021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

باسکول صنعتی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول صنعتی در کارخانه ها و کارگاه های صنعتی قابل استفاده است ، بدنه ی باسکول از فلز ساخته شده و مقاومت دستگاه در برابر فشار و ضربه بالا می باشد از این رو باسکول صنعتی نسبت به باسکول فروشگاهی از نظر بدنه و ساختار داخلی و ظاهری مقاوم تر و کاربردی تر است ، به صورت متداول در محیط های صنعتی از باسکول صنعتی استفاده ی بیشتری می شود .

انتخاب باسکول بر اساس نوع استفاده و کاربری و همچنین محیط استفاده از باسکول دیجیتال بستگی دارد و قطعا این انتخاب باید با مشاوره کارشناسان صنعت باسکول صورت پذیرد تا انتخابی صحیح صورت گردد .

باسکول پنددر زمینه ی باسکول صنعتی نیز نمونه های بسیار مقاومی عرضه نموده است که خرید باسکول پند در گروه صنعتی پیشنهاد دیجی اسکال می باشد . از برندهای دیگر ایرانی باسکول نیز می‌توان به باسکول محک اشاره کرد.انواع باسکول صنعتی و فروشگاهی از نظر ساختار ظاهری شبیه هم هستند، اما ظرفیت توزین باسکول‌های صنعتی بالاتر است و معمولا به باسکول‌های با قدرت بالاتر از 500 کیلوگرم، باسکول صنعتی گفته می‌شود. نهایت ظرفیت وزنی باسکول‌های صنعتی به چندده تن می‌رسد. انواع باسکول صنعتی در فروشگاه‌ها، انبارها، کارگاه‌ها، و کارخانه‌های صنعتی کاربرد زیادی دارند. بدنه انواع باسکول صنعتی باید به گونه‌ای ساخته شود که در برابر فشار و سنگینی و حتی ضربه، مقاومت زیادی داشته باشد. انواع باسکول صنعتی را می‌توان در چند گروه اصلی باسکول صنعتی آویز، باسکول صنعتی ثابت، باسکول صنعتی متحرک، و باسکول‌های قابل نصب در زمین دسته‌بندی کرد. از باسکول‌های آویز که بگذریم، ساختار انواع باسکول ثابت و متحرک صنعتی از سینی توزین، که به یک یا چند حسگر وزن مجهز است، و نمایشگر تشکیل می‌شود. بعضی از انواع باسکول صنعتی دارای علمک یا ستون و برخی نیز بدون ستون هستند. ستون یک باسکول صنعتی یا غیرصنعتی محل قرارگیری نمایشگر آن است. بعضی از انواع باسکول صنعتی علمک دار، دارای علمک متصل هستند که باسکول ثابت خوانده می‌شوند و علمک برخی نیز جدا از بدنه باسکول است و می‌توان آن را در فاصله چندمتری از باسکول قرار داد، که باسکول متحرک نامیده می‌شوند. برخی هم بدون علمک هستند و نمایشگر آنها به دیوار نصب می‌شود که باسکول دیواری خوانده می‌شوند. نمایشگر انواع باسکول صنعتی معمولا از نوع LED یا LCD است. انواع باسکول صنعتی درصنایع مختلف مانند کشتی‌رانی، کشتارگاه، شیلات، و انواع کارخانه‌ها و کارگاه‌هایی که معمولا دارای شرایط خیلی مناسب محیطی نیستند، مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند، پس باید از نظر ساخت بدنه دارای کیفیتی باشند که به آسانی دچار آسیب و خرابی نشوند.

خرید باسکول صنعتی

خرید باسکول صنعتی مورد نیاز بسیاری از کسب‌وکارهای مختلف و بسیاری از کارگاه‌ها و کارخانه‌های صنعتی است. پیش از انتخاب و خرید باسکول صنعتی بهتر است هدف و نیازهای خود را از خرید باسکول صنعتی مشخص کنید و برای این کار بهتر است نگاهی داشته باشیم به قابلیت‌هایی که یک باسکول صنعتی دیجیتال می‌تواند دارا باشد. ارتباط با رایانه و چاپگر خارجی، داشتن چاپگر، ارتباط با بارکد خوان و کارت‌خوان، داشتن قطعه شمار و پارسنگ، از جمله توانائی‌های هستند که می‌توانند مورد نیاز کاربران یک باسکول صنعتی باشند. نکته مهم دیگری نیز که باید بدان توجه کرد امکان آسیب دیدن باسکول صنعتی و نیاز به تعمیر باسکول صنعتی است که در این مورد بهتر است علاوه بر اینکه باسکول دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشد، تعمیرکار قابلی نیز در دسترس شما باشد، و چه بهتر که خرید باسکول صنعتی خود را از وب‌سایتی انجام دهید که کار تعمیر باسکول صنعتی شما را هم با تعمیرکاران ورزیده و آموزش دیده خود بر عهده گیرند.

فروش باسکول صنعتی

فروش باسکول صنعتی از هر نوعی را از ما بخواهید. انواع مختلفی از باسکول صنعتی وجود دارد که بسیاری از آنها را می‌توانید در وب‌سایت ما بیابید. خریدوفروش باسکول صنعتی مناسب برای کارخانه‌های مختلف صنعتی، شیلات، کارگاه‌های ریخته‌گری، انبارها، گمرک، و بسیاری دیگر ازمراکز صنعتی را از ما در وب‌سایت فروشگاهی اسکیل بخواهید. فروش باسکول صنعتی در وب‌سایت اسکیل در کنار تعمیر باسکول صنعتی صورت می‌گیرد که می‌تواند نیازهای شما را هم از نظر تامین باسکول صنعتی و هم از لحاظ تعمیر باسکول صنعتی برآورده سازد. بدیهی است هر باسکول صنعتی پس از مدتی کار کردن ممکن است نیاز به تعمیر پیدا کند که در آن صورت وب‌سایت اسکیل تعمیر باسکول صنعتی شما را عهده‌دار خواهد شد.

قیمت باسکول صنعتی

قیمت باسکول صنعتی می‌تواند با توجه به نوع برند، ایرانی یا خارجی بودن، ظرفیت و دقت، قابلیت‌ها، جنس بدنه و نوع نمایشگر، و بسیاری گزینه‌های دیگر متفاوت باشد. برند یک باسکول صنعتی نخستین عامل تعیین کننده قیمت باسکول صنعتی است، و به‌طور طبیعی قیمت باسکول صنعتی در برندهای دارای سابقه و معروف، از برندهای غیر معروف بالاتر است. همچنین قابلیت‌های یک باسکول صنعتی نیز تعیین کننده قیمت باسکول صنعتی است. نکته‌ای که توجه به آن ضروری است این است که تنها ملاک برای خرید باسکول صنعتی نباید قیمت باسکول صنعتی باشد، چرا که فقط به دنبال باسکول صنعتی ارزان بودن می‌تواند به معنای عمر کوتاه باسکول باشد؛ از طرفی بالا بودن قیمت باسکول صنعتی نیز نباید تنها گزینه ما برای انتخاب باشد، چرا که در بین باسکول‌های غیرمعروف هم می‌توان گزینه‌های خوب و کارآمدی پیدا و خریداری کرد.

باسکول صنعتی ارزان

باسکول صنعتی ارزان و با کیفیت را هم ازما بخواهید. همان‌گونه که اشاره شد، ارزان بودن باسکول تنها گزینه ما برای انتخاب و خرید باسکول صنعتی نیست، بلکه کیفیت و استحکام و قدرت و کارایی یک باسکول حرف نخست را در انتخاب و خرید باسکول صنعتی می‌زند. در بین برندهای مختلف ایرانی و وارداتی باسکول صنعتی ارزان را باید در بین برخی از انواع ایرانی آن جست‌وجو کرد. اگرچه ارزان و گران بودن باسکول صنعتی یک مفهوم نسبی است و معنای یکسانی برای همه خریداران ندارد، اما می‌توان در مقایسه قیمت انواع باسکول صنعتی آنها را که دارای قیمت پائین‌تری هستند، باسکول صنعتی ارزان نامید.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
7 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()