021-6123
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

ترازوی پند

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی پند در گروه ترازوی دیجیتال قرار گرفته که دارای نمونه های قابل توجهی در گروه ترازوی صنعتی و ترازوی فروشگاهی است ، تمامی ترازو های دیجیتال ارائه شده توسط ترازو پند دارای مقاومت بدنه می باشند که در قیاس با ترازو دیجیتالی موجود مزیت حائز اهمیتی است به خصوص در رابطه با ترازو صنعتی که نیاز کارگاه های صنعتی و کارخانه های ترازو دیجیتالی با قدرت بدنه ی بسیار بالا است که ترازو پند این نیاز را بر طرف نموده است و در هر گروه مصرفی ترازوی دیجیتالی با کیفیت بالا قابل عرضه دارد .

ترازوی پند نزدیک به دو دهه است که در صنعت ترازو در حال فعالیت می باشد و رقابت شدیدی با ترازو محک در چندین سال اخیر داشته است و می توان گفت سهم بزرگی از بازار مصرفی ترازو فروشگاهی مختص به ترازوی محک و ترازو پند است و بازار مصرفی ترازو صنعتی به طور کامل مختص ترازوی پند می باشد .

دیجی اسکال به طور کامل به نقد و بررسی تمام محصولات ترازو دیجیتالی پند پرداخته تا در انتخاب ترازو بهترین مشاوره را ارائه داده و خریدار را با تمام زوایای ترازو های دیجیتالی آشنا سازد ، علاوه بر این با ذکر قیمت ترازوی پند در هر محصول امکان مقایسه ی قیمت ترازو ها را فراهم نموده است ، در زمان خرید ترازوی پند یا هر ترازوی دیجیتال دیگر ، قیمت گزینه ی پر اهمیتی است که نمی توان از توجه به آن صرف نظر کرد و پس از مطالعه ی قابلیت های هر دستگاه ، دید خریدار به سمت قیمت سوق می یابد ، لیست قیمت ترازوی پند در قسمت مقالات نیز به صورت جامع تر به این مهم پرداخته است .

انواع ترازو پند تاکنون در دو نوع ترازوی صنعتی پند و ترازوی فروشگاهی پند ساخته و به بازار ارائه شده است. هر کدام از این دو نوع ترازو پند نیز با دو ساختار ترازوی علمک دار یا ستون دار و ترازوی بدون ستون پند طراحی شده است. همچنین هر یک از انواع ترازوی فروشگاهی و صنعتی پند در ظرفیت‌ها و دقت‌های مختلف ساخته شده تا هر فروشنده و صنعتگری ترازوی مناسب نیاز خود را تهیه نماید. انواع ترازوی پند صنعتی ویژگی‌های مختلفی دارند که بدنه محکم و ضد آب، یکی از مهم‌ترین آنهاست. انواع ترازوی صنعتی به صورت معمول در کارگاه‌ها و کارخانه‌های مختلف مواد خوراکی و غیر آن مورد استفاده قرار می‌گیرند که ممکن است محیط‌های مرطوب و آسیب‌زایی داشته باشند، از همین‌رو در ساخت آنها باید نکته‌هایی مورد توجه قرار بگیرد که شاید برای یک ترازوی فروشگاهی خیلی مهم نباشد. درجه حفاظتی و ایمنی بالا یکی از مهم‌ترین موارد در ساخت ترازوی صنعتی پند است. بسیاری از انواع ترازوی فروشگاهی پند نیز دارای بدنه محکم و ضد آب هستند و در ساخت آنها نکته‌های ایمنی رعایت شده است.

خرید ترازو پند را باید با توجه به نیاز وزنی هر فروشگاهی انجام داد. پس از مشخص کردن ظرفیت ترازوی فروشگاهی پند که از حدود 30 تا 70 کیلو است، دقت آن هم مورد نظر قرار می‌گیرد. میزان دقت انواع ترازو پند فروشگاهی از حدود یک گرم به بالاست و چنین دقتی در ساخت ترازوهای 30 و 50 و 70 کیلویی بی‌نظیر است. در خرید ترازوی پند صنعتی همان‌گونه که اشاره شد، مقاومت بدنه و داشتن درجه حفاظتی یا IP بالا مورد نظر است. مقدار دقت در انواع ترازو پند صنعتی از نیم گرم به بالاست که دقت بسیار خوبی در توزین 30 کیلوگرم و بیشتر است. در خرید هر ترازویی به امکان تعمیر آن هم توجه کنید و سایت اسکیل امکان تعمیر ترازوی پند را هم برای شما فراهم کرده تا در صورت آسیب دیدن ترازوی صنعتی یا فروشگاهی شما، آن را به دست افراد غیرمطمئن نسپارید. برای خرید ترازو پند نیز بهترین راه خرید آنلاین آن است و خرید اینترنتی ترازوی پند آن را با ضمانت و سالم به دست شما می‌رساند.

فروش ترازو پند صنعتی در شکل‌ها و مدل‌های مختلف در سایت فروشگاهی اسکیل صورت می‌گیرد. ترازوی صنعتی پند در شکل‌های مختلفی ساخته شده، و بعضی از انواع ترازو پند صنعتی از ساختاری زیبا و حرفه‌ای بهره می‌برند. گوناگونی در ساخت انواع ترازوی صنعتی پند امکان انتخابی راحت‌تر را برای دارندگان کارگاه‌ها و کارخانه‌های صنعتی فراهم کرده تا هر کدام بهترین نمونه مطابق با شغل خود را خریداری کنند. در فروش ترازوی پند صنعتی به چند عامل مهم توجه شده که قابلیت شمارش کالا یکی از آنهاست. امکان ارتباط با رایانه و چاپگر خارجی و دستگاه کارت خوان و داشتن حافظه و چاپ بارکد هم توانایی‌های دیگری است که بسیاری از انواع ترازو پند صنعتی دارای آن هستند. فروش ترازوی پند فروشگاهی نیز با توانایی‌های مختلف فروشگاهی مانند داشتن حافظه و ارتباط با رایانه و لیبل پرینتر و پرینتر و کارت خوان و بارکد خوان و صندوق پول و دیگر قابلیت‌های فروشگاهی در فروشگاه اینترنتی اسکیل در دسترس شماست، و خرید اینترنتی ترازوی پند از مدل دلخواه شما می‌تواند آن را به سرعت به دست شما برساند. فروش ترازو پند صنعتی با ضمانت شرکت سازنده همراه است و تعمیر ترازوی پند نیز از جمله مواردی است که سایت اسکیل امکان آن را در اختیار شما می‌گذارد.

قیمت ترازو پند از هر نوعی با نوع دیگر و از هر مدلی به مدل دیگر با هم متفاوت است. بیشترین عامل تاثیرگذار در قیمت ترازوی دیجیتال پند مانند قیمت هر ترازوی دیگری، در کنار کیفیت بدنه، کارایی و قابلیت‌های آنها است. به‌طور معمول هر چه توانایی‌های ترازو پند کمتر باشد، قیمت ترازوی دیجیتال پند نیز کمتر است. قیمت ترازو پند تحت تاثیر عوامل مختلف دیگری مانند نوع گارانتی و خدمات پس از فروش هم قرار می‌گیرد.

ترازوی پند ارزان را هم می‌توانید در بین انواع ترازو پند پیدا کنید. انواع ترازوی پند با ظرفیت‌ها و توانایی‌های مختلف ساخته می‌شود که هر کدام از آنها در قیمت ترازو پند تاثیرگذار است. انواعی از ترازوی پند که از نمایشگر ساده‌تری بهره برده‌اند و دارای قابلیت‌های کمتری هم هستند، قیمت پایین‌تری دارند که می‌توانیم آنها را ترازوی پند ارزان بنامیم.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 26 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()