021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

ترازو خانگی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازو خانگی در واقع همان ترازو زیر پایی می باشد که در منازل یا مطب پزشکان مورد استفاده قرار می گیرد تنوع ترازو خانگی بسیار زیاد است و تغذیه ی ترازو در تمام مدل ها تنها باتری بوده و جنس ترازو از پلاستیک فشرده و شیشه ی نشکن تشکیل می گردد .

ترازو خانگی ضد آب نیز در همین گروه می باشد که به دلیل استفاده در حمام و محیط خیس ، ضد آب طراحی شده است .


ترازو زیر پایی به صورت کفی می باشد و نمایشگر ترازو بر روی کفه در قسمت جلو قرار گرفته است و با قرار گرفتن نفر بر روی کفه ی ترازو وزن نمایش داده می شود ، امروزه در اکثر منازل ترازو خانگی زیر پایی وجود دارد که موجب تنظیم وزن در خانواده می گردد و با اندازه گیری وزن به صورت مرتب از چاق شدن ناگهانی جلوگیری می گردد .

افرادی که دچار بیماری چاغی می باشند با دریافت برنامه غذایی و ورزشی ، اندازه گیری مرتب وزن با ترازو دیجیتال می توانند از افزایش وزن و حتی بر کاهش آن تاثیر بگذارند ، ترازوی دیجیتال خانگی یک نیاز اساسی جهت محافظت و نگهداری از سلامتی محسوب می گردد و خرید ترازوی خانگی یک .

خرید ترازوی خانگی

خرید ترازوی خانگی امروزه تبدیل به خریدی ضروری برای هر خانه‌ای شده و بیشتر مردم علاقه دارند یکی از انواع ترازو خانگی را در خانه خود داشته باشند. موارد مختلفی در خرید ترازوی خانگی مطرح است. مهم‌ترین نکته‌ای که در خرید ترازوی خانگی باید به آن توجه داشت، ظرفیت وزنی ترازو است. به صورت طبیعی هر خریداری به دنبال خرید ترازو خانگی برای خود و خانواده خود است، و حدود وزن افراد یک خانواده هم مشخص است؛ پس ابتدا در خرید ترازو خانگی باید بالاترین وزن در بین افراد خانواده در نظر گرفته شود. بدین ترتیب ترازوی خریداری شده برای همه افراد خانواده کاربرد خواهد داشت. حساسیت ترازو نیز مورد دیگری است که توجه به آن ضروری است و حساسیت بالاتر، وزن را دقیق‌تر نشان می‌دهد. اگر شما علاقه دارید تا شاخص توده بدنیتان را هم هر بار در زمان وزن‌کشی بسنجید، ترازوی با قابلیت محاسبه BMI خریداری کنید. همواره برای بهره بردن بهینه از ترازو خانگی خود راهنمائی‌های دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید، اما هر ترازویی ممکن است پس از مدتی دچار آسیب یا اشکال شود که در صورت نیاز به تعمیر ترازوی خانگی خود بهتر است آن را به کسانی بسپارید که مهارت کامل در این کار دارند و دوره‌های لازم را آموزش دیده‌اند. ما در فروشگاه اینترنتی اسکیل افتخار داریم تا در صورت بروز مشکلی در ترازوی خانگی شما، تعمیر ترازوی خانگی شما را در نهایت دقت انجام دهیم.

فروش ترازوی خانگی

فروش ترازوی خانگی مکانیکی و دیجیتال، و با هر ظرفیت و حساسیت وزنی و از هر برندی در فروشگاه اسکیل صورت می‌گیرد. خریدوفروش ترازوی خانگی در انواع فروشگاه‌های حضوری در بازار هم مانند همیشه در جریان است، اما برتری فروشگاه‌های اینترنتی، ارائه مدل‌های مختلف از برندهای گوناگون تولیدکننده ترازوی خانگی است که این تنوع برند و مدل و ساختار، گزینه‌های انتخابی بیشتری در اختیار خریداران قرار می‌دهد. توجه داشته باشید که در کنار فروش ترازو خانگی ، تعمیر ترازوی خانگی هم در وب‌سایت اسکیل انجام می‌گیرد و در صورتی‌که ترازو خانگی شما نیاز به تعمیر پیدا کرد، همکاران آموزش‌دیده ما در کنار شما هستند و ترازوی دچار اشکال شده شما را با دقت و مهارت تعمیر می‌کنند.

قیمت ترازوی خانگی

قیمت ترازوی خانگی را باید با توجه به نوع برند و کیفیت و ظرفیت و دقت ترازو ارزیابی کرد. کاملا طبیعی است که قیمت ترازوی خانگی ساخت ایران ارزان‌تر از قیمت ترازو خانگی ساخت برخی کشورهای اروپایی یا آمریکا باشد. در بین انواع ترازو خانگی وارداتی هم یکی از مهم‌ترین شاخص‌هایی که تعیین کننده قیمت ترازو خانگی است، نام برند و سازنده آن است. پس از آن قابلیت‌های ترازو روی قیمت ترازوی خانگی تاثیرگذار است. وب‌سایت فروشگاهی اسکیل فروش ترازو خانگی را با کمترین سود و با بهترین قیمت ترازو خانگی به مشتریان گرامی عرضه می‌کند تا در کنار بهره بردن از ترازویی خوب و کارآمد، خاطره‌ای خوب نیز از این خرید در ذهن آنان باقی بماند.

ترازوی خانگی ارزان

ترازوی خانگی ارزان را می‌توانید در بین انواع ترازو خانگی بیابید. قیمت ترازوی بسیاری از برندهای ایرانی ارزان‌تر از قیمت ترازو خانگی وارداتی است و البته در بین ترازوهای وارداتی نیز می‌توان ترازوی خانگی ارزان را پیدا کرد. اصولا قیمت ترازو خانگی در مقایسه با انواع دیگر ترازو دیجیتال مناسب‌تر، و خریداری و تهیه‌ آن هم آسان‌تر است. این نکته را نیز همواره به خاطر داشته باشید، تنها در پی ترازوی خانگی ارزان بودن، ممکن است توجه شما را از کیفیت و کارایی و استحکام و دقت ترازوی خانگی بازدارد.


ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()