سبد خرید 0
مدل ها
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو صنعتی دستگاهی با بدنه ی مقاوم و کاربری صنعتی است که به صورت متداول جهت بسته بندی یا استفاده در کارگاه های صنعتی به کار می رود ، بدنه ی ترازو در کارهای صنعتی بر حسب کاربری و به نسبت کار باید دارای مقاومت باشد تا در برابر تغییرات محیطی بدنه ی ترازو آسیب نبیند .

ترازو صنعتی معمولا دارای امکان شمارش قطعات می باشد که به ترازو قطعه شمار نیز معروف است که این امر موجب سرعت بخشیدن به کار بسته بندی و یا شمارش قطعات به صورت دیجیتال می گردد ، شمارش قطعات با ترازوی دیجیتال امکان خطا در شمارش بسیار کاهش داده و حتی در بعضی از ترازو های دیجیتالی که دارای دقت بسیار بالا هستند کاملا از بین رفته است ، ترازوی صنعتی اگر درست و بر اساس نیاز و محیط کار انتخاب گردد علاوه بر نداشتن هزینه موجب سود بیشتر در کار می گردد ، انتخاب ترازوی قطعه شمار یا ترازوی صنعتی به راحتی امکان پذیر نیست و اگر انتخاب ترازو با دریافت مشاوره با کارشناسان این صنعت صورت گیرد صحیح تر خواهد بود زیرا کارشناسان ترازوی دیجیتال کاملا تمام ترازو ها را شناخته و به قابلیت های دستگاه اشراف دارند و بهترین ترازو را برای خریدار انتخاب خواهند نمود .

ترازوی پند در زمینه ی ترازوی صنعتی دستگاه های بسیار مقاوم و نیرومندی ارائه نموده است که برای نمونه می توان به ترازوی تمام استیل پند اشاره نمود که دارای بدنه ی بسیار مقاوم و کاملا ضد آب می باشد که در مصارف شیلات و صنعتی بسیار مناسب می باشد .یکی از شرایطی که انواع ترازوی صنعتی باید داشته باشند، ضد آب و ضد رطوبت بودن آنهاست. انواع ترازو صنعتی معمولا در کارگاه‌ها و کارخانه‌های مختلف مانند کارخانه‌های تولید مواد خوراکی، و برای بسته‌بندی یا کنترل‌های کیفی به کار می‌روند، و این‌گونه محیط‌ها نیز نیاز به شستشوی مداوم دارند و شستشوی دائمی نیز محیط را مرطوب می‌کند. از طرفی بسیاری از همین مواد خوراکی دارای رطوبت هستند و در محیط گرم و بخارآلود تولید می‌شوند، و ازین‌روست که انواع ترازو صنعتی باید بیشترین مقاومت را در برابر رطوبت و شرایط نامساعد محیطی داشته باشند. درجه حفاظتی و امنیتی یا IP بالا در ساخت یک ترازوی صنعتی نشانه ایمن بودن آن در برابر آسیب‌های محیطی از قبیل نم و شستشو و گردوغبار هواست.

خرید ترازو صنعتی

خرید ترازو صنعتی مورد نیاز هر تولیدکننده مواد خوراکی در هر زمینه‌ای مانند مواد پروتئینی، انواع ترشی و شور، خوراکی‌های بسته بندی شده، و هر ماده دیگری است که بسته‌بندی شده و به دست مردم می‌رسد. البته این نکته را نباید از نظر دور داشت که خرید ترازو صنعتی در زمینه‌های بسیاری غیر از تولید مواد خوراکی نیز کاربرد دارد. خرید ترازو صنعتی در بسیاری از کارخانه‌ها به منظور اندازه‌گیری مقدار مواد ترکیب شده با یکدیگر است. در بسیاری از کارگاه‌ها نیز که به بسته‌بندی مواد غیر خوراکی پرداخته می‌شود، نیاز به خرید ترازوی صنعتی نیازی مهم و اساسی است. آنچه باید هنگام خرید ترازوی صنعتی در نظر داشته باشید، نیازهای شما و اولویت‌های آنهاست. به عنوان نمونه هدف از خرید ترازوی صنعتی برای بسیاری از مشتریان، دسترسی پیدا کردن به قابلیت شمارش کالا یا قطعه شمار است. با بهره‌گیری از این قابلیت می‌توان تعداد کالاهای ریز هم‌وزن را با وزن کردن یکی، و سپس مجموعه‌ای از آنها مشخص کرد، و برای بسته‌بندی و فروش کالاهای ریز، چنین قابلیتی مورد نظر است. برای برخی نیز ضد آب بودن در خرید ترازوی صنعتی برایشان در درجه نخست اهمیت قرار دارد. در کنار تهیه و خرید ترازوی صنعتی دغدغه‌ای دیگر نیز می‌تواند ذهن خریداران را به خود مشغول کند که تعمیر ترازو صنعتی است. به صورت طبیعی هر وسیله‌ای پس از مدتی استفاده ممکن است نیاز به تعمیر پیدا کند، و وب‌سایت فروشگاهی اسکیل این اطمینان را به شما می‌دهد که در صورت نیاز به تعمیر ترازو صنعتی خود، می‌توانید از کارشناسان آموزش دیده ما در این زمینه بهره‌مند شوید.

فروش ترازو صنعتی

فروش ترازو صنعتی در فروشگاه‌های بسیاری چه به صورت حضوری و چه به شکل اینترنتی صورت می‌گیرد، اما می‌توان گفت آسان‌ترین روش خریدوفروش ترازو صنعتی در دوره کنونی، خریدوفروش اینترنتی آن است. در فروش اینترنتی نیازی به خارج شدن مشتری از خانه یا محل کار خود نیست و با دیدن و مقایسه کردن انواع ترازوی صنعتی در وب‌سایت‌های فروش ترازو صنعتی اینترنتی، می‌تواند نوع ترازوی صنعتی مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کند. البته هر زمان برای خرید و فروش ترازوی صنعتی نیاز به مشاوره و هم‌فکری داشتید، با ما تماس بگیرید و با کارشناسان فروش ما گفت‌وگو کنید. با نگاهی به انواع ترازوی صنعتی در وب‌سایت اسکیل به گوناگونی آنها پی‌می‌برید و شاید همین تنوع در ساخت و کیفیت انواع ترازو صنعتی نیاز به مشاوره در باره خرید آن را ضروری‌تر کند. از انواع ترازو صنعتی می‌توان ترازوی بارکد خوان صنعتی و ترازوی لیبل زن صنعتی را نام برد. تعمیر ترازوی صنعتی خود را نیز در صورت نیاز می‌توانید از ما بخواهید و آن را به کارشناسان آموزش دیده ما بسپارید.

قیمت ترازو صنعتی

قیمت ترازو صنعتی معمولا در کنار ویژگی‌های هر یک از نمونه‌های ترازو صنعتی مشخص شده است، اما گاهی به دلیل نوسان‌های قیمتی در بازار، و وارداتی بودن ترازو صنعتی ممکن است قیمت ترازو صنعتی معلوم نشده باشد که در این صورت با ما تماس بگیرید و از آخرین قیمت ترازوی صنعتی مورد نظرتان باخبر شوید. قیمت ترازوی صنعتی به نوع برند آن، و در مرحله بعد به توانائی‌های آن بستگی دارد، اما با مشاوره با کارشناسان ما می‌توانید حتی از بین برندهای غیر معروف، نمونه‌های خوب ترازوی صنعتی را انتخاب و خریداری نمایید و درنهایت فروش ترازوی صنعتی کارآمد و همچنین تعمیر ترازوی صنعتی آسیب دیده خود را از ما بخواهید.

ترازوی صنعتی ارزان

ترازوی صنعتی ارزان را نیز می‌توانید در بین انواع ترازوی صنعتی موجود در وب‌سایت فروشگاهی اسکیل بیابید، اما ارزان بودن یک ترازو نباید برای شما نخستین اولویت در خرید ترازوی صنعتی باشد. ترازوی صنعتی ارزان مفهومی نسبی است و در بین انواع ترازو صنعتی انواع قیمت‌ها نیز دیده می‌شود؛ پس می‌توان ترازوهای با قیمت‌های پائین‌تر را ترازوی صنعتی ارزان نامید و با این تعبیر می‌توان ترازوی صنعتی ارزان نسبت به برندهای دیگر، یا ترازوی صنعتی ارزان نسبت به فروشگاه‌های دیگر را مطرح ساخت. فروش ترازوی صنعتی ارزان با توجه به آنچه گفته شد را از ما بخواهید.

ترازو پستی پند مدل 3000

ترازو صنعتی پند مدل 3000 ، که بنام 3000 پی یو تی ( put ) نیز شناخته شده جهت وزن کشی در ادارات پست مورد استفاده قرار می گیرد ، پلاستیک بدنه از abs مرغوب می باشد که پس از مدتی تغییر رنگ نخواهد داشت ، دقت ترازو 1 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم بوده که در صنعت شمارش قطعه از ارزش بالایی برخوردار است ، digi scale این محصول را تایید و با گارانتی 14 ماه اعلام می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX PUT 3000 - 30 KG
ظرفیت : 5 کیلو گرم - 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 6,400,000 (تومان)

ترازو صنعتی پند مدل 7000

ترازو صنعتی پند مدل 7000 با بدنه ی فلزی مقاوم می باشد که digi scale این محصول را به مدت 14 ماه گارانتی می نماید و در محیط های صنعتی قابل استفاده می باشد ، اتصال ترازو به کامپیوتر و شمارش دقیق قطعات صنعتی از ویژگی های دستگاه می باشد که این ویژگی موجب معروف بودن دستگاه به ترازو تعداد شمار می گردد .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX 7000 - 50 KG
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 9,500,000 (تومان)

ترازو قطعه شمار ساتریو 60 کیلو گرم

ترازو دیجیتال ساتریو دارای قطعه شمار داخلی می باشد که به همراه توزین امکان شمارش قطعات را نیز دارد ، قیمت ترازو ساتریو نسبت به کیفیت و کاربری دستگاه بسیار مناسب می باشد و شمارش توسط ترازو ساتریو دقیق و با کمترین خطا می باشد ، این ترازو طراحی و تولید شده توسط کشور تایوان با رعایت کیفیت و استاندارد جهانی می باشد .

مشخصات کلی
برند : ساتریو
مدل : SATRUE 60 KG
ظرفیت : 60 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 9,800,000 (تومان)

ترازو قطعه شمار ساتریو 30 کیلو گرم

ترازو قطعه شمار به ترازو با امکان شمارش اطلاق می گردد ، شمارش قطعات به این روش می باشد که ابتدا قطعه ای به عنوان نمونه معرفی ترازو گشته سپس با قرار دادن چندین قطعه ، تعداد دقیق قطعات مشخص می گردد درستی شمارش قطعات در کارخانه ها و فروشگاه های ابزار و یراق بسیار اهمیت داشته و از این جهت برای شمارش از ترازو تعداد شمار ساتریو استفاده می گردد .

مشخصات کلی
برند : ساتریو
مدل : SATRUE 30 KG
ظرفیت : 60 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 9,800,000 (تومان)

ترازو فروشگاهی ساتریو

ترازوی فروشگاهی ساتریو دارای ظرفیت 60 کیلو گرم با دقت 1 گرم می باشد ، دستگاه دارای سه نمایشگر وزن ، قیمت و قیمت کل بوده و قابل استفاده فروشگاه ها می باشد ، ترازو قابلیت اتصال به پرینتر جانبی را نداشته و در گروه ترازوی ساده فروشگاهی قرار گرفته است ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : SATRUE
مدل : SATRUE
ظرفیت : 60 کیلو گرم
دقت در توزین : 1گرم
نوع کاربری : فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 9,800,000 (تومان)

ترازو تکین مدل دیبال HANGING

ترازوی آویز تکین مدل HANGING به صورت آویزی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای بدنه ی کاملا صنعتی و سینی تمام استیل می باشد که از ترازو برای استفاده در صنایع و فروشگاه های شیلات توصیه  می گردد ، کاربری ترازو بسیار ساده بوده و دارای بالاترین امکانات نرم افزاری با امکان ارتقاء می باشد ، دیجی اسکال ترازوی دیجیتال را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : تکین دیبال
مدل : DIBAL HANGING
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 42,500,000 (تومان)

ترازوی دیجیتال AND مدل SK-20KG

ترازوی آزمایشگاهی و صنعتی AND مدل SK-20KG در گروه محصولات AND قرار گرفته است که دارای کیفیت بالا و عمر طولانی بوده و برند شناخته شده در صنعت ترازوی آزمایشگاهی و ترازوی صنعتی است ، دقت ترازو در توزین برابر با 0/1 گرم در ظرفیت 20 کیلوگرم بوده و پیشنهاد دیجی اسکال است ، گارانتی ترازو 12 ماه می باشد .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND SK - 20KG
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتال صنعتی AND مدل EK-30KL

ترازوی دیجیتال صنعتی AND مدل EK-30KL ساخت کشور ژاپن دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 1 گرم دارای بدنه ی مقاوم و ظاهر بسیار شکیل می باشد که جهت استفاده در آزمایشگاه های صنعتی و کارخانه به عنوان ترازوی آزمایشگاهی مناسب می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی آزمایشگاهی AND دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : EK-30KL
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتالی محک مدل 8800

ترازو محک یکی از برترین برند ها در صنعت ترازو در ایران است که تمام محصولات را با کیفیت بالا و ویژگی های برجسته تولید می نماید ، ترازو ساده محک در مدل mds 8800 نیز از این قاعده مستثنی نیست ، digi scale دستگاه را به مدت 25 ماه گارانتی می نماید و خدمات ترازو پس از خرید ترازو و پس از پایان گارانتی ، به مدت 10 سال توسط این مرکز تضمین می گردد .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MDS 8800
ظرفیت : 15 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 24 ماه

ترازوی محک بدون علمک مدل MDS-9800

ترازوی محک بدون علمک مدل MDS-9800 به صورت رومیزی و بدون علمک برای امور بسته بندی و استفاده در فروشگاه های کوچک طراحی شده است ، قیمت ترازو بسیار مناسب بوده و دارای ظرفیت 30 کیلو گرم با دقت 2 گرم می باشد ، سینی توزین ترازوی دیجیتال به صورت تخت و امکان لبه دار شدن سینی در دو سایز کوچک و بزرگ فراهم است ، زیره ترازو آهنی و بسیار، ترازوی محک دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی محک کیفیت توزین و عمر طولانی دستگاه محک را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : محک
مدل : MAHAK MDS 9800 30KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی بسته بندی و فروشگاهی
گارانتی : 24 ماه گارانتی
قیمت : 5,000,000 (تومان)

ترازوی دیجیتال ضد آب جادور مدل jwg

ترازوی دیجیتال jadever ساخت تایوان است ، ظرفیت ترازو در توزین 15 کیلو گرم با دقت 1 گرم با پوشش ضد آب می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی تایوانی جادور دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever jwg
ظرفیت : 15 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی صنعتی جادور مدل JDI

ترازوی صنعتی قطعه شمار ساخت کشور تایوان با رعایت استاندارد های معتبر جهانی است ، خرید ترازوی دیجیتال بنا به نیاز کار متفاوت می باشد زمان انتخاب دستگاه دریافت مشاوره از کارشناسان دیجی اسکال موجب روشن سازی در رابطه با قابلیت های ترازو و نوع استفاده از دستگاه می گردد .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever jdi
ظرفیت : 3 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی صنعتی جادور مدل JKH

ترازوی قطعه شمار جادور ساخت کشور تایوان دارای بدنه ی مقاوم در برابر ضربه و فشار بوده و قابلیت شمارش قطعات با دقت یک دهم گرم در ظرفیت 500 گرم را دارد ، این دستگاه در گروه ترازوی گرمی قرار گرفته است و دیجی اسکال ترازو را با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ترازو ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever jkh
ظرفیت : 500 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی قطعه شمار JADEVER مدل JWE

ترازوی قطعه شمار جهت شمارش آسان قطعات در فروشگاه های ابزار یراق یا کارگاه های صنعتی به کار می رود که کار را بسیار ساده نموده و به کار سرعت می بخشد ، ترازوی شمارشگر جادور ساخت تایوان بوده و با دقت 1 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم توزین می نماید ، دیجی اسکال دستگاه را با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVEDR
مدل : jadever jwe 30k
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال قطعه شمار جادور مدل JWE

ترازو دیجیتال جادور ساخت کشور تایوان بوده و در گروه ترازوی گرمی و قطعه شمار قرار گرفته است و در مصارف صنعتی و بسته بندی به کار می رود ، ترازو قادر به توزین و شمارش بوده و دارای دقت بسیار بالایی است ، ظرفیت توزین ترازوی دیجیتال 6 کیلو گرم با دقت 0.2 گرم است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو جادور دستگاه را با 12 ماه گارانتی ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVEDR
مدل : jadever jwe 6k
ظرفیت : 6 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.2 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو قطعه شمار جادور مدل JWE

ترازوی دیجیتال شمارشگر جادور با امکان محاسبه ی دقیق وزن مواد و قطعات قابلیت شمارش و تعیین دقیق تعداد قطعات را دارد ، ظرفیت توزین ترازو 3 کیلو گرم با دقت یک دهم گرم است ، کشور سازنده ی دستگاه تایوان بوده و دیجی اسکال به عنوان نمایندگی فروش ترازوی جادور گارانتی دستگاه را 24 ماه تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVEDR
مدل : jadever jwe 3k
ظرفیت : 3 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی صنعتی جادور مدل JWA

ترازوی صنعتی جادور دارای بدنه ی صلب و مستحکم همراه با سینی استیل دارای نمایشگر LCD با زمینه ی روشن چراغی ساخت تایوان می باشد ، ترازوی دیجیتال دارای ظرفیت های گوناگون و دقت های توزین متفاوت می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش عرضه می نماید .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : JADEVER JWA
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی شمارشگر JADEVER مدل LGCN

ترازوی قطعه شمار جهت شمارش آسان قطعات به کار می رود و در کارگاه های صنعتی برای امر بسته بندی قطعات بهترین و سریع ترین راه است ، خرید ترازوی شمارنده علاوه بر افزایش سرعت امکان خطا در شمارش را کاهش می دهد ، ترازو lgcn در ظرفیت و دقت های متنوعی تولید می گردد .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : JADEVER LGCN
ظرفیت : 15 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال شمارنده جادور مدل JCL

ترازوی شمارشگر جادور ساخت کشور تایوان می باشد که با رعایت استاندارد های توزین ترازوی دیجیتال با کیفیت بالا تولید نموده است ، خرید ترازوی دیجیتال مدل جادور پیشنهاد دیجی اسکال برای خرید دستگاه شمارشگر می باشد ، دستگاه دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ترازو می باشد .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : JADEVER JCL
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی آویز قابل حمل جادور مدل JMH

ترازوی آویزی با آویز نمودن کالا ها وزن را محاسبه می نماید ، ظرفیت ترازو آویزی جادور 40 کیلو گرم با دقت 20 گرم در توزین است ، این ترازو توسط باتری تغذیه می نماید ، خرید ترازوی آویزی برای کاربرانی مناسب می باشد که به صورت سیار با ترازو کار می نمایند و کالا ها را به صورت آویز توزین می نمایند .

مشخصات کلی
برند : JADEVER
مدل : jadever jmh
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتالی جادور مدل NWTH

ترازوی دیجیتال ضد آب محصولی از جادور تایوان است که در ظرفیت های متفاوتی در حال تولید است ، مدل NWTH دارای ظرفیت 20 کیلو گرم با دقت 1 گرم است که در زمان خرید ترازو دستگاه را با دقت 0.1 ، 0.2 ، 0.5 گرم در ظرفیت های پایین تر با قیمت یکسان ترازو می توان انتخاب کرد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : جادور
مدل : JADEVER NWTH
ظرفیت : 20 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو دیجیتالی جادور مدل NMTH

ترازوی دیجیتال JADEVER ساخت کشور تایوان است ، محصولات جادور دارای استاندارد توزین و شمارش قطعات می باشد ، مدل nwth دارای بدنه ی استیل و ضد آب می باشد که در قسمت نمایشگر و کیبرد امکان نفوذ آب وجود ندارد ، ظرفیت ترازو 10 کیلو گرم با دقت 0.5 گرم است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دیجیتال جادور دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : جادور
مدل : JADEVER NWTH
ظرفیت : 10 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/5 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو آویزی کیا مدل TL300

ترازو آویزی کیا مدل TL300 دارای ظرفیت توزین 300 کیلو گرم با دقت 100 گرم می باشد ، بدنه ی ترازو از پلاستیک فشرده ی نشکن بوده و قسمت قلاب از جنس آهن می باشد ، باتری ترازو دو عدد باتری نیم قلمی است ، ترازو به صورت سیار استفاده می گردد و دارای وزن بسیار سبک و کم حجم است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو آویز کیا می باشد و ترازو را به 6 ماه گارانتی ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : KIA SCALE
مدل : KIA SCALE TL300
ظرفیت : 300 کیلو گرم
دقت در توزین : 100 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 6 ماه گارانتی

ترازوی آویزی کیا مدل DG8

ترازو آویزی کیا مدل DG8 برای توزین سیار مواد کم حجیم مورد استفاده قرار می گیرد و دارای ظرفیت توزین 50 کیلو گرم با دقت 20 گرم می باشد و با نمایشگر چراغی وزن را ثبت می نماید ، بدنه ی ترازو پلاستیکی با قلاب فلزی می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو کیا ، دستگاه را به مدت 6 ماه می باشد .

مشخصات کلی
برند : KIA SCALE
مدل : KIA SCALE DG8
ظرفیت : 50 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : ترازو آویزی
گارانتی : 1 ماه گارانتی

ترازو آویز کیا مدل FISH

ترازو آویز کیا مدل FISH دارای ظرفیت 40 کیلو گرم با دقت 10 گرم است که بسیار سبک وزن و پرتابل طراحی شده است و قیمت ترازو نیز بسیار مناسب است ، با ترازو می توان کالا ها را داخل سبد چید و توزین نمود زیرا سیستم مجهز به کلید TARE بوده که وزن خالص مواد را بدون در نظر داشتن وزن سبد یا ظرف محاسبه می نماید ، تغذیه ی ترازو با باتری نیم قلمی می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو کیا دستگاه را به مت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : KIA SCALE
مدل : KIA SCALE FISH
ظرفیت : 40 کیلو گرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : ترازو اویزی
گارانتی : 6 ماه گارانتی

ترازوی قطعه شمار اکسل 60 کیلویی TBCH

مشخصات کلی
برند : ترازو اکسل
مدل : EXCELL 60 KG TBCH
ظرفیت : 60 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی قطعه شمار
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 9,700,000 (تومان)

ترازو قطعه شمار اکسل مدل TBCH

ترازو قطعه شمار اکسل مدل TBCH در گروه قطعه شمار قرار گرفته است در واقع این دستگاه باسکول دیجبتال با قابلیت شمارش قطعات می باشد ، باسکول اکسل ساخت کشور تایوان با رعایت استاندارد های معتبر توزین و دقت بالا در شمارش و توزین می باشد ، دیجی اسکال باسکول را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : اکسل
مدل : EXCELL TBCH
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 5 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 9,700,000 (تومان)

ترازو قطعه شمار اکسل مدل ACH

ترازو اکسل مدل ACH ساخت کشور تایوان دارای ساختار نیرومند در گروه ترازوی شمارنده قرار گرفته است که با دقت 1 گرم و ظرفیت 30 کیلو گرم ، هم زمان با توزین امر شمارش را نیز انجام می نماید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو اکسل دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : اکسل
مدل : EXCELL ACH
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی شمارشگر
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 9,700,000 (تومان)

ترازوی قطعه شمار اکسل مدل ABCH

ترازوی قطعه شمار اکسل مختص شمارش قطعات بسیار ریز گرمی مانند IC ، مقاومت و خازن ها می  باشد که بسیار کوچک بوده و وزن بسیار کمی دارند و برای توزین و شمارش این قطعات نیاز به ترازو با دقت بالایی می باشد که معادل یک دهم یا دو دهم گرم باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو قطعه شمار اکسل ترازو را 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : اکسل
مدل : EXCELL ABCH
ظرفیت : 3 کیلو گرم - 6 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم - 0/2 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 9,700,000 (تومان)

ترازو ضد اب CAS مدل SW II

ترازو ضد اب CAS مدل SW II ایده ال جهت استفاده در محیط های مرطوب ، خیس و یا توزین مایعات ، ماهی و شیلات می باشد ، ظرفیت توزین ترازو 6 کیلو گرم با دقت 1 گرم می باشد ، ترازو در مدل 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم و 15 کیلو گرم با دقت 2 گرم نیز تولید می گردد که در زمان خرید با قیمتی برابر همین دستگاه قابل انتخاب خواهد بود ، ساختار ترازو CAS مدل SW II کاملا ضد اب طراحی و ایزوله شده است ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو صنعتی CAS دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : CAS
مدل : CAS SW II
ظرفیت : 6 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی ضد آب
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتالی مدل Cas-AD

ترازوی دیجیتالی مدل Cas ساخت کشور کره با رعایت استاندارد های توزین دارای نمایشگر چراغی قابل استفاده در محیط های تاریک و کم نور می باشد ، ترازو دیجیتال بدون علمک بوده و نمایشگر در دو سمت دستگاه بر روی بدنه قرار دارد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو محصول را به مدت 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : CAS
مدل : CAS AD
ظرفیت : 2.5kg | 5kg | 10 kg | 30 kg
دقت در توزین : 0.5g | 1g | 2g
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه

باسکول 4 لودسل نیکو مدل EMPW4L

باسکول 4 لودسل نیکو مدل EMPW4L با داشتن ظرفیت توزین 2500 کیلوگرم و دقت 200 گرم، نمونه ای توانا از باسکول نیکو به حساب می آید که می تواند به کار بسیاری از کسب و کارها و مشاغل گوناگون بیاید. ساختاری محکم و برخوردار بودن از یک سری قابلیت های کاربردی نظیر داشتن باتری قابل شارژ داخلی و امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی، این باسکول دیجیتال نیکو را به نمونه ای درخور توجه بدل کرده است.

مشخصات کلی
برند : باسکول نیکو
مدل : EMPW4L
ظرفیت : 2500 کیلوگرم
دقت در توزین : 200 گرم
نوع کاربری : صنعتی
قیمت : 34,700,000 (تومان)

ترازوی عقربه ای قدسنج سکا مدل 786

ترازو سکا داروخانه ای مدل عقربه ای مناسب جهت توزین وزن افراد و محاسبه ی قد می باشد ، ترازوی سکا کاربردی مالی نداشته و در مراکز درمانی به عنوان وسیله ای جهت سنجش سلامت به کار می رود البته در باشگاه ها نیز قابل استفاده می باشد ، ظرفیت توزین 150 کیلو گرم با دقت 500 گرم بدون نیاز به برق و باتری است ، دیجی اسکال دستگاه را به مدت 24 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : Seca
مدل : Seca 786
ظرفیت : 150 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : ترازوی پزشکی
گارانتی : 24 ماه

ترازو استیل پند مدل 3000

ترازو صنعتی استیل پند با استاندارد معتبر جهانی پیشنهاد ویژه ی digi scale می باشد که با ویژگی های استثنایی و کیفیت بالا مورد تایید قرار گرفته و این ترازو بهترین ترازو پند با قابلیت های نرم افزاری معرفی می گردد ، اعتماد به ترازو استیل معرفی شده بدون ریسک بوده و دی جی اسکال ترازو را به مدت 1 ماه وارانتی و 14 ماه گارانتی می نماید .  

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX PUT 3000 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم - 5 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 14,500,000 (تومان)

ترازو صنعتی استیل پند مدل 7000

ترازو صنعتی ضد زنگ پند مدل 7000 دارای ظرفیت 70 کیلو گرم و خطا آن در دو حالت 10 گرم و 20 گرم قابل تنظیم می باشد.، تمام بدنه ی ترازو از استیل ضد زنگ می باشد عمر ترازو به مدت 15 سال تضمین می گردد ، digi scale محصول معرفی شده را دارای لودسل استیل و با استاندارد جهانی معرفی می نماید .

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX PUT 7000 - 50 KG
ظرفیت : 70 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 15,700,000 (تومان)

ترازوی قطعه شمار 30 کیلویی کیا مدل KIA66

ترازوی قطعه شمار 30 کیلویی کیا مدل KIA66 جهت توزین قطعات هم وزن طراحی شده است که علاوه بر توزین دقیق قطعات ، ترازو قادر است که تعداد دقیق قطعات را نیز نمایش دهد و این امر کار برای شمارش قطعات ، انجام امور بسته بندی در فروشگاه های ابزار و یراق و کارگاه های تولید آسان نماید ، ترازوی کیا دارای 30 کیلو گرم ظرفیت توزین است که با دقت 1 گرم این عملیات را به پایان می رساند ، دیجی اسکال نمایندگی ترازو کیا ، دستگاه را به مدت 1 سال گارانتی می نماید و تعمیرات ترازو دجیتال کیا را در مدت گارانتی به صورت رایگان و پس از آن بر اساس تعرفه ی مصوب کارخانه ی تولیدی با قطعات اصلی انجام می نماید .

مشخصات کلی
برند : SCALE KIA66
مدل : KIA SCALE KIA66
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه گارانتی

ترازو توزین صدر مدل DS3031

ترازوی صنعتی توزین صدر مدل 3031 ساخت ایران با رعایت استاندارد های توزین می باشد که دارای دقت 2 گرم در توزین 30 کیلو گرم می باشد ، ترازو به صورت بدون عملک می باشد و دارای 12 ماه گارانتی است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : DS 7003 - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 2 گرم
نوع کاربری : ترازو صنعتی
گارانتی : 12 ماه

ترازو قطعه شمار توزین صدر مدل DS 7003

ترازوی قطعه شمار توزین صدر 7003 فاقد قطعه شمار  محصولی جدید با قیمت بسیار مناسب می باشد که در گروه ترازو قطعه شمار یا شمارشگر قرار گرفته است ، دقت توزین ترازو 1 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم می باشد ، دستگاه برای شمارش قطعاتی با وزن بیشتر از یک گرم مناسب می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دیجیتال توزین صدر 12 ماه دستگاه را گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : TOZIN SADR DS 7003
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازوی صنعتی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 5,140,000 (تومان)

ترازو توزین صدر مدل DS7003C

ترازوی صنعتی دارای قطعه شمار داخلی می باشد و با شمارش دقیق قطعات سرعت امر شمارش را افزایش می نماید ، دقت ترازو در توزین 1 گرم بوده و دارای ظرفیت 30 کیلو گرم در توزین است ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : توزین صدر
مدل : DS 7003 C - 30 KG
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو قطعه شمار
گارانتی : 12 ماه

ترازوی قطعه شمار 30 کیلویی دنا توزین مدل DT-30

ترازوی قطعه شمار 30 کیلویی دنا توزین مدل DT-30 یکی از انواع ترازوی صنعتی به شمار می رود که قابلیت شمارش قطعه آن بزرگ ترین ویژگی اش محسوب می شود. این ترازوی فلزی با داشتن دقت 1 گرم و بدنه ای محکم، قادر است در بسیاری از مشاغل و کسب و کارها استفاده شود. 

مشخصات کلی
برند : دنا توزین
مدل : DT-30
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
گارانتی : 1 سال
قیمت : 5,500,000 (تومان)

ترازوی قطعه شمار 60 کیلویی دنا توزین مدل DT-60

ترازوی قطعه شمار 60 کیلویی دنا توزین مدل DT-60 ترازویی فلزی ست که می تواند در مشاعل زیادی به کار گرفته شود. البته مشاغلی که ارتباط مستقیمی با شمارش قطعه دارند. این ترازوی شمارشگر قطعه می تواند با دقت 2 تا 1 گرم در ظرفیت 60 کیلوگرم وزن کند. بدنه محکم و ساختار ساده را می توان از مزیت های این ترازوی صنعتی دانست که سبب شده است تا قیمت تمام شده بسیار مناسبی هم داشته باشد.

مشخصات کلی
برند : دنا توزین
مدل : DT-60
ظرفیت : 60 کیلوگرم
دقت در توزین : 2 گرم و قابلیت ارتقا به 1 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
گارانتی : 1 سال
قیمت : 5,800,000 (تومان)

ترازو صنعتی اعتماد مدل ED 3000 S

ترازو صنعتی اعتماد مدل ED 3000 S نمونه ای بدن علمک از یک ترازوی صنعتی دقیق و خوش قیمت است که می تواند هم به عنوان یک ترازوی صنعتی و هم یه عنوان یک ترازوی فروشگاهی به کار گرفته شود. ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت 1 گرم به همراه امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی، داشتن حافظه و بهره بردن از یک نمایشگر توانمند از نوع LED می تواند از جمله ترازوهای ارزشمند برای خرید باشد.

مشخصات کلی
برند : اعتماد
مدل : ED 3000 S
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
گارانتی : 1 سال

ترازو قطعه شمار اعتماد مدل ED 2000 S

ترازو قطعه شمار اعتماد مدل ED 2000 S یک ترازوی صنعتی خوانده می شود. دلیل این امر ساختار فلزی ترازوی اعتماد و توانایی شمارش قطعه بسیار دقیق آن است که اغلب این ویژگی ها را در انواع ترازوی صنعتی سراغ می کنند. ترازوی صنعتی اعتماد با توانایی وزن کردن 70 کیلوگرم و داشتن علمک و توانایی اتصال به چاپگر جانبی نمونه ای برجسته از یک ترازوی صنعتی محسوب می شود. 

مشخصات کلی
برند : اعتماد
مدل : ED 2000 S
ظرفیت : 70 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 تا 20 گرم
نوع کاربری : صنعتی - فروشگاهی
گارانتی : 1 سال

ترازوی صنعتی اعتماد مدل 2000S

ترازوی صنعتی اعتماد مدل 2000S با ظرفیت توزین 50 کیلوگرم و دقت 10 گرم تولید شده است. از قابلیت هایی مانند امکان اتصال به چاپگر جانبی و کامپیوتر، شمارش قطعه و امکان اتصال به رله برخوردار است. مجموع این قابلیت ها در کنار بدنه محکم فلزی و داشتن نمایشگر LED از این مدل از ترازوی اعتماد نمونه ارزشمند دیگری در دسته ترازوی صنعتی ساخته است.

مشخصات کلی
برند : اعتماد
مدل : 2000S
ظرفیت : 50 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : صنعتی
گارانتی : 1 سال

ترازو 70 کیلویی صنعتی اعتماد مدل DJ 7000-S

ترازو 70 کیلویی صنعتی اعتماد مدل DJ 7000-S یکی از انواع ترازوی صنعتی شرکت اعتماد است که با دقت 10 گرم و داشتن چاپگر و بدنه فلزی می تواند از گزینه های خرید ترازوی اعتماد برای مصارف سنگین و صنعتی باشد. 

مشخصات کلی
برند : اعتماد
مدل : DJ 7000-S
ظرفیت : 70 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : صنعتی

ترازو صنعتی دیجیتال اعتماد مدل DJ-4000S

ترازو صنعتی دیجیتال اعتماد مدل DJ-4000S نمونه ای سبک وزن تر از ترازوی صنعتی اعتماد است. این مدل از ترازوی اعتماد نیز با داشتن چاپگر و نمایشگر LED و بدنه فلزی و دقت 5 تا 10 گرمی نمونه ای مناسب برای کسب و کارهای سبک صنعتی به شمار می رود. 

مشخصات کلی
برند : اعتماد
مدل : DJ-4000S
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 5 تا 10 گرم
نوع کاربری : صنعتی

ترازو قطعه شمار ACU مدل 3 کیلویی

ترازو قطعه شمار ACU مدل 3 کیلویی ترازویی ویژه است که بزرگ ترین قابلیت آن شمارش قطعه عنوان شده است. این ترازوی نیمه صنعتی را می توان ترازویی آزمایشگاهی نیز به شمار آورد و همین مساله آن را ویژه می کند. داشتن دقت 0.1 گرم موید همین امر است. در عین حال داشتن باطری شارژشدنی داخلی و ساختاری ساده و همه فهم برای استفاده، از این ترازو نمونه ای فراگیر و در دسترس ساخته است. 

مشخصات کلی
برند : ACU
مدل : 3 کیلویی
ظرفیت : 3 کیلوگرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : صنعتی - نیمه صنعتی
گارانتی : 1 سال
قیمت : 8,800,000 (تومان)

ترازو قطعه شمار ACU مدل 6 کیلویی

ترازو قطعه شمار ACU مدل 6 کیلویی 3 کیلوگرم از مدل 3 کیلویی توان بیشتری دارد. دقتش در توزین نیز معادل 0.2 گرم استکه کاربری آن را همچنان در حوزه های صنعتی، نیمه صنعتی و حتی آزمایشگاهی یا حتی عطاری ها امکان پذیر می کند. ترازوی قطعه شمار تایوانی ACU اندازه کوچکی دارد و می توان در مشاغل گوناگونی از آن بهره گرفت. از جمله قابلیت های این ترازوی تایوانی می توان صفر خودکار، باطری شارژشدنی و نمایشگر LCD با نور پس زمینه اشاره کرد که به همراه یک سال گارانتی عرضه شده است. 

مشخصات کلی
برند : ACU
مدل : 6 کیلویی
ظرفیت : 6 کیلوگرم
دقت در توزین : 0.2 گرم
نوع کاربری : صنعتی - نیمه صنعتی
گارانتی : 1 سال
قیمت : 8,800,000 (تومان)

ترازوی قطعه شمار ACU مدل 30 کیلویی

ترازوی قطعه شمار ACU مدل 30 کیلویی بزرگ ترین نمونه این ترازوی تایوانی است. توان توزین 30 کیلوگرم و دقت 1 گرم از ان یک ترازوی صنعتی و فروشگاهی کارآمد ساخته است. توانایی شمارش قطعه، داشتن نمایشگری با نور پس زمینه و بدنه پلاستیکی و سینی استیل می تواند ترازوی 30 کیلویی ACU را به یکی از گزینه های خرید هر متقاضی ترازوی سبک وزن بدل کند.

مشخصات کلی
برند : ACU
مدل : 30 کیلویی
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : صنعتی - نیمه صنعتی
گارانتی : 1 سال
قیمت : 8,800,000 (تومان)

ترازوی قد و وزن قپانی سکا مدل 700

ترازوی قد و وزن قپانی سکا مدل 700 ترازوی بسیار کارآمد، بی نیاز از برق و باتری و دقیق است. این ترازوی پزشکی که شرکت سکا از آلمان به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان ترازوهای پزشکی آن را تولید کرده است، از حیث کارایی، ماندگاری و ارزش خرید می تواند جزو نخستین انتخاب ها برای هر مجموعه پزشکی، کلینیک ها و مراکز درمانی پیشنهاد داده شود. 

مشخصات کلی
برند : سکا
مدل : 700
ظرفیت : 220 کیلوگرم
دقت در توزین : 50 گرم
نوع کاربری : پزشکی
قیمت : 20,144,000 (تومان)

ترازو قطعه شمار لوترون مدل GM-600G

ترازو قطعه شمار لوترون مدل GM-600G به صورت اختصاصی برای شمارش قطعه و قطعات ریز طراحی شده است. سرعت در نمونه گیری این ترازو می تواند به تنهایی علتی برای خرید این ترازوی گرمی قطعه شمار باشد. ظرفیت توزین 600 گرم و دقت 0.1 گرم، این ترازوی تایوانی را در وضعیتی دلخواه قرار داده است. سیستم خاموشی خودکار، پارسنگ، کالیبراسیون خودکار و توزین در سه واحد وزنی را هم به شمار مزایای این ترازو بیفزایید. 

مشخصات کلی
برند : لوترون
مدل : GM-600G
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی / صنعتی
قیمت : 0 (تومان)

ترازو صنعتی سروین 70 کیلو مدل S-200S

ترازو صنعتی سروین 70 کیلو مدل S-200S یک ترازوی تمام استیل است که یکسره برای مصارف صنعتی تولید شده است. این مساله از طراحی سینی تت آن تا امکان تعویض نمایشگر و جنس بدنه مشهود است. این ترازو با دقت 10 گرم، امکان اتصال به کارت‌خوان‌های بانکی، شمارش قطعه و خدمات دهی همزمان به 3 مشتری می تواند نمونه ای مطرح برای خرید ترازوی صنعتی باشد. 

مشخصات کلی
برند : سروین
مدل : S-200S
ظرفیت : 70 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : صنعتی
گارانتی : 1 سال

ترازوی پست سروین مدل S-200i

ترازوی پست سروین مدل S-200i در واقع یک ترازوی صنعتی است که پیشنهاد می شود بهترین کارایی خود را در دفاتر پستی و امور مشترکین نمایش دهد. این ترازوی پستی با ظرفیت توزین 40 کیلوگرم و دقت 10 گرم، در کنار داشتن قابلیت قطعه شمار و نمایشگر LED می تواند یکی از مدل های ارزشمند خرید ترازوی صنعتی باشد. به خصوص اینکه ترازوی سروین یک ترازوی کاملا ایرانی است و قیمت آن متناسب با بازار داخلی نرخ گذاری شده است. 

مشخصات کلی
برند : سروین
مدل : S-200i
ظرفیت : 40 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : صنعتی (دفاتر پستی)
گارانتی : 1 سال

ترازو صنعتی سروین 40 کیلو مدل S-200S

ترازو صنعتی سروین 40 کیلو مدل S-200S نوع کم ظرفیت تر این مدل است. نوع 70 کیلویی این ترازوی صنعتی در فروشگاهی اسکیل موجود است. این ترازو صنعتی تمام استیل با داشتن دقت 10 گرمی، قابلیت شمارش قطعه، اتصال به کارت خوان های بانکی و رله خروجی می تواند بهره لازم را برای کسب و کارهای صنعتی نصیب خریدار کند. 

مشخصات کلی
برند : سروین
مدل : S-200S
ظرفیت : 40 کیلوگرم
دقت در توزین : 10 گرم
نوع کاربری : صنعتی
گارانتی : 1 سال

ترازوی پند مدل PX3000 بدون علمک

مشخصات کلی
برند : پند
مدل : PX3000-L
ظرفیت : 30 کیلوگرم
دقت در توزین : 1 تا 5 گرم
نوع کاربری : صنعتی و فروشگاهی
گارانتی : 14 ماه
قیمت : 6,400,000 (تومان)
10 / 10
از 1 کاربر