سبد خرید 0
محصولات پر فروش
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول دامکش 1200 کیلویی اعتماد مدل +WIC قادر است توزین را با دقتی معادل 500 گرم انجام دهد که در نوع خود می تواند دقتی قابل قبول محسوب شود. کفه در این مدل دامکش اعتماد از ورقه فولاد ساخته شده است و دارای ابعاد 120×100 سانتیمتر می باشد. جنس کفه به علاوه بهره مندی از توری فولادی و پروفیل که این محصول را در مقابل ضربات پای چهارپایان مقاوم ساخته است را می توان مستندی بر تداوم و کیفیت دامکش دیجیتال اعتماد دانست.
باسکول دامکش 1200 کیلویی اعتماد مدل +WIC نوع ارتقاع یافته ای از باسکول دامکش اعتماد مدل WIC به حساب می آید. تفاوت آشکار این دو محصول در ظرفیت توزین، میزان دقت، ابعاد کفه و... به چشم می خورد. برخورداری باسکول دامکش اعتماد از درب ورود و خروج مزیتی است که توسط آن می توان دام را به راحتی و بدون ایجاد هیچ گونه اختلالی وزن کشی کرد. به این صورت که هنگام توزین، دام از درب ورودی داخل شده و پس از انجام توزین از درب خروجی خارج خواهد شد. با توجه به این روال نظم دام نیز بر هم ریخته نشده و دام ها با یکدیگر تداخل نخواهد یافت.
این مدل دامکش اعتماد از 4 چرخ مقاوم برخوردار است که عمل جابجایی را آسان ساخته و کاربران را درگیر چالش هایی از این قبیل نخواهد کرد. باسکول دامکش چرخ دار اعتماد دارای نمایشگر LCD است که به خوبی می تواند عملیات انجام شده توسط دامکش اعتماد را برای کاربران به نمایش در آورد. نمایشگر موجود در ساختار باسکول دامکش 1200 کیلویی اعتماد از نوع متحرک می باشد. به این معنی که نمایشگر به بدنه متصل نبوده و کاما جداگانه بر روی ستونی مخصوص تعبیه شده است. بنا به همین موضوع باسکول مورد نظر را باسکول دامکش متحرک نیز می نامند.
خرید باسکول دامکش اعتماد به کلیه دامداری های صنعتی توصیه شده و امری ضروری لحاظ می شود. با توجه به متنوع بودن انواع باسکول دامکش، شرکت اعتماد قیمت باسکول دامکش اعتماد را بر اساس کیفیت و کارایی هر محصول مشخص می نماید. قابل ذکر است که خرید باسکول دامکش اعتماد از نمایندگی اعتماد می تواند مزایایی از قبیل گارانتی و خدمات پس از فروش طولانی مدت را به همراه داشته باشد. فروشگاه اینترنتی SCALE با عنوان نمایندگی باسکول اعتماد بستر خریدی آسان را برای شما خریدارن محترم فراهم ساخته است.

مشخصات کلی
 ویژگی های باسکول دامکش 1200 کیلویی اعتماد مدل +WIC

دقت 500 گرم
بدنه از توری فولادی و پروفیل
سینی ورق فولادی
رمپ ورود و خروجی
گارد فلزی برای توزین دقیق
در ورود و خروج 


 نام باسکول  ظرفیت  دقت  ابعاد دستگاه
باسکول دامکش 1200 کیلویی اعتماد مدل +WIC 1200 کیلوگرم  500 گرم 
120x100 سانتیمتر   
کد کالا :10820
نام انگلیسی :Etemad Cattle Scale +WIC 1200kg
موجودی کالا : 0
تعداد فروخته شده : 0
وضعیت : تماس بگیرید
کشور سازنده : ایران
نوع تحویل : در اسرع وقت
ظرفیت : 1200 کیلوگرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : صنعتی
چاپگر: ندارد
نوع نمایش : LCD
ساختار ظاهری : ثابت
شارژر :
جنس بدنه : توری فولادی و پروفیل
نوع سینی : تخت (توری دار)
برند :باسکول اعتماد
مدل :+WIC
اتصالات شبکه :ندارد
ابعاد : 120x100 سانتیمتر (سینی)
جنس سینی : ورق فولاد
تعداد لودسل : 1 عدد
برند لودسل :
گارانتی محصول :
قیمت : تومان
10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :