سبد خرید 0
محصولات پر فروش
حراجی محصول
تبلیغات

خرید اینترنتی ترازو و باسکول


 

دفتر فروش دیجی اسکال

6123 - 021


« قیمت ترازو و باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است ، معتبر می باشد . »


تعمیرات باسکول در محل مشتری


تعمیر ترازوی دیجیتال در محل


باسکول 100 کیلویی تاشو پیام توزین مدل TM 100 باسکولی است با مصرف صنعتی که دارای دقت توزین 20 گرم می باشد . مقدار دقت در توزین باسکول مناسب با مقدار توزین 100 کیلویی باسکول پچیام توزین در نظر گرفته و تنظیم شده است . تفاوت این مدل باسکول با دیگر همتای خود در ساختار علمک آن است که به صورت تا شو طراحی شده است . این امر کمک زیادی به کارایی باسکول می کند به طور مثال برای جا به جایی و حمل و نقل با تا کردن علمک باسکول جای کمتری نسبت به سایر باسکول ها اشغال می کند و این در حالی است که یکی از مشکلات برخی اصناف کمبود جا و یا نیاز به جابه جایی مداوم باسکول است . ممکن است همین امر در خرید باسکول 100 کیلویی خریدار را به سمت این مدل باسکول دیجیتالی بکشاند و تا حدودی مشکلات مربوط به جا به جایی باسکول و حمل باسکول فروشگاهی را کمتر و یا از بین ببرد . بنابراین نمی شود این مزیت باسکول 100 کیلویی پیام توزین مدل مارال را نادیده گرفت و چشم بر کارایی آن بست .

البته نکات بسیاری برای خرید باسکول وجود دارد که هنگام انتخاب باسکول صنعتی باید به آن توجه کرد . از جمله عمر مفید باسکول و تمامی قابلیتهای آن ، همچنین نیاز است اطلاعاتی ضروری از باسکول داشته باشیم تا بتوانیم خرید باسکول را با توجه به خواسته ی خود و متناسب با شرایط کاری مان انجام دهیم . انواع باسکول با توجه به صنف و کاربرد از نظر بدنه و کیفیت و مقاومت متفاوت هستند بنابراین لازم است با اطلاع و اگاهی در خصوص باسکول صنعتی مورد نظر دست به انتخاب و خرید باسکول دیجیتال بزنیم . در غیر این صورت به دلیل عدم هماهنگی باسکول و کاربرد ما از آن مدام باید با تعمیر باسکول درگیر باشیم که این تعمیرات باسکول در کار اختلال وارد کرده و از عمر باسکول می کاهد .

بدنه ی باسکول فلزی و بسیار مستحکم می باشد . سینی باسکول دارای ابعاد 30×40 است و قدرت توزین 100 گرم را به خوبی دارا می باشد و با تحمل چنین وزنی دچار مشکل نخواهد شد .

ساختار باسکول به صورت ثابت است که البته پیچ های قرار گرفته در زیر آن قابل تنظیم می باشند و می توان با توجه به محل قرار گیری باسکول آن ها را تنظیم کرد . باسکول صد کیلویی پیام توزین به نسبت دیگر همتای خود یعنی مدل ST 100 از قیمت مناسب تری برخوردار است و یک باسکول 100 کیلویی ارزان به حساب می آید . علت این تفاوت قیمت نداشتن گارانتی و ضمانت باطری در باسکول مدل مارال TM 100 است که می توان این امر را از معایب باسکول دانست . البته ویژگی های باسکول دیجیتال 100 کیلو گرمی مورد نظر به حدی می باشد که بشود چشم بر معایب انگشت شمار آن بست .

از ویژگی های قابل توجهی که می توان در خصوص باسکول صنعتی 100 کیلویی پیام توزین به آن اشاره کرد طول عمر بالای شارژ باطری باسکول می باشد که دارای قدرت نگهداری شارژ تا یک هفته است و از این رو استفاده را با مشکل مواجه نمی کند .

قیمت : 1,310,000 (تومان)
مشخصات کلی

باسکول 100 کیلویی تاشو پیام توزین مدل TM100 دیگر باسکول صنعتی این شرکت با ظرفیت توزین 100 کیلو می باشد که تفاوتش با دیگر همتای خود در نداشتن گارانتی است . از این رو قیمت مناسب تری نسبت به مدل ST 100 دارد .یکی دیگر از لزومه های باسکول به دلیل اندازه گیری وزن کالاهای بزرگ و سنگین داشتن سینی و پایه های مقاوم است تا بتواند حتی وزنی بیشتر از حد مجاز مشخص شده برای باسکول را متحمل بشوند که در این مدل باسکول پیام توزین این مورد رعایت شده است و باسکول صنعتی 100 کیلویی از مقاومت لازم جهت توزین برخوردار است .

 ویزگی های باسکول 100 کیلویی تاشو پیام توزین مدل TM100
 •  ظرفیت توزین در باسکول صنعتی پیام توزین فوق 100 کیلو گرم می باشد .
 • دقت توزین باسکول 20 گرم است .
 • جنس بدنه ی باسکول دیجیتال 100 کیلویی پیام توزین فلزی و برخوردار از طول عمر مفید است .
 • دارای نمایشگر فلزی
 • باسکول صنعتی مدل TM100 دارای علمک تاشو می باشد .
 • سهولت در جا به جایی و انتقال باسکول
 • برخورداری از باطری داخلی برای استفاده ی بهتر از باسکول
 • ساختار باسکول 100 کیلویی پیام توزین به صورت پایه دار می باشد .
 • باسکول صنعتی مورد نظر در دسته باسکول های 100 کیلویی قیمت مناسب قرار میگیرد .
 • باسکول ساخت ایران است و کاملا مناسب شرایط اقلیمی کشور
 • امکان کالیبره و استفاده ی آسان از باسکول

 مدل دستگاه ظرفیت توزین  دقت در توزین  ابعاد باسکول 
 باسکول دیجیتال 100 کیلوگرمی پیام توزین مدل مارال TM 100  100 کیلو گرم 20 گرم  40×30 سانتی متر
کد کالا :420180
نام انگلیسی :Payam Tozin Scale TM 100
موجودی کالا : 0
تعداد فروخته شده : 0
وضعیت : موجود
کشور سازنده : ایران
نوع تحویل : ارسال به تمام نقاط کشور
ظرفیت : 100 کیلو گرم
دقت در توزین : 20 گرم
نوع کاربری : باسکول صنعتی-باسکول فروشگاهی
چاپگر: ندارد
نوع نمایش : lcd
ساختار ظاهری : علمکدار
شارژر : دارد
جنس بدنه : فلزی
نوع سینی : مسطح
برند :باسکول پیام توزین
مدل :مارال TM 100
اتصالات شبکه :خیر
ابعاد : 40×30
جنس سینی : فلزی
تعداد لودسل : تک لودسل
برند لودسل :
گارانتی محصول : 14 ماه
قیمت : قیمت : 1,310,000 (تومان)
تومان
10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :