سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


این بخش مربوط به ترازو دیجیتال است که به گروه هایی بر حسب نوع کاربری تقسیم می گردد ، برای مطالعه مشخصات کلی ترازو ها می توانید صفحه را انتخاب کرده و از توضیحات محصول استفاده نمایید .

روش دیگری نیز وجود دارد که از طریق منوی جستجو پیشرفته ←  در بالای صفحه برای انتخاب ترازو مورد نظر استفاده نمایید .

ترازو وسیله ای جهت سنجش صحیح مواد می باشد که بر حسب نوع کاربری و صنعتی که در آن مورد استفاده قرار می گیرد وزن و دقت توزین متفاوت و قابل انتخاب دارد ، البته ظاهر ترازو دیجیتال نیز بر اساس نوع استفاده تعیین می گردد ، امروزه ترازو دیجیتالی تنوع بسیار زیادی دارد که می توان آنها را به گروه های متعددی تقسیم نمود .

تنوع ترازو در گروه ترازو آزمایشگاهی و ترازو فروشگاهی به دلیل بازار استفاده ی گسترده بیشتر می باشد و قیمت ترازو نیز بر اساس قابلیت های ترازو بسیار متفاوت می باشد .

در گروه آزمایشگاهی نیز در زمان خرید ترازو خریدار با تنوع و قیمت های متنوعی از ترازو آزمایشگاهی رو به رو می شوند که می توان گفت اگر مشاوری در زمینه خرید ترازو با در نظر گرفتن نیاز خریدار نباشد ممکن است هزینه ای بالا پرداخت گردد و نتیجه ی دلخواه حاصل نشود .

 

« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »

انواع ترازو

ترازو سالیان سال است که به عنوان معتبر ترین وسیله ی سنجش مورد استفاده قرار می گیرد ، فروش و خرید ترازو بازار گسترده ای دارد که نه تنها دارنده های مشاغل و تولید کنندگان ، حتی منازل نیز برای تامین سلامت خانواده در آشپزخانه در پخت غذا با عنوان ترازوی آشپزخانه و در منزل با عنوان ترازوی خانگی - ترازوی زیر پایی یا ترازوی حمامی جهت توزین افراد از آن بهره می برند از این روست که ترازو یک وسیله عام است که در هر جا به بهبود شرایط کمک بزرگی می نماید و وسیله ی ارزشمندی در زندگی انسان است ، انواع ترازو را در سطر های زیر به صورت اجمالی توضیح خواهیم داد . ابتدا به طور کلی انواع ترازو را در چند گروه ترازوی خانگی و ترازوی فروشگاهی و ترازوی آزمایشگاهی و ترازوی صنعتی دسته‌بندی می‌کنیم و سپس به توضیح و زیر مجموعه هر کدام از آنها می‌پردازیم.

ترازوی خانگی

ترازوی خانگی شامل ترازوی آشپزخانه ، ترازو نفرکش ( جهت توزین افراد ) و ترازوی نوزادی می گردد که ترازو نوزاد برای دریافت وزن نوزاد از زمان تولد تا تقریبا 2 سالگی مورد استفاده قرار می گیرد و برای دریافت شرایط نوزاد بسیار حائز اهمیت می باشد این ترازو از انجایی که به نسبت ترازوی زیر پایی یا ترازو نفرکش دقیق تر است نیاز دوم پس از ترازوی نفرکش به شمار می رود ، ترازو آشپزخانه نیز که معمولا با ظرفیت 5 کیلو گرم ارائه می گردد در آشپزخانه برای محاسبه ی وزن مواد غذایی برای پخت و پز مورد استفاده است که کاربری این ترازو در طولانی مدت به کنترل وزن و سلامت هر چه بیشتر افراد خانواده کمک می نماید و در طعم سازی غذا ها بسیار موثر است . ترازوی زیرپایی یا ترازوی نفر کش هم از دیگر انواع ترازوی خانگی است که در خانه‌ها، و برای دانستن وزن افراد خانه استفاده می‌شود و به افراد مختلف کمک می‌کند تا با آگاهی، مراقب بالا یا پائین نیامدن وزن خود از حد خاصی باشند، و امروزه بسیاری از خانواده‌ها تمایل به داشتن ترازوی زیر پائی یا ترازوی نفر کش در خانه دارند و برندهای مختلف سازنده ترازو نیز ساخت انواع ترازوی زیر پائی را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

 

از مصارف خانگی ترازو که خارج شویم وارد دنیای گسترده ای از مصارف ترازو می شویم که سعی در توضیح اجمالی آن خواهیم داشت ، ترازو زمانی که به توزین کالا های حجیم و بزرگ می پردازد دیگر با عنوان باسکول معرفی می گردد ، در توزین کالا و مواد بسیار ریز و آزمایشگاهی ، به عنوان ترازو آزمایشگاهی و ترازو گرمی ارائه می گردد و در زمانی که در فروشگاه ها برای توزین مواد فروشگاهی و محاسبه ی قیمت کالا ها کاربرد دارد به ترازو فروشگاهی و در کارگاه ها و کارخانه های تولیدی کاربرد داشته باشد به ترازو صنعتی معروف می باشد .

ترازو فروشگاهی

ترازو فروشگاهی خود شامل گونه های بسیار متنوعی از ترازو می باشد که با ظاهر ترازو عملک دار ، ترازو بدون علمک ، ترازو آویزی ، ترازو عقربه ای ارائه می گردد که هر کدام از ظاهر های ذکر شده ی ترازو ، خود به مدل های بسیار متنوع و شاخه های گوناگونی مبدل می شوند . امروزه ساخت ترازوی فروشگاهی، خود به تجارتی پرسود در بازار انواع ترازو تبدیل شده و انواع ترازوی فروشگاهی با قابلیت‌های مختلف، ساخته و به بازار عرضه شده‌اند که از آن جمله می‌توان ارتباط با صندوق فروشگاهی و کارت خوان و بارکدخوان را نام برد. داشتن حافظه برای ثبت کردن نام و قیمت کالاها که در برخی از انواع ترازوی فروشگاهی به هزاران عدد می‌رسد، یکی دیگر از توانائی‌های انواع ترازوی فروشگاهی است که در سال‌های اخیر تولید می‌شوند. قابلیت‌های حسابداری و ارائه گزارش فروش روزانه و ماهانه و گزارش فروش در ساعت یا روز خاص، و گزارش فروش کالاهای خاص و موارد دیگر نیز از توانائی‌های انواع ترازو فروشگاهی است. همچنین از تغییرهای دیگری که در ساخت ترازو فروشگاهی دیده می‌شود، تنوع در شکل ظاهری و جنس و رنگ بدنه و سینی انواع ترازو فروشگاهی است که در ساخت ترازوهای جدید با آن روبه رو هستیم.

ترازو آزمایشگاهی

ترازو آزمایشگاهی یا ترازو گرمی که به ترازو زرگری یا ترازو طلا فروشی نیز مرسوم می باشد با دقت هایی نظیر ترازو یک گرم ، ترازو یک دهم گرم ، ترازو یک صدم گرم ، ترازو یک هزارم گرم ، ترازو یک ده هزارم گرم و ترازو یک صد هزارم گرم که ترازو شیش صفر معروف می باشد دسته به بندی می گردد الیته ترازو یک میلی گرم و غیره نیز از همین گروه هستند که به شکل های دیگر عنوان می گردند . کاربرد انواع ترازو آزمایشگاهی در آزمایشگاه‌های بیولوژی و شیمی و فیزیک و دیگر آزمایشگاه‌هایی است که نیاز به ترازویی بسیار دقیق برای وزن کردن مواد مختلف دارند که گاهی یک‌صدهزارم گرم هم برای آنها دارای اهمیت است. بسیاری از انواع ترازوی آزمایشگاهی دارای سرپوش یا محفظه هستند تا مواد در حال توزین را از تماس با عناصر موجود در هوا، مانند اکسیژن هوا دور نگه دارند. بسیاری از انواع ترازوی آزمایشگاهی هم که به ترازوی گرمی معروف هستند، در تجارت و خریدوفروش سنگ‌ها و فلزهای قیمتی مانند طلا و نقره و الماس مورد بهره برداری قرار می‌گیرند.

ترازو صنعتی

ترازو صنعتی گروه ترازو با ظاهر صنعتی و به نسبت بزرگ تر و مقاوم تر می باشد که مصرف سنگین تری داشته و باید ساختار نیرومند تری را نیز حفظ نماید ، ترازوی صنعتی نیز خود دسته بندی های گوناگونی نظیر ترازو قطعه شمار ، ترازو ضد آب ، ترازو با رله قطع کن می باشد . یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های انواع ترازو صنعتی با ترازوهای فروشگاهی در نبود نمایشگر قیمت در آنهاست، چرا که انواع ترازوی صنعتی معمولا در کارگاه‌ها و کارخانه‌های صنعتی، برای وزن‌کردن کالاها در راستای تعیین کیفیت آنها، و همچنین برای ترکیب مواد مختلف با یکدیگر و همین طور برای بسته‌بندی مواد خوراکی و غیر آن استفاده می‌شوند و ارتباطی با فروش مستقیم کالا به مشتری ندارند.همچنین از آنجا که انواع ترازوی صنعتی معمولا در محیط‌های خشن صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند و با آب و رطوبت و شستشو سروکار دارند، باید دارای مقاومت بیشتری از ترازوهای فروشگاهی باشند.

ترازوی بارکد زن محک 35 کیلوگرم مدل BR15000AP

ترازوی دیجیتال بارکد پرینتر BR15000 محصولی جدید از محک ساخت کشور ایران با قابلیت اتصال ترازو به کامپیوتر ، پوز بانکی و ارتباط با بارکد خوان است ، سینی توزین ترازوی فروشگاهی در دو مدل سینی تخت و سینی لبه دار می باشد که به سلیقه ی مشتری قابل انتخاب می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی محک دستگاه را به مدت 25 ماه گارانتی و کیفیت ترازو را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MAHAK MDS BR15000AP
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 9,500,000 (تومان)

ترازو بارکد پرینتر محک 50 کیلوگرم مدل BR15000AP

ترازوی فروشگاهی بارکد زن محک با قابلیت اتصال به پوز بانکی ، صندوق پول ، بارکد خوان و کامپیوتر ایده ال جهت استفاده در فروشگاه ها می باشد ، ترازو علاوه بر توزین امکان صدور و ثبت کالا های غیر وزنی را از طریق بارکد خوان دارد ، ترازوی فروشگاهی محک محصولی جدید با قابلیت های ویژه می باشد ، دیجی اسکال دستگاه را 25 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MAHAK MDS BR15000AP
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 10,350,000 (تومان)

ترازو دیجیتال بارکد پرینتر محک مدل BR14000

ترازوی فروشگاهی محک BR14000 با امکان تولید بارکد واقعی امکان ارتباط با سیستم فروش را ایجاد نموده است ، ترازو جدید ترین محصول محک می باشد که با امکان اتصال به بارکد خوان دستگاه را به پایانه ی فروش تبدیل می نماید ، قابلیت دیگر سیستم ارتباط با پوز بانکی می باشد که مبلغ کلی تمام شده ی فاکتور مشتری را به پوز بانکی انتقال داده و فروش را ساده تر می نماید ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 25 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MAHAK MDS BR14000
ظرفیت : 70 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 25 ماه
قیمت : 11,300,000 (تومان)

ترازو محک 35 کیلویی مدل 15000AP

ترازو محک با ظرفیت 35 کیلو گرم دارای دقت 2 گرم در توزین مواد می باشد ، متعلقات ترازو شامل دو عدد سینی تخت پلاستیکی و سینی لبه دار استیل است و جنس بدنه ی ترازو نیز از پلاستیک فشرده می باشد که در برابر نور خورشید تغییر رنگ نمی دهد ، دیجی اسکال ترازوی محک را به مدت 25 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 15000 AP - 35 KG
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 9,500,000 (تومان)

ترازو محک 50 کیلویی مدل 15000AP

ترازو فروشگاهی محک مدل 15000 دارای ظرفیت 50 کیلو گرم می باشد که با رعایت حساسیت 2 گرم در این ظرفیت توزین می نماید ، ویژگی ترازو محک گارانتی 25 ماه می باشد که در اسرع وقت با کمترین هزینه جهت تعمیر ترازو آماده ی سرویس دهی می باشند .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 15000 AP - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 10,350,000 (تومان)

ترازو محک 35 کیلویی مدل 15000BP

ترازو محک بدون علمک ، ترازو فروشگاهی است که با اشغال کمترین فضا و کاربری بالا موجب رضایت مشتریان گردیده است ، نمایشگر ترازو به صورت دو طرفه در دو سمت دستگاه قرار گرفته است که نوع نمایشگر ها نیز به رنگ قرمز و چراغی می باشد که در محیط های کم نور دید را افزایش می دهد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 15000 BP - 35 KG
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 9,500,000 (تومان)

ترازو محک 50 کیلویی مدل 15000BP

ترازو فروشگاهی محک در مدل 15000bp به دلیل ظرفیت بالا و توزین دقیق و از سویی نیز ظاهر شکیل و بدون علمک با اشغال کمترین فضا در قنادی ها و کارگاه جهت بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد ، این ترازو مجهز به سیستم چاپگر داخلی می باشد که موجب گزارش گیری فروش به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه می گردد  .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 15000 BP - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 10,350,000 (تومان)

ترازو فروشگاهی محک مدل 14000

ترازو فروشگاهی محک با ظرفیت 70 کیلو گرم ، دقت 2 گرم توزین می نماید ، ابعاد دستگاه 64 × 42 سانتیمتر است که برای این ظرفیت بسیار مناسب می باشد ، سینی ترازو در دو مدل تخت و لبه دار قابل انتخاب است ، ترازو mds 14000 مناسب جهت استفاده در سوپر میوه و سوپر گوشت می باشد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 14000 P - 70 KG
ظرفیت : 70 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 11,300,000 (تومان)

ترازوی محک فروشگاهی مدل 14000

ترازوی محک مدل 14000 ترازوی فروشگاهی است که در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو محک خدمات گارانتی دستگاه را به مدت 25 ماه تضمین و 10 سال تعمیرات ترازو را تایید می نماید ، در پک خرید ترازوی محک دفترچه راهنمای استفاده نیز موجود است .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 14000 - 70 KG
ظرفیت : 70 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 11,300,000 (تومان)

ترازو محک 35 کیلویی مدل 11000

ترازو رومیزی محک مدل 11000 با ظرفیت 35 کیلو گرم تفاوت ظاهری و داخلی با ترازو 50 کیلویی این مدل ندارد ، ابعاد ترازو یکی می باشد و تنها لودسل متفاوت می باشد ، کاربری ترازو محک بسیار ساده می باشد که جهت استفاده از این دستگاه نیاز به سواد چندانی نیست .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 11000 - 35 KG
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 7,700,000 (تومان)

ترازو محک 50 کیلویی مدل 11000

ترازو فروشگاهی محک مدل mds 11000 در گروه بهترین ترازو دیجیتالی قرار گرفته است که در چندین سال اخیر پر فروش ترین محصول بوده است ، این ترازو با ظرفیت 50 کیلو گرم و دقت 2 گرم توزین می نماید و دارای 35 حافظه مستقیم جهت ثبت قیمت کالا می باشد ، خدمات ترازو به مدت 25 ماه به صورت مداوم می باشد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 11000 - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 8,300,000 (تومان)

ترازو محک 35 کیلویی مدل 15000B

ترازو رومیزی محک مدل 15000b ، بدون علمک بوده و نمایشگر ترازو به صورت دو سمت بر روی بدنه قابل رویت می باشد ، حداقل ظرفیت ترازو ساده 15000 - 10 گرم می باشد که از این ظرفیت تا 35 کیلو گرم را با حساسیت 2 گرم توزین می نماید و این مناسب جهت مصارفی می باشد که از مواد گران قیمت استفاده می نمایند و گرم مواد حائز اهمیت می باشد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 15000 B - 35 KG
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 7,700,000 (تومان)

ترازو محک 50 کیلویی مدل 15000B

ترازو دیجیتال محک با ظرفیت 50 کیلو گرم و حساسیت توزین 2 گرم در گروه بهترین ترازو با مناسب ترین قیمت قرار گرفته است ، با در نظر گرفتن کیفیت دستگاه و کارایی بالا در می یابیم که قیمت ترازو با کیفیت واقعی ، بسیار مناسب بوده و با گارانتی 24 ماه این مسئله تصدیق شده است .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 15000 B - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 8,300,000 (تومان)

ترازو پند 30 کیلویی مدل 7500

ترازو پرینت دار پند ، ترازو فروشگاهی می باشد که در 10 سال اخیر بهترین ترازوی دیجیتال جهت استفاده در تره بار معرفی گردیده است ، ترازو با سرعت بالا عملیات وزن کشی را انجام داده و بدون فاصله پس از فشردن دکمه چاپ فاکتور صادر می گردد ، digi scale با 14 ماه گارانتی عرضه می نماید . 

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 7500 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو فروشگاهی پند 50 کیلویی مدل 7500

ترازو پرینتر دار پند مدل 7500 با ظرفیت 50 کیلو گرم امکان گزارش گیری به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه را ایجاد می نماید و علاوه پرینت اقلام وزنی این امکان را ایجاد می نماید تا با ثبت اقلام غیر وزنی اطلاعات فروش کالا های غیر وزنی نیز فراهم گردد ، digi scale با گارانتی 14 ماهه عرضه می نمایید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 7500 - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو پند 30 کیلویی مدل 7500S

ترازو فروشگاهی پند مدل PX7500 S با بدنه ی فلزی مقاوم مناسب جهت محیط های صنعتی و با جواب دهی بالا و دوام فوق العاده پیشنهاد دیجی اسکال برای مصارف صنعتی می باشد ، عمر ترازو به مدت 15 سال تضمینی بوده و کیبرد دستگاه در قسمت بالا قرار گرفته که موجب جلوگیری از خرابی صفحه کلید می گردد .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 7500 S - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو پند 50 کیلویی مدل 7500S

ترازو پند 7500 امکان اتصال به چاپگر و کامپیوتر نداشته و در مصارف فروشگاهی مانند سوپر میوه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، digi scale این محصول را با 14 ماه گارانتی و 1 ماه گارانتی تعویض عرضه می نماید ، ظرفیت ترازو 50 کیلو گرم بوده که با دقت وزن کشی 10 گرم توزین می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 7500 S - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو پند 30 کیلویی مدل 6000

ترازو فروشگاهی پند مدل 6000 سالهای زیادی ست که در گروه ترازو پند قرار گرفته و به صورت مداوم در حال تولید و عرضه می باشد ، ماشین حساب ترازو از ویژگی های مهم می باشد که در زمان خرید ترازو بر ذهن خریدار تاثیر گذاشته و حائز اهمیت است ، دیجی اسکال ترازو دیجیتال پند را با گارانتی 14 ماه عرضه می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 6000 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 7,500,000 (تومان)

ترازو پستی پند مدل 3000

ترازو صنعتی پند مدل 3000 ، که بنام 3000 پی یو تی ( put ) نیز شناخته شده جهت وزن کشی در ادارات پست مورد استفاده قرار می گیرد ، پلاستیک بدنه از abs مرغوب می باشد که پس از مدتی تغییر رنگ نخواهد داشت ، دقت ترازو 1 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم بوده که در صنعت شمارش قطعه از ارزش بالایی برخوردار است ، digi scale این محصول را تایید و با گارانتی 14 ماه اعلام می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX PUT 3000 - 30 KG
ظرفیت : 5 کیلو گرم - 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 6,400,000 (تومان)

ترازو صنعتی پند مدل 7000

ترازو صنعتی پند مدل 7000 با بدنه ی فلزی مقاوم می باشد که digi scale این محصول را به مدت 14 ماه گارانتی می نماید و در محیط های صنعتی قابل استفاده می باشد ، اتصال ترازو به کامپیوتر و شمارش دقیق قطعات صنعتی از ویژگی های دستگاه می باشد که این ویژگی موجب معروف بودن دستگاه به ترازو تعداد شمار می گردد .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 7000 - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 9,500,000 (تومان)

ترازو بارکد زن پند مدل PX6500L

ترازو بارکد زن پند مدل PX6500L با قابلیت تولید بارکد واقعی ، ارتباط ترازو به بارکد خوان و پوز بانکی محصولی جدید از شرکت پند می باشد که با بیش از 3 دهه ی سابقه ی درخشان در گروه بهترین ترازوی فروشگاهی قرار دارد ، عملکرد ترازوی پند در سالیان گذشته و عمر طولانی ترازو تایید انتخاب و خرید ترازوی فروشگاهی خواهد بود ، ظرفیت توزین ترازو 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد که دقت ذکر شده را می توان دقیق تر نیز در ترازو تعیین نمود ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی پند دستگاه را به مدت 14 ماه گارانتی می نماید و قیمت ترازوی پند را با در نظر داشتن قابلیت های سیستم ویژه معرفی می کند .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PAND 6500L
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازوی فروشگاهی پند بارکد زن مدل PX6500P

ترازوی فروشگاهی پند بارکد زن مدل PX6500P محصولی جدید از شرکت پند توسط مهندسین ایرانی می باشد ريال ترازو پند در مدل PX6500P قابلیت تولید بارکد واقعی را دارد و از این طریق ارتباط ترازو با کامپیوتر قابل اجرا است از قابلیت های دیگر ترازوی پند اتصال به پوز بانکی ، اتصال به بارکد خوان می باشد ، ترازو علاوه بر صدور فاکتور کالا های وزنی قادر است تا کالا های غیر وزنی نظیر کالا های بسته بندی شده را نیز ثبت و فاکتور نماید و در گزارش گیری های متنوعی که در سیستم طراحی شده است به دلخواه کاربر گزارش نماید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی پند دستگاه را به مدت 14 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PAND PX 6500P
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه

ترازو بارکد زن توزین صدر مدل ویستا

ترازو باکد زن فروشگاهی ویستا دارای قدرت تحمل وزن کالا تا 35 کیلو گرم می باشد و دقت ترازو 2 گرم در این ظرفیت تنظیم گردیده است ، گارانتی ترازو ویستا به مدت 12 ماه تعیین گردیده و digi scale صحت عملیات توزین را در این دستگاه تایید نموده و بارکد تولید شده توسط ترازو را استاندارد اعلام می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : VISTA P - 35 KG
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 10,500,000 (تومان)

ترازو فروشگاهی ویستا

ترازو فروشگاهی ویستا دارای دقت 2 گرم در توزین مواد با ظرفیت 60 کیلو گرم می باشد ، متاسفانه امکان اتصال به چاپگر در این ترازو وجود نداشته و بعنوان ترازو ساده قابل استفاده می باشد ، digi scale دستگاه معرفی شده را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .قیمت ترازو فروشگاهی ویستا b با ظرفیت 50 کیلوگرم می باشد .آپشن Wifi در صورت در خواست  و با پرداخت مبلغ اضافی می باشد .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : VISTA B - 60 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 8,560,000 (تومان)

ترازو توزین صدر مدل آزما

ترازوی دیجیتال توزین صدر مدل آزما نزدیک به 10 سال است که در حال تولید بوده و در بازار مصرفی ترازو مشتریان خود را دارد ، ترازوی فروشگاهی آزما با ظرفیت 50 کیلو گرم همراه با دقت توزین 10 گرم عملیات توزین را به نتیجه می رساند ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : AZMA - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 8,560,000 (تومان)

ترازو بارکد زن توزین صدر مدل صدرا

ترازوی دیجیتال صدرا ساخت ایران توسط کارخانه ی توزین صدر می باشد ، ظاهر ترازو در ترکیب ترازوی پند مدل 7500 تولید شده و بدنه ی مقاوم ترازو موجب می گردد تا ترازو در محیط ها با فشار کاری بالا مورد استفاده گردد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 1 ماه گارانتی می نماید .نام دستگاه از ترازو بارکد زن توزین صدر مدل صدرا به ترازو بارکد زن توزین صدر مدل صدرا 60  ارتقا یافته است و قیمت مربوط به این دستگاه می باشد .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : SADRA 75 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو کمری

ترازو دیجیتال کمری مناسب جهت استفاده در بسته بندی است ، دقت 1 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم و باتری پشتیبان به مدت 48 ساعت به صورت مداوم از ویژگی های خاص دستگاه می باشد که در خرید ترازو بر انتخاب کاربر تاثیر می گذارد ، گارانتی دیجی اسکال برای این محصول 24 ماه می باشد .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 2,800,000 (تومان)

ترازوی کمری اصل بدون علمک 30 کیلویی مدل JC11

ترازوی کمری اصل بدون علمک 30 کیلویی مدل JC11 دارای بدنه ی مستحکم و صنعتی بوده و دارای دقت توزین 1 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم است ، از ترازو در فروشگاه ها ، رستوران ها ، کبابی ها ، عطاری ها و کارگاه های بسته استفاده ی وافر می گردد و به دلیل دقت فوق العاده ی 1 گرم که از ابتدای توزین آغاز می شود و تا 30 کیلو گرم پایدار است بسیار برجسته شده است ، ترازو کمری اصل توسط برق و باتری پشتیبان تغذیه شده و دارای کیفیت بسیار بالایی در توزین و بازدهی می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی کمری اصل دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می باشد .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY SCALE 30 KG MODEL JC11
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و نیمه صنعتی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 2,800,000 (تومان)

ترازوی کمری اصل بدون علمک 30 کیلویی مدل JE11

ترازوی کمری اصل بدون علمک 30 کیلویی مدل JE11 با بدنه ای پوشیده شده از پلاستیک نشکن و ساختار قوی و صنعتی دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 1 گرم است ، ترازوی کمری اصل توسط برق و باتری پشتیبان تغذیه ی گردد و ترازو توان کارکرد بیش از یک هفته بدون نیاز به برق را دارد ، نمایشگر ترازوی دیجیتال از جنس LED بوده که به نمایشگر چراغی معروف می باشد و دید بسیار مناسبی را برای کاربر ایجاد می نماید ، نمایشگر ترازو کمری اصل به صورت دو طرفه بر روی بدنه تعبیه شده است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی دیجیتال کمری اصل دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی نموده و یک ماه گارانتی تعویض را به خریدار هدیه می دهد .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY SCALE JE11
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و نیمه صنعتی
قیمت : 2,800,000 (تومان)

ترازو کمری اصل بدون علمک 50 کیلویی مدل JE11

ترازو کمری اصل بدون علمک 50 کیلویی مدل JE11 با دقت 1 ایده ال برای امور بسته بندی می باشد ، قیمت ترازو کمری در قیاس کیفیت و عمر طولانی ترازو بسیار ناچیز و کاملا اقتصادی تعیین شده است ، استفاده از ترازو به صورت برق و باتری امکان پذیر بوده و حالت اماده به کار ترازو موجب می گردد انرژی بیشتر از برق ذخیره شود و به صورت طولانی مدت از ترازو در حالت باتری استفاده نمود ، دستگاه به صورت بدون علمک طراحی شده است و در قسمت جلوی دستگاه و همچنین در قسمت پشت ترازو ، نمایشگر وزن ، قیمت و قیمت کل تعبیه شده است که دید کاربر و مشتری را تکمیل می نماید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو کمری دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY JE11 50KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و نیمه صنعتی
گارانتی : 24 ماه گارانتی
قیمت : 2,800,000 (تومان)

ترازو کمری اصل بدون علمک 50 کیلویی مدل JC11

ترازو کمری اصل بدون علمک 50 کیلویی مدل JC11 ایده ال برای استفاده در فروشگاه ها و کارگاه های صنعتی می باشد که نیاز به ترازوی دیجیتالی با دقت بسیار بالا و ظرفیت توزین حداکثری دارند ، ترازوی کمری اصل دارای دقت 1 گرم در ظرفیت 50 کیلو گرم دارای نمایشگر دو طرفه از جنس lcd بوده و در محیط های تاریک و یا با شدت نور بالا ایده ال می باشد ، سیستم باتری ترازوی کمری قابل شارژ بوده و بیش از 7 روز با کارکرد نسبی بازدهی می دهد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو کمری اصل دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید و تعمیرات ترازو را در مدت گارانتی به صورت رایگان و پس از اتمام مدت گارانتی بر اساس تعرفه ی مصوب انجام می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY JC11 50KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و نیمه صنعتی
قیمت : 2,800,000 (تومان)

ترازوی کمری اصل علمک دار 30 کیلویی مدل JC11A

ترازوی کمری اصل علمک دار 30 کیلویی مدل JC11 دارای علمک نمایشگر بوده و حالت ترازو را به بیشتر به حالت ترازوی فروشگاهی نزدیک می نماید ، ظرفیت ترازوی دیجیتال 30 کیلو گرم با دقت توزین فوق العاده ی 1 گرم است که توزین مواد ارزشمند گرمی را با دقت بسیار بالا فراهم می نماید ، ترازو توسط سیستم برق و باتری پشتیبان تغذیه می گردد و به مدت طولانی بدن نیاز به برق شهر به صورت پرتابل قابل استفاده است ، از ترازو در رستوران ها ، کبابی ، کارگاه های بسته بندی و فروشگاه های کوچک و عطاری ها استفاده می گردد به دلیل رضایت کاربران به عنوان بهترین ترازوی دیجیتال با قیمت اقتصادی شناخته شده است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو کمری اصل ، دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید و یک ماه گارانتی تعویض را به همراه پک خرید ترازو به مشتری هدیه می دهد .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY SCALE 30 KG MODEL JC11A
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و نیمه صنعتی
گارانتی : 24 ماه گارانتی
قیمت : 2,950,000 (تومان)

ترازو کمری اصل علمک دار 30 کیلویی مدل JE11A

ترازو کمری اصل علمک دار 30 کیلویی مدل JE11A در گروه ترازوی فروشگاهی قرار گرفته است که دارای بدنه ی مستحکم و ساختار کاربردی است ، ترازو کمری اصل به دلیل کیفیت بالا و پلمپ بدنه و طراحی و تولید منحصر آن با ترازوی های کمری موجود در بازار قابل مقایسه نبوده و در درجه ی ممتاز قرار گرفته است ، ترازوی کمری توسط کمپانی اصلی کمری تولید شده و دارای 24 ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش ترازو می باشد ، تعمیرات ترازوی دیجیتال در مدت گارانتی به صورت رایگان و با اتمام این دوره با تعرفه ی مصوب انجام می گردد و تعمیر ترازوی دیجیتال و خدمات ارائه شده دارای گارانتی مجدد می باشند ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو کمری ، کیفیت ترازو را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY SCALE 30 KG MODEL JE11A
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی و نیمه صنعتی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 2,950,000 (تومان)

ترازوی کمری اصل بدون علمک مدل JE11

ترازوی کمری اصل بدون علمک مدل JE11 در گروه ترازوی فروشگاهی و ترازوی بسته بندی قرار گرفته است که با ساختار نیرومند و بازدهی بالا محبوب ترین ترازو در گروه ترازوی پرتابل و بدون علمک شناخته شده است ، با توجه به قابلیت های بیشمار ترازو ، قیمت ترازوی دیجیتال کمری بسیار ایده ال و مناسب تعیین شده است که در مقایسه با کیفیت و عمر طولانی دستگاه ، بسیار اندک است ، ترازوی کمری دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 1 گرم بوده و برای توزین مواد ارزشمند کاربرد بسیار دارد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی کمری دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی و یک ماه گارانتی تعویض می دهد .

مشخصات کلی
برند : ترازو کمری
مدل : CAMRY JE11
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی - فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه گارانتی
قیمت : 2,800,000 (تومان)

ترازو قطعه شمار ساتریو 60 کیلو گرم

ترازو دیجیتال ساتریو دارای قطعه شمار داخلی می باشد که به همراه توزین امکان شمارش قطعات را نیز دارد ، قیمت ترازو ساتریو نسبت به کیفیت و کاربری دستگاه بسیار مناسب می باشد و شمارش توسط ترازو ساتریو دقیق و با کمترین خطا می باشد ، این ترازو طراحی و تولید شده توسط کشور تایوان با رعایت کیفیت و استاندارد جهانی می باشد .

مشخصات کلی
برند : ساتریو
مدل : SATRUE 60 KG
ظرفیت : 60 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 9,800,000 (تومان)

ترازو قطعه شمار ساتریو 30 کیلو گرم

ترازو قطعه شمار به ترازو با امکان شمارش اطلاق می گردد ، شمارش قطعات به این روش می باشد که ابتدا قطعه ای به عنوان نمونه معرفی ترازو گشته سپس با قرار دادن چندین قطعه ، تعداد دقیق قطعات مشخص می گردد درستی شمارش قطعات در کارخانه ها و فروشگاه های ابزار و یراق بسیار اهمیت داشته و از این جهت برای شمارش از ترازو تعداد شمار ساتریو استفاده می گردد .

مشخصات کلی
برند : ساتریو
مدل : SATRUE 30 KG
ظرفیت : 60 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 9,800,000 (تومان)

ترازو فروشگاهی ساتریو

ترازوی فروشگاهی ساتریو دارای ظرفیت 60 کیلو گرم با دقت 1 گرم می باشد ، دستگاه دارای سه نمایشگر وزن ، قیمت و قیمت کل بوده و قابل استفاده فروشگاه ها می باشد ، ترازو قابلیت اتصال به پرینتر جانبی را نداشته و در گروه ترازوی ساده فروشگاهی قرار گرفته است ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : SATRUE
مدل : SATRUE
ظرفیت : 60 کیلو گرم
دقت در توزین : 1گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 9,800,000 (تومان)

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG

ترازوی فروشگاهی با قابلیت لیبل پرینتر توزین صدر مدل lsg یک ترازوی دیجیتال با قابلیت تولید بارکد واقعی بر روی لیبل می باشد و در گروه ترازوی پرینتر دار بارکد زن قرار گرفته است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی توزین صدر دستگاه مورد تایید قرار داده و کیفیت ترازو را تضمین می نماید .قیمت دستگاه LSG17 A  می باشد .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : TOZIN SADR LS G
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 2-10 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 16,330,000 (تومان)

ترازو توزین صدر بارکد پرینتر و لیبل زن مدل LSG15A

ترازو توزین صدر بارکد پرینتر و لیبل زن مدل LSG15A با ظاهر علمک دار که نمایشگر دو طرفه ی ترازو بر روی ستون نمایشگر در دو سوی ترازو طراحی شده است در گروه ترازوی فروشگاهی لیبل پرینتر بارکد زن قرار گرفته است.  امروزه گزینه تولید بارکد واقعی و بارکد تجمیعی به یک درخواستی اصلی و اساسی تبدیل شده است که یکی از اولیت های خرید ترازوی فروشگاهی و خرید ترازوی بسته بندی است ، ترازو LSG15A دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم است که توسط برق تامین انرژی می نماید و دارای باتری پشتیبان نمی باشد ، زیرا مکانیزم چاپگر لیبل پرینتر در حالت باتری به دلیل حجم برق مصرفی غیر فعال می گردد از این رو این ترازو بدون باتری طراحی شده است البته این در مورد تمامی ترازو های لیبل زن صدق می نماید ، ترازو توزین صدر قادر است در دو مکانیزم رسید پرینتر و برچسب پرینتر فعالیت داشته باشد که این امر توسط کاربر با سهولت قابل اجرا است.  آپشن Wifi در صورت در خواست  و با پرداخت مبلغ اضافی می باشد . دیجی اسکال نمایندگی ترازوی توزین صدر LSG15A ، دستگاه را با 12 ماه گارانتی و 10 سال تعمیرات و خدمات پس از فروش ترازو ارائه می نماید برای خرید ترازو فروشگاهی معرفی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .آپشن Wifi در صورت در خواست  و با پرداخت مبلغ اضافی می باشد .

مشخصات کلی
برند : ترازو توزین صدر
مدل : LSG15A
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه گارانتی
قیمت : 16,950,000 (تومان)

ترازوی توزین صدر لیبل پرینتر مدل LSG15B

ترازوی توزین صدر لیبل پرینتر مدل LSG15B با ظاهری بدون علمک و کاربردی در فروشگاه ها و هایپر مارکت برای امور بسته بندی استفاده می گردد ، نداشتن علمک توزین برای کاربر ، عملکرد سریع تر را فراهم می اورد این در حالی است که نمایشگر دو طرفه ی وزن ، قیمت و قیمت کل در دو سمت ترازو با دید بسیار عالی فراهم می باشد ، توزین دقیق و سرعت عمل ترازوی دیجیتال بارکد پرینتر ، یکی از دلایل پر فروش بودن این ترازو است ، تولید بارکد حقیقی و بارکد تجمیعی با قابلیت رد یابی بر روی کاغذ حرارتی و برچسب یا لیبل از ویژگی های ترازو دیجیتالی است که دو مکانیزم رسید پرینتر و لیبل پرینتر را به صورت انتخابی برای کاربر فراهم می نماید ، ظرفیت توزین ترازوی توزین صدر مدل LSG15B برابر با 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو لیبل پرینتر توزین صدر ، تعمیرات ترازو را در گارانتی به مدت 12 ماه و تعمیر ترازوی دیجیتال با اتمام مدت گارانتی 15 سال با قطعات فابریک و بر اساس تعرفه ی مصوب توسط تعمیرکاران مجرب تضمین می نماید .آپشن Wifi در صورت در خواست  و با پرداخت مبلغ اضافی می باشد .آپشن Wifi در صورت در خواست  و با پرداخت مبلغ اضافی می باشد .

مشخصات کلی
برند : ترازو توزین صدر
مدل : LSG15B
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه گارانتی
قیمت : 17,800,000 (تومان)

ترازو بارکد پرینتر توزین صدر مدل LSG12A

ترازو بارکد پرینتر توزین صدر مدل LSG 12A دارای ظرفیت 30 کیلو گرم می باشد که قادر است امور یک فروشگاه را پشتیبانی نماید ، دقت بالا در توزین و ثابت وزنی با سرعت ، ترازو را برای استفاده در امور بسته بندی در کارگاه های تولید نیز ایده ال می نماید ، از قابلیت های برجسته ی ترازوی دیحیتالی به تولید بارکد واقعی ، بارکد تحمیعی و هماهنگی با سیستم های انبار داری و خسابداری می توان اشاره نمود ، ترازوی فروشگاهی توزین صدر در دو حالت رسید پرینتر و لیبل پرینتر قابل استفاده بوده و بیشتر این ترازو رو برای قابلیت برچسب پرینتر انتخاب می نمایند از این رو به ترازوی لیبل پرینتر یا لیبل زن نیر مطرح می گردد ، جهت خرید ترازوی پرینتر لیبل توزین صدر با نمایندگی ترازو ( دیحی اسکال ) مشاوره نمایید ، ترازوی توزین صدر توسط دیحی اسکال به مدت 12 ماه گارانتی شده و تعمیرات ترازوی دیجیتالی در این مرکز در مدت گارانتی به صورت رایگان صورت می پذیرد .

 

مشخصات کلی
برند : ترازو توزین صدر
مدل : LSG12A
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه گارانتی

ترازوی لیبل زن توزین صدر مدل LSG12B

ترازوی لیبل زن توزین صدر مدل LSG12B با ظاهر بدون علمک یک ترازوی دیجیتال ایده ال جهت استفاده در فروشگاه ها و کارگاه های بسته بندی به شمار می رود ، ظرفیت توزین ترازو 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد ، تولید بارکد در فرمت های دلخواه و طراحی اطلاعات در خواستی و چاپ آنها بر روی برچسب کاغذی و کاغذ حرارتی از قابلیت های ترازوی دیجیتال توزین صدر به شمار می رود ، تولید بارکد واقعی و نیز بارکد تجمیعی به کاربر این امکان را می دهد که اطلاعات ترازو را به سیستم های دیگر انتقال داده و امور انبار داری و حسابداری را به صورت کامل انحام نماید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو فروشگاهی توزین صدر با قابلیت لیبل و رسید دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و تعمیرات ترازو را به مدت 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : ترازوی توزین صدر
مدل : LSG12B
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه گارانتی

ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LS6

ترازو فروشگاهی LS6 با امکان تولید بارکد واقعی بر روی لیبل و فاکتور ، جدید ترین ترازو دیجیتال توزین صدر می باشد که شباهت زیادی به مدل LS2 داشته و با امکانات ویژه پیشنهاد digi scale می باشد که با 12 ماه گارانتی در حال عرضه می باشد ، ترازو ls6 به دلیل سرعت بالا در وزن کشی و ثابت شدن وزن در بسته بندی نیز قابل استفاده می باشد .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : LS6 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال بارکد زن توزین صدر مدل TSG

ترازوی دیجیتال بارکد زن توزین صدر مدل TSG با امکان تولید بارکد واقعی و چاپ رسید در گروه ترازوی فروشگاهی توزین صدر قرار گرفته است ، تغذیه ی ترازوی دیجیتال توسط برق و باتری پشتیبان می باشد و باتری ترازو به مدت 24 ساعت قادر است که بدون نیاز به برق شارژ نگه داشته و چاپ رسید انجام دهد ، ظرفیت توزین ترازو دیجیتالی 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی توزین صدر دستگاه را به مدت 18 ماه گارانتی می نماید و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : TOZIN SADR TSG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
گارانتی : 12 ماه

ترازو وایرلس فروشگاهی توزین صدر مدل Vista Plus W

ترازو وایرلس فروشگاهی توزین صدر مدل Vista Plus W دارای ظرفیت توزین 35 کیلو گرم با دقت 2 گرم می باشد که به راحتی قابل ارتباط با پوز بانکی برای انتقال بدون واسطه رقم بر روی پوز بانکی است که موجب خرید و فروش آسان می گردد ، امکان اتصال ترازو از طریق سیستم WIFI ، وایرلس با کامپیوتر و ارتباط مستقیم با بارکد خوان و کشوی و نیز قرار گیری در سیستم شبکه توسط نرم افزار واسط از ویژگی های برجسته ی ترازو دیجیتال می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو صدر دستگاه را به مدت 18 ماه گارانتی می نماید و 10 سال خدمات پس از فروش ترازو را تایید می نماید .آپشن Wifi در صورت در خواست  و با پرداخت مبلغ اضافی می باشد .

مشخصات کلی
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو علمک دار
گارانتی : 18 ماه گارانتی
قیمت : 13,150,000 (تومان)

ترازو لیبل پرینتر تکین مدل تارو

ترازو بارکد زن تارو با امکان تولید بارکد بر روی لیبل ( کاغذ چسب دار ) برای بسته بندی در فروشگاه و حتی در کارخانه ها مناسب می باشد ، دقت توزین ترازو 5 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم است که با امکان اتصال ترازو به کامپیوتر ویژگی های ترازو فروشگاهی تکمیل گردیده است .

مشخصات کلی
برند : تکین
مدل : TARO BCS-100 PE
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی فروشگاهی MTH-40BA

ترازوی چینی با ظرفیت 40 کیلو گرم توزین نموده و دارای دقت فوق العاده 2 گرم در ظرفیت ذکر شده می باش این ترازوی دیجیتال در گروه ترازوی بدون علمک رومیزی قرار گرفته است و دارای بدنه ی پوشیده از پلاستیک abs می باشد که دارای 12 ماه گارانتی می باشد .

مشخصات کلی
برند : MTH
مدل : MTH 40 KG BA
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو لیبل زن بارکد دار صبا BCS-100PEA

ترازو لیبل زن بارکد دار صبا BCS-100PEA در گروه ترازو لیبل پرینتر با قابلیت تولید بارکد واقعی قرار گرفته است که با اتصال به بارکد خوان امکان مدیریت کالا های وزنی و غیر وزنی را ایجاد می نماید ، ترازوی لیبل زن صبا با طراحی شکیل ایده ال جهت استفاده در فروشگاه ها و سوپرمارکت ها با عنوان ترازوی فروشگاهی با قابلیت اتصال به پوز بانکی می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو چاپگر لیبل صبا را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و خدمات پس از فروش ترازو 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : تکین
مدل : SABA BCS 100PEA
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 20,268,000 (تومان)

ترازوی فروشگاهی پوز اسکیل تکین مدل TA8000

ترازوی فروشگاهی پوز اسکیل تکین مدل TA8000 یک پکیج کامل جهت تجهیز فروشگاه ها به ترازوی دیجیتال و صندوق فروشگاهی می باشد ، ترازوی پوز تکین با نمایشگر رنگی تمام تاچ علاوه بر انجام عملیات توزین توسط ترازو قادر به انبار داری ، حسابداری و انجام عملیات فروش می باشد ، ساختار ترازو فروشگاهی تکین به صورت علمک دار است و کیبرد علمیاتی توزین و فروش به صورت لمسی در قسمت صفحه نمایشگر تمام TOUCH طراحی شده است ، ظرفیت توزین 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد .

مشخصات کلی
برند : تکین
مدل : POS SCALE TA8000
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو لیبل پرینتر تکین مدل دیبال TOWER

ترازوی دیجیتال لیبل پرینتر یک ترازوی فروشگاهی با امکانات بالای نرم افزاری می باشد که قابل استفاده در فروشگاه ها و کارخانه ها است ، ترازو دارای بدنه ی مقاوم صنعتی و کیفیت بالا در توزین و سرعت بی نظیر در ثابت شدن وزن می باشد که دارای قابلیت تولید بارکد بر روی لیبل است ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : تکین دیبال
مدل : DIBAL TOWRE
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 36,875,000 (تومان)

ترازو لیبل پرینتر تکین مدل دیبال FLAT

ترازوی لیبل زن دیبال دارای امکان تولید بارکد واقعی بر روی لیبل و رول حرارتی برای هر کالا به صورت تکی و تجمعی می باشد ، خرید ترازوی دیجیتال معرفی شده برای فروشگاه ها و کارخانه جهت امر بسته بندی توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو کیفیت و عمر دستگاه را تضمین و تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : تکین دیبال
مدل : DIBAL FLAT
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 36,875,000 (تومان)

ترازو تکین مدل دیبال HANGING

ترازوی آویز تکین مدل HANGING به صورت آویزی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای بدنه ی کاملا صنعتی و سینی تمام استیل می باشد که از ترازو برای استفاده در صنایع و فروشگاه های شیلات توصیه  می گردد ، کاربری ترازو بسیار ساده بوده و دارای بالاترین امکانات نرم افزاری با امکان ارتقاء می باشد ، دیجی اسکال ترازوی دیجیتال را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : تکین دیبال
مدل : DIBAL HANGING
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 42,500,000 (تومان)

ترازو تکین مدل دیبال DOUBLE BODY

ترازوی لیبل پرینتر دیبال دبل بادی عرضه شده توسط ترازوی تکین می باشد ، ترازوی دیجیتال بارکد زن با امکان تولید فاکتور بر روی لیبل بوده که دارای بالاترین امکانات نرم افزاری است که یک ترازوی دیجیتال می تواند قابلیت آن را داشته باشد ، ترازوی دیجیتال اسپانیایی بوده و یکی از برترین برند های ترازوی پرینتر لیبل بارکد زن در ایران می باشد .

مشخصات کلی
برند : تکین دیبال
مدل : DIBAL DOUBLE BODY
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 38,851,562 (تومان)

ترازو فروشگاهی لمسی دیبال مدل D900

ترازو فروشگاهی لمسی دیبال مدل D900 ساخت کشور اسپانیا ، با طراحی صفحه نمایش لمسی و قابلیت صندوق فروشگاهی محصولی جدید جهت مکانیزه نمودن فروشگاه است ، بدنه ی مستحکم ، ساختار نیرومند و قابلیت های سیستم فروشگاهی و نیز امکان سرویس دهی آسان و سریع به مشتری موجب می گردد تا با توجه به قیمت ترازوی لمسی دیبال فروش ترازو به بالاترین سقف ممکن رسیده و توجه زیادی را به خود جلب نماید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی دیبال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین نماید .نمایشگر مشتری و نمایشگر اصلی 12/12 می باشد .

مشخصات کلی
برند : دیبال
مدل : DIBAL D900
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 ، 10 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 81,468,750 (تومان)

ترازوی لیبل پرینتر لمسی دیبال مدل D900B

ترازوی لیبل پرینتر دیبال مدل D900B ساخت کشور اسپانیا تمام تاچ ( لمسی ) طراحی شده است ، سیستم ترازو D900 دارای قابلیت صندوق فروشگاهی است که به همراه چاپگر داخلی در ساختار بدنه تعبیه شده است و ترازو قادر است از دو طریق به صورت لیبل و یا رسید اطلاعات را چاپ نماید و برای هر کالای وزنی یا تعداد که به ثبت می رساند بارکد واقعی تولید نماید ، ترازوی دیبال با ترکیب صندوق فروشگاهی و ترازوی دیجیتال در تلاش است تا با کمترین قیمت و اشغال فضا در فروشگاه ، نیاز کاربران را بر طرف نماید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی دیبال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و خدمات پس از فروش ترازوی دیجیتال را 10 سال تضمین می نماید .نمایشگر مشتری و نمایشگر اصلی 12/7 می باشد .

مشخصات کلی
برند : دیبال
مدل : DIBAL D900B
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 ، 10 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 63,421,875 (تومان)

ترازو لیبل زن دیجی مدل SM 100 EV

ترازو لیبل پرینت و بارکد زن دیجی با پیشرفته ترین متدد روز دنیا در حال عرضه می باشد ، این دستگاه که در گروه ترازو فروشگاهی قرار گرفته است دارای 72 عدد حافظه ی داخلی می باشد و قابلیت ارتقاء حافظه ترازو تا 2 مگابایت است ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی و تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : دی جی
مدل : DIGI SM100 EV
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو فروشگاهی پوز اسکیل فراسو FSP-1515

مشخصات کلی
برند : ترازوی فراسو
مدل : FARASOO FSP-1515
ظرفیت : 35 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی فروشگاهی و پایانه ی فروش
گارانتی : 24 ماه گارانتی

ترازو بارکد زن دیجی مدل SM100 P

ترازو پرینتر دار دیجی با امکان تولید بارکد واقعی بر روی لیبل ترازو فروشگاهی محسوب می گردد که قابلیت های نرم افزاری ترازو در صورت درخواست مشتری به سیستم ترازو افزوده می گردد ، گزارش فروش ترازو به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه قابل دسترس می باشد digi scale دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی نموده و ترازو را دارای استاندارد جهانی می داند .

مشخصات کلی
برند : دی جی
مدل : DIGI SM100 P
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 27,500,000 (تومان)

ترازو دیجی مدل SM100 B

ترازو فروشگاهی دیجی دارای امکان تولید بارکد واقعی برای هر کالای توزین شده و از سویی نیز امکان بسته بندی کالا را برای فروشگاه ایجاد می نماید و می توان با عنوان بارکد زن نیز از ترازو برای امر بسته بندی نیز استفاده نمود ، ترازو digi دارای سرعت فوق العاده ای در توزین و چاپ لیبل می باشد ، digi scale دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : دی جی
مدل : DIGI SM100 B
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 27,500,000 (تومان)

ترازو دیجی مدل SM100 H

ترازوی دیجیتال آویزی دیجی ساخت ژاپن با رعایت استاندارد های معتبر جهانی می باشد ، ظاهر شکیل و کاربری فوق العاده ی ترازو آویزی دیجی یک اتفاق نو در صنعت ترازوی دیجیتال می باشد ، دیجی اسکال ترازو ژاپنی digi را به مدت 12 ماه گارانتی و کیفیت کارکرد دستگاه را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : دی جی
مدل : DIGI SM100 H
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو بارکد خوان دیجی مدل RM 40

ترازو بارکد پرینتر و لیبل زن دیجی مدل rm 40 قابل اتصال به بارکد خوان جانبی می باشد که موجب می گردد کالا های بسته بندی شده نیز از طریق بارکدی که بر روی پاکت می باشد توسط بارکد خوان وارد ترازو شده و در فاکتور نهایی صادر شده توسط ترازو اطلاعات وزنی و غیر وزنی ذکر گردد ، digi scale دستگاه معرفی شده را به مدت 12 ماه گارانتی و تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : دی جی
مدل : DIGI RM 40
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی بارکد خوان پرینتر دار دیجی RM60

ترازوی دیجیتال دیجی ساخت کشور ژاپن جدید ترین ترازوی فیش پرینتر دیجی میباشد که با طراحی فوق العاده دارای امکان اتصال ترازو به سیستم بارکد خوان امکان فروش تعدادی و تهیه گزارش فروش را دارد ، خرید ترازو دیجی به دلیل کیفیت و کارایی بی نظیر ترازو توصیه ی دیجی اسکال است .

مشخصات کلی
برند : دی جی
مدل : RM 60 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل FX300I

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND ساخت کمپانی AND است ترازو AND دارای کیفیت بی نظیر در ساختار و روش توزین می باشد ، و دارای کالیبره ی خارجی توسط سنگ کالیبره با فشردن یک کلید جهت تنظیم و استاندارد توزین پس از هر بار روشن نمودن ترازوی آزمایشگاهی است ، دیجی اسکال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND FX 300 I
ظرفیت : 300 گرم - 320 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل GF

ترازوی آزمایشگاهی AND ساخت ژاپن توسط کارخانه ی تولید AND است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را با 12 ماه و گارانتی اصلی ارائه می نماید ، ترازوی دیجیتال GF با حساسیت توزین 0.001 گرم با ظرفیت 300 گرم در حال تولید می باشد و دارای تنوع وزنی می باشد .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF300
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل GF600

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل GF600 در گروه ترازوی آزمایشگاهی و گرمی قرار گرفته است که دارای محفظه توزین جهت دقیق تر شدن توزین می باشد ، خرید ترازوی آزمایشگاهی AND به دلیل دقت بالا در توزین و ساختار نیرومند ترازو توصیه دیجی اسکال می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF600
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی زرگری AND مدل GF3000

ترازوی زرگری AND مدل GF ساخت کمپانی AND در ژاپن می باشد ، ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی معرفی شده دارای محفظه ی توزین است که امکان دخل و تاثیر هوای محیط را کاهش می دهد ، خرید ترازوی زرگری AND با دقت 0/01 گرم در ظرفیت 3000 گرم توصیه دیجی اسکال می باشد .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF3000
ظرفیت : 3000 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازوی زرگری
گارانتی : 12 ماه

ترازوی زرگری AND مدل GF6000

ترازوی آزمایشگاهی و گرمی GF6000 دارای ظرفیت 6 کیلو گرم با دقت توزین 0/01 گرم است خرید ترازوی دیجیتال معرفی شده به دلیل کیفیت و عمر بی نظیر ترازو AND برای استفاده در طلا فروشی ها توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF6000
ظرفیت : 6000 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل GE200

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل GE220  تحت لیسانس با ظرفیت 220 گرم با دقت 0/001 گرم در توزین یکی در گروه ترازوی آزمایشگاهی قرار گرفته است که دارای نمایشگر واضح بوده و به دلیل داشتن محفظه ی توزین امکان تاثیر هوای محیط را کاهش داده و توزین بسیار دقیق دارد ، قیمت ترازوی آزمایشگاهی GE نسبت به مدل های دیگر پایین بوده و دیجی اسکال خرید ترازو را توصیه می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GE220
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل HR

ترازوی آزمایشگاهی AND قدرتمند ترین ترازوی دیجیتالی است که در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، ساختار ترازو فوق العاده شکیل و نیرومند بوده و قابل استفاده در آزمایشگاه ها جهت توزین مواد بسیار حساس گرمی است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : AND
مدل : AND HR
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/0001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل GH

ترازوی آزمایشگاهی AND برای استفاده در آزمایشگاه ها مناسب می باشد ، ترازوی دیجیتال GH در ظرفیت های دیگری نیز تولید می گردد و بالاترین دقت ترازو 0.00001 گرم در ظرفیت 100 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و کیفیت و عمر ترازو را 10 تا 15 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GH
ظرفیت : 100 گرم
دقت در توزین : 0/00001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل GH202

ترازوی آزمایشگاهی مدل GH202 به دلیل داشتن محفظه ی توزین آزمایشگاهی در گروه ترازو آزمایشگاهی قرار گرفته است که دارای 0.00001 گرم در توزین مواد تا ظرفیت 200 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را به مدت 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GH 202
ظرفیت : 210 گرم
دقت در توزین : 0/00001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل MX-MF

ترازوی آزمایشگاهی رطوبت سنج AND مدل MX-MF برای محاسبه میزان رطوبت مواد ریز آزمایشگاهی در آزمایشگاه ها به کار می رود و تنها ترازو استفاده ی آزمایشگاهی جهت تجزیه و تحلیل مواد را دارد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND MX - MF
ظرفیت : 50 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال AND مدل EK3200

ترازو یک صدم گرم AND مدل EK3200 به ترازوی زرگری یا ترازو طلاکشی نیز معروف می باشد که با ظرفیت 3200 گرم و دقت یک صدم گرم ایده ال جهت استفاده در طلا فروشی ها ، آزمایشگاه های صنعتی یا کارگاه ها جهت بسته بندی و مواد ارزشمند گرمی مورد استفاده قرار می گیرد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و تعمیرات ترازو پس از اتمام گارانتی با قطعات فابریک به مدت 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : AND
مدل : AND EK3200I
ظرفیت : 3200 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال AND مدل EK2200

ترازوی دیجیتال AND مدل EK2200 دارای ظرفیت توزین 2200 گرم و دقت وزن کشی یک صدم گرم می باشد ، خرید ترازوی یک صدم گرم AND به طلا فروشی ها ، کارگاه های تولیدی و آزمایشگاه های صنعتی توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK2200
ظرفیت : 2200 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی زرگری
گارانتی : 12 ماه

ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR120

ترازوی فوق حساس AND ساخت کشور ژاپن در گروه ترازوی آزمایشگاهی با دقت بسیار بالا قرار گرفته که حساسیت توزین ترازو یک دهم میلی گرم برابر با یک صد هزارم گرم است ، پک خرید ترازو شامل دفترچه ی راهنمای استفاده از ترازو ، محفظه ی توزین آزمایشگاهی ، سینی توزین ، زیر سینی و دور سینی ، اطلاعات تنظیم  می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو دستگاه را با 12 ماه گارانتی ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GR120
ظرفیت : 120 گرم
دقت در توزین : 0.0001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل GE

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND تحت لیسانس دارای محفظه ی توزین با دقت 0.001 گرم در ظرفیت توزین مواد تا 300 گرم می باشد ، کالیبراسیون ترازو AND دیجیتال است و با سنگ توزینی که در پک خرید ترازو آزمایشگاهی وجود دارد به راحتی می توان با فشردن یک دکمه ، ترازو را به حالت استاندارد قرار داد ، دیجی اسکال ترازو دیجیتالی را به مدت 36 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GE
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو یک میلی گرم AND مدل GF200

ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GF200 به همراه محفظه ی توزین است ، ظرفیت توزین ترازو 200 گرم با حساسیت 0.001 گرم می باشد و قابل استفاده در صنعت آزمایشگاهی و جواهر سازی ها جهت توزین مواد ارزشمندی مانند قیرات ، انواع سنگ های قیمتی و طلا می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی AND ژاپن دستگاه را همراه با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF200
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو یک هزارم گرم AND مدل GF400

ترازو یک میلی گرم AND ساخت کشور ژاپن با رعایت استاندارد های معتبر توزین به عنوان برترین برند ترازو آزمایشگاهی در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد ، ظرفیت توزین ترازو در مدل GF400 دارای ظرفیت 400 گرم و دقت در توزین 0.001 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF410
ظرفیت : 410 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل EK410I

ترازوی حساس آزمایشگاهی جهت توزین مواد ارزشمند آزمایشگاهی و صنعتی طراحی شده است ، ترازو AND ساخت کشور ژاپن در ظرفیت 400 گرم و دقت توزین یک صدم گرم ایده ال جهت توزین مواد بر اساس دقت یک صدم گرم می باشد ، کالیبراسیون ترازو به صورت خارجی بوده و سیستم قابلیت ارتباط با کامپیوتر را در صورت درخواست دارد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو AND ژاپن دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK410I
ظرفیت : 400 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتالی AND مدل EK4100I

ترازوی گرمی آزمایشگاهی AND محصولی از کشور ژاپن بوده و دارای ظرفیت 4 کیلو گرم با دقت 0.1 گرم می باشد که می توان ترازو را به عنوان ترازوی زعفران کش و نقره و زیورآلات قیمتی معرفی نمود ، توزین ترازوی دیجیتال بدون نیاز به محفظه و کابین صورت می گیرد و کالیبراسیون نیز خارجی توسط کلید های عملیاتی در قسمت کیبرد صورت می پذیرد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK4100I
ظرفیت : 4 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل GR

ترازوی آزمایشگاهی AND ساخت ژاپن می باشد که دارای بالاترین کیفیت ممکن است بدنه ی مقاوم و ظاهر شکیل ترازو یکی از ویژگی هایی است موجب برجسته شدن ترازو AND در  مقایسه با نمونه های مشابه است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو آزمایشگاهی AND دستگاه را با 12 ماه گارانتی نموده و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GR - 202
ظرفیت : 42 گرم - 210 گرم
دقت در توزین : 0/00001 گرم - 0/0001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل GR300

ترازوی آزمایشگاهی مدل GR300 دارای ظرفیت 300 گرم با دقت 0/0001 گرم می باشد ، ترازو دارای ویژگی برجسته کالیبره ی دیجیتال بوده که به صورت کاملا اتوماتیک در صورت خارج شدن از حالت کالیبره ی استاندارد توسط سنگ کالیبره ی داخلی به حالت استاندارد باز می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی آزمایشگاهی دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GR300
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/0001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی اتوکالیبره AND مدل GR200

ترازوی آزمایشگاهی AND در گروه بهترین ترازوی دیجیتال در اکثر نقاط جهان شناخته شده است و تولیدات این شرکت به بیشتر کشور ها صادر می گردد ، کیفیت ترازو بینظیر بوده و دقت در توزین کاملا واقعی می باشد ، ترازو دارای 12 ماه گارانتی بوده و دارای دقت 0/0001 گرم در توزین مواد تا ظرفیت 200 گرم می باشد و کالیبره ی ترازو به صورت کاملا دیجیتال توسط خود ترازو انجام می گردد .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GR200
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/0001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال 0/01 گرم AND-EK200I

ترازوی دیجیتالی یک صدم گرم AND با ظرفیت 200 گرم در گروه ترازوی آزمایشگاهی قرار گرفته است که بدون محفظه ی توزین آزمایشگاهی توزین می نماید و دارای ساختاری نیرومند و مقاوم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتالی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK200I
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتالی 0/01 گرم AND-EK300I

ترازوی دیجیتالی یک صدم گرم با ظرفیت 300 گرم در گروه ترازوی آزمایشگاهی قرار گرفته و نمایشگر ترازو به صورت lcd back light با امکان تنظیم شدت نور نمایشگر می باشد ، کیفیت و عمر طولانی ترازو مورد تایید دیجی اسکال بوده و دیجی اسکال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK300
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل EK-I

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی مدل EK-I معمولا در طلا فروشی مورد استفاده قرار می گیرد ، ظاهر ترازوی گرمی بسیار شکیل می باشد و عمر ترازو را فشار کاری بالا می توان تا 10 سال تضمین نمود ، دیجی اسکال ترازوی دیجیتال را 2 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK - 600I
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتالی آزمایشگاهی AND-EK6000I

ترازوی دیجیتالی یک دهم گرم در گروه ترازوی گرمی AND قرار گرفته است ، ترازو دیجیتال معرفی شده ساخت ژاپن با رعایت استاندارد های معتبر توزین بوده و یکی از مطرح ترین برند های ترازوی دیجیتال می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK6000I
ظرفیت : 6000 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازوی گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتالی آزمایشگاهی AND-EK3000I

ترازو دیجیتالی 0/1 گرم AND ساخت کشور ژاپن با رعایت استاندارد های معتبر توزین بوده ، خرید ترازوی دیجیتال با برند AND خرید موفق خواهد بود زیرا کیفیت ترازو بی نظیر بوده و ساختار دستگاه کاملا نیرومند طراحی شده است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو ، دستگاه 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK3000I
ظرفیت : 3000 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازوی گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتالی 0/1 گرم AND-EK2000I

ترازوی دیجیتالی AND مدل EK2000I ساخت کشور ژاپن دارای ساختاری نیرومند و ظاهری فوق العاده شکیل می باشد ، در تولید محصولات AND رعایت استاندارد ها شرط اول بوده و می توان ترازو دیجیتال AND را برترین برند در این صنعت معرفی نموده ، ترازو دارای ظرفیت 2 کیلو گرم با دقت 0/1 گرم همراه با 12 ماه گارانتی دیجی اسکال می باشد .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK2000I
ظرفیت : 2000 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال ای ان دی مدل AND EK1200I

ترازوی حساس آزمایشگاهی AND در گروه ترازو گرمی و صنعتی نیز قرار دارد ، توزین دقیق ، سرعت در پایدار شدن وزن و ظاهر بسیار مقاوم دستگاه موجب می گردد که ترازو AND به عنوان یک برند مطرح در سراسر دنیا شناخته شود ، خرید ترازو جهت استفاده در طلا سازی و زرگری ها توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK1200I
ظرفیت : 1200 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دقیق گرمی AND مدل EK15KL

ترازوی دیجیتال AND مدل EK15KL ساخت کشور ژاپن توسط کمپانی AND دارای ظرفیت 15 کیلو گرم با دقت یک دهم گرم می باشد ، نمایشگر ترازو LCD با پشت زمینه ی چراغی دارای کلید عملیاتی و توزین در واحد های وزنی متفاوت است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK-15KL
ظرفیت : 15 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی - صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی AND مدل EK

ترازوی آزمایشگاهی یا ترازوی گرمی AND یکی از بهترین ترازو دیجیتالی موجود در این زمینه می باشد و دارای بدنه ی بسیار قوی می باشد ، ترازو دارای ظرفیت 2200 گرم می باشد و با دقت 0/01 گرم توزین را به نتیجه می رساند ، دیجی اسکال تعمیرات ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK2200
ظرفیت : 2200 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل EK

ترازوی دقیق آزمایشگاهی برای توزین مواد ارزشمند گرمی به کار می رود ، ترازو دارای دقت 0/01 گرم در توزین مواد تا ظرفیت 3200 گرم می باشد ، پس از خرید ترازوی آزماشگاهی جهت تعمیر ترازو می توانید با مرکز خدمات دیجی اسکال تماس حاصل نمایید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی آزمایشگاهی AND کیفیت ترازو را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK
ظرفیت : 3200 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل SK-30KG

ترازوی آزمایشگاهی و صنعتی مدل SK ساخت شرکت معتبر AND می باشد که دارای کیفیت بالا و عمر طولانی می باشد ، ترازو دارای قطعه شمار داخلی است و با دقت 1 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم توزین نموده و در ظرفیت 15 کیلو گرم نیز تولید می گردد ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND SK - 30KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال AND مدل SK-20KG

ترازوی آزمایشگاهی و صنعتی AND مدل SK-20KG در گروه محصولات AND قرار گرفته است که دارای کیفیت بالا و عمر طولانی بوده و برند شناخته شده در صنعت ترازوی آزمایشگاهی و ترازوی صنعتی است ، دقت ترازو در توزین برابر با 0/1 گرم در ظرفیت 20 کیلوگرم بوده و پیشنهاد دیجی اسکال است ، گارانتی ترازو 12 ماه می باشد .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND SK - 20KG
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال صنعتی AND مدل EK-30KL

ترازوی دیجیتال صنعتی AND مدل EK-30KL ساخت کشور ژاپن دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 1 گرم دارای بدنه ی مقاوم و ظاهر بسیار شکیل می باشد که جهت استفاده در آزمایشگاه های صنعتی و کارخانه به عنوان ترازوی آزمایشگاهی مناسب می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : EK-30KL
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی AND مدل HL

ترازو گرمی مدل HL دارای دقت 0/1 گرم در ظرفیت 600 گرم می باشد ، دیجی اسکال ترازو دیجیتال گرمی AND را دقیق ترین ترازو با عمر طولانی و تحمل حجم کاری بالا معرفی نموده و خدمات ترازو را پس از مدت گارانتی 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND HL
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال یک صدم AND مدل HT120

ترازوی حساس AND مدل HT با ظرفیت 120 گرم و دقت 0.01 گرم به دلیل سبک و قابل حمل بودن و امکان استفاده از ترازو به حالت برق و باتری به ترازوی قابل حمل معرفی می گردد ، توزین طلا توسط ترازوی گرمی دقیق HT بسیار ایده ال بوده و در طلاسازی ها و کارگاه های زرگری مورد استفاده قرار می گیرد ، دیجی اسکال نمایندگی رسمی AND ژاپن دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND HT120
ظرفیت : 120 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل HT

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل HT دارای ظرفیت 500 گرم با حساسیت توزین 0/1 گرم می باشد ، ترازوی دیجیتال ساخت ژاپن با رعایت استاندارد های معتبر جهانی است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND HT
ظرفیت : 500 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازوی گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی یک صدم AND مدل GF4000

ترازو آزمایشگاهی و گرمی AND مدل GF4000 در گروه ترازوی زرگری و صنعتی نیز قرار دارد و برای توزین مواد ارزشمند در کارگاه های طلاسازی ایده ال می باشد ، ترازوی دیجیتالی با دقت 0.01 گرم در ظرفیت 4100 گرم توزین می نماید ، دیجی اسکال نمایندگی رسمی AND ژاپن دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF4000
ظرفیت : 4100 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه
9 / 10
از 6 کاربر