سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو DIGI

ترازو DIGI ساخت کشور ژاپن می باشد که با داشتن طراحی منحصر به فرد مناسب برای استفاده در فروشگاه ها و کارخانه ها برای امر بسته بندی می باشد ، ترازوی ژاپنی DIGI در مدل های علمک دار و بدون علمک در حال تولید است .

ترازوی دیجیتال دیجی ، ترازوی لیبل پرینتر است که با تولید بارکد واقعی بر روی لیبل امکان بسته بندی را ایجاد می نماید و به کاربر این امکان را می دهد که برای هر کالا بارکد واقعی تولید نماید و با صندوق فروشگاهی ارتباط بر قرار نموده و اطلاعات را به صندوق انتقال دهد .

دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و خدمات پس از فروش ترازوی دیجیتال را به مدت 10 سال تضمین می نماید .

قیمت ترازو در دیجی اسکال کاملا به روز ثبت می گردد ، برای دریافت اطلاعات هر محصول بر روی محصول کلیک نمایید تا از قابلیت های ترازو آگاه شوید و امکان مقایسه چندین محصول را داشته باشید .

انواع ترازو دیجی از نوع فروشگاهی هستند و توانایی‌های آنها را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی اسکیل ببینید. انواع ترازو دیجی از بهترین و بیشترین توانایی‌های بهره می‌برند که بسیاری از دیگر ترازوهای فروشگاهی دارای آن نیستند. انواع ترازوی دیجیتال دیجی در دو نوع ستون‌دار و بدون ستون ساخته شده‌اند. در انواع ترازوی دیجیتال دیجی ستون‌دار، دو مدل مختلف دیده می‌شود. در یکی از مدل‌ها صفحه کلید بر روی ستون قرار گرفته، اما همه انواع ترازوی دیجیتال دیجی ستون‌دار به این شکل ساخته نشده‌اند و در بعضی از آنها فقط نمایشگر مشتری بر روی ستون قرار گرفته و نمایشگر و صفحه کلید کاربر در پایین سینی ترازو دیجی قرار گرفته است. انواع ترازوی فروشگاهی دیجی دارای نمایشگرهای بزرگی‌اند که از فاصله هم خواندنی هستند و برخی از آنها نیز لمسی هستند و دسترسی کاربر را به آنچه در منو و حافظه ترازوست، آسان می‌کنند. یکی از بهترین ویژگی‌های انواع ترازو دیجی منوی فارسی آنهاست که دسترسی به توانایی‌های ترازو را برای کاربر ایرانی کاملا آسان می‌سازد. بعضی از انواع ترازوی فروشگاهی دیجی دارای چاپگر هستند و بعضی نیز بدون آن هستند، اما امکان ارتباط با چاپگر خارجی دارند.

خرید ترازو دیجی برای شما که در پی خرید ترازویی کارآمد و با توانایی‌های بسیار هستید، بهترین گزینه است. ترازوی دیجی همه توانایی‌هایی که یک ترازوی فروشگاهی می‌تواند داشته باشد را دارد و در کنار وزن کردن و فروش آسان، امکان‌های مختلفی را در اختیار کاربر می‌گذارد تا به کار فروش سرعت بخشد و شما که نیاز به خرید ترازو برای فروشگاهی پرمشتری دارید، خرید ترازوی دیجیتال دیجی یکی از بهترین گزینه‌هاست. خرید ترازو دیجی برای شما قابلیت‌های مختلفی مانند ارتباط با رایانه و چاپگر خارجی را به همراه می‌آورد. اگر هم در جستجوی ترازویی هستند که بتوانید آن را به کارت خوان و بارکد خوان وصل کنید و به کار فروشتان سرعت بخشید، باز هم انتخاب خوبی کرده‌اید و خرید ترازوی دیجیتال دیجی این کار را هم برای شما انجام خواهد داد. بسیاری از انواع ترازوی دیجیتال دیجی دارای توانایی کار کردن به مدت زیاد با باتری و بدون نیاز به شارژ هستند که خرید ترازو دیجی خیال شما را درباره مصرف انرژی آن هم آسوده خواهد کرد.

فروش ترازو دیجی در چند مدل مختلف در سایت فروشگاهی اسکیل در دسترس شماست. ترازوی لیبل زن و بارکدزن بسیاری از فروشندگان، به ویژه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای است، و فروش ترازوی دیجی بارکدزن و لیبل زن هم در دستور کار فروشگاه اسکیل است. ترازو دیجی در بین انواع ترازوی فروشگاهی دیجیتال دارای قابلیت‌های کاملا حرفه‌ای است و فروش ترازو دیجی با توانایی زدن واترمارک (زدن نام یا لوگوی فروشگاه به صورت تصویری کم‌رنگ در زمینه کاغذ) بر روی رسیدها و فاکتورهای فروش، یکی از این قابلیت‌هاست. خریدوفروش ترازو دیجی با قابلیت‌های فراوان و همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش است، هرچند که توجه به امکان تعمیر ترازو دیجی در مراکز معتبر را هم نباید از نظر دور داشت. هر وسیله‌ای مانند ترازوی دیجیتال دیجی ممکن از پس از مدتی استفاده، دچار اشکال‌هایی در سیستم نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری خود شود که در چنین شرایطی، علاوه بر اینکه گارانتی‌دار بودن ترازو بسیار مهم است، نیاز به تعمیر ترازو دیجی هم دیده می‌شود که همکاران ما این مشکل را هم برای شما حل کرده‌اند و تعمیر ترازو دیجی در سایت فروشگاهی اسکیل به دست افراد آموزش‌دیده و کارآزموده صورت می‌گیرد.


قیمت ترازو دیجی چندان ارزان نیست و برای ارزیابی قیمت ترازوی دیجیتال دیجی و مقایسه آن با بسیاری از دیگر ترازوها، باید به استحکام و توانایی‌های آن توجه کرد. داشتن حافظه یکی از توانایی‌های ترازوی دیجی است که روی قیمت ترازوی دیجیتال دیجی تاثیرگذار است. فناوری تشخیص کاربر در کمترین ترازویی استفاده شده، و این توانایی نیز در این ترازوی فروشگاهی حرفه‌ای به کار رفته و قیمت ترازوی دیجیتال دیجی را افزایش داده است. با بهره‌گیری از این توانایی، می‌توان دسترسی افراد متفرقه را به ترازو محدود کرد. شمارش کالا نیز از قابلیت‌های صنعتی است و چنین قابلیتی روی قیمت ترازو دیجی نیز موثر بوده است. قابلیت‌های دیگری مثل قابلیت‌های انبارداری و حسابداری، از دیگر امکان‌هایی است که ترازوی فروشگاهی دیجی در اختیار کاربر می‌گذارد و می‌تواند در قیمت ترازوی دیجیتال دیجی موثر باشد، و اتصال به شبکه، چه به صورت بی‌سیم و چه به شکل سیمی نیز یکی دیگر از توانایی‌های تاثیرگذار روی قیمت ترازوی دیجیتال دیجی بوده است.

ترازوی دیجی ارزان را نمی‌توانید در بین انواع ترازوی دیجیتال دیجی بیابید، اما اگر در جست‌وجوی ترازوی باکیفیت و با قیمت مناسب هستید، خرید ترازوی دیجیتال دیجی پاسخ‌گوی شماست. البته در بین انواع ترازوی فروشگاهی دیجی ترازوهای با توانایی‌های کمتر و با قیمت پایین‌تر هم دیده می‌شود که می‌توان آنها را ترازوی دیجی ارزان نام گذاشت.

ترازوی لمسی لیبل زن دیجی مدل SM-5300 EV

ترازوی لمسی لیبل زن دیجی مدل SM-5300 EV را باید از هر نظر ستود. طراحی، امکانات، فناوری، قابلیت و کارایی. این ترازوی فروشگاهی لمسی از هر حیث سرآمد و برتر است. داشتن نمایشگر لمسی و گرافیکی برای کاربر و مشتری، تجهیز بودن به چاپگر داخلی یا توانایی چاپ لیبل و واترمارک بر روی لیبل و فاکتور فروش، امکان شبکه شدن و اتصال بی سیم به دستگاه های هوشمند دیگر، مجهز بودن به سیستم عامل لینوکس و برخورداری از فناوری Speed ID بخشی از قابلیت های این ترازوی لیبل پرینتر توانمند است. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی دیجی
مدل : SM-5300 EV
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی

ترازوی دیجی لیبل زن مدل SM-5300 EV PLUS

ترازوی دیجی لیبل زن مدل SM-5300 EV PLUS را می توان از بهترین انواع ترازوی فروشگاهی لمسی دانست که می توان در فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمال ها از آن استفاده کرد. این مدل از ترازوی دیجی با توانایی بسیار زیاد در گروه بندی محصولات و مجهز بودن به سیستم عامل و امکان شبکه شدن و چاپ لیبل و همچنین واترمارک بر روی لیبل و فاکتور، دقیقا همان ترازوی لمسی ایدئالی است که می تواند در مراکز خرید بزرگ به کار آید. فناوری Speed ID به کار رفته در این ترازو، دقیقا برای مجموعه های فروشگاهی بزرگ، با پرسنل فراوان طراحی شده است.

مشخصات کلی
برند : ترازوی دیجی
مدل : SM-5300 EV PLUS
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی

ترازوی لیبل پرینتر دیجی مدل SM-5300 B

ترازوی لیبل پرینتر دیجی مدل SM-5300 B نوع بدون علمک سری SM-5300 است که با ظرفیت توزین 30 کیلوگرم و دقت 10 گرم، به عنوان یک ترازو فروشگاهی لمسی و قابل، در بازار داخلی موجود است. این ترازو از پرینتر داخلی با برش خودکار بهره می برد و می تواند به واسطه آن لیبل یا برچسب هم چاپ کند. توانایی چاپ واترمارک، امکان اتصال به شبکه و برخورداری از سیستم عامل داخلی، تجربه کار با ترازوی لیبل زن دیجی را به نمونه ای ایدئال از یک ترازو فروشگاهی درجه یک بدل کرده است. 

مشخصات کلی
برند : ترازوی دیجی
مدل : SM-5300 B
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی

ترازو لمسی فروشگاهی دیجی مدل SM-5300 P

ترازو لمسی فروشگاهی دیجی مدل SM-5300 P نمونه ای از یک ترازوی فروشگاهی مجهز و پیشرفته است. این ترازوی 30 کیلویی قادر است اجناس را با دقت 10 گرم وزن کند و در عین حال قادر است به کمک درگاه های مرتبط به کامپیوتر و چاپگر جانبی متصل شود. حتی امکان اتصال بی سیم این ترازوی لمسی به شبکه نیز وجود دارد. داشتن چاپگر داخلی می تواند شرایط چاپ فاکتور و لیبل را برای ترازوی لمسی دیجی میسر کند. ترازوی لیبل زن دیجی، اگرچه ترازویی گران قیمت است، اما نمی توان از قابلیت های ارزشمند آن برای مدیریت فروشگاه ها و مراکز خرید گذشت.

مشخصات کلی
برند : ترازوی دیجی
مدل : SM-5300 P
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : فروشگاهی

ترازوی بارکد خوان پرینتر دار دیجی RM60

ترازوی دیجیتال دیجی ساخت کشور ژاپن جدید ترین ترازوی فیش پرینتر دیجی میباشد که با طراحی فوق العاده دارای امکان اتصال ترازو به سیستم بارکد خوان امکان فروش تعدادی و تهیه گزارش فروش را دارد ، خرید ترازو دیجی به دلیل کیفیت و کارایی بی نظیر ترازو توصیه ی دیجی اسکال است .

مشخصات کلی
برند : دی جی
مدل : RM 60 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو بارکد خوان دیجی مدل RM 40

ترازو بارکد پرینتر و لیبل زن دیجی مدل rm 40 قابل اتصال به بارکد خوان جانبی می باشد که موجب می گردد کالا های بسته بندی شده نیز از طریق بارکدی که بر روی پاکت می باشد توسط بارکد خوان وارد ترازو شده و در فاکتور نهایی صادر شده توسط ترازو اطلاعات وزنی و غیر وزنی ذکر گردد ، digi scale دستگاه معرفی شده را به مدت 12 ماه گارانتی و تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : دی جی
مدل : DIGI RM 40
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجی مدل SM100 H

ترازوی دیجیتال آویزی دیجی ساخت ژاپن با رعایت استاندارد های معتبر جهانی می باشد ، ظاهر شکیل و کاربری فوق العاده ی ترازو آویزی دیجی یک اتفاق نو در صنعت ترازوی دیجیتال می باشد ، دیجی اسکال ترازو ژاپنی digi را به مدت 12 ماه گارانتی و کیفیت کارکرد دستگاه را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : دی جی
مدل : DIGI SM100 H
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجی مدل SM100 B

ترازو فروشگاهی دیجی دارای امکان تولید بارکد واقعی برای هر کالای توزین شده و از سویی نیز امکان بسته بندی کالا را برای فروشگاه ایجاد می نماید و می توان با عنوان بارکد زن نیز از ترازو برای امر بسته بندی نیز استفاده نمود ، ترازو digi دارای سرعت فوق العاده ای در توزین و چاپ لیبل می باشد ، digi scale دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : دی جی
مدل : DIGI SM100 B
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 27,500,000 (تومان)

ترازو بارکد زن دیجی مدل SM100 P

ترازو پرینتر دار دیجی با امکان تولید بارکد واقعی بر روی لیبل ترازو فروشگاهی محسوب می گردد که قابلیت های نرم افزاری ترازو در صورت درخواست مشتری به سیستم ترازو افزوده می گردد ، گزارش فروش ترازو به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه قابل دسترس می باشد digi scale دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی نموده و ترازو را دارای استاندارد جهانی می داند .

مشخصات کلی
برند : دی جی
مدل : DIGI SM100 P
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 27,500,000 (تومان)

ترازو لیبل زن دیجی مدل SM 100 EV

ترازو لیبل پرینت و بارکد زن دیجی با پیشرفته ترین متدد روز دنیا در حال عرضه می باشد ، این دستگاه که در گروه ترازو فروشگاهی قرار گرفته است دارای 72 عدد حافظه ی داخلی می باشد و قابلیت ارتقاء حافظه ترازو تا 2 مگابایت است ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی و تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : دی جی
مدل : DIGI SM100 EV
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
6 / 10
از 1692 کاربر