سبد خرید 0
مدل ها
محصولات پر فروش
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو آزمایشگاهی دارای محفظه ی توزین است که مواد ارزشمند گرمی در محفظه ، توزین می گردد این امر برای جلوگیری از تاثیر هوا بر وزن مواد می باشد که استاندارد ترین روش برای محاسبه دقیق وزن مواد گرمی است .

در ترکیبات شیمیایی و ساخت دارو خطا حتی به کمترین مقدار منجر به فاجعه می گردد و نیاز به ترازو آزمایشگاهی با دقت بالا وجود دارد تا مواد ترکیبی را به صورت دقیق توزین شده و محاسبه ی دقیقی داشته باشد .

ترازو دیجیتالی با دقت بالا معادل 0/0001 گرم و 0/00001 گرم دقیق ترین ترازو دیجیتال آزمایشگاهی بوده که در این صنعت می توان به کار برد زیرا میزان خطا در این دستگاه ها کاملا از بین رفته است . 

در آزمایشگاه به دلیل حساسیت بالا در توزین دقت ترازو باید بسیار واقعی بوده و در تمام مدت توزین رعایت گردد ، گاهی نیز در آزمایشگاه ها نیاز به ترازو دیجیتالی ایجاد می گردد که بتواند رطوبت موجود در مواد را مقایسه و سنجش نماید ، استفاده از ترازو آزمایشگاهی در مدل رطوبت سنج و مقایسه کننده نیاز به علم استفاده از ترازو را همراه دارد و هر کاربری به راحتی نمی تواند از دستگاه استفاده نماید ، این گروه ترازو دیجیتالی دارای تنوع بالایی بوده و به صورت کاملا تخصصی تولید می گردد و هر کارخانه ای که به تولید ترازو مشغول است توان تولید ترازو آزمایشگاهی را ندارد و برای تولید و ساخت این دستگاه نیاز به شرایط خاص است به همین دلیل در خرید ترازو حتما دقت لازم رعایت گردد .

جدید ترین ترازوی آزمایشگاهی با امکان کالیبره ی کاملا دیجیتال خطا های آزمایشگاهی را به صورت کامل از بین برده است ، ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی ذکر شده در صورت خارج شدن ترازو از حالت کالیبره به صورت کاملا اتوماتیک با سنگ کالیبره ی داخلی به حالت کالیبره و استاندارد ترازوی دیجیتال باز می گردد .

انواع ترازو آزمایشگاهی با نام‌های ترازوی دوصفر، سه‌صفر، چهارصفر، پنج‌صفر، شش‌صفر، و... خوانده می‌شوند، که این خوانش شامل تعداد کل رقم‌های دو طرف اعشار ترازو می‌شود، مثلا ترازوی 0.0001 گرم، ترازوی پنج صفر خوانده می‌شود. بسیاری از توانائی‌ها را در انواع ترازو آزمایشگاهی می‌توانیم ببینیم که البته تعداد آنها در برندهای مختلف، متفاوت است. در انواع ترازوی آزمایشگاهی قابلیت‌های بسیاری را با توجه به برند، کیفیت، و دقت آن ترازوی آزمایشگاهی می‌توانیم مشاهده کنیم. از قابلیت‌هایی مثل اتصال به رایانه و چاپگر، و شمارش قطعه و پارسنگ، که از ابتدائی‌ترین و بدیهی‌ترین توانائی‌هایی هستند که هر ترازو آزمایشگاهی باید دارا باشد که بگذریم، قابلیت‌هایی مطرح می‌شوند که برطرف کننده بسیاری از نیازهای اساسی انواع ترازو آزمایشگاهی دیجیتال پیشرفته است. قابلیت اندازه‌گیری به واحدهای وزنی مختلف، صفر کننده خودکار، تست خودکار، و زمان ثابت شدن وزن کوتاه نیز از دیگر توانائی‌هایی است که یک ترازوی آزمایشگاهی دیجیتال می‌تواند داشته باشد. برخی از انواع ترازوی آزمایشگاهی می‌توانند کالیبراسیون را به صورت خودکار انجام دهند که قابلیتی برتر است و معمولا در این نوع از انواع ترازو آزمایشگاهی با زدن دکمه‌ای کالیبره شدن ترازو صورت می‌گیرد؛ حتی در بعضی از پیشرفته‌ترین انواع ترازوی آزمایشگاهی با روشن شدن ترازو، کالیبره شده آن نیز خودبه‌خود انجام می‌شود و نیازی به زدن کلید هم نیست. مقایسه درصدی، داشتن فیلترهای توزین، و داشتن حافظه داخلی نیز از ویژگی‌هایی برتر است که ترازوهای پیشرفته آزمایشگاهی دارای آن هستند. داشتن سنسور IR که فرمان‌های عملیاتی را بدون لمس دکمه‌ها اجرا می‌کند نیز یکی دیگر از قابلیت‌های انواع ترازو آزمایشگاهی پیشرفته است. بعض از انواع ترازوی آزمایشگاهی دو توانائی دیگر را نیز دارند که توانائی اندازه‌گیری تراکم یا چگالی مواد، و توانائی زیرکشی هستند که البته هر کدام نیاز به نصب قطعه خاصی دارند. برندهای مختلفی در دنیا ترازوی آزمایشگاهی تولید می‌کنند که به عنوان نمونه می‌توان از برندهای آدام انگلستان، متلر تولدو سوییس، سارتریوس آلمان، رادوگ لهستان، ای‌ان‌دی ژاپن، و بسیاری دیگر از انواع برندها نام برد. در بین برندهای ایرانی هم نام ترازوی آزمایشگاهی کیا به چشم می‌خورد. برای خرید ترازوی آزمایشگاهی بهتر است فروشگاهی را انتخاب کنید که در صورت نیاز به تعمیر ترازوی آزمایشگاهی نیروی متخصص این کار را داشته باشد.

خرید ترازو آزمایشگاهی

خرید ترازو آزمایشگاهی مورد نیاز هر آزمایشگاه کوچک و بزرگی است که در زمینه بیولوژی و شیمی و فیزیک و دیگر دانش‌ها فعال است. حتی بسیاری از تاجران فلزها و سنگ‌های قیمتی از انواع ترازوی آزمایشگاهی برای وزن‌ کردن کالاهای باارزش خود استفاده می‌کنند، و محفظه یا سرپوش این‌گونه ترازوها کمک می‌کند تا جریان هوا و حرکت افراد بر روی توزین‌های بسیار دقیق اثر نگذارد. توجه داشته باشید که اگر پس از خرید ترازو آزمایشگاهی و استفاده بسیار از آن، ترازوی شما دچار اشکال و ایرادی شد و نیاز به تعمیر داشت، همکاران آموزش دیده ما، تعمیر ترازوی آزمایشگاهی شما را نیز انجام می‌دهند تا ترازوی گران‌قیمت و ارزشمندتان را به دست هر کسی نسپارید. نکته مهم دیگر پیش از خرید ترازو آزمایشگاهی مشخص کردن قابلیت‌های مورد نظر شماست، مثلا اگر شما ترازو را برای آزمایشگاه فیزیک خود لازم دارید، و نیاز به اندازه‌گیری چگالی مواد دارید، پس باید در خرید ترازوی آزمایشگاهی این مورد را در نظر داشته باشید، و همین‌طور نیاز به زیرکشی یا هر امکان دیگری مشخص‌کننده نوع ترازوی آزمایشگاهی مورد نیاز شماست.

فروش ترازو آزمایشگاهی

فروش ترازو آزمایشگاهی را از انواع برندها و مدل‌ها از ما بخواهید. خرید و فروش ترازوی آزمایشگاهی را هم می‌توان به صورت مستقیم و حضوری انجام داد و هم به صورت آنلاین، و شاید بتوان گفت امروزه بهترین و امن‌ترین روش خرید همراه با قبول مسئولیت، خرید اینترنتی انواع کالاهاست و خریدوفروش ترازو آزمایشگاهی نیز شامل همین قاعده است. فروش ترازوی آزمایشگاهی از تمام برندهای معروف ایرانی و خارجی در فروشگاه اسکیل صورت می‌گیرد و البته این نکته را در نظر داشته باشید که اگر برای خرید ترازوی آزمایشگاهی مناسب، نیاز به مشورت و همراهی داشتید، با ما تماس بگیرید و با کارشناسان فروش ما گفت‌وگو کنید. معمولا پس از مدتی استفاده از هر وسیله‌ای مثل ترازو آزمایشگاهی ، ممکن است قسمتی از آن نیاز به بررسی و گاهی تعمیر داشته باشد که با توجه به حساسیت بسیار بالای انواع ترازوی آزمایشگاهی و همچنین بالا بودن قیمت ترازوی آزمایشگاهی ، تعمیر آن باید به دست افراد متخصص انجام گیرد که فروشگاه اسکیل این امکان را نیز برای خریداران گرامی فراهم کرده است.

قیمت ترازو آزمایشگاهی

قیمت ترازو آزمایشگاهی بسیار مختلف و دارای تفاوت‌های بسیار است. به‌طور طبیعی قیمت ترازوی آزمایشگاهی ساخت ایران مناسب‌تر و ارزان‌تر از قیمت ترازو آزمایشگاهی وارداتی است، و در بین انواع ترازو آزمایشگاهی وارداتی نیز اختلاف قیمت ترازو آزمایشگاهی به شکل بسیار بارز و مشخص دیده می‌شود. قیمت ترازو آزمایشگاهی در برندهای مختلف ، با توجه به سابقه ساخت و توانائی‌های ترازو، دارای اختلاف بسیار زیادی است. برخی از انواع ترازوی آزمایشگاهی دارای بیشترین توانائی‌های ممکن هستند و به صورت طبیعی قیمت ترازوی آزمایشگاهی با قابلیت‌های بسیار، بالاتر از انواع ترازو آزمایشگاهی کم‌قابلیت‌تر هستند. نام برند که نشانگر تجربه و کارایی ساخته‌های آن شرکت است نیز تاثیر مستقیم در قیمت ترازوی آزمایشگاهی دارد.

ترازوی آزمایشگاهی ارزان

ترازوی آزمایشگاهی ارزان را هم می‌توان در بین انواع ترازو آزمایشگاهی پیدا کرد، اما باید توجه داشت که ارزان بودن ترازو تنها شرط خرید ترازوی آزمایشگاهی نیست و پیش‌شرط خرید ترازوی آزمایشگاهی ، کارایی و کیفیت و دوام و تجربه سازنده آن، و همچنین قابلیت‌های آن است. هرچند که در بین انواع ترازو آزمایشگاهی می‌توان جستجو کرد و ترازوی آزمایشگاهی ارزان را در بین برندهای مختلف پیدا و خریداری کرد. در بین ساخته‌های هر برندی نیز می‌توان ترازوی آزمایشگاهی ارزان را با توجه به توانائی‌های آنها پیدا کرد، چرا که همیشه برای هر خریداری همه توانائی‌های یک ترازو آزمایشگاهی مورد نظر نیست و هر مشتری نظر به قابلیت‌های خاصی دارد که نیازهای شغلی او و یا آزمایشگاه مورد نظر او را برطرف سازد. 

ترازو آزمایشگاهی AND مدل FX300I

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND ساخت کمپانی AND است ترازو AND دارای کیفیت بی نظیر در ساختار و روش توزین می باشد ، و دارای کالیبره ی خارجی توسط سنگ کالیبره با فشردن یک کلید جهت تنظیم و استاندارد توزین پس از هر بار روشن نمودن ترازوی آزمایشگاهی است ، دیجی اسکال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND FX 300 I
ظرفیت : 300 گرم - 320 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل GF

ترازوی آزمایشگاهی AND ساخت ژاپن توسط کارخانه ی تولید AND است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را با 12 ماه و گارانتی اصلی ارائه می نماید ، ترازوی دیجیتال GF با حساسیت توزین 0.001 گرم با ظرفیت 300 گرم در حال تولید می باشد و دارای تنوع وزنی می باشد .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF300
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل GF600

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل GF600 در گروه ترازوی آزمایشگاهی و گرمی قرار گرفته است که دارای محفظه توزین جهت دقیق تر شدن توزین می باشد ، خرید ترازوی آزمایشگاهی AND به دلیل دقت بالا در توزین و ساختار نیرومند ترازو توصیه دیجی اسکال می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF600
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی زرگری AND مدل GF3000

ترازوی زرگری AND مدل GF ساخت کمپانی AND در ژاپن می باشد ، ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی معرفی شده دارای محفظه ی توزین است که امکان دخل و تاثیر هوای محیط را کاهش می دهد ، خرید ترازوی زرگری AND با دقت 0/01 گرم در ظرفیت 3000 گرم توصیه دیجی اسکال می باشد .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF3000
ظرفیت : 3000 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازوی زرگری
گارانتی : 12 ماه

ترازوی زرگری AND مدل GF6000

ترازوی آزمایشگاهی و گرمی GF6000 دارای ظرفیت 6 کیلو گرم با دقت توزین 0/01 گرم است خرید ترازوی دیجیتال معرفی شده به دلیل کیفیت و عمر بی نظیر ترازو AND برای استفاده در طلا فروشی ها توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF6000
ظرفیت : 6000 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل GE200

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل GE220  تحت لیسانس با ظرفیت 220 گرم با دقت 0/001 گرم در توزین یکی در گروه ترازوی آزمایشگاهی قرار گرفته است که دارای نمایشگر واضح بوده و به دلیل داشتن محفظه ی توزین امکان تاثیر هوای محیط را کاهش داده و توزین بسیار دقیق دارد ، قیمت ترازوی آزمایشگاهی GE نسبت به مدل های دیگر پایین بوده و دیجی اسکال خرید ترازو را توصیه می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GE220
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل HR

ترازوی آزمایشگاهی AND قدرتمند ترین ترازوی دیجیتالی است که در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، ساختار ترازو فوق العاده شکیل و نیرومند بوده و قابل استفاده در آزمایشگاه ها جهت توزین مواد بسیار حساس گرمی است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : AND
مدل : AND HR
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/0001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل GH

ترازوی آزمایشگاهی AND برای استفاده در آزمایشگاه ها مناسب می باشد ، ترازوی دیجیتال GH در ظرفیت های دیگری نیز تولید می گردد و بالاترین دقت ترازو 0.00001 گرم در ظرفیت 100 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و کیفیت و عمر ترازو را 10 تا 15 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GH
ظرفیت : 100 گرم
دقت در توزین : 0/00001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل GH202

ترازوی آزمایشگاهی مدل GH202 به دلیل داشتن محفظه ی توزین آزمایشگاهی در گروه ترازو آزمایشگاهی قرار گرفته است که دارای 0.00001 گرم در توزین مواد تا ظرفیت 200 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را به مدت 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GH 202
ظرفیت : 210 گرم
دقت در توزین : 0/00001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل MX-MF

ترازوی آزمایشگاهی رطوبت سنج AND مدل MX-MF برای محاسبه میزان رطوبت مواد ریز آزمایشگاهی در آزمایشگاه ها به کار می رود و تنها ترازو استفاده ی آزمایشگاهی جهت تجزیه و تحلیل مواد را دارد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND MX - MF
ظرفیت : 50 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال AND مدل EK3200

ترازو یک صدم گرم AND مدل EK3200 به ترازوی زرگری یا ترازو طلاکشی نیز معروف می باشد که با ظرفیت 3200 گرم و دقت یک صدم گرم ایده ال جهت استفاده در طلا فروشی ها ، آزمایشگاه های صنعتی یا کارگاه ها جهت بسته بندی و مواد ارزشمند گرمی مورد استفاده قرار می گیرد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و تعمیرات ترازو پس از اتمام گارانتی با قطعات فابریک به مدت 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : AND
مدل : AND EK3200I
ظرفیت : 3200 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال AND مدل EK2200

ترازوی دیجیتال AND مدل EK2200 دارای ظرفیت توزین 2200 گرم و دقت وزن کشی یک صدم گرم می باشد ، خرید ترازوی یک صدم گرم AND به طلا فروشی ها ، کارگاه های تولیدی و آزمایشگاه های صنعتی توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK2200
ظرفیت : 2200 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی زرگری
گارانتی : 12 ماه

ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR120

ترازوی فوق حساس AND ساخت کشور ژاپن در گروه ترازوی آزمایشگاهی با دقت بسیار بالا قرار گرفته که حساسیت توزین ترازو یک دهم میلی گرم برابر با یک صد هزارم گرم است ، پک خرید ترازو شامل دفترچه ی راهنمای استفاده از ترازو ، محفظه ی توزین آزمایشگاهی ، سینی توزین ، زیر سینی و دور سینی ، اطلاعات تنظیم  می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو دستگاه را با 12 ماه گارانتی ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GR120
ظرفیت : 120 گرم
دقت در توزین : 0.0001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل GE

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND تحت لیسانس دارای محفظه ی توزین با دقت 0.001 گرم در ظرفیت توزین مواد تا 300 گرم می باشد ، کالیبراسیون ترازو AND دیجیتال است و با سنگ توزینی که در پک خرید ترازو آزمایشگاهی وجود دارد به راحتی می توان با فشردن یک دکمه ، ترازو را به حالت استاندارد قرار داد ، دیجی اسکال ترازو دیجیتالی را به مدت 36 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GE
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو یک میلی گرم AND مدل GF200

ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GF200 به همراه محفظه ی توزین است ، ظرفیت توزین ترازو 200 گرم با حساسیت 0.001 گرم می باشد و قابل استفاده در صنعت آزمایشگاهی و جواهر سازی ها جهت توزین مواد ارزشمندی مانند قیرات ، انواع سنگ های قیمتی و طلا می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی AND ژاپن دستگاه را همراه با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF200
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو یک هزارم گرم AND مدل GF400

ترازو یک میلی گرم AND ساخت کشور ژاپن با رعایت استاندارد های معتبر توزین به عنوان برترین برند ترازو آزمایشگاهی در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد ، ظرفیت توزین ترازو در مدل GF400 دارای ظرفیت 400 گرم و دقت در توزین 0.001 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF410
ظرفیت : 410 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل EK410I

ترازوی حساس آزمایشگاهی جهت توزین مواد ارزشمند آزمایشگاهی و صنعتی طراحی شده است ، ترازو AND ساخت کشور ژاپن در ظرفیت 400 گرم و دقت توزین یک صدم گرم ایده ال جهت توزین مواد بر اساس دقت یک صدم گرم می باشد ، کالیبراسیون ترازو به صورت خارجی بوده و سیستم قابلیت ارتباط با کامپیوتر را در صورت درخواست دارد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو AND ژاپن دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK410I
ظرفیت : 400 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتالی AND مدل EK4100I

ترازوی گرمی آزمایشگاهی AND محصولی از کشور ژاپن بوده و دارای ظرفیت 4 کیلو گرم با دقت 0.1 گرم می باشد که می توان ترازو را به عنوان ترازوی زعفران کش و نقره و زیورآلات قیمتی معرفی نمود ، توزین ترازوی دیجیتال بدون نیاز به محفظه و کابین صورت می گیرد و کالیبراسیون نیز خارجی توسط کلید های عملیاتی در قسمت کیبرد صورت می پذیرد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK4100I
ظرفیت : 4 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل GR

ترازوی آزمایشگاهی AND ساخت ژاپن می باشد که دارای بالاترین کیفیت ممکن است بدنه ی مقاوم و ظاهر شکیل ترازو یکی از ویژگی هایی است موجب برجسته شدن ترازو AND در  مقایسه با نمونه های مشابه است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو آزمایشگاهی AND دستگاه را با 12 ماه گارانتی نموده و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GR - 202
ظرفیت : 42 گرم - 210 گرم
دقت در توزین : 0/00001 گرم - 0/0001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل GR300

ترازوی آزمایشگاهی مدل GR300 دارای ظرفیت 300 گرم با دقت 0/0001 گرم می باشد ، ترازو دارای ویژگی برجسته کالیبره ی دیجیتال بوده که به صورت کاملا اتوماتیک در صورت خارج شدن از حالت کالیبره ی استاندارد توسط سنگ کالیبره ی داخلی به حالت استاندارد باز می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی آزمایشگاهی دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GR300
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/0001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی اتوکالیبره AND مدل GR200

ترازوی آزمایشگاهی AND در گروه بهترین ترازوی دیجیتال در اکثر نقاط جهان شناخته شده است و تولیدات این شرکت به بیشتر کشور ها صادر می گردد ، کیفیت ترازو بینظیر بوده و دقت در توزین کاملا واقعی می باشد ، ترازو دارای 12 ماه گارانتی بوده و دارای دقت 0/0001 گرم در توزین مواد تا ظرفیت 200 گرم می باشد و کالیبره ی ترازو به صورت کاملا دیجیتال توسط خود ترازو انجام می گردد .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GR200
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/0001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال 0/01 گرم AND-EK200I

ترازوی دیجیتالی یک صدم گرم AND با ظرفیت 200 گرم در گروه ترازوی آزمایشگاهی قرار گرفته است که بدون محفظه ی توزین آزمایشگاهی توزین می نماید و دارای ساختاری نیرومند و مقاوم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتالی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK200I
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتالی 0/01 گرم AND-EK300I

ترازوی دیجیتالی یک صدم گرم با ظرفیت 300 گرم در گروه ترازوی آزمایشگاهی قرار گرفته و نمایشگر ترازو به صورت lcd back light با امکان تنظیم شدت نور نمایشگر می باشد ، کیفیت و عمر طولانی ترازو مورد تایید دیجی اسکال بوده و دیجی اسکال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK300
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی AND مدل EK-I

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی مدل EK-I معمولا در طلا فروشی مورد استفاده قرار می گیرد ، ظاهر ترازوی گرمی بسیار شکیل می باشد و عمر ترازو را فشار کاری بالا می توان تا 10 سال تضمین نمود ، دیجی اسکال ترازوی دیجیتال را 2 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK - 600I
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتالی 0/1 گرم AND-EK2000I

ترازوی دیجیتالی AND مدل EK2000I ساخت کشور ژاپن دارای ساختاری نیرومند و ظاهری فوق العاده شکیل می باشد ، در تولید محصولات AND رعایت استاندارد ها شرط اول بوده و می توان ترازو دیجیتال AND را برترین برند در این صنعت معرفی نموده ، ترازو دارای ظرفیت 2 کیلو گرم با دقت 0/1 گرم همراه با 12 ماه گارانتی دیجی اسکال می باشد .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK2000I
ظرفیت : 2000 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال ای ان دی مدل AND EK1200I

ترازوی حساس آزمایشگاهی AND در گروه ترازو گرمی و صنعتی نیز قرار دارد ، توزین دقیق ، سرعت در پایدار شدن وزن و ظاهر بسیار مقاوم دستگاه موجب می گردد که ترازو AND به عنوان یک برند مطرح در سراسر دنیا شناخته شود ، خرید ترازو جهت استفاده در طلا سازی و زرگری ها توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK1200I
ظرفیت : 1200 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دقیق گرمی AND مدل EK15KL

ترازوی دیجیتال AND مدل EK15KL ساخت کشور ژاپن توسط کمپانی AND دارای ظرفیت 15 کیلو گرم با دقت یک دهم گرم می باشد ، نمایشگر ترازو LCD با پشت زمینه ی چراغی دارای کلید عملیاتی و توزین در واحد های وزنی متفاوت است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK-15KL
ظرفیت : 15 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی - صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی AND مدل EK

ترازوی آزمایشگاهی یا ترازوی گرمی AND یکی از بهترین ترازو دیجیتالی موجود در این زمینه می باشد و دارای بدنه ی بسیار قوی می باشد ، ترازو دارای ظرفیت 2200 گرم می باشد و با دقت 0/01 گرم توزین را به نتیجه می رساند ، دیجی اسکال تعمیرات ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK2200
ظرفیت : 2200 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل SK-30KG

ترازوی آزمایشگاهی و صنعتی مدل SK ساخت شرکت معتبر AND می باشد که دارای کیفیت بالا و عمر طولانی می باشد ، ترازو دارای قطعه شمار داخلی است و با دقت 1 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم توزین نموده و در ظرفیت 15 کیلو گرم نیز تولید می گردد ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND SK - 30KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال یک صدم AND مدل HT120

ترازوی حساس AND مدل HT با ظرفیت 120 گرم و دقت 0.01 گرم به دلیل سبک و قابل حمل بودن و امکان استفاده از ترازو به حالت برق و باتری به ترازوی قابل حمل معرفی می گردد ، توزین طلا توسط ترازوی گرمی دقیق HT بسیار ایده ال بوده و در طلاسازی ها و کارگاه های زرگری مورد استفاده قرار می گیرد ، دیجی اسکال نمایندگی رسمی AND ژاپن دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND HT120
ظرفیت : 120 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل HT

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل HT دارای ظرفیت 500 گرم با حساسیت توزین 0/1 گرم می باشد ، ترازوی دیجیتال ساخت ژاپن با رعایت استاندارد های معتبر جهانی است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND HT
ظرفیت : 500 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازوی گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی یک صدم AND مدل GF4000

ترازو آزمایشگاهی و گرمی AND مدل GF4000 در گروه ترازوی زرگری و صنعتی نیز قرار دارد و برای توزین مواد ارزشمند در کارگاه های طلاسازی ایده ال می باشد ، ترازوی دیجیتالی با دقت 0.01 گرم در ظرفیت 4100 گرم توزین می نماید ، دیجی اسکال نمایندگی رسمی AND ژاپن دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND GF4000
ظرفیت : 4100 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل HL

ترازو آزمایشگاهی AND یکی از برترین دستگاه ها در صنعت توزین می باشد و دیجی اسکال نمایندگی ترازو AND ژاپن ، ارائه ی محصولات اصلی و ژاپنی AND کیفیت و عمر طولانی ترازو دیجیتالی AND مدل تحت لیسانس را تایید می نماید و گارانتی 12 ماهه و 10 خدمات پس از فروش ترازو را تضمین می نماید و تعمیرات ترازو دیجیتال AND را در مرکز خدمات توسط پرسنل مجرب با قطعات اصلی انجام می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND HL
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمیAND مدل SK-WP

ترازوی دیجیتالی معرفی شده ساخت کمپانی AND در ژاپن می باشد ، دقت ترازو 0.5 گرم در توزین مواد تا ظرفیت 15 کیلو گرم می باشد ، بدنه ی دستگاه استیل و ضد زنگ است ، دیجی اسکال ، ترازو دیجیتال AND را به مدت 12 ماه گارانتی و کیفیت دستگاه را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND SK - WP
ظرفیت : 15 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/5
نوع کاربری : ترازو گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال AND مدل HL2000I

ترازوی دیجیتال AND مدل HL2000I ایده ال جهت توزین به صورت ترازوی بدلیجات ، ترازوی گرمی دیجیتال می باشد ، دستگاه دارای دقت 0.1 معادل یک دهم گرم با ظرفیت 2 کیلو گرم است ، ترازو HL2000I محصولی از AND ژاپن می باشد که به صورت تحت لیسانس در کشور چین تولید می گردد ، و دارای کیفیت و عمر بسیار طولانی میباشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو ژاپنی AND کیفیت توزین ، سرعت بالا در پایدار شدن وزن و گارانتی 12 ماه و خدمات پس از فروش 10 ساله ی ترازوی دیجیتال حساس آزمایشگاهی را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND HL2000I
ظرفیت : 2 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی ساتریوس مدل GE 1302

مشخصات کلی
برند : SARTORIUS
مدل : SARTORIUS GE 1302
ظرفیت : 1300 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 0 (تومان)

ترازو رطوبت سنج سارتوریوس مدل AM 150

مشخصات کلی
برند : SARTORIUS
مدل : SARTORIUS AM 150
ظرفیت : 1300 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 0 (تومان)

ترازو آزمایشگاهی سارتوریوس مدل CPA 224S

مشخصات کلی
برند : SARTORIUS
مدل : SARTORIUS GE 1302
ظرفیت : 220 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 0 (تومان)

ترازوی آزمایشگاهی JADEVER مدل SKY

ترازوی آزمایشگاهی جادور ساخت تایوان بوده و دارای محفظه ی توزین جهت از بین بردن تاثیر هوای محیط بر توزین مواد می باشد ، ترازوی دیجیتال دارای ظرفیت 300 و دقت 0/01 گرم در توزین بوده و در ظرفیت و دقت های دیگر نیز در حال تولید است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو گارانتی دستگاه را 12 ماه و خدمات پس از فروش ترازو را به مدت 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever sky
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دقیق آزمایشگاهی جادور مدل SNUGIII

ترازوی آزمایشگاهی با محفظه ی توزین دقیق ترین ترازو در صنعت آزمایشگاهی شناخته شده است زیرا با کسر امکان دخالت و تاثیر هوای محیط وزن واقعی مواد را نشان می دهد ، ترازوی دیجیتال جادور ساخت تایوان با داشتن 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever snugiii
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی متلر Mettler Toledo مدل ME204

ترازوی آزمایشگاهی Mettler Toledo ساخت کشور سویئس با رعایت استاندارد های توزین و کالیبره کاملا دیجیتال ایده ال جهت استفاده در آزمایشگاه های صنعتی می باشد ، ترازو دارای ظرفیت 210 گرم با دقت یک هزارم گرم می باشد که با محفظه ی شیشه ای استاندارد دقیق ترین وزن ممکن را ارائه می دهد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو دستگاه را 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Mettler Toledo
مدل : Mettler Toledo ME204
ظرفیت : 210 گرم
دقت در توزین : 0/0001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی متلر Mettler Toledo مدل ME303

ترازو آزمایشگاهی Mettler Toledo در گروه ترازوی دقیق آزمایشگاهی همراه با محفظه ی توزین قرار گرفته است ، کالیبره ی ترازو full digital به معنای داخلی بودن تمامی مراحل کالیبره می باشد که به صورت کاملا دیجیتال و بدون دخالت کاربر صورت می پذیرد ، ترازو ساخت کشور سوئیس با رعایت استاندارد های معتبر توزین می باشد .

مشخصات کلی
برند : Mettler Toledo
مدل : Mettler Toledo ME303
ظرفیت : 320 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی CAS مدل CA

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی CAS ساخت کره با رعایت استاندارد های معتبر توزین در گروه ترازو آزمایشگاهی دقیق قرار گرفته است ، خرید ترازو CAS کره به دلیل کیفیت بی نظیر و توزین بسیار دقیق به آزمایشگاه های صنعتی و لابراتور ها توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو کره ای CAS دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : CAS
مدل : CAS CA
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی یک هزارم مدل CAS XE300

ترازو آزمایشگاهی یک هزارم مدل CAS ساخت کره با رعایت استاندارد های توزین در گروه ترازو حساس آزمایشگاهی قرار گرفته است ، محفظه ی توزین دستگاه به صورت شیشه ای بوده و کاربر به راحتی داخل ترازو را ملاحظه و توزین را زیر نظر خواهد داشت ، دقت ترازو یک هزارم گرم در ظرفیت 3500 گرم می باشد ، دیجی اسکال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و کیفیت توزین و عمر ترازو را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : CAS
مدل : CAS XE300H
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی ADAM انگلیس NLB-214i

ترازوی آزمایشگاهی ADMA مدل NLB-214 I ساخت کشور انگلیس با رعایت استاندارد های توزین و بکار گیری تکنولوژی روز می باشد ، خرید ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی ADAM با دقت یک ده هزارم گرم در ظرفیت 210 گرم به آزمایشگاه های صنعتی توصیه می گردد ، کالیبراسیون ترازو داخلی با سنگ کالیبره ی استاندارد می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال آدام دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM - NLB214i
ظرفیت : 210 گرم
دقت در توزین : 0.0001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی ADAM انگلیس NBL-124e

ترازوی آزمایشگاهی آدام انگلیس ADAM - NLB124E دارای ظرفیت توزین 120 گرم و دقت 0.0001 گرم همراه با محفظه ی توزین بلند با درب های آسان باز شو می باشد ، ترازو مناسب جهت توزین و ترکیب مواد ریز گرمی در واحد های وزنی گوناگون شامل 15 واحد وزنی می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید ، قابل استفاده توسط برق و باتری می باشد .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM NBL124e
ظرفیت : 120 گرم
دقت در توزین : 0.0001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال آدام مدل ADAM NBL-254i

ترازو آزمایشگاهی ADAM مدل NBL254i در گروه ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی با دقت یک ده هزارم قرار گرفته است که در ظرفیت 250 گرم دارای توزین بسیار دقیق می باشد ، خرید ترازو برای توزین مواد بسیار ریز گرمی در آزمایشگاهی های صنعتی توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو آزمایشگاهی ADAM دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM NLB254i
ظرفیت : 250 گرم
دقت در توزین : 0.0001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال آزمایشگاهی ADAM NBL-823i

ترازو دقیق آزمایشگاهی ADAM مدل 823i محصولی از انگلیس جهت توزین مواد ارزشمند آزمایشگاهی می باشد ، محفظه ی توزین ترازو موجب جلوگیری از تاثیر هوای محیط ترازو می گردد و توزین با ظرفیت 820 گرم و دقت 0.001 گرم را فراهم می نماید ، کالیبره ی ترازوی آزمایشگاهی ADAM داخلی و دیجیتال می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM NLB823i
ظرفیت : 820 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی آدام مدل ADAM NBL-823e

ترازوی آزمایشگاهی آدام ساخت کشور انگلیس می باشد ، محصولات ADAM دارای کیفیت و برتری تکنولوژی توزین می باشند ، ترازو آدام مدل NBL-823e دارای ظرفیت 820 گرم و دقت 0.001 گرم می باشد ، کالیبره ی ترازو خارجی و با سنگ کالیبره ی استاندارد می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دیجیتال ADAM را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM NLB823e
ظرفیت : 820 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دقیق آزمایشگاهی ADAM مدل HCB-123

ترازو دقیق آزمایشگاهی ADAM ساخت کشور انگلیس با رعایت استاندارد های توزین و به کارگیری تکنولوژی روز در گروه ترازوی محفظه دار آزمایشگاهی قرار گرفته است و با دقت 0.001 گرم در ظرفیت 120 گرم توزین می نماید ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو آدام دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM HCB-123
ظرفیت : 120 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی دیجیتال مدل ADAM NBL-423e

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی ایده ال جهت توزین مواد ارزشمند گرمی در آزمایشگاه های صنعتی می باشد ، کالیبره ی ترازو به صورت خارجی توسط سنگ کالیبره ی استاندارد امکان پذیر می باشد ، ظرفیت توزین 120 گرم با دقت استاندارد 0.001 گرم می باشد ، ترازو ساخت کشور انگلیس بوده و دیجی اسکال کیفیت و صحت توزین دستگاه را تایید و 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM NBL-423e
ظرفیت : 420
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال آزمایشگاه ADAM NBL-423i

ترازوی آزمایشگاهی ADAM مدل NBL-423i قابل استفاده در آزمایشگاه های صنعتی جهت توزین مواد ارزشمند گرمی می باشد ، قیمت ترازوی دیجیتال آدام با در نظر داشتن کالیبراسیون داخلی ترازو بسیار مناسب می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو آدام ، دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM NBL-423i
ظرفیت : 420 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی

ترازوی زرگری ADAM مدل PGW-6002i

ترازوی زرگری محصولی از آدام در مدل PGW 6002i دستگاهی با ظرفیت 6 کیلو گرم و حساسیت توزین 2 گرم است ، ترازوی دیجیتالی دارای کالیبره ی داخلی و استاندارد است که بدون دخالت خارجی سیستم در حالت کالیبره ی استاندارد قرار می گیرد ، ترازو محصولی از ADAM انگلیس می باشد که دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی زرگری آدام این دستگاه را دارای 12 ماه گارانتی معرفی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM PGW-6002i
ظرفیت : 6 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی طلا فروشی آدام مدل PGW-3502e

ترازو طلا فروش ADAM مدل PGW 3502e دارای ظرفیت 3500 گرم همراه با دقت مناسب 0.01 گرم می باشد که امکان استفاده از ترازوی دیجیتال با محفظه ی توزین فراهم است ، کالیبراسیون ترازو به صورت خارجی و توسط سنگ کالیبره ی استاندارد تنها با فشردن چند کلید عملیاتی می باشد که هر کاربر به راحتی ترازوی طلا فروشی آدام را می تواند کالیبره نماید ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ADAM PGW-3502e
ظرفیت : 3500 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی ADAM مدل HCB-602

ترازو آزمایشگاهی ADAM مدل HCB - 602 با کالیبره ی داخلی دارای ظرفیت 600 گرم با دقت یک صدم گرم می باشد ، توزین ترازو با محفظه ی توزین استاندارد بوده که به دقیق بودن توزین کمک می نماید ، دستگاه محصولی از انگلیس است که دیجی اسکال نمایندگی ترازو آدام دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : HCB-602
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : بدون علمک
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال ADAM مدل ACB plus 600H

ترازو دیجیتالی ADAM محصولی از کشور انگلیس می باشد که در مدل ACB plus 600H دارای ظرفیت 600 گرم و دقت توزین 0.01 گرم با سیستم کالیبراسیون خارجی می باشد ، خرید ترازوی دیجیتال به آزمایشگاه ها و مراکز صنعتی توصیه می گردد ، ترازو همراه با محفظه ی توزین آزمایشگاهی است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ACB plus 600H
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی محفظه دار آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال آزمایشگاهی ADAM مدل HCB-1002

ترازوی آزمایشگاهی مدل ADAM HCB 1002 مجهز به سیستم کالیبره ی داخلی بوده و در گروه ترازوی محفظه دار قرار گرفته است ، ظرفیت توزین 1 کیلو گرم با دقت 0.01 گرم می باشد که قابلیت اتصال به کامپیوتر از طریق پورت RS232 می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو آدام دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : HCB-1002
ظرفیت : 1 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی محفظه دار آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی آدام مدل ACB plus 300

ترازو یک صدم آدام از کشور انگلیس می باشد که در مدل ACB plus 300 دارای ظرفیت 300 گرم با دقت یک صدم گرم می باشد ، سیستم کالیبره ی ترازوی دیجیتال به صورت دستی بوده و در گروه ترازو گرمی قرار دارد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش آدام انگلیس دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : ACB plus 300
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی محفظه دار
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی ADAM مدل NBL-4602i

ترازو دیجیتال آزمایشگاهی آدام مدل NBL 4602i با کالیبراسیون داخلی و امکان اتصال به کامپیوتر از طریق پورت ارتباطی RS232 قابلیت توزین مواد تا ظرفیت 4600 گرم در دقت 0.01 گرم دارد ، سیستم تغذیه ی ترازو از طریق برق بوده و دارای نمایشگر دیجیتال کم مصرف می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو ADAM انگلیس دستگاه را با 12 ماه گارانتی ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : NBL-4602i
ظرفیت : 4600 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی محفظه دار
گارانتی : 12 ماه

ترازو یک صدم گرم ADAM مدل NBL 4602e

ترازوی دیجیتال یک صدم گرم ADAM مدل NBL0-4602 با ظرفیت توزین 4600 گرم و دقت یک صدم گرم قابلیت اتصال به کامپیوتر را با پورت ارتباطی RS232 دارد ، آدام ساخت کشور انگلیس بوده و بدون نیاز به محفظه توزین نموده و دارای استاندارد های معتبر توزین است ، ترازو تا 15 واحد وزنی را پشتیبانی می نماید ، دیجی اسکال نمایندگی رسمی ترازوی آدام گارانتی دستگاه را 12 ماه تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : ADAM
مدل : NBL-4602e
ظرفیت : 4600 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل EJ303

ترازو حساس آزمایشگاهی AND مدل EJ303 ساخت کشور ژاپن محصولی جدید با دقت یک میلی گرم در ظرفیت 300 گرم می باشد ، خرید ترازو به آزمایشگاه ها و کارگاه های صنعتی جهت توزین مواد ارزشمند گرمی مانند برلیان ، طلا و غیره توصیه می گردد ، قیمت ترازوی آزمایشگاهی در مقایسه نمونه های دیگر ترازو ای ان دی مناسب و با صرفه ی اقتصادی می باشد ، دیجی اسکال ترازو را با 12 ماه گارانتی ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EJ303
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا ارس مدل 60

ترازوی دیجیتال کیا در گروه ترازو آزمایشگاهی قرار گرفته است ، دستگاه دارای ظرفیت 60 گرم با دقت توزین یک هزارم گرم می باشد که ایده ال جهت توزین مواد ارزشمند گرمی در آزمایشگاه ها می باشد البته از ترازو برای توزین طلا ، قیرات و سنگ های قیمتی مانند الماس هم استفاده می شود .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : kia 60
ظرفیت : 60 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : فاقد گارانتی

ترازوی حساس آزمایشگاهی کیا مدل KLB

ترازوی حساس آزمایشگاهی برای توزین مواد ارزشمند گرمی در آزمایشگاه ها به کار می رود که این مواد به دلیل ترکیب شدن با مواد دیگر نیاز به ترازوی دیجیتالی با دقت بسیار بالا دارند ، ترازو klb دارای دقت 0.001 گرم در توزین مواد تا ظرفیت 120 گرم می باشد ، دیجی اسکال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA KLB
ظرفیت : 120 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی صنعتی کیا مدل DCT

ترازوی آزمایشگاهی یا ترازوی صنعتی معرفی شده دارای دو ظرفیت توزین با صفحه ی کاملا مجزا می باشد ، با خرید ترازوی دیجیتال مدل DCT در واقع دو ترازو با ظرفیت 2 کیلو گرم با دقت 0/01 گرم و ظرفیت 50 کیلو گرم با دقت 1 گرم می باشد ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA DCT
ظرفیت : 50 کیلو گرم - 2 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم - 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دقیق آزمایشگاهی کیا مدل KSL

ترازوی آزمایشگاهی دقیق مدل ksl با ظرفیت 5 کیلو گرم و دقت 0.01 گرم را می توان در گروه ترازوی زرگری نیز قرار داد ، تغذیه ترازو توسط برق و باتری پشتیبان می باشد که قابلیت تنظیم در واحد های وزنی مختلف را دارد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی آزمایشگاهی دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA KSL 5000
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی حساس آزمایشگاهی کیا مدل KTB

ترازوی آزمایشگاهی کیا مدل ktb دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد ، ترازو دارای ظرفیت های قابل انتخاب 300 ، 1000 ، 2000 ، 3000 ، 20000 گرم بوده و دارای دقت 0/001 گرم با ظرفیت 300 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید . 

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA KTB
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو حساس آزمایشگاهی کیا مدل KSL

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی مدل ksl دارای دقت 300 گرم با دقت 0/001 گرم بوده که در ظرفیت های پایین تر نیز تولید می گردد ، ترازو با امکان تنظیم در 12 واحد وزنی و قابلیت استفاده از پارسنگ الکترونیکی جهت محاسبه ی وزن خالص مواد می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA KSL 1000
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی صنعتی کیا مدل KWP

ترازوی ضد آب کیا ارس مدل KWP ، دستگاهی مناسب جهت استفاده در کارخانه ها جهت توزین موادی که با آب ارتباط مستقیم دارند مانند توزین شیلات و آبزیان و مواد خیس دیگر ، ترازو دارای ظرفیت 6 کیلو گرم با دقت 0/2 گرم دارای 12 ماه گارانتی می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال کیفیت و عمر دستگاه را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : kia kwp
ظرفیت : 6 کیلو گرم - 15 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/2 گرم - 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا مدل KSL

ترازوی دیجیتال KSL دارای ظرفیت 300 گرم و دقت 0.001 گرم در توزین می باشد ، ساختار ترازو کاملا نیرومند بوده و با کیفیت بالایی تولید می گردد ، خرید ترازو یرای استفاده در آزمایشگاه ها و کارگاه های صنعتی توصیه می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA KSL 3000
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی کیا مدل GS

ترازوی دیجیتال کیا دارای ظرفیت 1 کیلو گرم با دقت توزین 0/01 گرم همراه با محفظه ی توزین مواد در گروه ترازوی آزمایشگاهی قرار گرفته است ، تغذیه ترازو از طریق باتری بوده و با وزن سبک ترازو امکان حمل و جا به جایی دستگاه بسیار ساده است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو ،  دستگاه را به مدت 3 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA GS
ظرفیت : 1 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 3 ماه

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل FHB

ترازوی یک هزارم گرم کیا در ظرفیت 200 گرم در گروه ترازوی آزمایشگاهی قرار گرفته است که قابلیت تنظیم واحد وزنکشی را دارد و دارای محفظه ی توزین جهت دقیق نمودن و کاهش خطا در توزین است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال کیا گارانتی این ترازو را به مدت 12 ماه تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA FHB
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل TP

ترازوی آزمایشگاهی مدل کیا TP در گروه ترازوی محفظه دار قرار گرفته است که توزین را داخل محفظه ی توزین انجام می نماید و این موجب کاهش تاثیر هوای محیط بر وزن مواد می گردد ، ترازو دارای ظرفیت 200 گرم با دقت 0/01 می باشد ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA TP
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل KIA220

ترازوی آزمایشگاهی مدل کیا دارای دقت 0.0001 گرم در توزین مواد تا ظرفیت 220 گرم می باشد ، سرعت در پایدار شدن وزن و محفظه ی توزین و دقت فوق العاده ی توزین ترازو را در شرایط آزمایشگاهی قرار داده است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی مدل کیا دستگاه را 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA 220
ظرفیت : 220 گرم
دقت در توزین : 0/0001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتالی کیا مدل TX200

ترازوی دیجیتالی مدل kia-tx200 به دلیل نداشتن محفظه توزین آزمایشگاهی در گروه ترازوی گرمی قرار می گیرد ، دقت ترازو 0/01 گرم در ظرفیت 200 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتالی دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA TX
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آمپوت 5 کیلو گرم یک دهم

ترازوی آمپوت 5 کیلو گرم یک دهم ترازویی صنعتی، آزمایشگاهی و گرمی به شمار می آید که می تواند در حوزه های گوناگونی به کار گرفته شود. ظرفیت توزین 5 کیلوگرم و دقت 0.1 گرم می تواند از این ترازو یک ترازوی عطاری ایدئال بسازد. در عین حال داشتن پارسنگ و قابلیت شمارش قطعه بر توانایی هایی آن افزوده است.

مشخصات کلی
برند : ترازو آمپوت
مدل : Ampot
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی و آزمایشگاهی

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل 6200AHK

ترازوی آزمایشگاهی به صورت معمول دارای محفظه ی توزین می باشد اما در مدل ترازوی دیجیتال مدل کیا 6200AHK محفظه ی توزین وجود ندارد اما ترازو حالت ازمایشگاهی را دارد ، ترازو آزمایشگاهی مدل کیا با قابلیت اتصال به کامپیوتر امکان انتقال اطلاعات را فراهم نموده است ، دیجی اسکال ترازو را با 12 ماه گارانتی عرضه نموده و خدمات پس از فروش ترازو را به مدت 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA 6200 AHK
ظرفیت : 6200 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی کیا مدل bl300

ترازوی آزمایشگاهی کیا مدل BL300 در گروه ترازو دقت بالا قرار گرفته است که دارای بدنه ی مقاوم داشته و نمایشگر ترازو به صورت کاملا واضح با امکان تنظیم شدت نور می باشد ، ظرفیت توزین 300 گرم با دقت 0/01 گرم می باشد و دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA BL300
ظرفیت : 300 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی کیا ارس مدل JD

ترازوی آزمایشگاهی در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، ترازو آزمایشگاهی دارای دقت بالا در توزین می باشد و همراه با محفظه ی توزین تاثیر وزن هوای محیط ترازوی آزمایشگاهی از بین می برد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ترازوی آزمایشگاهی با برند کیا را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA JD
ظرفیت : 200 گرم - 300 گرم - 600 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی کیا ارس مدل BL

ترازو آزمایشگاهی مدل bl در گروه ترازو کیا قرار گرفته است و در آزمایشگاه ها برای توزین مواد ارزشمند گرمی مورد استفاده قرار می گیرد ، digi scale دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید و برای تعمیر ترازو و استفاده از خدمات پس از فروش می توانید با کارشناسان ما در قسمت خدمات تماس بگیرید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA BL
ظرفیت : 500 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل KEM

ترازو آزمایشگاهی مدل kem دارای محفظه ی توزین می باشد که اندازه ی محفظه ی ترازو قابل انتخاب می باشد ، دیجی اسکال مرکز فروش و خدمات پس از فروش ترازو کیا می باشد که مدت گارانتی دستگاه را به مدت 12 ماه تایید نموده و کیفیت کار ترازو دیجیتالی را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA KEM
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل HAKL

ترازو آزمایشگاهی hakl دارای دقت 0/01 گرم در ظرفیت 200 و 300 گرم می باشد ، ترازو با محفظه ی توزین می باشد که به صورت درب از بالای دستگاه روی مواد را گرفته و امکان دخالت و تاثیر هوای محیط را می کاهد و توزین با خطای کمتری انجام می گیرد .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA HAKL
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : فاقد گارانتی

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل FRH

ترازو آزمایشگاهی به ترازو با محفظه ی توزین اطلاق می گردد که دارای دقت بسیار بالا باشد ، استفاده از ترازو در زمان توزین از طریق محفظه می باشد زیرا دقت ترازو دیجیتال بسیار بالا بوده و امکان دخالت هوای محیط بر وزن مواد زیاد است ، digi scale دستگاه frh را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA FRH
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل KX

ترازو آزمایشگاهی مدل kx دارای دقت 0/01 گرم در توزین مواد می باشد ، ترازو دارای محفظه ی توزین می باشد که موجب می گردد در زمان توزین دخالت و تاثیر هوای محیط وزن مواد را تغییر نداده و توزین را دچار مشکل نکند ، digi scale دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نمایید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA KX
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال یک صدم کیا مدل KD50002D

ترازوی دیجیتال یک صدم گرم مدل KD50002D دارای ظرفیت 5 کیلو گرم با دقت یک صدم گرم طراحی شده است ، استفاده از ترازو جهت بسته بندی در کارگاه ها و عطاری ها توصیه می گردد و قابلیت شمارش قطعات ، دستگاه را برای استفاده در ابزار و یراق فروشی ها امکان پذیر می نماید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو کیا دستگاه را با 12 ماه گارانتی ارائه می نماید و کیفیت توزین را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA KD50002D
ظرفیت : 5100 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل BL2000

ترازوی آزمایشگاهی کیا همراه با محفظه جهت توزین مواد به صورت کاملا دقیق و بدون خطا در گروه ترازو با دقت بالا قرار گرفته است و دارای نمایشگر واضح LCD می باشد ، قیمت ترازو به دلیل کیفیت و دقیق بودن توزین بسیار مناسب است ، دیجی اسکال ترازو با 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA BL2000
ظرفیت : 2 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی کیا مدل BL600

ترازوی آزمایشگاهی مدل bl600 در گروه ترازوی محفظه دار قرار گرفته است ، توزین توسط این گروه با دقت بسیار بالایی صورت می پذیرد زیرا محفظه ی توزین موجب محاسبه وزن خالص مواد می گردد ، ظرفیت ترازو 600 گرم با دقت 0/01 گرم بوده و ترازو توسط دیجی اسکال به مدت 12 ماه گارانتی می گردد .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA BL600
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل BL1000

ترازو آزمایشگاهی به ترازو دیجیتال با محفظه ی توزین گفته می شود که به دلیل بالا بودن دقت ، زمان توزین مواد ارزشمند گرمی ، تاثیر هوا نیز بر وزن مواد افزوده و وزن به دست امده را دچار خطا می نماید از این رو به صورت صحیح زمان استفاده از ترازو با دقت آزمایشگاهی از محفظه ی توزین استفاده می گردد .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA BL1000
ظرفیت : 1 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل JS

ترازو آزمایشگاه js مناسب برای استفاده در لابراتور ها می باشد و قیمت ترازو با محفظه ی توزین محاسبه شده است و دارای دقت 0/001 گرم می باشد که در ظرفیت 20 گرم حفظ می گردد و برای توزین مواد ارزشمند گرمی مورد استفاده قرار می گیرد ، دیجی اسکال کیفیت ترازو را تایید می نماید و دقت معرفی شده را واقعی می داند .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA JS
ظرفیت : 20 گرم
دقت در توزین : 0/001 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 3 ماه

ترازوی دیجیتال کیا مدل SL600

ترازوی دیجیتال کیا مدل SL600 جهت توزین مواد ارزشمند گرمی در آزمایشگاه ها و کارگاه های صنعتی به کار می رود ، توزین دقیق 600 گرم با دقت یک صدم مشخصه ی وزنی ترازو بوده که قابلیت توزین همزمان با شمارش قطعات را داشته و می توان به عنوان ترازوی قطعه شمار نیز به کار برد ، گارانتی ترازو SL600 برابر با 12 ماه است و دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو کیفیت توزین و عمر متناسب دستگاه را تضمین می نماید . این ترازوی آزمایشگاهی دارای عملکرد آسانی است. اجرای عملیات کالیبراسیون در این مدل ترازو بسیار ساده بوده و امکان استفاده از آن در دما های منفی 10 درجه سانتی گراد تا مثبت 50 درجه سانتی گراد وجود دارد. ابعاد این دستگاه برابر با 19 سانتی متر در 24 سانتی متر می باشد و وزن کلی آن معادل یک کیلوگرم می باشد. از نظر مقاومت این دستگاه با وجود وزن کمی که دارد بسیار مستحکم است. ساختار بدنه در این مدل ترازوی کیا از جنس abs ( پلاستیک فشرده) می باشد. از دیگر ویژگی های این ترازو، وجود نمایشگر با کیفیت چراغی است. 

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA SL600
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا ارس مدل KE1200

ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا ارس مدل KE1200 برای استفاده در طلا فروشی ها به عنوان ترازوی زرگری ایده ال می باشد البته از ترازو به عنوان ترازو بسته بندی یا آزمایشگاهی نیز استفاده می گردد ، بدنه ی ترازو بسیار مقاوم با ظاهری کاربردی طراحی شده است و عمر مفید ترازو بیش از 5 سال تضمین می گردد ، ظرفیت توزین ترازوی دیجیتال 1200 گرم با دقت یک صدم گرم است و دیجی اسکال نمایندگی ترازو کیا دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA KE1200
ظرفیت : 1200 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی کیا مدل KE600

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی کیا مدل KE600 دارای ظرفیت توزین 600 گرم با دقت یک صدم گرم می باشد ، دقت ذکر شده نیاز به محفظه ی توزین آزمایشگاهی نداشته و ترازو KE بدون محفظه ارائه می گردد ، نمایشگر ترازو دوبل بوده و نمایشگر اول نزد فروشنده و نمایشگر دوم به سمت خریدار قرار می گیرد ، ترازو کیا معرفی شده به عنوان ترازوی زرگری یا طلاکشی نیز قابل انتخاب است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو کیا دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA KE600
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال صنعتی کیا مدل KSL

ترازوی دیجیتال صنعتی کیا مدل KSL در گروه ترازو های گرمی ، آزمایشگاهی و ترازو صنعتی قرار گرفته است که دارای ظرفیت 10 کیلو گرم و دقت توزین یک دهم گرم می باشد ، ترازو کیا جهت بسته بندی در فروشگاه های عطاری ، کارگاه های صنعتی و ابزار فروشی های قابل استفاده می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو کیا دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : KIA
مدل : KIA KSL
ظرفیت : 10 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی - آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آزمایشگاهی کیا مدل JTA-JSA

ترازوی آزمایشگاهی کیا مدل JTA-JST ، ترازوی گرمی دقیق و آزمایشگاهی می باشد که در سایز کوچه و ظرفیت 50 گرم طراحی شده است ، دقت توزین ترازوی دیجیتال 0.001 گرم می باشد ، از این رو ترازو به ترازوی دقیق آزمایشگاهی نیز معروف می باشد ، قیمت ترازو بسیار مناسب تنظیم شده است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی کیا دستگاه را دارای 12 ماه گارانتی می باشد .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA JTA&JSA
ظرفیت : 50 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی

ترازو دیجیتال کیا 600 گرم مدل BLK

ترازو دیجیتال کیا 600 گرم مدل BLK در واقع ترازوی طلا کشی یا ترازو زعفران کشی نیز می باشد که با برای توزین مواد ارزشمندی مانند طلا و زعفران و نیز مواد ارزشمند آزمایشگاهی قابل استفاده است و دقت ترازو بر اساس یک صدم گرم بوده و ظرفیت توزین ترازو 600 کرم می باشد ، گارانتی ترازو 12 ماه است ، تعمیرات ترازو و خدمات پس از فروش ترازو نیز 

مشخصات کلی
برند : ترازو کیا
مدل : KIA BLK600
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی و آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو کیا آزمایشگاهی 3 کیلوگرم مدل BLK

مشخصات کلی
برند : ترازو کیا
مدل : KIA BLK3000
ظرفیت : 3 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی و آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی 10 کیلویی ZH مدل ZH-DK 300

ترازوی 10 کیلویی ZH مدل ZH-DK 300 از چند جهت ترازوی گرمی ویژه ای است. از حیث دقت 0.1 گرمی اش. از حیث طرفیت توزین 10 کیلویی اش که برای ترازویی با چنین دقتی مرسوم نیست. قیمت بسیار مناسب آن که برای بازار آشفته کنونی قیمتی ایدئال به شمار می آید. و البته زمینه کاری آن که از آزمایشگاهی تا صنعتی را دربر می گیرد. تمامی این ویژگی ها سبب می شود ترازوی آزمایشگاهی صنعتی ZH را یک ترازوی بسیار مناسب برای بسیاری از کسب و کارها معرفی کنیم. 

مشخصات کلی
برند : ZH
مدل : ZH-DK 300
ظرفیت : 10 کیلوگرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی - صنعتی
گارانتی : 1 سال

ترازو آزمایشگاهی AND مدل LT3000

ترازو آزمایشگاهی AND مدل LT3000 می تواند ترازویی ایدئال برای استفاده در آزمایشگاه ها، طلافروشی ها و عطاری ها باشد. با داشتن ظرفیت توزین 3 کیلوگرم و دقت 0.01 گرم، می توان آن را ترازویی بسیار دقیق برای کاربری های نام برده قلمداد کرد. این مدل از ترازوی طرح AND می تواند گستره وسیعی از نیازهای وزن کشی را پوشش دهد و به همین دلیل از مدل های مهم در میان انواع ترازوی گرمی یا آزمایشگاهی AND به حساب می آید. 

مشخصات کلی
برند : AND
مدل : LT3000
ظرفیت : 3 کیلوگرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی

ترازو سه صفر AND مدل LT5000

ترازو سه صفر AND مدل LT5000 در ظرفیت از مدل LT3000 قوی تر است و چنان که در عنوان مدل پیداست، قادر به توزین 5000 گرم یا 5 کیلوگرم با دقت مثال زدنی 0.01 گرم است. این ظرفیت و این دقت امکان استفاده از این مدل از ترازوی AND را برای گستره بزرگی از مشاغل مهیا می کند. در عین حال داشتن قابلیت هایی مانند توزین در واحدهای وزنی دیگر و امکان محاسبه دانسیته مواد و شمارش قطعه را نیز باید در اثرگذاری بر نظر خریداران یادآور شد.

مشخصات کلی
برند : AND
مدل : LT5000
ظرفیت : 5 کیلوگرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی

ترازوی زعفران AND مدل SF400D

ترازوی زعفران AND مدل SF400D ترازویی منحصر به فرد است. از آن رو که می تواند در 4 ظرفیت وزنی توزین کند. همه این ظرفیت های توزینی از 100 گرم تا 600 گرم با دقت توزین 0.01 گرم اندازه گیری می شود که دقت بسیار کارامدی به شمار می رود. از این دقت می توان در آزمایشگاه ها و عطاری و طلا فروشی ها به عنوان دقت ایده ال استفاده کرد. این مدل از ترازوی گرمی AND را می توان به سبب قیمت، دقت و نوع کاربری از محبوب ترین انواع ترازوی AND نام برد.

مشخصات کلی
برند : AND (تحت لیسانس)
مدل : SF400D
ظرفیت : 100 و 300 و 500 و 600 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی، عطاری، طلافروشی
قیمت : 890,000 (تومان)

ترازو 1 کیلویی مینگ هنگ مدل MH777

ترازو 1 کیلویی مینگ هنگ مدل MH777 یک ترازوی گرمی است که به واسطه دقت 0.01 گرم، می تواند در کسب و کارهای بسیاری به کار گرفته شود. از آن جمله می تواند به عنوان ترازوی طلاکشی، ترازوی زعفران و حتی ترازوی آزمایشگاهی به کار آید. امکان توزین در چندین واحد وزنی از جمله مزایای آن است که در کنار قیمت بسیار اقتصادی، ارزش خرید آن را چند برابر کرده است. ترازوی فوق دارای ادابتور می باشد .

مشخصات کلی
برند : مینگ هنگ
مدل : MH777
ظرفیت : 1 کیلوگرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی
قیمت : 980,000 (تومان)
10 / 10
از 6 کاربر