سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو متلر تولدو

ترازو متلر تولدو سوئیسی است که دارای ظاهری شکیل و زیبا می باشد که در دو گروه ترازوی فروشگاهی و ترازوی آزمایشگاهی در حال فعالیت می باشد ، نمونه ی ترازوی لیبل پرینتر تولید شده توسط متلر تولیدو طرفداران زیادی دارد و قیمت ترازو به دلیل وارداتی بودن بالا است .

ترازوی دیجیتال مدل متلر تولدو ساخت سوئیس می باشد و دارای پرینتر لیبل و همچنان امکان تغییر پرینتر به پرینتر کاغذ می باشد ، با تولید ترازوی لیبل پرینتر کار بسته بندی بسیار راحت تر شده و اینکار با نظم و ترتیب بیشتری در کارخانه های به انجام می رسد از همه مهم تر امکان تولید بارکد واقعی در ترازو می باشد که با تولید بارکد واقعی امکان انتقال اطلاعات را به کامپیوتر فراهم نموده است .

دیجی اسکال با ثبت قیمت ترازو و قابلیت های ترازو دیجیتالی امکان مقایسه ی چندین مدل را فراهم نموده است ، جهت تعمیر ترازو با مشاورین دیجی اسکال در مرکز تعمیرات ترازوی دیجیتال تماس حاصل نمایید .

ترازو آزمایشگاهی متلر Mettler Toledo مدل ME303

ترازو آزمایشگاهی Mettler Toledo در گروه ترازوی دقیق آزمایشگاهی همراه با محفظه ی توزین قرار گرفته است ، کالیبره ی ترازو full digital به معنای داخلی بودن تمامی مراحل کالیبره می باشد که به صورت کاملا دیجیتال و بدون دخالت کاربر صورت می پذیرد ، ترازو ساخت کشور سوئیس با رعایت استاندارد های معتبر توزین می باشد .

مشخصات کلی
برند : Mettler Toledo
مدل : Mettler Toledo ME303
ظرفیت : 320 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی متلر Mettler Toledo مدل ME204

ترازوی آزمایشگاهی Mettler Toledo ساخت کشور سویئس با رعایت استاندارد های توزین و کالیبره کاملا دیجیتال ایده ال جهت استفاده در آزمایشگاه های صنعتی می باشد ، ترازو دارای ظرفیت 210 گرم با دقت یک هزارم گرم می باشد که با محفظه ی شیشه ای استاندارد دقیق ترین وزن ممکن را ارائه می دهد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو دستگاه را 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Mettler Toledo
مدل : Mettler Toledo ME204
ظرفیت : 210 گرم
دقت در توزین : 0/0001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه
6 / 10
از 1497 کاربر