021-6123
سبد خرید 0
باسکول >>
کد کالا : 55100
قیمت : 16,000,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 16,000,000   (تومان)
˄˅

اینماد

دارای اینماد از وزرات صمت

جهت خرید ومشاوره تماس بگیرید

تلفن چهار رقمی             0216123

 مشاور                   09123124701

   مشاور                   09122108002  

 واحد فروش           02166006600

 

تحویل در اسرع وقت به تمام نقاط کشور گارانتی باسیکول توسط نمایندگی معتبر حداد ماهر صورت می گیرد . دقت بالای باسکول 600 کیلویی حفاظ دار از بارزترین ویژگی های آن محسوب می شود . برخورداری باسکول از بدنه ی تمام فلزی و مقاوم

بررسی تخصصی و اجمالی

باسکول حداد ماهر 600 کیلویی با محافظ باسکولی است با قدرت بدنه ی بسیار بالا و دقت فوق العاده که برای مصارف صنعتی و فروشگاهی مود تایید است . در ساختار منحصر به فرد باسکول محافظی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به نمایشگر طراحی شده است که به نوبه ی خود در افزایش طول عمر باسکول بسیار تاثیر گذار بوده است . باسکول 600 کیلویی حداد ماهر با گارانتی معتبر 15 ماهه عرضه می شود .

باسکول حداد ماهر 600 کیلویی با محافظ نوعی دیگر از باسکول های دیجیتال می باشد که در مصارف صنعتی و فروشگاهی کاربرد ویژه ای دارند . باسکول 600 کیلو گرمی حداد ماهر با ساختار و طراحی بسیاری قوی خود در رده ی بهترین تولیدات این شرکت با سابقه قرار دارد . ساختار بدنه ی باسکول تماما فلز بوده و بسیار مقاوم است به طوری که در برابر فشارهای وارده به دستگاه و آسیب های ممکن کاملا مستحکم و مقاوم عمل می کند . در این مدل از باسکول های دیجیتال حداد ماهر ویژگی قابل توجه دیگری نیز مطرح می باشد که مزیت داشتن محافظ است . ساختار و طراحی این محافظ ها در باسکول به صورتی است که نمایشگر باسکول را مورد محافظت قرار داده و از نفوذ گرد و غبار به آن و یا افتادن جسمی بر روی صفحه نمایشگر و هر آسیب احتمالی دیگری که نمایشگر باسکول را تهدید می کند جلوگیری می نماید که همین امر باعث مورد استقبال قرار گرفتن باسکول مورد نظر برای اشخاصی که قصد خرید باسکول دیجیتال حداد ماهر را دارند شده است . نمایشگر نوع AEW تایوان در صورت در خواست و پرداخت مبلغ اضافه می باشد.

وجود نمایشگرهای قوی و با دقت یکی دیر از ویژگی های آن محسوب می شود . دو  نمایشگر با دو کابرد متفاوت که با توجه به درخواست خریدار هنگام خرید در باسکول نصب می شود . نمایشگر ها در دو نوع AEW و AEP می باشند که دارای کاربردهای متفاوتی می باشند به طوری که در نمایشگر نوع AEW  استفاده کننده می تواند تنها وزن محصول را داشته باشد و این در حالی است که در نمایشگر دیگر علاوه بر وزن محصول امکان مشاهده ی قیمت کل و قیمت واحد نیز برای کاربر وجود دارد .

دقت باسکول در توزین 100 گرم می باشد که می توان گفت نشان از دقت بسیار بالای آن دارد که با توجه به کاربرد باسکول مورد نظر بهترین میزان دقت محسوب می شود .

باسکول از دو طریق باتری و برق شهری تغذیه می شود که عمر باتری را می توان یک هفته ی کاری یعنی چیزی حدود 56 ساعت بیان کرد .داشتن سینی بزرگ 70×70 باسکول استفاده را برای کاربر بسیار آسان تر کرده است و همین امر باعث سهولت کار و بالا رفتن کیفیت می باشد .

باسکول حداد ماهر 600 کیلویی با محافظ یکی دیگر از تولیدات شرکت معتبر و با سابقه ی حداد ماهر می باشد که با داشتن کیفیت بسیار بالا و همچنین وجود محافظ در طراحی باسکول در دسته ی بهترین تولیدات باسکول های صنعتی و باسکول های فروشگاهی حداد ماهر قرار می گیرد .

 ویژگی های باسکول حداد ماهر 600 کیلویی با محافظ
 
  • دارای توزین 600 کیلو گرم
  • نمایشگر ها در دو نوع AEW و AEP در صورت در خواست وپرداخت مبلغ اضافه
  • برخورداری از محافظ برای جلوگیری از آسیب ها ی احتمالی به نمایشگر باسکول
  • ساختار باسکول 600 کیلویی حفاظ دار به صورت ثابت می باشد .
  • امکان ارتقاء نمایشگر در صورت درخواست خریدار به نمایشگرهای هوشند تایوانی 
  • دقت در توزین در باسکول فوق 100 گرم می باشد .
  • تعداد لودسل های موجود در باسکول یک عدد است .
  • جنس بدنه و سینی باسکول دیجیتال محافظ دار حداد ماهر از نوعی فلز مقاوم در نظر گرفته شده است .
  • ساختار باسکول به صورت ثابت است اما امکان افزودن چرخ به درخواست خریدار هنگام سفارش وجود دارد .
  • دارای 15 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش گسترده توسط نمایندگی حداد ماهر

 مدی دستگاه ظرفیت توزین  دقت در توزین  ابعاد باسکول 
 باسکول 600 کیلویی محافظ دار حداد ماهر  600 کیلو گرم 50 گرم  80×80 سانتی متر 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()