سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو رادین

ترازو رادین ساخت ایران با در نظر گرفتن و رعایت استاندارد های توزین می باشد که محصولات خود را با طراحی شکیل و کاملا مقاوم در صنعت ترازوی دیجیتال و باسکول دیجیتال ارائه می نماید ، خرید ترازوی دیجیتال رادین برای فروشگاه ها توصیه میگردد ، ترازوی رادین با توجه به جدید بودن کالا به نسبت برند های دیگر ، رشد قابل توجهی داشته است به صورتی که در کوتاه مدت حضور ترازوی فروشگاهی رادین در بازار ایران ، سهم بزرگی از بازار متعلق به ترازو رادین است و این امار به نسبت جدید بودن کالا ، تازگی برند یک انقلاب محسوب می گردد ، ترازو رادین با شناخت بازار مصرفی و نیاز های روز کاربران و در نظر داشتن تکنولوژی های مطرح در صنعت ترازو ، محصولات خود را با بالاترین کاربری طراحی نموده است ، قیمت ترازو رادین با در نظر داشتن قابلیت های ویژه ی این محصول بسیار قرون به صرفه و ایده ال انتخاب شده است ، فروش ترازو رادین در بازار های میوه و تره بار بالاترین امار را داشته است و با در نظر داشتن قابلیت های ذکر شده و قیمت مناسب اینده ای با موفقیت های بیشتر در انتظار رادین خواهد بود .

انواع ترازو رادین در مدل‌ها و توانایی‌های گوناگون ساخته شده‌اند. دو دسته اصلی در تقسیم‌بندی ساختاری انواع ترازوی دیجیتال رادین وجود دارد که نوع نخست ترازوی علمک‌دار یا ستون‌دار رادین است و دیگر نوع، ترازوی بدون علمک یا بدون ستون آن است. انواع ترازو رادین فروشگاهی ستون‌دار نیز به دو دسته تقسیم می‌شوند که در یک نوع آن صفحه کلید و نمایشگر بر روی ستون ترازو رادین قرار گرفته و در نوع دیگر آن فقط نمایشگر بر روی ستون قرار گرفته و صفحه کلید آن در پایین و جلوی سینی ترازو کارگذاشته شده است. انواع ترازو رادین که سیستم نمایشگر و صفحه کلید آنها در روی ستون قرار گرفته، مناسب کسب‌وکارهایی هستند که با آب سروکار دارند و در فروش کالاهای مرطوبی مثل سبزی و ماهی و مرغ فعالیت دارند. فروشندگان کالاهای خشک از هر کدام از انواع ترازوی دیجیتال رادین می‌توانند در کاروکسب خود استفاده کنند.

خرید ترازو رادین از هر نوعی که باشد نیازهای فروش شما را برای مدت‌های طولانی برطرف خواهد ساخت. برای خرید ترازوی دیجیتال رادین ابتدا ظرفیت مورد نیاز خود را مشخص کنید. اینکه شما نیاز به خرید ترازوی رادین 70 کیلویی دارید یا ترازوی رادین 30 کیلویی نیز برای شما کافی است، اولین گزینه برای انتخاب و خرید ترازوست. همچنین انتخاب ساختار ترازو نیز مورد مهمی است و اینکه خرید ترازو رادین شما باید از نوع ستون‌دار باشد تا سیستم سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ترازوی شما از دسترس آب و رطوبت دور بماند، یا اینکه خرید ترازو رادین بدون ستون هم برای شما کفایت می‌کند. در مرحله بعد باید به ویژگی‌های نرم‌افزاری ترازو رادین توجه کنید. چاپگردار بودن یا نبودن ترازوی رادین نیز نقش مهمی در انتخاب و خرید ترازوی دیجیتال رادین دارد. توجه شما را به یک نکته دیگر نیز جلب می‌کنیم و آن اینکه خرید ترازو رادین را از فروشگاهی انجام دهید که در صورت نیاز به تعمیر ترازوی رادین نیز بتواند شما را یاری کند و فروشگاه اسکیل با داشتن تعمیرکاران ورزیده، نیاز شما را به تعمیر ترازوی رادین برطرف خواهد ساخت.

فروش ترازو رادین با توانایی‌های مختلف فروشگاهی و نمایشگرهای واضح و شفاف و نمایشگر ویژه مشتری در خدمت صنایع فروشگاهی است. اگر شما مدیر فروشگای کوچک و محلی هستید و نیاز به قابلیت‌های بسیار یک ترازو ندارید، فروش ترازوی دیجیتال رادین مناسب شما با قابلیت‌های محدود و قیمت پایین‌تر در برنامه کاری ما تعریف شده است، اما اگر شما در جست‌وجوی ترازوی فروشگاهی رادین برای فروشگاهی بزرگ و شلوغ هستید و نیاز به ترازوی فروشگاهی رادین با قابلیت‌های بیشتر دارید، فروش ترازو رادین با قابلیت پاسخ‌گویی هم‌زمان به چند مشتری و توانایی گزارش‌گیری، نیاز شما را برطرف می‌کند. قابلیت‌های بسیار دیگری مانند اتصال به رایانه و بارکد خوان و کارت خوان و کشوی پول هم می‌تواند مورد نیاز هر فروشگاهی باشد و ما فروش ترازوی دیجیتال رادین با این توانایی‌ها را نیز در برنامه کاری خود داریم. فروش ترازوی دیجیتال رادین چاپگردار با قابلیت چاپ بارکد خطی و تجمیعی، و چاپ لیبل را هم از ما بخواهید. شبکه شدن با دیگر ترازوهای فروشگاهی نیز مورد نیاز بسیاری از فروشگاه‌هاست و فروش ترازو رادین با این قابلیت هم در برنامه کاری ماست.

قیمت ترازو رادین با توجه به ساختار و قابلیت‌های آن مشخص می‌شود. آنچه مسلم است قیمت ترازوی دیجیتال رادین با توانایی‌های اولیه فروشگاهی پاین‌تر از قیمت ترازو رادین پیشرفته با بهترین قابلیت‌های مورد نیاز صنایع فروشگاهی است. در کنار توانایی‌های ترازو رادین ساختار آن هم می‌تواند در قیمت ترازوی دیجیتال رادین تاثیرگذار باشد. از دیگر عوامل موثر در قیمت ترازو رادین امکان اتصال آن به شبکه و رایانه و بارکد خوان و کارت خوان و کشوی پول است. چاپگردار بودن ترازو و چاپ لیبل و بارکد نیز یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت ترازوی دیجیتال رادین است.

ترازوی رادین ارزان یا بهتر است بگوییم ترازوی رادین ارزان به نسبت مدل‌های دیگر ترازوی رادین را می‌توانید در بین انواع ترازوی دیجیتال رادین پیدا کنید. همچنین می‌توان گفت ترازوی رادین ارزان نسبت به فروشگاه‌های دیگر در فروشگاه اسکیل عرضه می‌شود و حذف واسطه در خرید و فروش ترازوی دیجیتال رادین چنین امکانی را برای ما فراهم کرده است. همواره به خاطر داشته باشید برای خرید ترازوی دیجیتال رادین می‌توانید با ما تماس بگیرید و چنانچه در انتخاب خود دچار تردید هستید، با کارشناسان فروش ما مشورت کنید.

ترازوی وای فای رادین مدل 6700 WiFi

ترازوی وای فای رادین مدل 6700 WiFi نمونه پیشرفته و تجهیزشده تر مدل 6700 است. ترازویی فروشگاهی با امکان اتصال به شبکه بی سیم یا WiFi، که با داشتن حافظه پرتعداد، وجود درگاه های اتصال به دستگاه های جانبی و پرکاربرد فروشگاهی، امکان چاپ بارکد و فاکتور فروش، و با ظرفیت و دقت کافی برای مصارف فروشگاهی یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی رادین
مدل : 6700 WiFi
ظرفیت : 40 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم (قابل تنظیم به 2 و 5 گرم)
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 13,000,000 (تومان)

ترازوی فروشگاهی رادین مدل 6700

ترازوی فروشگاهی رادین مدل 6700 ساده ترین نمونه مدل 6700 است. ترازویی که به چاپگر داخلی حرارتی مجهز است و به واسطه همین چاپگر داخلی می تواند فاکتور و بارکد سطری و تجمیعی چاپ کند. در کنار این قابلیت، با داشتن 350 حافظه داخلی شرایط را برای نگهداری اطلاعات کالاها فراهم کرده است. این مدل از ترازوی رادین به سبب جمع کردن قابلیت های کارامد و قیمت بسیار مناسب می تواند از نخستین انتخاب های هر خریداری باشد. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی رادین
مدل : 6700
ظرفیت : 40 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم (قابل تنظیم به 2 و 5 گرم)
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 11,800,000 (تومان)

ترازو فروشگاهی ساده رادین مدل 1204

ترازو فروشگاهی ساده رادین مدل 1204 نمونه علمک دار مدل W 1204 است. ترازویی بسیار ساده که برای نیازهای اولیه سوپرمارکتی کوچک و محلی طراحی شده است. برخوردار بودن این مدل از ترازوی رادین از باتری داخلی و حافظه مستقیم 8 تایی و امکان فروش عددی و وزنی می تواند برای آن مزایایی قابل توجه در نظر گرفته شود. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی رادین
مدل : 1204
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم (قابل تنظیم به 2 و 5 گرم)
نوع کاربری : فروشگاهی

ترازوی فروشگاهی رادین مدل W 1204

ترازوی فروشگاهی رادین مدل W 1204 ترازوی فروشگاهی ساده ای است که برای برطرف کردن نیاز اولیه هر فروشگاه کوچکی برای توزین طراحی و ساخته شده است. این ترازوی بدون علمک طراحی جالب توجهی دارد و با صفحه کیبورد رنگی در جلب نظر خریدار تاثیرگذار است. این مدل از ترازوی رادین می تواند 30 کیلوگرم را با دقت 10 گرم اندازه بگیرد. در عین حال از باتری قابل شارژ داخلی، توانایی شمارش قطعه، پارسنگ و 8 حافظه داخلی نیز برخوردار است. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی رادین
مدل : W 1204
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی

ترازوی رادین سیمکارتی 70 کیلویی مدل 8800

ترازوی رادین سیمکارتی 70 کیلویی مدل 8800 بزرگ ترین ترازوی فروشگاهی رادین است که به سامانه سیم کارت تجهیز شده است. این مدل از ترازوی سیم کارتی رادین تمام قابلیت ها و امکانات نمونه پلاس مدل 8800 را با خود دارد. از جمله داشتن چاپگر و امکان چاپ فاکتور و بارکد سطری و تجمیعی، داشتن 70 حافظه مستقیم و 100 هزار حافظه غیرمستقیم، امکان اتصال به بارکد خوان و کارت خوان و کشوی پول و کامپیوتر. این مدل از ترازوی رادین به کمک قابلیت سیم کارت، می تواند تمامی فعالیت های ثبت شده را همچون تراکنش های بانکی به گوشی همراه مالک فروشگاه ارسال کند.

مشخصات کلی
برند : ترازوی رادین
مدل : 8800
ظرفیت : 70 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم (قابل تنظیم به 2 و 5 گرم)
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 16,900,000 (تومان)

ترازوی سیمکارتی رادین 40 کیلویی مدل 8800

ترازوی سیمکارتی رادین 40 کیلویی مدل 8800 ترازویی فروشگاهی است که با برخورداری از دقت 10 گرم (تنظیم شدنی به 2 و 5 گرم)، داشتن چاپگر حرارتی و امکان چاپ فاکتور فروش و بارکد سطری و تجمیعی، و امکان اتصال به کامپیوتر و کارت خوان و بارکد خوان و کشوی پول، توانایی پاسخ به نیازهای فروشگاهی بسیاری را دارد. این مدل از ترازوی رادین با تجهیز شدن به سیمکارت، امکان ارسال پیامک به مدیر فروشگاه را در قالب گزارش خرید و فروش و تعداد فاکتورهای چاپ شده و  میزان تخفیف های اعتمال شده ارسال کند. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی رادین
مدل : 8800
ظرفیت : 40 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم (قابل تنظیم به 2 و 5 گرم)
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 15,100,000 (تومان)

ترازو رادین ساده فروشگاهی مدل 5600

ترازو رادین ساده فروشگاهی مدل 5600 مدلی دیگر از ترازوی فروشگاهی ساده رادین است که با افزودن قابلیت هایی همچون داشتن حافظه 40 تایی و داشتن باتری قابل شارژ داخلی می خواهد دسته های گوناگونی از متقاضیان و نیازها را راضی کند. این مدل از ترازوی رادین با داشتن علمک و نمایشگرهای LED و سینی استیل و قفل زمانی و فروش به دو صورت عددی و وزنی، می تواند نمونه ای از یک ترازوی فروشگاهی ساده، اما کارامد برای سوپرمارکت های کوچک محلی باشد. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی رادین
مدل : 5600
ظرفیت : 40 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم (قابل تنظیم به 5 گرم)
نوع کاربری : فروشگاهی

ترازوی رادین 30 کیلویی مدل 1240

ترازوی رادین 30 کیلویی مدل 1240 یکی از مدل های ساده ترازو فروشگاهی رادین است که بدون داشتن چاپگر و امکان اتصال به دستگاه های جانبی، نمونه ای ابتدایی از یک ترازوی دیجیتال به شمار می آید. این ترازوی فروشگاهی با داشتن باتری داخلی و قابل شارژ و 40 حافظه داخلی و دقت تنظیم شدنی روی 5 و 10 گرم، می تواند ترازویی باشد که نیاز ابتدایی سوپرمارکت های کوچک را برطرف کند. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی رادین
مدل : 1240
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم (قابل تنظیم به 5 گرم)
نوع کاربری : فروشگاهی

ترازو سیمکارتی رادین مدل 6700

ترازو سیمکارتی رادین مدل 6700 جدیدترین ترازوی فروشگاهی رادین است که به ارث بردن امکانات مدل Plus و افزوده قابلیت استفاده از سیم کارت و امکان ارسال گزارش به صورت شبانه روزی به گوشی همراه مالک ترازو را فراهم کرده است. داشتن چاپگر و امکان چاپ فاکتور فروش و بارکد سطری و تجمیعی و امکان اتصال به دستگاه های جانبی همچون بارکد خوان و کارت خوان و چاپگر جانبی و کامپیوتر و کشوی پول و صندوق فروشگاهی را همچنان می توان در این مدل از ترازوی رادین یافت. ترازوی سیم کارتی رادین مدیریت فروشگاه شما را همچون حساب بانکی تان آسان خواهد کرد. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی رادین
مدل : 6700
ظرفیت : 40 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم (2 گرم _ 5 گرم)
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 13,000,000 (تومان)

ترازو رادین پرینتر دار مدل MK II وای فای

ترازو رادین پرینتر دار مدل MK II وای فای نمونه ای از یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین انواع ترازوی رادین است که با افزودن قابلیت WiFi، اتصال به بستر بی سیم و وای فای را که مستعد استفاده های به روز و فراوانی است، برای این مدل از ترازوی رادین میسر کرده است. با اتصال به شبکه وای فای می توان ترازو را به صورت بی سیم شبکه کرد، آن را به لپ تاپ متصل کرد و از همین طریق آن را به روز کرد. این در حالی است که قابلیت هایی همچون امکان چاپ بارکد و برچسب و فاکتور فروش و اتصال به دستگاه های دیگری همچون بارکد خوان و کارت خوان و صندوق پول و صندوق فروشگاهی برایش باقی مانده است. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی رادین
مدل : MK II
ظرفیت : 40 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم (2 گرم _ 5 گرم)
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 27,500,000 (تومان)

ترازو لیبل زن رادین مدل MK II وای فای

ترازو لیبل زن رادین مدل MK II وای فای نمونه ای از ترازوی رادین است که به قابلیت اتصال به وای فای مجهز شده است. این مدل از ترازوی فروشگاهی رادین یکی از مجهزترین نمونه های ترازو فروشگاهی در بازار ایران است که تونایی چاپ فاکتور و بارکد و لیبل را با هم دارد. در کنار این قابلیت ها و اتصال آن به انواع دستگاه های جانبی فروشگاهی و اداری می تواند به وای فای نیز متصل شود. این ترازوی فروشگاهی 40 کیلوگرم ظرفیت توزین دارد و دقت آن میت واند بین 2 تا 10 گرم تنظیم شود. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی رادین
مدل : MK II - 40 کیلوگرم
ظرفیت : 40 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم (2 گرم _ 5 گرم)
نوع کاربری : فروشگاهی

ترازوی رادین بارکد زن 40 کیلو مدل 8800 WiFi

ترازوی رادین بارکد زن 40 کیلو مدل 8800 WiFi ترازویی فروشگاهی است که از داشتن چاپگر داخلی بهره می برد و از همین طریق می تواند علاوه بر فاکتور فروش، بارکد نیز چاپ کند. دو نوع بارکد سطری و تجمیعی انواعی است که ترازوی فروشگاهی رادین می تواند چاپ کند. اما مهم ترین قابلیت این مدل از ترازوی رادین بهره بردن از قابلیت اتصال به بستر WiFi است که امکان شبکه شدن بی سیم و اتصال دورادور به دستگاهی همچون لپ تاپ را نیز فراهم کرده است. برخورداری از انواع درگاه های ارتباطی سبب شده تا ترازوی بارکد زن رادین را بتوان به کامپیوتر و کارت خوان و بارکدخوان و کشوی پول متصل کرد و این مزیت بزرگی قلمداد می شود. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی رادین
مدل : 8800 WiFi
ظرفیت : 40 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم (قابل تنظیم به 2 و 5 گرم)
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 15,100,000 (تومان)

ترازوی رادین 70 کیلویی مدل 8800 WiFi

ترازوی رادین 70 کیلویی مدل 8800 WiFi بزرگ ترین نوع ترازوی وای فای رادین است. این ترازوی فروشگاهی توانمند با حفظ مشخصه های خود در نوع معمولی، با تجهیز شدن به قابلیت اتصال به بستر بی سیم یا WiFi توانسته گستره امکانات و بهره وری های خود را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش دهد. این امر می تواند در اتصال بی سیم به لپ تاپ یا شبکه شدن به صورت بی سیم جلوه کند. در عین حال داشتن چاپگر و امکان چاپ بارکد سطری و تجمیعی و چاپ لیبل، همچنان از برتری ها و قابلیت های این مدل از ترازوی فروشگاهی رادین است. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی رادین
مدل : 8800 WiFi
ظرفیت : 70 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم (قابل تنظیم به 2 و 5 و 20 گرم)
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 16,900,000 (تومان)

ترازو لیبل پرینتر رادین مدل MK II B

ترازو لیبل پرینتر رادین مدل MK II B جدیدترین ترازوی رادین به شمار می رود که برای استفاده در امور بسته بندی و توزین در فروشگاه ها مناسب است ، ظرفیت توزین ترازو دیجیتال رادین 40 کیلو گرم بوده که با طراحی بدون علمک یا بدون ستون فضای کمتری را اشغال می نماید و مجهز به دو سیستم چاپگر به صورت رسید پرینتر و لیبل پرینتر است و در حالت بسته بندی می توان مکانیزم چاپ را روی لیبل یا برچسب قرار داد و در زمان فروش فروشگاهی در حالت رسید پرینتر یا رول حرارتی قرار داد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو رادین لیبل زن بارکد پرینتر دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و تعمیرات ترازو را در مدت گارانتی به صورت رایگان انجام می نماید .

مشخصات کلی
برند : Radin
مدل : Radin MK II B
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 ، 5 ، 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی لیبل پرینتر رادین مدل MK II

ترازوی لیبل پرینتر رادین مدل MK II در گروه ترازو بارکد پرینتر و لیبل زن قرار گرفته است که با تولید بارکد واقعی و بارکد تجمیعی شرایط قرار گیری در سیستم فروش را ایجاد می نماید ، ترازوی رادین اولین ترازوی لیبل زن تمام ایرانی است که مشابه سازی با مدل خارجی نداشته و تولید و طراحی ترازو کاملا مختص به مهندسین ایرانی ست ، ظرفیت توزین ترازوی بارکد پرینتر رادین 40 کیلو گرم با دقت قابل تنظیم بوده و مجهز به دو مکانیزم چاپ برچسبی و چاپ بر روی رول حرارتی می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی رادین دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Radin
مدل : Radin MK II
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 ، 5 ، 10 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال رادین مدل P1230

ترازو دیجیتال رادین مدل P1230 ، ترازو ساده ی فروشگاهی رادین است که دارای 30 کیلو گرم ظرفیت با دقت قابل تنظیم در 2 ، 5 و 10 گرم می باشد ، ترازو رادین ساخت ایران بوده و در مدل P1230 دارای چاپگر داخلی نمی باشد و قابلیت اتصال به چاپگر جانبی را دارد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو رادین دستگاه را به مدت 18 ماه گارانتی می نماید و خدمات پس از فروش ترازو و همچنین کیفیت توزین و عمر ترازو را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : رادین
مدل : Radin P1230
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 18 ماه

ترازوی فروشگاهی رادین مدل 6700PLUS

ترازوی فروشگاهی رادین مدل 6700PLUS ساخت کشور ایران با قابلیت تولید بارکد واقعی و صدور فاکتور فروش برای کالا های وزنی و کالا های تعدادی می باشد ، ترازو رادین قابلیت اتصال به پوز بانکی و بارکد خوان را داشته و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی رادین کیفیت و عمر طولانی دستگاه را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : رادین
مدل : Radin 6700PLUS 30kg
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 11,800,000 (تومان)

ترازو دیجیتال بارکد زن رادین مدل 8800

ترازوی رادین مدل 8800 با قابلیت ارتباط به پوز بانکی و اتصال به بارکد خوان در گروه ترازوی فروشگاهی قرار گرفته است ، ظرفیت ترازو 70 کیلو گرم با دقت 10 گرم می باشد ، گزارش گیری به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه از قابلیت های ترازوی دیجیتال رادین می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو رادین دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : رادین
مدل : Radin 8800 70kg
ظرفیت : 70 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 15,500,000 (تومان)

ترازو دیجیتال رادین با قابلیت پوز بانکی مدل 8800

ترازو دیجیتال رادین با قابلیت پوز بانکی مدل 8800 دارای ظرفیت 40 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد که قابلیت اتصال ترازو به پوز بانکی را به همراه کابل اتصال فراهم نموده است ، تولید بارکد واقعی برای هر کالا به صورت تفکیک شده و بارکد تجمیعی برای تمامی کالا های یک فاکتور و امکان گزارش گیری به صورت مجزا و موردی از قابلیت های ویژه ی ترازوی رادین می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی دیجیتال رادین دستگاه را به مدت 18 ماه گارانتی می نماید و ترازو را با پورت ارتباط پوزبانکی و کابل اتصال ترازو به کامپیوتر ارائه می دهد .

مشخصات کلی
برند : رادین
مدل : Radin 8800 Pos 40kg
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 18 ماه
قیمت : 13,800,000 (تومان)

ترازوی دیجیتال رادین مدل 8800 plus

ترازوی بارکد خوان رادین یک ترازوی فروشگاهی با سیستم فروش می باشد ، ترازو با امکان اتصال به بارکد خوان ، لیبل پرینتر جانبی و کامپیوتر نیاز یک فروشگاه را به صورت کامل تامین می نماید ، قیمت ترازو در مقایسه با کاربری و قابلیت های سیستم بسیار مناسب و به صرفه می باشد .

مشخصات کلی
برند : رادین
مدل : Radin 8800 40kg
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 13,800,000 (تومان)
6 / 10
از 1692 کاربر