021-6123
سبد خرید 0
باسکول >> باسکول سنگی >>
کد کالا : 54120
قیمت : 31,000,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 31,000,000   (تومان)
˄˅

اینماد

دارای اینماد از وزرات صمت

جهت خرید ومشاوره تماس بگیرید

تلفن چهار رقمی             0216123

 مشاور                   09123124701

   مشاور                   09122108002  

 واحد فروش           02166006600

 

بررسی تخصصی و اجمالی

باسکول قپانی 1 تنی حداد ماهر آویز دار بزرگ با وزنه یک باسکول مکانیکی بسیارمستحکم می باشد که با داشتن ساختار فلزی می تواند هر مکانی مورد استفاده قرار گیرد . دقت توزین در این مدل باسکول سنگی 200 گرم است که برای در نظر داشتنن توزین دقیق مناسب نیست و در مقابل برای تعیین وزن حدودی پیشنهاد می شود .

باسکول قپانی 1 تنی حداد ماهر آویز دار بزرگ با وزنه نمونه ی دیگری از باسکول های سنتی است . در این نوع باسکول توزین به روش سنتی یعنی همان سنگ و وزنه و شاهین صورت می گیرد که از دیر باز هنوز هم مورد انتخاب خیلی از صنایع می باشند . باسکول های مکانیکی دارای معایب و مزایای خاص خود هستند. برای خرید باسکول آویزدار بهتر است این نکات را بدانیم و با توجه به خواسته خود نوع باسکول قپان مورد نیاز را انتخاب کنیم .

اولین نکته ای که در خصوص تمامی باسکول های مکانیکی صدق میکند برخورداری آن ها از دقت پایین در توزین می باشد به طوری که باسکول را برای استفاده در مواردی که نیاز به توزین دقیق است مناسب نمی دارد بلکه کارایی آن را برای صنایعی که به تعیین وزن حدودی نیاز دارند مورد تایید می داند .این نوع از باسکول های سنگی دارای بدنه ی بسیار مقاوم فلزی هستند که طول عمر دستگاه را به دنبال دارد که خوشایند خیلی از افرادی که قصد خرید باسکول قپان را دارند می باشد . به علاوه ی ویژگی مطرح شده نکته ی قابل توجه دیگری که در خصوص باسکول مکانیکی می توان گفت عدم نیاز آن ها به برق می باشد که با فاکتور گرفتن دقت پایین باسکول آن را محبوب تر از باسکول های دیگر کرده است .

سینی باسکول سنگی مورد نظر از جنس فلز و دارای ابعاد 120×100 می باشد .ساختار سینی طوری طراحی و ساخته شده است که به راحتی و بدون مشکل می تواند به توزین 1000 کیلو گرمی بپردازد و محصولی از وزن 1 کیلو گرم تا 1000 کیلو گرم را تحمل کند و آسیب نبیند . البته در این بین لازم است اشاره شود که باسکول آویزدار مورد بررسی بدون چرخ و به صورت ثابت می باشد اما قابلیت افزودن چرخ را دارد . به این شکل که هنگام خرید باسکول با پرداخت هزینه ی مربوط به چرخ می توانید از قابلیت افزودن چرخ نیز استفاده کنید . بنابراین از این جهت مشکلی برای جا بجایی نخواهید داشت .اگر قصد خرید باسکول سنگی را دارید و قیمت باسکول آویز دار برایتان قابل اهمیت است باید بدانید باسکول فوق به نسبت توانایی ها و مزایای خود در دسته ی باسکول های سنگی ارزان قیمت قرار میگیرد .باسکول قپانی 1 تنی حداد ماهر آویز دار بزرگ با وزنه از گروه باسکول های مکانیکی موجود در بازار می باشد که با دقت توزین 200 گرم  می تواند به اندازه گیری وزن تا 1000 کیلو گرم بپردازد . باسکول فوق دارای عمده ویژگی های یک باسکول سنگی خوب می باشد .

 ویژگی باسکول قپانی 1 تنی حداد ماهر آویز دار بزرگ با وزنه
 
  • ساختار باسکول سنگی 1 تنی حداد ماهر به صورت ثابت است اما قابلیت افزودن چرخ را دارا می باشد  .
  • باسکول دارای بدنه ی مستحکم فلزی است .
  • در باسکول قپان 1000 کیلویی حداد ماهر عمل توزین بدون نیاز به برق صورت می گیرد .
  • قرار گیری باسکول در دسته ی باسکول های مکانیکی ارزان قیمت  
  • ظرفیت توزین باسکول سنگی مورد نظر 1000 کیلوگرم است .
  • دقت توزین در باسکول 200 گرم می باشد .

 مدل دستگاه ظرفیت توزین  دقت در توزین  ابعاد باسکول 
 باسکول سنگی 1 تنی حداد ماهر  1000 کیلو گرم 200 گرم  100×120 سانتی متر 

مشخصات فنی

مشخصات فنی
برند
حداد ماهر
مدل باسکول
آویز دار بزرگ با وزنه
نوع باسکول
قپانی
ساختار باسکول
مکانیکی
بیشینه ظرفیت
1 تن ( 1000 کیلوگرم)
دقت در توزین
200 گرم
ابعاد سینی توزین
120*100 سانتی متر
جنس سینی
فلز بسیار مقاوم
قابلیت های ویژه
عدم استفاده ی باسکول سنگی از برق جهت توزین
گارانتی
⭐ 14 ماه گارانتی شرکتی | ده سال خدمات پس از فروش ⭐

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
6 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()