021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

باسکول سنگی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول سنگی یا در واقع باسکول قپانی گروهی دیگر از باسکول است که در ابتدای امر پیش از حضور باسکول دیجیتال پا به عرصه توزین گذارده و هنوز هم با گذشت بیش از یک قرن با تولید باسکول دیجیتالی جایگاه خود را داشته و در حال تولید و عرضه می باشد. باسکول قپان یا به دلیل وجود سنگ های توزین آویزی به باسکول سنگی اویز دار نیز معروف می باشد در محیط هایی که گرد و غبار و یا سرما و رطوبت بالا وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد و در گروه هایی شامل باسکول قپانی اویز دار ، باسکول سنگی اویز دار میدانی ، باسکول دامکشی قپانی در اوزان های متنوع نظیر 100 کیلویی ، 200 کیلویی ، 300 کیلویی ، 500 کیلویی ، 1 تنی و 2 تنی تولید می گردد ، عموم باسکول قپان دارای چرخ های جا به جایی آهنی برای انتقال آسان از محیطی به محیط دیگر هستند و قیمت باسکول قپانی به نسبت قیمت باسکول دیجیتال ایده ال تر بوده و محبوبیت خود را در صنایع توزین حفظ نموده است ، خرید باسکول سنگی یا در واقع خرید باسکول قپانی با توجه به محیط استفاده و نیز نوع کالاهای مورد توزین صورت می پذیرد و به نسبت سیستم های توزین دیجیتال دارای دقت ضعیف تری هستند .


انواع باسکول سنگی یا باسکول مکانیکی یا باسکول قپان را می‌توان با توجه به ظرفیت‌های مختلف و تا حدودی در شکل ظاهری دسته‌بندی کرد. به انواع باسکول سنگی از نظر ظرفیت اشاره شد، اما از نظر ساختار ظاهری نیز انواع باسکول سنگی تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. در بعضی از انواع باسکول سنگی جایگاهی برای قراردادن وزنه‌ها کار گذاشته شده و برخی بدون این جایگاه هستند. بعضی نیز دارای گارد یا نرده‌ای برای تکیه دادن کالا هستند و برخی دیگر فاقد آن هستند. معمولا انواع باسکول سنگی عمر بالایی دارند، اما نیاز به تعمیر باسکول سنگی که ممکن است بعد از استفاده طولانی از آنها پیش بیاید هم در وب‌سایت اسکیل انجام می‌شود.

خرید باسکول سنگی

خرید باسکول سنگی بیشتر مناسب منطقه‌ها و مکان‌هایی است که دسترسی به انرژی برق در آنجا کمی دشوار است. همچنین خرید باسکول سنگی مناسب منطقه‌های سردسیر و پرگردوغبار و محیط‌های خارج از ساختمان است که هر کدام از این شرایط می‌توانند برای باسکول دیجیتال صدمه زننده باشند. فروشندگان میدان‌های بزرگ تره‌بار هم در بسیاری موارد به خرید باسکول سنگی توجه بیشتری نشان می‌دهند. و یکی از مهم‌ترین دلیل‌ها برای خرید باسکول سنگی وزن کردن دام است. یکی از برتری‌های خرید باسکول مکانیکی بی‌نیازی آنها از هرگونه انرژی است و این ویژگی، باسکول مکانیکی را در هر نقطه‌ای از کشور، و در هر شرایط جغرافیایی قابل استفاده می‌سازد. یک نکته را هم در خرید باسکول مکانیکی در نظر داشته باشید که وزن کردن هر چیزی با باسکول مکانیکی به صرف کمی وقت نیاز دارد، پس اگر شما نیاز به سرعت در وزن کردن کالا دارید، باید از باسکول دیجیتال برای کار خود بهره ببرید. نکته دیگر درباره تعمیر باسکول سنگی است که همواره باید آن را به دست افراد مطمئن بسپارید.

فروش باسکول سنگی

فروش باسکول سنگی در فروشگاه‌های مختلف حضوری و اینترنتی صورت می‌گیرد. برای تهیه باسکول سنگی می‌توانید با جستجو در بازار به نتیجه برسید، اما آسان‌ترین روش خریدوفروش باسکول سنگی و هر وسیله دیگری در زمان کنونی که شما را از گشت‌وگذار در شهر بی‌نیاز می‌کند، خریدوفروش اینترنتی آن است. فروش اینترنتی انواع باسکول سنگی در وب‌سایت اسکیل صورت می‌گیرد و برای انتخاب باسکول مکانیکی مورد نیاز خود بهتر است ابتدا ویژگی‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس در میان انواع باسکول مکانیکی موجود در وب‌سایت اسکیل به جست‌وجو بپردازید و بهترین نمونه باسکول قپان مطابق با نیازهای خود را انتخاب و خریداری کنید. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که تعمیر باسکول سنگی نیز در کنار فروش باسکول سنگی به دست تعمیرکاران باتجربه و آموزش دیده ما در همین فروشگاه انجام می‌گیرد.

قیمت باسکول سنگی

قیمت باسکول سنگی به نسبت باسکول دیجیتال پائین‌تر است و خرید آن در بسیاری موارد به‌صرفه‌تر. بسیاری از کاروکسب‌ها که نیاز دائمی به استفاده از باسکول ندارند، نیازی به خرید باسکول دیجیتال ندارند و خرید باسکول مکانیکی برای آنها کفایت می‌کند. البته قیمت باسکول سنگی در برندهای مختلف آن می‌تواند تاحدودی با هم متفاوت باشند که نکته‌ای طبیعی است. در بین انواع باسکول سنگی از یک برند نیز معمولا قیمت باسکول سنگی با ظرفیت بالاتر، بیشتر از قیمت باسکول سنگی با ظرفیت پائین‌تر است.

باسکول سنگی ارزان

باسکول سنگی ارزان و با کیفیت را از ما بخواهید و برای خرید آن، وب‌سایت ما را جست‌وجو کنید و چنانچه برای انتخاب آن نیاز به مشورت داشتید، با ما تماس بگیرید تا در انتخاب بهترین نمونه باسکول سنگی ارزان و با کیفیت ، شما را همراهی کنیم. بدون تردید همگان می‌دانند تنها شرط خرید هر باسکولی ارزان بودن آن نیست، اما می‌توان در بین انواع باسکول مکانیکی از برندهای مختلف، باسکول سنگی ارزان و با کیفیت را نسبت به نمونه‌های دیگر انتخاب و خریداری کرد.

ادامه مطلب ˅
9 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()