سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو توزین صدر

ترازو توزین صدر ، ترازوی دیجیتالی که در مدل ترازوی فروشگاهی تولید می گردد ، ترازوی توزین صدر ساخت ایران بوده و ترازوی دیجیتال توزین صدر با تولید ترازوی بارکد زن ویستا با تولید بارکد واقعی نیاز فروشگاه را برای ارتباط ترازو با کامپیوتر را بر طرف نمود .

ترازو دیجیتال توزین صدر با امکان تولید بارکد حقیقی و استاندارد که قابل رویت از طریق بارکد خوان و انتقال اطلاعات به کامپیوتر را دارد بهترین انتخاب برای ایجاد ارتباط ترازو با کامپیوتر و نرم افزار فروش را دارد .

دیجی اسکال نمایندگی ترازوی دیجیتال بهترین مشاور شما در زمینه ی خرید ترازو و تعمیر ترازو می باشد ، جهت اطلاع از قیمت ترازو بر روی محصول ترازو کلیک نمایید تا از قیمت ترازوی دیجیتال به صورت کاملا به روز اطلاع یابید .

انواع ترازو توزین صدر را می‌توانید در سایت فروشگاهی اسکیل ببینید و ویژگی‌های آن را نیز بخوانید و بهترین نمونه را از بین آنها برای فروشگاه یا کارگاه خود انتخاب و خریداری نمایید. انواع ترازو توزین صدر را در دو گروه ترازوی فروشگاهی توزین صدر و ترازوی صنعتی توزین صدر ملاحظه می‌کنید که مطابق همه برندها، تعداد مدل‌های ترازوی فروشگاهی توزین صدر از تعداد مدل‌های ترازوی صنعتی توزین صدر بیشتر است، چرا که در انواع ترازوی صنعتی توزین صدر و هر ترازوی صنعتی دیگر، تنوع و کارایی‌ یک ترازوی فروشگاهی در نظر نیست.

خرید ترازو توزین صدر می‌تواند از بین انواع ترازوی صنعتی توزین صدر و یا ترازوی فروشگاهی توزین صدر باشد. اگر شما در پی ترازویی با قابلیت‌های صنعتی هستید، خرید ترازوی توزین صدر صنعتی را باید در برنامه خود قرار دهید. شرکت توزین صدر، ترازوی صنعتی توزین صدر را با قابلیت‌های مختلف قطعه شمار و دقت بالا در توزین ارائه کرده است. خرید ترازو توزین صدر صنعتی مانند خرید هر ترازوی صنعتی دیگر، مناسب بسته‌بندی و استفاده در کارگاه‌ها و کارخانه‌های تولیدی است و ساخت آنها به‌گونه‌ای است که در محیط‌های مرطوب و پرگرد و غبار بتواند با کمترین آسیب، فعالیت کند. ممکن است انتخاب و خرید ترازوی توزین صدر شما از بین انواع ترازوی فروشگاهی توزین صدر باشد که در این صورت گزینه‌های زیادی برای انتخاب و خرید دارید. تعمیر ترازوی توزین صدر نیز یکی از مواردی است که باید به آن توجه کنید، چرا که هر ترازویی پس از استفاده بسیار، ممکن است نیاز به تعمیر و سرویس پیدا کند که در این صورت باید از افراد متخصص استفاده کنید و سایت اسکیل نیز چنین افرادی را در اختیار دارد تا ترازوی خود را به دست هر تعمیرکار ناواردی نسپارید.

فروش ترازو توزین صدر به همراه تعمیر ترازوی توزین صدر در مدل‌های مختلف فروشگاهی و صنعتی و با قابلیت‌های گوناگون در سایت فروشگاهی اسکیل صورت می‌گیرد. فروش ترازوی دیجیتال توزین صدر دارای ستون و بدون ستون، انتخاب‌های مختلفی را در اختیار شما می‌گذارد تا ترازوی مناسب و دلخواه خود را تهیه و خریداری کنید. انواع ترازوی فروشگاهی توزین صدر نیز با تنوع و توانایی‌های بسیار تولید شده که گزینه‌های بسیاری برای انتخاب به شما می‌دهد. فروش ترازو توزین صدر با قابلیت چاپ بارکد خطی و جمعی و چاپ لیبل هم توان ترازوی فروشگاهی شما را بالا می‌برد. فروش ترازوی دیجیتال توزین صدر با تعدادی حافظه مستقیم و تعداد بسیار زیاد حافظه غیرمستقیم نیز یکی از بهترین ترازوهای فروشگاهی را در اختیار شما می‌گذارد. همچنین فروش ترازو توزین صدر با قابلیت‌های اتصال به شبکه بی‌سیم، اتصال به چاپگر و صندوق پول و کارت‌خوان، و با قابلیت‌های انبارداری و حسابداری، کار کردن با یک ترازوی فروشگاهی را برای کاربران آن آسان می‌سازد. فروش ترازوی توزین صدر صنعتی نیز با کارکردهایی که مورد نیاز یک ترازوی صنعتی است، در سایت اسکیل در دسترس شما قرار گرفته است.

قیمت ترازو توزین صدر با توجه به صنعتی و فروشگاهی بودن و ساختار و قابلیت‌های آن متفاوت است. بعضی از انواع ترازوی دیجیتال توزین صدر دارای قابلیت‌های کمتری هستن و در نتیجه قیمت ترازوی دیجیتال توزین صدر با چنین ویژگی‌هایی هم کمتر از قیمت ترازو توزین صدر با قابلیت‌های بسیار است. چاپگردار بودن هم یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت ترازو توزین صدر است. از دیگر قابلیت‌هایی که می‌تواند روی قیمت ترازوی دیجیتال توزین صدر اثر بگذارد، تعداد حافظه، توانایی اتصال به دستگاه‌های مختلف، توانایی چاپ لیبل و بارکد، و بسیاری دیگر از قابلیت‌های فروشگاهی است.

ترازوی توزین صدر ارزان یا به عبارتی ترازوی توزین صدر با قیمت پایین‌تر هم در بین انواع ترازوی دیجیتال توزین صدر به چشم می‌خورد. اگرچه ارزان بودن کیفیتی نسبی است و معنای آن برای همه افراد یکسان نیست، اما در میان انواع ترازوی دیجیتال توزین صدر به ترازوهایی هم بر‌می‌خوریم که می‌توانیم آنها راترازوی توزین صدر ارزان به نسبت دیگر ترازوها بنامیم.

ترازوی لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG 19

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : LSG19
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 الی 10 گرم
نوع کاربری : صنعتی و فروشگاهی
گارانتی : دارای گارانتی و خدمات پس از فروش
قیمت : 27,500,000 (تومان)

ترازوی لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG 17 A

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : LSG17A
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : صنعتی و فروشگاهی
قیمت : 14,800,000 (تومان)

ترازو آویز توزین صدر مدل LSGH هنگینگ

ترازو آویز توزین صدر مدل LSGH هنگینگ نمونه ای ویژه در میان انواع ترازو فروشگاهی توزین صدر است. این ترازوی آویز با داشتن ظرفیت توزین 30 کیلوگرم، دقت 2 تا 10 گرم، امکان اتصال به انواع دستگاه های جانبی فروشگاهی و مهم تر از همه، امکان چاپ بارکد و لیبل، قطعا یکی از گزینه های خرید برای هر متقاضی ترازو به شمار خواهد آمد.

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : LSGH
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 تا 10 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 27,500,000 (تومان)

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل TPLIUS 60

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل TPLIUS 60 جدیدترین مدل ترازوی توزین صدر است که با ظرفیت توزین 60 کیلوگرم و دقت 2 گرم می تواند یک ترازو فروشگاهی دلخواه باشد. این مدل از ترازوی توزین صدر با داشتن چاپگر داخلی و امکان چاپ بارکد، اتصال به انواع دستگاه های جانبی و داشتن منوی فارسی و ده ها قابلیت دیگر، خود را به عنوان یک ترازو فروشگاهی تمام و کمال معرفی کرده است.

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : TPLIUS 60
ظرفیت : 60 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 تا 10 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی

ترازوی لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG18A

مشخصات کلی
برند : ترازو توزین صدر
مدل : LSG18A Towzin Sadr
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 16,700,000 (تومان)

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل T-PLUS

مشخصات کلی
برند : ترازو توزین صدر
مدل : Tozin Sadr T-PLUS
ظرفیت : 40 کیلوگرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 18 ماه
قیمت : 13,050,000 (تومان)

ترازوی بارکد خوان ای کلاس مدل CS2

ترازوی بارکد خوان یک پک کامل از سیستم فروش شامل ترازوی پرینتر دار بارکد زن ، بارکد خوان دیتالاجیک و کشوی پول می باشد که به صورت کلی علاوه بر مبلغ 2400000 تومان قیمت ترازو ، مبلغ کشوی پول 650000 تومان و بارکد خوان دیتالاجیک به مبلغ 800000 تومان به مبلغ ترازوی دیحیتال اضافه می گردد که به صورت کلی 3890000 تومان با تخفیف پک عرضه می گردد .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : ACLAS CS 2
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو توزین صدر مدل DS7003C

ترازوی صنعتی دارای قطعه شمار داخلی می باشد و با شمارش دقیق قطعات سرعت امر شمارش را افزایش می نماید ، دقت ترازو در توزین 1 گرم بوده و دارای ظرفیت 30 کیلو گرم در توزین است ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : DS 7003 C - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو قطعه شمار
گارانتی : 12 ماه

ترازو قطعه شمار توزین صدر مدل DS 7003

ترازوی قطعه شمار توزین صدر 7003 فاقد قطعه شمار  محصولی جدید با قیمت بسیار مناسب می باشد که در گروه ترازو قطعه شمار یا شمارشگر قرار گرفته است ، دقت توزین ترازو 1 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم می باشد ، دستگاه برای شمارش قطعاتی با وزن بیشتر از یک گرم مناسب می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دیجیتال توزین صدر 12 ماه دستگاه را گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : TOZIN SADR DS 7003
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 4,520,000 (تومان)

ترازو توزین صدر مدل DS3031

ترازوی صنعتی توزین صدر مدل 3031 ساخت ایران با رعایت استاندارد های توزین می باشد که دارای دقت 2 گرم در توزین 30 کیلو گرم می باشد ، ترازو به صورت بدون عملک می باشد و دارای 12 ماه گارانتی است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : DS 7003 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو توزین صدر مدل DS8000

ترازوی توزین صدر مدل 8000 ساخت ایران دارای بدنه ی مقاوم بوده و در گروه ترازوی فروشگاهی قرار گرفته است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال توزین صدر کیفیت توزین ترازو را تایید و گارانتی دستگاه را به مدت 12 ماه تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : DS 8000 - 30 KG
ظرفیت : 5 کیلو گرم - 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم - 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو توزین صدر مدل کارا

ترازوی دیجیتال کارا دارای ظرفیت 40 کیلو گرم با دقت 5 گرم در توزین است و دارای پوشش پلاستیکی نشکن می باشد و در برابر ضربه و فشار دوام بالایی دارد ، خرید ترازو برای فروشگاه های معمولی توصیه می گردد که نیاز به تولید فاکتور ندارند .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : CARA - 40 KG
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو صاایران مدل DS9000

ترازوی دیجیتال صاایران ساخت ایران بوده و در گروه ترازو های توزین صدر قرار گرفته است ، ترازو DS9000 یک ترازوی فروشگاهی است که دارای امکان محاسبه ی مبلغ کالا می باشد ، خرید ترازو انتخاب مناسب برای فروشگاه هایی است که نیاز به صدور فاکتور ندارند .

مشخصات کلی
برند : صا ایران
مدل : DS 9000 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو لیبل پرینتر ای کلاس مدل LS2

ترازو فروشگاهی ls2 با ثبت و نگه دارای 10224 قلم کالا در حافظه دستگاه و گزارش دهی فروش روزانه ، هفتگی و ماهانه بوده است ، متاسفانه ترازو ls 2 دارای باتری داخلی نبوده و در زمان قطع یا عدم دسترسی به برق دستگاه قطع شدن و قادر به ادامه ی کار نمی باشد ، digi scale ترازو را با 12 ماه گارانتی عرضه می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : TOZIN SADR LS 2
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو وایرلس فروشگاهی توزین صدر مدل Vista Plus W

ترازو وایرلس فروشگاهی توزین صدر مدل Vista Plus W دارای ظرفیت توزین 35 کیلو گرم با دقت 2 گرم می باشد که به راحتی قابل ارتباط با پوز بانکی برای انتقال بدون واسطه رقم بر روی پوز بانکی است که موجب خرید و فروش آسان می گردد ، امکان اتصال ترازو از طریق سیستم WIFI ، وایرلس با کامپیوتر و ارتباط مستقیم با بارکد خوان و کشوی و نیز قرار گیری در سیستم شبکه توسط نرم افزار واسط از ویژگی های برجسته ی ترازو دیجیتال می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو صدر دستگاه را به مدت 18 ماه گارانتی می نماید و 10 سال خدمات پس از فروش ترازو را تایید می نماید .

مشخصات کلی
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو علمک دار
گارانتی : 18 ماه گارانتی
قیمت : 11,600,000 (تومان)

ترازوی دیجیتال بارکد زن توزین صدر مدل TSG

ترازوی دیجیتال بارکد زن توزین صدر مدل TSG با امکان تولید بارکد واقعی و چاپ رسید در گروه ترازوی فروشگاهی توزین صدر قرار گرفته است ، تغذیه ی ترازوی دیجیتال توسط برق و باتری پشتیبان می باشد و باتری ترازو به مدت 24 ساعت قادر است که بدون نیاز به برق شارژ نگه داشته و چاپ رسید انجام دهد ، ظرفیت توزین ترازو دیجیتالی 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی توزین صدر دستگاه را به مدت 18 ماه گارانتی می نماید و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : TOZIN SADR TSG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 11,600,000 (تومان)

ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LS6

ترازو فروشگاهی LS6 با امکان تولید بارکد واقعی بر روی لیبل و فاکتور ، جدید ترین ترازو دیجیتال توزین صدر می باشد که شباهت زیادی به مدل LS2 داشته و با امکانات ویژه پیشنهاد digi scale می باشد که با 12 ماه گارانتی در حال عرضه می باشد ، ترازو ls6 به دلیل سرعت بالا در وزن کشی و ثابت شدن وزن در بسته بندی نیز قابل استفاده می باشد .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : LS6 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی لیبل زن توزین صدر مدل LSG12B

ترازوی لیبل زن توزین صدر مدل LSG12B با ظاهر بدون علمک یک ترازوی دیجیتال ایده ال جهت استفاده در فروشگاه ها و کارگاه های بسته بندی به شمار می رود ، ظرفیت توزین ترازو 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد ، تولید بارکد در فرمت های دلخواه و طراحی اطلاعات در خواستی و چاپ آنها بر روی برچسب کاغذی و کاغذ حرارتی از قابلیت های ترازوی دیجیتال توزین صدر به شمار می رود ، تولید بارکد واقعی و نیز بارکد تجمیعی به کاربر این امکان را می دهد که اطلاعات ترازو را به سیستم های دیگر انتقال داده و امور انبار داری و حسابداری را به صورت کامل انحام نماید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو فروشگاهی توزین صدر با قابلیت لیبل و رسید دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و تعمیرات ترازو را به مدت 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : ترازوی توزین صدر
مدل : LSG12B
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه گارانتی

ترازو بارکد پرینتر توزین صدر مدل LSG12A

ترازو بارکد پرینتر توزین صدر مدل LSG 12A دارای ظرفیت 30 کیلو گرم می باشد که قادر است امور یک فروشگاه را پشتیبانی نماید ، دقت بالا در توزین و ثابت وزنی با سرعت ، ترازو را برای استفاده در امور بسته بندی در کارگاه های تولید نیز ایده ال می نماید ، از قابلیت های برجسته ی ترازوی دیحیتالی به تولید بارکد واقعی ، بارکد تحمیعی و هماهنگی با سیستم های انبار داری و خسابداری می توان اشاره نمود ، ترازوی فروشگاهی توزین صدر در دو حالت رسید پرینتر و لیبل پرینتر قابل استفاده بوده و بیشتر این ترازو رو برای قابلیت برچسب پرینتر انتخاب می نمایند از این رو به ترازوی لیبل پرینتر یا لیبل زن نیر مطرح می گردد ، جهت خرید ترازوی پرینتر لیبل توزین صدر با نمایندگی ترازو ( دیحی اسکال ) مشاوره نمایید ، ترازوی توزین صدر توسط دیحی اسکال به مدت 12 ماه گارانتی شده و تعمیرات ترازوی دیجیتالی در این مرکز در مدت گارانتی به صورت رایگان صورت می پذیرد .

 

مشخصات کلی
برند : ترازو توزین صدر
مدل : LSG12A
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه گارانتی

ترازوی توزین صدر لیبل پرینتر مدل LSG15B

ترازوی توزین صدر لیبل پرینتر مدل LSG15B با ظاهری بدون علمک و کاربردی در فروشگاه ها و هایپر مارکت برای امور بسته بندی استفاده می گردد ، نداشتن علمک توزین برای کاربر ، عملکرد سریع تر را فراهم می اورد این در حالی است که نمایشگر دو طرفه ی وزن ، قیمت و قیمت کل در دو سمت ترازو با دید بسیار عالی فراهم می باشد ، توزین دقیق و سرعت عمل ترازوی دیجیتال بارکد پرینتر ، یکی از دلایل پر فروش بودن این ترازو است ، تولید بارکد حقیقی و بارکد تجمیعی با قابلیت رد یابی بر روی کاغذ حرارتی و برچسب یا لیبل از ویژگی های ترازو دیجیتالی است که دو مکانیزم رسید پرینتر و لیبل پرینتر را به صورت انتخابی برای کاربر فراهم می نماید ، ظرفیت توزین ترازوی توزین صدر مدل LSG15B برابر با 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو لیبل پرینتر توزین صدر ، تعمیرات ترازو را در گارانتی به مدت 12 ماه و تعمیر ترازوی دیجیتال با اتمام مدت گارانتی 15 سال با قطعات فابریک و بر اساس تعرفه ی مصوب توسط تعمیرکاران مجرب تضمین می نماید .آپشن Wifi در صورت در خواست  و با پرداخت مبلغ اضافی می باشد .

مشخصات کلی
برند : ترازو توزین صدر
مدل : LSG15B
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه گارانتی
قیمت : 16,150,000 (تومان)

ترازو توزین صدر بارکد پرینتر و لیبل زن مدل LSG15A

ترازو توزین صدر بارکد پرینتر و لیبل زن مدل LSG15A با ظاهر علمک دار که نمایشگر دو طرفه ی ترازو بر روی ستون نمایشگر در دو سوی ترازو طراحی شده است در گروه ترازوی فروشگاهی لیبل پرینتر بارکد زن قرار گرفته است.  امروزه گزینه تولید بارکد واقعی و بارکد تجمیعی به یک درخواستی اصلی و اساسی تبدیل شده است که یکی از اولیت های خرید ترازوی فروشگاهی و خرید ترازوی بسته بندی است ، ترازو LSG15A دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم است که توسط برق تامین انرژی می نماید و دارای باتری پشتیبان نمی باشد ، زیرا مکانیزم چاپگر لیبل پرینتر در حالت باتری به دلیل حجم برق مصرفی غیر فعال می گردد از این رو این ترازو بدون باتری طراحی شده است البته این در مورد تمامی ترازو های لیبل زن صدق می نماید ، ترازو توزین صدر قادر است در دو مکانیزم رسید پرینتر و برچسب پرینتر فعالیت داشته باشد که این امر توسط کاربر با سهولت قابل اجرا است.  آپشن Wifi در صورت در خواست  و با پرداخت مبلغ اضافی می باشد . دیجی اسکال نمایندگی ترازوی توزین صدر LSG15A ، دستگاه را با 12 ماه گارانتی و 10 سال تعمیرات و خدمات پس از فروش ترازو ارائه می نماید برای خرید ترازو فروشگاهی معرفی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .

مشخصات کلی
برند : ترازو توزین صدر
مدل : LSG15A
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه گارانتی
قیمت : 15,400,000 (تومان)

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG

ترازوی فروشگاهی با قابلیت لیبل پرینتر توزین صدر مدل lsg یک ترازوی دیجیتال با قابلیت تولید بارکد واقعی بر روی لیبل می باشد و در گروه ترازوی پرینتر دار بارکد زن قرار گرفته است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی توزین صدر دستگاه مورد تایید قرار داده و کیفیت ترازو را تضمین می نماید .قیمت دستگاه LSG17 A  می باشد .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : TOZIN SADR LS G
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 2-10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 14,800,000 (تومان)

ترازو بارکد زن توزین صدر مدل صدرا

ترازوی دیجیتال صدرا ساخت ایران توسط کارخانه ی توزین صدر می باشد ، ظاهر ترازو در ترکیب ترازوی پند مدل 7500 تولید شده و بدنه ی مقاوم ترازو موجب می گردد تا ترازو در محیط ها با فشار کاری بالا مورد استفاده گردد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 1 ماه گارانتی می نماید .نام دستگاه از ترازو بارکد زن توزین صدر مدل صدرا به ترازو بارکد زن توزین صدر مدل صدرا 60  ارتقا یافته است و قیمت مربوط به این دستگاه می باشد .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : SADRA 75 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو توزین صدر مدل آزما

ترازوی دیجیتال توزین صدر مدل آزما نزدیک به 10 سال است که در حال تولید بوده و در بازار مصرفی ترازو مشتریان خود را دارد ، ترازوی فروشگاهی آزما با ظرفیت 50 کیلو گرم همراه با دقت توزین 10 گرم عملیات توزین را به نتیجه می رساند ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : AZMA - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 7,550,000 (تومان)

ترازو فروشگاهی ویستا

ترازو فروشگاهی ویستا دارای دقت 2 گرم در توزین مواد با ظرفیت 60 کیلو گرم می باشد ، متاسفانه امکان اتصال به چاپگر در این ترازو وجود نداشته و بعنوان ترازو ساده قابل استفاده می باشد ، digi scale دستگاه معرفی شده را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .قیمت ترازو فروشگاهی ویستا b با ظرفیت 50 کیلوگرم می باشد .آپشن Wifi در صورت در خواست  و با پرداخت مبلغ اضافی می باشد .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : VISTA B - 60 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 7,550,000 (تومان)

ترازو بارکد زن توزین صدر مدل ویستا

ترازو باکد زن فروشگاهی ویستا دارای قدرت تحمل وزن کالا تا 35 کیلو گرم می باشد و دقت ترازو 2 گرم در این ظرفیت تنظیم گردیده است ، گارانتی ترازو ویستا به مدت 12 ماه تعیین گردیده و digi scale صحت عملیات توزین را در این دستگاه تایید نموده و بارکد تولید شده توسط ترازو را استاندارد اعلام می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : VISTA P - 35 KG
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 9,350,000 (تومان)
6 / 10
از 1646 کاربر