021-6123
سبد خرید 0
باسکول >> باسکول سنگی >>
کد کالا : 54160
قیمت : 34,000,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 34,000,000   (تومان)
˄˅

اینماد

دارای اینماد از وزرات صمت

جهت خرید ومشاوره تماس بگیرید

تلفن چهار رقمی             0216123

 مشاور                   09123124701

   مشاور                   09122108002  

 واحد فروش           02166006600

 

بررسی تخصصی و اجمالی

باسکول سنگی سنگ سرخود 1 تنی بزرگ حدادماهر از جمله باسکول های توزین با روش سنتی سنگ و وزنه است . در این مدل باسکول های توزین نیازی به اضافه کردن سنگ و وزنه نیست بلکه هر دو به صورت ثابت در باسکول وجود دارند و با جا به جا کردن آن ها می شود وزن را به دست آورد . دیجی اسکال نمایندگی فروش حداد ماهر باسکول 1 تنی حداد ماهر را برای توزین دقیق مناسب نمی داند و برای توزین های حدودی مورد تایید قرار میدهد .باسکول سنگ سر خود نیازی به اضافه کردن وزنه و سنگ به آویز به طور جداگانه ندارد و وزنه و سنگ در باسکول وجود دارد . باسکول سنگی دارای بدنه ی آهنی و مقاوم می باشد . توزین در باسکول های مکانیکی بدون نیاز به برق انجام می شود .

باسکول سنگی سنگ سرخود 1 تنی بزرگ حدادماهر یکی از انواع باسکول است که عمل توزین را به صورت سنتی انجام میدهد . در این مدل باسکول های قپان توزین به وسیله ی سنگ و وزنه انجام می شود که حتی با داشتن دقت پایین باز هم مورد استقبال بسیاری از صنایع قرار می گیرند . سنگ سر خود در باسکول به این معناست که برای توزین نیاز به اضافه کردن سنگ و وزنه به آویز نیست چرا که هر دو در باسکول به صورت ثابت وجود دارند و تنها با جا به جایی آن ها می شود به وزن محصول رسید .

 البته استفاده از این نوع باسکول مکانیکی در مواردی که نیاز به سنجش وزن دقیق می باشد توصیه نمی شود و بهتر است برای توزین دقیق از باسکول های دیجیتالی استفاده شود این در حالی است که  در مشاغلی که نیاز به دقت در توزین ندارند و دست یابی به یک وزن حدودی برایشان کفایت می کند باسکول سنگ سر خود حداد ماهر می تواند بهترین گزینه برای خرید باسکول سنگی باشد .

ظرفیت توزین در باسکول فوق 1000 کیلو گرم و دقت توزین 200 گرم در نظر گرفته شده است . بدنه ی باسکول ساخته شده از فلز و دارای مقاومت و کیفیت بسیار بالایی است . جدای از بدنه ی مستحکم باید به سینی پر قدرت و فلزی باسکول اشاره کرد که با ابعاد 120×100 به خوبی از پس توزین 1 تا 1000 کیلو گرم بر می آید .

یکی از معایبی که در خصوص باسکول مورد نظر به چشم می خورد و نمی شود آن را انکار کرد ممکن است ثابت بودن باسکول باشد که با توجه به وزن بالای آن نمی شود به راحتی آن را جا بجا کرد و نبود چرخ در ساختار باسکول خریدار را از انتخاب باز می دارد . اما باید توجه داشت که این مدل باسکول مکانیکی حداد ماهر دارای قابلیت افزودن چرخ است و می توان با پرداخت هزینه ی مجزای مربوط به خرید چرخ باسکول را از حالت ثابت به متحرک تغییر داد .باسکول سنگ سر خود 1 تنی حداد ماهر در کنار معایبی که از آن ها صحبت شد دارای مزایایی نیز می باشد . یکی از این مزایا برخورداری از بدنه ی مقاومی است که باسکول را برای کار در هر شرایط و آب و هوایی مناسب می دارد . ویژگی شاخص دیگری که بسیار قابل اهمیت می باشد هم عدم نیاز باسکول به برق است که حواشی چون تمام شدن شارژ باتری و یا نبود برق را به دنبال خود ندارد .

باسکول سنگی سنگ سرخود 1 تنی بزرگ حدادماهر با ظرفیت 1000 کیلو گرمی و دقت 200 گرمی توزین در بازار عرضه شده است . در بررسی ویژگی های باسکول مورد نظر در می یابیم که در رده ی تولیدات با کیفیت باسکول های مکانیکی شرکت حدادماهر قرار دارد 

 ویژگی باسکول سنگی سنگ سرخود 1 تنی بزرگ حدادماهر
 
  • عدم استفاده ی باسکول سنگی از برق جهت توزین
  • باسکول مکانیکی فوق ساخت ایران است .
  • طرفیت توزین باسکول 1000 کیلو گرم می باشد .
  • دقت توزین در باسکول سنگ سر خود حداد ماهر 200 گرم است .
  • باسکول دارای سینی با ابعاد 120×100 می باشد .
  • برخورداری از بدنه ی تمام فلزی قدرتمند 

 مدل دستگاه ظرفیت توزین  دقت در توزین  ابعاد باسکول 
 باسکول قپانی 1 تنی سنگ سر خود حداد ماهر  1000 کیلو گرم 200 گرم  100×120 سانتی متر 

مشخصات فنی

مشخصات فنی
برند
حداد ماهر
مدل باسکول
سنگ سر خود بزرگ
نوع باسکول
قپانی
ساختار باسکول
مکانیکی
بیشینه ظرفیت
1 تن ( 1000 کیلوگرم)
دقت در توزین
200 گرم
ابعاد سینی توزین
120*100 سانتی متر
جنس سینی
فلز بسیار مقاوم
قابلیت های ویژه
عدم استفاده ی باسکول سنگی از برق جهت توزین
گارانتی
⭐ 14 ماه گارانتی شرکتی | ده سال خدمات پس از فروش ⭐

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()