سبد خرید 0
مدل ها
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول صنعتی در کارخانه ها و کارگاه های صنعتی قابل استفاده است ، بدنه ی باسکول از فلز ساخته شده و مقاومت دستگاه در برابر فشار و ضربه بالا می باشد از این رو باسکول صنعتی نسبت به باسکول فروشگاهی از نظر بدنه و ساختار داخلی و ظاهری مقاوم تر و کاربردی تر است ، به صورت متداول در محیط های صنعتی از باسکول صنعتی استفاده ی بیشتری می شود .

انتخاب باسکول بر اساس نوع استفاده و کاربری و همچنین محیط استفاده از باسکول دیجیتال بستگی دارد و قطعا این انتخاب باید با مشاوره کارشناسان صنعت باسکول صورت پذیرد تا انتخابی صحیح صورت گردد .

باسکول پنددر زمینه ی باسکول صنعتی نیز نمونه های بسیار مقاومی عرضه نموده است که خرید باسکول پند در گروه صنعتی پیشنهاد دیجی اسکال می باشد . از برندهای دیگر ایرانی باسکول نیز می‌توان به باسکول محک اشاره کرد.انواع باسکول صنعتی و فروشگاهی از نظر ساختار ظاهری شبیه هم هستند، اما ظرفیت توزین باسکول‌های صنعتی بالاتر است و معمولا به باسکول‌های با قدرت بالاتر از 500 کیلوگرم، باسکول صنعتی گفته می‌شود. نهایت ظرفیت وزنی باسکول‌های صنعتی به چندده تن می‌رسد. انواع باسکول صنعتی در فروشگاه‌ها، انبارها، کارگاه‌ها، و کارخانه‌های صنعتی کاربرد زیادی دارند. بدنه انواع باسکول صنعتی باید به گونه‌ای ساخته شود که در برابر فشار و سنگینی و حتی ضربه، مقاومت زیادی داشته باشد. انواع باسکول صنعتی را می‌توان در چند گروه اصلی باسکول صنعتی آویز، باسکول صنعتی ثابت، باسکول صنعتی متحرک، و باسکول‌های قابل نصب در زمین دسته‌بندی کرد. از باسکول‌های آویز که بگذریم، ساختار انواع باسکول ثابت و متحرک صنعتی از سینی توزین، که به یک یا چند حسگر وزن مجهز است، و نمایشگر تشکیل می‌شود. بعضی از انواع باسکول صنعتی دارای علمک یا ستون و برخی نیز بدون ستون هستند. ستون یک باسکول صنعتی یا غیرصنعتی محل قرارگیری نمایشگر آن است. بعضی از انواع باسکول صنعتی علمک دار، دارای علمک متصل هستند که باسکول ثابت خوانده می‌شوند و علمک برخی نیز جدا از بدنه باسکول است و می‌توان آن را در فاصله چندمتری از باسکول قرار داد، که باسکول متحرک نامیده می‌شوند. برخی هم بدون علمک هستند و نمایشگر آنها به دیوار نصب می‌شود که باسکول دیواری خوانده می‌شوند. نمایشگر انواع باسکول صنعتی معمولا از نوع LED یا LCD است. انواع باسکول صنعتی درصنایع مختلف مانند کشتی‌رانی، کشتارگاه، شیلات، و انواع کارخانه‌ها و کارگاه‌هایی که معمولا دارای شرایط خیلی مناسب محیطی نیستند، مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند، پس باید از نظر ساخت بدنه دارای کیفیتی باشند که به آسانی دچار آسیب و خرابی نشوند.

خرید باسکول صنعتی

خرید باسکول صنعتی مورد نیاز بسیاری از کسب‌وکارهای مختلف و بسیاری از کارگاه‌ها و کارخانه‌های صنعتی است. پیش از انتخاب و خرید باسکول صنعتی بهتر است هدف و نیازهای خود را از خرید باسکول صنعتی مشخص کنید و برای این کار بهتر است نگاهی داشته باشیم به قابلیت‌هایی که یک باسکول صنعتی دیجیتال می‌تواند دارا باشد. ارتباط با رایانه و چاپگر خارجی، داشتن چاپگر، ارتباط با بارکد خوان و کارت‌خوان، داشتن قطعه شمار و پارسنگ، از جمله توانائی‌های هستند که می‌توانند مورد نیاز کاربران یک باسکول صنعتی باشند. نکته مهم دیگری نیز که باید بدان توجه کرد امکان آسیب دیدن باسکول صنعتی و نیاز به تعمیر باسکول صنعتی است که در این مورد بهتر است علاوه بر اینکه باسکول دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشد، تعمیرکار قابلی نیز در دسترس شما باشد، و چه بهتر که خرید باسکول صنعتی خود را از وب‌سایتی انجام دهید که کار تعمیر باسکول صنعتی شما را هم با تعمیرکاران ورزیده و آموزش دیده خود بر عهده گیرند.

فروش باسکول صنعتی

فروش باسکول صنعتی از هر نوعی را از ما بخواهید. انواع مختلفی از باسکول صنعتی وجود دارد که بسیاری از آنها را می‌توانید در وب‌سایت ما بیابید. خریدوفروش باسکول صنعتی مناسب برای کارخانه‌های مختلف صنعتی، شیلات، کارگاه‌های ریخته‌گری، انبارها، گمرک، و بسیاری دیگر ازمراکز صنعتی را از ما در وب‌سایت فروشگاهی اسکیل بخواهید. فروش باسکول صنعتی در وب‌سایت اسکیل در کنار تعمیر باسکول صنعتی صورت می‌گیرد که می‌تواند نیازهای شما را هم از نظر تامین باسکول صنعتی و هم از لحاظ تعمیر باسکول صنعتی برآورده سازد. بدیهی است هر باسکول صنعتی پس از مدتی کار کردن ممکن است نیاز به تعمیر پیدا کند که در آن صورت وب‌سایت اسکیل تعمیر باسکول صنعتی شما را عهده‌دار خواهد شد.

قیمت باسکول صنعتی

قیمت باسکول صنعتی می‌تواند با توجه به نوع برند، ایرانی یا خارجی بودن، ظرفیت و دقت، قابلیت‌ها، جنس بدنه و نوع نمایشگر، و بسیاری گزینه‌های دیگر متفاوت باشد. برند یک باسکول صنعتی نخستین عامل تعیین کننده قیمت باسکول صنعتی است، و به‌طور طبیعی قیمت باسکول صنعتی در برندهای دارای سابقه و معروف، از برندهای غیر معروف بالاتر است. همچنین قابلیت‌های یک باسکول صنعتی نیز تعیین کننده قیمت باسکول صنعتی است. نکته‌ای که توجه به آن ضروری است این است که تنها ملاک برای خرید باسکول صنعتی نباید قیمت باسکول صنعتی باشد، چرا که فقط به دنبال باسکول صنعتی ارزان بودن می‌تواند به معنای عمر کوتاه باسکول باشد؛ از طرفی بالا بودن قیمت باسکول صنعتی نیز نباید تنها گزینه ما برای انتخاب باشد، چرا که در بین باسکول‌های غیرمعروف هم می‌توان گزینه‌های خوب و کارآمدی پیدا و خریداری کرد.

باسکول صنعتی ارزان

باسکول صنعتی ارزان و با کیفیت را هم ازما بخواهید. همان‌گونه که اشاره شد، ارزان بودن باسکول تنها گزینه ما برای انتخاب و خرید باسکول صنعتی نیست، بلکه کیفیت و استحکام و قدرت و کارایی یک باسکول حرف نخست را در انتخاب و خرید باسکول صنعتی می‌زند. در بین برندهای مختلف ایرانی و وارداتی باسکول صنعتی ارزان را باید در بین برخی از انواع ایرانی آن جست‌وجو کرد. اگرچه ارزان و گران بودن باسکول صنعتی یک مفهوم نسبی است و معنای یکسانی برای همه خریداران ندارد، اما می‌توان در مقایسه قیمت انواع باسکول صنعتی آنها را که دارای قیمت پائین‌تری هستند، باسکول صنعتی ارزان نامید.

باسکول 300 کیلویی محک استیل مدل 13000S

باسکول 300 کیلویی محک استیل مدل 13000S ، دارای ظرفیت 300 کیلو گرم و دقت توزین 20 گرم می باشد ، سینی توزین باسکول از جنس استیل ضد زنگ بوده و ایده ال برای استفاده در محیط های مرطوب و خیس است ، از باسکول محک در قصابی ها ، سوپر پروتئنی ها ، کارگاه های تولیدی و کارخانه های صنعتی استفاده می گردد ، عمر طولانی باسکول دیجیتال محک ، بدنه ی آهنی و مستحکم و قابلیت های نظیر اتصال به کامپیوتر ، ارتباط با چاپگر محک و قابلیت شمارش قطعات موجب گشته تا باسکول محک بهترین باسکول دیجیتال شناخته شود ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول محک دستگاه را به مدت 25 ماه گارانتی می نماید و تعمیرات باسکول را در مدت گارانتی به صورت رایگان و پس از اتمام زمان گارانتی بر اساس تعرفه توسط تعمیرکاران حرفه ای انجام می نماید . 

مشخصات کلی
برند : باسکول محک
مدل : MAHAK MDS 13000S 300 KG
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی و صنعتی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 12,750,000 (تومان)

باسکول صنعتی محک 200 کیلو گرم

باسکول متحرک محک مدل 13000f دارای سینی توزین می باشد که با فاصله از علمک نمایشگر قرار می گیرد و از طریق کابل انتقال اطلاعات از سینی به نمایشگر را انجام می دهد ، باسکول صنعتی محک بهترین برند در مصارف صنعتی می باشد که دارای 24 ماه گارانتی digi scale می باشد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 13000F - 200KG
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 10,700,000 (تومان)

باسکول 200 کیلویی محک استیل متحرک مدل 13000FS

باسکول 200 کیلویی محک استیل متحرک مدل 13000 در گروه باسکول صنعتی محک قرار گرفته است که در کارگاه های صنعتی و نیز فروشگاه ها با حجم کاری بالا مورد استفاده قرار می گیرد ، بدنه ی باسکول دیجیتالی محک از جنس آهن بوده و سیتی توزین از جنس استیل ضد زنگ است که در محیط های مرطوب و خیس قابل استفاده می باشد ، امکان اتصال باسکول محک به کامپیوتر ، پرینتر جانبی فراهم می باشد و خرید کابل و سی دی نرم افزار باسکول و چاپگر آن قابل اجراست ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول محک دستگاه را به مدت 25 ماه گارانتی می نماید و تعمیرات باسکول را در مدت گارانتی به صورت رایگان انجام می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MAHAK MDS 13000 FS
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 11,750,000 (تومان)

باسکول متحرک محک 300 کیلو گرم

باسکول دیجیتال محک در مدل 13000f با ظرفیت 300 کیلو گرم ، دارای دقت توزین 20 گرم می باشد ، ابعاد سینی 70 × 70 سانتی متر می باشد که به دلیل متحرک بودن امکان استفاده در محیط های صنعتی وجود دارد ، digi scale مدت گارانتی باسکول را به مدت 24 ماه تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 13000F - 300KG
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 12,300,000 (تومان)

باسکول 300 کیلویی محک استیل متحرک مدل 13000FS

باسکول 300 کیلویی محک استیل متحرک مدل 13000FS جهت استفاده در فروشگاه ها و کارگاه های تولیدی مناسب می باشد ، نمایشگر باسکول در این مدل متحرک طراحی شده و بر روی پایه ای با فاصله از سینی توزین قرار می گیرد ، ارتباط نمایشگر با سینی توزین کابل 4 الی 5 متری بوده که در لوله ی خرطومی قرار دارد ، سینی توزین باسکول محک از نوع استیل می باشد که برای استفاده در محیط های مرطوب ایده ال است ، باسکول قابلیت شمارش قطعات هم وزن را داشته و به کامپیوتر و پرینتر جانبی در صورت درخواست متصل می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول محک دستگاه را به مدت 25 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : باسکول محک
مدل : MAHAK MDS 13000FS 300 KG
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی و صنعتی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 13,700,000 (تومان)

باسکول متحرک محک 500 کیلو گرم

باسکول قطعه شمار محک در مدل 13000f به دلیل شمارش قطعات همزمان با توزین و نیز انتقال اطلاعات از باسکول به کامپیوتر و اتصال به چاپگر پیشنهاد دیجی اسکال می باشد و باسکول به مدت 24 ماه گارانتی می گردد ، از سویی نیز دستگاه به عنوان باسکول فروشگاهی نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 13000F - 500KG
ظرفیت : 500 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 13,200,000 (تومان)

باسکول 200 کیلویی استیل محک دیواری مدل 13000FS

باسکول 200 کیلویی استیل محک دیواری مدل 13000FS با ظاهر صنعتی و دیواری ایده ال برای استفاده در محیط هایی با محدودیت فضا می باشد ، نمایشگر باسکول را می توان روی میز یا روی دیوار نصب نمود و سینی توزین را تا فاصله ی 4 متر در مکان دلخواه قرار داد ، باسکول 200 کیلویی محک با دقت 10 گرم در کل ظرفیت توزین می نماید و توسط برق و باتری پشتیبان تغذیه می شود ، سینی توزین باسکول ، استیل بوده و قابل شست و شو می باشد ، باسکول محک ساخت ایران بوده و با قابلیت هایی نظیر شمارش قطعات ، اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی ارائه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول محک دستگاه را 25 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : باسکول محک
مدل : MAHAK MDS 13000FS
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 10,850,000 (تومان)

باسکول صنعتی محک 1000 کیلو گرم

باسکول محک با ظرفیت 1 تن باسکول صنعتی می باشد که قابل استفاده در فروشگاه ها بوده و امکان اتصال باسکول به کامپیوتر و پرینتر جانبی وجود دارد ، دقت در توزین و سرعت در پایدار شدن وزن از ویژگی های باسکول محک می باشد که یکی از آیتم های خرید باسکول می باشد ، digi scale به مدت 24 ماه دستگاه را گارانتی و تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 13000 - 1000KG
ظرفیت : 1000 کیلو گرم معادل 1 تن
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 17,400,000 (تومان)

باسکول محک چرخدار 1000 کیلو گرم

باسکول چرخ دار محک در گروه باسکول صنعتی قرار گرفته که دارای بدنه ی بسیار قوی بوده و قدرت بالایی در تحمل بار دارد ، خرید باسکول چر خدار محک برای تره بار و کارخانه ها توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش باسکول محک ، دستگاه را به مدت 25 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش باسکول را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MAHAK MDS 13000
ظرفیت : 1000 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 20,200,000 (تومان)

باسکول محک یک تن چرخ پاترولی مدل 13000

باسکول محک مدل 13000 با ظرفیت 1000 کیلو گرم و دقت 100 گرم در گروه باسکول صنعتی قرار گرفته است که دارای چهار چرخ پاترولی برای جا به جایی آسان می باشد ، باسکول چرخدار محک با چرخ های تعبیه شده در قسمت پایه های باسکول امکان انتقال و جا به جایی آسان باسکول را در محیط های صنعتی فراهم نموده است ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول محک دستگاه را با 25 ماه گارانتی ارائه نموده و کیفیت توزین و عمر طولانی باسکول را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MAHAK MDS 13000
ظرفیت : 1000 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 20,200,000 (تومان)

باسکول صنعتی متحرک محک 1 تن

باسکول دیجیتال محک به صورت متحرک بوده و در محیط هایی با شرایط کاری خاص و محدودیت فضا انتخاب مناسبی می باشد ، دقت توزین باسکول در ظرفیت 1000 کیلو گرم معادل 100 گرم می باشد که حفظ دقت در تمام مدت توزین از ویژگی های خاص محک است و digi scale با تایید کیفیت باسکول و استاندارد تمامی قطعات ، باسکول دیجیتال را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 13000F - 1000KG
ظرفیت : 1000 کیلو گرم معادل 1 تن
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 18,300,000 (تومان)

باسکول محک چرخدار 1500 کیلو گرم

باسکول محک چرخدار 1500 کیلو گرم با ساختار نیرومند و چرخ های پاترولی با ابعاد 1 × 1 متر ساخت کشور ایران می باشد ، ظرفیت توزین باسکول 1500 کیلو گرم با دقت 200 گرم است ، توزین دقیق و سرعت بالا در پایدار شدن وزن از ویژگی های برجسته ی باسکول محک می باشد که قادر به شمارش قطعات همزمان با توزین دقیق است ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول محک ، دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MAHAK MDS 13000
ظرفیت : 1500 کیلو گرم معادل 1/5 تن
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 21,800,000 (تومان)

باسکول دیجیتالی محک 1/5 تنی مدل 13000

باسکول دیجیتالی 1/5 تنی محک جدیدترین باسکول دیجیتال محک می باشد که دارای ظرفیت 1500 کیلو گرم با دقت 200 گرم می باشد ، خرید باسکول معرفی شده به کارخانه و گارگاه ها توصیه می گردد و دستگاه کاربری صنعتی دارد ، دیجی اسکال باسکول محک را به مدت 25 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 13000 - 1500KG
ظرفیت : 1500 کیلو گرم معادل 1/5 تن
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 18,850,000 (تومان)

باسکول محک 1200 کیلو گرمی مدل 13000

باسکول محک 1200 کیلویی مدل 13000 جدید ترین محصول محک بوده که دارای امکان اتصال باسکول دیجیتال به کامپیوتر و پرینتر جانبی است و با بدنه ی مقاوم در گروه باسکول صنعتی قرار گرفته است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش باسکول محک دستگاه را به مدت 25 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش باسکول را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MAHAK MDS 13000
ظرفیت : 1200 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 25

باسکول صنعتی پند 500 کیلو گرم

باسکول متحرک پند مدل 9000 با ظرفیت 500 کیلو گرم دارای دقت 100 گرم می باشد ، نصب و راه اندازی باسکول پند بسیار ساده بوده و از طریق دفترچه راهنما فراهم می باشد ، سینی استیل دستگاه قابل شستشو بوده و بدنه ی دستگاه مقاومت بالایی در برابر تغییرات آب و هوایی داشته است .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 9000 M - 500KG
ظرفیت : 500 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

باسکول غلطکی پند 500 کیلو گرم

باسکول غلطکی پند برای توزین مواد با ظرف های صنعتی یا طاقه پارچه های سنگین طراحی شده است که رول ها به قرار دادن کالا و حرکت پس از توزین کمک می نماید و فشار بر روی ماشین های صنعتی یا کاربر وارد نمی گردد ، digi scale بدنه ی باسکول و لودسل را دارای ضربه گیر جهت جلو گیری از آسیب محیط صنعتی معرفی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 9100 R - 500KG
ظرفیت : 500 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 23,000,000 (تومان)

باسکول صنعتی پند 1 تن

باسکول دیجیتال پند در مدل 9800 به صورت متحرک بوده و نمایشگر بر روی پایه ی متحرک قرار گرفته است و کفه ی وزن کشی در ابعاد 1 × 1 متر با دقت 200 گرم تعیین شده است , digi scale برای کارهای صنعتی این باسکول را تایید و گارانتی محصول را 14 ماه اعلام می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 9800 Z - 1000KG
ظرفیت : 1000 کیلو گرم معادل 1 تن
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 24,000,000 (تومان)

باسکول پند صنعتی 1 تن

باسکول پند ، بهترین باسکول دیجیتالی با ابعاد 1 × 1 متر می باشد که در صنعت باسکول تولید شده است ، سرعت پایدار شدن وزن همزمان با قرار گرفتن کالا بر روی دستگاه می باشد ، نمایشگر دستگاه بر روی پایه ی چرخدار می باشد که از طریق کابل به صفحه ی توزین اتصال یافته است ، digi scale گارانتی محصول را به مدت 14 ماه تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 9800 G - 1000KG
ظرفیت : 1000 کیلو گرم معادل 1 تن
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 24,000,000 (تومان)

باسکول صنعتی متحرک پند 1 تن

باسکول دیجیتال ساخت پند یک باسکول قدرتمند مناسب جهت استفاده در کارخانه ها و مراکز صنعتی است ، باسکول پند پیشنهاد دیجی اسکال برای خرید باسکول در مراکز صنعتی می باشد گارانتی دستگاه 14 ماه و با 10 سال خدمات پس از فروش باسکول است .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 9800 G - 1000KG8
ظرفیت : 1000 کیلو گرم معادل 1 تن
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 29,000,000 (تومان)

باسکول دیجیتال صنعتی پند 2 تن

باسکول پند در مدل 9800 با ظرفیت 2 تن معادل 2000 کیلو گرم مناسب برای محیط های صنعتی می باشد ، لودسل و بدنه ی دستگاه دارای ضربه گیر بوده این خاصیت موجب می گردد که عمر باسکول افزایش یافته و با کوبیده شدن و تغییرات آب و هوایی مشکلی برای دستگاه ایجاد نگردد ، digi scale دستگاه را دارای 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش معرفی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 9800 G - 2000KG
ظرفیت : 2000 کیلو گرم معادل 2 تن
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 30,000,000 (تومان)

باسکول صنعتی پند 3 تن

باسکول صنعتی به باسکول دیجیتال با ظرفیت بالا اطلاق می گردد که در کارخانه های صنعتی با فشار کاری بالا مورد استفاده قرار می گیرد ، بدنه باسکول ضد ضربه و مقاوم در برابر تغییراتی محیطی می باشد ، باسکول 9800 پند کاملا صنعتی بوده و پیشنهاد ویژه ی digi scale در این ظرفیت می باشد .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 9800 G - 3000KG
ظرفیت : 3000 کیلو گرم معادل 3 تن
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 32,000,000 (تومان)

باسکول صنعتی پند 5 تن

باسکول صنعتی به دستگاهی اطلاق می گردد که در سخت ترین شرایط کاری بالاترین کاربری را داشته باشد ، نمایشگر های باسکول دیجیتالی نیز باید این شرایط را داشته و مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار داشته باشد ، باسکول پند صنعتی مدل 9800 دارای شرایط ذکر شده می باشد و digi scale دستگاه را به مدت 14 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 9800 G - 5000KG
ظرفیت : 5000 کیلو گرم معادل 5 تن
دقت در توزین : 1 کبلو گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 35,000,000 (تومان)

باسکول صنعتی پند مدل 9800Z

باسکول 500 کیلویی مدل 9800 ساخت کارخانه ی پند با استاندارد های معتبر جهانی است ، باسکول پند در این صنعت مقاوم ترین و با کیفیت ترین باسکول را ارائه داده است که امکان ارتقاء قابلیت های نرم افزاری را نیز دارد ، دیجی اسکال دستگاه پند را 14 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 9800 Z - 500KG
ظرفیت : 500 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه

باسکول صنعتی پند مدل 9800ZS

باسکول پند مدل 9800 در گروه باسکول صنعتی قرار گرفته است که دارای بدنه ی بسیار مقاوم و محکم می باشد نصب و راه اندازی باسکول به صورت هم سطح با زمین و روی سطحی امکان پذیر است که بر اساس استاندارد های معتبر صورت می پذیرد ، باسکول پند پیشنهاد دیجی اسکال زمان خرید باسکول صنعتی است .قیمت ذکر شده برای باسکول صنعتی پند مدل 9800Z می باشد .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 9800 Z - 1000KG
ظرفیت : 1000 کیلو گرم معادل 1 تن
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 24,000,000 (تومان)

باسکول استیل پند مدل PX9800

باسکول استیل پند مدل PX9800 یک باسکول صنعتی دیجیتال می باشد که با ابعاد 120 × 120 سانتی متر دارای ساختار نیرومند و صنعتی می باشد و دارای ظرفیت 1 تن و دقت توزین 200 گرم می باشد ، باسکول معرفی شده تمام استیل طراحی شده و در محیط های رطوبت دار و خیس قابل استفاده می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول پند ، خرید باسکول استیل پند را جهت استفاده در مناطق مرطوب و صنایع شیلات توصیه می نماید .

مشخصات کلی
برند : باسکول پند
مدل : PAND PX 9800
ظرفیت : 1 تن
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه

باسکول دیجیتال بی نظیر 1200 کیلو گرم

باسکول دیجیتال 1500 کیلو گرمی مناسب جهت استفاده در محیط های صنعتی می باشد که با دقت 200 گرم در ظرفیت ذکر شده توزین می نماید ، باسکول ساخت ایران با رعایت استاندارد های معتبر جهانی است ، دیجی اسکال دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش باسکول می باشد .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : binazir mb1200pt-a12 1500 kg
ظرفیت : 1500 کیلو گرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکول چرخدار بی نظیر 1200 کیلو گرم

باسکول چرخدار 1500 کیلویی ساخت ایران بوده و دارای بدنه مقاوم صنعتی است ، چرخ باسکول موجب حمل و نقل آسان باسکول دیجیتال می گردد ، چرخ های باسکول از جنس پاترولی بوده و دارای کیفیت بالایی است ، دیجی اسکال باسکول بی نظیر را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش باسکول را به مدت 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : بینظیر
مدل : binazir mb1201p 1500 kg
ظرفیت : 1500 کیلو گرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکول صنعتی بی نظیر 2000 کیلو گرم

باسکول صنعتی با ظرفیت 2000 کیلو گرم که به باسکول 2 تنی نیز معرفی می گردد ، باسکول دیجیتالی کاملا صنعتی می باشد که در کارخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ، خرید باسکول برای فروشگاه ها مناسب نیست ، دیجی اسکال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش باسکول را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : bi nazir mb2001-1 2000 kg
ظرفیت : 2000 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتالی بی نظیر 4000 کیلو گرم

باسکول دیجیتالی بی نظیر 4000 کیلو گرم در گروه باسکول صنعتی قرار گرفته است که دارای بدنه ی مقاوم صنعتی همراه با پایه می باشد و دارای 12 ماه گارانتی با 10 سال خدمات پس از فروش باسکول است ، دیجی اسکال دستگاه معرفی شده را تایید و تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : bi nazir mb4001-1 4000 kg
ظرفیت : 4000 کیلو گرم
دقت در توزین : 1000 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتالی بی نظیر 6 تنی

باسکول بی نظیر ، دستگاهی صنعتی در ظرفیت 6 تن می باشد که دارای بدنه ی مقاوم صنعتی و مقاومت بالا در پرتاب یا برخود کالا یا قطعه به باسکول دیجیتال می باشد ، باسکول صنعتی ذکر شده ساخت ایران و دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش باسکول می باشد .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : bi nazir mb6001-1 6000 kg
ظرفیت : 6 تن
دقت در توزین : 2000 گزم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتال بی نظیر 10 تنی

باسکول دیجیتال صنعتی بی نظیر ساخت ایران با رعایت استاندارد های معتبر توزین دارای ظرفیت 10 تن در توزین مواد حجیم و سنگین می باشد که در محیط های صنعتی قابلیت نصب و راه اندازی را دارد ، دیجی اسکال مرکز فروش باسکول بی نظیر دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : bi nazir mbh1000-1 10000 kg
ظرفیت : 10000 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 کیلو گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکول دیجیتال بی نظیر 20 تنی

باسکول دیجیتال بی نظیر با ظرفیت 20000 کیلو گرم مناسب جهت استفاده در محیط های کاملا صنعتی با در نظر گرفتن ظرفیت توزین باسکول می باشد ، ساختار باسکول بی نظیر کاملا قدرتمند و صنعتی تولید و مورد تایید دیجی اسکال می باشد .

مشخصات کلی
برند : بی نظیر
مدل : bi nazir mb20000-1 20000 kg
ظرفیت : 20000 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 کیلو گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکول غلطکی محک 500 کیلویی

باسکول غلطکی محک 500 کیلویی دارای بدنه ی مستحکم و صنعتی می باشد ، دقت توزین باسکول دیجیتالی 50 گرم در ظرفیت 500 کیلوگرم بوده و جهت توزین بشکه ، پارچه های سنگین و کالا های حجیم کاربرد دارد ، رول ها و یا غلطک های متحرک از جنس استیل و ضد زنگ می باشند ، اطراف سینی یا کفی توزین آزاد بوده و در هر مسیری می توان باسکول دیجیتال را طراحی نمود ، باسکول محک ساخت کشور ایران دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال پس از فروش می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول محک کیفیت و عمر طولانی باسکول را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : باسکول محک
مدل : غلطکی
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول رولیک صنعتی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 21,000,000 (تومان)

باسکول ویلچر بالاس

باسکول ویلچر بالاس جهت توزین افراد در بیمارستان ها یا مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر توزین افراد کم توان که بر روی صندلی چرخدار می نشینند ، به صورت مستقیم نیز افراد می توانند بر روی کفه ی باسکول ایستاده یا بر روی صندلی بنشینند ، ظرفیت توزین باسکول 400 کیلو گرم با دقت 100 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی باسکول بالاس دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : BALAS
مدل : BALAS
ظرفیت : 400 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول ویلچر
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 53,500,000 (تومان)

باسکول کفی بیمارستانی بالاس

باسکول هوشمند ورزشی با بدنه ی آلومینیومی مستحکم و کفه ی عاج دار پلاستیکی در گروه باسکول پزشکی و بیمارستانی بالاس قرار گرفته است ، باسکول بالاس دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد که تا 99/9 در صد وزن دقیق افراد را محاسبه می نماید ، 

مشخصات کلی
برند : BALAS
مدل : BALAS
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول کفی
گارانتی : 12 ماه

باسکول قد و وزن باشگاهی بالاس

باسکول قد و وزن باشگاهی مناسب جهت توزین هوشمند وزن افراد و محاسبه ی اتوماتیک قد می باشد ، ظرفیت توزین 200 کیلو گرم و دقت در توزین 50 گرم می باشد ، با پوشش آلومینیومی ایده ال جهت استفاده در مراکز بهداشتی - درمانی با امکان نظافت آسان باسکول است ، دیجی اسکال باسکول بالاس را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : BALAS
مدل : BALAS
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول باشگاهی
گارانتی : 12 ماه

باسکول 350 کیلویی 301EMN الکترونیک نیکو

باسکول 350 کیلویی نیکو مدل 301EMN از دسته باسکول صنعتی نیکو به حساب می آید که با داشتن توان اندازه گیری تا 350 کیلوگرم و دقت 50 گرم می تواند در کارگاه ها و واحدهای صنعتی کوچک به کار آید. باسکول نیکو 350 کیلویی با داشتن بدنه ای فلزی از حیث مقاومت و عمر مفید و طولانی در شرایط ایده آلی به سر می برد. داشتن باتری قابل شارژ داخلی را می توان از جمله قابلیت های باسکول نیکو برشمرد.

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : 301EMN
ظرفیت : 350 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 9,150,000 (تومان)

باسکول 750 کیلوگرمی نیکو مدل EM 501

باسکول 750 کیلوگرمی نیکو مدل EM 501 نمونه ای دیگر از دسته باسکول صنعتی نیکو است. باسکولی با توانایی توزین 750 کیلوگرم و دقت 100 گرم. باسکول 750 کیلویی نیکو با ساختار فلزی و مستحکم، نمایشگر دیجیتالی LED و امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی، می تواند در حوزه های مختلف صنعتی به کار آید. این مدل از باسکول نیکو ساختاری ثابت دارد و فاقد چرخ است.

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : EM 501
ظرفیت : 750 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 13,000,000 (تومان)

باسکول 1600 کیلوگرم الکترونیک مدل +1001EMPW

باسکول 1600 کیلوگرمی نیکو مدل +1001EMPW یکی دیگر از انواع باسکول صنعتی نیکو به شمار می رود که جزو باسکول میدانی نیکو است. توانایی توزین بالا معادل 1600 کیلوگرم به همراه دقت 200 گرم از باسکول میدانی نیکو نمونه ای قابل توجه ساخته است که امکان اتصال آن به نمایشگر جانبی پرینتر دار هم وجود دارد. از این حیث باسکول نیکو گستره فراوانی برای استفاده دارد.

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : +1001EMPW
ظرفیت : 1600 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 27,000,000 (تومان)

باسکول 1600 کیلوگرمی نیکو مدل +1001EMPW

باسکول 1600 کیلوگرمی نیکو مدل +1001EMPW یک مدل از باسکول صنعتی نیکو است که با تفاوت در اندازه سینی، نیازهای گوناگون و تنوع متقاضیان را هدف قرار داده است. اندازه سینی در این مدل از باسکول نیکو 105×125 سانتیمتر است و می تواند 1600 کیلوگرم را با دقت 200 گرم بسنجد. داشتن باتری قابل شارژ و امکان اتصال به نمایشگرهای دوطرفه و ماشین حساب دار و حتی چاپگردار از قابلیت های باسکول صنعتی نیکو شمرده می شود. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : +1001EMPW
ظرفیت : 1600 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 26,000,000 (تومان)

باسکول 200 کیلویی نیکو مدل MW200

باسکول 200 کیلویی نیکو مدل MW200 تنها از نظر بیشینه توزین افزایش نداشته است، بلکه اندازه سینی اش هم بزرگ تر شده است. این مدل از باسکول مکانیکی نیکو دارای گارد سینی است و به چرخ هم مجهز است. توزین از 5 کیلوگرم تا 200 کیلوگرم ویژگی برجسته باسکول سنگی نیکو به حساب می آید.

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : MW200
ظرفیت : 200 کیلوگرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی

باسکول 250 کیلوگرمی نیکو مدل EM201

باسکول 250 کیلوگرمی نیکو مدل EM201 جزو باسکول هایی است که می تواند همزمان به مصارف فروشگاهی و صنعتی برسد. توانایی توزین تا 250 کیلوگرم و با دقت 50 گرم، این ظرفیت را به باسکول نیکو مدل EM201 داده است. استفاده از باتری قابل شارژ داخلی و امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی بر نکات قوت باسکول نیکو 250 کیلویی افزوده است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : EM201
ظرفیت : 250 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
قیمت : 8,500,000 (تومان)

باسکول 1000 کیلوگرمی نیکو مدل MW1001

باسکول 1000 کیلوگرمی نیکو مدل MW1001 بزرگ ترین باسکول سنگی نیکو به شمار می رود. باسکولی با توانایی توزین 1 تن، آن هم در غالب باسکول مکانیکی. این مدل از باسکول نیکو تمام فلزی است و سینی اش برابر با 110×95 سانتیمتر اندازه دارد. داشتن چرخ برای باسکول مکانیکی نیکو می تواند معرف آن به عنوان باسکولی میدانی نیز باشد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : MW1001
ظرفیت : 1000 کیلوگرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی

باسکول الکترونیک 150 کیلویی نیکو مدل 101EM

باسکول الکترونیک 150 کیلویی نیکو مدل 101EM یک باسکول فروشگاهی است. باسکولی با نمایشگر دیجیتالی و LED که قیمت را هم نمایش می دهد. دقت 50 گرم در کنار توان توزین 150 کیلویی، و سینی فلزی 50×45 شرایطی را برای این مدل از باسکول نیکو به وجود آورده است که می تواند در توزین های نیمه سنگین را حوزه های فروشگاهی و صنعتی انجام دهد.

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : 101EM
ظرفیت : 150 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
قیمت : 7,950,000 (تومان)

باسکول تک لودسل 3000 کیلویی نیکو مدل EMPL1

باسکول چهار لودسل 3000 کیلویی نیکو مدل EMPL1 را باسکول کفی می نامند. باسکولی که به طور اختصاصی برای توزین در مراکز صنعتی به کار می آید. این مدل از باسکول نیکو تا وزن 3000 کیلوگرم را با دقت 200 گرم می سنجد. داشتن باتری داخلی قابل شارژ و امکان نصب نمایشگرهای چاپگردار و ماشین حساب دار را می توان از مزایای باسکول 3 تن نیکو دانست.قیمت ذکر شده برای باسکول چهار لودسل نیکو مدل EMP1L با حداکثر توان توزین 3000 کیلوگرم می باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : EMPL1
ظرفیت : 3000 کیلوگرم (3 تن)
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 22,700,000 (تومان)

باسکول الکترونیکی 750 کیلویی نیکو مدل 701EMW

باسکول 750 کیلویی نیکو مدل 701EMW باسکولی میدانی است. به چرخ مجهز است و 750 کیلوگرم را می تواند با دقت 100 گرم اندازه بگیرد. سینی این مدل از باسکول نیکو به گارد مجهز شده است و اندازه آن 75*85 سانتیمتر است. باسکول صنعتی نیکو از باتری شارژی و داخلی استفاده می کند. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : 701EMW
ظرفیت : 750 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 و 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
قیمت : 15,000,000 (تومان)

باسکول تک لودسل نیکو مدل EMP1L

باسکول کفی 1600 کیلویی نیکو با اندازه سینی 105×125 سانتیمتر می تواند یکی از ایده آل ترین باسکول های صنعتی باشد. ساختار متحرک بر مبنای امکان حرکت دادن نمایشگر، و دقت 200 گرم برای این باسکول نیکو از آن نمونه ای مطلوب ساخته است. در کنار دقت و ساختار محکم، امکان نصب نمایشگرهای مختلفی مانند نمایشگر ماشین حساب دار یا چاپگردار گستره فعالیت های باسکول صنعتی نیکو 1600 کیلویی را افزایش داده است. 

مشخصات کلی
برند : باسکل نیکو
مدل : EMP1L
ظرفیت : 1600 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 18,300,000 (تومان)

باسکول نیکو 1600 کیلوگرم مدل EMPW 1L

باسکول نیکو در نمونه های کفی یا صنعتی که در واقع باسکول متحرک و کفی به شمار می آیند با تغییر ابعاد سینی توانسته تنوع خوبی به این مدل ببخشد. توان 1600 کیلوگرمی و دقت 200 گرم در کنار سینی 125×125 سانتیمتر و نمایشگر دیجیتال و LED که متحرک است، باسکول صنعتی نیکو مدل EMPW 1L را مستعد استفاده در بسیاری از مشاغل صنعتی می کند.

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : EMPW 1L
ظرفیت : 1600 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 19,200,000 (تومان)

باسکول نیکو چهار لودسل مدل EMP1L

باسکول 5 تن نیکو مدل EMP1L ابعادی برابر با 1.5×1.5 متر دارد و برای مراکز گمرکی و ترخیص کالا و انبارهای بزرگ بسیار کارامد است. بخصوص با داشتن توان 5000 کیلویی و دقت 500 گرمی برای توزین. این مدل از باسکول نیکو نیز با داشتن نمایشگر متحرک و LED در دسته باسکول متحرک نیکو و باسکول کفی نیکو قرار می گیرد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : EMP1L
ظرفیت : 5000 کیلوگرم (5 تن)
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 31,000,000 (تومان)

باسکول پیام توزین 1000 کیلوگرم مدل TS 1000

باسکول پیام توزین 1000 کیلوگرم مدل TS 1000 تنها نمونه باسکول 1 تنی پیام توزین است. از نکات برجسته ای که می توان درباره این باسکول صنعتی نام برد، رنگ ضد خش، دقت 220 گرمی، باتری قابل شارژ داخلی، سینی گارددار و نمایشگر دیجیتالی درون محفظه است. باسکول پیام توزین از خوش قیمت ترین باسکول های صنعتی دیجیتالی موجود در بازار است که در فروشگاه اینترنتی اسکیل نرخی پایین تر از دیگر فروشگاه ها نیز دارد.

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 1000
ظرفیت : 1000 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی

باسکول پیام توزین 200 کیلوگرم مدل TS 200

باسکول پیام توزین 200 کیلوگرم مدل TS 200 باسکولی دیجیتالی، میانه در توزین، دو کاره به عنوان باسکول نیمه صنعتی و فروشگاهی، و باسکولی ثابت است. باسکول نیمه صنعتی پیام توزین با داشتن باطری داخلی، امکان پارسنگ و بدنه فلزی و قیمت ارزان، می تواند انتخابی مطلوب برای کسب و کارهای گوناگون و حتی مراکز صنعتی کوچک باشد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 200
ظرفیت : 200 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
قیمت : 3,900,000 (تومان)

باسکول اعتماد 4 لودسل مدل +4L

باسکول اعتماد 4 لودسل مدل +4L از اختصاصی ترین مدل های باسکول اعتماد است که کاربرد کاملا صنعتی دارد. باسکول کفی اعتماد باسکولی 4 لودسل است که حساسیت را در این مدل چندین برابر می کند و امکان توزین از هر جای سینی را فراهم می کند. توجه داشته باشید که داشتن 4 لودسل به معنی افزایش دقت نیست. ساختار متحرک باسکول صنعتی اعتماد، در کنار بدنه فلزی، امکان جمع زدن وزن یا توزین متوالی و دارا بودن دقت ها و ظرفیت های توزین متنوع، بهترین انتخاب برای نیازهای صنعتی برشمرده می شود.  

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +4L
ظرفیت : 5200 کیلوگرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 3200 کیلویی اعتماد مدل 4L WP

باسکول 3200 کیلویی اعتماد مدل 4L WP با داشتن سینی یی با اندازه 125×125 سانتیمتر یکی از بزرگ ترین باسکول های صنعتی اعتماد به حساب می آید. این در حالی است که استفاده از 4 لودسل در سنی، حساسیت را در این مدل از باسکول اعتماد به نهایت رسانده است. 200 گرم دقت برای توزین وزن تا 3200 کیلوگرم و چراخدار بودن آن که باسکول را در دسته بایکول میدانی اعتماد قرار می دهد از مزیت های باسکول اعتماد مدل 4L WP است.

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : 4L WP
ظرفیت : 3200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول نیکو 300 کیلوگرم مدل 301ESN

باسکول استیل نیکو با توانایی توزین 300 کیلوگرم با دقت 50 گرم می تواند در حوزه های گوناگونی به کار گرفته شود. داشتن سینی استیل و گارد سینی و نمایشگر LCD، در کنار کیفیتی که باسکول نیکو عرضه می کند، متقاضیان را خرسند خواهد کرد. امکان اتصال باسکول نیکو به پرینتر جانبی و استفاده از باتری شارژی را می توان از مزیت های باسکول 300 کیلویی نیکو دانست. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : 301ESN
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
قیمت : 7,700,000 (تومان)

باسکول 700 کیلویی اعتماد مدل 501WD

باسکول 700 کیلویی اعتماد مدل 501WD نمونه ای دیگر از باسکول میدانی اعتماد است که با داشتن توان توزین 700 کیلوگرم در کنار دقت 100 گرمی، قادر است نیاز مراکز صنعتی و سوله های بزرگ و انبارهای گمرکی و کارخانه ای را برطرف کند. نمایشگر دیجیتال باسکول اعتماد درون محفظه ای فلزی جا گرفته است که از نمایشگر LCD آن در برابر آسیب محافظت می کند. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : 501WD
ظرفیت : 700 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول اعتماد 2200 کیلویی مدل 4L+ WP

باسکول اعتماد 2200 کیلویی مدل 4L+ WP دارای چهار لودسل است. داشتن چهار لودسل حساسیت را در جای جای سینی باسکول منتشر می کند و به افزایش دقت ارتباطی ندارد. با این حال دقت 200 گرمی برای این باسکول میدانی اعتماد برای اندازه گیری وزن 2200 کیلوگرم قابل توجه است. ساختار باسکول اعتماد فلزی است و چرخ دار بودنش استفاده صنعتی و نامیدنش به عنوان باسکول میدانی را تثبیت کرده است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
ظرفیت : 2200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول نیکو 2.5 تن مدل EMPW1L

باسکول 2.5 تن نیکو از دسته باسکول های کفی و صنعتی نیکو است که با داشتن دقت 200 گرمی و بهره بردن از نمایشگر LED متحرک، در کنار باتری قابل شارژ و امکان اتصال به نمایشگرهای بی سم و پرینتردار می تواند در مراکز و واحدهای صنعتی بی شماری به کار گرفته شود. ساختار مستحکم باسکول کفی نیکو عمر مفید طولانی یی را به باسکول نیکو بخشیده است که خود از نکات مثبت این باسکول صنعتی به حساب می آید. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : EMPW1L
ظرفیت : 2500 کیلوگرم (2.5 تن)
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 1200 کیلویی اعتماد مدل 1001WP

باسکول 1200 کیلویی اعتماد مدل 1001WP باسکولی میدانی است. باسکولی چرخ دار با دقت 200 گرم و ساختاری فلزی و محکم. دارای دو اندازه سینی است و به محافظ یا گارد سینی هم تجهیز شده است و از نمایشگری دیجیتالی استفاده می کند که داخل محفظه ای فلزی قرار دارد و نمایشگر را از هرگونه آسیب حفظ می کند. باسکول اعتماد در رده باسکول های صنعتی و بخصوص میدانی نمونه های ایده آلی همچون مدل 1001WP را عرضه کرده است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : 1001WP
ظرفیت : 1200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول نیکو 1600 کیلویی مدل 1001EMPW

باسکول میدانی نیکو 1600 کیلویی با داشتن چرخ می تواند در محیط های متنوعی به کار گرفته شود. کارخانه ها و انبارها از آن جمله اند. این باسکول نمایشگری ثابت دارد و امکان نصب پایه و تبدیل کردن آن به باسکول ثابت نیکو هم وجود دارد. امکان ارتباط با نمایشگرهای پرینتردار و دوطرفه و ماشین حساب را می توان از مزیت های آن دانست. اندازه سینی در این مدل از باسکول نیکو 110×105 سانتیمتر است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : 1001EMPW
ظرفیت : 1600 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 24,100,000 (تومان)

باسکول دامکش 2200 کیلویی اعتماد مدل WLC

باسکول دامکش 2200 کیلویی اعتماد مدل WLC بزرگ ترین باسکول دامکشی اعتماد است. باسکولی قفس دار و با توان توزین بالا که براس توزین حیوانات بزرگ جثه ای چون گاو و اسب هم کارامد خواهد بود. بدنه فولادی و با دوام، داشتن رمپ ورودی و دقت 500 گرمی سبب می شود تا این مدل از باسکول اعتماد از شرایطی ایده آل برای توزین دام و طیور برخوردار باشد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : WLC
ظرفیت : 2200 کیلوگرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی - دام و طیور

باسکول غلطکی اعتماد مدل MR

باسکول غلطکی اعتماد مدل MR نمونه ای منحصر به فرد از انواع باسکول اعتماد به شمار می آید. شاید دقت 100 و 200 گرمی این باسکول اعتماد در کنار ظرفیت توزین 500 کیلویی و 700 کیلویی و 100 کیلویی آن به اندازه غلتکی بودن آن اهمیت نداشته باشد. چراکه باسکول غلطکی اعتماد به سبب ساختارش به مصارف ویژه ای می رسد و متقاضی خرید باسکول غلتکی اعتماد، به واسطه این ویژگی به سراغ آن می آید.

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : MR
ظرفیت : 500، 700 و 1000 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 و 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 1 تنی اعتماد مدل 1001 M

باسکول 1 تنی اعتماد مدل 1001 M باسکولی کفی و صنعتی به حساب می آید. باسکولی با نمایشگر LED متحرک که بر روی پایه ای استیل قرار دارد. سینی 1×1 متر باسکول اعتماد در کنار دقت 200 گرمی اش، امکان استفاده از آن را در مکان ها و محل های گوناگونی فراهم کرده است. بارزترین قابلیت باسکول 1 تن اعتماد امکان توزین چند مرحله ای است که اجازه اندازه گیری وزن، بیش از حد مجاز باسکول را نیز می دهد.

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : 1001 M
ظرفیت : 1000 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول پیام توزین 300 کیلویی مدل TS 300

باسکول پیام توزین 300 کیلویی مدل TS 300 را می توان در دو حیطه فروشگاهی و نیمه صنعتی به کار گرفت. داشتن نمایشگر سه تکه که قیمت را نیز نمایش می دهد، باسکول پیام توزین 300 کیلویی را برای مصارف فروشگاهی نیز مهیا کرده است. بدنه محکم، سینی گارددار و محافظ فلزی نمایشگر از نکات برجسته این مدل از باسکول پیام توزین است. خریداران این باسکول باید به ساختار ثابت آن توجه کنند که امکان حرکت نخواهد داشت. 

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 300
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
قیمت : 4,940,000 (تومان)

باسکول 400 کیلوگرم پیام توزین مدل TS 400

باسکول 400 کیلوگرم پیام توزین مدل TS 400 باسکولی ثابت است که چرخ هم دارد. نمایشگر LCD اش درون محفظه ای تعبیه شده تا از گزند آسیب دور باشد. بدنه محکم و فلزی باسکول پیام توزین با رنگ الکترواستاتیک و ضدخش رنگ شده است تا باسکول از نظر ظاهری دچار نقص نشود. برای سینی 60×50 سانتیمتری این مدل از باسکول پیام توزین گادر محافظ هم تعبیه شده است که کارایی های مخصوص خود را دارد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 400
ظرفیت : 400 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 7,900,000 (تومان)

باسکول 500 کیلویی پیام توزین مدل TS 500

باسکول 500 کیلویی پیام توزین مدل TS 500 ساختاری ثابت دارد. نمایشگر این مدل از باسکول نیم تنی پیام توزین درون محفظه ای فلزی جا گرفته است و روی علمک نصب شده است. وجود چرخ زیر سینی باعث می شود تا این مدل نام باسکول میدانی پیام توزین را نیز به خود بگیرد. سوا از دوام و استحکام باسکول پیام توزین داشتن قابلیت هایی مانند پارسنگ و باتری داخلی می تواند در ارتقای تجربه کاربری از این باسکول صنعتی موثر باشد.

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 500
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 10,500,000 (تومان)

باسکول پیام توزین نیم تن مدل TS 500

باسکول پیام توزین نیم تن مدل TS 500 نوع ثابت و بدون چرخ مدل TS 500 است و طبعا متقاضیانی که به این مدل از باسکول پیام توزین با مقدار توزین 500 کیلوگرم احتیاج دارند، امکان انتخاب در نوع آن را خواهند داشت. این مدل از همان مزایایی که نوع چرخدار بهره می برد برخوردار است. قابلیت هایی مانند باتری قابل شارژ، پارسنگ، دقت 200 گرمی و بدنه ای مستحکم و سینی فلزی مشکی رنگ گارددار. 

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 500
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 10,500,000 (تومان)

باسکول 1.5 تنی پیام توزین مدل TS 1500

باسکول 1.5 تنی پیام توزین مدل TS 1500 بزرگ ترین باسکول پیام توزین است. باسکولی صنعتی و چرخدار که با نمایشگر ثابت و LCD اش قادر خواهد بود در گستره وسیعی از مشاغل و کسب و کارها و محیط های صنعتی به کار گرفته شود. داشتن سینی بزرگ و فلزی، که با گارد از علمک باسکول محافظت می کند، دقت 200 گرمی و کیفیتی که شرکت باسکول پیام توزین برای ساخت این محصول به کار بسته است، از این دستگاه توزین وزن نمونه ای  قابل توجه برای مصارف سنگین ساخته است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 1500
ظرفیت : 1500 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 21,400,000 (تومان)

باسکول صنعتی پیام توزین 1200 کیلوگرمی مدل TS1200

باسکول صنعتی پیام توزین 1200 کیلوگرمی مدل TS1200 بهترین مدل از باسکول پیام توزین برای انتخابی مدلی بین باسکول 1 تنی و باسکول 1.5 تنی است. با استفاده از همان کیفیت و همان قابلیت ها، می توان این مدل از باسکول پیام توزین را برای مصارف صنعتی و کارگاه ها و کارخانه های کوچک به کار گرفت. دقت 200 گرمی، استفاده از باتری قابل شارژ داخلی، بدنه محکم و نمایشگر ایده آل و محفوظ شده باسکول صنعتی پیام توزین از جمله مزیت هایی است که می توان به صورت اجمالی به آن اشاره کرد.

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS1200
ظرفیت : 1200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول فرغونی اعتماد مدل WB3

باسکول فرغونی اعتماد مدل WB3 یکی از انواع باسکول صنعتی اعتماد به شمار می آید که می تواند در صنایع گوناگونی از جمله دام و طیور به کار آید. این باسکول فرغونی دیجیتال با توانایی توزین وزن تا 250 کیلوگرم و با دقت 100 گرم، باسکولی دقیق است. بدنه فلزی مستحکم و وجود نمایشگر LCD برای این باسکول صنعتی از مزایای آن به حساب می آید. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : WB3
ظرفیت : 250 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 500 کیلویی اعتماد مدل 501MS

باسکول 500 کیلویی اعتماد مدل 501MS باسکولی متحرک است. داشتن نمایشگر متحرک این باسکول اعتماد را در دسته بندی باسکول متحرک جا داده است. داشتن قابلیتی مانند توزین چند مرحله که امکان توزین بیشتر از وزن مجاز باسکول را می دهد، می تواند به مذاق متقاضیان بسیاری خوش بیاید. باسکول نیم تن اعتماد کیفیتی نمونه و عملکردی یگانه دارد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : 501MS
ظرفیت : 500 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 و 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی

فیدر صنعتی اعتماد مدل WH

فیدر صنعتی اعتماد مدل WH یا هاپر دیجیتال دستگاهی برای توزین و در عین حال نگهداری مواد دامی و غلات است. از این دستگاه عموما در کارخانه های دام و طیور و غلات استفاده می شود. فیدر دیجیتال اعتماد با ظرفیت توزین 1200 کیلوگرم و دقت گرم، در کنار داشتن بدنه ای از پروفیل صنعتی و کفه ای از ورق فولاد، می تواند پیشنهاد مقرون به صرفه برای تهیه این دستگاه صنعتی باشد.

مشخصات کلی
برند : اعتماد
مدل : WH
ظرفیت : 1200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول دیجیتالی 200 کیلو گرمی حداد ماهر

باسکول دیجیتالی 200 کیلو گرمی حدادماهر باسکولی صنعتی-فروشگاهی به شمار می رود . باسکول از دقت بالا و بی نظیری برخوردار است . از مزیت های این مدل باسکول های 200 کیلو گرمی می توان به قابلیت اتصال به چاپگر و همچین امکان تغییر و ارتقاع نمایشگرهای آن اشاره کرد . شرکت حداد ماهر باسکول را طوری طراحی کرده است که می توانید  در صورت نیاز به آن چرخ اضافه کرده و یا به صورت ثابت استفاده کنید. دیجی اسکال نمایندگی حداد ماهر باسکول معرفی شده را به مدت زمان 15 ماه گارانتی میکند . 

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : 200 کیلوگرمی
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول 300 کیلوگرمی حدادماهر

باسکول 300 کیلوگرمی حدادماهر نوع دیگری از باسکول های دیجیتال می باشد که با ظرفیت سنجش وزن 300 کیلوگرم و دقت 50 گرم برای استفاده های صنعتی و فروشگاهی مناسب می باشد . باسکول تک لودسله و دارای امکان تغییر نمایشگر به نمایشگر هوشمند تایوانی  می باشد . اگر قصد خرید باسکول دیجیتال را دارید با بررسی کلی ویزگی های باسکول 300 کیلویی حداد ماهر می توانید انتخاب مناسب و ایده آلی داشته باشید . مدت زمان گارانتی باسکول توسط دیجی اسکال نمایندگی باسکول های حداد ماهر 15 ماه است.

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : 300 کیلوگرمی
ظرفیت : 300 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی - باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول فرغونی 400 کیلو گرم حداد ماهر

باسکول فرغونی 400 کیلو گرم حداد ماهر تولید ماهرانه ی دیگری از این شرکت می باشد که برای توزین مصالح ساخته شده است . باسکول دارای ویژگی های منحصر به فردی از قبیل داشتن دقت بالای توزین ، بدنه ی مقاوم و با کیفیت و همچنین چرخ های قوی می باشد که با ترکیب شدن این ویژگی ها و مزایای دیگر می تواند بهترین انتخاب در خرید باسکول فرغونی باشد . باسکول 15 ماه گارانتی نمایندگی فروش حداد ماهر را به همراه دارد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : باسکول فرغونی 400 کیلویی
ظرفیت : 400 کیلو گرم
دقت در توزین : 50
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 15 ماه

باسکول 600 کیلویی حداد ماهر بدون محافظ

باسکول 600 کیلویی حداد ماهر بدون محافظ محصول دیگری ازاین شرکت است که در مصارف صنعتی و فروشگاهی کاربرد بسیاری دارد . باسکول دارای بدنه ی تمام فلزی می باشد و از دقت توزینی برابر با 100 گرم برخوردار است . نمایشگر باسکول امکان تبدیل به دو نوع نمایشگر A12.A15 را به درخواست سفارش دهنده به هنگام خرید باسکول دیجیتال دارا می باشد . دیجی اسکال باسکول 600 کیلو گرمی حداد ماهر را 15 ماه گارانتی میکند .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : 600 کیلوگرمی
ظرفیت : 600 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول حداد ماهر صنعتی 600 کیلویی با محافظ

باسکول حداد ماهر صنعتی 600 کیلویی با محافظ یکی دیگر از باسکول های محافظ دار تولید این شرکت با سابقه می باشد که با در نظر داشتن بدنه ی تمام فلز و قدرتمند آن و همچنین دقت بی نظیر و وفوق العاده می توانیم باسکول را در گروه بهترین تولیدات حداد ماهر قرار دهیم . خدمات پس از فروش و گارانتی باسکول توسط دیجی اسکال به عنوان نمایندگی فروش حداد ماهر انجام می شود .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : صنعتی 600 کیلویی محافظ دار
ظرفیت : 600 کیلو گرم
دقت در توزین : 100
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 15 ماه

باسکول صنعتی حداد ماهر 600 کیلویی بدون محافظ

باسکول صنعتی حداد ماهر 600 کیلویی بدون محافظ یک باسکول صنعتی ایده آل محسوب می شود که با برخورداری از مزایایی چون مقاومت و استحکام بدنه ، دقت بالا در توزین و امکان مجهز شدن به نمایشگرهای هوشمند از اولویت های انتخاب در خرید باسکول است . دیجی اسکال باسکول را با 15 ماه گارانتی توزیع می کند .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : 600 کیلویی بدون حفاظ
ظرفیت : 600 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول 1500 کیلویی حداد ماهر ثابت

باسکول 1500 کیلویی حداد ماهر ثابت با بدنه ای تمام فلز از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار است . منبع تغذیه ی باسکول از برق شهری و در صورت نبود برق استفاده از شارژ باتری داخلی می باشد . امکان ذخیره ی اطلاعات توزین قبل از خاموش شدن ویژگی قابل توجه باسکول حداد ماهر است . باسکول به صورت تک لودسله می باشد و دارای دقت توزین 100 گرم است . این  مدل از باسکول های دیجیتال امکان اتصال به چاپگر را نیز دارا می باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : 1.5 تنی ثابت
ظرفیت : 1500 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول حداد ماهر چرخدار 1500 کیلویی

 باسکول حداد ماهر چرخدار 1500 کیلویی همان گونه که از نامش پیداست یک باسکول با نمایشگر متحرک می باشد . نمایشگر در این باسکول دیجیتال به طور جداگانه بر روی پایه ای مقاوم ساخته شده از فلز قرار گرفته است . باسکول با میزان دقت 200 گرم در رده ی باسکول های دقیق و باسکول های با کیفیت حدادماهر قرار دارد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : 1500 کیلو گرمی متحرک
ظرفیت : 1500 کیلو گرم
دقت در توزین : 200
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول میدانی با چرخ پاترولی حداد ماهر 1500 کیلویی

باسکول میدانی با چرخ پاترولی حداد ماهر 1500 کیلویی با دارا بودن 4 چرخ پاترولی و بدنه ای ساخته شده از فلز  قدرت و استقامت بالایی دارد و به عنوان یک باسکول صنعتی دارای توانایی ارتقاع نمایشگر به نمایشگرهای AEW و AEP  به درخواست خریدار می باشد و با پرداخت مبلغ اضافه می باشد. این نمایشگرها توسط محافظی که در باسکول وجود دارد از هرگونه آسیب احتمالی به دور خواهند بود. این مدل باسکول دیجیتال حدادماهر مناسب برای استفاده های صنعتی و فروشگاهی می باشد . دیجی اسکار باسکول مورد نظر را 15 ماه گارانتی می کند .

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : 1500 کیلوگرمی
ظرفیت : 1500 کیلو گرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول 1500 کیلویی چهار لودسل میدانی حداد ماهر

باسکول 1500 کیلویی چهارلودسل میدانی حداد ماهر با داشتن 4 لودسل از میزان دقت بالایی برخوردار است .  باسکول  دارای چرخ های پاترولی بسیار مقاوم می باشد که استفاده و جابجایی را بسیار آسان میکند . وجود محافظ نمایشگر یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه آن می باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : 1500 کیلویی چرخ پاترولی
ظرفیت : 1500 کیلو گرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی

باسکول دیجیتال 2500 کیلوگرم متحرک حداد ماهر

باسکول دیجیتال 2500 کیلوگرم متحرک حداد ماهر نوعی دیگر از باسکول های متحرک تولید شرکت حداد ماهر می باشد . بدنه ی باسکول تماما از فلزی مرغوب و مقاوم ساخته شده است و در برابر فشار و آسیب های احتمالی وارده از ایمنی بالایی برخوردار است . نوع نمایشگرهای  قرار داده شده در باسکول نشان از دقت بالای آن دارد . باسکول مورد بررسی دارای 4 لودسل می باشد و برای استفاده به عنوان باسکول فروشگاهی و باسکول صنعتی توصیه می شود . مدت گارانتی در نظر گرفته شده برای باسکول 2.5 تنی حداد ماهر 15 ماه می باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : 2.5 تنی متحرک
ظرفیت : 2500 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول دیجیتال 3500 کیلویی حداد ماهر

باسکول دیجیتال 3.5 تنی محصولی دیگر از سری باسکولهای دیجیتال شرکت حدادماهر می باشد که دارای دقت توزین 500 گرم است . باسکول برخوردار از 4 لودسل می باشد که با قرار گرفتن در گوشه های زیرین سینی به قدرت توزین و کیفیت دستگاه کمک خواهند کرد . کارکرد باسکول توسط برق شهری و همچنین باتری باسکول صورت می گیرد که در صورت استفاده از باتری امکان کار با باسکول تا 56 ساعت وجود دارد . دیجی اسکال این محصول را به مدت 15 ماه گارانتی می کند .                                                                                   

مشخصات کلی
برند : باسکول حداد ماهر
مدل : باسکول دیجیتال 3500 کیلویی
ظرفیت : 3500 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

باسکول جک پالت حداد ماهر

باسکول جک پالت حداد ماهریکی دیگر از انواع باسکول می باشد که توسط شرکت حدادماهر تولید می شود . این باسکول دارای بدنه ی فلزی بسیار مقاوم و همچنین شاخک های قدرتمند برای جابجایی محصول می باشد . ابعاد در نظر گرفته شده برای این باسکول 113×58 می باشد . باسکول دارای 15 ماه گارانتی معتبر از دیجی اسکال به عنوان نمایندگی حداد ماهر می باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : جک پالت
ظرفیت : 2 تن
دقت در توزین : 500گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 15 ماه

جک پالت باسکول دار حداد ماهر

جک پالت باسکول دار حداد ماهر نوعی وسیله ی جابجایی است که عمل توزین را نیز انجام می دهد . یک باسکول ویژه ی انبارها و سردخانه ها و تمامی مشاغلی که در آن نیازمند جابجایی محصول هستند . جک پالت حداد ماهر با داشتن شاخک های مقاوم و قدرتمند از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار است علاوه بر اینکه دقت بالای جک پالت مورد رضایت بسیاری از خریداران واقع شده است . دیجی اسکال نمایندگی فروش حداد ماهر جک پالت توزین دار فوق را به همراه 15 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می کند .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : جک پالت باسکول دار
ظرفیت : 2 تنی
دقت در توزین : 500
نوع کاربری : صنعتی
گارانتی : 15 ماه

باسکول 5500 کیلو گرم حداد ماهر

باسکول 5500 کیلو گرم حداد ماهر یک باسکول دیجیتال متحرک می باشد . نمایشگر در ساختار باسکول دیجیتال متحرک به صورت جداگانه روی یک پایه ی فلزی بسیار مقاوم قرار گرفته است که از مزیت های خاص خود برخوردار است . باسکول دیجیتال 5.5 تنی حدادماهر استفاده ی صنعتی دارد و به مدت 15 سال  توسط شرکت دیجی اسکال که نمایندگی فروش شرکت حدادماهر است گارانتی می شود. قیمت ذکر شده برای باسکول 5000 کیلو گرم حداد ماهر می باشد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : باسکول 5500 کیلویی
ظرفیت : 5500 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 15 ماه

باسکول ده تنی ثابت با نمایشگر متحرک حداد ماهر

باسکول ده تنی ثابت با نمایشگر متحرک حداد ماهر با قرار گیری نمایشگر به طور جداگانه از باسکول روی یک پایه ی فلزی بسیار مقاوم  در مصارف صنعتی مورد استقبال بسیاری از خریداران قرار میگیرد . میزان دقت 1 کیلوگرمی باسکول در توزین 10000 کیلو گرمی نشان دهنده ی دقت باسکول دیجیتال مورد بررسی  است . توانایی و قدرت بالای باسکول یکی دیگر از دلایل معرفی  آن  به عنوان یک باسکول دیجیتال صنعتی می باشد . باسکول توسط نمایندگی حداد ماهر به همراه 15 ماه گارانتی توزیع می شود  .قیمت مربوط به باسکول ده تنی ثابت و بدون چرخ و نمایشگر متحرک می باشد در صورت در خواست چرخ و نمایشگر متحرک مبلغ اضافی دریافت می گردد .

مشخصات کلی
برند : باسکول حدادماهر
مدل : 10 تنی با نمایشگر متحرک
ظرفیت : 10000
دقت در توزین : 1 کیلو گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 15 ماه

باسکول صنعتی 200 کیلویی پیام توزین مدل TS 200

باسکول صنعتی 200 کیلویی پیام توزین مدل TS 200 با دارا بودن ویژگی های فوق العاده در ساختار، یکی دیگر از باسکول های دیجیتال صنعتی قدرتمند تولید شرکت پیام توزین می باشد . مزایای کاربردی بی شماری در این مدل باسکول وجود دارد که کار با آن را لذت بخش و کاملا آسان می نماید . دیجی اسکال نماینگی پیام توزین باسکول صنعتی فوق را همراه با 14 ماه گارانتی بی قید و شرط و یک سال ضمانت واقعی یه باطری عرضه می کند .

مشخصات کلی
برند : پیام توزین
مدل : TS 200
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 3,900,000 (تومان)

باسکول 1200 کیلویی پیام توزین مدل TS 1200

باسکول 1200 کیلویی پیام توزین مدل TS 1200 مدلی است با توانایی توزین 1200 کیلو گرم که توزین را با دقت 200 گرم انجام می دهد .چرخ های عاج دار موجود در ساختار باسکول قابلیت استفاده در سایر محیط ها از جمله محیط های خاکی  را نیز ایجاد کرده است . دیجی اسکال نماینده ی فروش پیام توزین باسکول دیجیتال 1200 کیلویی فوق را مناسب مصارف صنعتی می داند و آن را به مدت 14 ماه گارانتی می کند .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 1200
ظرفیت : 1200 کیلو گرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی
گارانتی : 14 ماه

باسکول 1500 کیلوگرمی پیام توزین مدل TS 1500

باسکول 1500 کیلوگرمی پیام توزین مدل TS 1500 با ساختار بی نظیر و دقت بسیار مطلوب خود توانسته در دسته ی باکیفیت ترین باسکول های دیجیتال صنعتی قرار بگیرد . طراحی فلزی باسکول یک و نیم تنی پیام توزین به علاوه ی پوششی از رنگ ضد خش توانسته طول عمر مفید و موثری را برای آن رقم بزند . دیجی اسکال باسکول فوق العاده ی 1500 کیلو گرمی پیام توزین را با گارانتی 14 ماه و ضمانت 1 ساله ی باطری ارائه می دهد .

مشخصات کلی
برند : باسکول پیام توزین
مدل : TS 1500
ظرفیت : 1500 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 21,400,000 (تومان)

باسکول اعتماد 4 لودسل 1200 کیلویی مدل +4L

باسکول اعتماد 4 لودسل 1200 کیلویی مدل +4L یکی از نمونه های این مدل از باسکول صنعتی اعتماد است که با ظرفیت تزوین 1200 کیلوگرم و دقت 100 گم راهی بازار شده است.  مشخصه اصلی این مدل سینی 100×100 سانتیمتری آن است. این باسکول صنعتی اعتماد با داشتن سینی از جنس ورق فولاد و امکان جابجایی نمایشگر LED اش می تواند در مراکز صنعتی و انبارهای بزرگ و مراکز ترخیص کالا به کار گرفته شود.

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +4L
ظرفیت : 1200 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول اعتماد 4 لودسل 2200 کیلویی مدل +4L

باسکول اعتماد 4 لودسل 2200 کیلویی مدل +4L نمونه ای دیگر از این سری است که با داشتن سینی با اندازه 100×100 سانتیمتر و ظرفیت توزین بیشتر، به خریدار باسکول صنعتی اعتماد حق انتخاب می دهد. این باسکول با داشتن بدنه ای فلزی و سینی ساخته شده از ورق فولادی می تواند در اغلب کسب و کرهای صنعتی سنگین به کار گرفته شود. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +4L
ظرفیت : 2200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 125×125 اعتماد 2200 کیلویی مدل +4L

باسکول 125×125 اعتماد 2200 کیلویی مدل +4L با بزرگ تر کردن اندازه سینی و حفظ مشخه های مدل +4L به بازار بزرگتری از خریداران اندیشیده است. این باسکول با داشتن نمایشگر متحرک و امکان جمع زدن وزن و سینی ساخته شده از ورق فولاد، تضمینی خواهد برای توزین های سنگین و صنعتی که عموما در مراکز ترخیص کالا و انبارها و بارگیری ها به کار خواهد آمد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +4L
ظرفیت : 2200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 125×125 اعتماد 3200 کیلویی مدل +4L

باسکول 125×125 اعتماد 3200 کیلویی مدل +4L نمونه دیگری از دسته باسکول صنعتی اعتماد است که با ظرفیت توزین 3200 کیلوگرم و دقت 200 گرم، می تواند در حوزه های بسیاری از کسب و کارها و فعالیت های صنعتی به کار آید. داشتن قابلیت جمع بستن اوزان مختلف و برخورداری از نمایشگر متحرک، در کنار بدنه ای محکم و سینی ساخته شده از ورق فولادی می تواند اصمینان خریدار را از دوام و دقت و کارایی این باسکول کفی اعتماد جلب کند. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +4L
ظرفیت : 3200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 125×125 اعتماد 1200 کیلویی مدل +4L

باسکول 125×125 اعتماد 1200 کیلویی مدل +4L کم ظرفیت ترین نمونه در سری سینی 125×125 سانتیمتر است. این مدل از باسکول اعتماد نیز وام دار نمونه های مشابه خود است که با داشتن سینی از جنس ورق فولادی و نمایشگر متحرک LED، و قابلیت سودمند جمع بستن اوزان، می تواند در حوزه های صنعتی بسیاری کارآمد باشد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +4L
ظرفیت : 1200 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 150×150 اعتماد 3200 کیلویی مدل +4L

باسکول 150×150 اعتماد 3200 کیلویی مدل +4L از نظر اندازه جزو بزرگ ترین باسکول های شرکت اعتماد است. دقت 200 گرم در کنار اندازه بزرگ سینی و جنس آن که از ورق فولادی ساخته شده است، و همچنین داشتن نمایشگر LED متحرک این مدل از باسکول اعتماد را به یکی از ساده ترین و در عین حال اقتصادی ترین انواع باسکول صنعتی دیجیتال در بازار داخلی بدل کرده است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +4L
ظرفیت : 3200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 150×150 اعتماد 1200 کیلویی مدل +4L

باسکول 150×150 اعتماد 1200 کیلویی مدل +4L کم ظرفیت ترین نمونه در اندازه سینی 1.5 در 1.5 متر است. با توان توزین 1200 کیلوگرم و دقت 100 گرم، انتظار توزین دقیقی از این باسکول صنعتی می رود. یک نمایشگر متحرک از نوع LED و سینی ساخته شده از ورق فولادی یاری می کند تا این مدل از باسکول 4 لودسل اعتماد نمونه ای از باسکول های محکم و دقیق و کارآمد صنعتی باشد که در حین سادگی، ارزان نیز هست.

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +4L
ظرفیت : 1200 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 150×150 اعتماد 2200 کیلویی مدل +4L

باسکول 150×150 اعتماد 2200 کیلویی مدل +4L کاملا فلزی است و سینی آن که 1.5×1.5 متر اندازه دارد از ورق فولادی ساخته شده است. داشتن 4 لودسل به این مدل از باسکول کفی اعتماد کمک کرده است تا سینی یی با حساسیت بیشتر برای توزین مهیا شود. دقت 200 گرم در کنار داشتن نمایشگر متحرک و LED، در عین سادگی از این مدل از باسکول اعتماد انواعی درخور توجه ساخته است که می تواند در حین مقرون به صرفه بودن، کارایی یک باسکول توانمند صنعتی را نیز داشته باشد. 

مشخصات کلی
برند : باسکول اعتماد
مدل : +4L
ظرفیت : 2200 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 4 لودسل 2200 کیلویی کارا توزین مدل L4D

باسکول 4 لودسل 2200 کیلویی کارا توزین مدل L4D یکی از دو نمونه مدل L4D است. باسکولی میدانی با چرخ پاترولی که می تواند تا وزن 2200 کیلوگرم را با دقت 500 گرم بسنجد. این باسکول به امکانات بسیاری مجهز شده است و در صورت نداشتن امکانی مطابق نیاز شما، فراهم کردن آن در صورت درخواست برای تولیدکننده میسر خواهد بود. بدنه فلزی، پوشش رنگ الکترواستاتیک، داشتن نمایشگر LED و LCD، برخورداری از لودسل زمیک، داشتن درجه حفاظتی Ip68 و باتری داخلی قابل شارژ برخی از مزیت های باسکول کارا توزین است. 

مشخصات کلی
برند : باسکول کارا توزین
مدل : L4D
ظرفیت : 2200 کیلوگرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی

باسکول 4 لودسل 1500 کیلویی کارا توزین مدل L4D

باسکول 4 لودسل 1500 کیلویی کارا توزین مدل L4D نمونه کم توان تری است که با حفظ ویژگی ها و قابلیت های سودمند مدل L4D، برای جلب نظر متقاضیان متفاوت طراحی شده است. این باسکول میدانی با دقت 200 گرم، اندازه سینی 125×125 سانتیمتر، باطری داخلی و قابل شارژ، توزین چندی مرحله ای، پارسنگ الکترونیکی، حالت استند بای و امکان شست و شوی باسکول، شرایطی را فراهم کرده است که استفاده از آن را در صنایع و مشاغل فراوانی توجیه می کند. 

مشخصات کلی
برند : باسکول کارا توزین
مدل : L4D
ظرفیت : 1500 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
5 / 10
از 1 کاربر