سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو اکسل

ترازو اکسل نوعی دیگر ترازو های دیجیتال است که در گروه ترازوی فروشگاهی و ترازوی صنعتی فعالیت دارد ، ترازوی اکسل تنوع محصولی زیادی نداشته اما تمامی ترازو های ارائه شده توسط این شرکت دارای کیفیت بالا می باشند ، ترازوی دیجیتال اکسل دارای 12 ماه گارانتی است و خدمات 10 سال پس از فروش ترازو می باشند ، ترازوی دیجیتال ساخت کره با رعایت استاندارد های معتبر جهانی است .

قبل از خرید ترازو توجه داشته باشید ، ترازو دیجیتال ارائه شده توسط اکسل دارای باتری پشتیبان نبوده و در صورت قطعی برق ترازوی دیجیتال خاموش می گردد و امکان افزودن باتری به سیستم ترازو در بعضی از مدل ها امکان پذیر می باشد .

دو نوع از انواع ترازوی دیجیتال اکسل در سایت اسکیل موجود است که عبارتند از: ترازوی صنعتی اکسل و ترازوی آزمایشگاهی اکسل؛ هر کدام از این دو نوع نیز در چند مدل ارائه شده‌اند که با نگاهی به نمونه‌های مختلف آن، از ویژگی‌های هر کدام آگاه خواهید شد. همه انواع ترازوی فروشگاهی اکسل و ترازو صنعتی اکسل ارائه شده در سایت فروشگاهی ما از نوع بدون ستون یا علمک هستند، همچنین همه نمونه‌ها دارای نمایشگر LCD با نور پس‌زمینه، و بدنه مقاوم در برابر ضربه و فشار، و سینی استیل هستند. همین‌طور همه انواع ترازو اکسل ارائه شده در سایت، سه نمایشگر هستند و ترازو اکسل و هر ترازوی دیگر که دارای سه نمایشگر است، مناسب استفاده در فروشگاه‌ها هستند.

خرید ترازو اکسل برای شما که به دنبال نمایش سریع وزن و دقت خوب ترازو در نشان دادن وزن هستید، گزینه بسیار خوبی است. پیش از هر اقدامی برای خرید ترازوی فروشگاهی اکسل ابتدا نوع ترازوی دلخواه خود را مشخص کنید. بعضی از نمونه‌های ترازو اکس ، ترازوی صنعتی اکسل با قابلیت قطعه شمار هستند؛ در‌صورتی‌که شما به دنبال خرید ترازویی صنعتی هستید، خرید ترازوی اکسل صنعتی را انتخاب کنید، اما اگر یک ترازوی فروشگاهی هم می‌تواند نیازهای شما را برطرف سازد، خرید ترازوی اکسل فروشگاهی را انتخاب کنید تا کار فروش کالا را برای شما آسان‌تر سازد. دقت داشته باشید که ظرفیت توزین انواع ترازو اکسل فروشگاهی و صنعتی کاملا متفاوت است و ظرفیت‌هایی از 3 کیلوگرم تا 120 کیلوگرم در بین آنها دیده می‌شود؛ پس در خرید ترازو اکسل نمونه‌ متناسب با ظرفیت توزین متناسب با نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید. تعمیر ترازوی اکسل نیز مورد دیگری است که باید به آن توجه داشت. هر ترازویی پس از مدتی استفاده ممکن است دچار اشکال‌هایی در نمایشگر یا بدنه، و کلا در قسمت‌های سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری خود شود که در این صورت هم همکاران ما برای تعمیر ترازو با شما همراهی خواهند کرد.

فروش ترازو اکسل در چند مدل مختلف به همراه تعمیر ترازوی اکسل در سایت اسکیل انجام می‌شود. برای تهیه و خرید ترازو اکسل بهتر است ابتدا ویژگی‌های هر یک از مدل‌ها را بخوانید و با آنچه مدنظرتان است، مقایسه کنید و چنانچه به نتیجه قطعی نرسیدید، با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما نیز شما را در انتخاب مدل مناسب و خرید ترازوی دیجیتال اکسل مناسب همراهی کنند. همچنین فروش ترازوی دیجیتال اکسل با ظرفیت‌ها و دقت‌های مختلف در فروشگاه اینترنتی اسکیل صورت می‌گیرد که لازم است پیش از خرید ترازو اکسل ظرفیت لازم خود را نیز معلوم کنید. همچنین فروش ترازو اکسل با قابلیت اتصال به رایانه به صورت آنلاین یکی دیگر از مواردی است که می‌توانید به آن توجه کنید. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که فروش ترازو اکسل با یک سال گارانتی همراه است. نکته دیگری که در خرید و فروش ترازوی دیجیتال اکسل باید به آن توجه کنید، امکان نیاز به تعمیر ترازوی اکسل است که در این صورت باید از کارشناسان ورزیده و آموزش دیده استفاده کنید و فروشگاه اسکیل این امکان را نیز در اختیار شما گذاشته است.

قیمت ترازوی اکسل با توجه به ظرفیت و دقت و ویژگی‌های دیگری که نقش در توزین آسان کالاها دارد، تعیین شده است. نمایشگر انواع ترازو اکسل از نوع LCD است. انواع ترازو اکسل تفاوت‌هایی در قابلیت‌ها دارند که در تعیین قیمت ترازوی اکسل تاثیرگذار است. بعضی از انواع ترازوی دیجیتال اکسل فروشگاهی و صنعتی فقط از انرژی برق بهره می‌برند و باتری پشتیبان ندارند که چنین کمبودی روی قیمت ترازوی اکسل تاثیر گذار است، اما برخی دیگر از انواع ترازوی دیجیتال اکسل صنعتی و فروشگاهی از دو منبع انرژی برق و باتری استفاده می‌کنند که این ویژگی نیز در تعیین قیمت ترازوی اکسل موثر بوده است. توانایی شمارش قطعه نیز از نمونه قابلیت‌هایی است که می‌تواند روی قیمت ترازو اکسل موثر باشد. ترازوی 120 کیلویی اکسل نیز در واقع نوعی باسکول است و این ویژگی نیز روی قیمت ترازو اکسل می‌تواند موثر باشد.

ترازوی اکسل ارزان و باکیفیت را هم در بین انواع ترازو اکسل می‌توانید بیابید. البته شاید بهتر است بگوییم ترازوی اکسل ارزان نسبت به دیگر برندها، یا ترازوی اکسل ارزان نسبت به نمونه‌های دیگر از همین برند که دارای قیمت‌های مختلفی هستند. آنچه همگان می‌دانیم این نکته است که ارزان بودن یک کالا، تنها عامل مهم برای انتخاب آن نیست و برای انتخاب و خرید یک کالا مثل خرید ترازو اکسل ، ابتدا باید به توانایی‌های آن توجه کنیم و سپس ارزان بودن آن در نظر بگیریم. توجه به این نکته نیز مفید است که در هر مرحله از انتخاب و خرید ترازوی دیجیتال اکسل می‌توانید با کارشناسان فروش ما نیز مشورت کنید.

ترازوی قطعه شمار اکسل مدل ABCH

ترازوی قطعه شمار اکسل مختص شمارش قطعات بسیار ریز گرمی مانند IC ، مقاومت و خازن ها می  باشد که بسیار کوچک بوده و وزن بسیار کمی دارند و برای توزین و شمارش این قطعات نیاز به ترازو با دقت بالایی می باشد که معادل یک دهم یا دو دهم گرم باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو قطعه شمار اکسل ترازو را 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : اکسل
مدل : EXCELL ABCH
ظرفیت : 3 کیلو گرم - 6 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم - 0/2 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو قطعه شمار اکسل مدل ACH

ترازو اکسل مدل ACH ساخت کشور تایوان دارای ساختار نیرومند در گروه ترازوی شمارنده قرار گرفته است که با دقت 1 گرم و ظرفیت 30 کیلو گرم ، هم زمان با توزین امر شمارش را نیز انجام می نماید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو اکسل دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : اکسل
مدل : EXCELL ACH
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی شمارشگر
گارانتی : 12 ماه

ترازو قطعه شمار اکسل مدل TBCH

ترازو قطعه شمار اکسل مدل TBCH در گروه قطعه شمار قرار گرفته است در واقع این دستگاه باسکول دیجبتال با قابلیت شمارش قطعات می باشد ، باسکول اکسل ساخت کشور تایوان با رعایت استاندارد های معتبر توزین و دقت بالا در شمارش و توزین می باشد ، دیجی اسکال باسکول را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : اکسل
مدل : EXCELL TBCH
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی اکسل مدل EXCELL GE30

ترازوی اکسل مدل EXCELL GE30 دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد که در گروه ترازو بدون علمک قرار گرفته است ، ترازو دارای سه نمایشگر وزن ، قیمت و قیمت کل می باشد که قیمت کالا را علاوه بر وزن محاسبه می نماید ، ترازو دارای 12 ماه گارانتی بوده و ساخت کره می باشد .

مشخصات کلی
برند : اکسل
مدل : EXCELL- GE30
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی قطعه شمار اکسل 60 کیلویی TBCH

مشخصات کلی
برند : ترازو اکسل
مدل : EXCELL 60 KG TBCH
ظرفیت : 60 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی قطعه شمار
گارانتی : 12 ماه
6 / 10
از 1646 کاربر