021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

ترازو گرمی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازو گرمی در گروه ترازو دیجیتال دقت بالا قرار گرفته است و پس از ترازو آزمایشگاهی دارای دقت قابل توجهی است ، ترازو که دارای دقتی کمتر از 1 گرم تا 0/01 گرم باشد ، ترازو گرمی بوده و بدون محفظه ی توزین عملیات توزین را به نتیجه ی رساند .

ترازو گرمی معمولا در کارخانه و عطاری ها جهت بسته مواد به کار می رود و ابعاد ترازو نسبت به ترازو فروشگاهی کوچک تر است .

ترازو گرمی وقتی در گروه ترازو آزمایشگاهی قرار می گیرد که دارای دقت توزین بالا باشد ، ترازو معرفی شده گاهی در آزمایشگاه به دلیل بالا بودن قیمت ترازو آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد ، قیمت ترازو در صنعت آزمایشگاهی بسیار بالا می باشد در صورتی که ترازو گرمی ها دارای قیمت بسیار مناسبی می باشند از این رو در آزمایشگاه ها اگر امکان استفاده و بر طرف نمودن نیاز توسط این ترازو وجود داشته باشد از این دستگاه استفاده می گردد .

ترازو دیجیتال معرفی شده به صورت معمول در فروشگاه ها و بیشتر در عطاری ها برای توزین مواد گیاهی با ارزش گرمی مورد استفاده قرار می گیرد .

ظرفیت انواع ترازوی گرمی از چند گرم تا چندصد گرم متغیر است. به طور کلی می‌توان گفت ترازوی گرمی دیجیتال ترازویی با سرعت و دقت بالا در وزن کردن مواد است. انواع ترازو گرمی دیجیتال دارای حساسیت بالا در وزن کردن مواد هستند و با توجه به مقدار حساسیتی که دارند، آنها را ترازوی دوصفر، سه‌صفر، چهارصفر، یا... می‌نامند، و در این نام‌گذاری، تعداد رقم‌های دو طرف اعشار محاسبه می‌شوند؛ به عنوان مثال ترازوی 0.01 گرم، ترازوی سه‌صفر خوانده می‌شود. انواع ترازوی گرمی تفاوت‌هایی با انواع ترازو آزمایشگاهی دارند. داشتن سرپوش یکی از ویژگی‌های مهم انواع ترازوی آزمایشگاهی است که انواع ترازوی گرمی فاقد آن است؛ داشتن قابلیت‌هایی مثل توانایی زیرکشی و اندازه‌گیری چگالی مواد و توانائی‌های بسیار دیگری فقط در حیطه کاری انواع ترازوی آزمایشگاهی است. از انواع ترازوی گرمی تاجران و فروشندگان مواد نسبتا قیمتی و قیمتی بهره می‌برند و برخی از آنها برای دقت بیشتر از ترازوهای آزمایشگاهی سرپوش‌دار استفاده می‌کنند. همچنین بعضی از فعالان علمی و آزمایشگاهی نیز از انواع ترازوی گرمی در آزمایشگاه خود استفاده می‌کنند. ترازو گرمی می‌تواند قابلیت‌های مختلفی داشته باشد که کم‌وزیاد بودن آنها، حتی روی قیمت ترازو نیز تاثیرگذار است. قابلیت‌هایی مانند ارتباط با رایانه و چاپگر، شمارش قطعه و پارسنگ، توزین به واحدهای وزنی مختلف، کالیبراسیون خودکار، و دیگر توانائی‌هایی که در کنار ساختار ظاهری و بدنه و نمایشگر ترازو گرمی ، تعیین کننده قیمت ترازو گرمی هم هست. تولیدکننده‌ها و برندهای بسیاری در ساخت انواع ترازوی گرمی دیجیتال فعال هستند که از میان آنها می‌توان به برندهای متلر تولدوی سوئیس، رادوگ لهستان، آدام انگلستان، سارتریوس آلمان، ای‌ان‌دی ژاپن، و کس کره جنوبی اشاره کرد. از بین تولیدکنندگان ایرانی نیز می‌توان به ترازوی کیا اشاره کرد.

خرید ترازو گرمی

خرید ترازو گرمی مورد نیاز هر طلافروشی، نقره‌فروشی و دیگر فروشندگان فلزها و سنگ‌های قیمتی است. عطاری‌ها نیز یکی دیگر از خریداران مهم انواع ترازوی گرمی هستند. دقت داشته باشید که پیش از خرید ترازوی گرمی باید گزینه‌های مورد نیاز خود را مشخص کنید. یکی از ابتدائی‌ترین گزینه‌ها در خرید ترازو گرمی ظرفیت ترازو است. به صورت طبیعی ظرفیت وزنی مورد نیاز یک فروشگاه طلافروشی با یک طلافروش عمده فرق دارد، و یا شاید یک عطار برای خرید ترازوی گرمی نیاز به ظرفیت وزنی بالاتری داشته باشد. دقت توزین نیز یکی دیگر از ویژگی‌های مورد نظر در خرید ترازو گرمی است. برای شغلی مانند عطاری حساسیت یک‌دهم یا یک‌صدم گرم کافی است، اما شغل‌هایی مانند خرید و فروش برلیان و سنگ‌ها و فلزهای بسیار گران‌بها نیاز به ترازوی گرمی با حساسیت و دقت بالاتر دارند. تعمیر ترازوی گرمی نیز یکی دیگر از مواردی است که توجه به آن بسیار مهم است. انواع ترازوی گرمی ساختاری بسیار ظریف و دقیق و حساس دارند و تعمیر آنها هم باید به دست تعمیرکاران آموزش‌دیده و باتجربه صورت گیرد. ما در فروشگاه اسکیل افتخار داریم در صورت نیاز شما به تعمیر ترازوی گرمی ، کارشناسان دوره‌دیده ما این کار را برایتان انجام خواهند داد.

فروش ترازو گرمی

فروش ترازو گرمی از هر نوع و هر برندی در فروشگاه اینترنتی اسکیل انجام می‌گیرد. اگرچه هدف هر فروشگاه اینترنتی یا حضوری، خریدوفروش کالاهای مختلف از جمله خریدوفروش ترازو گرمی است، هدف بزرگ‌تری نیز مورد نظر است و آن رضایت مشتری و ماندگاری کسب‌وکار اینترنتی یا فروش مستقیم است، و هدف ما نیز به دست آوردن مشتریانی همیشگی و رضایت آنان است. فروش ترازو گرمی از هر برندی و هر نوعی، و با هر قیمتی در وب‌سایت اسکیل صورت می‌گیرد و هر خریداری با توجه به نیازها و قابلیت‌ها و بودجه‌ای که برای خرید ترازوی گرمی مورد نظرش تعیین کرده، به سادگی می‌تواند به انتخاب و خرید ترازوی گرمی مورد نیاز خود بپردازد. ویژگی برتر دیگر خرید از این وب‌سایت، تعمیر ترازوی گرمی شما به وسیله افراد خبره و دوره‌دیده در همین وب‌سایت است که شما را از دردسر جست‌وجو برای تعمیرکار خوب و کارآزموده معاف می‌کند.

قیمت ترازو گرمی

قیمت ترازو گرمی بسیار متفاوت است و هیچ قیمت ثابت و مشخصی نمی‌توان برای انواع ترازو گرمی در نظر گرفت. در قیمت ترازوی گرمی در برندهای مختلف اختلاف بسیار زیادی مشاهده می‌شود. در بسیاری موارد نام برند، خود مشخص کننده بالا بودن قیمت ترازو گرمی است. مثلا ترازوی متلر تولدوی سوئیس را نمی‌توان با قیمت پائین پیدا کرد، اما قیمت ترازوی گرمی کیا که در ایران تولید می‌شود، قابل هضم‌تر و پذیرفتنی‌تر است؛ همچنین در مقایسه قیمت ترازوی گرمی آدام انگلستان با رادوگ لهستان و ای‌ان‌دی ژاپن و سارتریوس آلمان نیز تفاوت قیمت ترازوی گرمی را به خوبی ملاحظه می‌کنید.

ترازوی گرمی ارزان

ترازوی گرمی ارزان در بعضی برندهای ساخت ایران و چین و تایوان به چشم می‌خورد، اگرچه ارزان بودن معنایی یگانه برای همه خریداران ندارد. در خرید ترازوی گرمی ابتدا باید کیفیت و دقت ترازو را در نظر داشت و سپس به شاخصی مانند ترازوی گرمی ارزان توجه کرد. بسیاری زمان‌ها توجه تنها به داشتن ترازوی گرمی ارزان و نداشتن توجه به کارایی و کیفیت ترازو، می‌تواند باعث انتخاب ترازویی شود که دوام کمی داشته باشد و در زمان استفاده هم نتواند کارکرد مورد نظر ما را به خوبی انجام دهد.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
6 / 10
از 4 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()