021-6123
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

ترازو سارتریوس

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازو ساتریوس تولید کننده ی ترازوی آزمایشگاهی بوده که با ارائه ی ترازو آزمایشگاهی رطوبت سنج و مقایسه کننده نیاز آزمایشگاه ها را جهت تعیین وزن جرمی مواد و محاسبات آزمایشگاهی براورده نماید ، ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی ساتریوس یکی از بهترین ترازو ها است .

انتخاب ترازو یکی از گزینه های مهم برای آزمایشگاه ها می باشد ، دیجی اسکال مرکز فروش و خدمات پس از فروش ترازوی آزمایشگاهی این امکان را برای مشتریان فراهم نموده است تا با مطالعه ی قیمت ترازو و مقایسه ی انواع ترازوی دیجیتال بهترین ترازو را انتخاب نموده و از تجربه ی مشاورین دیجی اسکال برای خرید ترازو استفاده نمایید ، جهت تعمیر ترازو با مشاورین ما در مرکز تعمیرات ترازوی دیجیتال تماس حاصل نمایید .

انواع ترازو سارتریوس موجود، همه از نوع ترازوی آزمایشگاهی سارتریوس هستند. شرکت آلمانی SARTORIOUS با بیش از 14 دهه فعالیت در زمینه ساخت انواع ترازوی سارتریوس آزمایشگاهی ، یکی از پیشگامان در این زمینه است و انواع ترازوی آزمایشگاهی سارتریوس را در ظرفیت‌ها و مدل‌ها و دقت‌های گوناگون، و در ساختارهای متفاوت با سرپوش و بدون سرپوش ساخته و تقدیم عرصه‌های علمی و تحقیقاتی کرده است. ترازوی آزمایشگاهی سارتریوس در انواع ساده بدون سرپوش که ترازوی گرمی سارتریوس نیز خوانده می‌شود، انواع سرپوش‌دار که با دقت‌های بسیار بالا در خدمت فعالیت‌های آزمایشگاهی قرار می‌گیرد، و ترازوی آنالیتیکال سارتریوس که قابلیت تحلیل داده‌ها را دارد، به بازار عرضه شده است. انواع ترازو سارتریوس در ظرفیت‌ها و دقت‌های مختلف ساخته شده و در میان آنها انواع ترازوی آزمایشگاهی سارتریوس را با ظرفیت کمتر از 100 گرم تا چند کیلوگرم می‌توانید بیابید. دقت‌های گوناگونی را هم می‌توانید در بین نمونه‌های ترازوی سارتریوس آزمایشگاهی ملاحظه کنید که از حدود یک‌دهم گرم شروع شده و به یک‌صدم میلی‌گرم و بالاتر می‌رسد. یکی از مهم‌ترین ساخته‌های شرکت سارتریوس ترازوی رطوبت سنج سارتریوس است که از نمونه ترازوهای بسیار دقیق آزمایشگاهی است و در خدمت آزمایش‌های حساس علمی قرار می‌گیرد. تعمیر ترازوی سارتریوس نیز مقوله‌ای است که ممکن است مورد نیاز کاربران آن قرار گیرد و در این صورت ابتدا به گارانتی‌دار بودن محصول باید توجه کرد و پس از آن در صورت نیاز به تعمیر، از نمایندگی‌های مجاز و افراد ورزیده استفاده کرد.

خرید ترازو سارتریوس گرمی و آزمایشگاهی، هم می‌تواند نیاز کاربران علمی و آزمایشگاهی را برطرف کند، و هم در خدمت تجارت و خریدوفروش کالاهای قیمتی قرار گیرد. بسیاری از انواع ترازو سارتریوس با بالاترین قابلیت‌های آزمایشگاهی ساخته شده و استفاده از آنها مختص آزمایشگاه‌هاست. می‌توان گفت خرید ترازوی سارتریوس آزمایشگاهی همه نیازهای حرفه‌ای آزمایشگاه‌های مختلف را در زمینه شیمی و فیزیک و بیولوژی و دیگر رشته‌های نیازمند به ترازوی آزمایشگاهی را برطرف می‌سازد. با توجه به گوناگونی و انواع مختلف ترازوی آزمایشگاهی سارتریوس بهتر است پیش از خرید ترازو سارتریوس ظرفیت، دقت، و قابلیت‌های مورد نیاز خود را مشخص کنید و سپس از بین انواع ترازوی دیجیتال سارتریوس اقدام به خرید ترازوی سارتریوس مورد نیاز خود کنید. در این راستا، چانچه نیاز به مشورت و همراهی داشتید، همکاران ما در واحد فروش سایت فروشگاهی اسکیل آماده پاسخ‌گویی به شما هستند تا بهترین ترازوی آزمایشگاهی سارتریوس مورد نیاز خود را تهیه کنید.

فروش ترازو سارتریوس فقط شامل یک نوع ترازو نمی‌شود و انواع ترازوی آزمایشگاهی سارتریوس را با توانایی‌های مختلف و بسیار، می‌توانید در سایت اسکیل بیابید. فروش ترازوی دیجیتال سارتریوس رطوبت سنج هم به عنوان یکی از انواع ترازوهایی تخصصی آزمایشگاهی که در خدمت اندازه‌گیری مقدار نم موجود در مواد، پیش و پس از خشک شدن است، در دستور کار سایت اسکیل قرار دارد. اگر شما نیاز به ترازوی آزمایشگاهی آنالیتیکال یا تحلیل‌گر سارتریوس دارید نیز فروش ترازو سارتریوس تحلیل‌گر در سایت اسکیل را دنبال کنید. دقت داشته باشید که فروش ترازوی دیجیتال سارتریوس با 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش همراه است.

قیمت ترازو سارتریوس با توجه به نوع و توانایی‌های آن کاملا متفاوت است. قیمت ترازوی دیجیتال سارتریوس گرمی یا ترازوی آزمایشگاهی ساده سارتریوس پایین‌ترین قیمت را در بین انواع ترازو سارتریوس دارد. به همان ترتیب که قابلیت‌های ترازوی آزمایشگاهی سارتریوس بالاتر می‌رود، قیمت ترازو سارتریوس نیز بیشتر می‌شود، به گونه‌ای که تفاوت قیمت ترازوی دیجیتال سارتریوس ساده با ترازوی رطوبت سنج و آنالیتیکال سارتریوس به ده‌ها میلیون تومان می‌رسد. با توجه به حساس بودن انواع ترازوی سارتریوس آزمایشگاهی حتما در هنگام خرید به گارانتی و خدمات پس از فروش آن توجه داشته باشید و در صورت نیاز به تعمیر ترازوی سارتریوس نیز از تعمیرکاران ورزیده در نمایندگی‌های سارتریوس استفاده کنید.

ترازوی سارتریوس ارزان را در بین انواع ترازوی گرمی سارتریوس پیدا می‌کنید. البته عبارت ترازوی سارتریوس ارزان را فقط می‌توان در مقایسه بین انواع ترازوی دیجیتال سارتریوس با یکدیگر، و با دیگر برندهای ترازوی آزمایشگاهی استفاده کرد، وگرنه ارزان و گران بودن در نظر همگان معنایی یکسان ندارد. قیمت ترازوی دیجیتال سارتریوس با توجه به قیمت ارز مشخص می‌شود، اما در کل نباید انتظار ارائه ترازوی سارتریوس ارزان را با توجه به کیفیت این ترازوی آزمایشگاهی حرفه‌ای داشت.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 28 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()