021-6123
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

ترازو DIGI

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازو DIGI ساخت کشور ژاپن می باشد که با داشتن طراحی منحصر به فرد مناسب برای استفاده در فروشگاه ها و کارخانه ها برای امر بسته بندی می باشد ، ترازوی ژاپنی DIGI در مدل های علمک دار و بدون علمک در حال تولید است .

ترازوی دیجیتال دیجی ، ترازوی لیبل پرینتر است که با تولید بارکد واقعی بر روی لیبل امکان بسته بندی را ایجاد می نماید و به کاربر این امکان را می دهد که برای هر کالا بارکد واقعی تولید نماید و با صندوق فروشگاهی ارتباط بر قرار نموده و اطلاعات را به صندوق انتقال دهد .

دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و خدمات پس از فروش ترازوی دیجیتال را به مدت 10 سال تضمین می نماید .

قیمت ترازو در دیجی اسکال کاملا به روز ثبت می گردد ، برای دریافت اطلاعات هر محصول بر روی محصول کلیک نمایید تا از قابلیت های ترازو آگاه شوید و امکان مقایسه چندین محصول را داشته باشید .

انواع ترازو دیجی از نوع فروشگاهی هستند و توانایی‌های آنها را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی اسکیل ببینید. انواع ترازو دیجی از بهترین و بیشترین توانایی‌های بهره می‌برند که بسیاری از دیگر ترازوهای فروشگاهی دارای آن نیستند. انواع ترازوی دیجیتال دیجی در دو نوع ستون‌دار و بدون ستون ساخته شده‌اند. در انواع ترازوی دیجیتال دیجی ستون‌دار، دو مدل مختلف دیده می‌شود. در یکی از مدل‌ها صفحه کلید بر روی ستون قرار گرفته، اما همه انواع ترازوی دیجیتال دیجی ستون‌دار به این شکل ساخته نشده‌اند و در بعضی از آنها فقط نمایشگر مشتری بر روی ستون قرار گرفته و نمایشگر و صفحه کلید کاربر در پایین سینی ترازو دیجی قرار گرفته است. انواع ترازوی فروشگاهی دیجی دارای نمایشگرهای بزرگی‌اند که از فاصله هم خواندنی هستند و برخی از آنها نیز لمسی هستند و دسترسی کاربر را به آنچه در منو و حافظه ترازوست، آسان می‌کنند. یکی از بهترین ویژگی‌های انواع ترازو دیجی منوی فارسی آنهاست که دسترسی به توانایی‌های ترازو را برای کاربر ایرانی کاملا آسان می‌سازد. بعضی از انواع ترازوی فروشگاهی دیجی دارای چاپگر هستند و بعضی نیز بدون آن هستند، اما امکان ارتباط با چاپگر خارجی دارند.

خرید ترازو دیجی برای شما که در پی خرید ترازویی کارآمد و با توانایی‌های بسیار هستید، بهترین گزینه است. ترازوی دیجی همه توانایی‌هایی که یک ترازوی فروشگاهی می‌تواند داشته باشد را دارد و در کنار وزن کردن و فروش آسان، امکان‌های مختلفی را در اختیار کاربر می‌گذارد تا به کار فروش سرعت بخشد و شما که نیاز به خرید ترازو برای فروشگاهی پرمشتری دارید، خرید ترازوی دیجیتال دیجی یکی از بهترین گزینه‌هاست. خرید ترازو دیجی برای شما قابلیت‌های مختلفی مانند ارتباط با رایانه و چاپگر خارجی را به همراه می‌آورد. اگر هم در جستجوی ترازویی هستند که بتوانید آن را به کارت خوان و بارکد خوان وصل کنید و به کار فروشتان سرعت بخشید، باز هم انتخاب خوبی کرده‌اید و خرید ترازوی دیجیتال دیجی این کار را هم برای شما انجام خواهد داد. بسیاری از انواع ترازوی دیجیتال دیجی دارای توانایی کار کردن به مدت زیاد با باتری و بدون نیاز به شارژ هستند که خرید ترازو دیجی خیال شما را درباره مصرف انرژی آن هم آسوده خواهد کرد.

فروش ترازو دیجی در چند مدل مختلف در سایت فروشگاهی اسکیل در دسترس شماست. ترازوی لیبل زن و بارکدزن بسیاری از فروشندگان، به ویژه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای است، و فروش ترازوی دیجی بارکدزن و لیبل زن هم در دستور کار فروشگاه اسکیل است. ترازو دیجی در بین انواع ترازوی فروشگاهی دیجیتال دارای قابلیت‌های کاملا حرفه‌ای است و فروش ترازو دیجی با توانایی زدن واترمارک (زدن نام یا لوگوی فروشگاه به صورت تصویری کم‌رنگ در زمینه کاغذ) بر روی رسیدها و فاکتورهای فروش، یکی از این قابلیت‌هاست. خریدوفروش ترازو دیجی با قابلیت‌های فراوان و همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش است، هرچند که توجه به امکان تعمیر ترازو دیجی در مراکز معتبر را هم نباید از نظر دور داشت. هر وسیله‌ای مانند ترازوی دیجیتال دیجی ممکن از پس از مدتی استفاده، دچار اشکال‌هایی در سیستم نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری خود شود که در چنین شرایطی، علاوه بر اینکه گارانتی‌دار بودن ترازو بسیار مهم است، نیاز به تعمیر ترازو دیجی هم دیده می‌شود که همکاران ما این مشکل را هم برای شما حل کرده‌اند و تعمیر ترازو دیجی در سایت فروشگاهی اسکیل به دست افراد آموزش‌دیده و کارآزموده صورت می‌گیرد.


قیمت ترازو دیجی چندان ارزان نیست و برای ارزیابی قیمت ترازوی دیجیتال دیجی و مقایسه آن با بسیاری از دیگر ترازوها، باید به استحکام و توانایی‌های آن توجه کرد. داشتن حافظه یکی از توانایی‌های ترازوی دیجی است که روی قیمت ترازوی دیجیتال دیجی تاثیرگذار است. فناوری تشخیص کاربر در کمترین ترازویی استفاده شده، و این توانایی نیز در این ترازوی فروشگاهی حرفه‌ای به کار رفته و قیمت ترازوی دیجیتال دیجی را افزایش داده است. با بهره‌گیری از این توانایی، می‌توان دسترسی افراد متفرقه را به ترازو محدود کرد. شمارش کالا نیز از قابلیت‌های صنعتی است و چنین قابلیتی روی قیمت ترازو دیجی نیز موثر بوده است. قابلیت‌های دیگری مثل قابلیت‌های انبارداری و حسابداری، از دیگر امکان‌هایی است که ترازوی فروشگاهی دیجی در اختیار کاربر می‌گذارد و می‌تواند در قیمت ترازوی دیجیتال دیجی موثر باشد، و اتصال به شبکه، چه به صورت بی‌سیم و چه به شکل سیمی نیز یکی دیگر از توانایی‌های تاثیرگذار روی قیمت ترازوی دیجیتال دیجی بوده است.

ترازوی دیجی ارزان را نمی‌توانید در بین انواع ترازوی دیجیتال دیجی بیابید، اما اگر در جست‌وجوی ترازوی باکیفیت و با قیمت مناسب هستید، خرید ترازوی دیجیتال دیجی پاسخ‌گوی شماست. البته در بین انواع ترازوی فروشگاهی دیجی ترازوهای با توانایی‌های کمتر و با قیمت پایین‌تر هم دیده می‌شود که می‌توان آنها را ترازوی دیجی ارزان نام گذاشت.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 28 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()