سبد خرید 0
محصولات پر فروش
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول سنگی 3000 کیلو گرم سنگ سر خود بزرگ خود حداد ماهر یک نوع از باسکول های سنگی است که از اصلی ترین و با کیفیت ترین تولیدات شرکت معتبر و با سابقه ی حداد ماهر در زمینه ی باسکول های مکانیکی می باشد . باسکول با دقت توزین 500 گرم و ظرفیت 3000 کیلو گرم در بازار ایران عرضه می شود . باسکول های سنگی برای مورد استفاده قرار گرفتن در صنایعی که داشتن وزن دقیق برایشان اولویت است کار بردی ندارند بلکه مناسب برای استفاده در اماکنی هستند که خواستار تعیین وزن حدودی می باشند .

باسکول با طراحی و ساختار قدرتمند خود دارای قابلیت استفاده  در تمام شرایط محیطی می باشد . فلز استفاده شده دربدنه ی باسکول سنگی حداد ماهر آن را در مقابل آسیب های مربوط به فشار محصول و یا ضربه های هنگام توزین مقاوم کرده است . از این رو باسکول دارای طول عمر بسیار مفیدی می باشد . سینی فلزی باسکول دارای ابعاد 150×150 است که برای این مقدار توزین کاملا مناسب به نظر می رسد . در نگاه کلی به باسکول حس کیفیت و قدرتمندی آن کاملا احساس می شود .

یکی از شاخصه های کلیدی و مهم باسکول های مکانیکی نیاز نداشتن آن ها به برق است . باسکول های سنگی به دلیل طراحی سنتی که دارند کاملا بدون برق به توزین می پردازند . این امر باعث شده است تا کارایی باسکول بالا برود چرا که برای افرادی که نیاز دارند باسکول را جا بجا کنند و یا دسترسی به برق ندارند می تواند گزینه ی مناسبی باشد . با در نظر گرفتن تمام این موارد می توان گفت از باسکول سنگ سر خود 3 تنی حداد ماهر در هر شرایطی می توان استفاده کرد .

نکته ی دیگری که در خصوص این نوع باسکول وجود دارد ساختار ثابت آن می باشد که ممکن است برای خریدار خوشایند نباشد چرا که با توجه به وزن باسکول بدون داشتن چرخ نمی شود آن را به راحتی جا به جا کرد . در این زمینه باید گفت که باسکول 3 تنی حداد ماهرقابلیت اضافه کردن چرخ را دارد به این شکل که چرخ ها اگر چه به صورت پیش فرض در آن نصب نشده اند اما  در هنگام خرید با در نظر گرفتن هزینه ی مجزا می شود باسکول را از حالت ثابت به متحرک تغییر داد . بنابراین با همه ی این موارد می توان با جرات گفت که باسکول 3 تنی سنگ سر خود حداد ماهر بهترین گزینه برای خرید باسکول مکانیکی با قیمت مناسب است .

قیمت : 22,000,000 (تومان)
مشخصات کلی

باسکول سنگی 3000 کیلو گرم سنگ سر خود بزرگ حداد ماهر با دقت توزین 500 گرم مانند دیگر باسکول های مکانیکی توزین دقیقی ندارد اما با نگاه به ویژگی های این مدل باسکول قپان 3 تنی می توانیم به کارایی های مفید آن دست یابیم و در موارد مربوط از باسکول به خوبی استفاده کنیم .

 ویژگی های باسکول سنگی 3000 کیلو گرم سنگ سر خود بزرگ حداد ماهر
 
  • باسکول بدون نیاز به برق عمل می کند .
  • ظرفیت توزین در این مدل باسکول  سنگی 3000 کیلو گرم است .
  • دقت توزین باسکول سنگ سر خود حداد ماهر 500 گرم می باشد .
  • باسکول مکانیکی مورد نظر با داشتن بدنه ای مقاوم قابل استفاده در تمام شرایط محیطی است .
  • باسکول ساخت ایران و از تولیدات شرکت با سابقه ی حداد ماهر است .

 مدل دستگاه ظرفیت توزین  دقت در توزین  ابعاد توزین 
 باسکول قپانی 3 تنی سنگ سر خود حداد ماهر  3000 کیلو گرم 500 گرم  150×150 سانتی متر
کد کالا :54260
نام انگلیسی :Scale Hadadmaher 3000 kg
موجودی کالا : 0
تعداد فروخته شده : 0
وضعیت : موجود
کشور سازنده : ایران
نوع تحویل :
ظرفیت : 3000 کیلو گرم
دقت در توزین : 500 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی قپانی
چاپگر: ندارد
نوع نمایش : ندارد
ساختار ظاهری : باسکول ستون دار قپانی
شارژر : نیاز ندارد
جنس بدنه : آهنی
نوع سینی : تخت
برند :باسکول حدادماهر
مدل :باسکول قپانی 3 تنی سنگ سر خود حداد ماهر
اتصالات شبکه :خیر
ابعاد : 150×150
جنس سینی : آهنی
تعداد لودسل :
برند لودسل :
گارانتی محصول :
قیمت : قیمت : 22,000,000 (تومان)
تومان
10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :