سبد خرید 0
محصولات پر فروش
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکو دام کش جهت استفاده در دامداری برای توزین دام می باشد ، معمولا باسکول دیجیتال دام دارای محفظه ای است که حیوان به صورت کامل درون آن قرار می گیرد ، باسکول دامداری دارای ورودی و خروجی حیوان می باشد که به همراه رمپ اجرا می گردد .

باسکول معرفی شده دارای بدنه ی مقاوم با حفاظ های فلزی می باشد که به صورت کلی که برای توزین حیوان بوده و مصرف دیگری نخواهد داشت .

باسکول دام کش معمولا برای توزین دام های چهار پایی مانند گاو و گوسفند به صورت محفظه دار استفاده می شود و برای توزین حیوانات دیگر مانند حیوانات خانگی نیز می توان از مدل های بدون محفظه استفاده نمود ، باسکول دیجیتالی که در صنعت دامداری مورد استفاده است باید دارای بدنه ی بسیار مقاوم باشد زیرا در زمان توزین دام حرکت های اضافی دام در صورت مقاوم نبودن باسکول به بدنه ی باسکول ضربه وارد می نماید .

 

باسکول دامکش بی نظیر 1000 کیلو گرم

باسکول دام کش بی نظیر مناسب جهت استفاده در دامداری برای توزین دقیق و اصولی دام می باشد و دام با وارد شدن از درب ورودی بر روی کفه ی توزین رفته و پس از توزین از قسمت درب خروجی باسکول خارج می گردد ، باسکول بی نظیر ساخت ایران بوده و دیجی اسکال نمایندگی فروش باسکول دام کش ، دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : binazir 1000 kg d
ظرفیت : 1000 کیلو گرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول دامداری
گارانتی : 12 ماه

باسکول دام کش بی نظیر 1500 کیلو گرم

باسکول دامداری بی نظیر با ظرفیت 1500 کیلو گرم و دقت 200 گرم در توزین یکی از بهترین باسکول های دیجیتال دامکش می باشد ، نمایشگر باسکول در چندین مدل قابل انتخاب بوده و  دیجی اسکال نمایندگی فروش باسکول دام کش دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : binazir1500 kg
ظرفیت : 1500 کیلو گرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول دامداری
گارانتی : 12 ماه

باسکول دام کش 3 تنی نیکو مدل 3000EMF4L

باسکول دام کش 3 تنی نیکو مدل 3000EMF4L با طراحی ویژه برای دام و طیور و برخورداری از 4 لودسل برای توزین، که حساسیت مناطق مختلف سینی را نتیجه می دهد، یکی از مدل های باسکول دامکش است که می تواند نیاز واحدهای صنعتی مرتبط را به خوبی برطرف کند. باسکول دامکش نیکو با داشتن ظرفیت توزین 3 تن و دقت 200 گرم امکان توزین حیوان ریز و درشت بسیاری را دارد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : 3000EMF4L
ظرفیت : 3000 کیلوگرم (3 تن)
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول نیکو 750 کیلویی قفسدار مدل EMCC 750

باسکول نیکو 750 کیلویی قفسدار مدل EMCC 750 باسکولی دامکش است. باسکول دامکش یا باسکول مخصوص دام با داشتن قفسه ای برای نگهداری از احشام برای توزین، با دقت وزن حیوانات گوناگونی مانند گاو و گوسفند را انجام می دهد. باسکول دامکش نیکو دقتی برابر با 100 گرم دارد و از باتری شارژی داخلی نیز بهره می برد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : EMCC 750
ظرفیت : 750 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول دامکش نیکو 350 کیلوگرم مدل EMCC350

باسکول دامکشی نیکو 350 کیلویی را برای توزین گوسفند و گوساله پیشنهاد می دهند. داشتن قفس به خریداران کمک می کند تا دام و طیور را داخل باسکول نیکو نگه دارند. باسکول دامکش نیکو از نوع باسکول های ثابت است و با داشتن نمایشگر LED و باتری قابل شارژ داخلی باسکولی ایده آل برای دامداری ها و مشاغل مشابه خواهد بود. 

مشخصات کلی
برند : باسکول دامکش نیکو
مدل : EMCC350
ظرفیت : 350 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : صنعتی - دام و طیور

باسکول دامکش اعتماد 500 کیلویی مدل WIC

باسکول دامکش اعتماد 500 کیلویی مدل WIC را بیشتر باید باسکول دام کش گوسفندی دانست. ظرفیت توزین 500 کیلویی و دقت 100 گرمی اش اجازه اندازه گیری وزن حیواناتی نظیر گوسفند را می دهد. داشتن قفسه و نمایشگر LED و چرخدار بودن، در کنار ساختار فلز و پروفیل و فولاد باسکول دامکشی اعتماد از آن مدلی معتمد برای استفاده در کشتارگاه ها و دامپروری ها ساخته است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : WIC
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول لاشه کش اعتماد مدل WPC

باسکول لاشه کش اعتماد مدل WPC باسکولی با توان 1500 کیلوگرم و دقت 200 گرم است که با داشتن نمایشگری از نوع LED و قابلیت هایی همچون امکان محاسبه قیمت و شمارش، یکی از نمونه های ایدئال باسکول لاشه کش برای کشتارگاه ها و قصابی های بزرگ محسوب می شود. این مدل از باسکول اعتماد به چرخ مجهز است و سینی آن 120×120 سانتیمتر اندازه دارد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : WPC
ظرفیت : 1500 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی - دام و طیور

باسکول دامکش اعتماد مدل WLC+P

باسکول دامکش اعتماد مدل WLC+P نمونه چرخدار باسکول دامی اعتماد است. بدون شک داشتن چرخ می تواند سبب جابجایی آسان تر باسکول اعتماد شود. این باسکول می تواند تا وزن 2200 کیلوگرم را با دقت 500 گرم بسنجد. در عین حال با داشتن نمایشگر متحرک دایره تحرک کار با این باسکول دامکشی نیز افزایش خواهد یافت. ساخته شدن سینی و توری محفظه از ورق فولادی و بدنه فولادی و پروفیل این باسکول دامکش بر استحکام و دوام آن افزوده است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : WLC+P
ظرفیت : 2200 کیلوگرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 2 تنی دامکش حداد ماهر

باسکول دامکش حداد ماهر ساخت ایران و تولید شرکت باسکول سازی حداد ماهر می باشد . باسکول دیجیتال مورد نظر بدنه ای تمام فلزی دارد و همچنین با داشتن یک حصار فلزی از تکان خوردن و جابجایی دام جلوگیری و به دقت توزین کمک میکند . نمایشگرهای موجود در این باسکول دامکش 2 تنی دارای صفحه نمایش LED می باشند . قدرت اندازه گیری وزن در این باسکول 2000 کیلو گرم با میزان دقت 200 گرم است .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : دامکش 2 تنی
ظرفیت : 2000 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول دامکش
گارانتی : 15 ماه
قیمت : 16,000,000 (تومان)

باسکول دامکش 1200 کیلویی اعتماد مدل +WIC

باسکول دامکش 1200 کیلویی اعتماد مدل +WIC نسخه میان وزن باسکول دامکشی اعتماد است. این باسکول دامی می تواند تا 1200 کیلوگرم را با دقت 500 گرم بسنجد. بدنه فولادی این مدل از باسکول اعتماد میتواند دوام و استحکام را برای آن به ارمغان بیاورد. داشتن نمایشگر LCD و کیفیت استاندارد شرکت اعتماد که در دیگر باسکول های این شرکت نیز دیده می شود، تضمینی ست برای خریداران باسکول دامی اعتماد تا برای مدت های مدید از این باسکول ایرانی و ارزشمند برای رفع نیازهای شغلی خود استفاده کنند. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +WIC
ظرفیت : 1200 کیلوگرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی
10 / 10
از 1 کاربر