021-6123
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

باسکول

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول در واقع ترازو دیجیتال با ظرفیت و ابعاد بزرگ است که به صورت زمینی مورد استفاده قرار می گیرد ، باسکول برای توزین مواد حجمی و سنگین مورد استفاده قرار می گیرد .

دقت در توزین بر حسب ظرفیت و ابعاد سینی تعیین می گردد و با افزایش ظرفیت باسکول نیاز به بزرگ شدن سینی و به نسبت بزرگ شدن سینی توزین باسکول تعداد لودسل های وزن کشی افزایش می یابد ، دقت توزین نیز با افزایش ابعاد سینی و ظرفیت باسکول دیجیتال کاهش یافته و به اصطلاح حساسیت باسکول دیجیتالی در توزین کمتر می گردد .

باسکول های قدیمی نسبت به سیستم های توزین دیجیتالی که امروزه در حال تولید می باشند از حساسیت کمتری در توزین برخوردار بوده اما با پیشرفت روز افزون صنعت باسکول دیجیتالی ما شاهد دستگاه هایی هستیم که با داشتن ظرفیت های بالا دارای دقت فوق العاده ای در توزین می باشند و کار توزین را بسیار ساده نموده اند ، نوع باسکول دیجیتال بر اساس نوع مصرف متفاوت می باشد ، دیجی اسکال بزرگترین وب سایت فروش انواع باسکول اعم از باسکول صنعتی ، باسکول فروشگاهی ، باسکول جاده ای و انواع باسکول های دیجیتال با کاربرد های متفاوت در ایران است .

در گروه باسکول می توان به باسکول پند و باسکول محک و باسکول سهند اشاره نمود که در بازار ایران بیش از 20 سال که فعالیت مفید داشته و برای انواع فعالیت ها باسکول مناسبی تولید نموده است که باسکول پند تنوع زیادی دارد و در هر عرصه ای در زمینه ی باسکول دیجیتالی در حال فعالیت است ، باسکول سهند تنها در گروه باسکول نفرکش فعالیت می نمایید و بهترین دستگاه ها را برای توزین نفر ارائه نموده و جزوء برترین ها می باشد .

« قیمت باسکول و ترازو که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »

باسکول دیجیتال با به روز شدن صنعت و افزایش دانش تولید و طراحی همچنان در حال رشد می باشد و هر روزه دامنه و تنوع باسکول در حال افزایش می باشد و نیاز انسان روز به روز به باسکول دیجیتالی افزایش یافته و کار ها به سادگی و سرعت بالا پیش می رود ، باسکول انواع مختلفنی دارد که به توضیح آن بسته ایم.

انواع باسکول

باسکول دیجیتال در نوع خود به انواع باسکول شامل باسکول صنعتی ، باسکول فروشگاهی ، باسکول باشگاهی و باسکول جاده ای تقسیم می گردد. از دیگر انواع باسکول هم می‌توان به باسکول دام کش و باسکول آویز و باسکول سنگی یا قپان اشاره کرد. باسکول صنعتی همان‌طور که از نامش پیداست، کاربرد صنعتی دارد و در کارگاه‌ها و کارخانه‌های صنعتی و کشتی‌رانی و بسیاری مراکز صنعتی دیگر استفاده می‌شود و ظرفیت وزن کردن آن بالاتر از نیم تن تا ده‌ها تن است. باسکول صنعتی انواع مختلف دارد که از بین آنها می‌توان به باسکول صنعتی ثابت و متحرک و دیواری اشاره کرد. باسکول فروشگاهی نیز دسته‌ای دیگر از انواع باسکول است که ظرفیت وزنی آن پائین‌تر از 500 کیلوگرم است. انواع باسکول فروشگاهی در فروشگاه‌های مختلف کوچک و بزرگ، برای وزن کردن کالاها، به منظور فروش آنها استفاده می‌شوند و به همین دلیل نمایشگر به کار رفته در انواع باسکول فروشگاهی از نوع سه نمایشگر است، یعنی در کنار نمایش وزن، قیمت تکی و قیمت کل را هم نشان می‌دهد. انواع باسکول فروشگاهی هم مانند باسکول صنعتی به شکل ثابت و متحرک و دیواری تولید می‌شوند که منظور از آن، داشتن نمایشگر ثابت یا متحرک و یا نمایشگر قابل نصب به دیوار است. انواع باسکول باشگاهی برای وزن کردن انسان ساخته شده‌اند و در باشگاه‌ها، داروخانه‌ها، کلینیک پزشکان، و حتی مکان‌های عمومی برای اندازه‌گیری وزن و قد افراد استفاده می‌شوند. به باسکول باشگاهی باسکول نفر کش یا باسکول داروخانه ای هم گفته می‌شود. بیشتر انواع باسکول باشگاهی به قدسنج الکترونیکی یا مکانیکی مجهز هستند تا هم‌زمان با اندازه‌گیری وزن، قد فرد هم مشخص شود و بدین ترتیب بتوان مقدار BMI یا شاخص توده بدنی او را اندازه گرفت. این شاخص نشان دهنده مقدار کمبود یا اضافه وزن هر فرد، و یا مشخص کننده وزنی نرمال و متعادل است. باسکول جاده‌ای نیز از دسته باسکول‌های سنگینی است که برای وزن کردن وزن بار خودروهای سنگینی مانند کامیون ساخته شده است و بعضی از انواع آن در زمین کار گذاشته می‌شود و در دو نوع ثابت و متحرک ساخته شده است. باسکول دام کش همان‌طور که از نامش پیداست، برای وزن کردن حیوان‌های کوچک و بزرگ ساخته شده است. باسکول دام کش انواع مختلف دارد، اما وجه مشترک انواع باسکول دام کش میله‌دار بودن باسکول است. باسکول آویز از انواع باسکول صنعتی است و در اسکله‌ها و بسیاری از دیگر مراکز صنعتی برای وزن کردن کالاها و موادی استفاده می‌شود که حجم زیادی دارند و قرار دادن آنها بر روی باسکول‌های معمولی و زمینی ممکن نیست. باسکول سنگی یا باسکول مکانیکی نیز نوع قدیمی باسکول است که از دیرباز استفاده می‌شده واکنون نیز در زمانی که نیاز به سرعت در وزن‌کشی نیست از آنها استفاده می‌شود.

خرید و فروش باسکول

خرید و فروش باسکول در بسیاری از فروشگاه‌های حضوری و اینترنتی صورت می‌گیرد و فروشگاه اسکیل یکی از قدیمی‌ترین آنهاست. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که نه‌تنها خرید و فروش باسکول در سایت فروشگاهی اسکیل انجام می‌شود، بلکه تعمیر باسکول نیز در همین سایت به دست افراد ماهر و دوره‌دیده صورت می‌گیرد تا در صورت نیاز شما به تعمیر باسکول بتوانید با اطمینان کامل آن را به ما بسپارید. خرید و فروش باسکول از انواع مختلف معمولا با ضمانت و گارانتی و خدمات پس از فروش همراه است و بهتر است پیش از خرید باسکول از هر نوعی به ویژگی‌ها و ضمانت آن توجه کنید.

قیمت باسکول

قیمت باسکول با توجه به انواع بسیار آن، کاملا با هم متفاوت است. در ارزیابی قیمت باسکول ابتدا نوع آن مورد توجه قرار می‌گیرد و سپس در هر نوع خاصی از باسکول باید به قیمت برندهای مختلف باسکول با توانائی‌های متفاوت آنها پرداخت. معمولا در کنار شرح ویژگی‌های یک باسکول در فروشگاه اینترنتی اسکیل قیمت باسکول هم نوشته شده است، اما در صورت موجود نبودن آن نوع از باسکول یا ثابت نبودن قیمت‌ها و ثبت نشدن قیمت باسکول با ما تماس بگیرید تا از آخرین قیمت باسکول مورد نظرتان باخبر شوید. نکته دیگر قابل توجه در استفاده از باسکول این است که باسکول هم مانند هر وسیله دیگری ممکن است پس از مدتی استفاده دچار اشکال شود؛ در این صورت داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش، و خرید باسکول از فروشگاهی که خدمات مربوط به تعمیر باسکول را هم به شما ارائه دهد، بسیار مهم است و فروشگاه اسکیل چنین امکانی را در اختیار شما قرار داده است.

باسکول ارزان

باسکول ارزان هم در بین انوع باسکول به چشم می‌خورد، اگرچه تنها ارزان بودن یک باسکول نباید گزینه مورد نظر یک خریدار باشد. در کنار داشتن قیمت مناسب، کارایی و کیفیت، نشان دادن دقیق وزن، سرعت ثابت شدن وزن، قدرت و مقاومت باسکول، و بسیاری دیگر از موارد هم مهم است. پس باسکول ارزان و باکیفیت را در بین انواع باسکول‌ها می‌توانید جست‌وجو کنید و برای انتخاب آسان‌تر ، با ما تماس بگیرید تا ما هم شما را در انتخاب باسکول ارزان و باکیفیت مورد نیازتان همراهی کنیم.

 

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 15 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()