سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازوی محک

ترازوی محک یکی از برند های شناخته شده در صنعت ترازوی دیجیتال می باشد ، این دستگاه سال های زیادی ست که معروف ترین ترازو میان مصرف کننده گان شناخته شده است ، ترازو محک در دو مدل ترازوی فروشگاهی و ترازوی صنعتی در حال تولید است که بر اساس نیاز فروشگاه ها و  کارگاه ها مدل انتخاب می گردد .

ترازوی محک نسبت به تمام مدل های موجود در بازار دارای مزیت گارانتی بلند مدت 25 ماهه و حساسیت فوق العاده ی توزین است ، برای مثال ترازوی دیجیتال 50 کیلویی محک دارای دقت 2 گرم در ظرفیت ذکر شده است که این حساسیت توزین در ظرفیت 50 کیلو گرم فوق العاده است و در تمام مدت توزین دقت 2 گرم حفظ می گردد ، خرید ترازوی محک در صنعت ترازو فروشگاهی با خدمات پس از فروش در سراسر ایران همراه است ، انواع مدل های ترازوی محک در دیجی اسکال با مشخصات کامل فنی و قابلیت های ترازو ثبت و قابل دسترس می باشد .

قیمت ترازو در دیجی اسکال به روز ثبت شده و برای آگاهی از قیمت ترازوی دیجیتالی محک  و نیز مشخصات کلی دستگاه ها مراجعه نمایید البته در قسمت مقالات نیز لیست قیمت ترازوی محک در دسترس نیز بوده و تمامی مدل ها در یک صفحه با توضیحات جزئی و حالت مقایسه ای آماده شده است .

انواع ترازوی فروشگاهی محک و ترازوی صنعتی محک در دو شکل ستون دار و بدون ستون ساخته شده و هر کدام از این دو مدل نیز با قابلیت‌ها و در شکل‌های گوناگون عرضه شده‌اند. عامل مشترک در بین انواع ترازو محکی که تاکنون ساخته شده، قرار گرفتن صفحه کلید ترازو در پایین سینی ترازوست و در انواع ستون دار آن، فقط نمایشگر ترازو بر بالای ستون قرار گرفته است. ترازوی محک ترازویی ساخت ایران است و قیمت مناسب، یکی از برتری‌های انواع ترازوی دیجیتال محک است. در بین انواع ترازو محک ترازوهایی با قابلیت‌های مختلف دیده می‌شود و آنچه پس از نام برند، قیمت ترازو محک و هر ترازوی دیگری را تحت تاثیر قرار می‌دهد، کارایی و توانایی‌های ترازوست. در ساخت انواع ترازوی دیجیتال محک ترازوهایی با قابلیت‌های مختلف ساخته شده و هر کدام مناسب نوعی خاص از فروشگاه، مثل یک فروشگاه محلی یا فروشگاهی با فروش و مشتری متوسط و همچنین فروشگاهی با فروش بالا و شلوغ است. ترازوی آشپزخانه محک نیز از ساخته‌های شرکت تولیدی محک است که در چند شکل و رنگ مختلف ساخته شده و بودن آن در هر آشپزخانه‌ای به دکور آنجا زیبایی می‌بخشد.

خرید ترازو محک را اگر برای فروشگاهی کوچک و محلی انجام می‌دهید، لازم نیست به دنبال توانایی‌های بسیار بالایی برای آن باشید و قابلیت‌هایی مانند داشتن پارسنگ و نمایشگر خوب و واضح و کارکرد خوب باتری و داشتن حافظه می‌تواند برای شما کافی باشد؛ اما اگر خرید ترازوی دیجیتال محک را برای فروشگاهی بزرگ و زنجیره‌ای با فروش بالا انجام می‌دهید، باید در پی همه توانایی‌هایی باشید که ترازوی فروشگاهی محک می‌تواند در اختیار شما بگذارد. خرید ترازو محک با توانایی‌های بالا، تعداد زیاد حافظه مستقیم و غیر مستقیم و پارسنگ افزایشی و کاهشی با چند حافظه برای به خاطر سپردن وزن ظرف‌ها و بسته‌های مختلف را در اختیار شما می‌گذارد. به همین ترتیب خرید ترازوی دیجیتال محک با توانایی‌های بیشتر، توانایی اتصال ترازوی شما را به دستگاه‌های مختلفی مانند کارت خوان و بارکد خوان و صندوق پول فراهم می‌سازد و روند فروش را در فروشگاه‌های بزرگ سرعت می‌بخشد.

فروش ترازو محک با دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش را از ما بخواهید و برای تهیه آن با ما تماس بگیرید و با خرید اینترنتی ترازو محک آن را در خانه یا محل کار خود دریافت کرده و از همه مزایای خرید آن برخوردار شوید. در انتخاب و خرید و فروش ترازوی دیجیتال محک به عوامل مختلفی باید توجه کرد که یکی از مهم‌ترین آنها نیاز خریدار به قابلیت‌های مختلف ترازو است. فروش ترازو محک با توانایی‌هایی مانند چاپ بارکد، مورد نیاز فروشگاه‌های بزرگ با کالاهای متنوع و فروش بالا و مشتریان زیاد است. فروش ترازوی دیجیتال محک با توانایی انبارداری نیز در دستور کار فروشگاه اسکیل قرار گرفته است، که تعداد کالاهای موجود در فروشگاه و اطلاعات دیگری را در اختیار کاربر یا مدیر فروشگاه قرار می‌دهد. فروش ترازو محک مناسب آشپزخانه هم نیاز کاربران خانگی را برطرف می‌سازد. تعمیر ترازوی محک نیز موضوعی است که باید هر خریدار ترازوی محک به آن توجه کند و در صورت نیاز به آن، همکاران ما در فروشگاه اسکیل در خدمت شما هستند.

قیمت ترازو محک در مرحله نخست بستگی به نوع ترازو و سپس ارتباط مستقیم با کارایی و تعداد قابلیت‌های آن دارد. قیمت ترازوی محک آشپزخانه‌ای به دلیل توانایی‌های پایین‌تر و ساخت ساده‌تر آن، ارزان‌تر از قیمت ترازوی فروشگاهی محک است و در بین انواع ترازو محک نیز قیمت ترازوی محک با قابلیت‌های کمتر، ارزان‌تر از قیمت ترازو محک با قابلیت‌های کامل فروشگاهی و انبارداری است. ترازوی محک یکی از ترازوهایی است که انواع مختلف آن می‌تواند با بودجه‌های مختلف کم و زیاد مطابقت داشته باشد و هر خریداری به فراخور کار و نیاز خود، نوعی از آن را انتخاب و خریداری کند.

ترازوی محک ارزان و ترازوی محک با قیمت بالاتر را می‌توانید از فروشگاه اسکیل تهیه کنید. ترازوی آشپزخانه محک را هم می‌توان به عنوان ترازوی محک ارزان عنوان کرد، اما مطابق هر کالای دیگری هر چه توانایی ترازو بالاتر رود، قیمت آن هم بیشتر می‌شود. ترازو محک در سال‌های گذشته همراه همیشگی فروشندگان در فروشگاه‌های کوچک و بزرگ شهر و روستا بوده و فروشگاه اینترنتی اسکیل نیز همراه شما در تهیه و خریداری انواع ترازوی محک مورد نظرتان بوده است. شما ممکن است برای تعمیر ترازوی محک خود نیاز به تعمیرکار خبره و کارآزموده داشته باشید که در آن صورت هم همکاران ما در فروشگاه اسکیل همراه شما خواهند بود.

ترازو 70 کیلویی فروشگاهی محک مدل 14000 پرو

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : 14000 pro
ظرفیت : 70 کیلوگرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : صنعتی و فروشگاهی
قیمت : 11,650,000 (تومان)

ترازوی محک بدون پرینتر مدل 16000 نوع 50 کیلویی

ترازوی 16000 محک نوع 50 کیلویی نسخه بدون پرینتر نیز دارد. این تمهید بدون شک برای پایین آوردن هزینه های خرید ترازوی فروشگاهی برای متقاضیانی با استطاعت های گوناگون در نظر گرفته شده است. این ترازوی فروشگاهی با قابلیت فول پورت بودن می تواند نقص نبود چاپگر داخلی را جبران کند و به چاپگر جانبی یا هر دستگاه مرتبط با خرید و فروش متصل شود. داشتن حافظه 1000 تایی، امکان خدمات دهی به 3 مشتری، گزارش گیری در صورت اتصال به چاپگر جانبی و ده ها قابلیت دیگر از این مدل از ترازوی فروشگاهی محک مدلی نوین و ایدئال برای فروشگاهی ها ریز و درشت خوار و بار ساخته است.

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : 16000
ظرفیت : 50 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 9,200,000 (تومان)

ترازوی پرینتردار محک مدل 16000 نوع 50 کیلویی

ترازوی 16000 محک نوع 50 کیلویی به چاپگر داخلی مجهز شده است و می تواند علاوه بر چاپ رسید و امکان تصحیح اعداد و ارقام آن، بارکد سطری نیز چاپ کند. فول پورت بودن این مدل از ترازوی محک سبب می شود تا امکان اتصال آن با تمامی دستگاه های فروشگاهی مهیا باشد. دقت این ترازوی فروشگاهی محک 2 گرم است که در قیاس با مدل های پیشین قدری از دقت آن کاسته شده است. با این حال ترازوی 16000 محک نوع 50 کیلویی را می تواند یکی از مجهز ترین ترازوهای فروشگاهی حال حاضر بازار ایران دانست.

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : 16000
ظرفیت : 50 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 10,800,000 (تومان)

ترازوی بدون پرینتر محک مدل 16000 نوع 35 کیلویی

ترازوی 16000 محک جدیدترین ترازوی شرکت محک است. ترازویی 35 کیلویی، با دقت 2 گرم، بدون پرینتر و با امکان اتصال به چاپگر جانبی، کامپیوتر، کشوی پول، کارت خوان، صندوق فروشگاهی و بارکدخوان. قابلیت ها و امکانات این مدل از ترازوی محک به قدری ایدئال و دلخواه است که می توان ترازوی 16000 محک را بهترین ترازوی محک تا به امروز دانست. طراحی امروزی تر، امکانات بیشتر و قیمت مقرون به صرفه این مدل از ترازوی محک را به گزینه ای ارزشمند برای تجهیز فروشگاه و مغازه بدل کرده است. 

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : 16000
ظرفیت : 35 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 8,600,000 (تومان)

ترازوی پرینتردار محک مدل 16000 نوع 35 کیلویی

این نوع از ترازوی 16000 محک که به گفته سازندگان، ترکیبی از ترازوی 15000 پلاس و 15000AP است، مجهز به پرینتر داخلی است. دقت 2 گرم دارد، می تواند به کامپیور و کشوی پول و بارکدخوان و صندوق فروشگاهی متصل شود، گزارشگیری کند، به 3 شمتری همزمان برسد، بارکد سطری چاپ کند، و نام اقلام و کالاها را در 40 حافظه مستقیم و 10000 حافظه غیرمستقیم ذخیره کند. به این ترتیب باید این مدل از ترازوی 16000 محک را گزینه ای دلخواه برای فروشگاه ها و سوپرمارکت های بزرگ دانست.

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : 16000
ظرفیت : 35 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 10,100,000 (تومان)

ترازوی وای فای دار محک 50 کیلویی مدل 15000APBR

ترازوی وای فای دار محک 50 کیلویی مدل 15000APBR ترازویی روزآمد شده از شرکت توزین توان سنجش است. تجهیز شدن به قابلیت اتصال وای فای این مهم را میسر کرده است. این ترازوی فروشگاهی با داشتن 50 کیلوگرم ظرفتی توزین و 2 گرم دقت، از دقیق ترین ترازوهای فروشگاهی موجود در بازار به شمار می آید. از طرفی، با داشتن چاپگر حرارتی و امکان چاپ رسید و بارکد، و همچنین اتصال به انواع دستگاه های جانبی فروشگاهی، یک ترازوی پرقابلیت نیز هست.

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS15000APBR
ظرفیت : 50 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
گارانتی : 2 سال
قیمت : 10,850,000 (تومان)

ترازوی 35 کیلویی محک وای فای مدل 15000APBR

ترازوی 35 کیلویی محک وای فای مدل 15000APBR با تجهیز شدن به امکان اتصال از طریق بستر بی سیم، حوزه استفاده این مدل از ترازوی محک را به خوبی گسترش داده است. داشتن چاپگر داخلی و چاپ رسید و بارکد، محاسبه اقلام غیروزنی، پارسنگ، درگاه های متعدد به علاوه اتصال به WiFi ترازوی مدل 15000 محک را نیز کاملا به روز کرده است. 

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS15000APBR
ظرفیت : 35 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
گارانتی : 2 سال
قیمت : 10,000,000 (تومان)

ترازوی محک 17000 پلاس 50 کیلوگرم

ترازوی محک 17000 پلاس 50 کیلوگرم جدیدترین تولید شرکت توزین توان سنجش است که با دقت 2 گرم و ظرفیت توزین 50 کیلو راهی بازار شده است. درباره این مدل از ترازوی محک باید گفت که تمامی مزیت های تولیدات پیشین محک در این مدل جمع آمده است. به گونه ای که کمتر ایرادی می توان به آن گرفت. توانایی های بسیاری به این مدل از ترازو محک افزوده شده است که به راحتی می تواند ترازوی 17000plus محک را در زمره برترین ترازوهای فروشگاهی موجود در بازار داخل قرار دهد. 

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : 17000Plus
ظرفیت : 50 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
گارانتی : 2 سال
قیمت : 13,500,000 (تومان)

ترازوی محک 17000 پلاس 70 کیلوگرم

ترازو محک 17000 پلاس 70 کیلو گرم 

مشخصات کلی
برند : ترازو محک
مدل : MDS17000 PLUS 70KG
ظرفیت : 70 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 15,200,000 (تومان)

ترازوی هفتاد کیلوگرمی وای فای دار محک مدل MDS 14000 SPBR

ترازوی هفتاد کیلوگرمی وای فای دار محک مدل MDS 14000 SPBR را عین حال که می توان پرطرفیت ترین ترازوی فروشگاهی این شرکت دانست، مجهزترین آنها نیز هست. ترازوی 14000 70 کیلویی محک دارای چاپگر داخلی است و به واسطه آن می تواند علاوه بر چاپ فاکتور، بارکد چاپ کند. امکان اتصال به کامپیوتر و بارکد خوان و کارت خوان و صندوق فروشگاهی میسر است. برخورداری از 1015 عدد حافظه غیرمستقیم، داشتن باتری داخلی، امکان گزارش گیری های روزانه و هفتگی و ماهانه، پارسنگ و شمارش اقلام هموزن از جمله قابلیت های این مدل از ترازوی محک به شمار می آید.

مشخصات کلی
برند : ترازوی محک
مدل : WIFI MDS14000SPBR
ظرفیت : 70 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 11,800,000 (تومان)

ترازوی 70 کیلویی محک مدل MDS14000SPBR

ترازوی 70 کیلویی محک مدل MDS14000SPBR نمونه ای از سری MDS14000 است که تمامی قابلیت های یک ترازوی کامل و مطابق با نیاز اکنونی بازار را دارد. این مدل از ترازوی محک می تواند با دقت 2 گرم توزین را انجام دهد. امکان اتصال به دستگاه های جانبی از قبیل کامپیوتر و چاپگر، صندوق فروشگاهی و کارت خوان و بارکد خوان نیز میسر است. ترازوی 70 کیلویی محک علاوه بر چاپ فاکتور فروش، بارکد و لیبل نیز چاپ می کند.

مشخصات کلی
برند : ترازوی محک
مدل : MDS14000SPBR
ظرفیت : 70 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 11,300,000 (تومان)

ترازوی 50 کیلویی محک مدل MDS15000A

ترازوی 50 کیلویی محک مدل MDS15000A دومین نمونه از مدل 15000A است که با حفظ قابلیت ها و توانمندی ها، ظرفیت توزین را در خود افزایش داده است. دقت همچنان 2 گرم است و امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی، برخورداری از پارسنگ و امکان توزین اقلام غیر وزنی فراهم است. این مدل از ترازوی محک از حافظه مستقیم 35 تایی و حافظه غیرمستقیم 1015 تایی برخوردار است و از باتری قابل شارژ داخلی نیز بهره می برد. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی محک
مدل : MDS15000A
ظرفیت : 50 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 8,300,000 (تومان)

ترازوی 35 کیلویی محک مدل MDS15000A

ترازوی 35 کیلویی محک مدل MDS15000A نمونه ای از ترازوی علمک دار محک است که بدون چاپگر طراحی شده است. در عوض امکان اتصال آن به کامپیوتر و چاپگر جانبی میسر است. داشتن حافظه مستقیم 35 تایی و حافظه غیرمستقیم 1015 تایی، دقت 2 گرم، امکان شمارش اقلام هموزن و برخورداری از قابلیت پارسنگ این مدل از ترازوی محک را به یک ترازوی فروشگاهی قابل و توانمند بدل کرده است که می تواند نیاز فروشگاه های کوچک و سوپرمارکت های محلی را مرتفع کند. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی محک
مدل : MDS15000A
ظرفیت : 35 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
قیمت : 7,700,000 (تومان)

ترازوی فروشگاهی محک مدل 14000 پلاس

ترازوی فروشگاهی محک مدل 14000 پلاس یک ترازوی منحصر به فرد با کاربرد آسان می باشد که با برخورداری از بدنه ی مقاوم از طول عمر مفید و بلندی برخوردار است . ترازوی محک با اضافه کردن بسیاری از قابلیت ها در این مدل ترازو دایره ی استفاده از ترازو را وسیع تر کرده و افراد بسیار را مشتاق به استفاده از مدل محک 14000 پلاس کرده است . افزوده شدن LCD  نمایشگر ، بیشتر شدن ارقام مبلغ کل و مبلغ واحد ، امکان اتصال مستقیم بارکد به ترازو و... از ویژگی های مهم افزوده شده به ترازوی فروشگاهی محک است .دیجی اسکال نمایندگی محک ترازو را با مدت زمان 24 ماه ضمانت ارائه می دهد .

مشخصات کلی
برند : ترازو محک
مدل : MDS 14000PLUS
ظرفیت : 70 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی محک
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 14,750,000 (تومان)

ترازو محک بارکد پرینتر 35 کیلویی پلاس مدل 15000

ترازو محک بارکد پرینتر 35 کیلویی پلاس مدل 15000 دارای ظرفیت توزین 35 کیلو گرم است . ترازو توزین را با دقت 2 گرم انجام می دهد و با داشتن مزیت های افزوده شده به ترازوی دیجیتال محک در مدل 15000 پلاس توانسته در دسته ترازو دیجیتالی منحصر به فرد و بینظیر فروشگاهی قرار بگیرد . امکان اتصال به بارکد خوان و همچنین افزایش ارقام در نمایشگر از مهم ترین ویژگی های ترازو می باشد . موارد بی شمار دیگری نیز در ترازوی محک پلاس وجود دارند که هر کاربری را تشویت و ترغیب به استفاده از تراوز یمحک مدل 15000 پلاس می کند . دیجی اسکال ترازو را به عنوان یک ترازوی فروشگاهی قدرتمند معرفی و با مدت 24 ماه ضمانت ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : ترازو محک
مدل : MDS 15000PLUS
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی محک
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 12,750,000 (تومان)

ترازوی محک پرینتر دار بارکد زن 50 کیلویی مدل 15000PLUS

ترازوی محک پرینتر دار بارکد زن 50 کیلویی مدل 15000PLUS نامی آشنا و درخشان در صنایع توزین می باشد . شرکت محک با تولید ترازوی 15000 پلاس باری دیگر کیفیت و قدرت خود را به رخ بازار توزین کشانده و با قرار دادن مزیت و ویژگی های منحصر به فرد در ترازوی فروشگاهی خود توانسته رضایت بسیاری از کاربران را به دنبال داشته باشد . محک در ترازوی مدل 15000 پلاس قابلیت اتصال به بارکد خوان ، کارتخوان بانکی و صندوق پول را قرار داده که هر کدام به تنهایی ویژگی بسیار قابل اهمیتی می باشند . افزودن ارقام به قیمت واحد و قیمت کل نیز از مزایای قابل اهمیت ترازو می باشد . دیجی اسکال ترازوی 50 کیلویی 15000 پلاس محک را به همراه 24 ماه ضمانت عرضه می کند .

مشخصات کلی
برند : ترازو محک
مدل : MDS 15000PLUS
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی محک
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 13,400,000 (تومان)

ترازوی محک بدون علمک مدل MDS-9800

ترازوی محک بدون علمک مدل MDS-9800 به صورت رومیزی و بدون علمک برای امور بسته بندی و استفاده در فروشگاه های کوچک طراحی شده است ، قیمت ترازو بسیار مناسب بوده و دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 2 گرم می باشد ، سینی توزین ترازوی دیجیتال به صورت تخت و امکان لبه دار شدن سینی در دو سایز کوچک و بزرگ فراهم است ، زیره ترازو آهنی و بسیار، ترازوی محک دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی محک کیفیت توزین و عمر طولانی دستگاه محک را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MAHAK MDS 9800 30KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی بسته بندی و فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه گارانتی
قیمت : 5,000,000 (تومان)

ترازوی محک بدون علمک 15 کیلویی مدل MDS9800

ترازوی محک بدون علمک 15 کیلویی مدل mds9800 با ظاهر پرتابل و صنعتی در گروه ترازوی کارگاهی و یا ترازوی بسته بندی قرار گرفته است ، ظرفیت توزین ترازوی دیجیتال محک برابر با 15 کیلو گرم با دقت 1 گرم است ، ترازوی محک دارای باتری داخلی بوده و در صورت عدم دسترسی به برق شهر با باتری پشتیبان بازدهی خواهد داشت ، 

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MAHAK MDS 9800 30KG
ظرفیت : 15 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و ترازوی بسته بندی
گارانتی : 24 ماه گارانتی
قیمت : 5,000,000 (تومان)

ترازو آشپزخانه محک

ترازو آشپزخانه محک برای توزین مواد در آشپزخانه ی منازل طراحی شده است ، دقت ترازو در توزین 2 گرم بوده و ظرفیت کلی 5 کیلو گرم می باشد ، ترازو دیجیتال به صورت بدون علمک با تغذیه ی باتری می باشد ، قیمت ترازو در سایت دیجی اسکال به روز می باشد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 2000
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه
گارانتی : ندارد

ترازو دیجیتالی محک مدل 8800

ترازو محک یکی از برترین برند ها در صنعت ترازو در ایران است که تمام محصولات را با کیفیت بالا و ویژگی های برجسته تولید می نماید ، ترازو ساده محک در مدل mds 8800 نیز از این قاعده مستثنی نیست ، digi scale دستگاه را به مدت 25 ماه گارانتی می نماید و خدمات ترازو پس از خرید ترازو و پس از پایان گارانتی ، به مدت 10 سال توسط این مرکز تضمین می گردد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 8800
ظرفیت : 15 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 24 ماه

ترازو محک 50 کیلویی مدل 15000B

ترازو دیجیتال محک با ظرفیت 50 کیلو گرم و حساسیت توزین 2 گرم در گروه بهترین ترازو با مناسب ترین قیمت قرار گرفته است ، با در نظر گرفتن کیفیت دستگاه و کارایی بالا در می یابیم که قیمت ترازو با کیفیت واقعی ، بسیار مناسب بوده و با گارانتی 24 ماه این مسئله تصدیق شده است .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 15000 B - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 8,300,000 (تومان)

ترازو محک 35 کیلویی مدل 15000B

ترازو رومیزی محک مدل 15000b ، بدون علمک بوده و نمایشگر ترازو به صورت دو سمت بر روی بدنه قابل رویت می باشد ، حداقل ظرفیت ترازو ساده 15000 - 10 گرم می باشد که از این ظرفیت تا 35 کیلو گرم را با حساسیت 2 گرم توزین می نماید و این مناسب جهت مصارفی می باشد که از مواد گران قیمت استفاده می نمایند و گرم مواد حائز اهمیت می باشد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 15000 B - 35 KG
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 7,700,000 (تومان)

ترازو محک 50 کیلویی مدل 11000

ترازو فروشگاهی محک مدل mds 11000 در گروه بهترین ترازو دیجیتالی قرار گرفته است که در چندین سال اخیر پر فروش ترین محصول بوده است ، این ترازو با ظرفیت 50 کیلو گرم و دقت 2 گرم توزین می نماید و دارای 35 حافظه مستقیم جهت ثبت قیمت کالا می باشد ، خدمات ترازو به مدت 25 ماه به صورت مداوم می باشد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 11000 - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 8,300,000 (تومان)

ترازو محک 35 کیلویی مدل 11000

ترازو رومیزی محک مدل 11000 با ظرفیت 35 کیلو گرم تفاوت ظاهری و داخلی با ترازو 50 کیلویی این مدل ندارد ، ابعاد ترازو یکی می باشد و تنها لودسل متفاوت می باشد ، کاربری ترازو محک بسیار ساده می باشد که جهت استفاده از این دستگاه نیاز به سواد چندانی نیست .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 11000 - 35 KG
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 7,700,000 (تومان)

ترازوی محک فروشگاهی مدل 14000

ترازوی محک مدل 14000 ترازوی فروشگاهی است که در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو محک خدمات گارانتی دستگاه را به مدت 25 ماه تضمین و 10 سال تعمیرات ترازو را تایید می نماید ، در پک خرید ترازوی محک دفترچه راهنمای استفاده نیز موجود است .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 14000 - 70 KG
ظرفیت : 70 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 11,300,000 (تومان)

ترازو فروشگاهی محک مدل 14000

ترازو فروشگاهی محک با ظرفیت 70 کیلو گرم ، دقت 2 گرم توزین می نماید ، ابعاد دستگاه 64 × 42 سانتیمتر است که برای این ظرفیت بسیار مناسب می باشد ، سینی ترازو در دو مدل تخت و لبه دار قابل انتخاب است ، ترازو mds 14000 مناسب جهت استفاده در سوپر میوه و سوپر گوشت می باشد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 14000 P - 70 KG
ظرفیت : 70 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 11,300,000 (تومان)

ترازو محک 50 کیلویی مدل 15000BP

ترازو فروشگاهی محک در مدل 15000bp به دلیل ظرفیت بالا و توزین دقیق و از سویی نیز ظاهر شکیل و بدون علمک با اشغال کمترین فضا در قنادی ها و کارگاه جهت بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد ، این ترازو مجهز به سیستم چاپگر داخلی می باشد که موجب گزارش گیری فروش به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه می گردد  .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 15000 BP - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 10,350,000 (تومان)

ترازو محک 35 کیلویی مدل 15000BP

ترازو محک بدون علمک ، ترازو فروشگاهی است که با اشغال کمترین فضا و کاربری بالا موجب رضایت مشتریان گردیده است ، نمایشگر ترازو به صورت دو طرفه در دو سمت دستگاه قرار گرفته است که نوع نمایشگر ها نیز به رنگ قرمز و چراغی می باشد که در محیط های کم نور دید را افزایش می دهد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 15000 BP - 35 KG
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 9,500,000 (تومان)

ترازو محک 50 کیلویی مدل 15000AP

ترازو فروشگاهی محک مدل 15000 دارای ظرفیت 50 کیلو گرم می باشد که با رعایت حساسیت 2 گرم در این ظرفیت توزین می نماید ، ویژگی ترازو محک گارانتی 25 ماه می باشد که در اسرع وقت با کمترین هزینه جهت تعمیر ترازو آماده ی سرویس دهی می باشند .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 15000 AP - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 10,350,000 (تومان)

ترازو محک 35 کیلویی مدل 15000AP

ترازو محک با ظرفیت 35 کیلو گرم دارای دقت 2 گرم در توزین مواد می باشد ، متعلقات ترازو شامل دو عدد سینی تخت پلاستیکی و سینی لبه دار استیل است و جنس بدنه ی ترازو نیز از پلاستیک فشرده می باشد که در برابر نور خورشید تغییر رنگ نمی دهد ، دیجی اسکال ترازوی محک را به مدت 25 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 15000 AP - 35 KG
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 9,500,000 (تومان)

ترازو دیجیتال بارکد پرینتر محک مدل BR14000

ترازوی فروشگاهی محک BR14000 با امکان تولید بارکد واقعی امکان ارتباط با سیستم فروش را ایجاد نموده است ، ترازو جدید ترین محصول محک می باشد که با امکان اتصال به بارکد خوان دستگاه را به پایانه ی فروش تبدیل می نماید ، قابلیت دیگر سیستم ارتباط با پوز بانکی می باشد که مبلغ کلی تمام شده ی فاکتور مشتری را به پوز بانکی انتقال داده و فروش را ساده تر می نماید ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 25 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MAHAK MDS BR14000
ظرفیت : 70 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 11,300,000 (تومان)

ترازو بارکد پرینتر محک 50 کیلوگرم مدل BR15000AP

ترازوی فروشگاهی بارکد زن محک با قابلیت اتصال به پوز بانکی ، صندوق پول ، بارکد خوان و کامپیوتر ایده ال جهت استفاده در فروشگاه ها می باشد ، ترازو علاوه بر توزین امکان صدور و ثبت کالا های غیر وزنی را از طریق بارکد خوان دارد ، ترازوی فروشگاهی محک محصولی جدید با قابلیت های ویژه می باشد ، دیجی اسکال دستگاه را 25 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MAHAK MDS BR15000AP
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 10,350,000 (تومان)

ترازوی بارکد زن محک 35 کیلوگرم مدل BR15000AP

ترازوی دیجیتال بارکد پرینتر BR15000 محصولی جدید از محک ساخت کشور ایران با قابلیت اتصال ترازو به کامپیوتر ، پوز بانکی و ارتباط با بارکد خوان است ، سینی توزین ترازوی فروشگاهی در دو مدل سینی تخت و سینی لبه دار می باشد که به سلیقه ی مشتری قابل انتخاب می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی محک دستگاه را به مدت 25 ماه گارانتی و کیفیت ترازو را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MAHAK MDS BR15000AP
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 9,500,000 (تومان)
6 / 10
از 1692 کاربر