سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو کمری

ترازو کمری در گروه ترازوی فروشگاهی قرار گرفته است که قیمت ترازو نسبت به مدل های دیگر مناسب تر می باشد و دارای دقت بالایی در توزین است ، ترازوی دیجیتال کمری به صورت رومیزی است که در دو مدل ترازوی بدون علمک و علمک دار در حال تولید است .

ترازوی رومیزی کمری در چندین سال اخیر در رستوران ها و کارخانه برای بسته بندی مورد استفاده قرار گرفته است و با در نظر گرفتن قیمت ترازوی دیجیتال ، کیفیت ترازو را باید بسیار بالا در نظر گرفت زیرا با دقت 1 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم کمتر دستگاهی با این قیمت ارائه می گردد .

دیجی اسکال ترازو را به مدت 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش را برای این دستگاه 10 سال تضمین می نمایید ، جهت خرید ترازو یا اطلاع از قیمت ترازو و مشخصات آن به صفحه ی محصول مراجعه نمایید .

ترازو دیجیتال کمری مدل 70 کیلویی

ترازو دیجیتال کمری مدل 70 کیلویی را می توان ترازویی دو منظوره دانست. چراکه هم می توان از آن به عنوان ترازوی فروشگاهی استفاده کرد و هم به عنوان ترازوی صنعتی. داشتن دقت 10 گرم و توان توزینی 70 کیلوگرم، در کنار سادگی این مدل از ترازوی کمری چنین توانایی را به آن بخشیده است. 

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : 70 کیلویی
ظرفیت : 70 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی / صنعتی
قیمت : 1,490,000 (تومان)

ترازو آشپزخانه کاسه ای کمری مدل 42500

ترازو آشپزخانه کاسه ای کمری مدل 42500 یکی از مدل هایی است که می تواند نظر خانم های خانه دار بسیاری را به خود جلب کند.  داشتن ظرافت در طراحی و قابلیت جدا شدن کاسه استیل آن می تواند بسیار به کمک خانم های خانه دار بیاید. نحوه استفاده از ترازو آشپزخانه کمری بسیار آسان است و داشتن قیمت نازل و دوام بسیار و طراحی ارگونومیک برای توزین هر آنچه در یک آشپزخانه یافت می شود، از این مدل از ترازو آشپزخانه ای کمری مدلی نمونه و کارامد ساخته است. 

مشخصات کلی
برند : ترازو آشپزخانه کمری
مدل : 42500
ظرفیت : 550 کیلوگرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : خانگی - آشپزخانه ای
قیمت : 650,000 (تومان)

ترازوی کمری آشپزخانه مدل 4350

ترازوی کمری آشپزخانه مدل 4350 کم و بیش به مدل 4150 شباهت دارد. با همان دقت و همان ظرفیت توزین. این مدل از ترازو آشپزخانه کمری نیز می تواند تا 5 کیلوگرم را با دقت 1 گرم بسنجد. از باتری قلمی تغذیه می کند و به صورت خودکار کالیبره می شود و قادر است در دو واحد وزنی وزن کند. اما بارزترین ویژگی ترازوی کمری آشپزخانه ای استیل بودن است. کاسه بزرگ و استیل در کنار بدنه استیل، این ترازوی گرمی را به نمونه ای ایده آل از یک ترازوی آشپزخانه بدل کرده است.

مشخصات کلی
برند : ترازو آشپزخانه کمری
مدل : 4350
ظرفیت : 5 کیلوگرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : خانگی - آشپزخانه ای
قیمت : 599,000 (تومان)

ترازو کمری آشپزخانه مدل 4150

ترازو کمری آشپزخانه مدل 4150 را می توان یکی از بهترین انواع ترازوی آشپزخانه ای نام برد. دلیل این مدعا را می توان در مشخصه های خود ترازوی آشپزخانه ای کمری جستجو کرد. داشتن سینی پیاله ای یا کاسه ای و جدا شونده و ساخته شده از فلز استیل، ظرفیت توزین 5 کیلوگرمی و دقت 1 گرمی را می توان از این دلیل مدعا برشمرد. داشتن نمایشگر LCD در کنار  ساختاری محکم و توزینی دقیق، ترازوی آشپزخانه ای کمری را به یکی از ایده آل ترین انواع این ترازوها بدل کرده است که از قیمت تمام شده بسیار مناسبی نیز برخوردار است. 

مشخصات کلی
برند : ترازو آشپزخانه کمری
مدل : 4150
ظرفیت : 5 کیلوگرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : خانگی - آشپزخانه ای
قیمت : 649,000 (تومان)

ترازوی آشپزخانه ی کمری

ترازوی دیجیتال کمری مدل آشپزخانه در گروه گرمی قرار گرفته و دارای بدنه ی بسیار مقاوم و ظاهر شکیلی است ، قیمت ترازوی آشپزخانه ی کمری نسبت به تمام مدل های موجود در بازار در قیاس کیفیت ترازو بسیار مناسب می باشد ، دیجی اسکال کیفیت توزین ترازو را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : camery
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : خانگی
گارانتی : 12 ماه

ترازو نوزاد کمری مدل ER7210

ترازو نوزاد کمری مدل ER7210 در گروه ترازو پزشکی قرار گرفته است ، ساختار بدنه ی ترازو بسیار قوی و کاربردی است به صورتی که اندازه ی شامل 60 × 30 سانتی متر بوده و نوزادی به راحتی بر روی ترازو ، جای می گیرد و توسط گارد هایی که در قسمت ابتدا و انتهای ترازو طراحی شده است ، قابل تنظیم است می توان قد نوزاد را به صورت کاملا استاندارد ثبت نمود ظرفیت توزین ترازو 25 کیلو گرم با دقت 1 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی نوزادی کمری ، دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و 10 سال تعمیرات ترازو را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : CAMERY
مدل : CAMERY ER7210
ظرفیت : 25 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی پزشکی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتالی چربی سنج کمری مدل ef921

ترازوی دیجیتال خانگی تنها برای استفاده در منازل مورد استفاده قرار می گیرد ، ترازوی خانگی با برند کمری سالهای زیادی است که بهترین ترازوی زیر پایی شناخته شده است ، دیجی اسکال مرکز فروش و خدمات پس از فروش ترازوی دیجیتالی بوده و کیفیت و عمر دستگاه را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY ef921
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازوی خانگی
گارانتی : 3 ماه

ترازوی خانگی کمری مدل 9015

ترازوی دیجیتالی کمری مناسب جهت استفاده در منازل می باشد که با ظاهر شکیل و عمر طولانی بهترین ترازو در صنعت ترازوی خانگی شناخته شده است ، قیمت ترازو در قیاس کیفیت و بدنه ی مقاوم مناسب بوده و دیجی اسکال ترازو دیجیتال را با سه ماه گارانتی عرضه می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : 9015 CAMRY
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازوی خانگی
گارانتی : 6 ماه

ترازوی زیر پایی کمری مدل 9008

ترازوی دیجیتال کمری با بدنه ی شکیل و مقاوم مناسب جهت توزین نفر در منازل طراحی شده است ، ظرفیت ترازو 180 کیلو گرم با دقت 50 گرم می باشد که بدنه قدرت تحمل ظرفیت 180 کیلو گرم را دارا است ، digi scale مرکز فروش ترازو دستگاه را به مدت سه ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : 9008 CAMRY
ظرفیت : 180 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : ترازوی خانگی
گارانتی : 6 ماه

ترازو زیر پایی کمری مدل 9313

ترازوی دیجیتال نفرکش مدل کمری 9313 را برای استفاده در منازل پیشنهاد می نماییم زیرا قیمت ترازو در محاسبه با کیفیت و عمر طولانی دستگاه بسیار ناچیز می باشد و در قیاس با نمونه های موجود در بازار امتیاز بالایی دارد ، digi scale خدمات پس از فروش ترازوی دیجیتال را به مدت 3 ماه تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : 9313 CAMRY
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : ترازوی خانگی
گارانتی : 3 ماه

ترازو رومیزی کمری

ترازوی فروشگاهی مدل کمری دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 1 گرم می باشد ، باتری ترازو قادر به نگه داری و ذخیره ی برق به مدت 48 ساعت است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال کمری ، دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی نموده و کیفیت کار ترازو را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 2,300,000 (تومان)

ترازوی کمری اصل بدون علمک مدل JE11

ترازوی کمری اصل بدون علمک مدل JE11 در گروه ترازوی فروشگاهی و ترازوی بسته بندی قرار گرفته است که با ساختار نیرومند و بازدهی بالا محبوب ترین ترازو در گروه ترازوی پرتابل و بدون علمک شناخته شده است ، با توجه به قابلیت های بیشمار ترازو ، قیمت ترازوی دیجیتال کمری بسیار ایده ال و مناسب تعیین شده است که در مقایسه با کیفیت و عمر طولانی دستگاه ، بسیار اندک است ، ترازوی کمری دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 1 گرم بوده و برای توزین مواد ارزشمند کاربرد بسیار دارد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی کمری دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی و یک ماه گارانتی تعویض می دهد .

مشخصات کلی
برند : ترازو کمری
مدل : CAMRY JE11
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی - فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه گارانتی
قیمت : 2,200,000 (تومان)

ترازو کمری اصل علمک دار 30 کیلویی مدل JE11A

ترازو کمری اصل علمک دار 30 کیلویی مدل JE11A در گروه ترازوی فروشگاهی قرار گرفته است که دارای بدنه ی مستحکم و ساختار کاربردی است ، ترازو کمری اصل به دلیل کیفیت بالا و پلمپ بدنه و طراحی و تولید منحصر آن با ترازوی های کمری موجود در بازار قابل مقایسه نبوده و در درجه ی ممتاز قرار گرفته است ، ترازوی کمری توسط کمپانی اصلی کمری تولید شده و دارای 24 ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش ترازو می باشد ، تعمیرات ترازوی دیجیتال در مدت گارانتی به صورت رایگان و با اتمام این دوره با تعرفه ی مصوب انجام می گردد و تعمیر ترازوی دیجیتال و خدمات ارائه شده دارای گارانتی مجدد می باشند ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو کمری ، کیفیت ترازو را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY SCALE 30 KG MODEL JE11A
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و نیمه صنعتی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 2,300,000 (تومان)

ترازوی کمری اصل علمک دار 30 کیلویی مدل JC11A

ترازوی کمری اصل علمک دار 30 کیلویی مدل JC11 دارای علمک نمایشگر بوده و حالت ترازو را به بیشتر به حالت ترازوی فروشگاهی نزدیک می نماید ، ظرفیت ترازوی دیجیتال 30 کیلو گرم با دقت توزین فوق العاده ی 1 گرم است که توزین مواد ارزشمند گرمی را با دقت بسیار بالا فراهم می نماید ، ترازو توسط سیستم برق و باتری پشتیبان تغذیه می گردد و به مدت طولانی بدن نیاز به برق شهر به صورت پرتابل قابل استفاده است ، از ترازو در رستوران ها ، کبابی ، کارگاه های بسته بندی و فروشگاه های کوچک و عطاری ها استفاده می گردد به دلیل رضایت کاربران به عنوان بهترین ترازوی دیجیتال با قیمت اقتصادی شناخته شده است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو کمری اصل ، دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید و یک ماه گارانتی تعویض را به همراه پک خرید ترازو به مشتری هدیه می دهد .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY SCALE 30 KG MODEL JC11A
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و نیمه صنعتی
گارانتی : 24 ماه گارانتی
قیمت : 2,300,000 (تومان)

ترازو کمری اصل بدون علمک 50 کیلویی مدل JC11

ترازو کمری اصل بدون علمک 50 کیلویی مدل JC11 ایده ال برای استفاده در فروشگاه ها و کارگاه های صنعتی می باشد که نیاز به ترازوی دیجیتالی با دقت بسیار بالا و ظرفیت توزین حداکثری دارند ، ترازوی کمری اصل دارای دقت 1 گرم در ظرفیت 50 کیلو گرم دارای نمایشگر دو طرفه از جنس lcd بوده و در محیط های تاریک و یا با شدت نور بالا ایده ال می باشد ، سیستم باتری ترازوی کمری قابل شارژ بوده و بیش از 7 روز با کارکرد نسبی بازدهی می دهد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو کمری اصل دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید و تعمیرات ترازو را در مدت گارانتی به صورت رایگان و پس از اتمام مدت گارانتی بر اساس تعرفه ی مصوب انجام می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY JC11 50KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و نیمه صنعتی
قیمت : 2,200,000 (تومان)

ترازو کمری اصل بدون علمک 50 کیلویی مدل JE11

ترازو کمری اصل بدون علمک 50 کیلویی مدل JE11 با دقت 1 ایده ال برای امور بسته بندی می باشد ، قیمت ترازو کمری در قیاس کیفیت و عمر طولانی ترازو بسیار ناچیز و کاملا اقتصادی تعیین شده است ، استفاده از ترازو به صورت برق و باتری امکان پذیر بوده و حالت اماده به کار ترازو موجب می گردد انرژی بیشتر از برق ذخیره شود و به صورت طولانی مدت از ترازو در حالت باتری استفاده نمود ، دستگاه به صورت بدون علمک طراحی شده است و در قسمت جلوی دستگاه و همچنین در قسمت پشت ترازو ، نمایشگر وزن ، قیمت و قیمت کل تعبیه شده است که دید کاربر و مشتری را تکمیل می نماید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو کمری دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY JE11 50KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و نیمه صنعتی
گارانتی : 24 ماه گارانتی
قیمت : 2,200,000 (تومان)

ترازوی کمری اصل بدون علمک 30 کیلویی مدل JE11

ترازوی کمری اصل بدون علمک 30 کیلویی مدل JE11 با بدنه ای پوشیده شده از پلاستیک نشکن و ساختار قوی و صنعتی دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 1 گرم است ، ترازوی کمری اصل توسط برق و باتری پشتیبان تغذیه ی گردد و ترازو توان کارکرد بیش از یک هفته بدون نیاز به برق را دارد ، نمایشگر ترازوی دیجیتال از جنس LED بوده که به نمایشگر چراغی معروف می باشد و دید بسیار مناسبی را برای کاربر ایجاد می نماید ، نمایشگر ترازو کمری اصل به صورت دو طرفه بر روی بدنه تعبیه شده است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی دیجیتال کمری اصل دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی نموده و یک ماه گارانتی تعویض را به خریدار هدیه می دهد .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY SCALE JE11
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و نیمه صنعتی
قیمت : 2,200,000 (تومان)

ترازوی کمری اصل بدون علمک 30 کیلویی مدل JC11

ترازوی کمری اصل بدون علمک 30 کیلویی مدل JC11 دارای بدنه ی مستحکم و صنعتی بوده و دارای دقت توزین 1 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم است ، از ترازو در فروشگاه ها ، رستوران ها ، کبابی ها ، عطاری ها و کارگاه های بسته استفاده ی وافر می گردد و به دلیل دقت فوق العاده ی 1 گرم که از ابتدای توزین آغاز می شود و تا 30 کیلو گرم پایدار است بسیار برجسته شده است ، ترازو کمری اصل توسط برق و باتری پشتیبان تغذیه شده و دارای کیفیت بسیار بالایی در توزین و بازدهی می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی کمری اصل دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می باشد .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY SCALE 30 KG MODEL JC11
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و نیمه صنعتی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 2,200,000 (تومان)

ترازو کمری

ترازو دیجیتال کمری مناسب جهت استفاده در بسته بندی است ، دقت 1 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم و باتری پشتیبان به مدت 48 ساعت به صورت مداوم از ویژگی های خاص دستگاه می باشد که در خرید ترازو بر انتخاب کاربر تاثیر می گذارد ، گارانتی دیجی اسکال برای این محصول 24 ماه می باشد .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 2,200,000 (تومان)
6 / 10
از 1497 کاربر