021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

باسکول آویز

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول دیجیتال در انواع گوناگون در حال تولید است ، امروزه در ایران مانند اکثر کشور های جهان انواع باسکول بر اساس زمینه های مصرفی و نیاز کاربران ساخته و عرضه می گردد ، باسکول آویز نیز یکی از نیاز های اساسی کارخانه های تولیدی با محدودیت استفاده می باشد که مواد مصرفی یا تولیدی را نمی توان با باسکول کفه ای یا زمینی توزین نمود از این رو استفاده از باسکول دیجیتالی مطرح می گردد که از سقف یا بر روی جرثقبل نصب می گردد .

باسکول آویز از سقف آویزان شده و معمولا به دو صورت تولید می گردد که در گروه اول قلاب در قسمت آویزی قرار گرفته و نمایشگر به صورت وایرلس بر روی دیوار یا در دفتر کار قرار می گیرد ، در گروه دوم باسکول به صورت کامل به همراه قلاب و نمایشگر از سقف آویزان یا بر روی جرثقیل نصب می گردد که در این حالت با درخواست مشتری نمایشگر دوم به صورت جانبی در دفتر کار یا بر روی دیوار نصب می گردد . 

باسکول سقفی دارای ظرفیت های گوناگونی می باشد که با مقاومت های بدنه ای که بر حسب ظرفیت و محیط توزین تولید می گردد ، قیمت باسکول نسبت به قیمت باسکول زمینی با توجه به تناژ و کیفیت باسکول بسیار مناسب می باشد و امکان استفاده ی وایرلس از قلاب آویزی باسکول و نمایشگر وجود دارد و کنترول باسکول دیجیتال از طریق ریموت از فاصله ی چند متری می باشد .

انواع باسکول صنعتی آویز همان‌گونه که اشاره شد، دارای گوناگونی بسیار نیست و می‌توان آن را در دسته‌بندی‌کلی به باسکول آویز با نمایشگر بر روی بدنه و باسکول آویز بدون نمایشگر بر روی بدنه تقسیم کرد. از نظر ظرفیت وزنی نیز می‌توان انواع باسکول آویز را به رده‌های مختلف وزنی از 500 کیلوگرم تا چند تن گروه‌بندی کرد. از نگاه دیگری نیز می‌توان باسکول‌های آویز را دسته‌بندی کرد و آن داشتن یا نداشتن کنترل از راه دور است. انواع باسکول آویز دارای بدنه بسیار محکمی هستند تا بتوانند وزن چند تن بار را تحمل کنند و در ساخت آنها از محکم‌ترین آلیاژها استفاده شده است و به همین دلیل در برابر ضربه بسیار مقاوم هستند. منبع انرژی انواع باسکول آویز باتری قابل شارژ است. این نکته را همواره باید در نظر داشت که باسکول آویز هم مانند هر وسیله دیگری ممکن است دچار اشکال و آسیب در نمایشگر یا بدنه شود که در آن صورت نیاز به تعمیر باسکول آویز پیدا می‌شود که برای این کار حتما باید از افراد متخصص و کارآزموده استفاده شود که سایت اسکیل به شما معرفی می‌کند.

خرید باسکول آویز

خرید باسکول آویز انتخاب مناسبی برای بهره بردن در صنایع مختلف مانند کارخانه‌ها و کارگاه‌های صنعتی است و برای وزن کردن بارهایی استفاده می‌شود که به راحتی نمی‌توان آنها را جابه‌جا کرد و یا روی باسکول زمینی قرار داد. همچنین بسیاری از انبارها و حتی آهن فروشی‌ها هم نیاز به خرید باسکول آویز دارند تا بارهای بدحجم و بزرگ خود را که گذاشتنشان روی باسکول‌های زمینی ممکن نیست را با آن وزن کنند. اداره‌های گمرک و اسکله‌ها نیز از بیشترین طرفداران خرید باسکول آویز هستند. به صورت کلی می‌توان گفت خرید باسکول آویز برای هر کاروکسبی مناسب است که با اجسام سنگینی سروکار دارد که بلند کردن آنها مشکل است و یا بدشکل و بدحجم هستند و به راحتی نمی‌توان آنها را روی باسکول زمینی قرار داد.

فروش باسکول آویز

فروش باسکول آویز در مدل‌ها و ظرفیت‌ها و حساسیت‌های مختلف در سایت فروشگاهی اسکیل انجام می‌پذیرد. داشتن یا نداشتن توانائی‌های مختلف در خریدوفروش باسکول آویز بسیار موثر است و خریدوفروش باسکول آویز با توانائی ارتباط با رایانه و چاپگر یکی از پرطرفدارترین باسکول‌های آویز است. داشتن قابلیت‌های دیگری مانند پارسنگ، امکان اتصال به نمایشگر دوم بی‌سیم یا سیمی، و اعلام ضعیف شدن باتری هم در خریدوفروش باسکول آویز دارای اهمیت بسیار است. صفر شدن دستی یا خودکار باسکول آویز، هشدار وزن اضافه، و خاموشی خودکار نیز در استقبال از خریدوفروش باسکول آویز بسیار تاثیرگذار است. یکی دیگر از عوامل موثر در خریدوفروش باسکول آویز گارانتی و خدمات پس از فروش و تعمیر باسکول آویز است که گارانتی و خدمات پس از فروش آن به عهده شرکت سازنده است، اما سایت اسکیل تعمیرکاران باتجربه و آزموده را برای رفع مشکل باسکول در اختیار شما می‌گذارد.

قیمت باسکول آویز

قیمت باسکول آویز به عوامل مختلفی بستگی دارد که نام و سابقه برند آن یکی از مهم‌ترین آنهاست. پس از برند، ظرفیت باسکول آویز تعیین کنده قیمت باسکول آویز است و هر چه ظرفیت باسکول بالاتر باشد، یعنی باسکول دارای قدرت و استحکام بیشتری است و درنتیجه قیمت باسکول آویز بالاتر می‌رود. نوع آلیاژ به‌کاررفته در ساخت باسکول آویز نیز تعیین کننده بعدی قیمت باسکول آویز است. نوع لودسل و برند آن نیز یکی از مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت باسکول آویز است.

باسکول آویز ارزان

باسکول آویز ارزان و باکیفیت را نیز می‌توان در بین انواع باسکول آویز پیدا کرد. برخی از برندهای باسکول آویز دارای معروفیت زیاد نیستند، اما کیفیت باسکولی که تولید می‌کنند، با بسیاری از باسکول‌های برندهای معروف برابری می‌کند، پس می‌توان در بین آنها باسکول آویز ارزان را پیدا کرد. البته همه آگاهیم که ارزان بودن یک کالا ملاک درستی برای انتخاب و خرید آن کالا نیست، اما وقتی از باسکول ارزان صحبت می‌کنیم منظورمان باسکولی باکیفیت و دارای قیمت مناسب است. این نکته را همیشه در نظر داشته باشید که برای انتخاب و خرید باسکول آویز مناسب، کارشناسان فروش ما همیشه آماده همراهی باشما هستند.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()