021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

ترازوی آزمایشگاهی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازو آزمایشگاهی دارای محفظه ی توزین است که مواد ارزشمند گرمی در محفظه ، توزین می گردد این امر برای جلوگیری از تاثیر هوا بر وزن مواد می باشد که استاندارد ترین روش برای محاسبه دقیق وزن مواد گرمی است .

در ترکیبات شیمیایی و ساخت دارو خطا حتی به کمترین مقدار منجر به فاجعه می گردد و نیاز به ترازو آزمایشگاهی با دقت بالا وجود دارد تا مواد ترکیبی را به صورت دقیق توزین شده و محاسبه ی دقیقی داشته باشد .

ترازو دیجیتالی با دقت بالا معادل 0/0001 گرم و 0/00001 گرم دقیق ترین ترازو دیجیتال آزمایشگاهی بوده که در این صنعت می توان به کار برد زیرا میزان خطا در این دستگاه ها کاملا از بین رفته است . 

در آزمایشگاه به دلیل حساسیت بالا در توزین دقت ترازو باید بسیار واقعی بوده و در تمام مدت توزین رعایت گردد ، گاهی نیز در آزمایشگاه ها نیاز به ترازو دیجیتالی ایجاد می گردد که بتواند رطوبت موجود در مواد را مقایسه و سنجش نماید ، استفاده از ترازو آزمایشگاهی در مدل رطوبت سنج و مقایسه کننده نیاز به علم استفاده از ترازو را همراه دارد و هر کاربری به راحتی نمی تواند از دستگاه استفاده نماید ، این گروه ترازو دیجیتالی دارای تنوع بالایی بوده و به صورت کاملا تخصصی تولید می گردد و هر کارخانه ای که به تولید ترازو مشغول است توان تولید ترازو آزمایشگاهی را ندارد و برای تولید و ساخت این دستگاه نیاز به شرایط خاص است به همین دلیل در خرید ترازو حتما دقت لازم رعایت گردد .

جدید ترین ترازوی آزمایشگاهی با امکان کالیبره ی کاملا دیجیتال خطا های آزمایشگاهی را به صورت کامل از بین برده است ، ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی ذکر شده در صورت خارج شدن ترازو از حالت کالیبره به صورت کاملا اتوماتیک با سنگ کالیبره ی داخلی به حالت کالیبره و استاندارد ترازوی دیجیتال باز می گردد .

انواع ترازو آزمایشگاهی با نام‌های ترازوی دوصفر، سه‌صفر، چهارصفر، پنج‌صفر، شش‌صفر، و... خوانده می‌شوند، که این خوانش شامل تعداد کل رقم‌های دو طرف اعشار ترازو می‌شود، مثلا ترازوی 0.0001 گرم، ترازوی پنج صفر خوانده می‌شود. بسیاری از توانائی‌ها را در انواع ترازو آزمایشگاهی می‌توانیم ببینیم که البته تعداد آنها در برندهای مختلف، متفاوت است. در انواع ترازوی آزمایشگاهی قابلیت‌های بسیاری را با توجه به برند، کیفیت، و دقت آن ترازوی آزمایشگاهی می‌توانیم مشاهده کنیم. از قابلیت‌هایی مثل اتصال به رایانه و چاپگر، و شمارش قطعه و پارسنگ، که از ابتدائی‌ترین و بدیهی‌ترین توانائی‌هایی هستند که هر ترازو آزمایشگاهی باید دارا باشد که بگذریم، قابلیت‌هایی مطرح می‌شوند که برطرف کننده بسیاری از نیازهای اساسی انواع ترازو آزمایشگاهی دیجیتال پیشرفته است. قابلیت اندازه‌گیری به واحدهای وزنی مختلف، صفر کننده خودکار، تست خودکار، و زمان ثابت شدن وزن کوتاه نیز از دیگر توانائی‌هایی است که یک ترازوی آزمایشگاهی دیجیتال می‌تواند داشته باشد. برخی از انواع ترازوی آزمایشگاهی می‌توانند کالیبراسیون را به صورت خودکار انجام دهند که قابلیتی برتر است و معمولا در این نوع از انواع ترازو آزمایشگاهی با زدن دکمه‌ای کالیبره شدن ترازو صورت می‌گیرد؛ حتی در بعضی از پیشرفته‌ترین انواع ترازوی آزمایشگاهی با روشن شدن ترازو، کالیبره شده آن نیز خودبه‌خود انجام می‌شود و نیازی به زدن کلید هم نیست. مقایسه درصدی، داشتن فیلترهای توزین، و داشتن حافظه داخلی نیز از ویژگی‌هایی برتر است که ترازوهای پیشرفته آزمایشگاهی دارای آن هستند. داشتن سنسور IR که فرمان‌های عملیاتی را بدون لمس دکمه‌ها اجرا می‌کند نیز یکی دیگر از قابلیت‌های انواع ترازو آزمایشگاهی پیشرفته است. بعض از انواع ترازوی آزمایشگاهی دو توانائی دیگر را نیز دارند که توانائی اندازه‌گیری تراکم یا چگالی مواد، و توانائی زیرکشی هستند که البته هر کدام نیاز به نصب قطعه خاصی دارند. برندهای مختلفی در دنیا ترازوی آزمایشگاهی تولید می‌کنند که به عنوان نمونه می‌توان از برندهای آدام انگلستان، متلر تولدو سوییس، سارتریوس آلمان، رادوگ لهستان، ای‌ان‌دی ژاپن، و بسیاری دیگر از انواع برندها نام برد. در بین برندهای ایرانی هم نام ترازوی آزمایشگاهی کیا به چشم می‌خورد. برای خرید ترازوی آزمایشگاهی بهتر است فروشگاهی را انتخاب کنید که در صورت نیاز به تعمیر ترازوی آزمایشگاهی نیروی متخصص این کار را داشته باشد.

خرید ترازو آزمایشگاهی

خرید ترازو آزمایشگاهی مورد نیاز هر آزمایشگاه کوچک و بزرگی است که در زمینه بیولوژی و شیمی و فیزیک و دیگر دانش‌ها فعال است. حتی بسیاری از تاجران فلزها و سنگ‌های قیمتی از انواع ترازوی آزمایشگاهی برای وزن‌ کردن کالاهای باارزش خود استفاده می‌کنند، و محفظه یا سرپوش این‌گونه ترازوها کمک می‌کند تا جریان هوا و حرکت افراد بر روی توزین‌های بسیار دقیق اثر نگذارد. توجه داشته باشید که اگر پس از خرید ترازو آزمایشگاهی و استفاده بسیار از آن، ترازوی شما دچار اشکال و ایرادی شد و نیاز به تعمیر داشت، همکاران آموزش دیده ما، تعمیر ترازوی آزمایشگاهی شما را نیز انجام می‌دهند تا ترازوی گران‌قیمت و ارزشمندتان را به دست هر کسی نسپارید. نکته مهم دیگر پیش از خرید ترازو آزمایشگاهی مشخص کردن قابلیت‌های مورد نظر شماست، مثلا اگر شما ترازو را برای آزمایشگاه فیزیک خود لازم دارید، و نیاز به اندازه‌گیری چگالی مواد دارید، پس باید در خرید ترازوی آزمایشگاهی این مورد را در نظر داشته باشید، و همین‌طور نیاز به زیرکشی یا هر امکان دیگری مشخص‌کننده نوع ترازوی آزمایشگاهی مورد نیاز شماست.

فروش ترازو آزمایشگاهی

فروش ترازو آزمایشگاهی را از انواع برندها و مدل‌ها از ما بخواهید. خرید و فروش ترازوی آزمایشگاهی را هم می‌توان به صورت مستقیم و حضوری انجام داد و هم به صورت آنلاین، و شاید بتوان گفت امروزه بهترین و امن‌ترین روش خرید همراه با قبول مسئولیت، خرید اینترنتی انواع کالاهاست و خریدوفروش ترازو آزمایشگاهی نیز شامل همین قاعده است. فروش ترازوی آزمایشگاهی از تمام برندهای معروف ایرانی و خارجی در فروشگاه اسکیل صورت می‌گیرد و البته این نکته را در نظر داشته باشید که اگر برای خرید ترازوی آزمایشگاهی مناسب، نیاز به مشورت و همراهی داشتید، با ما تماس بگیرید و با کارشناسان فروش ما گفت‌وگو کنید. معمولا پس از مدتی استفاده از هر وسیله‌ای مثل ترازو آزمایشگاهی ، ممکن است قسمتی از آن نیاز به بررسی و گاهی تعمیر داشته باشد که با توجه به حساسیت بسیار بالای انواع ترازوی آزمایشگاهی و همچنین بالا بودن قیمت ترازوی آزمایشگاهی ، تعمیر آن باید به دست افراد متخصص انجام گیرد که فروشگاه اسکیل این امکان را نیز برای خریداران گرامی فراهم کرده است.

قیمت ترازو آزمایشگاهی

قیمت ترازو آزمایشگاهی بسیار مختلف و دارای تفاوت‌های بسیار است. به‌طور طبیعی قیمت ترازوی آزمایشگاهی ساخت ایران مناسب‌تر و ارزان‌تر از قیمت ترازو آزمایشگاهی وارداتی است، و در بین انواع ترازو آزمایشگاهی وارداتی نیز اختلاف قیمت ترازو آزمایشگاهی به شکل بسیار بارز و مشخص دیده می‌شود. قیمت ترازو آزمایشگاهی در برندهای مختلف ، با توجه به سابقه ساخت و توانائی‌های ترازو، دارای اختلاف بسیار زیادی است. برخی از انواع ترازوی آزمایشگاهی دارای بیشترین توانائی‌های ممکن هستند و به صورت طبیعی قیمت ترازوی آزمایشگاهی با قابلیت‌های بسیار، بالاتر از انواع ترازو آزمایشگاهی کم‌قابلیت‌تر هستند. نام برند که نشانگر تجربه و کارایی ساخته‌های آن شرکت است نیز تاثیر مستقیم در قیمت ترازوی آزمایشگاهی دارد.

ترازوی آزمایشگاهی ارزان

ترازوی آزمایشگاهی ارزان را هم می‌توان در بین انواع ترازو آزمایشگاهی پیدا کرد، اما باید توجه داشت که ارزان بودن ترازو تنها شرط خرید ترازوی آزمایشگاهی نیست و پیش‌شرط خرید ترازوی آزمایشگاهی ، کارایی و کیفیت و دوام و تجربه سازنده آن، و همچنین قابلیت‌های آن است. هرچند که در بین انواع ترازو آزمایشگاهی می‌توان جستجو کرد و ترازوی آزمایشگاهی ارزان را در بین برندهای مختلف پیدا و خریداری کرد. در بین ساخته‌های هر برندی نیز می‌توان ترازوی آزمایشگاهی ارزان را با توجه به توانائی‌های آنها پیدا کرد، چرا که همیشه برای هر خریداری همه توانائی‌های یک ترازو آزمایشگاهی مورد نظر نیست و هر مشتری نظر به قابلیت‌های خاصی دارد که نیازهای شغلی او و یا آزمایشگاه مورد نظر او را برطرف سازد. 

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 16 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()