سبد خرید 0
مدل ها
محصولات پر فروش
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازوی دیجیتال نوزاد ترازوی نفرکش می باشد که در ابعادی متفاوت جهت توزین نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد ، ترازوی دیجیتالی که ملاحظه می نمایید در مدل گهواره طراحی شده است تا توزین نوازد به سادگی انجام گردد ، ترازوی نوزادی در وزن 20 کیلو گرم تولید می گردد ، استفاده از ترازو به سادگی امکان پذیر است و دارای تنوع بالایی است .


ترازوی دیجیتال مناسب توزین نوزاد در مطب پزشکان و مراکز بهداشت و درمان مورد استفاده قرار می گیرد که جهت اندازه گیری وزن نوازد در چندین مرحله برای اطلاع از مراتب رشد نوزاد است و ظاهر گهواره ای ترازو امکان توزین آسان تر را فراهم می نماید که در مواردی نیز علاوه بر توزین ، امکان اندازه گیری قد نوزاد را نیز فراهم می نماید ، در مدل ترازوی نوزادی که امکان اندازه گیری قد وجود دارد ، خط کش متحرکی به بدنه ی ترازو متصل است که اندازه ی نوزاد را محاسبه می نمایند .

ترازوی دیجیتال نوزاد تنوع زیادی دارد و بیشتر با تغذیه باتری و در موارد نیز دارای تغذیه ی برق و باتری است .

قیمت ترازوی نوزادی در مقایسه با قیمت ترازوی دیجیتال نفرکش بالاتر است زیرا حساسیت توزین اهمیت بالاتری دارد و می توان این ترازو را در گروه ترازوی دیجیتال پزشکی نیز قرار داد .

 

برند‌های مختلف انواع ترازوی دیجیتال نوزاد را در شکل‌ها و مدل‌های مختلفی ساخته‌اند، اما همه آنها ساختاری یکسان از یک سینی، و نمایشگری از نوع LCD و یا LED دارند. یکی از قابلیت‌های مورد نیاز انواع ترازوی دیجیتال نوزاد پارسنگ است که با مدد گرفتن از آن، وزن لباس و پوشک نوزاد از وزن کل او کم می‌شود تا فقط وزن خالص نوزاد نمایش داده شود. بسیاری از انواع ترازوی نوزاد دارای خط‌کش اندازه‌گیری قد هم هستند، اما ممکن است برخی از انواع آن هم دارای این کارکرد نباشند. انواع ترازوی دیجیتال نوزاد انرژی مورد نیاز خود را از برق یا باتری قابل شارژ دریافت می‌کنند.

خرید ترازوی دیجیتال نوزاد

خرید ترازوی دیجیتال نوزاد معمولا مورد نیاز کلینیک‌های پزشکی کودکان، درمانگاه‌ها، مراکز تغذیه کودکان، و هر مرکزی است که با سلامت و خوراک و بهداشت نوزادان و کودکان نوپا سروکار دارد. برای خرید ترازوی دیجیتال نوزاد ابتدا ترازویی انتخاب کنید که دارای دقت و حساسیت بسیار خوب باشد، زیرا در اندازه‌گیری وزن‌های پائین، دقت ترازو حرف نخست را می‌زند. یکی دیگر از نکته‌هایی که در خرید ترازوی دیجیتال می‌توانید به آن توجه کنید، توانایی روشن شدن و به کار افتادن ترازو با قرار دادن نوزاد بر روی آن است. نکته دیگر که در خرید ترازوی دیجیتال نوزاد ممکن است برای شما مهم باشد، خاموش شدن خودکار آن در زمان کوتاهی پس از برداشتن نوزاد از روی آن است که به صرفه‌جویی در مصرف انرژی کمک می‌کند. قسمت‌های مختلف ترازوی دیجیتال نوزاد هم ممکن است مانند هر ترازوی دیگری آسیب ببیند یا دچار نقص شود، که در این زمان تعمیرکاری خبره و دوره‌دیده باید کار تعمیر ترازوی نوزاد شما را انجام دهد و برای اطمینان شما، کارشناسان آموزش دیده ما تعمیر ترازوی دیجیتال نوزاد شما را هم به عهده خواهند گرفت.

فروش ترازوی دیجیتال نوزاد

فروش ترازوی دیجیتال نوزاد را با بهترین قیمت از ما بخواهید. برای خرید و فروش ترازوی دیجیتال نوزاد می‌توانید به فروشگاه‌های فروش ترازو و تجهیزات پزشکی مراجعه کنید، اما آسان‌ترین روش خرید و فروش آن، خرید و فروش ترازوی نوزاد به صورت اینترنتی است که نیاز به پرسه زدن در بازار را برای هر خریداری برطرف می‌سازد و امکان دریافت ترازوی سالم و گارانتی‌دار را در محل کار شما برایتان فراهم می‌سازد. تعمیر ترازوی دیجیتال نوزاد در کنار فروش آن در وب‌سایت اسکیل می‌تواند خیال شما خریداران گرامی را در بهره‌ بردن از آن و احیانا نیاز به تعمیر پیدا کردن آن آسوده سازد.

قیمت ترازوی دیجیتال نوزاد

قیمت ترازوی دیجیتال نوزاد از هر برندی با برند دیگر، و از هر نوعی با نوع دیگر متفاوت است. نمی‌توان قیمتی ثابت را برای انواع ترازوی دیجیتال نوزاد در نظر گرفت، چرا که جنس بدنه، نوع نمایشگر، مقدار حساسیت ترازو، توانائی‌های مختلف آن از جمله روشن و خاموش شدن خودکار ترازو تاثیر مستقیم روی قیمت ترازوی دیجیتال نوزاد دارد. نام برند ترازوی نوزاد نیز همچون نام برند در دیگر وسیله‌ها، یکی از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده قیمت ترازوی دیجیتال نوزاد است. در کل می‌توان گفت برای داشتن یک ترازوی دیجیتال نوزاد خوب و با توانائی‌های بالا، قیمت ترازوی دیجیتال نوزاد مهم‌ترین گزینه نیست و کارایی و کیفیت یک ترازو در رتبه نخست اهمیت قرار دارد.

ترازوی دیجیتال نوزاد ارزان

ترازوی دیجیتال نوزاد ارزان را می‌توان در بین ترازوهای تولیدی برندهای مختلف پیدا کرد، هر چند که ارزان بودن برای همه معنای یکسانی ندارد، اما ترازوی نوزاد ارزان را می‌توان در مقایسه بین برندهای مختلف پیدا کرد. ساخته‌های برندهای ایرانی دارای قیمت پائین‌تری هستند و در بین آنها بیشتر می‌توان ترازوی دیجیتال نوزاد ارزان را مشاهده کرد، اما برندهای وارداتی به دلیل قیمت ارز، دارای قیمت بالاتری هستند و ترازوی دیجیتال ارزان را در بین آنها باید با توجه به یکدیگر مورد ارزیابی قرار داد. سفارش ما به شما تنها انتخاب ترازوی دیجیتال نوزاد ارزان نیست، بلکه بهتر است ابتدا کیفیت هر ترازو را بررسی کنید و در صورت داشتن ویژگی‌های اولیه مورد نظر شما، اقدام به خرید ترازوی دیجیتال نوزاد نمایید.


ترازو نوزاد کمری مدل ER7210

ترازو نوزاد کمری مدل ER7210 در گروه ترازو پزشکی قرار گرفته است ، ساختار بدنه ی ترازو بسیار قوی و کاربردی است به صورتی که اندازه ی شامل 60 × 30 سانتی متر بوده و نوزادی به راحتی بر روی ترازو ، جای می گیرد و توسط گارد هایی که در قسمت ابتدا و انتهای ترازو طراحی شده است ، قابل تنظیم است می توان قد نوزاد را به صورت کاملا استاندارد ثبت نمود ظرفیت توزین ترازو 25 کیلو گرم با دقت 1 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی نوزادی کمری ، دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و 10 سال تعمیرات ترازو را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : CAMERY
مدل : CAMERY ER7210
ظرفیت : 25 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی پزشکی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتالی نوزاد مدل بالاس

ترازوی دیجیتال نوزاد بالاس جهت توزین نوزاد به صورت گهواره طراحی شده است ، نوزاد پس از قرار گیری بر روی صفحه ی گهواره ای به شکل خوابیده در فسمت نمایشگر وزن نوزاد بعد از چند ثانیه ثابت می گردد ، دیجی اسکال ترازو نوزاد بالاس کیفیت توزین و عمر طولانی دستگاه را تایید و به مدت 24 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Balas
مدل : Balas Baby
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو نوزاد
گارانتی : 24 ماه

ترازوی دیجیتال نوزادی بالاس NICU

ترازوی دیجیتال نوزادی بالاس NICU در گروه ترازوی پزشکی قرار دارد که در جهت تامین سلامت جامعه مورد استفاده قرار می گیرد ، ترازو نوزادی بالاس ساخت کشور ایران با استاندارد های جهانی می باشد ، ظرفیت 20 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی بالاس دستگاه را با 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : بالاس
مدل : BALAS NICU
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو نوزادی
گارانتی : 24 ماه

ترازوی نوزاد بیورر مدل beurer-jby80

ترازوی نوزاد بیورر ایده ال جهت توزین نوزاد و کودک در مطب ها و مراکز بهداشتی است ، ترازوی دیجیتال نوزاد بیورر ساخت کشور آلمان با رعایت استاندارد های معتیر اروپا می باشد ، دیجی اسکال ترازوی کودک بیورر را با کیفیت و دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو اعلام می نماید .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer by80
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو نوزاد
گارانتی : 24 ماه

ترازوی نوزاد بیورر مدل beurer by20

ترازوی وزن کشی بیورر مدل beurer by20 ایده ال جهت توزین نوزادان و کودکان خرد سال می بادش ،  خرید ترازو نوزاد به بیمارستان ها و مطب پزشکان توصیه می گردد ، ساختار منحنی شکل ترازوی دیجیتال توزین آسان تر را فراهم نموده و استفاده از مواد پلاستیکی بهداشتی و ضد حساسیت نظر پزشکان را جلب نموده است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو بیورر آلمان دستگاه را به همراه 24 ماه گارانتی ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer by20
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو نوزاد

ترازوی کودک بیورر مدل beurer jgs22

ترازوی کودک بیورر مدل beurer jgs22 توسط شرکت آلمانی بیورر با کاربری توزین خانگی با طراحی کودکانه تولید شده و جنس ترازو از شیشه نشکن ایمن در برابر شکستگی است ، ظرفیت ترازوی دیجیتال 150 کیلوگرم با دقت 50 گرم است که به فناوری دیجیتالی و تغذیه ی باتری مجهز است و دارای ابعاد 32 × 32 × 2.6 سانتی متر است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی بیورر دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer jgs22
ظرفیت : 5 تا 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : ترازو نوزاد
گارانتی : 24 ماه

ترازو کودک بیورر مدل beurer jps11

ترازو کودک بیورر مدل beurer jps11 محصولی از کشور آلمان با طراحی جذاب کودکان برای تامین سلامت کودکان تولید شده است ، کیفیت ترازو و ساختار نیرومند آن ایده ال برای اتاق کودک می باشد و دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ترازو است ، ظرفیت 100 کیلو گرم با خطای 100 گرم و قابلیت اندازه گیری قد کودکان از ویژگی های ترازو است ، ابعاد این ترازو زیر پایی 41.5×27×2 سانتی متر است .

مشخصات کلی
برند : Beurer
مدل : beurer jps11
ظرفیت : 100 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو نوزاد

ترازو کودک بیورر مدل beurer jps07

ترازو کودک بیورر مدل beurer jps07 با بدنه ای از جنس پلاستیک فشرده و سطحی ضد لغزش توسط شرکت بیورر آلمان ساخته شده است ، این ترازو با طرحی چاپی فانتزی برای اتاق کودکان مناسب است ، ظرفت 150 کیلویی این ترازو آن را برای استفاده بزرگسالان نیز مناسب کرده است ، ابعاد آن 28×29.5×3.5 است و به راحتی در هر جای منزل قرار می گیرد.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer jps07
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو نوزاد

ترازو اطفال سکا مدل 374

ترازو سکا مدل نوزادی 372 ساخت کشور آلمان ایده ال جهت توزن نوزادان به افقی می باشد که علاوه بر توزین در قسمت بدنه خط کش اندازه گیری قد نوزاد را نیز دارد ، بدنه ی ترازو بسیار مقاوم بوده و قابل استفاده در مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو سکا دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 374
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی پزشکی نوزاد
گارانتی : 12 ماه

ترازو آویزی عقربه ای اطفال سکا مدل 310

ترازو سکا مدل آویز عقربه ای جهت توزین اطفال و نوزادان در مراکز درمانی می باشد ، ترازو آویز سکا ساخت آلمان با رعایت استاندار های توزین بوده و دارای ظرفیت 25 کیلو گرم با دقت توزین 25 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو سکا دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 310
ظرفیت : 25 کیلو گرم
دقت در توزین : 25 گرم
نوع کاربری : ترازوی پزشکی نوزاد
گارانتی : 12 ماه

ترازو الکترونیکی نوزاد سکا مدل 354

ترازوی نوزاد سکا مدل 354 دارای ظرفیت 20 کیلو گرم با دقت 10 تا 10 کیلو گرم و 20 گرم تا 20 کیلو گرم محصولی از سکا آلمان با 12 ماه گارانتی می باشد که ایده ال جهت توزین نوزادان در مراکز درمانی است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو سکا دستگاه را با 12 ماه گارانتی ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 354
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازوی پزشکی نوزاد
گارانتی : 12 ماه

ترازوی نوزاد سکا مدل 334

ترازو نوزادی سکا مدل 334 در گروه ترازوی پزشکی سکا قرار دارد که در مطب پزشکان جهت توزین افقی نوزادان به کار می رود و قادر به توزین وزن خالص نوازد می باشد ، ظرفیت توزین برابر با 20 کیلو گرم و دقت 5 گرم است ، دیجی اسکال عامل فروش ترازوی سکا گارانتی دستگاه را 12 ماه تعیین می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 374
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی پزشکی نوزاد
گارانتی : 24 ماه

ترازو کودک سکا مدل 725

ترازوی سکا محصولی از کشور آلمان می باشد ، سکا در مدل 725 دستگاه با اسلایدر قپانی طراحی نموده است که قادر به توزین 16 کیلو گرم ظرفیت با دقت 5 گرم می باشد ، ترازو سکا مدل 725 در مراکز درمانی جهت توزین نوزادان مورد استفاده قرار می گیرد و دارای 24 ماه گارانتی می باشد .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 725
ظرفیت : 16 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی پزشکی نوزاد
گارانتی : 24 ماه

ترازوی نوزاد بادی اسکیل مدل BS 334

ترازوی نوزاد بادی اسکیل مدل BS 334 ترازویی با خصوصیات مشخص و کاربری مشخص است. ترازویی باکیفیت که می تواند در مطب ها و مراکز بهداشت محل پاسخگوی نیاز مراجعین برای وزن کردن و اندازه گیری وزن نوزادان باشد. ترازوی نوزاد بادی اسکیل می تواند تا 30 کیلوگرم را با دقت 20 گرم بسنجد و تا 90 سانتیمتر را با خطای 1 سانتیمتر اندازه بگیرد. 

مشخصات کلی
برند : بادی اسکیل
مدل : BS 334
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : پزشکی
10 / 10
از 1 کاربر