021-6123
سبد خرید 0
باسکول >> باسکول سنگی >>
کد کالا : 54260
قیمت : 47,000,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 47,000,000   (تومان)
˄˅

اینماد

دارای اینماد از وزرات صمت

جهت خرید ومشاوره تماس بگیرید

تلفن چهار رقمی             0216123

 مشاور                   09123124701

   مشاور                   09122108002  

 واحد فروش           02166006600

 

بررسی تخصصی و اجمالی

باسکول سنگی 3000 کیلو گرم سنگ سر خود بزرگ حداد ماهر در رده ی بهترین های این شرکت قرار دارد که با طراحی و ساختار بدنه ی تمام فلزی خود از قدرت و کیفیت بالایی بهره مند است . دقت توزین در این مدل از باسکول های مکانیکی 500 گرم است که نمی توان آن را توزین دقیقی به شمار آورد . دیجی اسکال نمایندگی فروش حداد ماهر باسکول را مناسب برای صنایعی می داند که به دنبال توزین تقریبی هستند .باسکول سنگی 3 تنی حداد ماهر با مزیت سنگ سر خود بودن عمل توزین را انجام میدهد . باسکول دارای بدنه ی آهنی و قدرتمند است . باسکول های قپانی به برق نیازی ندارند .

باسکول سنگی 3000 کیلو گرم سنگ سر خود بزرگ خود حداد ماهر یک نوع از باسکول های سنگی است که از اصلی ترین و با کیفیت ترین تولیدات شرکت معتبر و با سابقه ی حداد ماهر در زمینه ی باسکول های مکانیکی می باشد . باسکول با دقت توزین 500 گرم و ظرفیت 3000 کیلو گرم در بازار ایران عرضه می شود . باسکول های سنگی برای مورد استفاده قرار گرفتن در صنایعی که داشتن وزن دقیق برایشان اولویت است کار بردی ندارند بلکه مناسب برای استفاده در اماکنی هستند که خواستار تعیین وزن حدودی می باشند .

باسکول با طراحی و ساختار قدرتمند خود دارای قابلیت استفاده  در تمام شرایط محیطی می باشد . فلز استفاده شده دربدنه ی باسکول سنگی حداد ماهر آن را در مقابل آسیب های مربوط به فشار محصول و یا ضربه های هنگام توزین مقاوم کرده است . از این رو باسکول دارای طول عمر بسیار مفیدی می باشد . سینی فلزی باسکول دارای ابعاد 150×150 است که برای این مقدار توزین کاملا مناسب به نظر می رسد . در نگاه کلی به باسکول حس کیفیت و قدرتمندی آن کاملا احساس می شود .

یکی از شاخصه های کلیدی و مهم باسکول های مکانیکی نیاز نداشتن آن ها به برق است . باسکول های سنگی به دلیل طراحی سنتی که دارند کاملا بدون برق به توزین می پردازند . این امر باعث شده است تا کارایی باسکول بالا برود چرا که برای افرادی که نیاز دارند باسکول را جا بجا کنند و یا دسترسی به برق ندارند می تواند گزینه ی مناسبی باشد . با در نظر گرفتن تمام این موارد می توان گفت از باسکول سنگ سر خود 3 تنی حداد ماهر در هر شرایطی می توان استفاده کرد .

نکته ی دیگری که در خصوص این نوع باسکول وجود دارد ساختار ثابت آن می باشد که ممکن است برای خریدار خوشایند نباشد چرا که با توجه به وزن باسکول بدون داشتن چرخ نمی شود آن را به راحتی جا به جا کرد . در این زمینه باید گفت که باسکول 3 تنی حداد ماهرقابلیت اضافه کردن چرخ را دارد به این شکل که چرخ ها اگر چه به صورت پیش فرض در آن نصب نشده اند اما  در هنگام خرید با در نظر گرفتن هزینه ی مجزا می شود باسکول را از حالت ثابت به متحرک تغییر داد . بنابراین با همه ی این موارد می توان با جرات گفت که باسکول 3 تنی سنگ سر خود حداد ماهر بهترین گزینه برای خرید باسکول مکانیکی با قیمت مناسب است .باسکول سنگی 3000 کیلو گرم سنگ سر خود بزرگ حداد ماهر با دقت توزین 500 گرم مانند دیگر باسکول های مکانیکی توزین دقیقی ندارد اما با نگاه به ویژگی های این مدل باسکول قپان 3 تنی می توانیم به کارایی های مفید آن دست یابیم و در موارد مربوط از باسکول به خوبی استفاده کنیم .

 ویژگی های باسکول سنگی 3000 کیلو گرم سنگ سر خود بزرگ حداد ماهر
 
  • باسکول بدون نیاز به برق عمل می کند .
  • ظرفیت توزین در این مدل باسکول  سنگی 3000 کیلو گرم است .
  • دقت توزین باسکول سنگ سر خود حداد ماهر 500 گرم می باشد .
  • باسکول مکانیکی مورد نظر با داشتن بدنه ای مقاوم قابل استفاده در تمام شرایط محیطی است .
  • باسکول ساخت ایران و از تولیدات شرکت با سابقه ی حداد ماهر است .

 مدل دستگاه ظرفیت توزین  دقت در توزین  ابعاد توزین 
 باسکول قپانی 3 تنی سنگ سر خود حداد ماهر  3000 کیلو گرم 500 گرم  150×150 سانتی متر

مشخصات فنی

مشخصات فنی
برند
حداد ماهر
مدل باسکول
سنگ سر خود بزرگ
نوع باسکول
قپانی
ساختار باسکول
مکانیکی
بیشینه ظرفیت
3 تن ( 3000 کیلوگرم)
دقت در توزین
500 گرم
ابعاد سینی توزین
150×150 سانتی متر
جنس سینی
فلز بسیار مقاوم
قابلیت های ویژه
باسکول بدون نیاز به برق یا باطری عمل می کند.
گارانتی
⭐ 14 ماه گارانتی شرکتی | ده سال خدمات پس از فروش ⭐

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()