سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازوی پند

ترازوی پند در گروه ترازوی دیجیتال قرار گرفته که دارای نمونه های قابل توجهی در گروه ترازوی صنعتی و ترازوی فروشگاهی است ، تمامی ترازو های دیجیتال ارائه شده توسط ترازو پند دارای مقاومت بدنه می باشند که در قیاس با ترازو دیجیتالی موجود مزیت حائز اهمیتی است به خصوص در رابطه با ترازو صنعتی که نیاز کارگاه های صنعتی و کارخانه های ترازو دیجیتالی با قدرت بدنه ی بسیار بالا است که ترازو پند این نیاز را بر طرف نموده است و در هر گروه مصرفی ترازوی دیجیتالی با کیفیت بالا قابل عرضه دارد .

ترازوی پند نزدیک به دو دهه است که در صنعت ترازو در حال فعالیت می باشد و رقابت شدیدی با ترازو محک در چندین سال اخیر داشته است و می توان گفت سهم بزرگی از بازار مصرفی ترازو فروشگاهی مختص به ترازوی محک و ترازو پند است و بازار مصرفی ترازو صنعتی به طور کامل مختص ترازوی پند می باشد .

دیجی اسکال به طور کامل به نقد و بررسی تمام محصولات ترازو دیجیتالی پند پرداخته تا در انتخاب ترازو بهترین مشاوره را ارائه داده و خریدار را با تمام زوایای ترازو های دیجیتالی آشنا سازد ، علاوه بر این با ذکر قیمت ترازوی پند در هر محصول امکان مقایسه ی قیمت ترازو ها را فراهم نموده است ، در زمان خرید ترازوی پند یا هر ترازوی دیجیتال دیگر ، قیمت گزینه ی پر اهمیتی است که نمی توان از توجه به آن صرف نظر کرد و پس از مطالعه ی قابلیت های هر دستگاه ، دید خریدار به سمت قیمت سوق می یابد ، لیست قیمت ترازوی پند در قسمت مقالات نیز به صورت جامع تر به این مهم پرداخته است .

انواع ترازو پند تاکنون در دو نوع ترازوی صنعتی پند و ترازوی فروشگاهی پند ساخته و به بازار ارائه شده است. هر کدام از این دو نوع ترازو پند نیز با دو ساختار ترازوی علمک دار یا ستون دار و ترازوی بدون ستون پند طراحی شده است. همچنین هر یک از انواع ترازوی فروشگاهی و صنعتی پند در ظرفیت‌ها و دقت‌های مختلف ساخته شده تا هر فروشنده و صنعتگری ترازوی مناسب نیاز خود را تهیه نماید. انواع ترازوی پند صنعتی ویژگی‌های مختلفی دارند که بدنه محکم و ضد آب، یکی از مهم‌ترین آنهاست. انواع ترازوی صنعتی به صورت معمول در کارگاه‌ها و کارخانه‌های مختلف مواد خوراکی و غیر آن مورد استفاده قرار می‌گیرند که ممکن است محیط‌های مرطوب و آسیب‌زایی داشته باشند، از همین‌رو در ساخت آنها باید نکته‌هایی مورد توجه قرار بگیرد که شاید برای یک ترازوی فروشگاهی خیلی مهم نباشد. درجه حفاظتی و ایمنی بالا یکی از مهم‌ترین موارد در ساخت ترازوی صنعتی پند است. بسیاری از انواع ترازوی فروشگاهی پند نیز دارای بدنه محکم و ضد آب هستند و در ساخت آنها نکته‌های ایمنی رعایت شده است.

خرید ترازو پند را باید با توجه به نیاز وزنی هر فروشگاهی انجام داد. پس از مشخص کردن ظرفیت ترازوی فروشگاهی پند که از حدود 30 تا 70 کیلو است، دقت آن هم مورد نظر قرار می‌گیرد. میزان دقت انواع ترازو پند فروشگاهی از حدود یک گرم به بالاست و چنین دقتی در ساخت ترازوهای 30 و 50 و 70 کیلویی بی‌نظیر است. در خرید ترازوی پند صنعتی همان‌گونه که اشاره شد، مقاومت بدنه و داشتن درجه حفاظتی یا IP بالا مورد نظر است. مقدار دقت در انواع ترازو پند صنعتی از نیم گرم به بالاست که دقت بسیار خوبی در توزین 30 کیلوگرم و بیشتر است. در خرید هر ترازویی به امکان تعمیر آن هم توجه کنید و سایت اسکیل امکان تعمیر ترازوی پند را هم برای شما فراهم کرده تا در صورت آسیب دیدن ترازوی صنعتی یا فروشگاهی شما، آن را به دست افراد غیرمطمئن نسپارید. برای خرید ترازو پند نیز بهترین راه خرید آنلاین آن است و خرید اینترنتی ترازوی پند آن را با ضمانت و سالم به دست شما می‌رساند.

فروش ترازو پند صنعتی در شکل‌ها و مدل‌های مختلف در سایت فروشگاهی اسکیل صورت می‌گیرد. ترازوی صنعتی پند در شکل‌های مختلفی ساخته شده، و بعضی از انواع ترازو پند صنعتی از ساختاری زیبا و حرفه‌ای بهره می‌برند. گوناگونی در ساخت انواع ترازوی صنعتی پند امکان انتخابی راحت‌تر را برای دارندگان کارگاه‌ها و کارخانه‌های صنعتی فراهم کرده تا هر کدام بهترین نمونه مطابق با شغل خود را خریداری کنند. در فروش ترازوی پند صنعتی به چند عامل مهم توجه شده که قابلیت شمارش کالا یکی از آنهاست. امکان ارتباط با رایانه و چاپگر خارجی و دستگاه کارت خوان و داشتن حافظه و چاپ بارکد هم توانایی‌های دیگری است که بسیاری از انواع ترازو پند صنعتی دارای آن هستند. فروش ترازوی پند فروشگاهی نیز با توانایی‌های مختلف فروشگاهی مانند داشتن حافظه و ارتباط با رایانه و لیبل پرینتر و پرینتر و کارت خوان و بارکد خوان و صندوق پول و دیگر قابلیت‌های فروشگاهی در فروشگاه اینترنتی اسکیل در دسترس شماست، و خرید اینترنتی ترازوی پند از مدل دلخواه شما می‌تواند آن را به سرعت به دست شما برساند. فروش ترازو پند صنعتی با ضمانت شرکت سازنده همراه است و تعمیر ترازوی پند نیز از جمله مواردی است که سایت اسکیل امکان آن را در اختیار شما می‌گذارد.

قیمت ترازو پند از هر نوعی با نوع دیگر و از هر مدلی به مدل دیگر با هم متفاوت است. بیشترین عامل تاثیرگذار در قیمت ترازوی دیجیتال پند مانند قیمت هر ترازوی دیگری، در کنار کیفیت بدنه، کارایی و قابلیت‌های آنها است. به‌طور معمول هر چه توانایی‌های ترازو پند کمتر باشد، قیمت ترازوی دیجیتال پند نیز کمتر است. قیمت ترازو پند تحت تاثیر عوامل مختلف دیگری مانند نوع گارانتی و خدمات پس از فروش هم قرار می‌گیرد.

ترازوی پند ارزان را هم می‌توانید در بین انواع ترازو پند پیدا کنید. انواع ترازوی پند با ظرفیت‌ها و توانایی‌های مختلف ساخته می‌شود که هر کدام از آنها در قیمت ترازو پند تاثیرگذار است. انواعی از ترازوی پند که از نمایشگر ساده‌تری بهره برده‌اند و دارای قابلیت‌های کمتری هم هستند، قیمت پایین‌تری دارند که می‌توانیم آنها را ترازوی پند ارزان بنامیم.

ترازوی پند مدل PX3000 بدون علمک

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX3000-L
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 1 تا 5 گرم
نوع کاربری : صنعتی و فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 6,400,000 (تومان)

ترازو پند مدل براوو

ترازو براوو محصول جدید ترازو پند می باشد که در گروه دستگاه بدون علمک قرار گرفته است ، بدنه ی ترازو محکم بوده و در برابر ضربه و فشار مقاومت دارد ، سینی قابل انتخاب در دو مدل تخت و لبه دار است ، نمایشگر نشان دهنده lcd با زمینه ی روشن می باشد که قابل تنظیم جهت تایین مقدار نور می باشد ، ترازو پند براوو دارای استاندارد بین المللی است .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PAND BRAVO
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازوی دیجیتال پند تک مدل PT206B

ترازوی فروشگاهی مدل pt206b محصولی از پند تک با امکان استفاده ی طولانی مدت از ترازوی دیجیتال بدون برق یک انتخاب استثایی و فوق العاده برای کاربرانی است که به برق دسترسی نداشته و ترازو را بدون برق با باتری استفاده می نمایند ، دیجی اسکال ترازو را با 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش معرفی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند تک عضو گروه صنعتی پند
مدل : PT206 - F
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو پند تک مدل PT206F

ترازوی فروشگاهی پند تک قابل استفاده در فروشگاه ها با امکان محاسبه ی حساب مشتری و ذخیره ی و ثبت نام کالا ها بسیار کم جا بوده و قیمت ترازو نسبت به کیفیت و کارایی خوب ترازو بسیار مناسب می باشد ، دیجی اسکال ترازوی دیجیتال را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند تک عضو گروه صنعتی پند
مدل : PT260 - F
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی پند تک مدل pt206-pf

ترازوی دیجیتال پند تک دارای 30 کیلو گرم ظرفیت و دقت 5 گرم در توزین است ، ترازو دارای قابلیت ویژه ی کارکرد طولانی مدت بدون برق است که از طریق سه باتری قلمی تغذیه نموده و بسیار کم مصرف می باشد ، دیجی اسکال برای فروشگاه هایی که به برق دسترسی کمتری دارند این ترازوی فروشگاهی را پیشنهاد می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند تک عضو گروه صنعتی پند
مدل : PT206 - B
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو صنعتی استیل پند مدل 7000

ترازو صنعتی ضد زنگ پند مدل 7000 دارای ظرفیت 70 کیلو گرم و خطا آن در دو حالت 10 گرم و 20 گرم قابل تنظیم می باشد.، تمام بدنه ی ترازو از استیل ضد زنگ می باشد عمر ترازو به مدت 15 سال تضمین می گردد ، digi scale محصول معرفی شده را دارای لودسل استیل و با استاندارد جهانی معرفی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX PUT 7000 - 50 KG
ظرفیت : 70 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 15,700,000 (تومان)

ترازو استیل پند مدل 3000

ترازو صنعتی استیل پند با استاندارد معتبر جهانی پیشنهاد ویژه ی digi scale می باشد که با ویژگی های استثنایی و کیفیت بالا مورد تایید قرار گرفته و این ترازو بهترین ترازو پند با قابلیت های نرم افزاری معرفی می گردد ، اعتماد به ترازو استیل معرفی شده بدون ریسک بوده و دی جی اسکال ترازو را به مدت 1 ماه وارانتی و 14 ماه گارانتی می نماید .  

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX PUT 3000 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم - 5 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 14,500,000 (تومان)

ترازو پند 50 کیلویی مدل 8600S

ترازو ساده پند مدل 8600S در ظرفیت 50 کیلو گرم با دقت توزین 10 گرم قابل عرضه می باشد ، ترازو با سه نمایشگر کاملا واضح جهت نمایش وزن و محاسبه دقیق قیمت کالا قابل رویت جهت مشتری و فروشنده می باشد ، digi scale محصول معرفی شده را به مدت 14 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 8600 S - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو پند 30 کیلویی مدل 8600S

ترازو فروشگاهی پند دارای بدنه ی سفید رنگ با ظرفیت 30 کیلو گرم و دقت 5 گرم بوده که سالهای متمادی در حال تولید و عرضه می باشد ، سینی ترازو نیز در دو مدل تخت و لبه دار از جنس استیل می باشد ، digi scale با 14 ماه این محصول را گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 8600 S - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو پرینت دار پند 50 کیلویی مدل 8600

ترازو پرینت دار پند با امکانات ویژه در گروه ترازو فروشگاهی قرار گرفته است که نیاز فروشگاه را از نظر توزین مواد و محاسبه مبلغ تامین می نمایید ، گارانتی ترازو به مدت 14 ماه تعیین گردیده است ، digi scale ترازوی پند معرفی شده را به عنوان ترازو فروشگاهی معرفی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 8600 - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو پند 30 کیلویی مدل 8600

ترازو فروشگاهی پند مدل 8600 دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد که قابلیت تنظیم دقت ترازو در 1 گرم نیز امکان پذیر می باشد ، ثبت و نگه داری اقلام وزنی و اقلام غیر وزنی از ویژگی های برجسته ی ترازوی پند می باشد که حدود 400 قلم به صورت مستقیم و 1000 قلم به صورت غیر مستقیم در حافظه قابل ذخیره می باشد .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 8600 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازوی فروشگاهی پند بارکد زن مدل PX6500P

ترازوی فروشگاهی پند بارکد زن مدل PX6500P محصولی جدید از شرکت پند توسط مهندسین ایرانی می باشد ريال ترازو پند در مدل PX6500P قابلیت تولید بارکد واقعی را دارد و از این طریق ارتباط ترازو با کامپیوتر قابل اجرا است از قابلیت های دیگر ترازوی پند اتصال به پوز بانکی ، اتصال به بارکد خوان می باشد ، ترازو علاوه بر صدور فاکتور کالا های وزنی قادر است تا کالا های غیر وزنی نظیر کالا های بسته بندی شده را نیز ثبت و فاکتور نماید و در گزارش گیری های متنوعی که در سیستم طراحی شده است به دلخواه کاربر گزارش نماید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی پند دستگاه را به مدت 14 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PAND PX 6500P
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو بارکد زن پند مدل PX6500L

ترازو بارکد زن پند مدل PX6500L با قابلیت تولید بارکد واقعی ، ارتباط ترازو به بارکد خوان و پوز بانکی محصولی جدید از شرکت پند می باشد که با بیش از 3 دهه ی سابقه ی درخشان در گروه بهترین ترازوی فروشگاهی قرار دارد ، عملکرد ترازوی پند در سالیان گذشته و عمر طولانی ترازو تایید انتخاب و خرید ترازوی فروشگاهی خواهد بود ، ظرفیت توزین ترازو 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد که دقت ذکر شده را می توان دقیق تر نیز در ترازو تعیین نمود ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی پند دستگاه را به مدت 14 ماه گارانتی می نماید و قیمت ترازوی پند را با در نظر داشتن قابلیت های سیستم ویژه معرفی می کند .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PAND 6500L
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو صنعتی پند مدل 7000

ترازو صنعتی پند مدل 7000 با بدنه ی فلزی مقاوم می باشد که digi scale این محصول را به مدت 14 ماه گارانتی می نماید و در محیط های صنعتی قابل استفاده می باشد ، اتصال ترازو به کامپیوتر و شمارش دقیق قطعات صنعتی از ویژگی های دستگاه می باشد که این ویژگی موجب معروف بودن دستگاه به ترازو تعداد شمار می گردد .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 7000 - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 9,500,000 (تومان)

ترازو پستی پند مدل 3000

ترازو صنعتی پند مدل 3000 ، که بنام 3000 پی یو تی ( put ) نیز شناخته شده جهت وزن کشی در ادارات پست مورد استفاده قرار می گیرد ، پلاستیک بدنه از abs مرغوب می باشد که پس از مدتی تغییر رنگ نخواهد داشت ، دقت ترازو 1 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم بوده که در صنعت شمارش قطعه از ارزش بالایی برخوردار است ، digi scale این محصول را تایید و با گارانتی 14 ماه اعلام می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX PUT 3000 - 30 KG
ظرفیت : 5 کیلو گرم - 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 6,400,000 (تومان)

ترازو پند 30 کیلویی مدل 6000

ترازو فروشگاهی پند مدل 6000 سالهای زیادی ست که در گروه ترازو پند قرار گرفته و به صورت مداوم در حال تولید و عرضه می باشد ، ماشین حساب ترازو از ویژگی های مهم می باشد که در زمان خرید ترازو بر ذهن خریدار تاثیر گذاشته و حائز اهمیت است ، دیجی اسکال ترازو دیجیتال پند را با گارانتی 14 ماه عرضه می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 6000 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 7,500,000 (تومان)

ترازو پند 50 کیلویی مدل 7500S

ترازو پند 7500 امکان اتصال به چاپگر و کامپیوتر نداشته و در مصارف فروشگاهی مانند سوپر میوه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، digi scale این محصول را با 14 ماه گارانتی و 1 ماه گارانتی تعویض عرضه می نماید ، ظرفیت ترازو 50 کیلو گرم بوده که با دقت وزن کشی 10 گرم توزین می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 7500 S - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو پند 30 کیلویی مدل 7500S

ترازو فروشگاهی پند مدل PX7500 S با بدنه ی فلزی مقاوم مناسب جهت محیط های صنعتی و با جواب دهی بالا و دوام فوق العاده پیشنهاد دیجی اسکال برای مصارف صنعتی می باشد ، عمر ترازو به مدت 15 سال تضمینی بوده و کیبرد دستگاه در قسمت بالا قرار گرفته که موجب جلوگیری از خرابی صفحه کلید می گردد .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 7500 S - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو فروشگاهی پند 50 کیلویی مدل 7500

ترازو پرینتر دار پند مدل 7500 با ظرفیت 50 کیلو گرم امکان گزارش گیری به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه را ایجاد می نماید و علاوه پرینت اقلام وزنی این امکان را ایجاد می نماید تا با ثبت اقلام غیر وزنی اطلاعات فروش کالا های غیر وزنی نیز فراهم گردد ، digi scale با گارانتی 14 ماهه عرضه می نمایید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 7500 - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو پند 30 کیلویی مدل 7500

ترازو پرینت دار پند ، ترازو فروشگاهی می باشد که در 10 سال اخیر بهترین ترازوی دیجیتال جهت استفاده در تره بار معرفی گردیده است ، ترازو با سرعت بالا عملیات وزن کشی را انجام داده و بدون فاصله پس از فشردن دکمه چاپ فاکتور صادر می گردد ، digi scale با 14 ماه گارانتی عرضه می نماید . 

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 7500 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
6 / 10
از 1689 کاربر