سبد خرید 0
مدل ها
محصولات پر فروش
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


ترازو گرمی در گروه ترازو دیجیتال دقت بالا قرار گرفته است و پس از ترازو آزمایشگاهی دارای دقت قابل توجهی است ، ترازو که دارای دقتی کمتر از 1 گرم تا 0/01 گرم باشد ، ترازو گرمی بوده و بدون محفظه ی توزین عملیات توزین را به نتیجه ی رساند .

ترازو گرمی معمولا در کارخانه و عطاری ها جهت بسته مواد به کار می رود و ابعاد ترازو نسبت به ترازو فروشگاهی کوچک تر است .

ترازو گرمی وقتی در گروه ترازو آزمایشگاهی قرار می گیرد که دارای دقت توزین بالا باشد ، ترازو معرفی شده گاهی در آزمایشگاه به دلیل بالا بودن قیمت ترازو آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد ، قیمت ترازو در صنعت آزمایشگاهی بسیار بالا می باشد در صورتی که ترازو گرمی ها دارای قیمت بسیار مناسبی می باشند از این رو در آزمایشگاه ها اگر امکان استفاده و بر طرف نمودن نیاز توسط این ترازو وجود داشته باشد از این دستگاه استفاده می گردد .

ترازو دیجیتال معرفی شده به صورت معمول در فروشگاه ها و بیشتر در عطاری ها برای توزین مواد گیاهی با ارزش گرمی مورد استفاده قرار می گیرد .

ظرفیت انواع ترازوی گرمی از چند گرم تا چندصد گرم متغیر است. به طور کلی می‌توان گفت ترازوی گرمی دیجیتال ترازویی با سرعت و دقت بالا در وزن کردن مواد است. انواع ترازو گرمی دیجیتال دارای حساسیت بالا در وزن کردن مواد هستند و با توجه به مقدار حساسیتی که دارند، آنها را ترازوی دوصفر، سه‌صفر، چهارصفر، یا... می‌نامند، و در این نام‌گذاری، تعداد رقم‌های دو طرف اعشار محاسبه می‌شوند؛ به عنوان مثال ترازوی 0.01 گرم، ترازوی سه‌صفر خوانده می‌شود. انواع ترازوی گرمی تفاوت‌هایی با انواع ترازو آزمایشگاهی دارند. داشتن سرپوش یکی از ویژگی‌های مهم انواع ترازوی آزمایشگاهی است که انواع ترازوی گرمی فاقد آن است؛ داشتن قابلیت‌هایی مثل توانایی زیرکشی و اندازه‌گیری چگالی مواد و توانائی‌های بسیار دیگری فقط در حیطه کاری انواع ترازوی آزمایشگاهی است. از انواع ترازوی گرمی تاجران و فروشندگان مواد نسبتا قیمتی و قیمتی بهره می‌برند و برخی از آنها برای دقت بیشتر از ترازوهای آزمایشگاهی سرپوش‌دار استفاده می‌کنند. همچنین بعضی از فعالان علمی و آزمایشگاهی نیز از انواع ترازوی گرمی در آزمایشگاه خود استفاده می‌کنند. ترازو گرمی می‌تواند قابلیت‌های مختلفی داشته باشد که کم‌وزیاد بودن آنها، حتی روی قیمت ترازو نیز تاثیرگذار است. قابلیت‌هایی مانند ارتباط با رایانه و چاپگر، شمارش قطعه و پارسنگ، توزین به واحدهای وزنی مختلف، کالیبراسیون خودکار، و دیگر توانائی‌هایی که در کنار ساختار ظاهری و بدنه و نمایشگر ترازو گرمی ، تعیین کننده قیمت ترازو گرمی هم هست. تولیدکننده‌ها و برندهای بسیاری در ساخت انواع ترازوی گرمی دیجیتال فعال هستند که از میان آنها می‌توان به برندهای متلر تولدوی سوئیس، رادوگ لهستان، آدام انگلستان، سارتریوس آلمان، ای‌ان‌دی ژاپن، و کس کره جنوبی اشاره کرد. از بین تولیدکنندگان ایرانی نیز می‌توان به ترازوی کیا اشاره کرد.

خرید ترازو گرمی

خرید ترازو گرمی مورد نیاز هر طلافروشی، نقره‌فروشی و دیگر فروشندگان فلزها و سنگ‌های قیمتی است. عطاری‌ها نیز یکی دیگر از خریداران مهم انواع ترازوی گرمی هستند. دقت داشته باشید که پیش از خرید ترازوی گرمی باید گزینه‌های مورد نیاز خود را مشخص کنید. یکی از ابتدائی‌ترین گزینه‌ها در خرید ترازو گرمی ظرفیت ترازو است. به صورت طبیعی ظرفیت وزنی مورد نیاز یک فروشگاه طلافروشی با یک طلافروش عمده فرق دارد، و یا شاید یک عطار برای خرید ترازوی گرمی نیاز به ظرفیت وزنی بالاتری داشته باشد. دقت توزین نیز یکی دیگر از ویژگی‌های مورد نظر در خرید ترازو گرمی است. برای شغلی مانند عطاری حساسیت یک‌دهم یا یک‌صدم گرم کافی است، اما شغل‌هایی مانند خرید و فروش برلیان و سنگ‌ها و فلزهای بسیار گران‌بها نیاز به ترازوی گرمی با حساسیت و دقت بالاتر دارند. تعمیر ترازوی گرمی نیز یکی دیگر از مواردی است که توجه به آن بسیار مهم است. انواع ترازوی گرمی ساختاری بسیار ظریف و دقیق و حساس دارند و تعمیر آنها هم باید به دست تعمیرکاران آموزش‌دیده و باتجربه صورت گیرد. ما در فروشگاه اسکیل افتخار داریم در صورت نیاز شما به تعمیر ترازوی گرمی ، کارشناسان دوره‌دیده ما این کار را برایتان انجام خواهند داد.

فروش ترازو گرمی

فروش ترازو گرمی از هر نوع و هر برندی در فروشگاه اینترنتی اسکیل انجام می‌گیرد. اگرچه هدف هر فروشگاه اینترنتی یا حضوری، خریدوفروش کالاهای مختلف از جمله خریدوفروش ترازو گرمی است، هدف بزرگ‌تری نیز مورد نظر است و آن رضایت مشتری و ماندگاری کسب‌وکار اینترنتی یا فروش مستقیم است، و هدف ما نیز به دست آوردن مشتریانی همیشگی و رضایت آنان است. فروش ترازو گرمی از هر برندی و هر نوعی، و با هر قیمتی در وب‌سایت اسکیل صورت می‌گیرد و هر خریداری با توجه به نیازها و قابلیت‌ها و بودجه‌ای که برای خرید ترازوی گرمی مورد نظرش تعیین کرده، به سادگی می‌تواند به انتخاب و خرید ترازوی گرمی مورد نیاز خود بپردازد. ویژگی برتر دیگر خرید از این وب‌سایت، تعمیر ترازوی گرمی شما به وسیله افراد خبره و دوره‌دیده در همین وب‌سایت است که شما را از دردسر جست‌وجو برای تعمیرکار خوب و کارآزموده معاف می‌کند.

قیمت ترازو گرمی

قیمت ترازو گرمی بسیار متفاوت است و هیچ قیمت ثابت و مشخصی نمی‌توان برای انواع ترازو گرمی در نظر گرفت. در قیمت ترازوی گرمی در برندهای مختلف اختلاف بسیار زیادی مشاهده می‌شود. در بسیاری موارد نام برند، خود مشخص کننده بالا بودن قیمت ترازو گرمی است. مثلا ترازوی متلر تولدوی سوئیس را نمی‌توان با قیمت پائین پیدا کرد، اما قیمت ترازوی گرمی کیا که در ایران تولید می‌شود، قابل هضم‌تر و پذیرفتنی‌تر است؛ همچنین در مقایسه قیمت ترازوی گرمی آدام انگلستان با رادوگ لهستان و ای‌ان‌دی ژاپن و سارتریوس آلمان نیز تفاوت قیمت ترازوی گرمی را به خوبی ملاحظه می‌کنید.

ترازوی گرمی ارزان

ترازوی گرمی ارزان در بعضی برندهای ساخت ایران و چین و تایوان به چشم می‌خورد، اگرچه ارزان بودن معنایی یگانه برای همه خریداران ندارد. در خرید ترازوی گرمی ابتدا باید کیفیت و دقت ترازو را در نظر داشت و سپس به شاخصی مانند ترازوی گرمی ارزان توجه کرد. بسیاری زمان‌ها توجه تنها به داشتن ترازوی گرمی ارزان و نداشتن توجه به کارایی و کیفیت ترازو، می‌تواند باعث انتخاب ترازویی شود که دوام کمی داشته باشد و در زمان استفاده هم نتواند کارکرد مورد نظر ما را به خوبی انجام دهد.

ترازو دیجیتالی آزمایشگاهی AND-EK6000I

ترازوی دیجیتالی یک دهم گرم در گروه ترازوی گرمی AND قرار گرفته است ، ترازو دیجیتال معرفی شده ساخت ژاپن با رعایت استاندارد های معتبر توزین بوده و یکی از مطرح ترین برند های ترازوی دیجیتال می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK6000I
ظرفیت : 6000 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازوی گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتالی آزمایشگاهی AND-EK3000I

ترازو دیجیتالی 0/1 گرم AND ساخت کشور ژاپن با رعایت استاندارد های معتبر توزین بوده ، خرید ترازوی دیجیتال با برند AND خرید موفق خواهد بود زیرا کیفیت ترازو بی نظیر بوده و ساختار دستگاه کاملا نیرومند طراحی شده است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو ، دستگاه 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK3000I
ظرفیت : 3000 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازوی گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل EK

ترازوی دقیق آزمایشگاهی برای توزین مواد ارزشمند گرمی به کار می رود ، ترازو دارای دقت 0/01 گرم در توزین مواد تا ظرفیت 3200 گرم می باشد ، پس از خرید ترازوی آزماشگاهی جهت تعمیر ترازو می توانید با مرکز خدمات دیجی اسکال تماس حاصل نمایید ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی آزمایشگاهی AND کیفیت ترازو را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND EK
ظرفیت : 3200 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی AND مدل HL

ترازو گرمی مدل HL دارای دقت 0/1 گرم در ظرفیت 600 گرم می باشد ، دیجی اسکال ترازو دیجیتال گرمی AND را دقیق ترین ترازو با عمر طولانی و تحمل حجم کاری بالا معرفی نموده و خدمات ترازو را پس از مدت گارانتی 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND HL
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی AND مدل SK-EHX

ترازو گرمی AND با ساختار نیرومند و قدرت بدنه ی بالا قابل استفاده در فروشگاه و کارخانه ها جهت شمارش دقیق قطعات می باشد ، دقت توزین ترازوی دیجیتال 1 گرم و دارای سرعت بسیار بالا در توزین است ، دیجی اسکال ترازو قطعه شمار AND را 12 ماه گارانتی نموده و خدمات پس از فروش ترازو را 10 سال تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND SK - EHX
ظرفیت : 15 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی AND مدل HL-I

ترازوی گرمی مدل HL-I تحت لیسانس می باشد ، ساختار نیرومند ترازو AND یکی از ویژگی های برجسته ی دستگاه می باشد ، دیجی اسکال ترازوی دیجیتال AND را با گارانتی 12 ماه ارائه می نماید و کیفیت و عمر طولانی ترازو را تضمین می نماید .

مشخصات کلی
برند : A&D
مدل : AND HL - I
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی کیا مدل KEW

ترازوی قطعه شمار کیا جهت شمارش قطعات با دقت فوق العاده 0/5 گرم به کار می رود و از ترازو در کارخانه ها و فروشگاه های ابزار و یراق برای شمارش قطعات و بسته بندی استفاده می نمایند ، ترازوی دیجیتال مدل kew دارای 12 ماه گارانتی می باشد و دیجی اسکال کیفیت ترازو را تایید می نماید و دقت شمارشگر ترازو را واقعی اعلام می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA KEW
ظرفیت : 30 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/5 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی - فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی کیا مدل TS

ترازوی گرمی جهت توزین مواد ریز گرمی به کار می رود و دارای ظاهر بدون علمک با پوشش پلاستیکی از جنس پلاستیک فشرده است ، ترازوی دیجیتال دارای توزین دقیق معادل 0/01 گرم در توزین ظرفیت 50 گرم تا 200 گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال است .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA TS
ظرفیت : 50 گرم - 100 گرمی - 200 گرم - 500 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم - 0/01 گرم -0/01 گرم - 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازو آزمایشگاهی
گارانتی : 3 ماه

ترازو گرمی کیا مدل CS

ترازوی دیجیتال کیا مدل cs در گروه ترازوی گرمی قرار گرفته است که در چندین ظرفیت در حال تولید می باشد ، ترازوی کیا معرفی شده دارای ظرفیت 200 گرم با دقت 0/01 گرم بوده و قابل استفاده در طلا فروشی ها و آزمایشگاه می باشد ، ترازو بدون محفظه ی توزین است .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA CS
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/01
نوع کاربری : ترازو گرمی - فروشگاهی
گارانتی : 3 ماه

ترازو گرمی کیا مدل PD

ترازوی جیبی مدل pd دارای ابعاد بسیار مناسب جهت جا به جایی آسان می باشد ، تغذیه ی ترازوی گرمی توسط باتری بوده و نیازی به ارتباط مستقیم با برق ندارد و دارای دقت 0/1 و 0/01 گرم در ظرفیت 1 کیلو گرم و 200 گرم می باشد ، digi scale کیفیت ترازو گرمی pd را تایید می نمایید .قیمت دستگاه PD1000  است .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA PD
ظرفیت : 1 کیلو گرم - 200 گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم - 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی - فروشگاهی
گارانتی : 3 ماه

ترازوی گرمی کیا مدل TX5000

ترازو در گروه ترازوی گرمی کیا همراه با دقت 1 گرم در ظرفیت 5 کیلو گرم قرار گرفته است ، سینی توزین استیل گرد بوده و قابل استفاده جهت توزین موادی است که نیاز به دقت بسیار بالایی نداشته از این رو در گروه گرمی قرار می گیرد ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می گردد .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA TX
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم
نوع کاربری : ترازو فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی دیجیتال کیا مدل TX2000

ترازوی دیجیتالی مدل کیا TX دارای ظرفیت 2 کیلو گرم با دقت 0/1 گرم بوده و بدنه ی ترازو پوشیده شده از پلاستیک فشرده می باشد ، نمایشگر از جنس LCD با پشت زمینه ی چراغی با قابلیت تنظیم نور بر اساس محیط استفاده است ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازو دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA TX
ظرفیت : 2 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی - فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی کیا مدل TX

ترازوی دیجیتال که برای توزین مواد ریز مورد استفاده قرار می گیرد به ترازوی گرمی معروف می گردد که باید دارای دقت بالایی در توزین مواد حساس داشته باشد ، ترازو کیا مدل tx دارای یکسال گارانتی و دقت مناسبی جهت توزین مواد ریز گرمی دارد و دیجی اسکال کیفیت ترازو را تایید می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA TX
ظرفیت : 200 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی - فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی کیا ارس مدل KB

ترازوی دیجیتالی مدل kb ساخت کیا می باشد و برای توزین مواد کوچک و گرمی به کار می رود ، ترازو دارای دقت 0/1 گرم در توزین مواد تا ظرفیت 2 کیلو گرم می باشد ، استفاده از ترازوی گرمی بیشتر در عطاری ها و فروشگاه می باشد ، دیجی اسکال ترازو را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA KB
ظرفیت : 500 گرم - 2 کیلو گرم - 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم - 0/1 گرم - 1 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی - فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی کیا ارس مدل P8

ترازوی گرمی کیا مدل p8 ساخت کیا بوده و دارای بدنه ی مناسب جهت کار فروشگاهی می باشد ، دقت ترازو در توزین 1 تا 2 گرم در ظرفیت 5 کیلو گرم و 10 کیلو گرم می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی ترازوی دیجیتال کیا دستگاه را 12 ماه گارانتی می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA P8
ظرفیت : 5 کیلو گرم - 10 کیلو گرم
دقت در توزین : 1 گرم - 2 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی - فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی کیا مدل BL2

ترازو دیجیتال گرمی bl 2 دستگاه آزمایشگاهی است ، دقت دستگاه 0/1 گرم در ظرفیت 5 کیلو گرم می باشد و قابلیت اتصال ترازو به کامپیوتر از طریق کابل و نرم افزار امکان پذیر می باشد که در پک خرید ترازو در صورت در خواست مشتری قرار می گیرد .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA BL2
ظرفیت : 5 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی - فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو گرمی کیا مدل BL1

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل bl 1 با حساسیت توزین از 0/1 گرم در ظرفیت 3 کیلو گرم یک ترازوی دیجیتال با کیفیت بوده دارای قیمت بسیار مناسبی است ، نوع دستگاه بدون علمک با نمایشگر lcd یک طرفه بوده و گارانتی 12 ماه دی جی اسکال از ویژگی های ترازو می باشد .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA BL1
ظرفیت : 3 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی - فروشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازوی گرمی کیا مدل bl3000

ترازوی دیجیتال گرمی کیا مدل bl3000 با بدنه ی پوشیده شده از پلاستیک فشرده دارای ظرفیت 3 کیلو گرم با دقت 0/1 گرم در گروه ترازو با دقت بالا قرار گرفته است ، خرید ترازو به دلیل قیمت مناسب و سویی دیگر کیفیت بالا پیشنهاد دیجی اسکال می باشد ، گارانتی ترازو به مدت 12 ماه می باشد .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA BL3000
ظرفیت : 3 کیلو گرم
دقت در توزین : 0/1 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 1,490,000 (تومان)

ترازوی دیجیتال کیا مدل bl500

ترازوی دیجیتال مدل bl500 با دقت 0/01 گرم در ظرفیت 500 گرم در گروه ترازوی آزمایشگاهی و ترازوی گرمی قرار گرفته است که دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد ، دیجی اسکال نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال کیا کیفیت و عمر ترازو را تایید و تعمیرات ترازو را پس از اتمام گارانتی انجام می نماید .

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KIA BL500
ظرفیت : 500 گرم
دقت در توزین : 0/01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه

ترازو کیا یک صدم گرم مدل SL1000

ترازو کیا یک صدم گرم مدل SL1000 همراه با محفظه ی توزین آزمایشگاهی با دقت یک صدم گرم و ظرفیت 1 کیلوگرم دارای 12 ماه گارانتی می باشد ، ترازو در گروه ترازوی آزمایشگاهی ، گرمی و زعفرون کشی قرار گرفته است و با نمایشگر واضح چراغی و سینی توزین استیل با قطر 13 سانتی متر و نیز توزین دقیق ، ترازو مقرون به صرفه و با کیفیت می باشد ، نمایندگی ترازو کیا ، با مشخصات ارائه شده ترازوی کیا مدل SL1000 را ارائه می نماید .

مشخصات کلی
برند : KIA
مدل : KIA SL1000
ظرفیت : 1000 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی و ترازو گرمی

ترازو کیا گرمی 6 کیلوگرم مدل BLK

ترازو کیا گرمی 6 کیلوگرم مدل BLK در گروه ترازوی گرمی ، ترازوی آزمایشگاهی و ترازوی صنعتی قرار گرفته است که با دقت یک دهم گرم قادر به توزین مواد تا ظرفیت 6 کیلوگرم می باشد ، نمایشگر واضح ترازو به صورت پشت زمینه ی چراغی بوده و تایپ اعداد به صورت مشکی در صفحه ی چراغی است ، گارانتی ترازو به صورت 12 ماه می باشد .

مشخصات کلی
برند : ترازوی کیا
مدل : KIA BLK6000
ظرفیت : 6 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : ترازو گرمی و آزمایشگاهی
گارانتی : 12 ماه
قیمت : 2,500,000 (تومان)

ترازوی دیجیتال گرمی MH

ترازوی دیجیتال گرمی MH با توزین بسیار دقیق و سرعت بالا در پایدار نمودن وزن دارای ظرفیت 6 کیلو گرم بوده و دقت در خطا برابر با 0.1 گرم است و می تواند هر گرم مواد را در معادله ی تقسیم بر 10 محاسبه و تشخیص دهد ، ترازوی گرمی دارای نمایشگر واضح با پشت زمینه بوده و در تمامی محیط ها قابل استفاده است ، ترازو سبک و قابل حمل است و دارای 6 ماه گارانتی تعمیرات ترازو توسط دیجی اسکال است .

مشخصات کلی
برند : MH
مدل : MH555
ظرفیت : 6 کیلو گرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : ترازوی آزمایشگاهی و صنعتی
گارانتی : 6 ماه گارانتی
قیمت : 895,000 (تومان)

ترازوی MH مدل 886 نوع 600 گرم

ترازوی MH مدل 886 نوع 600 گرم با دقت 0.01 گرم می تواند به خوبی نیاز به یک ترازوی گرمی حساس را برطرف کند. نمایشگر LCD با نور پس زمینه، امکان توزین در چند واحد وزنی و قابلیت شمارش از جمله امکاناتی است که بر روی این ترازوی MH گرمی سوار شده است. و البته بدیهی است که قابلیت های محدود، قیمت آن را کاهش داده است تا توزین دقیق برابر با 0.01 گرم، که می تواند برای طلا فروش ها و نقره فروش ها نیز کارآمد باشد، در دسترس متقاضیان بیشتری قرار بگیرد.

مشخصات کلی
برند : MH مینگ هنگ
مدل : 886
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی
قیمت : 1,190,000 (تومان)

ترازو آزمایشگاهی MH مدل 886 نوع 6 کیلویی

ترازو آزمایشگاهی MH مدل 886 نوع 6 کیلویی از حیث ظاهر دقیقا با نوع 600 گرمی مشابه است. در حقیقت در همه چیز با مدل دیگر یکی است، جز در دقت. دقت این نوع 0.1 گرم است و می توان آن را یک ترازوی گرمی سیار، جیبی و دقیق دانست. داشتن قابلیت شمارش قطعه و توزین در چند واحد وزنی از جمله مواردی است که می توان درباره این ترازوی مینگ هنگ نام برد.

مشخصات کلی
برند : MH مینگ هنگ
مدل : 886
ظرفیت : 6 کیلوگرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی
قیمت : 1,190,000 (تومان)

ترازوی گرمی MH مدل 555

ترازوی گرمی MH مدل 555 یک ترازوی جیبی است که با دقت 0.1 گرم طراحی شده است و می تواند یک ترازوی گرمی بسیار دلخواه برای کسب و کارهایی باشید که نیاز به حمل ساده ترازو دارد. توانایی شمارش قطعه و امکام پارسنگ کردن از قابلیت های جالب توجه این ترازوی مینگ هنگ است. 

مشخصات کلی
برند : مینگ هنگ
مدل : 555
ظرفیت : 6 کیلوگرم
دقت در توزین : 0.1 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی
قیمت : 0 (تومان)

ترازوی جیبی MH مدل 887

ترازوی جیبی MH مدل 887 یک ترازوی بسیار کوچک است که با دقت 0.01 گرم می تواند نقش یک ترازوی زرگری یا ترازوی طلا و نقره را به خوبی ایفا کند. این ترازو از قابلیت خاموشی خودکار بهره می برد، درپوشی محافظه سینی دارد، از برق و باتری برای روشن شدن استقاده می کند و بسیار مقرون به صرفه است. 

مشخصات کلی
برند : مینگ هنگ
مدل : 887
ظرفیت : 600 گرم
دقت در توزین : 0.01 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی

ترازو طلا فروشی کیا مدل KL20

مشخصات کلی
برند : کیا
مدل : KL20
ظرفیت : 100 گرم
دقت در توزین : 0.001 گرم
نوع کاربری : آزمایشگاهی
5 / 10
از 3 کاربر