021-6123
سبد خرید 0
باسکول >>
کد کالا : 55260
قیمت : 29,000,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 29,000,000   (تومان)
˄˅

اینماد

دارای اینماد از وزرات صمت

جهت خرید ومشاوره تماس بگیرید

تلفن چهار رقمی             0216123

 مشاور                   09123124701

   مشاور                   09122108002  

 واحد فروش           02166006600

 

قیمت مناسب باسکول ارسال باسکول صنعتی حداد ماهر در سریعترین زمان ممکن به سراسر کشور امکان پذیر است . گارانتی باسکول 15 ماه و توسط دیجی اسکال انجام می شود .

بررسی تخصصی و اجمالی

باسکول صنعتی حداد ماهر 1500 کیلویی چهار لودسل با داشتن بدنه ی فلزی و مستحکم همچنین دقت فوق العاده از بهترین تولیدات این شرکت می باشد . وجود 4 لودسل با طراحی و نحوه ی قرارگیری بی نظیر در باسکول باعث دقت و کیفیت آن شده است . دیجی اسکال باسکول 1 و نیم تنی حداد ماهر را با 15 ماه گارانتی عرضه می کند .

باسکول صنعتی حداد ماهر 1500 کیلویی چهار لودسل نوعی دیگر از باسکول های صنعتی تولید شرکت حداد ماهر است که دارای ساختار ثابت می باشد . باسکول مانند دیگر همتاهای خود از بدنه ی فلزی ساخته شده است و از مقاومت بسیاری برخوردار است . در بین باسکول های دیجیتال موجود در بازار با در نظر گرفتن مزیت های باسکول 1 و نیم تنی حداد ماهر می توانیم به راحتی آن را جزو بهترین باسکول های صنعتی بدانیم .

باسکول ساخته شده از فلزی مقاوم است که می تواند در افزایش طول عمر آن بسیار تاثیر گذار باشد . ویژگی دیگری که می توان در خصوص باسکول صنعتی حداد ماهر به آن اشاره کرد امکان ارتقاء و تغییر نمایشگر موجود در باسکول به نمایشگرهای هوشمند می باشد که هنگام خرید باسکول با توجه به درخواست خریدار و هچنین نوع کاربردی باسکول دیجیتال صورت می گیرد .

دو نمایشگر قابل نصب با عنوان های AEW و AEP که با کاربردهای مختلف در باسکول قرار خواهند گرفت و در صورت در خواست و  مبلغ اضافی دریافت خواهد شد . اگر نیاز شما تنها داشتن وزن محصول است می توانید از نمایشگر  AEW استفاده کنید و اگر در کنار وزن محصول به قیمت کل و قیمت واحد هم نیاز دارید نمایشگر  AEP مناسب می باشد .

توجه داشته باشید که نمایشگرهای موجود در باسکول صنعتی حداد ماهر قابلیت اتصال به چاپگر را هم دارا می باشند و شما می توانید اطلاعات به دست امده را چاپ کنید .

مورد قابل اهمیت دیگری که در خرید باسکول به آن توجه می شود مدت زمان گارانتی و همچنین خدمات پس از فروش در خصوص تعمیر باسکول می باشد که در این خصوص باید گفت  باسکول دیجیتال 1500 کیلویی حداد ماهر با 15 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می شود . نمایشگر تایوان از مدل های AEP, AEW در صورت در خواست و پرداخت مبلغ اضافه می باشد . و همچنین برای اتصال  به کامپیوتر و نمایشگر دوم و  ارتباط از راه دور در صورت در خواست مشتری می باشد که هر کدام مبلغ جداگانه ای  به هزینه ی دستگاه  اضافه  می شود.

باسکول صنعتی حداد ماهر 1500 کیلویی چهار لودسل تولیدی دیگری از شرکت با سابقه و حرفه ای حداد ماهر باسکول صنعتی 1 و نیم تنی 4 لودسل می باشد که یک باسکول بی نظیر صنعتی است . ویژگی های منحصر باسکول می تواند آن را از دیگر همتاهای خود جدا و در رده ی بهترین باسکول های صنعتی قرار دهد .

 ویژگی های باسکول صنعتی حداد ماهر 1500 کیلویی چهار لودسل 
 
  • قدرت توزین باسکول تا 1500 کیلو گرم
  • دقت 200 گرمی توزین در باسکول دیجیتال حداد ماهر بهترین میزان دقت برای این نوع باسکول های صنعتی می باشد .
  • در باسکول 4 لودسل حداد ماهر امکان تغییر نمایشگر در هنگام خرید با توجه به کارکرد باسکول و درخواست خریدار با در نظر داشتن هزینه ی مجزا وجود دارد .
  • نمایشگرهای باسکول قابلیت اتصال به چاپگر را دارند .
  • ساختار بدنه ی باسکول فوق فلزی بوده و دارای کیفیت بسیار بالا علاوه بر مقاومت و طول عمر باسکول است .
  • 4 لودسل قرار گرفته در زیر سینی باسکول دقت بیشتری را در توزین ایجاد میکند .
  • طراحی هوشمندانه نحوه ی قرارگیری لودسل های باسکول صنعتی حداد ماهر  از وارد شدن فشار وزن بر روی لودسل ها جلوگیری می کند .
  • دو نمایشگر قابل نصب با عنوان های AEW و AEP  در صورت در خواست  وپرداخت مبلغ اضافی می باشد .

 مدل دستگاه ظرفیت توزین  دقت در توزین  ابعاد باسکول 
 باسکول 1.5 تنی 4 لودسل حداد ماهر  1500 کیلو گرم 200 گرم  110×120 سانتی متر 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()