سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


مدی اسکیل

مدی اسکیل (Medi Scale) یکی از انواع ترازو آزمایشگاهی موجود در بازار است که به سبب تنوع، دقت و قیمت توجه خریداران را جلب کرده است. به سبب تنوع در دقت و ظرفیت در انواع ترازوی مدی اسکیل می توان انواع ترازوی طلاکشی یا ترازوی زعفران کشی را نیز در مدل های این ترازو یافت. به همین سبب ترازوی مدی اسکیل منحصر به استفاده در آزمایشگاه ها نخواهد بود. البته قابلیت ها و همچنین ظرفیت و دقت انواع ترازو آزمایشگاهی مدی اسکیل نیز امکان بهره بردن از مدل های این ترازو را در حوزه های گوناگون میسر کرده است. از همین روز هر یک از انواع ترازوی مدی اسکیل را می توان همزمان یک ترازوی آزمایشگاهی، ترازوی صنعتی، ترازوی زعفران، ترازوی طلاکشی یا ترازوی جواهر نامید. بهره بردن از امکان نصب کیت دانسیته، شمارش، توزین در چند واحد وزنی، امکان اتصال به دستگاه های جانبی، زیرکشی و امکان تغذیه از دو طریق برق و باتری از جمله ویژگی هایی است که می توان در انواع ترازوی مدی اسکیل سراغ کرد. برای خرید ترازوی مدی اسکیل از طریق فروشگاهی اسکیل می توانید به دو طریق آنلاین و حضوری اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ترازوی مدی اسکیل یا نحوه خرید و ارسال با در تماس باشید. 

ترازوی یک ده هزارم مدی اسکیل مدل MP200

ترازوی یک ده هزارم مدی اسکیل مدل MP200 را باید دقیق ترین ترازوی مدی اسکیل نامید. این ترازوی آزمایشگاهی دقیق با دقت 0.0001 گرم (معادل 0.01 میلی‌گرم) تا 220 گرم را اندازه گیری می کند. با داشتن محفظه، قابلیت شمارش، توزین در چند واحد وزنی، امکان نصب کیت دانسیته و امکان اتصال به چاپگر جانبی و کامپیوتر، این ترازوی آزمایشگاهی دقیق مدی اسکیل به یک گزینه بسیار ارزشمند برای خرید بدل می شود.

مشخصات کلی
برند : مدی اسکیل
مدل : MP200
ظرفیت : 220 گرم
دقت در توزین : 0.0001 گرم (0.1 میلی گرم)
نوع کاربری : آزمایشگاهی

ترازو آزمایشگاهی مدی اسکیل مدل DF300

ترازو آزمایشگاهی مدی اسکیل مدل DF300 جزو دقیق ترین و مجهز ترین ترازوهای مدی اسکیل است. این ترازو با داشتن دقتی برابر با 0.001 گرم (معادل 1 میلی گرم) در کنار محفظه، در شمار ترازوهای آزمایشگاهی بسیار دقیق و حر فه ای قرار بگیرد. آنچه این ادعا را بیش از پیش قوت می بخشد، امکان نصب کیت دانسیته، امکان زیرکشی، شمارش قطعه، توزین در واحدهای وزنی دیگر و همچنین امکان اتصال به چاپگر جانبی و کامپیوتر است. 

مشخصات کلی
برند : مدی اسکیل
مدل : DF300
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم (1 میلی گرم)
نوع کاربری : آزمایشگاهی

ترازوی طلاکشی مدی اسکیل مدل EF2000

ترازوی طلاکشی مدی اسکیل مدل EF2000 از آن ترازوهایی است که می توان از آن در کسب و کارهای گوناگون استفاده کرد. از این رو می توان آن را ترازوی آزمایشگاهی، ترازوی طلاکشی یا ترازوی گرمی نامید. داشتن قابلیت هایی ماندن زیرکشی، امکان نصب کیت دانسیته، شمارش قطعه و توزین در چند واحد وزنی آن را واجد چنین استفاده هایی کرده است و ارزش خرید آن را افزایش داده است. 

مشخصات کلی
برند : مدی اسکیل
مدل : EF2000
ظرفیت : 2 کیلوگرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی / فروشگاهی

ترازوی رطوبت سنج مدی اسکیل مدل MA50T

ترازوی رطوبت سنج مدی اسکیل مدل MA50T در واقع یک ترازوی آزمایشگاهی است که صرفا برای اندازه گیری مقدار رطوبت مواد به کار گرفته می شود. این رطوبت سنج مدل اسکیل با دقت 0.001 گرم یا برابر با 1 میلی گرم و 50 گرم توان توزین، یک دستگاه رطوبت سنج تمام عیار است. امکان ارتباط با با چاپگر جانبی و کامپیوتر امکان چاپ، نگهداری و مستند سازی از مقادیر سنجش شده با ترازو را میسر می کند. 

مشخصات کلی
برند : مدی اسکیل
مدل : MA50T
ظرفیت : 50 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم (1 میلی گرم)
نوع کاربری : آزمایشگاهی

ترازوی مدی اسکیل 0.1 گرم مدل MK10000

ترازوی مدی اسکیل 0.1 گرم مدل MK10000 ترازویی آزمایشگاهی و گرمی است که با توان توزین 10 کیلوگرم و با دقت 0.1 گرم، ترازویی قابل و توانمند محسوب می شود که می تواند در طیف های متفاوت شغلی به کار آید. امکان اتصال به چاپگر جانبی و کامپیوتر، بهره مندی از قابلیت زیرکشی، امکان نصب کیت دانسیته برای محاسبه جرم مواد، توانایی شمارش و توزین در چند واحد وزنی از این مدل از ترازوی مدل اسکیل یک ترازوی ارزشمند ساخته است. 

مشخصات کلی
برند : مدی اسکیل
مدل : MK10000
ظرفیت : 10 کیلوگرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی / صنعتی

ترازوی آزمایشگاهی مدی اسکیل مدل ET300

ترازوی آزمایشگاهی مدی اسکیل مدل ET300 ترازوی کم ظرفیتی است که با 300 گرم توان توزین و دقت 0.01 گرم، می تواند یک ترازوی گرمی دقیق برای  توزین های گرمی باشد. این مدل از ترازوی مدی اسکیل یک ترازوی محفظه دار است تا توزین در شرایط عایق شده انجام شود. امکان نصب کیت دانسیته و قابلیت شمارش تنها قابلیت هایی است که می توان درباره این ترازوی گرمی مدی اسکیل به آن ها اشاره کرد. طبعا داشتن قابلیت های اندک و کاربردی در قیمت ترازوی مدی اسکیل اثرگذار خواهد بود. 

مشخصات کلی
برند : مدی اسکیل
مدل : ET300
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی

ترازوی 0.1 گرمی مدی اسکیل مدل MK2000

ترازوی 0.1 گرمی مدی اسکیل مدل MK2000 توانایی توزین تا 2 کیلوگرم را دارد و آشکار است که صرفا برای کاربردهای آزمایشگاهی طراحی شده است. با این حال طراحان این مدل از ترازوی مدی اسکیل برای قابلیت های آن به تعبیه کردن توزین در چند واحد وزنی، امکان نصب کیت دانسیته و شمارش اکتفا کرده اند. این ترازوی گرمی مدی اسکیل می تواند در حوزه های گوناگونی به کار گرفته شود و با امکان استفاده از برق و باتری می تواند ترازویی ارزشمند برای متقاضیان باشد. 

مشخصات کلی
برند : مدی اسکیل
مدل : MK2000
ظرفیت : 2 کیلوگرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی

ترازوی آزمایشگاهی قطعه شمار مدی اسکیل مدل MK6000

ترازوی آزمایشگاهی قطعه شمار مدی اسکیل مدل MK6000 ترازویی پرقابلیت به شمار می آید. اگرچه از داشتن چاپگر داخلی محروم است، اما توانایی اتصال به چاپگر جانبی و کامپیوتر را دارد. از طرف دیگر دقت 0.1 گرمی، امکان نصب کیت دانسیته و قابلیت زیرکشی در کنار شمارش از آن یک ترازوی آزمایشگاهی با قابلیت کاربری در کسب و کارهای دیگر را میسر کرده است. 

مشخصات کلی
برند : مدی اسکیل
مدل : MK6000
ظرفیت : 6 کیلوگرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی

ترازوی طلا فروشی مدی اسکیل مدل EF3000

ترازوی طلا فروشی مدی اسکیل مدل EF3000 نیز یک ترازوی آزمایشگاهی است که به سبب دقت، می تواند در حوزه های دیگری نیز به کار گرفته شود. این مدل از ترازوی مدی اسکیل با داشتن قابلیت هایی مانند امکان نصب کیت دانسیته، شمارش، زیرکشی و توزین در چندین واحد وزنی خود را به عنوان یک ترازوی آزمایشگاهی قابل معرفی می کند. در کنار آن، امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی، نقص نداشتن چاپگر را برای آن رفع کرده است تا کارایی گسترده تری پیدا کند.

مشخصات کلی
برند : مدی اسکیل
مدل : EF3000
ظرفیت : 3 کیلوگرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی

ترازوی زعفران کشی Medi scale مدل EF1000

ترازوی زعفران کشی Medi scale مدل EF1000 در واقع یک ترازوی آزمایشگاهی است که می تواند ترازوی زعفران کشی یا ترازوی طلاکشی نیز خطاب شود. این ترازوی را با امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی، نقص دارا نبودن چاپگر را برطرف کرده است. در عین حال با قبلیت های زیرکشی، امکان نصب کیت دانسیته، توزین در چند واحد وزنی و شمارش، خود را به عنوان مدلی از یک ترازوی آزمایشگاهی چند کاره معرفی کرده است. 

مشخصات کلی
برند : مدی اسکیل
مدل : EF1000
ظرفیت : 1 کیلوگرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی / عطاری

ترازو آزمایشگاهی مدی اسکیل مدل ET600

ترازو آزمایشگاهی مدی اسکیل مدل ET600 یک ترازوی حساس و دقیق گرمی است. این ترازو می تواند نهایتا 600 گرم وزن را با دقت 0.01 گرم دقت اندازه بگیرد. خبری از اتصال های مرسوم با دستگاه های دیگر در این ترازوی آزمایشگاهی نیست. اما وجود قابلیت استفاده از کیت دانسیته، توزین در چند واحد وزنی و شمارش از آن یک ترازوی حرفه ای آزمایشگاهی ساخته است. 

مشخصات کلی
برند : مدی اسکیل
مدل : ET600
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی
6 / 10
از 1646 کاربر