سبد خرید 0
مدل ها
محصولات پر فروش
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو آشپزخانه به ترازو رومیزی اطلاق می گردد که معمولا به صورت کاسه ای در آشپزخانه ی منازل مورد استفاده قرار می گیرد از این رو به ترازو کاسه ای نیز معرفی می گردد که در دو مدل ترازو عقربه ای و ترازو دیجیتال در حال تولید است و دارای تنوع بالا در مدل های گوناگون است .

ترازو آشپزخانه برای توزین مواد مصرفی در آشپزخانه ی منازل مورد استفاده قرار می گیرد ، با توجه به ظرفیت ، می توان ترازو را در گروه ترازو گرمی نیز معرفی نمود ، در این مورد نیاز نیست که دقت توزین بسیار بالا باشد و اگر ترازو دارای دقت توزین 1 گرم باشد برای مواد مصرفی در آشپزخانه کافی است .

استفاده از ترازو دیجیتالی برای اندازه گیری مواد در آشپزی است که موجب می گردد تا اندازه ی مواد صحیح باشد و در نتیجه غذای آماده شده با رعایت اندازه ی مواد تهیه گردد و دارای مزه ای لذت بخش باشد ، این دستگاه با عنوان ترازو خانگی نیز در فروشگاه عرضه می گردد و ظرفیت دستگاه در آشپزخانه بین 2 تا 5 کیلو گرم می باشد .

 

البته در بین ساخته‌های کنونی انواع ترازوی آشپزخانه ظرفیت توزین کمتر از 2 کیلوگرم، و بیشتر از 5 کیلوگرم هم دیده می‌شود و ترازوی 600 گرمی و 20 کیلوگرمی را هم می‌توان در بین انواع ترازو آشپزخانه مشاهده کرد. همان‌گونه که اشاره شد از بین انواع ترازوی آشپزخانه می‌توان ترازوی آشپزخانه مکانیکی یا عقربه‌دار، و ترازوی آشپزخانه دیجیتال را نام برد. اکنون ساخت ترازوهای آشپزخانه عقربه‌دار محدود شده و به ساخت ترازوی آشپزخانه دیجیتال توجه بیشتری می‌شود. ساختار ثابت انواع ترازو آشپزخانه از سینی توزین و نمایشگری که ممکن است عقربه‌ای یا دیجیتال باشد، تشکیل شده است. نمایشگر ترازوی آشپزخانه دیجیتال از نوع LCD یا از نوع LED است. از نظر شکل و ساختار، انواع ترازو آشپزخانه را می‌توان به دو گروه ترازوی کاسه‌دار و ترازوی تخت تقسیم کرد. از لحاظ نوع قرارگیری بعضی از انواع ترازو آشپزخانه رومیزی هستند و روی میز یا کابینت آشپزخانه قرار می‌گیرند؛ برخی دیواری هستند و به دیوار نصب می‌شوند؛ بعضی از انواع ترازو آشپزخانه دیجیتال قابلیت تاشدن دارند و درون کیف یا چمدانی قرار می‌گیرند و به سادگی می‌توانند جابه‌جا شوند؛ و برخی را هم می‌توان با استفاده از قلاب و حلقه‌ای که روی آن کارگذاشته شده، به جایی آویزان کرد، که به این نوع از انواع ترازوی آشپزخانه ترازوی آویز گفته می‌شود. از نظر جنس بدنه، انواع ترازو آشپزخانه را باید در ترازوی آشپزخانه شیشه‌ای کامل، ترازوی آشپزخانه با بدنه پلاستیک و سینی شیشه‌ای، و ترازوی آشپزخانه با بدنه پلاستیک و سینی پلاستیک گروه‌بندی کرد.

از ویژگی‌های وجود یک ترازوی آشپزخانه در هر خانه، زیباتر کردن فضای آشپزخانه و دادن زیبایی و جلوه به محیط خانه است. انواع ترازو آشپزخانه در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف و چشم‌نواز ساخته می‌شود که هر کسی به فراخور سلیقه و متناسب با دکور آشپزخانه خود می‌تواند یکی از آنها را تهیه کند.

خرید ترازو آشپزخانه

خرید ترازو آشپزخانه کاربرد کاملا مشخصی دارد و آن هم وزن کردن مواد مختلف خوراکی برای درست‌کردن خوراک‌های مختلف و انواع ترشی و کیک و شیرینی است. برای خرید ترازوی آشپزخانه کافی است ظرفیت وزنی مورد نیاز خود را مشخص کنید و در بین انواع ترازوی آشپزخانه‌ای که برند مورد علاقه‌اتان تولید می‌کند، نگاهی بیندازید و در صورتی‌که موفق به انتخاب نشدید، با ما تماس بگیرید تا در انتخاب و خرید ترازو آشپزخانه مناسب، شما را یاری کنیم. اصولا انواع ترازوی آشپزخانه تنوع بسیار زیادی ندارد و خرید ترازو آشپزخانه کمی آسان‌تر از خرید بسیاری دیگر از انواع ترازوی دیجیتال است. از طرفی خرید ترازوی آشپزخانه از فروشگاه‌های اینترنتی این برتری را دارد که می‌توانید مدل‌های مختلف از برندهای متفاوت، و با شکل و رنگ و ظرفیت‌های مختلف را با ویژگی‌ها و تصویر آن مشاهده ‌کنید و بهترین را انتخاب و خریداری کنید. تعمیر ترازوی آشپزخانه نیز موضوعی است که دقت به آن نیازهای بعدی شما را برآورده می‌سازد، پس بهتر است ترازوی آشپزخانه خود را از وب‌سایتی بخرید که تعمیر ترازوی آشپزخانه شما را هم در صورت نیاز انجام دهد.

فروش ترازو آشپزخانه

فروش ترازو آشپزخانه در رنگ‌ها و مدل‌های گوناگون و از برندهای متفاوت، در کنار تعمیر ترازوی آشپزخانه در وب‌سایت اسکیل در دسترس شماست. نکته قابل توجه در خریدوفروش ترازوی آشپزخانه ، محدودیت نسبی مدل‌ها به نسبت انواع دیگر ترازوی دیجیتال است، چرا که انواع ترازوی آشپزخانه نیاز به کارایی و قابلیت‌های خارق‌العاده‌ای ندارند و می‌توان قابلیت‌های آنان را در چند مورد خاص خلاصه کرد. توانائی‌هایی مثل روشن شدن خودکار ترازو با قرار دادن ماده خوراکی روی سینی ترازو، لمسی بودن کلیدهای ترازو، داشتن پارسنگ، صفر شدن خودکار، و خاموش شدن خودکار ترازو که در بسیاری از انواع ترازو آشپزخانه می‌توانید ملاحظه کنید. نکته دیگری که در خریدوفروش ترازو آشپزخانه مهم است، داشتن یا نداشتن گارانتی است؛ بهتر است ترازویی را انتخاب کنید که دارای گارانتی باشد و در صورت بروز مشکل، بتوانید از نمایندگی ترازو برای رفع آن کمک بگیرید.

قیمت ترازوی آشپزخانه

قیمت ترازوی آشپزخانه مانند قیمت هر کالای دیگری با توجه به برند و جنس بدنه و قابلیت‌های آن متفاوت است، اما در کل در خرید و فروش ترازوی آشپزخانه با قیمت‌های نجومی رو‌به‌رو نیستیم. شاید بتوان گفت مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت ترازو آشپزخانه نام وسابقه برند آن است، و سپس مقدار ظرفیت و دقت آن تعیین کننده قیمت ترازوی آشپزخانه است. نوع ترازوی آشپزخانه از نظر شکلی که رومیزی یا آویز یا چمدانی باشد هم تا حدودی می‌تواند روی قیمت ترازو آشپزخانه تاثیرگذار باشد. در کل می‌توان ترازوی آشپزخانه خوبی با قیمت‌های نه‌چندان بالا پیدا و خریداری کرد و برای خرید ترازوی آشپزخانه باکیفیت و ارزان کافی است نگاهی به انواع مدل‌های آن در وب‌سایت اسکیل بیندازید.

ترازوی آشپزخانه ارزان

ترازوی آشپزخانه ارزان و با کیفیت را هم می‌توانید در بین انواع ترازو آشپزخانه پیدا کنید. البته قیمت ترازو آشپزخانه خیلی بالا نیست و به راحتی می‌توان از بین انواع ترازوی آشپزخانه مورد مناسبی را پیدا و خریداری کرد. اگرچه تنها ارزان بودن یک ترازوی آشپزخانه نمی‌تواند ملاکی برای خرید آن باشد، اما شما می‌توانید ترازوی آشپزخانه ارزان و با کیفیت را در بین انواع مدل‌های ترازوی آشپزخانه، با گارانتی و خدمات پس از فروش ایرانی و خارجی بیابید و خریداری کنید.

ترازو آشپزخانه محک

ترازو آشپزخانه محک برای توزین مواد در آشپزخانه ی منازل طراحی شده است ، دقت ترازو در توزین 2 گرم بوده و ظرفیت کلی 5 کیلو گرم می باشد ، ترازو دیجیتال به صورت بدون علمک با تغذیه ی باتری می باشد ، قیمت ترازو در سایت دیجی اسکال به روز می باشد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 2000
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه
گارانتی : ندارد

ترازوی آشپزخانه ی کمری

ترازوی دیجیتال کمری مدل آشپزخانه در گروه گرمی قرار گرفته و دارای بدنه ی بسیار مقاوم و ظاهر شکیلی است ، قیمت ترازوی آشپزخانه ی کمری نسبت به تمام مدل های موجود در بازار در قیاس کیفیت ترازو بسیار مناسب می باشد ، دیجی اسکال کیفیت توزین ترازو را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : camery
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : خانگی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آشپزخانه ی جادور مدل JK-01

ترازوی آشپزخانه ی جادور دارای کاسه ی پلاستیکی از جنس پلاستیک شفاف بوده و با ظرفیت 3 کیلو گرم دارای دقت 1 گرم می باشد ، این ترازو برای استفاده در آشپزخانه منازل طراحی شده است و کاربری فروشگاهی ندارد ، دیجی اسکال ترازو را تایید نموده و کیفیت توزین دستگاه را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever jk-01
ظرفیت : 3 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آشپزخانه ی بیورر مدل beurer ks69

ترازو آشپزخانه ی بیورر مدل beurer ks69 توسط شرکت آلمانی بیورر با جنس بدنه استیل و طرحی ساده ولی شیک و مدرن با ظرفیت 20 کیلو گرم و دقت بالا طراحی و ساخته شده است ، ترازوی آشپزخانه ی بیورر در گروه ترازو خانگی بوده و دارای استاندارد های جهانی توزین می باشد ، پشتیبانی از واحد های مختلف وزنی و روشن و خاموش شدن خودکار این ترازو را برای مصرف در آشپزخانه ایده آل کرده است ، ابعاد ترازوی دیجیتال برابر با 21×13×2.7 سانتی متر است .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ks69
ظرفیت : 20 کیلوگرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه
گارانتی : 24 ماه

ترازو آشپزخانه ی بیورر مدل beurer ks27

ترازو آشپزخانه ی بیورر مدل beurer ks27 محصولی معتبر همراه با استاندارد های توزین ایده ال برای استفاده در آشپزخانه ی منازل می باشد ، استفاده از ترازو به عنوان یک تعیین کننده ی حجم و مقدار مواد شرایط را برای تامین سلامت خانواده تامین می نماید و به طعم واقعی غذا کمک می نماید ، ترازو از جنس پلاستیک فشرده با طرحی ساده و رنگ سفید و با دکمه های کاربری لمسی ساخته شده است ، ظرفیت ترازو 5 کیلوگرم با ابعاد ایده ال 23.2×15.3×1.65 سانتی متر است .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ks27
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه

ترازو بیورر آشپزخانه مدل beurer ks29

ترازو بیورر آشپزخانه مدل beurer ks29 ساخت شرکت بیورر آلمان است که بدنه و کاسه توزین آن از پلاستیک فشرده ساخته شده و ظرفیت توزین آن 3 کیلو گرم است، ابعاد 21×16×5.5 سانتی متری ، این ترازو را برای استفاده در اشپزخانه های کوچک بسیار مناسب کرده است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ks29
ظرفیت : 3 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه

ترازو بیورر آشپزخانه مدل beurer ks59

ترازو بیورر آشپزخانه مدل beurer ks59 توسط شرکت آلمانی بیورر ساخته شده است که در بدنه آن پلاستیک فشرده و صفحه توزین آن شیشه به کار رفته است ، این ترازو می تواند اجسام سنگین تا 20 کیلوگرم را توزین نماید و در ابعاد 30×22×2.5 سانتی متر ساخته می شود.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : buerer ks59
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی
گارانتی : 24 ماه

ترازو بیورر آشپزخانه مدل beurer ks25

ترازو بیورر آشپزخانه مدل beurer ks25 با طراحی و ساخت آلمان عرضه می گردد ، بدنه این ترازو و کاسه توزین آن از جنس پلاستیک فشرده است و دارای طرحی ساده و جذاب می باشد ، این ترازو با ظرفیت وزنی 3 کیلو گرم و 1.2 لیتر برای مایعات و  ابعاد 22×15×5 سانتی متر انتخاب خوبی برای استفاده در آشپزخانه است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ks25
ظرفیت : 3 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه

ترازو آشپزخانه بیورر مدل beurer ks28

ترازو آشپزخانه بیورر مدل beurer ks28 ساخت آلمان است که با جنسی از شیشه نشکن توسط شرکت بیورر ساخته شده است ، برای استفاده در آشپزخانه می تواند انتخاب مناسبی باشد و با ظرفیت توزین 5 کیلو گرم و ابعاد 18.8×1.9 سانتی متر به فروش می رسد.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ks28
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه

ترازوی بیورر آشپزخانه مدل beurer ks31

ترازوی بیورر آشپزخانه مدل beurer ks31 توسط شرکت آلمانی بیورر ساخته شده است که با جنس پلاستیک فشرده و صفحه توزین شیشه ای ساخته شده است ، ظرفیت این ترازو آشپزخانه 5 کیلو گرم است و با داشتن ابعاد 19×15×3.3 سانتی متر برای استفاده در آشپزخانه انتخاب مناسبی است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ks31
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه

ترازوی آشپزخانه بیورر مدل beurer ks37

ترازوی آشپزخانه بیورر مدل beurer ks37 ساخت شرکت بیورر آلمان است که با استفاده از استیل ضد زنگ ساخته شده است ، طراحی آن ساده و با رنگ سفید است ، ظرفیت ترازو 3 کیلو گرم است و با ابعاد 24×12×1.5 سانتیمتر برای استفاده در آشپزخانه انتخاب مناسبی است ، خرید ترازو برای آشپزخانه ی منزل توصیه شده است و کمک زیادی در الگو سازی تهیه ی غذای سالم دارد .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ks37
ظرفیت : 3 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه
گارانتی : 24 ماه

ترازوی آشپزخانه بیورر مدل beurer ks41

ترازوی آشپزخانه بیورر مدل beurer ks41 سخت آلمان است که با استفاده از پلاستیک فشرده و پارچ شیشه ای ساخته شده است و طراحی زیبایی برای ظاهر آن به کار رفته است ، ظرفیت وزنی آن 5 کیلو گرم و ظرفیت لیتری آن 1.2 لیتر است که در ابعاد 14.7×13.8×21 سانتی متر برای استفاده در آشپزخانه و جا به جایی بسیار مناسب می باشد.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ks41
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه

ترازو آشپزخانه بیورر مدل beurer ks45

ترازو آشپزخانه بیورر مدل beurer ks45 توسط شرکت آلمانی بیورر ساخته شده است که از جنس پلاستیک فشرده است و دارای کاسه توزین با حجم 1.6 لیتری است و با رنگ زیبای سبز ساخته شده است ، ظرفیت وزنی آن 5 کیلو گرم است و ابعاد آن نیز 20×1.7 سانتی متر می باشد که سبک و قابل جابه جایی است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ks45
ظرفیت : 5 کیلوگرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه

ترازو بیورر آشپزخانه مدل beurer ks51

ترازو بیورر آشپزخانه مدل beurer ks51 ساخت شرکت بیورر آلمان است که با استفاده از استیل ضد زنگ ساخته شده است و می تواند مایعات را نیز توزین نماید ، طراحی این ترازو ساده و شیک است و دارای ظرفیت وزنی 5 کیلو گرم است که در ابعاد 20.3×18.2×1.5 سانتی متر عرضه می شود.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ks51
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه

ترازو بیورر آشپزخانه مدل beurer ks56

ترازو بیورر آشپزخانه مدل beurer ks56 ساخت کشور آلمان است و با جنس بدنه پلاستیک فشرده و کاسه توزین از استیل ضد زنگ ساخته شده است ، کاسه توزین از بدنه آن جدا می شود ، ظرفیت توزین مایعات این ترازو 2.5 لیتر است و با ظرفیت 5 کیلو گرم وزنی را توزین می کند ، ابعاد این ترازو 24.5×21×2.3 سانتی متر می باشد که برای استفاده در آشپزخانه بسیار مناسب است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ks56
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه

ترازو آشپزخانه بیورر مدل beurer ks52

ترازو آشپزخانه بیورر مدل beurer ks52 توسط شرکت آلمانی بیورر ساخته شده است که با بدنه ای از جنس پلاستیک فشرده و صفحه توزین شیشه ای تولید شده است ، این ترازو قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد ، ظرفیت آن 5 کیلو گرم است و در ابعاد 22.5×16.5×5.3 سانتی متر عرضه می شود.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ks52
ظرفیت : 5 کیلوگرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه

ترازو بیورر رژیمی مدل beurer ds81

ترازو بیورر رژیمی مدل beurer ds81 ساخت کشور آلمان است که با بدنه ای از جنس استیل ضد زنگ و صفحه توزین مدور شیشه ای ساخته شده است ، این ترازو دیجیتال می تواند عالوه بر وزن مواد ، ارزش غذایی آن ها را نیز محاسبه کند که می تواند برای افرادی که رژیم خاصی دارند بسیار کاربردی باشد ، ظرفیت توزین این ترازو 5 کیلو گرم است و دارای ابعاد 26×16×4.5 سانتی متر است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ds81
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه رژیمی
گارانتی : 24 ماه

ترازو آشپزخانه بیورر مدل beurer ks48

ترازو آشپزخانه بیورر مدل beurer ks48 ساخت آلمان است و استفاده از استیل ضد زنگ ساخته شده است ، طراحی ظاهری این ترازو بیورر ساده ولی شیک و مدرن است ، امکان توزین در واحد های مختلف وزنی و همچنین ظرفیت 5 کیلو گرم با دقت 1 گرم می باشد ، ابعاد این ترازو 24×18×1.8 سانتی متر است که به راحتی می توان مواد مختلف را با آن توزین نمود.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ks48
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه

ترازو بیورر آشپزخانه مدل beurer ks55

ترازو بیورر آشپزخانه مدل beurer ks55 ساخت آلمان است و از جنس پلاستیک فشرده و کروم در بدنه و شیشه نشکن در صفحه توزین آن استفاده شده است ، ظرفیت این ترازو 5 کیلو گرم است و در ابعاد 20×14×4.5 سانتی متری و وزنی سبک برای استفاده در آشپزخانه بسیار مناسب است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ks55
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه

ترازو آشپزخانه بیورر مدل beurer ks65

ترازو آشپزخانه بیورر مدل beurer ks65 ساخت آلمان است و بدنه استیلی ساخته شده است که دوام بالایی دارد و طرحی ساده دارد ، ظرفیت این ترازو 5 کیلو گرم است و می تواند در واحد های مختلف وزنی مواد را توزین نماید ، این ترازو با ابعاد  21×13×2.7 سانتی متر برای استفاده در آشپزخانه مناسب است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ks65
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه

ترازو آشپزخانه بیورر مدل beurer ks32

ترازو آشپزخانه بیورر مدل beurer ks32 ساخت آلمان است و از بدنه پلاستیکی و دارای کاسه توزین ساخته شده است ، ظرفیت این ترازو 5 کیلو گرم است و در ابعاد 21×4.5 سانتی متر برای مصارف آشپزخانه مناسب است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ks32
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه

ترازوی بیورر آشپزخانه مدل beurer ks38

ترازوی بیورر آشپزخانه مدل beurer ks38 ساخت آلمان است و با بدنه پلاستیکی و صفحه توزین شیشه ای مدور تولید شده است ، ظرفیت آن 5 کیلو گرم است و می تواند در سه واحد وزنی مواد غذایی را توزین نماید ، ابعاد این ترازو آشپزخانه 19.5×15×3.1 سانتی متر است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ks38
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه

ترازو بیورر آشپزخانه مدل beurer ks61

ترازو بیورر آشپزخانه مدل beurer ks61 توسط شرکت بیورر آلمان با بدنه ای از جنس پلاستیک و استیل ساخته شده است ، طرح ظاهری آن ساده است ، میتواند در واحد های مختلف وزنی توزین نماید و 5 کیلو گرم ظرفیت دارد ، ابعاد این ترازو آشپزخانه 20.3×14×2.5 سانتی متر برای قرار گرفتن در آشپزخانه مناسب است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer ks61
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو آشپزخانه

ترازو کمری آشپزخانه مدل 4150

ترازو کمری آشپزخانه مدل 4150 را می توان یکی از بهترین انواع ترازوی آشپزخانه ای نام برد. دلیل این مدعا را می توان در مشخصه های خود ترازوی آشپزخانه ای کمری جستجو کرد. داشتن سینی پیاله ای یا کاسه ای و جدا شونده و ساخته شده از فلز استیل، ظرفیت توزین 5 کیلوگرمی و دقت 1 گرمی را می توان از این دلیل مدعا برشمرد. داشتن نمایشگر LCD در کنار  ساختاری محکم و توزینی دقیق، ترازوی آشپزخانه ای کمری را به یکی از ایده آل ترین انواع این ترازوها بدل کرده است که از قیمت تمام شده بسیار مناسبی نیز برخوردار است. 

مشخصات کلی
برند : ترازو آشپزخانه کمری
مدل : 4150
ظرفیت : 5 کیلوگرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : خانگی - آشپزخانه ای

ترازوی کمری آشپزخانه مدل 4350

ترازوی کمری آشپزخانه مدل 4350 کم و بیش به مدل 4150 شباهت دارد. با همان دقت و همان ظرفیت توزین. این مدل از ترازو آشپزخانه کمری نیز می تواند تا 5 کیلوگرم را با دقت 1 گرم بسنجد. از باتری قلمی تغذیه می کند و به صورت خودکار کالیبره می شود و قادر است در دو واحد وزنی وزن کند. اما بارزترین ویژگی ترازوی کمری آشپزخانه ای استیل بودن است. کاسه بزرگ و استیل در کنار بدنه استیل، این ترازوی گرمی را به نمونه ای ایده آل از یک ترازوی آشپزخانه بدل کرده است.

مشخصات کلی
برند : ترازو آشپزخانه کمری
مدل : 4350
ظرفیت : 5 کیلوگرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : خانگی - آشپزخانه ای
قیمت : 760,000 (تومان)

ترازو آشپزخانه کاسه ای کمری مدل 42500

ترازو آشپزخانه کاسه ای کمری مدل 42500 یکی از مدل هایی است که می تواند نظر خانم های خانه دار بسیاری را به خود جلب کند.  داشتن ظرافت در طراحی و قابلیت جدا شدن کاسه استیل آن می تواند بسیار به کمک خانم های خانه دار بیاید. نحوه استفاده از ترازو آشپزخانه کمری بسیار آسان است و داشتن قیمت نازل و دوام بسیار و طراحی ارگونومیک برای توزین هر آنچه در یک آشپزخانه یافت می شود، از این مدل از ترازو آشپزخانه ای کمری مدلی نمونه و کارامد ساخته است. 

مشخصات کلی
برند : ترازو آشپزخانه کمری
مدل : 42500
ظرفیت : 550 کیلوگرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : خانگی - آشپزخانه ای
قیمت : 850,000 (تومان)

ترازو آشپزخانه سکا مدل 852

ترازوی آشپزخانه سکا مدل 852 به صورت کاسه ای با امکان جدا سازی و شست شوی آسان کاسه ی توزین ساخت کشور آلمان می باشد ، ظرفیت توزین ترازو آشپزخانه معادل 3 کیلو گرم با دقت 1 گرم است ، تغذیه توسط باتری بوده و ترازو سکا دارای 12 ماه گارانتی می باشد .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 852
ظرفیت : 3 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی پزشکی نوزاد
گارانتی : 24 ماه
7 / 10
از 1 کاربر