سبد خرید 0
مدل ها
محصولات پر فروش
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول سنگی یا در واقع باسکول قپانی گروهی دیگر از باسکول است که در ابتدای امر پیش از حضور باسکول دیجیتال پا به عرصه توزین گذارده و هنوز هم با گذشت بیش از یک قرن با تولید باسکول دیجیتالی جایگاه خود را داشته و در حال تولید و عرضه می باشد. باسکول قپان یا به دلیل وجود سنگ های توزین آویزی به باسکول سنگی اویز دار نیز معروف می باشد در محیط هایی که گرد و غبار و یا سرما و رطوبت بالا وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد و در گروه هایی شامل باسکول قپانی اویز دار ، باسکول سنگی اویز دار میدانی ، باسکول دامکشی قپانی در اوزان های متنوع نظیر 100 کیلویی ، 200 کیلویی ، 300 کیلویی ، 500 کیلویی ، 1 تنی و 2 تنی تولید می گردد ، عموم باسکول قپان دارای چرخ های جا به جایی آهنی برای انتقال آسان از محیطی به محیط دیگر هستند و قیمت باسکول قپانی به نسبت قیمت باسکول دیجیتال ایده ال تر بوده و محبوبیت خود را در صنایع توزین حفظ نموده است ، خرید باسکول سنگی یا در واقع خرید باسکول قپانی با توجه به محیط استفاده و نیز نوع کالاهای مورد توزین صورت می پذیرد و به نسبت سیستم های توزین دیجیتال دارای دقت ضعیف تری هستند .


انواع باسکول سنگی یا باسکول مکانیکی یا باسکول قپان را می‌توان با توجه به ظرفیت‌های مختلف و تا حدودی در شکل ظاهری دسته‌بندی کرد. به انواع باسکول سنگی از نظر ظرفیت اشاره شد، اما از نظر ساختار ظاهری نیز انواع باسکول سنگی تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. در بعضی از انواع باسکول سنگی جایگاهی برای قراردادن وزنه‌ها کار گذاشته شده و برخی بدون این جایگاه هستند. بعضی نیز دارای گارد یا نرده‌ای برای تکیه دادن کالا هستند و برخی دیگر فاقد آن هستند. معمولا انواع باسکول سنگی عمر بالایی دارند، اما نیاز به تعمیر باسکول سنگی که ممکن است بعد از استفاده طولانی از آنها پیش بیاید هم در وب‌سایت اسکیل انجام می‌شود.

خرید باسکول سنگی

خرید باسکول سنگی بیشتر مناسب منطقه‌ها و مکان‌هایی است که دسترسی به انرژی برق در آنجا کمی دشوار است. همچنین خرید باسکول سنگی مناسب منطقه‌های سردسیر و پرگردوغبار و محیط‌های خارج از ساختمان است که هر کدام از این شرایط می‌توانند برای باسکول دیجیتال صدمه زننده باشند. فروشندگان میدان‌های بزرگ تره‌بار هم در بسیاری موارد به خرید باسکول سنگی توجه بیشتری نشان می‌دهند. و یکی از مهم‌ترین دلیل‌ها برای خرید باسکول سنگی وزن کردن دام است. یکی از برتری‌های خرید باسکول مکانیکی بی‌نیازی آنها از هرگونه انرژی است و این ویژگی، باسکول مکانیکی را در هر نقطه‌ای از کشور، و در هر شرایط جغرافیایی قابل استفاده می‌سازد. یک نکته را هم در خرید باسکول مکانیکی در نظر داشته باشید که وزن کردن هر چیزی با باسکول مکانیکی به صرف کمی وقت نیاز دارد، پس اگر شما نیاز به سرعت در وزن کردن کالا دارید، باید از باسکول دیجیتال برای کار خود بهره ببرید. نکته دیگر درباره تعمیر باسکول سنگی است که همواره باید آن را به دست افراد مطمئن بسپارید.

فروش باسکول سنگی

فروش باسکول سنگی در فروشگاه‌های مختلف حضوری و اینترنتی صورت می‌گیرد. برای تهیه باسکول سنگی می‌توانید با جستجو در بازار به نتیجه برسید، اما آسان‌ترین روش خریدوفروش باسکول سنگی و هر وسیله دیگری در زمان کنونی که شما را از گشت‌وگذار در شهر بی‌نیاز می‌کند، خریدوفروش اینترنتی آن است. فروش اینترنتی انواع باسکول سنگی در وب‌سایت اسکیل صورت می‌گیرد و برای انتخاب باسکول مکانیکی مورد نیاز خود بهتر است ابتدا ویژگی‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس در میان انواع باسکول مکانیکی موجود در وب‌سایت اسکیل به جست‌وجو بپردازید و بهترین نمونه باسکول قپان مطابق با نیازهای خود را انتخاب و خریداری کنید. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که تعمیر باسکول سنگی نیز در کنار فروش باسکول سنگی به دست تعمیرکاران باتجربه و آموزش دیده ما در همین فروشگاه انجام می‌گیرد.

قیمت باسکول سنگی

قیمت باسکول سنگی به نسبت باسکول دیجیتال پائین‌تر است و خرید آن در بسیاری موارد به‌صرفه‌تر. بسیاری از کاروکسب‌ها که نیاز دائمی به استفاده از باسکول ندارند، نیازی به خرید باسکول دیجیتال ندارند و خرید باسکول مکانیکی برای آنها کفایت می‌کند. البته قیمت باسکول سنگی در برندهای مختلف آن می‌تواند تاحدودی با هم متفاوت باشند که نکته‌ای طبیعی است. در بین انواع باسکول سنگی از یک برند نیز معمولا قیمت باسکول سنگی با ظرفیت بالاتر، بیشتر از قیمت باسکول سنگی با ظرفیت پائین‌تر است.

باسکول سنگی ارزان

باسکول سنگی ارزان و با کیفیت را از ما بخواهید و برای خرید آن، وب‌سایت ما را جست‌وجو کنید و چنانچه برای انتخاب آن نیاز به مشورت داشتید، با ما تماس بگیرید تا در انتخاب بهترین نمونه باسکول سنگی ارزان و با کیفیت ، شما را همراهی کنیم. بدون تردید همگان می‌دانند تنها شرط خرید هر باسکولی ارزان بودن آن نیست، اما می‌توان در بین انواع باسکول مکانیکی از برندهای مختلف، باسکول سنگی ارزان و با کیفیت را نسبت به نمونه‌های دیگر انتخاب و خریداری کرد.

باسکول 100 کیلوگرمی مکانیکی نیکو مدل MW100

باسکول 100 کیلوگرمی مکانیکی نیکو مدل MW100 را باید نخستین مدل از دسته باسکول مکانیکی نیکو نامید. باسکول مکانیکی را باسکول سنگی یا باسکول قپان هم می نامند. مزیت بزرگ این دسته از باسکول نیکو آن است که بی نیاز از مصرف برق و باتری است. داشتن چرخ کمک می کند تا باسکول مکانیکی نیکو به راحتی جابجا شود. ساختار مقاوم این باسکول سنگی می تواند ضامن عمر طولانی اش باشد.

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : MW100
ظرفیت : 100 کیلوگرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 300 کیلویی نیکو مدل MW300

باسکول 300 کیلویی نیکو مدل MW300 یک باسکول مکانیکی است. شرکت باسکول سازی نیکو این دسته از باسکول را برای خاطر دو ویژگی تولید می کند. نخست عمر طولانی باسکول مکانیکی نیکو و دوم نامحتاجی آن به برق و باتری. باسکول نیکو 300 کیلویی را می توان با نیت های گوناگون و در مراکز  و محل ها و صنایع متنوعی به کار گرفت. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : MW300
ظرفیت : 300 کیلوگرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی

باسکول مکانیکی نیکو مدل MW500

باسکول مکانیکی نیکو مدل MW500 یکی دیگر از انواع باسکول نیکو است که با داشتن گارد یا محافظ روی سینی همزمان از علمک ترازو در برابر بارهای حجیم محافظت می کند و هم امکان بارگیری را عملا به سه جهت منحصر می کند. باسکول سنگی نیکو با توان اندازه گیری وزن نیم تن، و عمر مفید طولانی و امکان اندازه گیری وزن در هر زمان، برای مصارف صنعتی نمونه ای ایده آل به شمار می رود. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : MW500
ظرفیت : 500 کیلوگرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی

باسکول 100 کیلویی سنگی حداد ماهر

باسکول 100 کیلویی سنگی حداد ماهر نوعی باسکول مکانیکی است که با ظرفیت توزین 100 کیلوگرم و دقت 100 گرم در بازار موجود می باشد ، باسکول آویز دار یا باسکول قپانی برای توزین به روش قدیمی است که به باسکول قدیمی نیز معروف است ، سیستم باسکول مکانیکی هم دارای لودسل بوده و توزین در این سیستم هم با دقت بالا صورت می گیرد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش باسکول حداد ماهر ، باسکول را با 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش 10 ساله تضمین می نماید و خرید باسکول قپانی با در نظر داشتن عمر طولانی و نیز ساختار مستحکم به صنایعی که نیاز به توزین با روش قدیمی دارند توصیه می نماید .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول 100 کیلویی قپانی
ظرفیت : 100 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکول سنگی حداد ماهر 200 کیلویی آویز دار با وزنه

باسکول سنگی حداد ماهر 200 کیلویی آویز دار با وزنه از دسته باسکول های سنتی است که عمل توزین در آن ها به وسیله ی وزنه صورت می گیرد . باسکول های سنگی از دقت توزین بالایی بر خوردار نیستند و برای استفاده در صنایعی مناسب است که به داشتن وزن دقیق نیاز ندارند . باسکول با داشتن بدنه ی مقاوم و همچنین عدم نیاز به برق قابلیت استفاده در هر مکانی را دارد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : باسکول 200 کیلویی قپانی آویز دار با وزنه
ظرفیت : 200 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی سنگی
گارانتی : 15 ماه گارانتی

باسکول قپانی 200 کیلویی حداد ماهر آویز دار بزرگ با وزنه

باسکول قپانی 200 کیلویی حداد ماهر آویز دار بزرگ با وزنه معادل ظرفیت 300 کیلو گرم در توزین با دقت 100 گرم می باشد ، یک باسکول سنگی است که توزین را با دقت 100 گرم و به روش سنتی انجام میدهد . روشی که در آن برای وزن کردن از سنگ و وزنه و شاهین استفاده می شود . توزین در این نوع باسکول های مکانیکی از دقت پایینی بر خوردار است که تنها برای شرکت ها و موسساتی که خیلی نیازی به داشتن وزن دقیق ندارند مورد استفاده قرار میگیرد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول 200 کیلویی قپانی آویز دار با وزنه بزرگ
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی

باسکول قپانی 500 کیلویی حدادماهر آویز دار با وزنه

باسکول قپانی 500 کیلویی حدادماهر آویز دار با وزنه  نوعی باسکول سنتی است که عمل توزین را به روش قدیمی و با استفاد ه از سنگ و وزنه انجام می دهد . دقت توزین در این نوع باسکول های مکانیکی پایین است و برای مشاغلی که به داشتن وزن حدودی اکتفا می کنند و نیازمند وزن دقیق نیستند مناسب است و برای صنایعی که به وزن دقیق نیاز دارند مورد تایید قرار نمی گیرد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول 500 کیلویی قپانی آویز دار با وزنه
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی سنگی

باسکول سنگی میدانی حداد ماهر 500 کیلویی آویز دار با وزنه

باسکول سنگی میدانی حداد ماهر 500 کیلویی آویز دار با وزنه با دقت توزین 100 گرم مناسب برای استفاده  در مشاغلی است که نیاز به داشتن وزن دقیق ندارند و به دنبال توزین حدودی می باشند . باسکول اویزدار 500 کیلویی با داشتن بدنه ی مقاوم می تواند انتخاب مطمئنی برای خرید باسکول سنگی باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول 500 کیلویی قپانی میدان آویز دار
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول سنگی صنعتی

باسکول سنگی 1 تنی آویز دار با وزنه حداد ماهر

باسکول سنگی 1 تنی آویز دار با وزنه حداد ماهر با دقت توزین 200 گرم و هچنین برخورداری از بدنه ی فلزی بسیار مقاوم از بهترین تولیدات شرکت حداد ماهر در زمینه ی باسکول های آویزدار بوده است . قابل ذکر است که باسکول های مکانیکی از دقت توزین پایین برخوردار هستند. دیجی اسکال نمایندگی حداد ماهر باسکول سنگی 1000 کیلویی فوق را برای صنایعی که به وزن دقیق نیاز ندارند و به دنبال تعیین وزن حدودی هستند مناسب می داند .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول 1000 کیلویی قپانی حداد ماهر
ظرفیت : 1000 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی

باسکول قپانی 1 تنی حداد ماهر آویز دار بزرگ با وزنه

باسکول قپانی 1 تنی حداد ماهر آویز دار بزرگ با وزنه یک باسکول مکانیکی بسیارمستحکم می باشد که با داشتن ساختار فلزی می تواند هر مکانی مورد استفاده قرار گیرد . دقت توزین در این مدل باسکول سنگی 200 گرم است که برای در نظر داشتنن توزین دقیق مناسب نیست و در مقابل برای تعیین وزن حدودی پیشنهاد می شود .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول 1000 کیلویی قپانی
ظرفیت : 1000 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی

باسکول قپانی سنگ سرخود 1 تنی حداد ماهر

باسکول قپانی سنگ سرخود 1 تنی حداد ماهر از تولیدات با کیفیت و قدرتمند این شرکت می باشد که با دقت توزین 200 گرم در بازارعرضه شده است . ویژگی شاخص باسکول های مکانیکی عدم نیاز به برق می باشد که باعث استفاده ی فراوان باسکول در هر شرایطی می شود . دیجی اسکال نمایندگی حداد ماهر باسکول را جهت استفاده در صنایعی که نیاز به توزین دقیق ندارند مورد تایید قرار میدهد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول 1000 کیلویی قپانی سنگ سر خود حداد ماهر
ظرفیت : 1000 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی

باسکول سنگی سنگ سرخود 1 تنی بزرگ حدادماهر

باسکول سنگی سنگ سرخود 1 تنی بزرگ حدادماهر از جمله باسکول های توزین با روش سنتی سنگ و وزنه است . در این مدل باسکول های توزین نیازی به اضافه کردن سنگ و وزنه نیست بلکه هر دو به صورت ثابت در باسکول وجود دارند و با جا به جا کردن آن ها می شود وزن را به دست آورد . دیجی اسکال نمایندگی فروش حداد ماهر باسکول 1 تنی حداد ماهر را برای توزین دقیق مناسب نمی داند و برای توزین های حدودی مورد تایید قرار میدهد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول قپانی 1 تنی سنگ سر خود حداد ماهر
ظرفیت : 1000کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی

باسکول قپانی 2 تنی حداد ماهر سنگ سرخود

باسکول قپانی 2 تنی حداد ماهر سنگ سرخود با طراحی و ساختار قدرتمندش ظرفیت توزینی برابر با  2000 کیلو گرم دارد و از دقت توین 500 گرم بر خوردار است که به نوبه ی خود در دسته ی تولیدات با کیفیت شرکت حداد ماهر قرار می گیرد . باسکول به دلیل برخورداری از دقت توزین پایین برای تعیین وزن دقیق مناسب نیست و مورد استفاده برای سنجش وزن حدودی می باشد . صنایعی که نیاز به داشتن یک وزن تقریبی دارند می توانند باسکول سنگ سرخود حداد ماهر را به عنوان گزینه ی  انتخاب خرید باسکول مکانیکی در نظر داشته باشند .  

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول 2000 کیلویی قپانی سنگ سر خود حداد ماهر
ظرفیت : 2000 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی

باسکول سنگی 3 تنی حداد ماهر سنگ سرخود

باسکول سنگی 3 تنی حداد ماهر سنگ سرخود به عنوان باسکول مکانیکی شناخته می شود که از بدنه ای بسیار مقاوم بر خور دار است . ساختار فلزی باسکول باعث کیفیت و ماندگاری آن می شود  . دقت توزین در باسکول سنگی 3 تنی حداد ماهر 500 گرم است . دیجی اسکال باسکول را برای داشتن وزن حدودی و تقریبی مناسب می داند .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول 3000 کیلویی قپانی سنگ سر خود حداد ماهر
ظرفیت : 3000 کیلوگرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی

باسکول سنگ سرخود قپانی 3 تنی

باسکول سنگ سرخود قپانی 3 تنی حداد ماهر با داشتن بدنه ی تمام آهنی و قدرتمند خود همچنین برخورداری از سینی فلزی با ابعاد 150×150 از الویت های خرید باسکول قپانی می باشد . دقت در باسکول های سنگی بالا نیست و برای داشتن وزن حدودی مناسب می باشند اما برخورداری از برخی شاخصه ها باعث پایداری آن ها در بازار شده است .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : باسکول مکانیکی سنگ سر خود 3000 کیلویی حداد ماهر
ظرفیت : 3 تن
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی

باسکول سنگی 3000 کیلو گرم سنگ سر خود بزرگ

باسکول سنگی 3000 کیلو گرم سنگ سر خود بزرگ حداد ماهر در رده ی بهترین های این شرکت قرار دارد که با طراحی و ساختار بدنه ی تمام فلزی خود از قدرت و کیفیت بالایی بهره مند است . دقت توزین در این مدل از باسکول های مکانیکی 500 گرم است که نمی توان آن را توزین دقیقی به شمار آورد . دیجی اسکال نمایندگی فروش حداد ماهر باسکول را مناسب برای صنایعی می داند که به دنبال توزین تقریبی هستند .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : باسکول قپانی 3 تنی سنگ سر خود حداد ماهر
ظرفیت : 3000 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی
9 / 10
از 1 کاربر