021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

باسکول دام کش

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکو دام کش جهت استفاده در دامداری برای توزین دام می باشد ، معمولا باسکول دیجیتال دام دارای محفظه ای است که حیوان به صورت کامل درون آن قرار می گیرد ، باسکول دامداری دارای ورودی و خروجی حیوان می باشد که به همراه رمپ اجرا می گردد .

باسکول معرفی شده دارای بدنه ی مقاوم با حفاظ های فلزی می باشد که به صورت کلی که برای توزین حیوان بوده و مصرف دیگری نخواهد داشت .

باسکول دام کش معمولا برای توزین دام های چهار پایی مانند گاو و گوسفند به صورت محفظه دار استفاده می شود و برای توزین حیوانات دیگر مانند حیوانات خانگی نیز می توان از مدل های بدون محفظه استفاده نمود ، باسکول دیجیتالی که در صنعت دامداری مورد استفاده است باید دارای بدنه ی بسیار مقاوم باشد زیرا در زمان توزین دام حرکت های اضافی دام در صورت مقاوم نبودن باسکول به بدنه ی باسکول ضربه وارد می نماید . البته باید توجه داشت هر باسکولی چه از دسته دامی باشد و چه از هر نوع دیگری ممکن است نیاز به تعمیر پیدا کند و تعمیر باسکول دام کش نیز باید به دست افراد آگاه و ورزیده صورت گیرد.

انواع باسکول دام کش را می‌توان با توجه به قابلیت وزن کردن حیوانات مختلف، و در نتیجه اندازه آنها دسته‌بندی کرد. انواع باسکول دام کش را از نظر اندازه می‌توان به باسکول شترمرغ، گوسفند، گاو و گوساله، اسب، و شتر دسته‌بندی کرد. تقریبا همه انواع باسکول دامی دارای نرده‌ای به دور خود هستند که بتواند دام را نگه دارد و فاصله نرده‌های باسکول تا بدن دام به اندازه‌ای است که حرکت‌های اضافی دام را بگیرد تا وزن‌کشی به صورت دقیق انجام شود و این نرده‌ها گاهی به شکل قفسی درمی‌آیند که تمام دورتادور باسکول را فرا گرفته است. بیشتر انواع باسکول دام کش دارای دو در ورود و خروج هستند تا دام‌هایی مانند گاو و گوسفند به راحتی از یک در وارد و از در دیگر باسکول خارج شوند. همچنین برخی از انواع باسکول دامی دارای صفحه‌ای شیب‌دار هستند که رمپ نامیده می‌شود و جلوی ورودی و خروجی باسکول قرار می‌گیرد تا حیوان به راحتی بتواند وارد و خارج شود. انواع باسکول دام کش که برای حیوان‌های بزرگ و سنگین مانند گاو و گوساله و شتر ساخته می‌شوند، وزن بالایی دارند که طبیعی است؛ چرا که هم باید تحمل کننده وزن حیوان باشند و هم با حرکت حیوان خیلی آسیب نبینند. نکته دیگر اینکه بعضی از انواع باسکول دامی مجهز به چرخ هستند که راحت می‌توان آنها را حرکت داد و برخی نیز بدون چرخ ساخته شده‌اند.

هر باسکول دامی دیجیتال نیاز به یک نمایشگر دارد. نمایشگر باسکول دامی هم مانند دیگر باسکول‌ها از نوع LED و یا LCD است، اما در نوع برند و نمایشگر تفاوت دارند. بعضی از نمایشگرها تک نمایشگر هستند و فقط وزن را نشان می‌دهند و زمانی استفاده می‌شوند که بحث فروش مستقیم مطرح نیست. بعضی از نمایشگر ها هم سه نمایشگر هستند و وزن، قیمت تک، و قیمت کل را در سه قسمت نشان می‌دهند که برای فروش دام از این نمایشگرها استفاده می‌شود. انواع باسکول دام کش را با توجه به جای قرارگیری نمایشگر نیز می‌توان به چند گروه تقسیم کرد. نمایشگر برخی از انواع باسکول دامی بر روی ستون یا علمک متصل به باسکول قرار می‌گیرد، نمایشگر برخی دیگر بر روی ستون قرار می‌گیرند، اما ستون از بدنه باسکول جداست و می‌توان آن را تا چندمتری باسکول جابه‌جا کرد، و نمایشگر بعضی از انواع باسکول دامی نیز روی نرده‌های باسکول نصب می‌شود. انواع باسکول لاشه کش را نیز باید در زیرگروه باسکول دامی قرار دهیم. انواع باسکول لاشه کش مناسب وزن کردن لاشه دام‌ها، و معمولا دارای یک یا چند قلاب هستند تا بتوان لاشه را بر روی آنها آویزان کرد. انواع باسکول لاشه کش در مدل‌های چرخ‌دار و بدون چرخ، و در اندازه‌های متفاوت ساخته می‌شوند تا بتوانند لاشه حیوان‌های مختلف را وزن کنند. تفاوت باسکول دام کش و باسکول لاشه کش در وزن کردن حیوان زنده به وسیله باسکول دام کش و توزین حیوان مرده در باسکول لاشه کش است.

خرید باسکول دام کش

خرید باسکول دام کش برای هر دامداری و مرکز پرورش اسب و حیوان‌های دیگر ضروری است، و البته نوع باسکول دام کشی که هر دامداری استفاده می‌کند، با بقیه متفاوت است. خرید باسکول دام کش برای دامداری‌هایی که به پرورش شترمرغ می‌پردازند، از انواع باسکول دامی قفس مانند نه چندان بزرگ است؛ دامداری‌های گوسفند معمولا از باسکول نرده‌دار تا حدود یک تن بهره می‌برند؛ و خرید باسکول دام کش برای گاوداری‌ها و پرورش دهنده‌های اسب و شتر، به طور طبیعی باید از انواع باسکول دام کش چند تنی سنگین و محکم باشد. همچنین خرید باسکول لاشه کش نیز مخصوص کشتارگاه‌ها و بعضی دامداری‌ها و قصابی‌ها و توزیع کنندگان عمده گوشت است.

فروش باسکول دام کش

فروش باسکول دام کش در فروشگاه اینترنتی اسکیل صورت می‌گیرد و در این سایت انواع باسکول دامی را در هر اندازه و مناسب هر دامی می‌توانید پیدا کنید. نکته مهم در خریدوفروش باسکول دامی و هر باسکول دیگری، گارانتی و خدمات پس از فروش آن است، پس سفارش ما به شما تهیه و خرید باسکول دامی گارانتی‌دار است تا در صورت بروز اشکال، بتوانید به نمایندگی آن اطلاع دهید و از آنها برای رفع آن کمک بگیرید. نکته دیگر که بهتر است در خریدوفروش باسکول دام کش مورد توجه قرار گیرد، تعمیر باسکول دام کش است. بهترین روش خرید که می‌تواند خیال شما را درباره احتمال آسیب دیدن و خرابی باسکول دامی خود مطمئن سازد، خرید از فروشگاهی است که تعمیر باسکول دام کش شما را هم بتواند انجام دهد و خریدوفروش باسکول دامی در فروشگاه اسکیل این امکان را نیز برای شما فراهم کرده است.

قیمت باسکول دام کش

قیمت باسکول دام کش با توجه به نوع برند، اندازه، نوع نمایشگر، و دیگر ویژگی‌های آن کاملا متفاوت است. به صورت طبیعی قیمت باسکول دام کش در برندهای معروف و باسابقه بیشتر از قیمت باسکول دامی در برندهای کمترمعروف است. در مرحله بعد قیمت باسکول دام کش به اندازه آن بستگی دارد و در شرایط یکسان، قیمت باسکول دامی کوچک‌تر، ارزان‌تر از قیمت باسکول دامی بزرگ‌تر و به‌طور طبیعی سنگین‌تر و محکم‌تر است. در کنار اندازه باسکول، نوع رنگ و طراحی آن نیز در قیمت باسکول دام کش تاثیرگذار است. نوع نمایشگر و برند آن نیز می‌تواند تعیین کننده قیمت باسکول دامی باشد و بسته به اینکه نمایشگر یک طرفه استفاده شود یا دوطرفه، و تک نمایشگر باشد یا سه نمایشگر نیز می‌تواند در قیمت باسکول دامی موثر باشد.

باسکول دام کش ارزان

باسکول دام کش ارزان و با کیفیت را هم می‌توان در بین انواع باسکول دامی پیدا کرد. در مقایسه انواع باسکول دامی در بین برندهای مختلف، تفاوت قیمت نیز به چشم می‌خورد که پائین‌ترین قیمت‌ها را می‌توان باسکول دامی ارزان نام گذاشت. نکته‌ای که همگان می‌دانند این است که ارزان بودن تنها و خرید باسکول دام کش ارزان بدون توجه به کیفیت و قدرت باسکول دامی ، کاری عاقلانه نیست و ارزان بودن، تنها ملاک خرید باسکول دامی نیست. پس بهترین کار این است که ابتدا به کیفیت باسکول توجه کنیم و سپس از بین باسکول‌های دارای کیفیت مشابه، در پی باسکول دامی ارزان باشیم؛ توجه به امکان تعمیر باسکول دام کش از جائی که باسکول را خریداری می‌کنیم نیز یکی دیگر از نکته‌هایی است که توجه به آن، نیاز ما را در آینده تامین می‌کند.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()