021-6123
سبد خرید 0
باسکول >> باسکول سنگی >>
کد کالا : 54060
قیمت : 10,500,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 10,500,000   (تومان)
˄˅

اینماد

دارای اینماد از وزرات صمت

جهت خرید ومشاوره تماس بگیرید

تلفن چهار رقمی             0216123

 مشاور                   09123124701

   مشاور                   09122108002  

 واحد فروش           02166006600

 

بررسی تخصصی و اجمالی

باسکول قپانی 500 کیلویی حدادماهر آویز دار با وزنه  نوعی باسکول سنتی است که عمل توزین را به روش قدیمی و با استفاد ه از سنگ و وزنه انجام می دهد . دقت توزین در این نوع باسکول های مکانیکی پایین است و برای مشاغلی که به داشتن وزن حدودی اکتفا می کنند و نیازمند وزن دقیق نیستند مناسب است و برای صنایعی که به وزن دقیق نیاز دارند مورد تایید قرار نمی گیرد . باسکول سنگی 500 کیلویی حداد ماهر دارای دقت توزین 100 گرم است . جنس بدنه آهنی و کاملا مقاوم می باشد . باسکول قپان فوق ساخت ایران و تولید شرکت معتبر حداد ماهر است .

باسکول قپانی 500 کیلویی حدادماهر آویز دار با وزنه با داشتن بدنه ای محکم و با کیفیت در رده ی بهترین باسکول های آویز دار شرکت حداد ماهر قرار دارد . باسکول دارای ظرفیت توزین 500 کیلو گرم است و از دقت 100 گرمی در اندازه گیری وزن برخوردار است . از این رو می توان گفت دارای دقت بالایی نیست و وزن را به طور دقیق اندازه گیری نمی کند بلکه به نشان دادن یک وزن تقریبی اکتفا می کند . بنابراین باید گفت باسکول آویزدار حداد ماهر برای استفاده در صنایعی که به دقت بالا در توزین و اندازه ی دقیق محصول نیاز دارند مناسب نمی باشد و تنها برای مشاغل کوچکتر و تمامی شرکت ها و موسساتی که به داشتن وزن حدودی اکتفا می کنند مورد تایید می باشد .

باسکول سنگی حداد ماهر برخوردار از بدنه ای بسیار قوی و مقاوم است که همین امر به طول عمر محصول افزوده و آن را برای استفاده در هر شریطی آماده کرده است .سینی مسطح باسکول مکانیکی حداد ماهر دارای ابعاد 72×66 است که عمل توزین را به راحتی انجام می دهد . جنس سینی نیز از فلز و به صورت مستحکم در نظر گرفته شده است .

اگر چه باسکول های سنگی از دقت توزین پایینی برخوردارند و این امر به عنوان ضعف آن ها تلقی می شود  اما دارای برخی ویژگی های خاص خود نیز می باشند که می توان از آن ها به عنوان مرکز توجه و مزایای باسکول سنگی یاد کرد . یکی از این ویژگی ها عدم نیاز به برق در باسکول های قپان است که می توان از آن ها در هر شرایطی استفاده کرد و عمل توزین توسط این مدل باسکول های قدیمی بسته به بهره مندی از برق نمی باشد که در جای خود قابل اهمیت است .

داشتن وزن بالای باسکول جا بجایی را با مشکل مواجه می کند که باسکول آویزدار 500 کیلویی حداد ماهر با داشتن 4 چرخ قدرتمند این مشکل را برطرف کرده است . این مدل از باسکول های سنگی در رده ی باسکول های ارزان قیمت قرار دارند که می تواند نکته ی قابل اهمیتی در خرید باسکول آویز دار باشد .باسکول قپانی 500 کیلویی حدادماهر آویز دار با وزنه را می توان در دسته ی بهترین تولیدات باسکول سنگی حداد ماهر قرار داد . طراحی و ساختار بی نظیر و قدرتمند باسکول و همچنین ویژگی های خاص آن تمایل عمده ی خریداران را به خود جلب کرده است .

 ویژگی های باسکول قپانی 500 کیلویی حدادماهر آویز دار با وزنه 
 
  • عدم نیاز به برق در باسکول برای توزین
  • استفاده از فلز مقاوم در بدنه ی باسکول قپان برای بالا بردن کیفیت و طول عمر
  • دارای چرخ جهت جابجایی آسان تر باسکول مکانیکی
  • باسکول آویز دار فوق یک باسکول سنگی قیمت مناسب می باشد.
  • برخورداری از سینی مسطح و با کیفیت جهت توزین بهتر باسکول سنگی

 مدل دستگاه  ظرفیت توزین دقت در توزین  ابعاد باسکول 
 باسکول سنگی 500 کیلویی حداد ماهر 500 کیلو گرم  100 گرم  72×66 سانتی متر 

مشخصات فنی

مشخصات فنی
برند
حداد ماهر
مدل باسکول
آویز دار بزرگ با وزنه
نوع باسکول
قپانی
ساختار باسکول
مکانیکی
بیشینه ظرفیت
500 کیلوگرم
دقت در توزین
100 گرم
ابعاد سینی توزین
72×66 سانتی متر
جنس سینی
فلز بسیار مقاوم
چرخ
yes
قابلیت های ویژه
عدم استفاده ی باسکول سنگی از برق جهت توزین
گارانتی
⭐ 14 ماه گارانتی شرکتی | ده سال خدمات پس از فروش ⭐

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()