سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو دیجیتال ADAM

ترازو دیجیتال ADAM محصولی از کمپانی ADAM انگلیس است ، محصولات ADAM در گروه ترازو گرمی و ترازو آزمایشگاهی بوده و جهت تجهیز آزمایشگاه ها ، کارگاه ها و آزمایشگاه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ، البته ترازو دیجیتالی ADAM در صنعت زرگری نیز توجه فعالان این عرصه را به خود جلب نموده و ترازوی زرگری نیز در گروه محصولات این کمپانی قابل انتخاب می باشد ، قیمت ترازوی دیجیتال در مقایسه با کیفیت و عمر دستگاه ها بسیار مناسب بوده و برخلاف نگاه ابتدایی که به نسبت نمونه های موجود در بازار ایجاد می گردد و ترازو را گران قیمت معرفی می نماید ، دارای کیفیت و عدالت در قیمت تعیین شده می باشد که این امر در استفاده ی مداوم از ترازوی دیجیتال قابل مشاهده می باشد ، ظاهر ترازوی آزمایشگاهی آدام ، محفظه دار و نیرومند بوده و ایده ال جهت توزین مواد ریز آزمایشگاهی می باشد .

شرکت تولیدی آدام انگستان انواع ترازو ADAM را در مدل‌های گوناگون و توانائی‌های مختلف تولید کرده است. با جست‌وجویی در بین ساخته‌های شرکت آدام، انواع ترازوی آشپزخانه و ترازوی نوزاد و ترازوی فروشگاهی و ترازوی صنعتی و حتی ترازوی ویژه وزن کردن حیوان‌ها را می‌توانیم ببینیم، اما آنچه از بین انواع ترازوی دیجیتال آدام در ایران بیشتر شناخته شده و خریدوفروش می‌شود، ترازوی گرمی آدام و ترازوی آزمایشگاهی ADAM است. کاربرد ترازوی گرمی آدام در وزن کردن مواد کوچک و گران‌قیمت است که برای وزن کردنشان نیاز به ترازویی دقیق است؛ موادی مانند فلزها و سنگ‌های قیمتی و بعضی گیاهان قیمتی مثل زعفران. ترازوی آزمایشگاهی آدام نیز از انواع ترازوی دیجیتال آدام است که کاربرد آزمایشگاهی دارد و معمولا با سرپوش تولید می‌شود و ممکن است دارای قیمت بالاتری باشد. انواع ترازو آدام آزمایشگاهی و گرمی با ساختاری زیبا و مدرن و محکم ساخته‌ شده‌اند و توانائی‌های مختلفشان، آنها را تبدیل به ترازوهایی پرفروش ساخته است.

خرید ترازو آدام از هر نوعی که باشد، خریدی مطمئن است و خریدار را تا مدت‌ها از خرید ترازوی جدید بی‌نیاز می‌کند. برای خرید ترازوی آدام آزمایشگاهی ابتدا باید ظرفیت و دقت، و سپس ویژگی‌های مورد نیاز خود را مشخص کنید و پس از آن از بین انواع ترازوی آزمایشگاهی آدام اقدام به انتخاب بهترین نمونه ترازوی مطابق با نیازهای خود کنید. گاهی برای خرید ترازوی ADAM آزمایشگاهی ویژگی‌هایی مثل دقت بالا در نظر است که در این صورت خرید ترازوی آدام پنچ صفر می‌تواند نیازهای شما را برطرف سازد. شاید برای شما سرپوش ترازوی آزمایشگاهی آدام در درجه نخست اهمیت باشد، که در این صورت نیز خرید ترازو آدام آزمایشگاهی سرپوش‌دار را در برنامه خود قرار دهید. اگر هم شما در جست‌وجوی ترازوی گرمی آدام برای تجارت هستید، خرید ترازوی آدام گرمی که در مدل‌های مختلف ساخته شده، راه‌گشاست. انواع ترازوی گرمی آدام نیز در شکل‌ها و ظرفیت‌های مختلف ساخته شده‌اند. در بسیاری مواقع تاجران کالاهای قیمتی از ترازوی آزمایشگاهی آدام برای وزن کردن کالاهای گران‌بها استفاده می‌کنند، و بعضی اوقات نیز آزمایشگاه‌داران از ترازوی گرمی آدام در فعالیت‌های علمی خود بهره می‌برند. برای خرید ترازوی دیجیتال آدام به گارانتی و خدمات پس از فروش آن نیز دقت داشته باشید و در صورت پیش آمدن هرگونه اشکالی به نمایندگی آن مراجعه کنید. در صورت نیاز به تعمیر ترازوی آدام خود نیز فقط از کارشناسان خبره این صنعت کمک بگیرید.

فروش ترازو آدام به همراه تعمیر ترازوی آدام به دست افراد کارآزموده را از ما بخواهید. اگر شما تاجر فلزها و سنگ‌های گران‌بها هستید و در پی ترازوی گرمی مناسبی هستید که نیازهای تجاری شما را برآورده سازد، فروش ترازوی آدام گرمی در ظرفیت‌های مختلف و با دقت‌های گوناگون در برنامه سایت فروشگاهی اسکیل است؛ و چنانچه شما فعال عرصه علمی و آزمایشگاهی هستید و ترازویی با قابلیت‌های بالای آزمایشگاهی می‌خواهید، فروش ترازو آدام آزمایشگاهی از دو صفر تا پنج صفر و بالاتر، و فروش ترازوی آدام آزمایشگاهی تحلیل‌گر یا آنالیتیکال هم در برنامه سایت فروشگاهی اسکیل است. تعمیر ترازوی آدام نیز مقوله‌ای است که باید به آن توجه کرد و ترازوی حرفه‌ای آدام را به دست هر مدعی تعمیرکاری ترازوی آدام نسپرد.

قیمت ترازو آدام در مرحله نخست از قیمت ارز تاثیر می‌گیرد و با توجه به ظرفیت و دقت و ویژگی‌های آن تعیین می‌شود. بعضی از انواع ترازوی آزمایشگاهی آدام از تکنولوژی‌های برتری در وزن کردن برخوردارند و به صورت طبیعی، قیمت ترازو آدام مجهزتر، از قیمت ترازوی دیجیتال آدام ساده‌تر بالاتر است. ترازوی آنالیتیکال یا تحلیل‌گر ADAM یکی از انواع ترازوی آزمایشگاهی آدام است که از برترین فناوری‌ها در تجزیه و تحلیل ماده آزمایشگاهی بهره می‌برد، و قیمت ترازو آدام آزمایشگاهی آنالیتیکال نیز بالاتر از ترازوی آزمایشگاهی آدام معمولی است. به‌طور کلی می‌توان گفت قیمت ترازوی دیجیتال آدام را گزینه‌های مختلفی مانند قیمت ارز و سپس قابلیت‌های ترازوی آدام تعیین می‌کند.

ترازوی آدام ارزان نیست. اگرچه ارزان بودن مفهومی نسبی است و برای همگان معنای یکسان ندارد، اما در کل می‌توان گفت قیمت ترازوی دیجیتال آدام ارزان نیست. البته می‌توان در بین انواع ترازوی دیجیتال آدام نمونه‌هایی با قیمت پائین‌تر را نیز پیدا کرد که می‌توانیم آنها را نسبت به بقیه ترازوها، ترازوی ADAM ارزان بنامیم. نکته مهم در خرید ترازوی دیجیتال آدام کارایی و کیفیت و بهره‌گیری از واحدهای وزنی مختلف و کالیبراسیون خودکار در بعضی از مدل‌ها، و بسیاری دیگر از قابلیت‌ها و نوع تکنولوژی ساخت ترازوی آدام است که این ترازوی آزمایشگاهی و گرمی را تبدیل به نمونه‌ای برتر در صنعت ساخت ترازوی آزمایشگاهی کرده است.

ترازو یک صدم گرم ADAM مدل NBL 4602e

ترازوی دیجیتال یک صدم گرم ADAM مدل NBL0-4602 با ظرفیت توزین 4600 گرم و دقت یک صدم گرم قابلیت اتصال به کامپیوتر را با پورت ارتباطی RS232 دارد ، آدام ساخت کشور انگلیس بوده و بدون نیاز به محفظه توزین نموده و دارای استاندارد های معتبر توزین است ، ترازو تا 15 واحد وزنی را پشتیبانی می نماید ، دیجی اسکال نمایندگی رسمی ترازوی آدام گارانتی دستگاه را 12 ماه تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : NBL-4602e
ظرفیت : 4600 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی ADAM مدل NBL-4602i

ترازو دیجیتال آزمایشگاهی آدام مدل NBL 4602i با کالیبراسیون داخلی و امکان اتصال به کامپیوتر از طریق پورت ارتباطی RS232 قابلیت توزین مواد تا ظرفیت 4600 گرم در دقت 0.01 گرم دارد ، سیستم تغذیه ی ترازو از طریق برق بوده و دارای نمایشگر دیجیتال کم مصرف می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو ADAM انگلیس دستگاه را با 12 ماه گارانتی ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : NBL-4602i
ظرفیت : 4600 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی محفظه دار
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی آدام مدل ACB plus 300

ترازو یک صدم آدام از کشور انگلیس می باشد که در مدل ACB plus 300 دارای ظرفیت 300 گرم با دقت یک صدم گرم می باشد ، سیستم کالیبره ی ترازوی دیجیتال به صورت دستی بوده و در گروه ترازو گرمی قرار دارد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش آدام انگلیس دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ACB plus 300
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی محفظه دار
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال آزمایشگاهی ADAM مدل HCB-1002

ترازوی آزمایشگاهی مدل ADAM HCB 1002 مجهز به سیستم کالیبره ی داخلی بوده و در گروه ترازوی محفظه دار قرار گرفته است ، ظرفیت توزین 1 کیلو گرم با دقت 0.01 گرم می باشد که قابلیت اتصال به کامپیوتر از طریق پورت RS232 می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو آدام دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : HCB-1002
ظرفیت : 1 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی محفظه دار آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال ADAM مدل ACB plus 600H

ترازو دیجیتالی ADAM محصولی از کشور انگلیس می باشد که در مدل ACB plus 600H دارای ظرفیت 600 گرم و دقت توزین 0.01 گرم با سیستم کالیبراسیون خارجی می باشد ، خرید ترازوی دیجیتال به آزمایشگاه ها و مراکز صنعتی توصیه می گردد ، ترازو همراه با محفظه ی توزین آزمایشگاهی است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ACB plus 600H
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی محفظه دار آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی ADAM مدل HCB-602

ترازو آزمایشگاهی ADAM مدل HCB - 602 با کالیبره ی داخلی دارای ظرفیت 600 گرم با دقت یک صدم گرم می باشد ، توزین ترازو با محفظه ی توزین استاندارد بوده که به دقیق بودن توزین کمک می نماید ، دستگاه محصولی از انگلیس است که دیجی اسکال نمایندگی ترازو آدام دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : HCB-602
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : بدون علمک
گارانتی : 12 ماه

ترازو طلا کشی ADAM مدل PGW-3502i

ترازو طلا کشی با کالیبراسیون داخلی توسط سنگ کالیبره ی استاندارد تعبیه شده در سیستم ترازو ساخت ADAM مدل PGW 3502i می باشد که برای استفاده در صنعتی زرگری با 15 وحد وزنی متفاوت ایده ال می باشد ، ترازوی طلا کشی معرفی شده محصولی از انگلیس با رعایت استاندارد های توزین و بکار گیری تکنولوژی روز است ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM PGW-3502i
ظرفیت : 3500 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی طلا فروشی آدام مدل PGW-3502e

ترازو طلا فروش ADAM مدل PGW 3502e دارای ظرفیت 3500 گرم همراه با دقت مناسب 0.01 گرم می باشد که امکان استفاده از ترازوی دیجیتال با محفظه ی توزین فراهم است ، کالیبراسیون ترازو به صورت خارجی و توسط سنگ کالیبره ی استاندارد تنها با فشردن چند کلید عملیاتی می باشد که هر کاربر به راحتی ترازوی طلا فروشی آدام را می تواند کالیبره نماید ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM PGW-3502e
ظرفیت : 3500 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی زرگری ADAM مدل PGW-6002i

ترازوی زرگری محصولی از آدام در مدل PGW 6002i دستگاهی با ظرفیت 6 کیلو گرم و حساسیت توزین 2 گرم است ، ترازوی دیجیتالی دارای کالیبره ی داخلی و استاندارد است که بدون دخالت خارجی سیستم در حالت کالیبره ی استاندارد قرار می گیرد ، ترازو محصولی از ADAM انگلیس می باشد که دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی زرگری آدام این دستگاه را دارای 12 ماه گارانتی معرفی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM PGW-6002i
ظرفیت : 6 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال آزمایشگاه ADAM NBL-423i

ترازوی آزمایشگاهی ADAM مدل NBL-423i قابل استفاده در آزمایشگاه های صنعتی جهت توزین مواد ارزشمند گرمی می باشد ، قیمت ترازوی دیجیتال آدام با در نظر داشتن کالیبراسیون داخلی ترازو بسیار مناسب می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو آدام ، دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM NBL-423i
ظرفیت : 420 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی

ترازوی آزمایشگاهی دیجیتال مدل ADAM NBL-423e

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی ایده ال جهت توزین مواد ارزشمند گرمی در آزمایشگاه های صنعتی می باشد ، کالیبره ی ترازو به صورت خارجی توسط سنگ کالیبره ی استاندارد امکان پذیر می باشد ، ظرفیت توزین 120 گرم با دقت استاندارد 0.001 گرم می باشد ، ترازو ساخت کشور انگلیس بوده و دیجی اسکال کیفیت و صحت توزین دستگاه را تایید و 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM NBL-423e
ظرفیت : 420
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دقیق آزمایشگاهی ADAM مدل HCB-123

ترازو دقیق آزمایشگاهی ADAM ساخت کشور انگلیس با رعایت استاندارد های توزین و به کارگیری تکنولوژی روز در گروه ترازوی محفظه دار آزمایشگاهی قرار گرفته است و با دقت 0.001 گرم در ظرفیت 120 گرم توزین می نماید ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو آدام دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM HCB-123
ظرفیت : 120 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی آدام مدل ADAM NBL-823e

ترازوی آزمایشگاهی آدام ساخت کشور انگلیس می باشد ، محصولات ADAM دارای کیفیت و برتری تکنولوژی توزین می باشند ، ترازو آدام مدل NBL-823e دارای ظرفیت 820 گرم و دقت 0.001 گرم می باشد ، کالیبره ی ترازو خارجی و با سنگ کالیبره ی استاندارد می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دیجیتال ADAM را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM NLB823e
ظرفیت : 820 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال آزمایشگاهی ADAM NBL-823i

ترازو دقیق آزمایشگاهی ADAM مدل 823i محصولی از انگلیس جهت توزین مواد ارزشمند آزمایشگاهی می باشد ، محفظه ی توزین ترازو موجب جلوگیری از تاثیر هوای محیط ترازو می گردد و توزین با ظرفیت 820 گرم و دقت 0.001 گرم را فراهم می نماید ، کالیبره ی ترازوی آزمایشگاهی ADAM داخلی و دیجیتال می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM NLB823i
ظرفیت : 820 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال آدام مدل ADAM NBL-254i

ترازو آزمایشگاهی ADAM مدل NBL254i در گروه ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی با دقت یک ده هزارم قرار گرفته است که در ظرفیت 250 گرم دارای توزین بسیار دقیق می باشد ، خرید ترازو برای توزین مواد بسیار ریز گرمی در آزمایشگاهی های صنعتی توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو آزمایشگاهی ADAM دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM NLB254i
ظرفیت : 250 گرم
دقت در توزین : 0.0001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی ADAM انگلیس NBL-124e

ترازوی آزمایشگاهی آدام انگلیس ADAM - NLB124E دارای ظرفیت توزین 120 گرم و دقت 0.0001 گرم همراه با محفظه ی توزین بلند با درب های آسان باز شو می باشد ، ترازو مناسب جهت توزین و ترکیب مواد ریز گرمی در واحد های وزنی گوناگون شامل 15 واحد وزنی می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید ، قابل استفاده توسط برق و باتری می باشد .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM NBL124e
ظرفیت : 120 گرم
دقت در توزین : 0.0001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی ADAM انگلیس NLB-214i

ترازوی آزمایشگاهی ADMA مدل NLB-214 I ساخت کشور انگلیس با رعایت استاندارد های توزین و بکار گیری تکنولوژی روز می باشد ، خرید ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی ADAM با دقت یک ده هزارم گرم در ظرفیت 210 گرم به آزمایشگاه های صنعتی توصیه می گردد ، کالیبراسیون ترازو داخلی با سنگ کالیبره ی استاندارد می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال آدام دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM - NLB214i
ظرفیت : 210 گرم
دقت در توزین : 0.0001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه
6 / 10
از 1689 کاربر