
مدل : GM-5000
ظرفیت : 5 کیلوگرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی
قیمت : 0 (تومان)

ترازوی آزمایشگاهی لوترون مدل GM-300P

ترازوی آزمایشگاهی لوترون مدل GM-300P ترازویی گرمی با ظرفیت توزین 300 گرم و دقت 0.01 گرم است. احتمالا علاوه بر مصرف آزمایشگاهی این مدل از ترازوی گرمی را بتوان به طلافروشی ها نیز پیشنهاد داد. داشتن کالیبراسیون خودکار، درگاه ارتباطی سریال و توزین در دو واحد وزنی دیگر، از جمله مزایای این ترازوی تایوانی به شمار می رود. 

مشخصات کلی
برند : لوترون
مدل : GM-300P
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی
قیمت : 0 (تومان)

ترازوی آزمایشگاه لوترون مدل GM500

ترازوی آزمایشگاه لوترون مدل GM500 ترازویی گرمی است با سینی دایره ای شکل، که می تواند تا وزن 500 گرم را با دقت 0.1 گرم بسنجد. این ترازوی تایوانی و گرمی دارای درگاه سریال است، می تواند پارسنگ کند، توانایی توزین در دو واحد وزنی اونس و گرم را دارد و به کالیبراسیون خودکار مجهز شده است. با این اوصاف شما با مدلی بسیار دلبخواه از یک ترازوی آزمایشگاهی مواجهید. 

مشخصات کلی
برند : لوترون
مدل : GM500
ظرفیت : 500 گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی
قیمت : 0 (تومان)

ترازو قطعه شمار لوترون مدل GM-600G

ترازو قطعه شمار لوترون مدل GM-600G به صورت اختصاصی برای شمارش قطعه و قطعات ریز طراحی شده است. سرعت در نمونه گیری این ترازو می تواند به تنهایی علتی برای خرید این ترازوی گرمی قطعه شمار باشد. ظرفیت توزین 600 گرم و دقت 0.1 گرم، این ترازوی تایوانی را در وضعیتی دلخواه قرار داده است. سیستم خاموشی خودکار، پارسنگ، کالیبراسیون خودکار و توزین در سه واحد وزنی را هم به شمار مزایای این ترازو بیفزایید. 

مشخصات کلی
برند : لوترون
مدل : GM-600G
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی / صنعتی
قیمت : 0 (تومان)

ترازو آزمایشگاهی لوترون مدل GM-1500P

ترازو آزمایشگاهی لوترون مدل GM-1500P مدلی دیگر از این ترازوی تایوانی است. ظرفیت توزین 1.5 کیلوگرم و دقت 0.05 گرم، از این ترازوی ابزاری دلخواه برای حوزه های آزمایشگاهی، عطاری، جواهرآلاتی ها و کسب و کارهای مشابه ساخته است. داشتن قطعه شمار ویژگی بارز این مدل است که می تواند توجه حوزه های نیمه صنعتی و فروشگاهی را نیز به خود جلب کند.

مشخصات کلی
برند : لوترون
مدل : GM-1500P
ظرفیت : 1.5 کیلوگرم
دقت در توزین : 0.05 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی
قیمت : 0 (تومان)

ترازو آزمایشگاه لوترون مدل GM-600P

ترازو آزمایشگاه لوترون مدل GM-600P ترازویی است با مشخصاتی که آن را برای استفاده در کسب و کارهایی که با توزین سبک سروکار دارند، مناسب می کند. این ترازوی گرمی و ساخت تایوان، با ظرفیت توزین 600 گرم، دقت 0.02 گرم، داشتن کالیبراسیون خودکار، تجهیز بودن به درگاه سریال، توانایی توزین در چند واحد وزنی و پارسنگ آشکارا ترازوی گرمی ایدئالی به حساب می آید. 

مشخصات کلی
برند : لوترون
مدل : GM-600P
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0.02 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی
قیمت : 0 (تومان)
6 / 10
از 1692 کاربر