سبد خرید 0
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


بهترین ترازوی وزن کشی برای توزین نفر ترازوی زیر پایی مختص به ترازوی کمری می باشد که دارای مزیت های زیادی از جمله قیمت ترازو بوده که بسیار مناسب تعیین شده است دیگری با داشتن قیمت مناسب کیفیت توزین و عمر طولانی ترازوی دیجیتال است ، خرید ترازو برای تمامی خانواده ها جهت اطلاع از وضعیت سلامتی افراد خانواده جزء نیاز واجب می باشد .

ترازوی دیجیتال خانگی در منازل به صورت زیر پایی و به صورت ترازوی آشپزخانه است ، ترازو آشپزخانه معمولا ترازوی کوچکی است که در آشپزخانه ی منازل جهت توزین مواد گرمی استفاده می نمایند که جهت توزین مواد آشپزی و کیک پزی مورد استفاده قرار می گیرد ، دقت ترازو بالا است این ترازو نیز کمک زیادی به سلامتی خانواده می نماید زیرا با تنظیم مواد و پروتئین برای پخت و پز غذای سالم تری را می توان تهیه دید .

دیجی اسکال مرکز فروش ترازوی خانگی تمامی دستگاه های توزین دیجیتال ارائه شده توسط این مرکز را دارای گارانتی محصول و خدمات پس از فروش معرفی می نماید ، جهت اطلاع از قیمت ترازو و نحوه تعمیر ترازو می توانید با مشاورین دیجی اسکال تماس حاصل نمایید تا بهترین انتخاب را پیشنهاد نموده و در قسمت تعمیرات ترازو نیز با گارانتی پس از تعمیرات بهترین همراه شما باشند .

9 / 10
از 1 کاربر
میثم : خریدترازو
2 0
باسلام خدمت عزیزان کارشناس،جهت خریدترازوبامارک شیاومی ورژن۲مزاحم شدم،آیاامکان داره درموردکیفیت این دستگاه و همچنین ارزش خریدآن به نسبت مارکهای دیگه راهنمایی فرمایید.باسپاس
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام روز به خیر متاسفانه اطلاعی در مورد ترازو شیاومی نداریم که در اختیارتون قرار بدیم.
خدیجه سلطانشاه : تعمیر ترازو
0 0
سلام.من ترازوی کمری خریدم به تازگی ولی بعد چند روز دیگه وزن رو درست نشون نمی ده.مثلا وزن هفتاد کیلو رو سی کیلوگرم نشون میده.چه کار کنم.از طرفی کارتونش رو هم دور انداختم.
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام روز به خیر- ممنون از اینکه مشکل ترازو خود را با ما مطرح کردین- در صورتی که ترازو وزن را کم یا زیاد نشان بدهد مشکل کالیبره نبودن دستگاه است. برای بررسی بیشتر مشکل ترازو بهتر است با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :