سبد خرید 0
مدل ها
محصولات پر فروش
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو خانگی در واقع همان ترازو زیر پایی می باشد که در منازل یا مطب پزشکان مورد استفاده قرار می گیرد تنوع ترازو خانگی بسیار زیاد است و تغذیه ی ترازو در تمام مدل ها تنها باتری بوده و جنس ترازو از پلاستیک فشرده و شیشه ی نشکن تشکیل می گردد .

ترازو خانگی ضد آب نیز در همین گروه می باشد که به دلیل استفاده در حمام و محیط خیس ، ضد آب طراحی شده است .


ترازو زیر پایی به صورت کفی می باشد و نمایشگر ترازو بر روی کفه در قسمت جلو قرار گرفته است و با قرار گرفتن نفر بر روی کفه ی ترازو وزن نمایش داده می شود ، امروزه در اکثر منازل ترازو خانگی زیر پایی وجود دارد که موجب تنظیم وزن در خانواده می گردد و با اندازه گیری وزن به صورت مرتب از چاق شدن ناگهانی جلوگیری می گردد .

افرادی که دچار بیماری چاغی می باشند با دریافت برنامه غذایی و ورزشی ، اندازه گیری مرتب وزن با ترازو دیجیتال می توانند از افزایش وزن و حتی بر کاهش آن تاثیر بگذارند ، ترازوی دیجیتال خانگی یک نیاز اساسی جهت محافظت و نگهداری از سلامتی محسوب می گردد و خرید ترازوی خانگی یک .

ترازوی زیر پایی و ترازوی نفر کش و ترازوی خانگی و ترازوی حمام چهار نام مختلف یک نوع نوع ترازو هستند. از انواع ترازوی خانگی می‌توان به ترازوی زیرپایی مکانیکی و ترازوی زیر پایی دیجیتال اشاره کرد. انواع ترازوی خانگی مکانیکی و عقربه‌دار، از سینی توزین و نمایشگری عقربه‌دار تشکیل شده‌اند که با پا گذاشتن بر روی آن فعال می‌شود و وزن را نشان می‌دهد. امروزه ساخت ترازوی زیر پایی مکانیکی محدود شده و همت سازندگان ترازو در خدمت ساخت انواع ترازوی خانگی دیجیتال با قابلیت‌های مختلف درآمده است. انواع ترازو خانگی ساختاری شامل سینی توزین و نمایشگر دارند. برخی از انواع ترازو خانگی دارای قابلیت‌های دیگری غیر از محاسبه وزن هم هستند. از تفاوت‌های ظاهری در رنگ و نقش و بافت و نوع نمایشگر انواع ترازو خانگی که بگذریم، می‌توان توانائی‌هایی مانند محاسبه BMI یا شاخص توده بدنی را هم به آن افزود که البته برای محاسبه آن، باید قد فرد هم مشخص شده باشد. قابلیت‌های دیگری هم مانند روشن شدن خودکار ترازوی نفر کش هنگام پا گذاشتن بر روی آن، و خاموش شدن خودکار ترازو، زمان پائین آمدن از روی آن را نیز می‌توان به توانائی‌های برخی از انواع ترازوی خانگی اضافه کرد. ترازوی زیر پایی یا ترازوی حمام هم مانند انواع ترازوها دارای گزینه‌ای به نام دقت یا حساسیت توزین است. حساسیت توزین، میزان حدودی خطای ترازو را نشان می‌دهد و هر چه عدد آن پائین‌تر باشد، نشانگر دقت بیشتر ترازوی نفر کش است.

خرید ترازوی خانگی

خرید ترازوی خانگی امروزه تبدیل به خریدی ضروری برای هر خانه‌ای شده و بیشتر مردم علاقه دارند یکی از انواع ترازو خانگی را در خانه خود داشته باشند. موارد مختلفی در خرید ترازوی خانگی مطرح است. مهم‌ترین نکته‌ای که در خرید ترازوی خانگی باید به آن توجه داشت، ظرفیت وزنی ترازو است. به صورت طبیعی هر خریداری به دنبال خرید ترازو خانگی برای خود و خانواده خود است، و حدود وزن افراد یک خانواده هم مشخص است؛ پس ابتدا در خرید ترازو خانگی باید بالاترین وزن در بین افراد خانواده در نظر گرفته شود. بدین ترتیب ترازوی خریداری شده برای همه افراد خانواده کاربرد خواهد داشت. حساسیت ترازو نیز مورد دیگری است که توجه به آن ضروری است و حساسیت بالاتر، وزن را دقیق‌تر نشان می‌دهد. اگر شما علاقه دارید تا شاخص توده بدنیتان را هم هر بار در زمان وزن‌کشی بسنجید، ترازوی با قابلیت محاسبه BMI خریداری کنید. همواره برای بهره بردن بهینه از ترازو خانگی خود راهنمائی‌های دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید، اما هر ترازویی ممکن است پس از مدتی دچار آسیب یا اشکال شود که در صورت نیاز به تعمیر ترازوی خانگی خود بهتر است آن را به کسانی بسپارید که مهارت کامل در این کار دارند و دوره‌های لازم را آموزش دیده‌اند. ما در فروشگاه اینترنتی اسکیل افتخار داریم تا در صورت بروز مشکلی در ترازوی خانگی شما، تعمیر ترازوی خانگی شما را در نهایت دقت انجام دهیم.

فروش ترازوی خانگی

فروش ترازوی خانگی مکانیکی و دیجیتال، و با هر ظرفیت و حساسیت وزنی و از هر برندی در فروشگاه اسکیل صورت می‌گیرد. خریدوفروش ترازوی خانگی در انواع فروشگاه‌های حضوری در بازار هم مانند همیشه در جریان است، اما برتری فروشگاه‌های اینترنتی، ارائه مدل‌های مختلف از برندهای گوناگون تولیدکننده ترازوی خانگی است که این تنوع برند و مدل و ساختار، گزینه‌های انتخابی بیشتری در اختیار خریداران قرار می‌دهد. توجه داشته باشید که در کنار فروش ترازو خانگی ، تعمیر ترازوی خانگی هم در وب‌سایت اسکیل انجام می‌گیرد و در صورتی‌که ترازو خانگی شما نیاز به تعمیر پیدا کرد، همکاران آموزش‌دیده ما در کنار شما هستند و ترازوی دچار اشکال شده شما را با دقت و مهارت تعمیر می‌کنند.

قیمت ترازوی خانگی

قیمت ترازوی خانگی را باید با توجه به نوع برند و کیفیت و ظرفیت و دقت ترازو ارزیابی کرد. کاملا طبیعی است که قیمت ترازوی خانگی ساخت ایران ارزان‌تر از قیمت ترازو خانگی ساخت برخی کشورهای اروپایی یا آمریکا باشد. در بین انواع ترازو خانگی وارداتی هم یکی از مهم‌ترین شاخص‌هایی که تعیین کننده قیمت ترازو خانگی است، نام برند و سازنده آن است. پس از آن قابلیت‌های ترازو روی قیمت ترازوی خانگی تاثیرگذار است. وب‌سایت فروشگاهی اسکیل فروش ترازو خانگی را با کمترین سود و با بهترین قیمت ترازو خانگی به مشتریان گرامی عرضه می‌کند تا در کنار بهره بردن از ترازویی خوب و کارآمد، خاطره‌ای خوب نیز از این خرید در ذهن آنان باقی بماند.

ترازوی خانگی ارزان

ترازوی خانگی ارزان را می‌توانید در بین انواع ترازو خانگی بیابید. قیمت ترازوی بسیاری از برندهای ایرانی ارزان‌تر از قیمت ترازو خانگی وارداتی است و البته در بین ترازوهای وارداتی نیز می‌توان ترازوی خانگی ارزان را پیدا کرد. اصولا قیمت ترازو خانگی در مقایسه با انواع دیگر ترازو دیجیتال مناسب‌تر، و خریداری و تهیه‌ آن هم آسان‌تر است. این نکته را نیز همواره به خاطر داشته باشید، تنها در پی ترازوی خانگی ارزان بودن، ممکن است توجه شما را از کیفیت و کارایی و استحکام و دقت ترازوی خانگی بازدارد.


ترازو زیر پایی کمری مدل 9313

ترازوی دیجیتال نفرکش مدل کمری 9313 را برای استفاده در منازل پیشنهاد می نماییم زیرا قیمت ترازو در محاسبه با کیفیت و عمر طولانی دستگاه بسیار ناچیز می باشد و در قیاس با نمونه های موجود در بازار امتیاز بالایی دارد ، digi scale خدمات پس از فروش ترازوی دیجیتال را به مدت 3 ماه تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : 9313 CAMRY
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : ترازوی خانگی
گارانتی : 3 ماه

ترازوی زیر پایی کمری مدل 9008

ترازوی دیجیتال کمری با بدنه ی شکیل و مقاوم مناسب جهت توزین نفر در منازل طراحی شده است ، ظرفیت ترازو 180 کیلو گرم با دقت 50 گرم می باشد که بدنه قدرت تحمل ظرفیت 180 کیلو گرم را دارا است ، digi scale مرکز فروش ترازو دستگاه را به مدت سه ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : 9008 CAMRY
ظرفیت : 180 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : ترازوی خانگی
گارانتی : 6 ماه

ترازوی خانگی کمری مدل 9015

ترازوی دیجیتالی کمری مناسب جهت استفاده در منازل می باشد که با ظاهر شکیل و عمر طولانی بهترین ترازو در صنعت ترازوی خانگی شناخته شده است ، قیمت ترازو در قیاس کیفیت و بدنه ی مقاوم مناسب بوده و دیجی اسکال ترازو دیجیتال را با سه ماه گارانتی عرضه می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : 9015 CAMRY
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازوی خانگی
گارانتی : 6 ماه

ترازوی دیجیتالی چربی سنج کمری مدل ef921

ترازوی دیجیتال خانگی تنها برای استفاده در منازل مورد استفاده قرار می گیرد ، ترازوی خانگی با برند کمری سالهای زیادی است که بهترین ترازوی زیر پایی شناخته شده است ، دیجی اسکال مرکز فروش و خدمات پس از فروش ترازوی دیجیتالی بوده و کیفیت و عمر دستگاه را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : CAMRY ef921
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازوی خانگی
گارانتی : 3 ماه

ترازو شیشه ای بیورر مدل beurer gs203

ترازوی دیجیتال بیورر ساخت کشور آلمان با طراحی شکیل و بدنه ی نشکن مختص سنجش و ارزیابی سلامت افراد تولید شده است ، نمایشگر واضح 4 سانتی متر و ابعاد مناسب 30 × 30 سانتی متر ایده ال جهت در منازل می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو بیورر آلمان ، دستگاه را با 24 ماه گارانتی عرضه می نماید .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs203
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازوی خانگی
گارانتی : 24 ماه

ترازو وزن کشی بیورر مدل beurer gs203

ترازو وزن کشی بیورر مدل beurer gs203 ساخت آلمان است و با استفاده از شیشه نشکن در بدنه ساخته شده است و با طرح ظاهری چاپی شکیل شده است ، ظرفیت این ترازو 150 کیلو گرم است که برای مصارف خانگی بسیار مناسب است ، ابعاد این ترازو دیجیتال 30×30×1.9 سانتی متر است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs203
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازو وزن کشی بیورر مدل beurer gs39

ترازو وزن کشی بیورر مدل beurer gs39 با جنس بدنه شیشه ای توسط شرکت آلمانی بیورر ساخته شده است. این ترازو دارای صفحه نمایشگر خوانا و 4 حافظه برای ذخیره سازی می باشد. ویژگی خاص این ترازو زیرپایی سخنگو بودن آن است. این ترازو با ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت 100 گرم در ابعاد 35×34×2.3 سانتی متر عرضه می شود.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs39
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازوی وزن کشی بیورر مدل beurer gs20

ترازوی وزن کشی بیورر مدل beurer gs20 ساخت آلمان است. این ترازو به صورت دیجیتالی توزین می نماید و با صفحه نمایشگر دیجیتال وزن را نشان می دهد. جنس این ترازو از شیشه نشکن و پلاستیک است. این ترازو دارای ظرفیت 180 کیلوگرم و با دقت 100 گرم است که در ابعاد 32×32×2.1 طراحی و ساخته شده است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs20
ظرفیت : 180 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازو وزن کشی بیورر مدل beurer gs42

ترازو وزن کشی بیورر مدل beurer gs42 ساخت آلمان است و دارای صفحه توزین و بدنه شیشه ای است و طرحی ساده و یک رنگ دارد ، ویژگی جالب این ترازو خانگی داشتن 10 حافظه کاربری است و در ابعاد 31.5×31.5 سانتیمتر  با 24 ماه گارانتی عرضه می شود.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs42
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازوی وزن کشی بیورر مدل beurer gs420

ترازوی وزن کشی بیورر مدل beurer gs420 ساخت آلمان است و شرکت بیورر با استفاده از شیشه نشکن و طرحی جذاب آن را در ظرفیت 150 کیلوگرم و ابعاد 32×32×2.5 سانتیمتر با حافظه ثبت وزن کاربر طراحی و ساخته شده است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs420
ظرفیت : 150 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازو بیورر مدل beurer gs27 happy stripes

ترازو بیورر مدل beurer gs27 happy stripes ساخت آلمان است و با جنس شیشه نکشن و طرحی زیبا و رنگارنگ تولید شده است ، ظرفیت ترازو بیورر 150 کیلو گرم است که وزن افراد را با استفاده از نمایشگر دیجیتال خوانا نمایش می دهد ، ابعاد این ترازو 30×30×1.7 سانتی متر است و با کیفیتی بالا عرضه می شود.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs27
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازوی بیورر مدل beurer gs27 arabesque

ترازوی بیورر مدل beurer gs27 arabesque وسیله توزین وزن در خانه با جنس شیشه نشکن و طرح اسلیمی توسط شرکت بیورر آلمان طراحی و ساخته شده است ، این ترازو دیجیتال می تواند افراد را تا وزن 150 کیلوگرم توزین نماید و در صفحه نمایشگر دیجیتال خود نشان دهد ، ابعاد این ترازو 30×30×1.7 سانتی متر است که برای استفاده در منزل مناسب است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs27 arabesque
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازو شیشه ای بیور مدل beurer gs206

ترازو شیشه ای بیور مدل beurer gs206 را شرکت آلمانی بیورر ساخته است که با جنس شیشه نشکن و طرحی زیبا از کاشی های کوچک برای مصرف عرضه کرده است ، ظرفیت این ترازو 150 کیلو گرم است ، دارای صفحه نمایشگر دیجیتال واضح و خوانا است و در ابعاد 30×30×1.9 سانتی متر برای استفاده خانگی مناسب است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs206
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازو وزن کشی بیورر مدل beurer gs211

ترازو وزن کشی بیورر مدل beurer gs211 ساخت آلمان است و با کیفیتی بالا از جنس شیشه نشکن با صفحه نمایش دیجیتال با طرحی زیبا و ساده تولید شده است ، ظرفیت این تراز 180 کیلو گرم است و در ابعاد 32×30.5×1.8 سانتی متر عرضه می شود.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs211
ظرفیت : 180 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازو شیشه ای بیورر مدل beurer gs41

ترازو شیشه ای بیورر مدل beurer gs41 توسط شرکت آلمانی بیورر با جنس شیشه نشکن و صفحه توزین تخت طراحی و ساخته شده است و دارای صفحه نمایشگر با کیفیت و ظرفیت 150 کیلوگرم می باشد ، این ترازو خانگی با انرژی خورشیدی و نور مصنوعی کار می کند و نیاز به تعویض باتری ندارد و طرحی زیبا دارد ، ابعاد این ترازو 33.5×28.5×2.1 سانتی متر است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs41
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازو وزن کشی بیورر مدل beurer gs207

ترازو وزن کشی بیورر مدل beurer gs207 ساخت آلمان است و با طراحی ظاهری زیبا و استفاده از شیشه نشکن به عنوان یک ترازو خانگی با ظرفیت 150 کیلوگرم برای استفاده در منزل طراحی شده است ، صفحه نمایش خوانا و ابعاد 30×30×1.9 سانتی متری این ترازو آن برای قرار گیری در خانه شما بسیار مناسب است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs107
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازوی وزن کشی بیورر مدل beurer gs209

ترازوی وزن کشی بیورر مدل beurer gs209 به عنوان یک ترازو خانگی توسط شرکت بیورر آلمان از شیشه نشکن و با طرحی زیبا بر روی آن ساخته شده است ، ظرفیت این ترازو خانگی 150 کیلو گرم و دارای ابعاد مناسب 30×30×1.9 سانتی متر می باشد که اننتخاب خوبی برای استفاده در منزل است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs209
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازو شیشه ای بیورر مدل beurer gs320

ترازو شیشه ای بیورر مدل beurer gs320 ساخت آلمان است و ترکیبی از شیشه نشکن و پلاستیک ساخته شده است و برای افرادی که دارای وزن بالا هستند مناسب می باشد  ظرفیت توزین ترازوی دیجیتال 180 کیلوگرم با دقت 100 گرم است و دارای ابعاد ایده ال 32×30 سانتی متر است ، ترازو بیورر دارای 24 ماه گارانتی می باشد .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs320
ظرفیت : 180 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازو زیر پایی بیورر مدل beurer gs360

ترازو زیر پایی بیورر مدل beurer gs360 با داشتن بدنه ای از جنس شیشه نشکن توسط شرکت آلمانی بیورر ساخته شده است و طرحی سه بعدی بر روی ترازو به زیبایی ظاهری دستگاه افزوده و برای قرار گیری در منازل به طرح ها و سلیقه ی دلخواه ایده ال نموده است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو ، دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید ، ظرفیت ترازوی دیجیتالی برابر با 150 کیلو گرم و ابعاد 30×30×2.1 سانتی متر است .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs360
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازو بیورر زیر پایی مدل beurer gs380

ترازو بیورر زیر پایی مدل beurer gs380 ساخت آلمان است و با ترکیبی از شیشه نشکن و پلاستیک فشرده ساخته شده است ، استفاده از انرژی خورشیدی یا نور مصنوعی تامین انرژی برقی ترازو را فراهم می نماید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو دیجیتال دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید ، خیال شما را از کارکرد این ترازو راحت می کند .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs380
ظرفیت : 180 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازوی خانگی بیورر مدل beurer gs22

ترازوی خانگی بیورر مدل beurer gs22 ساخت آلمان است با طراحی ایده ال و ساده مناسب برای منازل طراحی شده است ، صفحه توزین شیشه ای شفاف با پایه های استیل دارای نمایشگر lcd و led واضح طراحی شده است ، ترازو دیجیتالی بیورر دارای ظرفیت 150 کیلو گرم با دقت 100 گرم می باشد ، صفحه نمایش دیجیتال و اندازه صفحه توزین با قطر 35.5 سانتی متر می باشد .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs22
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازوی وزن کشی بیورر مدل beurer gs23

ترازوی وزن کشی بیورر مدل beurer gs23 ساخته شده آلمان است و با صفحه ای شیشه ای و بدنه ای پلاستیکی ساخته شده است ، ظرفیت آن 150 کیلو گرم است و با دقتی بالا توزین می کند ، ابعاد این ترازو دیجیتال 31.5×31.5 سانتی متر است و با باتری کار می کند.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs23
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازو شیشه ای بیورر مدل beurer gs28

ترازو شیشه ای بیورر مدل beurer gs28 ساخت شرکت آلمانی بیورر است ، بدنه مستحکم و صنعتی از جنس شیشه ی نشکن با طراحی های فانتزی ایده ال جهت استفاده در منازل میباشد ، خرید ترازو مانند کالا های ضروری منزل بسیار حائز اهمیت می باشد ، قابلیت های خاموشی خودکار و روشن شدن با قرار گیری بر روی کفه از مشخصات ترازو خانگی است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو مدل gs28 را با ابعاد 30×30×1.7 سانتی متر و کارکرد با باتری به مدت 24 ماه گارنتی می نماید ..

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs28
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازوی وزن کشی بیورر مدل beurer gs xxl

ترازوی وزن کشی بیورر مدل beurer gs xxl ساخت بیورر آلمان با ظرفیت 200 کیلو گرم و دقت بالا برای کاربری افراد سنگین وزن از جنس شیشه مقاوم و نشکن ساخته شده است ، طرحی زیبا و ساده دارد و در ابعاد 40×32 سانتی متر تولید می شود.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs xxl
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازوی بیورر شیشه ای مدل beurer gs34

ترازوی بیورر شیشه ای مدل beurer gs34 ساخت آلمان است و با کیفیتی بالا و صفحه توزین شیشه ای و پایه های استیل برای مصارف خانگی تولید شده است ، ظرفیت 150 کیلوگرمی این ترازو تقریبا تمام نیاز های توزین افراد را برطرف می سازد ، ابعاد 30×30 سانتی متر و کارکرد با باتری از خصوصیات این ترازو است.ش

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs34
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازو خانگی بیورر مدل beurer gs200

ترازو خانگی بیورر مدل beurer gs200 با ظرفیت توزین 150 کیلوگرم و دقت 100 گرم یکی از ترازوی دیجیتال خانگی با کیفیت به شمار می رود که با استاندارد های جهانی طراحی و تولید شده است و نظر کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است ، خرید ترازو برای یک خانواده نیاز بوده و با تهیه ترازو می توان در تامین سلامتی و پیشگیری در بروز بیماری موثر بود ، ابعاد 30 × 30 × 1.9 سانتی متر با طراحی بسیار شکیل و کاربردی به همراه 24 ماه گارانتی ارائه می گردد .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs200
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازو بیورر مدل beurer red poppy

ترازو بیورر مدل beurer red poppy ساخت آلمان است ، با طرحی زیبا بر روی صفحه توزین و استفاده از شیشه نشکن ساخته شده شده است ، این ترازو خانگی قادر است افراد تا وزن 150 کیلو گرم را با دقت 100 گرم توزین کند و ابعاد 30×30×1.7 سانتی متری و استفاده از باتری بای استفاده در منزل و جا به جا کردن مناسب می باشد.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer red poppy
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی
گارانتی : 24 ماه

ترازو خانگی بیورر مدل beurer gs37

ترازو خانگی بیورر مدل beurer gs37 ساخت آلمان است ، ترازو از جنس شیشه نشکن ساخته شده است ، طراحی ترازو خانگی بسیار ساده بوده و با باتری تامین انرژی می نماید ، خرید ترازوی خانگی برای تامین سلامت خانواده یک گزینه اهمیت دار است که در طولانی مدت تاثر خود را بر سلامت و تندرستی خانواده می گذارد ، ترازو بیورر دارای ظرفیت 150 کیلو گرم و ابعاد 35 × 30 × 1.8 سانتی متر است ، ترازوی بیورر دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs37
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی
گارانتی : 24 ماه

ترازوی زیر پایی بیورر مدل beurer gs40

ترازوی زیر پایی بیورر مدل beurer gs40 با طراحی زیبا و فناوری دیجیتالی توسط شرکت بیورر آلمان ساخته است ، جنس بدنه این ترازو از شیشه نشکن است و طرح روی آن جذاب می باشد ، با ظرفیت 150 کیلو گرم نیاز افراد مختلف را بر طرف می سازد و ابعاد 32×32×2.4 سانتی متر آن را برای قرار دادن در هر کجای خانه مناسب کرده است.

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs40
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی
گارانتی : 24 ماه

ترازوی زیر پایی بیورر مدل beurer gs46

ترازوی زیر پایی بیورر مدل beurer gs46 توسط شرکت بیورر آلمان با استیل ضد زنگ به حالت روکش طراحی شده است و با قدرت بالایی که ترازو برای توزین دارد می توان در یک خانواده ی پر جمعیت با آسودگی خیال و کنترل هر روزه وزن استفاده نمود ، انرژی ترازو توسط باتری تامین شده و نمایشگر ها نیز با وضوح ایده ال طراحی و تعبیه شده است ، ابعاد ترازو 32 × 32 سانتی متر است .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs46
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی
گارانتی : 24 ماه

ترازوی وزن کشی بیورر مدل beurer gs49

ترازوی وزن کشی بیورر مدل beurer gs49 را شرکت آلمانی بیورر طراحی کرده و ساخته است ، ترازو علاوه بر توزین در ظرفیت 150 کیلوگرم می تواند قد افراد را هم اندازه بگیرد و همچنین BMI افراد را نیز محاسبه نماید ، تشخیص مقدار آب موجود در بدن و اندازه گیری توده های چربی درون جسم نیز از قابلیت های ترازو خانگی بیورر میباشد ، خرید ترازو زیر پایی یا به عبارت دیگر ترازو نفرکش برای خانواده از نظر تامین سلامتی یک نیاز اساسی به شمار می رود .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs49
ظرفیت : 150 کیلور گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی تشخیصی

ترازو شیشه ای بیورر مدل beurer gs36

ترازو شیشه ای بیورر مدل beurer gs36 با طراحی و فناوری آلمان ساخته شده است ، جنس آن از شیشه نشکن و استیل می باشد ، ظرفیت 150 کیلوگرم با دقت 100 گرم این ترازو را برای مصارف خانگی بسیار مناسب کرده است ، ترازوی بیورر با ابعاد 30 × 30 × 1.7 تولید می شود .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs36
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی
گارانتی : 24 ماه

ترازوی خانگی بیورر مدل beurer gs44

ترازوی خانگی بیورر مدل beurer gs44 با طراحی فوق العاده شکیل و کلاسیک در گروه ترازو شیشه ای قرار گرفته است که ایده ال جهت توزین وزن افراد و کنترل سلامتی می باشد ، ساختار ترازو دارای مقاومت بالا بوده که موجب افزایش طولانی مدت عمر ترازوی دیجیتال می گردد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو بیورر دستگاه را 24 ماه گارانتی ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs44
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی

ترازو بیورر شیشه ای مدل beurer gs51 xxl

ترازوی دیجیتال وزن کشی بیورر در گروه ترازوی خانگی عنوان قرار گرفته است ، ترازو دارای 200 کیلو گرم ظرفیت با دقت 100 گرم بوده و برای توزین افرادی با وزن بیش از 150 کیلو گرم ایده ال می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو بیورر ، دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی و خدمات 

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs51 xxl
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی
گارانتی : 24 ماه

ترازوی زیر پایی بیورر مدل beurer gs58

ترازوی وزن کشی بیورر با پوشش مقاوم و طرحی مدرن در گروه ترازوی زیر پایی قرار گرفته است ، ترازو خانگی بیورر دارای دو صفحه نمایش دیجیتال و آنالوگ بوده و قابلیت مقایسه وزن را دارد ، ظرفیت ترازو 180 کیلو گرم با دقت 100 گرم است ، دیجی اسکال ترازو بیور را به مدت 24 ماه گارانتی نموده و کیفیت توزین را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs58
ظرفیت : 180 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی
گارانتی : 24 ماه

ترازوی خانگی بیورر مدل beurer gs50

ترازوی خانگی بیورر مدل beurer gs50 با امکان بازیافت مواد بدنه و عدم استفاده از باتری و تامین انرژی از نور محیط توسط بیورر آلمان تولید شده است ، بدنه ترازو از شیشه نشکن ، متریال کربنی و قطعات آلومینیوم طراحی شده است ، ظرفیت وزن کشی ترازو 150 کیلو گرم و دقت 100 گرم با ابعاد مناسب 28.5 × 35 × 1.2 سانتی متر می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو بیورر دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Beurer
مدل : beurer gs50
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی
گارانتی : 24 ماه

ترازو خانگی بیورر مدل beurer gs80

ترازو خانگی بیورر مدل beurer gs80 از جنس شیشه نشکن  و ظاهر بسیار شکیل طراحی شده است ، ترازو وزن کشی بیورر محصولی معتبر از شرکت بیورر آلمان است ، در ساخت ترازو علاوه بر استفاده از تکنولوژی دیجیتال جهت توزین از سنسور تشخیص دما و همچنین پیش بینی هواشناسی بهره گرفته شده است ، قرار دادن ساعت و آلارم کاربری آن را راحت تر نموده است ، ترازو دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت 100 گرم است که دارای ابعاد 30 × 30 × 4 سانتی متر می باشد .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs80
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازوی خانگی
گارانتی : 24 ماه

ترازو بیورر مدل beurer gs27 black flower

ترازو وزن کشی بیورر محصولی از کشور آلمان بوده و در گروه ترازوی خانگی قرار گرفته است ، جنس بدنه دستگاه شیشه نشکن است و دارای صفحه نمایش LCD است ، ظرفیت ترازوی وزن کشی 150 کیلوگرم می باشد که با دقت 100 گرم توزین را انجام می دهد ، ابعاد ترازو زیر پایی بیورر 30 × 30 × 1.7 سانتی متر می باشد که برای مصارف خانگی مناسب است .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs27 black flower
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی
گارانتی : 24 ماه

ترازو بیورر مدل beurer gs27 silent stone

ترازو زیر پایی بیورر با بهره گیری از شیشه نشکن در بدنه و طراحی خاص و شکیل جهت ارزیابی سلامت در خانه مناسب می باشد ، استفاده از تکنولوژی توزین دیجیتال و به کار گیری صفحه نمایش LCD در ساخت ترازو توسط بیورر آلمان کیفیت ترازوی دیجیتال را هرچه بیشتر می نماید ، ترازو وزن کشی دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت 100 گرم است و قادر به توزین افراد مختلف می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو بیورر دستگاه را 24 ماه گارانتی ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs27 silent stone
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی
گارانتی : 24 ماه

ترازو زیر پایی بیورر مدل beurer gs27 africa

ترازو زیر پایی بیورر مدل beurer gs27 africa با طراحی منحصر به فرد و استفاده از شیشه نشکن ایمن برای مصارف خانگی بسیار مناسب می باشد ، شرکت بیورر آلمان با استفاده از تکنولوژی در ساخت ترازو با کیفیت و دقت بالا را در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است ، ظرفیت ترازوی خانگی 150 کیلوگرم با دقت 100 گرم است ، با داشتن ابعاد 30 × 30 × 1.7 سانتی متر برای استفاده در خانه انتخاب مناسبی است .

مشخصات کلی
برند : beurer
مدل : beurer gs27 africa
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی
گارانتی : 24 ماه

ترازو عقربه ای بیورر مدل beurer ms01

ترازو عقربه ای بیورر مدل beurer ms01 با طراحی شکیل و ابعاد مناسب به عنوان یک ترازو خانگی طراحی و ساخته شده است ، سازنده ترازو شرکت بیورر آلمان است که با به کار گیری فناوری پیشرفته و جنس فایبرگلاس در ساخت بدنه آن کیفیتی خوب را به مصرف کننده هدیه می دهد ، ظرفیت ترازو زیر پایی بیورر 120 کیلو گرم و با دقت 1000 گرم و ابعاد 30 × 27 × 5.3 سانتی متر است که به دلیل ضد آب بودن قابل استفاده در حمام است .

مشخصات کلی
برند : بیورر آلمان
مدل : beurer ms01
ظرفیت : 120 کیلوگرم
دقت در توزین : 1000 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی
گارانتی : 24 ماه

ترازو عقربه ای کقی سکا مدل 760

ترازو عقربه ای سکا مدل 760 دارای بدنه و ساختار شکیل و نیرومند می باشد و قابل استفاده در مراکز درمانی و منازل میباشد ، ظرفیت توزین ترازو 150 کیلو گرم با دقت 1 کیلو گرم می باشد که وزن در نمایشگر عقربه ای دستگاه قابل مشاهده است ، دیجی اسکال ترازو سکا دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 760
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 کیلو گرم
نوع کاربری : ترازوی خانگی - باشگاهی
گارانتی : 24 ماه

ترازو کفی سکا مدل 750

ترازو سکا مدل 750 ساخت کشور آلمان با رعایت استاندارد های پزشکی توزین مناسب جهت سنجش سلامت افراد می باشد ، ترازو سکا قابل استفاده در منازل ، مطب پزشکان و باشگاه ها می باشد ، نمایشگر ترازوی دیجیتال به صورت عقربه ای می باشد که از فاصله ی دور نیز قابل رویت می باشد ، دیجی اسکال ترازوی سکا دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 750
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 کیلو گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی - باشگاهی
گارانتی : 24 ماه

ترازو دیجیتال کفی سکا مدل 813

ترازو دیجیتالی سکا مدل کفی 813 محصولی از کشور آلمان کمپانی seca با رعایت استاندارد های توزین پزشکی می باشد ، ترازو سکا در تولید ترازوی پزشکی فعالیت دارد که با سلامت افراد در تماس است ، ظرفیت توزین مدل 813 برابر با 200 کیلو گرم و دقت 100 گرم ایده ال جهت استفاده در منازل و مطب پزشکان می باشد ، دیجی اسکال ترازو را با 24 ماه گارانتی ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 813
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی - باشگاهی
گارانتی : 24 ماه

ترازو کفی الکترونیکی سکا مدل 803

ترازو کفی دیجیتال سکا دارای سطح پلاستیکی و نمایشگر واضح lcd می باشد ، استفاده و تغذیه ی ترازو سکا توسط باتری می باشد که در قسمت زیرین نمایشگر قرار گرفته است و قابل استفاده در منازل و مطب پزشکان می باشد ، دیجی اسکال ترازو سکا را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 803
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی - باشگاهی
گارانتی : 24 ماه

ترازوی سکا مدل کفی 876

ترازو سکا کفی مدل 876 در گروه ترازوی زیر پایی قرار گرفته است که در منازل و مطب پزشکان مورد استفاده نمود ، طراحی دستگاه سکا مدل 876 جهت استفاده ی سیار با کم ترین وزن صورت پذیرفته است ، ظرفیت توزین ترازو 250 کیلو گرم با دقت 100 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندکی فروش ترازو سکا دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
مدل : Seca 876
ظرفیت : 250 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی - باشگاهی
گارانتی : 24 ماه

ترازو پزشکی کفی سکا مدل 807

ترازو پزشکی کفی سکا مدل 807 دارای ظرفیت توزین 150 کیلو گرم با دقت 1000 گرم می باشد که ساخت کشور آلمان با بکار گیری برترین تکنولوژی و تداوم کیفیت است ، ترازو سکا با چهار چوپ ABS فشرده ی مقاوم دارای مقاومت بالایی در برابر فشار و اضافه بار دارد و علاوه بر این محافظ لودسل ترازو می باشد ، ترازوی سکا دارای 12 ماه گارانتی می باشد که توسط دیجی اسکال ارائه می گردد .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 876
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 کیلو گرم
نوع کاربری : ترازو خانگی - باشگاهی - پزشکی
گارانتی : 12 ماه گارانتی
قیمت : 4,690,000 (تومان)

ترازوی الکترونیکی قد و وزن سکا مدل 769

ترازو قد و وزن سکا مدل 769 ایده ال جهت توزین افراد در مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشد ، ترازو سکا به عنوان ترازوی داروخانه ای نیز قابل استفاده می باشد ، ظرفیت توزین 200 کیلو گرم با دقت 100 گرم می باشد که علاوه بر محاسبه ی قد و وزن افراد ، محاسبه ی bmi را نیز انجام می نماید که به بهبود وضعیت فرد و تجویز رژیم درمانی کمک می نماید ، ترازو سکا دارای 24 ماه گارانتی است .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 769
ظرفیت : 200 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : باسکول پزشکی
گارانتی : 24 ماه

ترازوی الکترونیکی قد و وزن سکا مدل 755

ترازو الکترونیکی سکا جهت محاسبه قد ، وزن و bmi بدن طراحی شده است که دارای 160 کیلو گرم ظرفیت توزین با دقت 500 گرم می باشد که با محاسبه ی وزن و قد ، bmi بدن را ارائه می نماید ، ترازو سکا ساخت آلمان بوده و دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد ، ترازو نیاز به ارتباط با باتری و برق ندارد .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 755
ظرفیت : 160 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول پزشکی
گارانتی : 24 ماه
قیمت : 28,177,000 (تومان)

ترازوی سکا مدل 703

ترازو سکا محصولی از کشور آلمان می باشد ، مدل سکا 703 دارای 250 کیلو گرم ظرفیت و دقت توزین 50 گرم می باشد و جهت توزین تمام سنین طراحی شده است ، امکان محاسبه قد در صورت ارتباط با قد سنج ، محاسبه وزن و محاسبه ی bmi و ارسال پرینت اطلاعات ، دستگاه را برای تنظیم رژیم غذایی و بررسی شرایط بیمار ایده ال می نماید ، ترازو سکا دارای 24 ماه گارانتی می باشد .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 703
ظرفیت : 250 کیلو گرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : باسکول پزشکی
گارانتی : 24 ماه

ترازو خانگی تن زیب مدل 90137

ترازو خانگی تن زیب مدل 90137 با طراحی زیبا و بی نظیر مناسب برای استفاده در منازل می باشد . ترازوی زیرپایی تن زیب با ظرفیت توزین 5 تا 180 کیلو گرم و برخوردار از دقتی برابر با 100 گرم  می تواند یک ترازوی نفرکش خانگی مورد قبول باشد  ترازو با در صد خطای زیر %1 عمل توزین را انجام می دهد که به نوبه ی خود قابل توجه است . دیجی اسکال ترازو را به عنوان یک ترازوی دیجیتال خانگی با کیفیت معرفی می کند .

مشخصات کلی
برند : ترازو تن زیب
مدل : 90137 Tan Zip 180 kg
ظرفیت : 180 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی خانگی

ترازوی خانگی بیورر مدل PS891

ترازوی خانگی بیورر مدل PS891 از جدیدترین نمونه های ترازو خانگی بیورر است که از طراحی بسیار مبهوت کننده یی بهره می برد. در کنار طراحی چشم نواز، توان توزین 180 کیلوگرم و دقت 100 گرمی اش آن را برای هر کسی در هر وزنی قابل استفاده کرده است. ساختار بدنه این ترازوی زیر پایی از شیشه نشکن تهیه شده است و سبب مقاومت آن می شود. برخورداری از قابلیت هایی مانند خاموشی خودکار برای صرفه جویی در باطری و هشدار دنده وزن اضافی از جمله قابلیت های جانبی این ترازوی خانگی بیورر به شمار می آید.

مشخصات کلی
برند : بیورر
مدل : PS891
ظرفیت : 180 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : خانگی
گارانتی : 2 سال

ترازو خانگی دیجیتال بیورر مدل PS07

ترازو خانگی دیجیتال بیورر مدل PS07 یکی از انواع ترازوی نفرکش است که با دقت بسیار ایدئال می تواند مقدار وزن شما در هر زمان بسنجد و نمایش دهد. این دسته از انواع ترازوی خانگی با کم تحرک تر شدن زندگی شهری، پرفروش تر می شوند. به این ترتیب نیاز به خرید ترازوی خانگی بیشتر می شود. این ترازو با داشتن قابلیت هایی مانند خاموشی خودکار، توانایی توزین در چند واحد وزنی و دقت 100 گرمی، نمونه ای ارزشمند از ترازوی زیرپایی به شمار می آید.

مشخصات کلی
برند : بیورر
مدل : PS07
ظرفیت : 150 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : خانگی
گارانتی : 2 سال

ترازوی زیر پایی بیورر مدل PS240

ترازوی زیر پایی بیورر مدل PS240 از لحاظ زیبایی در طراحی و جلوه ای که می تواند نصیب اتاق یا هرجای دیگر خانه تان کند، بسیار ستودنی ست. در حقیقت طراحی های خلاقانه از نکات مثبت انواع ترازوی خانگی بیورر است. این مدل از ترازوی خانگی بیورر با داشتن ظرفیت توزین 180 کیلوگرم و دقت بی نظیر 50 گرم، و همچنین قابلیت خاموشی خودکار و بهره بردن از نمایشگر LED با پس زمینه مشکی، می تواند از جمله پیشنهادهای خرید ترازوی خانگی باشد. 

مشخصات کلی
برند : بیورر
مدل : PS240
ظرفیت : 180 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : خانگی
گارانتی : 2 سال

ترازو دیجیتال زیرپایی سکا مدل 804

ترازو دیجیتال زیرپایی سکا مدل 804 یکی از بهترین انواع ترازو زیرپایی هایی است که می توان در خانه داشت. این ترازوی خانگی با ظرفیت توزین 150 کیلوگرم و دقت 100 گرم، داشتن بدنه ای پلاستیکی و روکش سینی از چرم، توانایی محاسبه BMI و بهره بردن از حافظه می تواند به عنوان یکی از بهترین انواع ترازو زیرپایی شناخته شود.

مشخصات کلی
برند : سکا
مدل : 804
ظرفیت : 150 کیلوگرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : خانگی

ترازو آشپزخانه کمری مدل 4052

ترازو آشپزخانه کمری مدل 4052 را می توان یکی از بهترین انواع ترازوی آشپزخانه ای در بازار معرفی کرد. ظرفیت توزین 5 کیلوگرم در کنار دقت دلخواه 1 گرم از این ترازوی خانگی مدلی ایدئال ساخته است. در کنار این مزیت ها، بدنه تمام استیل و داشتن کاسه استیل در عمر طولانی و کیفیت و بهداشت توزین خانگی اثر مستقیم خواهد داشت. بدون شک قیمت تمام شده این مدل از ترازوی خانگی را نیز نباید از یاد برد که در میزان تقاضا برای خرید آن اثرگذار بوده است.

مشخصات کلی
برند : کمری
مدل : 4052
ظرفیت : 5 کیلوگرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : خانگی (آشپزخانه)
قیمت : 830,000 (تومان)
10 / 10
از 1 کاربر